Cvičiště

Goto down

Cvičiště

Příspěvek pro Akasuna no Pilikka za Mon Nov 09, 2015 7:37 pm


Jako každá správná shinobi vesnice má i Tsuki své vyhrazené tréninkové prostory. Cvičiště je dostatečně rozlehlé, aby se přítomní navzájem nevyrušovali, a aby síla a dychtivost horlivých zájemců o zdokonalení svého umění neohrozila vesnici.
Přítomnost pomůcek k tréninku je samozřejmostí.

_________________
Pilika z Červených písků:
Techniky:

Loutky:

Akasuna no Sasori - všechna jutsu
Sabaku no Gaara - všechna jutsu

Body:
Taijutsu: 4.5
Ninjutsu: 5
Genjutsu: 3.5
Inteligence: 3.5
Síla: 3
Rychlost: 5
Chakra: 4
Ruční pečetě:4.5
avatar
Akasuna no Pilikka
Kanrisha (Kazekage)
Kanrisha (Kazekage)

Počet příspěvků : 154
Registrován : 08. 01. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Cvičiště

Příspěvek pro Yoshita Kanen za Tue Mar 15, 2016 10:37 pm

Byl pozdní večer 15. března a nikde ani noha. Jak smutný pohled na cvičiště, ale není se čemu divit. Nejspíš všichni spí nebo chlastají. Jenom já jdu na cvičiště. Zbláznila jsem se? Možná, nejspíš určitě. V tuhle dobu jsem byla v baru, ale bohužel jsem musela dělat něco jiné. Jsem teď hlavou klanu, který není slavný, ale co už. Sláva není důležitá. Někdo by řekl, že s velkou moci, přichází velká zodpovědnost. Ještě, že jsem nebyla tak mocná. To jsem chtěla aspoň trochu napravit. "Aspon ten nějaký rok jsem chtěla být hlavou rodiny" pomyslela jsem si s úsměvem.
Vzala jsem si nějaké panáky, které již nebudou potřebovat, protože až je já použiji budou k ničemu a to doslova. Rozestavila jsem si 3 panáky a odstoupila jsem od nich. Nadechla jsem se a poté vydechla. Složila jsem dvě pečetě a poté máchla ruka. "Bakurasen." Název techniky mluvil za vše. Vytvořila jsem velkou explodující spirálu v místě, kde stali panáci. Jeden to odnesl plnou silou a ostatní byli jen ohořeli. Bohužel technika neměla moc velký poloměr působení. To mi však nevadilo. Rozeběhla jsem se ke zbytku panáku a využila jsem techniku Bakuton: Jiraiken. Nikdy mě nepřestal fascinovat, i když jsem jí už dlouho uměla. Byla hodně nebezpečná na blízku.
Když jsem se podívala na zbytky z panáku. "Budu muset vymyslet další techniky" pomyslela jsem si. usadila jsem se na zem a začal jsem přemýšlet. Koukla jsem se na hvězdy na nebi. "Budeme muset ujít dost dlouhou cestu. Věřím, že to zvládneme."  Mluvila jsem si pro sebe, měla jsem teď dost myšlenek o klanu. Byla to taková moje second family. Doufala jsem, že mě nezklamou. Chtěla jsem, abychom se vyrovnali demoliční četě v Iwě. Jejich spolupráce by byla fajn, ale věděla jsem, že nemáme teď moc dobré vztahy. Nakonec jsem se sbalila a odešla.

//přesun
.
avatar
Yoshita Kanen
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 80
Registrován : 31. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru