Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Přístav Benisu-tō

+21
Yoko Terumi
Yumi Mia Hōzuki
Rei Casius
Yuki Ōkami
Hirin
Kangae Mizutsuchi
Hideo Hatake
Akuma Saito
Ken Hiashi
Kataro Terumi
Nao Okumura
Civil
Soshi
Seito Senju
Nizashi Shiroi
Hyuuga Kataro
Lizzy
Shiranui Heiwa
Hikaru Hyuuga
Uchiha Benjiro
Hokori Mai
25 posters

Strana 2 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

Přístav Benisu-tō - Stránka 2 Empty Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Hokori Mai Sun Dec 13, 2015 9:09 pm

First topic message reminder :

Přístav Benisu-tō - Stránka 2 Latest?cb=20150205023107

Jedná se o jeden z mnoha přístavu, kde můžete zakotvit svou loď, a nebo si nějakou pronajmout k odplutí z ostrova. Ostatní přístavy však nejsou tak rozsáhlé jako tento. Je to způsobené tím, že tu sídli organizace "Společnost rybářů", největší vývozce, poskytovatel ryb na Benisu-tō.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Přístav Benisu-tō - Stránka 2 Empty Re: Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Ken Hiashi Sat Dec 19, 2015 8:04 pm

Zmena Naovho výrazu nezostala nepovšimnutá. Keď hovoril o deťoch vypadalo to, akoby z neho vysali celú jeho energiu, až mi to prišlo vtipné. No a po jeho poznámke som sa znova len zľahka uškrnul.  "Že by veľkého, legendárneho Naa pokoril normálny život so ženou a deťmi?" Povedal som mu trošku povzbudivo. "Tomu predsa neverím." Doplnil som.
Pri spomienke na tú noc, keď sme spravili Atsuke menší bordel v kanclu a na chodbe, som sa len uškrnul. "Nechcel som ťa v tom nechať samého..." Ak by nás niekto počúval, kto vie čo by si o nás pomyslel, ale naozaj by zistil, že sa poznáme asi dosť dlho. Myšlienky na Atsuku som dostal rýchlo z hlavy, a tak som šiel teda s Naom hlbšie do mesta hľadať nejaký slušný podnik. Keď sme zašli do uličiek, zacítil som rybací zápach. Dalo sa to očakávať, keďže je toto mesto alebo skôr dedina zameraná na rybolov.
Dúfal som, že tu Atsuka neposlala nejakých ďalších Shinobi z Kumo, ktorý by nás kontrolovali... To by dopadlo dosť nebezpečne, to by sme ešte museli ísť loviť Niibiho. Pôvodne sme boli vyslaní práve kvôli tomu na tento ostrov, ale to ma vôbec nezaujímalo.
Presun
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav Benisu-tō - Stránka 2 Empty Re: Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Hideo Hatake Sun Dec 20, 2015 6:29 pm

K prístavu sa blížilo niečo väčšie ako doteraz. Nebola to obyčajná malá lodička, ako doteraz boli všetci zvyknutý. Posledné dni tu prichádzalo veľa dobrodruhov, každý na nejakej malej či stredne veľkej lodičke, avšak teraz k prístavu sa približovala obrovská loď, loď na ktorej visela vlajka Konohy. Mračno temných mrakov sa pretrhlo a svit slnka dopadol na obrovitánsku loď smerujúcu k prístavu. Obrovská, majestátna, vybavená najmodernejšou technikou s obrovským megafónom na priadi lode. Vtedy ako sa mračná roztrhli, sa to ozvalo. Celým šírim prístavom znel len jeden hlas.
"OBYVATELIA BENISU-TO. NEPODLIEHAJTE PANIKE. PRIŠLI SME V MIERI. NAŠE CIELE SÚ MIERUMILOVNÉ.." V ten okamih ako všetci svoje pohľady upriamili na túto obrovskú loď, ktorá vydávala ako svetlo aj zvuky a zaberala takmer celý priestor prístavu, znova sa ozvalo.
"MY SME .. KONOHA." V ten moment loď dorazila do prístavu a vystúpil som zvnútra lode. Ľahko som dopadol na zem, kde som len s úsmevom prešiel po okolí, napravil som si svoj biely plášť, hlavou som kývol ku svojim ľuďom, ktorí sa vydali za mnou a ja som sa pohol ďalej. Niekam preč z prístavu, do neznáma. Konožská armáda sa zatiaľ začala vyloďovať. A k prístavu mierili ďalšie lode. Uchíha Benjiro svoju úlohu splnil naozaj dobe.


Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Přístav Benisu-tō - Stránka 2 Empty Re: Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Seito Senju Mon Dec 21, 2015 8:21 pm

V pohodě jsem si ležel na lehátku a opaloval se. Všechno bylo ale až moc perfektní, dokonce se ke mně dostal i nějaký drink. Měl jsem takové divné tušení, že mi tuhle dovolenou něco pokazí. Snažil jsem se to zahnat, ale pak to přišlo.
Obrovská loď, která připlouvala do přístavu. Byla tak veliká, že její stín dopadl i na mě. To znamenalo konec opalování. Nemusel jsem ani zvedat hlavu na to, abych poznal, kdo zrovna přijel. Nejvíce mě na tom štvalo, že já si koupil zájezd za svoje těžce vydělané peníze a zbytek Konohy to má proplacené od Hokageho! To si nenechám líbit. Hideo mi moji dovolenou prostě taky proplatí!
Stačila jen chvíle a Hideo i se zbytkem byli už pryč. Prostě odešli a mě ani nepozdravili. Jsem snad průhledný? S těžkým povzdechem jsem se postavil, navlékl na sebe věci a pomalu vyrazil za nimi.(přesun)
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav Benisu-tō - Stránka 2 Empty Re: Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Sat Dec 26, 2015 6:03 am

Byla to dlouhá doba, co jsem někde byl. Trénoval jsem, abych zesílil a své nové schopnosti jsem chtěl dokázat zde. Byl jsem naloděný na pěkné obchodní lodi, na kterou jsem se vlastně dostal jako černý pasažér. No, o tom jindy, přeci jen, kdo by se chlubil něčím takovým? Ze svého úkrytu v sudu jsem sledoval dění okolo a když námořník vykřikl něco typu: ,,Ostrov na obzoru!" bylo mi hned jasné, že jsem dorazil. Pomalu, ale jistě jsem otevřel víko od sudu a následně vylezl ven. Už bylo jedno jestli mě odhalí, byl jsem u pevniny. No, nakonec to všechno dopadlo ještě jinak. Jelikož lodi trvalo dojet do přístavu, musel jsem zamířit do skladu, kde jsem popadl láhev rumu. Nic jiného zde páni námořníci neměli, ale i tak jsem si dal pěkně do nosu. Opřel jsem se o okraj lodi a ve chvíli kdy jsme zakotvili jsem přepadl přes palubu. Dopadl jsem na tvrdé molo místo pohodlného oceánu plného žraloků a potvor, co by si mě dali ke snídani. No, celý domlácený jsem s lahví rumu zamířil pryč z přístavu, vůbec se mi tu nelíbilo. =PŘESUN=
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Přístav Benisu-tō - Stránka 2 Empty Re: Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Hirin Wed Dec 30, 2015 3:16 pm

Radši jsem šla od trosek chrámu co nejdál. Protože to tam bylo čím dál tím divnější. Někomu by 6 hodinová procházka pomohla, ale mně ne. Bylo to ku*evský divný. Došla jsem zpátky ke přístavu. Sedla jsem si na molo, a přemýšlela jsem, co tu budu dělat. Vytáhla jsem svitek a něco do něho napsala. Musela jsem se pořádně zamyslet, jak ochránit samehadu. Bylo tu spoustu lidi, kteří by ho chtěli. Měla jsem spoustu nápadu, jak využit suiton a svitky, ale neměla jsem vůbec představu jak bude samehada reagovat.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Přístav Benisu-tō - Stránka 2 Empty Re: Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Civil Thu Dec 31, 2015 5:41 am

"Držte se jich. Ty děti ve Vás mají vzor. Nezklamte je a ani sebe." Řekl stařec, a pak ještě upravil sítě na lodi tak, aby se během plavby nezamotaly. "Takže tu jste kvůli tomu démonu." Stařec už nezněl smutně. Bylo to jako by ke zmíněnému démonu cítil nesmírnou nenávist. "Být Vámi to nechám tak. Vaše děti Vás potřebují doma. Když tady zemřete, nikdo jim Vás nenahradí. A teď omluvte prosím mé hrubé chování... vypadněte z této lodi. Odplouvám... a sám." Ačkoli předtím stařec Katarovi řekl, že jakoukoli jeho pomoc neodmítne, vyhnal ho. Čím ho pak naštval? Ničím. Jen chtěl být teď sám. A proč to řekl tak, jak to řekl? Nemusel mu říct přímo vypadněte. Reagoval tak vzhledem k tématu, o kterém byla řeč. Ten démon mu totiž zabil syna.
Civil
Civil
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 28
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav Benisu-tō - Stránka 2 Empty Re: Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Kataro Terumi Thu Dec 31, 2015 9:13 am

Byl jsem celkem zklamán když mě rybář vyhnal ze své lodi, vypadalo to, že ho toto téma dost vzalo. Kam teď ale půjdu bez jediné stopy kde bych mohl začít hledat. Potřebuju najít nějaké spojence, kteří mi pomůžou při pátrání, sám nejsem totiž nějakej senzibil, tudíž nemám výhodu. Nemám dokonce ani žádné přivolání, kterým bych si mohl pomáhat. Povzdechl jsem si nad svou neschopností. Když tu v dálce vidím prvního člověka z Kiri a někoho koho zrovna znám. Přijdu k Hirin přátelsky a mávnu rukou. " Hoj, dlouho jsme se neviděli. Taky na lovu? " Zeptal jsem se upřímně. Bylo tu moc lidí a čas byl velmi drahý v tomto lidmi zaplněném ostrově.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Přístav Benisu-tō - Stránka 2 Empty Re: Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Hirin Thu Dec 31, 2015 12:41 pm

Z mého přemýšlení mě vyrušil mužský hlas. Otočila jsem se k onu muži. Poznala jsem, že se jedná o Katara. " I tak by sedalo říct" pověděla jsem mu s úsměvem. Už to byla nějaký ten pátek, co jsem byla mimo vesnici, takže nikdo nemohl vědět, že tu jsem. "Hádám, že ty taky? zeptala jsem se.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Přístav Benisu-tō - Stránka 2 Empty Re: Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Kataro Terumi Thu Dec 31, 2015 12:50 pm

Bylo příjemné zase vidět nějakou známou tvář po takové době, rád bych se tak cítil častěji. Zkusím naverbovat Hirin do mého dočasného týmu na chycení Matatabi. Kirigakure by mohla získat alespoň nějakou sílu, aby se vyrovnala ostatním vesnicím. Má sestra se stala jinchuurikim sedmiocasého. Já bych byl též ochoten vzít na sebe to břímě a nést v sobě samotného ocasého démona, který žije už stovky let a spoustu zažil. Teď jen otázka, zdali ho dokážu získat dřív než ostatní. Nvm kdo se tu ještě od nás objeví, ale mohl bych se podívat třeba po Shirui, Yumi, Yoko nebo Tanakim. Tanakiho jsem už dlouho neviděl, slyšel jsem, že prý utekl z vesnice. Tohle místo bylo do dneška neznámým místem, kdo ví, třeba na něj během své cesty narazím. " Též se snažím, ale je tu dost silná konkurence. Co bys řekla na to, vytvořit tým k zajmutí Matatabi? Čím víc a schopných lidí budeme mít, tím větší šance. " Šel jsem přímo k věči a říkal věci upřímně. Co na srdci, to na jazyku.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Přístav Benisu-tō - Stránka 2 Empty Re: Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Hirin Thu Dec 31, 2015 1:09 pm

"Takže chceš udělat skupinku?" položila jsem řečnickou otázku. Vím, co zamýšlel, ale je tu hodně lidi. Spíš bych řekla, že je tu víc lidi než je zdravo. Tolik lidi tenhle ostrov neviděla za posledních...no za celou dobu jeho existence. "U máš nějaké lidi nebo jsem první? zeptala jsem se ho. Tady bylo důležité mít lidi, kterým můžeš věřit. I když můžete být ze stejné vesnice, vaše názory se můžou rozcházet a to by mohlo dělat neplechu. Já matatabi osobně nepotřebovala, měla jsem samahedau, i když nemluví, je to úžasný společník.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Přístav Benisu-tō - Stránka 2 Empty Re: Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Kataro Terumi Thu Dec 31, 2015 3:05 pm

" No vlastně, jsi první. Dorazil jsem na ostrov z Kiri první, ale sekl jsem se u rybáře, který mi neposkytl však žádné informace a vyplul na moře. Nevím kdo je od nás na ostrově nebo někdo známý z jiné vesnice, který by nám pomohl. Napadá tě někdo? " Přemýšlel jsem koho bychom vzali do skupinky, ale momentálně jsem nevěděl kdo je na ostrově od začátku příjezdu. Sestřička nejspíš nedorazí, to by byl zázrak kdyby se tu ukázala a chtěla pomoc. Sedmička by nám mohla pomoc s hledáním. Ještě se to snad vyvine, ale měli bychom sebou trochu hnout.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Přístav Benisu-tō - Stránka 2 Empty Re: Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Hirin Thu Dec 31, 2015 3:59 pm

Hmm,takže nic nevíš. Shrnula jsem všechno co mi právě řekl. Seskočila jsem z mola na vodu. Začala jsem skládat pečetě. Kuchiyose no Jutsu pověděla jsem a vyvolala jsem 3 žraloky, kteří odplavali každý někde jinde. Vyskočila jsem zpátky na molo. "Pokud tu je někde jeskyně a je možnost se tam dostat přes vodu, budeme o tom vědět. Budeme muset jenom počkat. Šance jsou malé, ale kdo ví. Pověděla jsem. Na ostrově je spousta zajímavých lidi. Máme tu Lizzy, Hokageho, syna Faita, další dva jsou z Kiri jeden je od ANBU a druhý je jounin. Konoha tu má nejspíš celou armádu"
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Přístav Benisu-tō - Stránka 2 Empty Re: Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Kataro Terumi Thu Dec 31, 2015 4:10 pm

" Jo no, to se stává když se ženeš první dopředu, ale sekneš se úplně na obyčejné maličkosti. Musím to nějak dohnat, snad budou mít žraloci štěstí. Bylo by fajn, kdybychom jako první našli nějakou stopu, alespoň bychom získali náskok. Avšak, až ji najdem a bude zuřit tak se o ní dozví všichni a to bude závod s časem. Je tu však jeden podstatný problém. Jak ji zapečetíme? " Zdůrazňoval jsem opravdu velký fakt. Já jsem pečetící techniky neměl a tak tedy jsem nevěděl jak matatabi zapečetit. Třeba by nám armáda Konohy v nouzi pomohla, kdyby se jednalo o čas a neměli moc času na přemýšlení.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Přístav Benisu-tō - Stránka 2 Empty Re: Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Hirin Thu Dec 31, 2015 4:21 pm

"Zapečetění je jeden ze dvou problému, ještě ani nevíme,kde je a v jaké podobě. Možná jí někdo zapečetil jako summona nebo jí má někdo v sobě. Druhá možnost je celkem málo pravděpodobna odvětila jsem. Bylo tu tolik možnosti, ale která byla ta správná. Vrtalo mi to v hlavě, dost mě zajímalo ,kde se taková velká kočka mohla skrývat. "Vůbec nevím,kdy se žraloci vrátí, tak mezitím můžeme přemýšlet a hledat další lidi, ale nemůžeme se zas hnout od vody kvůli žralokům nemůžeme. Nějaké návrhy? zeptala jsem se. Byla to dost zapeklitá situace. Snad ho něco nápadné.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Přístav Benisu-tō - Stránka 2 Empty Re: Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Kataro Terumi Thu Dec 31, 2015 4:46 pm

" Napadlo mě poslat klona, jenže já nemám kage bunshin, ale pouze mizu bunshin. Ten se daleko nedostane. Kdybych ale odešel já, tak zase jak by si mi dal vědět. Nevěděl bych totiž jak dlouho bych byl pryč. " Přemýšlel jsem jak bychom to mohli všechno udělat, ale problém byl, že se Hirin teď odtud nemůže moc hnout. Nejlepší by byla náhoda, ale asi takovej klikař nejsem aby se tu někdo známý objevil komu mohu věřit. " Máš pravdu, bůh ví v jakém je stavu bijuu. Mohla by tu být i opravdu šance, že tu je nějaký starý jinchuuriki nebo jinchuuriki, kterému nezbývá moc času, a proto vyslal do světa zprávu o bijuu. Možná čeká na toho pravého kdo ho najde a bude mu moc předat Matatabi. Ale to je jen moje teorie. " Vysvětlil jsem ji to co mě napadlo a byl jsem zvědav co čekne.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Přístav Benisu-tō - Stránka 2 Empty Re: Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Yuki Ōkami Fri Jan 01, 2016 5:39 pm

Po hodinách plavby jsem se konečně dostala až sem do mého cíle. Ty hodiny byly ale mučeni. Yuki příště si vazně rozmysli takovou cestu. vynadala jsem sama sobe. No já nebyla moc z těch, co by se někdy zdržovaly někde nečině. No přeci jenom má polovička mě nějak Nečína nebývala. To co jsem se doslechla ze se zde nachází mě ale zaujalo na tolik abych se sem vydala na vlastní pest. I když jsem věděla ze asi nic moc nezmůžu ale zvědavost vyhrála.
Yuki Ōkami
Yuki Ōkami
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 89
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Přístav Benisu-tō - Stránka 2 Empty Re: Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Fri Jan 01, 2016 5:51 pm

Byl jsem na cestách už celkem dlouho a neměl jsem žádné výsledky. Akuma musel netrpělivě čekat a modlit se, ať najdu někoho do našeho celkem divného gangu. Musel jsem někoho najít a okamžitě naverbovat, takže mé kroky směřovali do přístavu. Proč? No, bylo to jednoduché, přijížděli jsem lidé, co o tomto ostrově ještě nic nevěděli  a pro mě to byl zdroj síly. Pomalu jsem se procházel po přístavu a vyhlížel potencionální cíl. 
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Přístav Benisu-tō - Stránka 2 Empty Re: Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Yuki Ōkami Fri Jan 01, 2016 6:09 pm

Bohužel pro mé štěstí nebo neštěstí. Jediná věc co pro mě byla horši byly psy. Kteří poznaly co vlastně jsem . Sedla jsem si v přístavu na jednu z beden. No ale z mého klidu mě ale vytrhl štěkot psa. Který stekal a vrčel. Bohužel pro mě se začínalo těch psu zbíhat až moc. Což zacalo přitahovat nechtěnou pozornost. Proto jsem se snažila zachovat klid a snažila se předstírat strach ze psu tudíž jsem švihla nohami a za pomoci čakry vylezla na stožár na který jsem pote vylezla. Na druhou stranu jsem toho využila a poradně si prohlédla své okolí. A zapamatovala jsi jej. Nebo spise snažila.
Yuki Ōkami
Yuki Ōkami
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 89
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Přístav Benisu-tō - Stránka 2 Empty Re: Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Sat Jan 02, 2016 11:03 am

Člověk si v takovém přístavu neužije chvíli klidu. Při mém hledání potencionálního cíle pro boj s Matatabi jsem zahlédl malou holku nebo aspoň vypadala jako holka. Štěkalo kolem ní hodně psů, jako by jim i něco udělala a potom vylezla na stožár. Takže shinobi.. Kdo jiný by užíval chakru na lezení po věcech no? Musel jsem to zkusit, aspoň pro Akumu. Když už po ní šli psi, tak třeba by po ní šla i Matatabi ne? Pomalu jsem došel až pod stožár, zadíval se na ní a představil se. 
,,Hey.. Já jsem Kangae, právě jsi přijela?" Blackops tým vyžadoval profesionalitu, takže jsem doufal v co nejlepší odpověď. 
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Přístav Benisu-tō - Stránka 2 Empty Re: Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Yuki Ōkami Sat Jan 02, 2016 11:32 am

Když jsem se snažila se zorientovat v okolí. Tak mě k tomu někdo vyrušil. Nevěděla jsem ze tu je  někdo koho znám ale jeden z pachu, jenž sel slabě cítit mi byl povědomí. Ale to už potom na mé někdo zavolal. Odrazila jsem se z vrchu stožáru sbalila se do klubíčka udělala asi tři salta a dopadla na všechny čtyři. (viz gif)Přístav Benisu-tō - Stránka 2 Shikyaku-no-jutsu-a pote si oprášila ruce a řekla. “No jsem tu už nějakou chvíli. Jmenuji se Yuki Ōkami, Těší mě." A mírně se uklonila. Podle čelenky na mé ruce mohl vedet z které vesnice pocházím. No tady jsem mela volnost ne ze bych si stěžovala. Věděla jsem ze je od jinud ale momentálně to nehrálo roli.
Yuki Ōkami
Yuki Ōkami
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 89
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Přístav Benisu-tō - Stránka 2 Empty Re: Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Sat Jan 02, 2016 11:41 am

Nevím kdo seskakoval na všechny čtyři, ale budiž. Já bych to udělal mnohem víc epicky, třeba bych si vytvořil vodního drakovi který by mě snesl až dolů. No, samozřejmě ne každý se mohl nazývat nejlepším uživatelem Suitonu na celém světě. Byla to však velmi milá dívka, uklonila se a dokonce dodala, že jí těší mě poznat.
,,Takže tu jsi s Hokagem?" Dodal jsem při pohledu na její čelenku. Určitě jí nutil do hledání alkoholu jako Shi-chan nebo to bylo celé lež? No šel jsem na to pomalu, pěkně otázku za otázkou.
,,Nebo tu jsi kvůli Matatabi?" 
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Přístav Benisu-tō - Stránka 2 Empty Re: Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Yuki Ōkami Sat Jan 02, 2016 11:58 am

Mírně jsem zavrtěla hlavou. „Ne, ne nejsem zde s nikým. Pouze jsem zde kvůli své zvědavosti. Zaujali mě fámy o tom ze se zde nachází Matatabi. Nemam v planu se ji pokusit chytit nebo tak jsem, proste zvědava.“ Mohlo to znít divně, ale byla to pravda. Přeci jen co bych já mohla zvládnout. I když jsem  řekneme mohla byt schopna stopařka kdyby někdo tušil co jsem vlastně zač. Ale usoudila jsem ze nikdo jiny momentálně nemusí vedet, co jsem. Ani mi přátelé to netušily i když mě to trápilo momentálně to bylo to nejlepší, co jsem musela udělat. Pochybovala jsem ze by mě zde hledali.
Yuki Ōkami
Yuki Ōkami
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 89
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Přístav Benisu-tō - Stránka 2 Empty Re: Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Sat Jan 02, 2016 12:45 pm

Někdo z Konohy, kdo je celkem normální? No, především nepodporovala Hokageho myšlenku udělat zde z toho jeho teritorium. Já nemohl nic namítat, právě jsem se s ní mohl jen skamarádit. 
,,Takže zvědavá.. Piješ?" Usmál jsem se a vytáhl z batůžku láhev tequily. Byl jsem vždy připraven, ale pokud nepije, bude to velké zklamání. 
,,Jsi silná?" Veřejný průzkum a nábor do Blackops byl krutý.
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Přístav Benisu-tō - Stránka 2 Empty Re: Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Yuki Ōkami Sat Jan 02, 2016 12:57 pm

Nevěděla jsem, co ode mě čeká já a alkohol to ne. “Ano hold jsem zvědavá od přírody. No a co se týče piti nepiju. Jelikož mi je teprve 16.“ Byla to pravda nepila jsem a alkohol mi popravdě ani nevoněl natož, aby chutnal. „A jestli jsem silná těžko posoudit. Nejlepší boj je ten kterému se da vyhnout.“ Řekla jsem svůj názor  přeci jenom jsem se snažila vyhýbat bojům a zbytečným konfliktům. Proste bojovat bylo až poslední východisko. V případě ze mě někdo napadl to bylo jiné ale ne až tak ze bych si boj primo užívala.
Yuki Ōkami
Yuki Ōkami
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 89
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Přístav Benisu-tō - Stránka 2 Empty Re: Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Sat Jan 02, 2016 1:41 pm

Nechápal jsem, co je tahle Konoha zač. Hokage těžký alkoholik, ale všichni koho jsem potkal, tak nepili. Co jsem však musel poupravit byla její poznámka o věku.
,,Věk je u shinobi jen číslo, o co je zabíjení horší než pití?" Možná byla vychována jako milá shinobi co nezabijí, pravdou bylo, že jsem taky nejradši lidi nedorážel, ale kolikrát jsem už hodně lidí zabil. Byl jsem tak zkažený..
,,Vyhnout se boji na tomto ostrově ale nejde." Mrkl jsem pravým okem a napil se tequily. Mezitím jsem levou ruku natáhl směrem k Yuki a na konci prstu se mi vytvořila kulička z vody, kterou jsem celkem rychle poslal proti ní a nechal jí prasknout přímo do jejího obličeje. Nechtěl jsem bojovat, ale holky s mokrými vlasy vypadaly víc sexy.
,,1-0 pro mě.." Nabídl jsem jí ještě tequilu a nečekal jsem odmítnutí. 
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Přístav Benisu-tō - Stránka 2 Empty Re: Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru