Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uchíha štvrť

3 posters

Goto down

Uchíha štvrť Empty Uchíha štvrť

Příspěvek pro Hideo Hatake Mon Feb 22, 2016 4:21 pm

Uchíha štvrť Screenshot2009-12-01at115613PM-2

Štvrť klanu Uchíha. Takmer prázdna, keďže klan bol takmer zničený, avšak tu a tam sa nájde nejaký obyvateľ týchto domov. O ulice je od nástupu Hidea dobre postarané, už chýbajú len ľudia.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Uchíha štvrť Empty Re: Uchíha štvrť

Příspěvek pro Rokuro Thu Mar 24, 2016 12:10 pm

Prechádzal som po uliciach klanu Uchiha. Stále tak prázdná štvrť. Kedysi tu bolo viac ľudí, kedysi dávno.. teraz sa tu a tam nájde nejaký človek, čo tu býva. Kam sa podela celá ta sláva môjho klanu? Mal som taký pocit, že sme sa zničili sami... Bolo tu málo Uchihov a ešte menej tým, ktorým som velil. A tak som prechádzal ulicami klanu Uchiha a premýšľal, čo spraviť pre to, aby som tieto ulice naplnil, aby som dosiahol niečo, čo nedokázal nikto za posledné desiatky rokov. Popravde ani som nemal dnes lepšiu prácu. Vypadalo to, že sa nič nedeje, ktovie či sa nemýlim.


Naposledy upravil Rokuro dne Sat Mar 26, 2016 6:48 pm, celkově upraveno 1 krát
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Uchíha štvrť Empty Re: Uchíha štvrť

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Thu Mar 24, 2016 12:16 pm

KLON
Klon se obevil poblize uchiha ctvrti. A Zde nalezl osobu kterou hledal. ZA pomoci Shinshinu jsem se obevil pred Rokurem. "Zdravim Rokuro. Mate se neprodlene hlasit v kancelari Hokageho." Muj vzkaz byl kratky a strucny nic jineho jsem v za ukol nemel chvili pred tim nez mel Rokuro moznost neco rici klon zmizel v oblacku dymu. s doprovodem PUF.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Uchíha štvrť Empty Re: Uchíha štvrť

Příspěvek pro Rokuro Thu Mar 24, 2016 12:41 pm

Z môjho pokojného premýšľania ma vytrhol Hikaru. Aj tak som na nič zaujímavé neprišiel... Klon Hikarua mi oznámil len, že sa mám hlásiť v kancelárií Hokageho. Kto vie, čo tak súrne potrebuje Hideo, keď to bolo tak neodkladné. Zmenil som smer svojej cesty a šiel som teda k hlavnej budove Konohy a rovno do kancelárie. Možno, že Hideo zistil niečo o Hakuei alebo sa planuje nejaký útok, obrana. Možnosti bolo veľa. Ruky som si dal do kabátu a pridal na kroku. Čoskoro som vyšiel z Uchiha štvrte.
Presun
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Uchíha štvrť Empty Re: Uchíha štvrť

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru