Saya Uchiha

Goto down

Saya Uchiha

Příspěvek pro Saya Uchiha za Sun Sep 08, 2013 4:30 pmZákladní Informace

Jméno a Přímení :
Saya Uchiha
Klan:
Uchiha
Přezdívka:
SaChi
(složenina jejího jména a příjmení)
Hodnost:
Gennin
Gennin.I přes to kolik jí je , je stále genninem.Akademii opakovala snad třikrát jednu třídu protože naschvál dělala že nic neumí jen z toho důvodu aby zesílila.
• • • • • • • •
Věk :
15

Krevní Skupina
AB
Pohlaví:
Žena
Datum narození:
5.srpna
• • • • • • • •
Místo Narození:
Konohagakure no Sato
Charakterystické rysy:
• Na Sayi jsou charakteristické její dlouhé černé vlasy které zdědila po svém klanu do kterého patří.také by se dalo říct že její tvář celkově odpovídá vzhledu který mají shinobi klanu Uchiha.Jediné čím se opravdu liší od zbytku Uchihů jsou její modré oči které vlastní jen ona a nikdo jiný.
•Saya je prakticky dosti milá dívka ale je také dosti uzavřená a rozhodně neřekla kde co někomu koho nezná a nebo zná jen chabích pár minut.
•Jediné co prakticky opravdu nenávidí jsou lidé kteří si o sobě myslí že sebrali moudrost světa a že jsou nejchytřejší.Jednoduše řečeno nemá ráda nafoukance,egoisty a lháře i přes to že se občas jako egoista chová.

Sny a cíle:
•Jejím snem je dosáhnout pravé síly klanu Uchiha.Jelikož vlastní klanové doujutsu Sharingan,chtěla by dosáhnout nejvyššího stupně a posléze všem předvést že klan ještě není zdaleka tak mrtvý jak se zdá.Také by se ráda dožila znovuobnovení klanu který je téměř vyhuben.Ovšem moc dobře si uvědomuje že síla s sebou nosí i velkou zodpovědnost a tak celé noci dovede prosdět u svitků aby si pročítala techniky a jejich účinky.
•Dalším jejím velkým snem je potkat svého ztraceného bratrance Hanura který náhle odešel z klanu.Všichni jí tvrdili že Hanuro je mrtev ale ona tomu nikdy plně nevěřila a myslela si o tom svoje.Dalším jejím cílem je dokázat Hanurovi že už není jen dítě ale i plnohodnotný shinobi který si zasluhuje uznání.

Fóbie:
• Saya trpí jen jednou velkou fóbií a to je strach z neschopnosti a slabosti.Z tohoto důvodu neustále trénuje a je odměřená na svoje okolý. Snaží být silná v každé situaci a v každém boji se snaží najít zbůsob jak vyhrát i když někdy je to opravdu obtížné.
•Další menší fóbie je ta že až jednou potká svého bratrance Hanura,bude jí chtít zabít.Tat situace je dosti pravděpodobná jelikož Saya si moc dobře uvědomuje že v jejich klanu se konají vraždy vlastních členů z dosti malicherných důvdů.Hlavně pro jejich oči s doujutsu pro jeho schopnosti. Saya věří že pokud by se měli utkat moc dobře ví jak by to dopadlo jelikož už jako dítě Hanuro vykazoval větší schopnost boje než ona.

Povaha
•Saya je poměrně tichá a klidná osoba s občasnými sklony k lenosti a nechuti ke všemu co kolem sebe vidí . Avšak nikdy není moc dobré jí naštvat.Ačkoliv nevypadá jako nějak moc silný shinobi opak je pravdou.
•Nemá moc přátel díky své uzavřenosti ale když už si udělá nějakého přítele dovede se za něj postavit i ve chvíli kdy v boji nemá žádnou šanci.jednoduše nedovolí aby o tomto člověku řekl někdo byť jen jedno hloupé slovo nebo udělal něco co se zrovna jí nelíbí.


Klan
•Uchiha klan je nechvalně proslulý pro jejich silné a přirozené bojové schopnosti a jejich znalosti v ohnivých Jutsu, kterých vytvořili několik a používají je šikovněji, než kdokoli jiný. Jejich význačné Jutsu bylo Katon: Goukakyuu no Jutsu (Oheň: Technika velké ohnivé koule). Členové klanu nejsou uznáni jako dospělí v klanu, dokud toto Jutsu úspěšně neprovedou.
•Uchiha klan byl také nejvíce známý svým Kekkei Genkai, Sharinganem, který jim dával možnost zkopírovat Jutsu jejich soupeře, ale nemohou zkopírovat Jutsu, které je specifické pro jiný rodokmen. Mezi další výhody patří: zvýšené vizuální vnímání, schopnost vyznat se v Genjutsu, Taijutsu a Ninjutsu a pak ho porazit. Jen vybraná hrstka členů byla schopná získat Sharingan.
•Uchiha se dá také vyslovit jako "uchiwa", což je papírový vějíř, který je mimochodem symbolem Uchiha klanu. Uchiwa se dá využít jako vějíř k rozfoukání plamenů, aby byl plamen žhavější - s odkazem na skutečnost, že Uchiha klan byl zaměřen na ohnivá Jutsu.
Kekkei Genkai:
•Sharingan (znamená „Kopírovací oko") je kekkei genkai členů klanu Uchiha, ačkoli ne všichni z nich dokázali tuto schopnost používat. Sharingan se nejspíše vyvinul z Byakuganu, ale dává uživateli jiné schopnosti a jiný typ zraku.
•Sharingan je sice dědičný, ale je možné přeoperovat oko s Sharinganem druhé osobě ale takto získaný Sharingan má své nevýhody, nelze jej vypnout, pokud se dlouho používá, spotřebuje příliš energie a uživatel omdlí. U členů klanu Uchiha je spotřeba energie Sharinganem minimální.


Schopnost Kekkei Genkai:
•Nejznámější schopnost Sharinganu je zkopírování a zapamatování technik, kterou uživatel pomocí Sharinganu vidí. Může zkopírovat ninjutsu, genjutsu i taijutsu s perfektní přesností, což dovoluje uživateli použít tyto techniky jako jeho vlastní. Ale k tomu musí mít uživatel Sharinganu potřebné dovednosti.
•Sharingan také poskytuje uživateli neuvěřitelně jasné vnímání a dovoluje mu snadno sledovat rychle se pohybující objekty a dokonce předpovídat jejich následující pohyby. Schopnost sledovat a předpovídat pohyb je velkou měrou založený na schopnosti jednotlivce, málo zkušený uživatel s tím má velké problémy. Plně vyvinutý Sharingan může sledovat vše, i ty nejrychlejší oponenty, dokonce i když sám uživatel nemůže dosáhnout stejné rychlosti. Může také prohlédnout skrz genjutsu a sledovat tok chakry, ale ne tak dobře jako Byakugan.
•Další jedinečná schopnost Sharinganu je hypnóza, která protivníkovi vsugeruje pohyby a myšlenky. Toto spojeno s ostatními vlastnostmi Sharinganu umožňuje uživateli dokonale napodobovat každý pohyb nepřítele a dokonce je dělat dříve než on, což se pak jeví, jako by uživatel Sharinganu viděl do budoucnosti.
Mangekyou Sharingan
•Mangekyou Sharingan (doslova "Kaleidoskopické kopírovací oko") je vyšší forma Sharinganu. Mangekyou Sharingan se vyznačuje jiným vzhledem než normální Sharingan. U každého uživatele vypadá Mangekyou Sharingan jinak, nejspíše to závisí na tom, jak je získaný. Ti, kdo mají dost síly na to, aby ho získali, musí udělat velkou oběť

Styl Boje•-Taijutsu: Používá k boji na blízko.Díky tomu že neustále trénuje je docela pružná.
•-Ninjutsu: Má docela rychlé skládání ručních pečetí a dokáže velice dobřře manipulovat se svojí chakrou
•-Genjutsu: Jelikož je uživatelem Sharinganu tak se specializuje i na tento styl boje.Její iluze jsou vždy perfektiní a jsou promyšlené do nejmenších detailů.
Podstata:
Katon
Zbraň a vybavení:
ZVN, 2xKatana
ŽVOTOPIS:


Část 1. Smutek z odchodu

Saya vždy vyrůstala jako normální dítě jen s tím rozdílem že se narodila do zvláštního klanu.Už od jejího dětství jí tloukli do hlavy jak je významné že je členkou právě klanu Uchiha a jak by si toho měla vážit a být za tuto skutečnost vděčná.Avšak Saya byla ještě příliš malá než aby teto fakt pochopila.Vždy jí připadalo že je to prostě jedna velká rodina.Avšak nemohla si nevšimnout že někteří členové byli dosti namyšlení a mysleli si o sobě příliš mnoho.Takovým se Saya vždy vyhýbala a příliš s nimi nemluvila.
Jednoho podvečera slyšela jak se její bratranec s kýmsi hádá.Hanuro byl jen o pár let starší ale Saya v něm viděla svého velkého bratra a člověka kterému může věřit.Muselo se nechat že ti dva si spolu moc dobře rozuměli a byli něco jako nerozlučná dvojka.Právě tento podvečer slyšela jak se Hanuro pohádal s vůdcem klanu a ten jej doslova vyhnal pryč.Každý si myslel že Say u toho nebyla ale skutečnost byla taková že všechno dokonale slyšela.Od toho dne se uzamčela do sebe. Když se optala rodičů kde je její kamarád každý jen odpověděl že musel odejít.Jindy,když se optala vůdce klanu, jí bylo oznámeno že Hanuro šel na misi a už se nevrátil. Každou noc Saya sedávala na terase domu a hleděla do dálky v naději že Hanura opět uvidí.Avšak nikdy se tak nestalo a tak Saya přestala mít zájem o klan a vše s ním spojené.


Část 2. Akademie
Když začala Saya chodit na Akademii často přemýšlela o tom jaké to tam bylo v době kdy tam chodil i Hanuro.Všechno jí připadalo naprosto jiné od chvíle co odešel nebo spíše od doby co byl vyhnán vůdcem klanu.V Akademii nikdy neměla moc přátel protože si o ní všichni mysleli že jsou mimo její ligu a proto s ní ani nemluvili.Jiní se jí zase báli a tak se stalo že na Akademii byla toto dívka velice osamělí jedinec.Ovšem nijak se ani nezajímala o to že by se ke svým spolužákům přidala při nějakých hrách.Byla prostě ta co seděla dpodál a spíše se snažila trénovat. Od jisté chvíle začala být i dosti sebekritická a tak když nastal čas aby odmaturovala záměrně zpackala celou zkoušku a tím pádem musela opakovat ročník. Díky tomuto propadnutí dosti klesla i v očích členů klanu Uchiha ale to nebylo něco co by jí moc trápilo.Chtěla jednoduše dosáhnout jisté úrovně než se pustí do další etapy.
Nakonec odmaturovala až na třetí pokus.V té době už dokonale ovládala své techniky ale i pohyby těla.Dovedla se dokonale soustředit na svůj cíl a v jejích očích se již dávno objevil sharingan.Teprve v tu chvíli se rozhodla postoupit. Po celou dobu studia měla před očima jediného člověka kterého chtěla překonat a to byl údajně mrtvý Hanuro Uchiha.

Techniky:
Kawarimi no Jutsu
Kakuremino no Jutsu
Nawanuke no Jutsu
Henge no Jutsu
Bunshin no Jutsu
Magen: Narakumi no Jutsu

Body:
Ninjutsu - 2
Taijutsu - 1,5
Genjutsu - 2,5
Inteligence - 2
Síla - 2
Rychlost - 2
Chakra - 1,5
Ruční pečetě - 1,5


Naposledy upravil Saya Uchiha dne Sun Sep 08, 2013 8:14 pm, celkově upraveno 4 krát
avatar
Saya Uchiha
Genin
Genin

Počet příspěvků : 35
Registrován : 08. 09. 13
Age : 24

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Saya Uchiha

Příspěvek pro Hitomi Yamada za Sun Sep 08, 2013 6:58 pm

Um...jedna poznámka xD ...Klan Uchiha je v podstatě "obnoven xD"...Já jen abys věděla, že už v tom nejsi sama xD
Druhá věc a ta důležitá: Chybí ti tu body, tak si je doplň ^^

_________________
Jutsu list:

Body:

Inventář:
Uploaded with ImageShack.com
Stále se doplňující Senbony
Záladní výbava shinobi
Několik druhů jedů (vždy při použití popíšu)

Umím a Učím se:
Umím:
Učím se:
avatar
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 24
Location : Litvínov

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Saya Uchiha

Příspěvek pro Saya Uchiha za Sun Sep 08, 2013 7:24 pm

Upraveno a dopsáno n.n

_________________
Techniky:

Kawarimi no Jutsu
Kakuremino no Jutsu
Nawanuke no Jutsu
Henge no Jutsu
Magen: Narakumi no Jutsu

Body:

Ninjutsu: 2
Taijutsu: 1,5
Genjutsu: 2,5

Inteligence: 2
Síla: 2
Rychlost: 2
Chakra: 1,5

Ruční pečetě: 1,5

avatar
Saya Uchiha
Genin
Genin

Počet příspěvků : 35
Registrován : 08. 09. 13
Age : 24

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Saya Uchiha

Příspěvek pro Hitomi Yamada za Sun Sep 08, 2013 7:45 pm

Um noo....Genin smí mít pouze 15 bodů ^^'
Výňatek z pravidel bodování: genin - max. 15 (max. 3.5 bodu) ....tak to ještě douprav Smile

_________________
Jutsu list:

Body:

Inventář:
Uploaded with ImageShack.com
Stále se doplňující Senbony
Záladní výbava shinobi
Několik druhů jedů (vždy při použití popíšu)

Umím a Učím se:
Umím:
Učím se:
avatar
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 24
Location : Litvínov

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Saya Uchiha

Příspěvek pro Saya Uchiha za Sun Sep 08, 2013 7:46 pm

Gomene moje chyba Very Happy nevím proč myslela jsem že jsem tam dávala Chunnin Very Happy Hned to bude Very Happy

_________________
Techniky:

Kawarimi no Jutsu
Kakuremino no Jutsu
Nawanuke no Jutsu
Henge no Jutsu
Magen: Narakumi no Jutsu

Body:

Ninjutsu: 2
Taijutsu: 1,5
Genjutsu: 2,5

Inteligence: 2
Síla: 2
Rychlost: 2
Chakra: 1,5

Ruční pečetě: 1,5

avatar
Saya Uchiha
Genin
Genin

Počet příspěvků : 35
Registrován : 08. 09. 13
Age : 24

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Saya Uchiha

Příspěvek pro Hitomi Yamada za Sun Sep 08, 2013 8:00 pm

POVOLENO ^^

Umm a nechceš změnit jméno na Saya Uchiha, kdyžtak? O.o Když se tak jmenuje tvá postava ^^

_________________
Jutsu list:

Body:

Inventář:
Uploaded with ImageShack.com
Stále se doplňující Senbony
Záladní výbava shinobi
Několik druhů jedů (vždy při použití popíšu)

Umím a Učím se:
Umím:
Učím se:
avatar
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 24
Location : Litvínov

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Saya Uchiha

Příspěvek pro Saya Uchiha za Sun Sep 08, 2013 8:05 pm

Já nic proti nemám.Jen sama to nezměním protože to bude nejspíš blokovaný od adminů.

_________________
Techniky:

Kawarimi no Jutsu
Kakuremino no Jutsu
Nawanuke no Jutsu
Henge no Jutsu
Magen: Narakumi no Jutsu

Body:

Ninjutsu: 2
Taijutsu: 1,5
Genjutsu: 2,5

Inteligence: 2
Síla: 2
Rychlost: 2
Chakra: 1,5

Ruční pečetě: 1,5

avatar
Saya Uchiha
Genin
Genin

Počet příspěvků : 35
Registrován : 08. 09. 13
Age : 24

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Saya Uchiha

Příspěvek pro Hitomi Yamada za Sun Sep 08, 2013 8:09 pm

Já jsem ti to kdyžtak změnila ^^

_________________
Jutsu list:

Body:

Inventář:
Uploaded with ImageShack.com
Stále se doplňující Senbony
Záladní výbava shinobi
Několik druhů jedů (vždy při použití popíšu)

Umím a Učím se:
Umím:
Učím se:
avatar
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 24
Location : Litvínov

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Saya Uchiha

Příspěvek pro Saya Uchiha za Sun Sep 08, 2013 8:10 pm

Arigato n.n

_________________
Techniky:

Kawarimi no Jutsu
Kakuremino no Jutsu
Nawanuke no Jutsu
Henge no Jutsu
Magen: Narakumi no Jutsu

Body:

Ninjutsu: 2
Taijutsu: 1,5
Genjutsu: 2,5

Inteligence: 2
Síla: 2
Rychlost: 2
Chakra: 1,5

Ruční pečetě: 1,5

avatar
Saya Uchiha
Genin
Genin

Počet příspěvků : 35
Registrován : 08. 09. 13
Age : 24

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Saya Uchiha

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru