Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Industriální zóna

5 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Industriální zóna Empty Industriální zóna

Příspěvek pro Hanzō Salamandr Fri Jul 19, 2013 11:41 am

Industriální zóna tvoří téměř největší část Ame, je zde nespočet budov zajišťující práci lidem z celého okolí. Tato zóna je kvůli rozsahu nejméně hlídaná a proto je zde velmi oblíbený černý trh řízený "podsvětím Ame"

Industriální zóna 33cnevb
Hanzō Salamandr
Hanzō Salamandr
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 66
Registrován : 15. 07. 13
Location : Amegakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Industriální zóna Empty Re: Industriální zóna

Příspěvek pro Rokuro Sat May 17, 2014 6:28 pm

Čakal som aj s tými nukeninmi na posily od tej ženskej, ktorá bola stále ticho. Všetko bolo pripravené, od útoku nás delili len minúty. Prebiehali posledné prípravy na útok. Ja som si zohnal nejaké kunaie a katanu, lebo tie svoje som si nechal v tábore, myslel som si, že sa tam ešte vrátim, ale tak myslel som zle. Katanu som si zavesil na chrbát, mal som tu pár výbušných lístkov a pár kunaiov. Ihlice taktiež nechýbali. Už som musel len čakať.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Industriální zóna Empty Re: Industriální zóna

Příspěvek pro Nukenin Sat May 17, 2014 6:54 pm


KAZUCHI ISHIN

Všetko sa zdalo byť pripravené na akciu. S vedomím, že sa Konoha postará o útok zvonku, zatiaľ čo my prevedieme prostredníctvom kanálov infiltráciu do kancelárie, som i napriek miernym obavám s úsmevom očakával skorý príchod posíl, ktoré nás s istotou dovedú k víťazstvu. Náš plán bol dokonalý, nič sa nemohlo pokaziť.
"Rokuro-kun, poviem ti... prišli ste ako na zavolanie," dodal som veselo a už zdiaľky mával na blížiacu sa Shigure. Na moje veľké prekvapenie však naproti mne kráčala úplne sama.
"Hej, Shigure-chan! Kde si nechala našich priateľov? Nebodaj oslavujú vopred?" spýtal som sa absolútne nepodozrievavo.


SHIGURE

Bez akejkoľvek známky emócie som sa priblížila až k Ishinovi a dala mu jasne najavo, že s ním niečo potrebujem prebrať, najlepšie v súkromí. Aby som ho ale nemusela brať niekam inam a nepokazila moment prekvapenia, chystala som sa mu to pošepkať do ucha.
"Je mi to ľúto, ale už mám dosť takého života," zazneli moje posledné slová k nemu, nasledované prudkým pohybom ruky. Kunai, ktorý som mala už vopred pripravený, som mu bez váhania vrazila hlboko do srdca, uisťujúc sa, že sa z toho rozhodne nedostane.  Prekvapenie jeho, ale aj všetkých ostatných prítomných, zároveň s tým zosilnili náhle vpády davov shinobi na ono miesto, ktoré ihneď obkľúčili Rokura aj s nukeninmi. Nanešťastie pre nich to totiž bola pasca...
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Industriální zóna Empty Re: Industriální zóna

Příspěvek pro Rokuro Sat May 17, 2014 7:00 pm

Všetko vypadalo fajn, len tu nešli žiadne posily, len tá tichá ženská sa blížila, šla niečo pošepkať Ishinovi. To bol ten chlapík, ktorý bol tak trošku už ku mne lepší než v kanáloch, kde ma chcel zabiť. No tak jeho prepichla tá ženská.
"To som už v nejakej posranej telenovele ?"
Povedal som, už automaticky som čakal príchod nepriateľských shinobi. Zrada od vlastných... Automaticky som aktivoval sharingan, pripravený bojovať, nech sa deje čo sa má...
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Industriální zóna Empty Re: Industriální zóna

Příspěvek pro Nukenin Sat May 17, 2014 7:15 pm


SHIGURE

I napriek danej situácii sa shinobi zatiaľ na nukeninov nevrhali.
"Predtým, než na mňa všetci vyceríte zuby a s opovrhnutím ma pošlete do pekla, dovoľte mi niečo povedať. Je mi jasné, že sa názor mnohých z vás na moju osobu po tejto zrade zmení, ale rada by som vám pripomenula, že hoci sme mali plné vrecká peňazí z podsvetia, vždy sme boli aj shinobi Amegakure. Budúcnosť, v ktorej sa postavím proti vlastnej dedine a skončím na úteku, som si nevybrala. Je na vás, akú cestu si zvolíte. Ak sa vzdáte, všetky vaše doterajšie hriechy vám budú odpustené," vysvetlila som bez mihnutia oka a poznamenala smerom k Rokurovi.
"A čo sa teba týka, nezvíťazíte. O všetkom už vieme, rútite sa do pasce," ubezpečila som ho, že ich plán nebude fungovať.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Industriální zóna Empty Re: Industriální zóna

Příspěvek pro Rokuro Sat May 17, 2014 7:25 pm

"Tak choďte postavte sa na stranu tej zradkyne! Mate slobodnú vôľu, môžete sa brániť postaviť sa za vášho padlého šéfa alebo ma tu poďte všetci zabiť..."
Povedal som na okolnejších ľudí. Ak sa stane tá druhá možnosť, asi zomriem, ale tak predsa len som sa nevzdával a budem musieť bojovať do posledných síl. Ako som to vždy robil a samozrejme mi to vychádzalo, tak kto vie ako to bude tentokrát.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Industriální zóna Empty Re: Industriální zóna

Příspěvek pro Nukenin Sat May 17, 2014 7:37 pm


Situácia, ktorá nastala, nezodpovedala ani jednému z navrhnutých scenárov. Na počudovanie totiž skupina nukeninov už od začiatku nebola jednotná, a tak sa ich názory na vec rozchádzali. Väčšina z nich však nasledovala Rokurove slová a zlosť ich i napriek obavám o ich životy ovládla natoľko, že sa neudržali na uzde a zaútočili. Ishin mal medzi nimi predsa len nejedného priateľa. Našťastie pre konožského ANBU sa preto spustila bitka a celú oblasť industriálnej zóny zachvátil obrovský chaos. Bolo už iba na ňom, či sa rozhodne zapojiť, alebo to využije a rozhodne sa pre únik.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Industriální zóna Empty Re: Industriální zóna

Příspěvek pro Rokuro Sat May 17, 2014 7:45 pm

Utekať a nechať tu ľudí, ktorý mi zachranili život aj keď im o to hlavne nešlo, ale ja som ich teda nemohol nechať len tak, nedovolila mi to česť! Išiel som do nepriateľskej armády a zapojil som sa do bojov, hlavne sa mi darilo sekať nepriateľov svojou katanou. Pomocou sharinganu som dokázal odraziť každý útok a stále som ako by hýbal očami. Dialo sa tu toho veľa naraz a sharingan to zaznamenal. Bojoval som aj s tými, čo bojovali za Ishina proti tým zradcom, nemohol som ich tu nechať len tak proti presile.
Industriální zóna Tumblr_mqikdsLlAd1qj313eo1_500
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Industriální zóna Empty Re: Industriální zóna

Příspěvek pro Nukenin Sat May 17, 2014 8:44 pm


SHIGURE

Naozaj, ako šlo predpokladať, celá zóna v ktorej sa teraz väčšina rebelov a Shinobi verný Amekágemu nachádzala, zahalili zvuky boja. V tom zmätku si ale mladá Kunoichi dokázala poradiť, a nájsť svojho súpera ktorému tak veľa dlhovala. Preto netrvalo dlho, a sám Rokuro bol vo svojom boji zastavený obrovskou spŕškou ihlíc ktoré vypálila zo svojho dážnika. Nebol to nenápadný útok, šlo pozorovať na jej tvári že sa snažila svojho súpera prilákať na ňu a upozorniť na seba.
"Je zaujímavé že si tu napriek predpokladanej porážke ostal. Divím sa že máš toľko odvahu tu svoj ksich naďalej ukazovať, aj po tom čo si spôsobil." Šlo poznať že voči Rokurovi ktorý teraz mal pred sebou nového súpera, pociťuje otvorenú nenávisť. Nie nejakú veľmi osobnú. Ale napriek tomu..
"Rozvrátil si Ame, vrhol ju do Chaosu a spôsobil tak ďalšie krviprelievanie. Len kvôli tebe znova pocítime padnutie," prehovorila dosť nahnevaným hlasom, po ktorom však už nemienila stáť vzadu ale práve naopak, vyrazila do útoku. Zoskakujúc z lampy na ktorej doteraz stála, a prudko vyrazila dopredu, na kontaktný boj so Shinobim ktorý vlastnil Sharingan. Riskantný ťah..
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Industriální zóna Empty Re: Industriální zóna

Příspěvek pro Rokuro Sat May 17, 2014 8:51 pm

Ihlice boli príliš lacný trik. Katanou a vyhýbaním ma netrafila ani len jedna, preto som sa len arogantne usmial.
"Áno, presne to je popis Uchihu ... Nič lepšie nevieme, len bojovať a krv prelievať robiť chaos a podobne..."
Priznal som si aj keď u mňa to platilo o niečo menej, ale teraz to bolo na mieste. Nešlo mi o to, ale malo to taký efekt. Šla oproti mne, chcela kontaktný súboj, najskôr to bola chyby, mal som sharingan. Pripravil som sa do svojho bojového postoja s katanou.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Industriální zóna Empty Re: Industriální zóna

Příspěvek pro Nukenin Sat May 17, 2014 9:10 pm


SHIGURE

Bol to jasne prehratý útok, už len z dôvodu že ona sama zaútočila dosť predvídateľne, ale čo sa týkalo Sharinganu, už tak nemala ani tú najmenšiu šancu.
"Chcípni!" Vykríkla, keď sa dostala takmer až k hrotu jeho katany. Samozrejme, normálny človek by už okamžite zastavil, snažil sa vyhnúť katane a zaútočiť nejako inak ako z predu kde mal najsilnejšiu obranu. Ona však pokračovala, napriek katane, na ktorú sa v tom momente ako dosiahla jeho blízkosti nabodla. Avšak, stalo sa niečo čo ani sám Rokuro nečakal, a to že katana prešla jej telom akoby tam ani nebola, akoby nebola reálna, ona sa s kunaiom dostala ale k jeho telu a sekla po tvári. Samozrejme, útok bol nečakaný ale on mal Sharingan, avšak keďže nebola hmotná nemohla ani ublížiť. Namiesto toho ale pocítil Rokuro podivnú páľavú bolesť na líci, kedy jej kunai prešiel jeho pokožkou a vytvorila tak malú reznú ranu na jeho líci.
"Za prečiny voči Amegakure ťa postihne ten najvyšší trest," len šepla, a aj keď bola ďalej nehmotná on tú ranu cítil. Nečakala ale, okamžite začala po tomto prekvapení sekať pred seba ako šialená a ďalej dorážať na Rokura a vždy keď sa zdalo že ho zasiahne, naozaj sa tam ozvala rana ako od skutočného kunaia. Kunai bol reálny, ale ona samotná bola ďalej nedotknuteľná.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Industriální zóna Empty Re: Industriální zóna

Příspěvek pro Rokuro Sat May 17, 2014 9:26 pm

Bola to úboha ilúzia a to som rozoznal ešte predtým, než sa dotkla katany, ale kde bola pravá Shigure? Preto som čakal, kým zautočí zo svojej pravej pozície. Hodila ihlicu, ktorá ma síce zasiahla, lebo som sa robil, že nič nevidím, ale vtedy som odhalil jej polohu a od toho stupídneho Oboro bushina som odskočil nasmeroval to na miesto kde bola Shigure a povedal som.
"Naozaj? Ma chceš dostať takýmto trápnym trikom?"
Šlo mi o provokáciu, už tak vypadala dosť naštvane. Využiť to v o svoj prospech bolo to najlepšie, čo som mohol urobiť.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Industriální zóna Empty Re: Industriální zóna

Příspěvek pro Nukenin Sun May 18, 2014 10:15 am


SHIGURE

V tú chvíľu sa stalo niečo, čo neočakával ani on, a to po hodení ihlice čím upozornila na svoju polohu však namiesto toho aby vyšla z miesta kde sa skrývala, zmizla čakra úplne.
"Za tebou..," ozvalo sa len šepnutie, ale bolo príliš neskoro. Ona samotná sa skrývaa oveľa ďalej ako mal dosah jeho Sharingan. Vedela o ňom, a vedela ako proti nemu bojovať. Dokázal predvídať veci ktoré ale musel vidieť, veci ktoré nevidel nemal šancu zaznamenať, preto pripravila dopredu nie vodný klon, ale práve Kage Bunshin ktorý oklamal aj jeho Sharingan, a teraz mu na chrbát mierilo obrovské množstvo ihlíc strieľaných ako z guľometu.
"Naozaj, sa na neho necháš tak nachytať?" Zasmiala sa z miesta kde stála ona sama, v rukách držiac poslednú koncovú pečať padla z neba prvá kvapka dažďa. Začínalo pršať..
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Industriální zóna Empty Re: Industriální zóna

Příspěvek pro Rokuro Sun May 18, 2014 10:25 am

Super, a to som si myslel, že sa mi ju podarilo odhaliť a tá jej chakra zmizla, posraný kage bushin! V tom zozadu na mňa vyletelo množstvo ihlíc, spoznal som to len vďaka odrazu skla, ktoré bolo oproti mne, predsa sme bojovali medzi budovami. Vďaka tomu som stíhol otočiť sa a odskočiť, bolo to len tak tak, ale nič ma netrafilo, len vďaka sharinganu. Nemal som poňatia, kde tá ženská bola a tiež, čo budem takého robiť. Musel som len čakať, čo sa bude diať ďalej a kryť sa pred prichádzajúcimi útokmi či už od tej ženskej alebo niekoho iného, keď že sa tu navôkol bojovalo.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Industriální zóna Empty Re: Industriální zóna

Příspěvek pro Nukenin Sun May 18, 2014 10:32 am


SHIGURE

To ako dokázal využiť sklo ktoré sa povaľovalo po okolí bolo naozaj úchvatné. A dostatočne efektívne nato aby sa dokázal vyhnúť takémuto útoku priamo zozadu. V túto chvíľu boli ihlice ale všade, a tak bolo trochu aj ťažké chodiť po zemi.
"Toto povstanie bude potlačené a tvoje telo nebude ani poriadne pochované, stálo ti to zato?" Spýtala sa keď padla aj druhá kvapka dažďa priamo na Rokura. Bola to naozaj ťažká kvapka a zdalo sa že bude o chvíľu pršať naozaj husto čo by mu mohlo sťažiť viditeľnosť s jeho Sharinganom. Ale keďže v daždi cítil čakru, vedel že to nebude obyčajný dážď ale povolaný.
"Stoja ti tie obete vojny, tie mnohé nevinné ľudské životy.. zato?" Spýtala sa posledný krát, pretože v momente kedy dopovedala sa ozval za Rokurom ohromný výbuch..
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Industriální zóna Empty Re: Industriální zóna

Příspěvek pro Rokuro Sun May 18, 2014 10:50 am

Nič som neodpovedal, vtom ten výbuch, akoto? Predtým som za sebou nič nevidel sharinganom a teraz niečo neznáme urobilo veľké BUM! Len som sa stihol obzrieť. A plamene + tlak sa na mňa blížili. Ľavé oko mi začalo krvácať a v očiach bol Mangekyou Sharingan. Vtedy som ako by zmenil budúcnosť, celý ten výbuch náhle zmizol. Excelentné využitie môjho Mangekyou Sharinganu a špeciálnej schopnosti. Ja som sa naspäť pozrel na Shigure.
"Som aký som..."
Povedal som tak trošku tajomne.
"Niekto predsa musí byť zlý... v tvojich očiach."
Dodal som. Ten dážď bol pre mňa problém, ak bude takto husto pršať a bude v tom chakra, je možné, že budem mať menší problém s viditeľnosťou so sharinganom. Ustupoval som viac dozadu.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Industriální zóna Empty Re: Industriální zóna

Příspěvek pro Nukenin Sun May 18, 2014 11:25 am


SHIGURE

Niečo sa alie dialo, a dážď s tým nemal nič spoločné. Avšak, technika ktorú použil sa zdala naozaj silná, určite bude potrebovať niečo viac ako posielať výbuchy do inej dimenzie.
"V tom prípade ťa budem musieť.. zabiť," vysvetlila som bez mihnutia oka a poznamenala smerom k Rokurovi. Ktorý sám teraz cítil že sa niečo naozaj zvláštne deje. Šlo vidieť úsmev na tvári Shigeru, akoby sa dostala do stavu kedy ho totálne prekabátila.
"Pekná schopnosť, bude ale stačiť?" V tú chvíľu však bolo výbuchov nespočetne viac. Nie len že nemal šancu sa vyhnúť len tak, pretože výbuchy prichádzali odnikiaľ, k tomu boli dosť veľkých rozmerov aby samotná tlaková vlna dokázala jeho telo posúvať.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Industriální zóna Empty Re: Industriální zóna

Příspěvek pro Rokuro Sun May 18, 2014 11:35 am

A to som si myslel, že viac výbuchov tu nebude. Musel som aktivovať Susano´o. Nebolo v plnej forme, ale výbuchy mi nič nespravili. Keď že stála Shigure predomnou. Moje pravé oko začalo krvácať. Výbuch z dimenzie sa vrátil, ale objavil sa na inom mieste. Presne vedľa Shigure ako by niečo vybuchlo. Bola to len sekunda, nemala šancu na útek. Museli ju pohltiť plamene a mala by zomrieť, pokiaľ to nebude zas ďalší klon alebo niečo iné. Žiadne vodítko som nemal k pôvode tých výbuchov. Veď by zaznamenal sharingan buď chakrové stopy alebo lístok výbušný!
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Industriální zóna Empty Re: Industriální zóna

Příspěvek pro Nukenin Sun May 18, 2014 4:47 pm


SHIGURE

Stačila jej kvapka nato aby dokázala vyhnúť sa jeho útoku. Samozrejme sama pocítila ako sa jej páli koža, pretože zraneniu sa vyhnúť nemala ako, ale stačila jej len kvapka dažďa aby sa v nej stratila a objavila sa priamo za ním, s poskladanými pečaťmi. To však nemohol ako očakávať, pretože si až teraz mohol všimnúť čo boli výbuchy, a to práve ihlice ktoré predtým hodila, boli výbušné.
"Katsu!" V tom momente mu buchlo Susanoo. Áno, dážď ktorý padal bol na niečo, a to bol tak ťažký že mu obmotal akoby olejom celé jeho Susanoo ktoré malo teraz problém sa vôbec len hýbať. A práve vďaka tomu sa stalo zraniteľné pre ihlice. Ak nepoužije plnú formu Susana, otvorí sa jeho chrbát na ktorý zaútočila, chrbát kde je slabina tejto všemožnej sily, kde sa po výbuchu rana otvorila a ona tak zabodne svoju katanu priamo do jeho srdca.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Industriální zóna Empty Re: Industriální zóna

Příspěvek pro Rokuro Sun May 18, 2014 6:41 pm

Videl som dobre, premiestnila sa do kvapky dažďa?! Tak o tomto som v živote ani len nepočul. V tom sa objavila zamnou. Zautočila zozadu na Susano´o, v tom som teda musel aktivovať poslednú formu, ktorá tak povedzme vo mne samotnom vyvolávala bolesť... Tak moc som nechcel celého Susan´o vyvolať, ale nemal som na výber. Nakoniec môjmu Susano´o pribudlo aj brnenie. Tým pádom som zostal chránený. Urobil som veľký úskok k jednej budove s prístreškom , čo najďalej od nej. Keď že ten dážď bol niečo ako by olej, uškrnul som sa. Poskladal som pečate
"Katon: Gōryūka no Jutsu"
Šepol a na Shigure sa šírila ohnivá hlava draka. Naozaj silný katon a ten olej to tak trošku aj podporil.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Industriální zóna Empty Re: Industriální zóna

Příspěvek pro Nukenin Mon May 19, 2014 9:07 am


SHIGURE

Shigure bola naozaj v dosť divnom rozpoložení keď zahliadla jeho poslednú formu Susana. Dobre o nej vedela, táto technika bola vo svete vďaka mnoho Uchíhom naozaj dostatočne známa ale ešte nikdy nevidela tak mocnú techniku na vlastné oči.
"Suiton: Bakusui Shōha " Ako odpoveď na jeho techniku prišla technika vody, ktorá vodu rozložila na paru a tak zaliala okolie to hmly. V tom sa spustil dážď. Naozaj podivný dážď. Kvapky boli iné ako doteraz, neboli tak Ťažké ale naopak ľahké, akoby ich človek ani necítil. Avšak, keďže mal Susanoo ani to nemohol cítiť preto po chvíli pocítil úľavu. To sa ale začalo meniť keď dážď presakujúci cez paru nasiaknutú vodou, ktorá sa teraz vďaka technike vody rozlievala aj po zemi, začal hustnúť a Rokuro pocítil, oslabenie. Shigure zmizla a jej stopa čakry sa tak zmenšila že ju nebolo možné vystopovať, skryla sa.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Industriální zóna Empty Re: Industriální zóna

Příspěvek pro Rokuro Mon May 19, 2014 2:36 pm

No ja som nestrácal čas, dážď mi liezol na nervy a tak nejak som pochopil, že voda je jej element a to, ako sa skryla do tej kvapky a objavila sa za mňa. Urobil som naozaj, ale naozaj strategické kroky. Jednoducho som vošiel cez vchod do jednej budovy, kde bola presklenná stena a pri vstupe som svoje Susano´o zrušil. Potom som sa cez sklo pozeral von a čakal, čo spraví tá Shigure, nemohla očakávať môj neočakávateľný krok!! (xD) Takže som jej najskôr pozmenil plány...
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Industriální zóna Empty Re: Industriální zóna

Příspěvek pro Nukenin Tue May 27, 2014 11:53 am


SHIGURE

Jeho plán bol neočakávane dobrý, čo ani on sám nedokázal veľmi pochopiť, avšak len čo deaktivoval Susanoo, sám pocítil obrovskú únavu a vyčerpanosť akoby ho mal aktivované celé hodiny a nie len tak malú chvíľu. Aj jemu trvalo kým si uvedomil istú vec, a to že v tom daždi bolo okrem čakry ešte niečo. Istá technika, ktorá mu po celý čas vysávala čakru. Vonku lialo a tak bolo takmer nemožné aby vyšiel, pretože by ho to vyžmýkalo. Avšak, podľa toho čo uvidel v budove, musel zhodnotiť svoje plány tiež.
"Už sám chápeš v akej situácii sa nachádzaš? Je to jediná budova torá mala zakrytú strechu v okolí, ktorú som ako jedinú nestihla odpáliť a ty sem vôjdeš akoby to bolo jedno.. Nebolo.." Zasmiala sa, áno to bol jej plán dostať ho sem, kde po zemi boli do kruhu okolo neho rozmiestnené pečate. Divné pečate, a on v ten okamih pocítil ako sa jeho nôh dotýka voda. Voda ktorá sem nasiakla cez otvorené okná a dvere, nečerpala ho ale proste tam bola a určite mala niečo spoločné s pečaťmi na zemi. Bolo jasné že sa neskrývala, ale všetky jej kroky viedli k tomu aby ho dostala sem. Ten jej prvý ťah klonom malo len odpútať jeho pozornosť na dostatočnú dobu nato aby sa sem dostal. Nemohol už odísť, pretože pečať už mala pripravenú ale nespúšťala ju, akoby očakávala že sa sám vzdá.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Industriální zóna Empty Re: Industriální zóna

Příspěvek pro Rokuro Tue May 27, 2014 1:11 pm

Po tom ako som vošiel do budovy, na mňa prišla ta únava. Dážď zo mňa vysal dosť chakry, ak by som teda odišiel von. Vyčerpalo by ma to. Keď som sa obzrel, mohol som vidieť podivné pečate na zemi.
*Všetko premyslené na niekoľko krokov dopredu. Viem v podstate o nej veľké nič...*
Prešlo mi hlavou. Asi som narazil na ďalšieho silného protivníka. V poslednej dobe ich bolo viac než dosť.
"Kto vlastne si?"
Spýtal som sa, nuž nevedel som čo robia tie pečate a či sú aktivované. Po svojej otázke som skočil na strop, predsa len voda bol jej element. Na strope som sa držal pomocou chakry a sledoval ju dole hlavou.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Industriální zóna Empty Re: Industriální zóna

Příspěvek pro Nukenin Tue May 27, 2014 1:22 pm


SHIGURE

Aj svojím ďalším ťahom Rokuro preukauzoval že v hlave predsa len má niečo, a nepatrí k tým ľuďom ktorý sa nechajú nachytať aj na obyčajné pasce. Pravdou bolo že voda nahromadená na zemi mala byť len lákadlom nato aby od nej odstúpil, napriek tomu ani on ani ona nič nepocítili pretože aj keď pečať bola aktivovaná a čakra presunutá zemou do znakov, nechcela to ešte dokončiť.
"Prečo to chceš vedieť?" V tvári mala prekvapenie, vôbec nečakala že sa ju spýta na niečo také a že sa bude vôbec zaujímať o to kto je. Možno aj on sám mal niečo konečne v pláne a zdalo sa že len rozhovorom si naháňa čas, aby mohol svoj plán poriadne predviesť. Ale aj ona sama pociťovala že už jej dochádza väčšina energie keďže vyčerpanosť z toho ako z neho vysala Susanoo bola ohromná taktiež. Musela to ukončiť.
"Som Shigure a to stačí.. Pravá ruka nového Amekágeho.. A taktiež čo je najdôležitejšie, som člen tejto dediny..!" Prehovorila jasne a dôstojne, z hdosťou v hlase, pretože ona samotná bola hrdá na svoj dedinu. Na to kto bola a hlavne, to ako bola oddaná.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Industriální zóna Empty Re: Industriální zóna

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru