Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Industriální zóna

5 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Industriální zóna - Stránka 2 Empty Industriální zóna

Příspěvek pro Hanzō Salamandr Fri Jul 19, 2013 11:41 am

First topic message reminder :

Industriální zóna tvoří téměř největší část Ame, je zde nespočet budov zajišťující práci lidem z celého okolí. Tato zóna je kvůli rozsahu nejméně hlídaná a proto je zde velmi oblíbený černý trh řízený "podsvětím Ame"

Industriální zóna - Stránka 2 33cnevb
Hanzō Salamandr
Hanzō Salamandr
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 66
Registrován : 15. 07. 13
Location : Amegakure no Sato

Návrat nahoru Goto down


Industriální zóna - Stránka 2 Empty Re: Industriální zóna

Příspěvek pro Rokuro Tue May 27, 2014 1:37 pm

"Aby som vedel meno človeka, ktorý ma dokázal dostať do takejto situácie... "
Priznal som si, že nemám veľa nádejí. V očiach som mal počas nášho rozhovoru stále sharingan a či už chcela alebo nie, jednoducho sa mi musela aspoň raz pozrieť do očí. Čím sa dostala do sharingan genjutsu. Bola to moja posledná nádej. Ak sa tak stalo a nedala si pozor na očný kontakt, jednoducho spadla do bezvedomia, ak však mne nevyšla táto posledná nádej, tak som mal smolu...
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Industriální zóna - Stránka 2 Empty Re: Industriální zóna

Příspěvek pro Nukenin Tue May 27, 2014 1:53 pm


SHIGURE

V túto chvíľu si ani on sám neuvedomoval, aký ťah predviedol. Uchíhovia ktorý boli známy tím aké boli hovedá a hajzli, sa práve zachoval tak čestne a s takou úprimnosťou v hlase, že samotná Shigure stratila svoju dôslednosť v boji, a samozrejme sa mu pozrela zdráhavo do očí. Sama sa nechala chytiť do jeho Genjutsu, pretože prekvapene sledovala jeho oči svojími očami. Jeho odovzdanosť, a práve prvý krát vlastne v živote uznal niekto jej výhru. Vždy vyhrávala ale toto bol prvý súper ktorý to uznal. A dokonca, Uchíha..
"Uchího.." Posledné slovo než sa dostala do podivného stavu, do Genjutsu. Avšak nie do bezvedomia, ostala nehybne stáť na zemi, s pootvorenými ústami. Pršalo, ale teraz začalo sa aj blýskať a búrka sa naozaj začala nad industriálnou zónou meniť v niečo veľké. V niečo nekontrolovateľné, a to vďaka pečati na zemi, sa búrka začala meniť na katastrofu. Vďaka Genjutsu už nebola schopná to kontrolovať. Dvere sa uzatvorili divnou bariérou, pečate na chvíľu pohasli než zasvietili. Niečo sa dialo.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Industriální zóna - Stránka 2 Empty Re: Industriální zóna

Příspěvek pro Rokuro Tue May 27, 2014 2:14 pm

Nehybne predo mnou stala. Skôr než som registroval, čo sa deje vonku som tu mal nedokončenú prácu. V genjutsu sa jej začali vynárať pokojné spomienky a práve tie najlepšie zo života. Ja som vytiahol katanu, pristúpil k nej.
"Bojovala si skvelo."
Poznamenal som a prebodol som jej srdce. Mala to bezbolestne, keď že bola v genjutsu. Potom už mohla spadnúť na zem. Až po tomto som sa konečne venoval pozornosť pečatiam, vonku som videl tú katastrofickú búrku. Dvere sa uzatvorili. Videl som ako to vonku ešte ničilo vzdialené budovy a ja som bol v epicentre tej búrky. Nedalo sa vybehnúť von. Jediné čo som mohol bolo pripraviť sa na zrútenie tejto budovy.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Industriální zóna - Stránka 2 Empty Re: Industriální zóna

Příspěvek pro Nukenin Tue May 27, 2014 2:29 pm


SHIGURE

Česť ktorú preukázal v poslednom ťahu ukázal, aký čestný vie byť človek ale túto informáciu si bohužiaľ odniesla dohrobu. Avšak úsmev na tvári mohol už dostatočne presvedčiť Uchíhu o tom ako na neho zmenila názor, pretože spomienky na ktoré práve myslela vôbec neboli také ako očakávala. Predovšetkým ale umrela pre dobro dediny, a presvedčila sa že možno práve v rukách týchto Konožanov sa im povedie dobre. Príbeh ktorý vám teraz rozprávam hovorí o tom že krv vám nezaručí vašu povahu ani vaše správanie. Je o tom že aj poškodený klan má ešte v sídle pár ľudí, vďaka ktorým ešte neupadol. Jedným z nich bol tento Uchíha. Rokuro ktorý sa tejto žene zaznamenal na konci súboja do srdca a spomienok, ktoré si ponesie do posmrtného života. Technika ale vonku neprestala, trochu utíšila svoje potreby ale napriek tomu udrela. Udrela veľmi silno priamo na budovu a zdevastovala ju. Obrovská sila čakry ktorú dokázala vysať z Rokura bola prevedená do ohromujúceho úderu, ktorý udrel na budovu a celkovo ju zničil a nie len budovu ale celkovo celá zóna ľahla do trosiek. Ultimátna a ohromná technika, ktorá mala za úlohu zničiť všetko na bojisku. Bol koniec.. Ale aj Rokurov?
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Industriální zóna - Stránka 2 Empty Re: Industriální zóna

Příspěvek pro Rokuro Tue May 27, 2014 3:21 pm

Boj Shigure bol pri konci, ale ten môj ešte nie. Padala na mňa budova a to doslova. Mohol som urobiť len jedinú jednú vec. Jedna vec by ma mohla zachrániť. Moja chakra však nebola plná a posledná forma Susano´o nestojí len veľa chakry, ale aj oslabuje oči. Spojil som spolu ruky.
"Susano´o" Šepol som a vložil som do toho naozaj veľa chakry. V očiach znovu Mangekyou Sharingan, z ktorého šla okamžite krv. Susanoo v poslednej forme s brnením aj zbraňou- obrovskou katanou sa objavil. Zrútila sa naň celá budova. Zavalila ma celá budova. Z pod ktorej nikto nevychádzal. Až nakoniec sa ruka Susano´o z pod tosiek vystrčila. Pomocou Susano´o som sa teda dostal z pod trosiek, bola to však hneď tá prvá forma, ktorou som odhádzal niekoľko trosiek a vyslobodil sa von. Stál som na troskách ako víťaz, v tom som však odpadol. Mal som životné minimum chakry. Chvíľku som cítil ako mi dopadá dážď na tvár a nakoniec som stratil vedomie.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Industriální zóna - Stránka 2 Empty Re: Industriální zóna

Příspěvek pro Hana Ichiro Sat May 31, 2014 8:00 pm

KLON

Vedela som, že jeden medzi odchádzajúcimi chýbal. Oznámil mi to originál, ktorý si všimol, že tam medzi nimi Rokuro nie je. Mojou úlohou teda bolo nájsť ho. Možno tu len zablúdil. Netrvalo dlho, než som ho našla, ležal na troskách, čo sa mu preboha stalo, že tak nešťastne dopadol? Pritiahla som krídla k telu a voľným pádom zamierila k nemu, tesne nad zemou som ich roztiahla a poľahky pristála na zemi. Rokuro? Vyslovila som jeho meno a kľakla si k nemu, kontrolujúc mu tep. Žil. Našťastie.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Industriální zóna - Stránka 2 Empty Re: Industriální zóna

Příspěvek pro Rokuro Sat May 31, 2014 8:28 pm

Hana mohla zazrieť bezvládne telo. Bol som bezvedomí, ale žil som. Na jej slová som nereagoval ani som nemohol. Minul som príliš veľa chakry, nehovoriac o tom, že som prežil pád budovy a zabil som pravú ruku Amekageho, ktorá nebola zas taká zlá. Zistil som jedno, ľudia tu chceli len ochraňovať dedinu, tak ako ja tú svoju. Súboj so Shigure vo mne niečo zanechal, niečo pozitívne a niečo z toho, že by som sa už viac nemal správať arogantne ako uchíhovia.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Industriální zóna - Stránka 2 Empty Re: Industriální zóna

Příspěvek pro Sakura Haruno Sat May 31, 2014 9:20 pm

Jedna část Katsuyu se dostala až sem. Měla jediný cíl; najít Rokura. Po nějaké době jej konečně našla a přilepila se na něj. Žije, to je štěstí!
Katsuyu začala s léčbou, vyhojila mu rány a poté předala kus čakry. To bylo vše. Katsuyu se vypařila. Už déle nevydržela přivolání, protože Sakura zeslábla.
...
Tři mladé a nezkušené medičky z medik týmu konečně našli Rokura. Zkontrolovali ho a čekali, až se probudí. Byli tady jako oficiální doprovod. Rozakz je rozkaz.
Sakura Haruno
Sakura Haruno
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 132
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Industriální zóna - Stránka 2 Empty Re: Industriální zóna

Příspěvek pro Hana Ichiro Sun Jun 01, 2014 8:53 am

KLON

Dorazil sem nejaký veľký slimák, ktorý Rokura asi vyliečil a podobne, a potom aj nejaké tri kunoichi, zjavne medičky. Zdalo sa mi, že boli až príliš mladé, ale to je jedno. Každopádne, už som tu nebola potrebná, preto som sa rozpadla na papier, ktorý potom vyletel do vzduchu a zamieril späť k originálu.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Industriální zóna - Stránka 2 Empty Re: Industriální zóna

Příspěvek pro Rokuro Sun Jun 01, 2014 9:17 am

Prebudil som sa, ešte som videl ako klon Hany sa rozpadá na papieriky. Mierne  som si pretrel oči a zazrel tri mladšie medičky, ktoré nadomnou stáli. Cítil som sa dosť slabý a z časti ako ja looser. Všetci už najskôr odišli, len ja si tu v pohode odpadnem... Cítil som sa tak trochu ponížene, ale ten pocit prešiel. Medzitým ako som rozmýšľal som stále ležal a zdola sa pozeral na tri medičky.
"Hádam vás poslala Sakura. V pohode už choďte, ja len potrebujem dobiť chakru."
Povedal som ironicky to so Sakurou a ostatok som dopovedal už normálne s milým úsmevom. O chvíľku som sa aj postavil a zmizol som v oblačiku dymu, v podstate som použil Shunsin, aby som im tak zmizol. Potom som už šiel pokojne odtiaľto preč.
(presun)
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Industriální zóna - Stránka 2 Empty Re: Industriální zóna

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru