Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zábavní zóna

+5
Nukenin
Shiranui Heiwa
Shinobi
Rokuro
Hanzō Salamandr
9 posters

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Zábavní zóna Empty Zábavní zóna

Příspěvek pro Hanzō Salamandr Fri Jul 19, 2013 11:58 am

Kasína, restaurace, hospody, obchody... to vše lze najít v této části města, služby pošimrají buňky jak mladých tak starších zákazníků (18+). Pokud máte hodně peněz a nevíte co s nimi, rozhodně musíte zavítat právě sem. Celé místo v noci nabízí krásnou světélkující podívanou (viz obrázek)
Zábavní zóna Amegakure
Hanzō Salamandr
Hanzō Salamandr
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 66
Registrován : 15. 07. 13
Location : Amegakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Zábavní zóna Empty Re: Zábavní zóna

Příspěvek pro Rokuro Sun May 11, 2014 11:48 am

Keď že Ame bolo skôr veľké mesto, než nejaká dedina. Nemala bránu, a tak si tu človek mohol prísť z akéhokoľvek smeru. Ja som sa objavil v zábavnej zóne. Na získanie informácií tu bolo dosť krčiem a nejaké tie podniky 18+.. Zvažoval som, kde pôjdem skôr, a tak som teda vykročil do jedného z tých podnikov pre dospelých. Nie že by som si tam chcel užívať, ale tam sa zbierali informácie viac než dobre. Predsa len lacné ženské toho vedeli viac než sa zdá a stačilo ukázať peniaze a rozprávali bez zábran.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zábavní zóna Empty Re: Zábavní zóna

Příspěvek pro Shinobi Sun May 11, 2014 1:12 pm

Rokuro mal v niečom pravdu, a vlastne jeho plán bol očividne oveľa viac efektívnejší akoby očakával. Už len z dôvodu že nešiel vybíjať informácie z verných občanov tejto dediny, ktorá práve po zásahu ktorý prežila po Hanzovej smrti sa ešte viac zocelila, šiel na miesto kde o vernosť a česť bol najmenší záujem. Jedno však nedomyslel a to práve dážď ktorý stekal po jeho premočenom tele, dážď ktorý patril medzi jedné z ultimátnych obrán samotnej Amegakure no sato. To však v túto chvíľu nehralo rolu, keďže väčšina jednotiek začala robiť opatrenia už kvôli niečomu inému.

Rokuro mal teda jedinečnú možnosť dostať sa až do centra tohto zábavného centra, prostredia kde ak máte šarm a peniaze dokážete informácie získať ako nikde inde v Amegakure. A práve k takémuto miesto mieril, k miestnemu bordelu kde za stolom, takzvanou recepciou sedela trochu obéznejšia dáma no perfektne oblečená a šibalským pohľadom si premeriavala Rokura, a falošným úsmevom ho takzvane privítala u žalostnej devy, v budove plnej rozkoše kde však za vstupné musel platiť vyššou sumou ako on sám očakával.
"Ale, ale, ale.. Čo to tu máme? Cudzinec sa rozhodol prísť až sem, tak čo ťa tu také privzádza mládenče?" Spýtala sa svojim podivne mazaným hlasom, pri ktorom vám bolo jasné o akú osobnosť sa jedná a práve vďaka tomu bola najlepšou informátorkou v okolí. Predsa len, keďže pracovala pre toho kto zaplatil viac, a Ame sa topila v túto chvíľu v kríze, nebola laťka nastavená až tak vysoko aby ju nedokázal preliezť.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zábavní zóna Empty Re: Zábavní zóna

Příspěvek pro Rokuro Sun May 11, 2014 2:07 pm

O obrannej technike som vedel a nebola to práve tajná informácia, že som bol práve v Ame, nuž vlastne som sa neskúšal skrývať, jednoducho som chcel pôsobiť tak, že som tu prišiel ako návštevník.
"Cudzinec by chcel informácie."
Pri čom som si kapucňu z hlavy len mierne posunul, aby mi bolo vidno do očí.
"Potrebujem diskrétnosť, platím dobre."
Dodal som a na stôl som vyložil peniaze, snáď dostatok, čakal som na reakciu. Ešte som nehovoril, čo chcem, len som chcel počuť či to bude stačiť alebo nie...
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zábavní zóna Empty Re: Zábavní zóna

Příspěvek pro Shinobi Sun May 11, 2014 3:40 pm

Rokuro mal to šťastie že práve narazil na ženu, ktorej mohol naozaj veriť. V tejto chvíli sa jednalo o túú najviac podplatiteľnú osobu v Ame, takže Rokuro mal tak povediac za dobrú sumu naozaj dobrú šancu získať tieto informácie. Tu sa dáma postavila a prezrela si čo hodil na pult, pričom si nasadila späť okuliare, ktoré ale boli zvláštne tým, že nemali sklíčka. Podivné a možno to malo nejaký zmysel, napriek tomu, však ukázala po sčítaní na dverre ktoré viedli akoby do pivnice. Pomaly sa tam vydala sama dúfajúc že ho bude nasledovať, a len čo vstúpili do obrovskej oválnej miestnosti obalenej kamennými stenami, zasvietili sa pochodne po každej zo strán, čím mu odhalili čo sa tam nachádza. Podivné katakomby vedúce priamo do kanalizácie samotnej Ame. Tu sa žena predstavila.

"Vieš zlatko, ono sa tu neplatí len peniazmi.." Prehovorila, a bolo nadmieru jasné že niečo potrebuje. Nechce len peniaze ktoré vybral a použil ako nejaký druh výmenného obchodu, práve naopak ona chcela za informácie istú službičku a bolo jasné že to je jej ultimátum. K tomu však nahodila pohľad aby sa sám spýtal na otázky ktoré potreboval, pretože suma ktorú bude musieť platiť sa bude navyšovať podľa nebezpečenstva do ktorého ju uvrhne ak mu niečo prezradí.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zábavní zóna Empty Re: Zábavní zóna

Příspěvek pro Rokuro Sun May 11, 2014 4:41 pm

Prišlo mi to trošku podivné, ale šiel som za ňou. Prekvapilo ma čo som videl, bola to cesta do kanalizácie Ame, ale čo sme tu robili?
"Asi sa ti nepáči táto vláda, začína to tu byť biedne..."
Naznačil som tak trocha, že sa tu možno bude niečo meniť.
"Potrebujem vedieť, kto je nový Amekage, ďalej či sídli v tej istej budove. Kedy presne sa menia stráže a v akom zložení sú stráže a v poslednej rade potrebujem vedieť kde je odboj."
Povedal som všetko čo potrebujem vedieť. Veriť som jej stále nemohol, ale ak by to bola pasca, ja by som sa predsa z toho nejako dostal...
"Tak čo viac chceš okrem peňazí?"
Spýtal som sa a na prázdno som prehltol len sliny.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zábavní zóna Empty Re: Zábavní zóna

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Sun May 11, 2014 6:45 pm

Když jsem vešla do vesnice vypadalo to tu nějak smutně a vymřele. Vím, že jsem měla získávat informace, ale to by šlo snad do toho zahrnout taky. Své osobní věci jako jsou doklady, čelenku a zbraně jsem nechala v táboře abych vypadala jako normální turistka. No s momentálním nápadem, který mi koloval v hlavě to tu bude víc než zábavné, a proto jsem se poptala pár lidí. " Prosím vás, nevíte kde bych našla místo, kde bych si mohla vypůjčit nějaké hudební nástroje a pár lidí? Tohle místo vypadá tak smutně, chtěla bych to tu nějak oživit. " Mile jsem se usmála jako dívenka. Doufala jsem, že by mi pomohly. Neměla jsem dost peněz na zaplacení všeho co jsem chtěla, ale mohla jsem s nimi udělat dohodu, že by si celou tržbu nechali výměnou za informace. Ale to jsem chtěla řešit až později.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Zábavní zóna Empty Re: Zábavní zóna

Příspěvek pro Shinobi Sun May 11, 2014 6:54 pm

Žena ktorá doteraz prejavovala ako taký malý záujem, sa zmenila na podivný výraz ktorý vôbec neprezrádzal nič pekné. A to už z dôvodu že jej došlo o čo ju cudzinec žiada a čo vlastne chce urobiť. Nebola hlúpa a keďže požadoval takúto požiadavku, znova sa bála že sa stane to isté čo pri Hanzovi. Hanzo bol pre dedinu hrdina a nový Amekáge bol pre nich jedinou spásou aby sa znova nedostali do tých rovnakých sračiek ako doteraz, a práve z toho dôvodu od Rokura o krok ustúpila a jasne dala najavo nevôľu spolupracovať s ním.

"Takéto informácie, ledva sme prežili smrť jedného Amekágeho, o ďalšiu vraždu vodcu nestojíme.." Prehovorila, teraz sa zatvrdila a bolo jasné že ak bude chcieť naozaj tieto informácie bude sa musieť nie len snažiť poriadne argumentovať ale bude musieť stanoviť tú najvyššiu cenu. Nie len peniaze, ak bude chceiť dostať z nej tieto informácie, bude sa musieť poriadne zalíškať.

Medzitým sa Shiranui Heiwa dostala do dosť podivnej oblasti, kde však bolo plno milých ľudí. Mala to šťastie že narazila na skupinku naozaj milých pánov ktorý jej s radosťou poukázali na miesto, kde sa predávali práve hudobné nástroje po ktorých tak túžila. Avšak na otázku kde by si požičiala ľudí len smutne zvesili hlavou a s nevôľou jej vysvetlili ako to tu beží teraz. Po zvrate ktorý nastla sa dedina uzavrela a tak nemohla očakávať že v tomto smútku sa niekto rozhodne pomáhať jej to tu oživiť. Avšak sama vzbudila záujem opodial stojaceho mladého muža ktorý na ňu spočinul pohľadom a nespúšťal ju z očí.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zábavní zóna Empty Re: Zábavní zóna

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Sun May 11, 2014 7:18 pm

Poděkovala jsem pěkně pánům, kteří mi aspoň trochu pomohli a nevědomky mi řekli něco málo o nynější situaci. Zamířila jsem tedy potom k nástrojům a vypadala celkem šťastně. Skoro jako když dáte dítěti jeho oblíbenou hračku, ale vypadala jsem celkem roztomile když jsem byla nadšená. Jak jsem tak procházela nástroje všimla jsem si někoho jak na mě pohlíží. Schválně jsem dělala jakože ho nevidím a dál prohlížela přičemž jsem se k němu nenápadně přibližovala. Zřejmě když se na chvíli zamyslel jsem se mu objevila najednou před obličejem s ukazováčkem na rtu a zvědavým výrazem. Zeptala jsem se ho trochu i sladce. " Je na mě něco zajímavého? " Usmála jsem se pak na něj. Obličej jsem měl docela blízko jeho takže se mohl i leknout.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Zábavní zóna Empty Re: Zábavní zóna

Příspěvek pro Rokuro Sun May 11, 2014 7:28 pm

"Ak si tak dobre informovaná, vieš ako sa dostal ten nový vodca k moci?"
Opýtal som sa, bolo započuté, že to nebolo obvyklé zvolenie alebo skôr prevrat.
"Len tak nezdá sa ti podozrivé, že zomrie Hanzo a hneď potom sa ukáže nový nástupca a to právo si udelí sám?"
Ďalší argument, tá žena určite nebola sprostá, mohlo jej do dopnúť. Všetko to čo som povedal mi bolo buď povedané alebo som to započul v tábore ani som nevedel či je to pravda...
"Ja to chcem len rýchlo napraviť a vyriešiť, ak teda nechceš spolupracovať, tvoja voľba..."
Dodal som a čakal na jej záver, ako odpovie.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zábavní zóna Empty Re: Zábavní zóna

Příspěvek pro Shinobi Sun May 11, 2014 7:38 pm

Žena bola naozaj múdra to áno. Možno preto ho aj zaviedla do týchto kanálov kde vlastne nebolo miesto odkiaľ by ich mohol niekto jasne odpočúvať, už to mohlo Rokurovi dopracovať že sa mu naozaj snaží pomôcť a s tým čo sa tu deje vlastne není celkom spokojná. Avšak stále bola verná Hanzoovi, bola verná Amegakure a taktiež novému Amekágemu ktorý ich ako jediná osoba ako tak držal pohromade. Predsa len keby umrel, bola by sa Ame rozpadla. No napriek tomu, sa rozhovorila.

"Ak sa ho zbavíte, sľubujete že tým to skončí? Že necháte Ame na pokoji? Vidíte čo je tam vonku? Bieda a ľudia ktorý už nevládzu. Prežili sme si toho príliš moc nato aby sme mohli len tak začať nanovo a tým že prídeme znova o Amekágeho, nie len morálka ale aj ekonomika a vlastne celkovo Amegakure sama o sebe prestane existovať.. Nechceme prísť o naše domovy, nechceme už zase skončiť v krvi, chceme.. pokoj. Pokojne žiť svoje životy.. Zaručíš mi to ak vám to poviem?" Spýtala sa nie spokojne ale ustráchane, bála sa o seba a taktiež o prežitie Amegakure a práve preto Rokura požiadala o túto prosbu. Bolo v tom snáď niečo skryté? Pretože stoky boli pokojné a tiché, prázde a bez života. Boli tu samy a možno sa bála aj sama o seba že jej po informáciach nejako ublíži. Asi bola naozaj chyba chodiť sem dole, pretože tento cudzinec bol zvláštny.

Chlapec, teda presnejšie už mladík však ani hlavou nepohol keď sa pred ním zjavilo dievča. Áno na trochu to s ním cuklo ale nevystrašil sa, naopak, usmial sa na ňu. Ani on sám nevedel prečo sa na ňu tak pozeral, preto mu otázka na ktorú chcela Heiwa odpoveď, prišla naozaj komplikovaná.
"Už dlho som v Ame nevidel šťastnú osobu.." Bolo jediné čo z neho dostala, na pohľad jej musel prísť sympatický zároveň toho prechovával to isté on ku nej, nejaké tie sympatie. Možno on bol ten koho mohla použiť aby to tu oživila. Možno naozaj práve on.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zábavní zóna Empty Re: Zábavní zóna

Příspěvek pro Rokuro Sun May 11, 2014 7:48 pm

"Ja dokážem len zaručiť to, že ak uspejeme, už tu nebudú žiadné rozbroje, aspoň čo sa týka v Ame, pomôžeme vám sa aspoň trocha dostať z tejto krízy, ale čo sa udeje počas tohto aktu a povstania, to sám neviem. Potrebujem len tie informácie, nechám ťa ísť, ak mi zaručíš, že nikomu nepovieš ani slovíčko. Pred dažďom som sa neukryl a môj šéf už nás informoval o obrannom systéme Ame. Povieš, že som si tu bol napríklad ja neviem užiť, lebo ... proste si niečo vymyslíš. Ak pôjde všetko podľa plánu nikomu z obyvateľou sa nič nestane, len nech ostávajú v domovoch."
Dopovedal som a myslel som to vážne, každé moje slovo. Kapucňu som si znova dal do pôvodného stavu a čakal na jej reakciu. Pri najhoršom, ak bude chcieť ísť niečo povedať strážam, budem musieť zakročiť, v čo som ani nedúfal.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zábavní zóna Empty Re: Zábavní zóna

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Sun May 11, 2014 7:54 pm

Zamyslela jsem se na chvíli nad ním. Tady není nikdo šťastný? To je moc špatné, potřebuje to tu nějak oživit. Třeba by mi mohl nějak pomoc. " Děkuji. " Dala jsem si otočku a usmála se na něj. " Nechtěl by si mi pomoc to tu trochu oživit. Něco málo jsem se na svých cestách naučila a ráda bych nějakým způsobem pomohla této pochmurné vesničce. Nikdo by neměl být smutný. Svět by měl být pěkné místo k žití. Lidé musí vstát a vytvořit si takové místo nemyslíš? " Zeptala jsem se ho, přičemž jsem se stále usmívala. " Umím celkem pěkně zpívat. Ráda bych tu zazpívala, ale nemám sebou nic z toho co bych potřebovala abych tu třeba udělala malý koncert, který by zaujal zdejší publikum aby začali přemýšlet trochu optimisticky. " Nejdřív bylo potřeba sehnat věci a pak lidi.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Zábavní zóna Empty Re: Zábavní zóna

Příspěvek pro Shinobi Mon May 12, 2014 6:28 pm

Slová ktoré vyberal Rokuro sa zatiaľ zdali naozaj dostatočné aby mohol presvedčiť ženu pred ním, aby s ním spolupracovala. Keďže ona samotná mala pod malíčkom takmer celé obyčajné obyvateľstvo Ame, ako spojenec by bol naozaj veľký. Avšak aj ona sama si všimla niečo, čo ani jeden z nich nemohol len tak očakávať, a to aké ticho sa rozhostilo po stokách v ktorých sa nachádzali. A práve v tom okamihu kedy sa zdalo že už niečo aj ona povie, zmenila tému a okamžite sa ustráchane začala rozhliadať po východe. Ale ten zmizol..

"Nechaj rozprávať len mňa.." Prehovorila a aj napriek ustrácahniu sa poriadne vystrela aby mohla pohliadnuť do kanálu pred nimi ktorý aj keď bol plný tmy aj samotný Rokuro si musel uvedomiť že sa nenachádza práve na najvhodnejšom mieste. Možno ho odhalili, žeby to boli Anbu jednotky ktoré sa s ním prišli vysporiadať? Avšak prečo by chodili dolu z kanálov, keď mohli ho proste prepadnúť pri východe. A nie, v tejto špine.

Mladík ktorý bol doteraz len s Heiwou sa usmieval. Áno aj on sám po dlhej dobe konečne pocítil úľavu z tej pochmúrnej nálady ktorá nastala v Ame po všetkých tých udalostiach ktoré sa stihli udiať. A možno len práve vďaka tomu jej tak rýchlo uveril, pretože chcel pre svoju dedinu dobre, a možno ona mohla priniesť to čo tu dlho nebolo. Slnko. Preto len horlivo a súhlasne prikyvoval s úsmevom, pričom sledoval okolie.
"Áno to máš pravdu, vieš, ono to tu v Ame není príliš veselé už pekne dlho a po niektorých udalostiach obyvateľsvo začalo chradnúť. Už si ani nespomínam kedy naposledy tu bola nejaká zábava.." Aj on sa pochmúrne pousmial, ale vlastne pri Heiwe to dokázal prekryť úsmevom, a tak jej siahol urýchlene na ruku a začal ju ťahať mimo toho všetkého. S úsmevom, ju chcel viesť k miestu kde by sa to mohlo usporiadať, presnejšie na vyvýšené javisko kde obvykle boli trhy. Tam by to bolo najlepšie, avšak miesto si už obsadilo pár osôb v plášťoch a maskách, ktorý stáli priamo na schodisku vedúcemu k tomuto miestu a hľadeli práve na Heiwu a mladíka.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zábavní zóna Empty Re: Zábavní zóna

Příspěvek pro Rokuro Mon May 12, 2014 6:35 pm

*To ani jeden jediný krát nemôžem jednoducho odísť a mať pokoj, to sa vždy, bez výnimky musí všetko vždy pos*ať?
Hovoril som si v hlave, najskôr som si mal dávať pozor a nemal som sa nechať detekovať tým dažďom. Poslúchol som tú ženu, a pozeral sa do tmy v kanály. Čakal som, čo sa bude diať. Bola tu taká tajná atmosféra, pripravoval som sa na boj. To, prečo zmizol východ bola pre mňa veľká neznáma, ale všetko sa vždy vyrieší. Len som nemal potuchy či dobre alebo zle pre mňa.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zábavní zóna Empty Re: Zábavní zóna

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Mon May 12, 2014 6:55 pm

Nechala jsem se táhnout, ale při cestě jsem se zeptala. " A co se vlastně stalo přesně, že je tahle vesnice v takovém stavu? " Po krátké době jsme však někam dorazili, zřejmě k jevišti kde nám cestu blokovali nějaké záhadné osoby. Bylo jasné, že to byli zdejší ANBU což byl problém. Brala jsem to však s nadhledem a předstoupila před ně. " Uhm. Pánové byly by jste té lásky a ustoupili stranou? Ráda bych trochu probudila toto smutné město, které pomalu vypadá jak město duchů. " Usmála jsem se na ně, avšak ráda bych už začala s koncertem. Možno by se podařilo získat ANBU na svou stranu. " Možná by jste mi mohli pomoc. Znáte to, co když se najde nějaký šílený fanoušek a bude mě chtít přepadnout. Nechtěli by jste mi dělat prosím ochranku? " Mrkla jsem na ně roztomile a čekala na jejich reakci.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Zábavní zóna Empty Re: Zábavní zóna

Příspěvek pro Nukenin Mon May 12, 2014 7:59 pm

Ospravedlňujem sa, ale dovoľujem si upozorniť na to, že sa stala malá nehoda a nechtiac som namiesto napísania nového príspevku prepísal ten starý. V skratke šlo o to, že za Rokurom dorazila skupinka nukeninov, pričom vedúca osobnosť si zobrala jeho sprievodkyňu na výsluch, zatiaľ čo ostatní strážili Uchihu. Tí, ktorých sa to týka, vedia podrobnosti...


Naposledy upravil Nukenin dne Tue May 13, 2014 4:14 pm, celkově upraveno 4 krát
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zábavní zóna Empty Re: Zábavní zóna

Příspěvek pro Shinobi Mon May 12, 2014 8:24 pm

Anbu jednotky sa ani nepohli, a dokonca zignorovali slová mladej dievčiny pred ňou. Mladík ktorý Heiwu sprevádzal nestihol ani len poriadne otvoriť ústa nato aby odpovedal svojej spoločníčke na otázku, okamžite ho umlčal pohľad na vysoké postavy v plášti. Heiwa mohla dosť dobre vydedukovať, že si prišli práve pre ňu keďže nebola samotná kto v tento deň narušil bariéru Ame.

"Dôvod vašej návštevy v Amegakure, ak by ste boli taka láskavá ho predložiť..?" Prehovoril jeden z dvojice, zatiaľ čo druhý svoj zrak presunul na mladíka ktorý v túto chvíľu sa snažil Heiwu zakryť svojím telom. Možno práve kvôli tomu ako mu prišla milá sa rozhodol ju nejako brániť. Keď však obe postavy predstúpili pred Heiwu a obe nevyzerali že by chceli odpoveď od nej počuť v negatívnom znení, prvý znova predložil ďalšiu otázku.
"Určite nebudete mať problém nás následovať na prehliadku, časy sú zlé a návštevy odnikiaľ radšej preverujeme.." Zdalo sa že sem prišli ako len polícia snažiaca sa udržať poriadok v Ame ktorý sa pomaly ale isto začal rúcať a pomaly narastať v rebéliu.

Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zábavní zóna Empty Re: Zábavní zóna

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Mon May 12, 2014 8:37 pm

Podívala jsem se na ně podezřívavě, ale uvědomila jsem si, že u sebe nemám nic co by připomínalo Konohu. " Cestuji se svým společníkem a snažím se být užitečná kde to jen jde. Na tomto místě jsem poprvé takže o něm nic nevím.  " Rozepla jsem si vestu a z pod prsou vykoukla malá Neru. " Chrání mě před úchylama. Daroval mi ji můj dědeček aby mě chránila. Je malá, ale zastrašit se nenechá. " Podrbala jsem ji na její mrňavé hlavě. " Bude ta prohlídka dlouho trvat? Slíbila jsem, že to tu pomůžu oživit a ráda bych něco předvedla pro občany aby se trochu usmívali. Je to prohlídka tedy opravdu nutná? Klidně můžete být tady taky, menší dozor mi nevadí " Usmála jsem se aby mi trochu i věřili.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Zábavní zóna Empty Re: Zábavní zóna

Příspěvek pro Shinobi Mon May 12, 2014 8:55 pm

Predovšektkým ani samotná Shiranui nevedela tajné rozkazy tejto polície, a to monitorovať všetky druhy podozrivej aktivity. Do dediny totiž vnikli cez bariéru 3 osoby, v podozrivom čase a dokonca s naozaj divnými úmyslami. Predsa len aby niekto prišiel do Ame aby tam robil koncert, bolo naozaj divné aj pre nich a práve z toho dôvodu sem prišli aby ju odviedli.
"Mohli by ste nás prosím následovať?" Tichý a ľadový hlas jej dal jasne najavo, ako vážne túto otázku myslí a ďalej ignoroval jej odpovede na otázky ktoré sa snažila vysvetliť. Nemali vôbec podozrenie že je z Konohy, naopak, avšak ako samotným Amekágem poverené tajné jednotky museli práve toto urobiť. Preto jeden z nich, ten čo stále hovoril ukázal rukou na podivnú budovu neďaleko nich, a spoločne sa ale už bez mladíka, ktorý ostal stáť v diaľke zmätený, sa presunuli k dverám ktoré otvorili a nechali ju vstúpiť do vnútra ako prvú než ju nasledovali. Miestnosť do ktorej sa dostala bola prázdna a holá, bez jediného predmetu len 4 steny a jedno okno s dverami. Nižší člen sa postavil chrbtom k dverám a zavalil ich svojím telom, zatiaľ čo druhý sa presunul k oknu a zazeral z neho.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zábavní zóna Empty Re: Zábavní zóna

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Mon May 12, 2014 9:05 pm

Nakonec jsem skončila s těmi ANBU a musela s nimi jít do velmi podezřelé budovy, ale nic neukazovalo na to, že jsem z Konohy. Navíc jsem byla celkem nerada v temné místnosti obklíčená takže když jsme vstoupili tak jsem se začala trochu bát a chytla se rukama. Byla tu i trochu zima. " Nejste náhodou nějací přestrojeni zvrhlíci že ne? " Zeptala jsem se trochu se strachem v hlase. Vypadalo to opravdu zajímavě a nevěděla jsem co se bude dít, ale doufala jsem, že to nějak přežiju a vrátím se k jevišti. Nechtěla jsem nikomu způsobovat potíže.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Zábavní zóna Empty Re: Zábavní zóna

Příspěvek pro Rokuro Tue May 13, 2014 2:06 pm

Zrazu sa odtiaľ vynorili nejaké osoby, nič som nehovoril, keď že mi to povedala tá žena. Ten chlapík bol asi šéf a šiel s tou ženou preč. Bol som tak blízko všetkým potrebným informáciám a stane sa mi práve toto. Keď boli už ďalej a pri mne sa objavila tá ženská, tak som musel nejako reagovať.
"Aspoň ste sa mohli predstaviť..."
Povedal som arogantne ako sa na Uchihu patrilo.
"Moje meno je Rokuro..."
Dodal som, keď že som hovoril niečo o predstavovaní.
"Teší ma."
Pokrčil som ramenami, v hlase bolo počuj môj sarkastický tým. Kto vie čo to boli za ľudí. Načo boli v kanály ? Ak by boli Anbu z Ame, tak by mali masky. Čelenky som nevidel ani u jedného, usúdil som teda, že to nie sú shinobi z Ame. Nešiel som sa na to pýtať, len som čakal, čo sa udeje.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zábavní zóna Empty Re: Zábavní zóna

Příspěvek pro Shinobi Tue May 13, 2014 3:45 pm

Situácia v ktorej sa Heiwa práve teraz nachádzala začala byť každou chvíľou len horšia a horšia, ako sa zdalo na prvý pohľad. To že ju stiahli z dohľadu obyčajných ľudí práve dve Anbu jednotky a zavreli ju do priestranstva ktoré vyzeralo ako vypočúvacia miestnosť, nebola vôbec dobrá v tejto situácii. Avšak na jej otázku už po tretí krát arogantne neodpovedali ale zároveň toho jej položili otázku.
"Kto ste? A odkiaľ ste? A predovšetkým čo máte na pláne?" Spýtal sa chlap pri okne, stále sledujúc okolie akoby sa bál že by ich mohol niekto sledovať alebo dokonca skôr aj to, aby ich nevidel niekto z občanov pretože táto konverzácia sa aj podľa neho mohla zvrtnúť v dosť veľký problém, ktorý očividne už začal narastať vo chvíli kedy začalo naberať na napätí.
"A nechajte si prosím tie rozprávky o tom ako to tu chcete oživiť.." Znova prehovoril chlap pri okne svojím chladným hlasom. Očividne to bol človek ktorého nešlo len tak ľahko vodiť za nos a už si svoje veľa krát zažil aby vedel, že keď sa niekto len tak rozhodne pomáhať iným niečo na tom bude. Totižto skutok ktorý robili tieto osoby v Ame bol príliš dobrý aby bol len tak ľahko uveriteľný a nevzbudil žiadnu pozornosť.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zábavní zóna Empty Re: Zábavní zóna

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Tue May 13, 2014 4:04 pm

Založila jsem ruce okolo pasu a povzdechla jsem si. " Tohle je jak výslech. Nic špatného jsem neudělala " Hovořila jsem k nim slušně i navzdory tomu, že jen tak tahaj lidi z ulic. " Jmenuji se Shiranui Heiwa. Pocházím z vesnice na dálném východě. Situace zde se dotýká i naší vesnice. Když se nic nedělo rozhodla jsem se odejít z domu abych zjistila co je příčinou a pokusila se to napravit. " Mluvila jsem trochu ustaraným hlasem, čímž tomu přidávalo na uvěřitelnosti. Situace nevypadala moc dobře a nevěděla jsem co si myslet, ale každopádně jsem nechtěla nikomu ublížit. Každopádně jsem se potřebovala zbavit podezření. " Nic špatného jsem neudělala. Přišla jsem do vesnice teprve před pár hodinami. " Řekla jsem přesvědčivě.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Zábavní zóna Empty Re: Zábavní zóna

Příspěvek pro Nukenin Tue May 13, 2014 4:10 pm

Za celý ten čas, čo bol údajný šéf tejto nie veľkej, no predsa pomerne početnej skupinky bývalých shinobi preč, ani jeden z prítomných bez ohľadu na Rokurove slová nemukol. Očividne to všetci brali smrteľne vážne, skoro ako keby mali z niečoho obavy. To im ale pre ich situáciu nemožno zazlievať. Neubehla dlhá doba a vedúca osobnosť sa vrátila bez Rokurovej sprievodkyňe naspäť. Jeho výraz v tvári ale nasvedčoval tomu, že budú problémy.

"Zdá sa, že z Amegakure nepochádzaš," prehovoril smerom k Rokurovi so založenými rukami, zatiaľ čo si ho pozorne obzeral.
"Ak je pravda, že nie si odtiaľto, možno sa predsa len dožiješ zajtrajška," povedal po chvíli a než sa Rokuro stačil nazdať, vytasil zvláštne tvarovaný kunai. Jeho úmysly boli očividné.
"Tak fajn, urobíme to takto. Ty mi teraz o sebe povieš všetko, čo ti príde na um, a presvedčíš ma o tom, že dôvod tvojej návštevy Amegakure stojí za to, aby sme ťa nechali žiť. Ak budeš klamať... zabijeme ťa. Ak nevzbudíš môj záujem... zabijeme ťa. Ak budeš hrať blbého a kľúčové informácie vynecháš... zabijeme ťa. Dúfam, že hovorím dosť jasne."
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zábavní zóna Empty Re: Zábavní zóna

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru