Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Centrála

2 posters

Goto down

Centrála Empty Centrála

Příspěvek pro Hanzō Salamandr Fri Jul 19, 2013 12:11 pm

Obrovský mrakodrap na jehož špici je velká oválná místnost. Do místnosti je téměř nemožné se dostat a nikdo neví co se děje uvnitř, jedno je jasné. Celý mrakodrap nechal na svůj účet vystavit samotný vůdce podsvětí Ame

Centrála S688dy
Hanzō Salamandr
Hanzō Salamandr
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 66
Registrován : 15. 07. 13
Location : Amegakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Centrála Empty Re: Centrála

Příspěvek pro Hanzō Salamandr Sat Apr 26, 2014 6:20 pm

Netrvalo dlho a ja som so svojimi troma najvernejšími Anbu jednotkam pristál priamo na kamennej deske nachádzajúcej sa pred obrovskými dverami, ktoré viedli do obrovského mrakodrapu týčiaceho sa nad mraki, cetrály Amegakure. Presne odtiaľ mi prišlo hlásenie že sa tam dejú nejaké nepokoje, preto som dvere v okamžitej rýchlosti po dopade vykopol a rýchlo vstúpil s nimi dovnútra. Nečakal som a v tme ktorá tam v túto chvíľu panovala som jednotkám okamžite vydal rokaz aby sa rozplynuli a každý tak z nás ostali 2 skupinky. Ja a Reizo sme sa vydali smerom po schodoch, zatiaľ čo zvyšok šiel vopred, priamo k výťahom. Stačilo len naznačenie prstov a v tichosti sme sa bez slovy pustili temnými chodbami priamo do centra, odkiaľ to prišlo. Žeby zase podsvetie vyčíňalo a robilo zase výtržnosti? Už som ich mal dostatočne pokrk a mali by sa naučiť trochu rešpektu a aj kontroly. Pomáhali mi, ale to neznamenalo že si budú robiť čo chcú. Myšlienky som ale musel na malý okamih odložiť, pretože priamo predo mnou sa objavili dvojkrídlové dvere, za ktorými panovalo až príliš veľké ticho. Obaja sme s Reizom zastali, každý z nás sa postavil na jednu stranu a v tichosti sme pootvorili obe, smerom do vnútra.
Hanzō Salamandr
Hanzō Salamandr
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 66
Registrován : 15. 07. 13
Location : Amegakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Centrála Empty Re: Centrála

Příspěvek pro Tsuki no Sen Sat Apr 26, 2014 6:37 pm

Situácia v prehnitom srdci najvyššie postavených členov toho najhlbšieho a najtemnejšieho podsvetia Amegakure, ktorých obrovský podiel na jej ekonomickom rozmachu po páde Peina a jeho tvrdých zákonov nemožno spochybniť, bola už pred vstupom Hanza a jeho shinobi prinajmenšom prekvapivá. Tie najjasnejšie svetlá uprostred večne zamračeného centra totiž vyhasli dávno predtým, než sa sám veľký Salamander rozhodol priložiť ruku k dielu. Na svedomí to však na počudovanie nemala žiadna armáda shinobi, ale iba jeden jediný prízrak...

"Život v rukách svetských túžieb je tak nevyspytateľný," ozvalo sa z tmavej miestnosti za sprievodu vŕzgania dverí. Pohľad, ktorý sa však novým hosťom naskytol, rozhodne prekonal všetky ich očakávania. V pustej miestnosti plnej mŕtvol totiž stál jediný živý muž, ktorý vo svojich krvou nejedného kriminálnika poškvrnených rukách pevne zovieral hrdlo z okna vystrčenej vedúcej osobnosti Amegakurského podsvetia.
"V jednu chvíľu si na samom vrchole a v zápätí...," prehovoril fantóm odetý v bielom plášti so sarkastickým úškrnom na tvári, ktorú zakrývala prevažne temná maska, uvoľnil stisk krku nevládnej čiernej ovce daždivej dediny a ponechal jeho polomŕtve telo napospas tvrdému nárazu.
"...si zasa dolu," dodal nezaujato a všetku svoju pozornosť presmeroval na Hanza.
Tsuki no Sen
Tsuki no Sen
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 43
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrála Empty Re: Centrála

Příspěvek pro Hanzō Salamandr Sat Apr 26, 2014 6:47 pm

Ostal som chvíľu stáť v nemom úžase, hľadiac na spúšť predo mnou. Nehľadel som ale na telá mŕtvych kriminálnikov, svoj na malý okamih zdesený výraz som natiahol na postavu stojacu uprosted masakru za ktorým očividne stála ona samotná. Prítomnosť ďalšej čakry tu nebola totiž ani najmenej cítiť. V túto chvíľu som sa už aj ja s Reizom nachádzal každý po inej strane dverí, avšak ani jeden z nás nemal tasenú zbraň.

"Áno, býva to obvykle tak.." Prehovoril som, teraz bez jedinej známky emócií a pohľad na vysiaceho kriminálnika som len pohŕdavo hodil, než prepadol cez okno. Navonok som vyzeral veľmi vyrovnane ale vo vnútri som pociťoval podivné chvenie. Nebol to strach, dokonca ani rešpekt, ale akoby, som vrnel od vzrušenia z lovu. Pretože podľa toho čo som tu videl, práve on mohol byť dôstojný súper keď už ani samotný Hokáge nedokázal svoju úlohu splniť. Preto som ostal stáť a mladému Anbu som rukou naznačil aby sklonil zbraň a nevstupoval do prípadného súboja, ku ktorému sa podľa všetkého aj tak dostaneme. Toto bude medzi mnou a ním až zistím, kto to môže byť. Jedno bolo jasné, pre mňa to bol mŕtvy muž.
"A dôvod vašej veľkorysej návštevy hádam nie je len vyvraždenie tejto spodiny, alebo sa snáď mýlim?" Vrelo som ho privítal v Ame, a zdalo sa že by som bol schopný mu v túto chvíľu ponúknuť čaj a bezplatnú sprievodcovskú službu po celej dedine s osobnou ochrankou a vernou strážou priamo aj so mnou. Vonku znela búrka, a dážď pomaly prskal cez otvorené okno cez ktoré prehodil už teraz mŕtveho, pričom sa na zemi tvorila kaluž krvi, ktorá spočiatku upútala moju pozornosť, ale tú som hneď otočil na svojho rádoby súpera.
Hanzō Salamandr
Hanzō Salamandr
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 66
Registrován : 15. 07. 13
Location : Amegakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Centrála Empty Re: Centrála

Příspěvek pro Tsuki no Sen Sat Apr 26, 2014 7:05 pm


Vzhľadom na to, že s kriminálnikmi som v tejto oblasti už skončil, mohol som sa venovať čisto len Hanzovi a jeho ochranke. Geniálne načasovanie, skoro ako keby som ho do značnej miery sám ovplyvnil.
"Čo dáva človeku, ktorý využíva kriminálnikov k tomu, aby svoj domov udržal pri živote, právo označovať strojcov jeho úspechu za spodinu?" prehovoril som s nepatrným opovrhnutím v hlase a nebojácne vykročil naproti Hanzovi. zdanlivo nepripravený na útok.
"Nie je tajomstvom, že Amegakure svoju súčasnú ekonomickú moc nadobudla práve prostredníctvom ilegálneho obchodovania na čiernom trhu. Vaša pokryteckosť presiahla hranicu únosnosti a uvrhla mrakmi zahalenú dedinu do falošného svetla takzvanej nádeje, ktoré povstalo z nešťastia okrádaných bezbranných ľudí," vyjadril som svoj názor a sebavedomo naznačil, že v mojich očiach nieto rozdielu medzi tou takzvanou spodinou a súčasnými shinobi vládnúcimi nad večne upršanou Amegakure.
Tsuki no Sen
Tsuki no Sen
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 43
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrála Empty Re: Centrála

Příspěvek pro Hanzō Salamandr Sat Apr 26, 2014 7:24 pm

Jednotky ktoré sa v túto chvíľu snažili dostať sa do miestnosti zozadu, svoje úsilie po mojich slovách ukončili a proste vstúpili dovnútra, každý končiac po mojom boku. Avšak ani jeden z nich nezaútočil, už z toho šlo poznať akú veľkú moc rešpektu a poslušnosti držím v rukách. Pretože len na jediný znak povelu, ktorý som vydal, všetci traja zareagovali okamžite a plne. Prikázal som im nezasahovať, za žiadnych okolností, kým ten príkaz poruším. Tým pádom sa z toho stalo bojisko len medzi mnou a ním.

"Právo, pomocou ktorého ich využil a mienil ich po dokončení ich práce aj tak odpratať z dohľadu. Nemienim sa skrývať za nejaké blbé ospravedlnenia, podnikol som zlé veci aby som pomohol môjmu národu sa pozdvihnúť.. ale povedz mi.." Prehovoril som potichu, trochu s krivým úsmevom pod maskou vďaka ktorej som dokázal nie len ignorovať nedostatok vzduchu vo vode ale aj všetky možné vzdušné jedy ktoré mohli prejsť jedine cez filter pomocou ktorého som ich odčerpával. Ale to nebolo všetko, súboj totiž začal v okamihu kedy som sa v priebehu naozaj malej milisekundy dostal priamo za neho, chrbtom otočený k nemu, takže som sa vlastne o jeho chrbát opieral mojím a z boku som mu pridržiaval pri jeho boku malú dýku. Moja rýchlosť bola v tejto dedine legendárna a aj on sám už podľa zvestí mohol počuť v čom sú moje techniky zavedené. Ja som o ňom avšak nemal ani najmenšie potuchy, čo za schopnosti ovláda, a preto by sa očakávalo že využijem svoje jednotky nato aby som si zaistil informácie a potom na neho naplno zaútočil. Ja som taký nebol. Nemienim bojovať takto podlo, tento súboj bude medzi mnou a ním.
"Čo dáva tebe právo rozhodovať o tom kto si žiť zaslúži a kto nie, napriek tomu čo vo svojom živote urobili.." Prehovoril som tentoraz ja, a v ten okamih som spustil boj. Otočil som sa na päte a z jedného boku som zaútočil dýkou na jeho druhý bok vo veľmi rýchlej otočke. Netlačil som na pravý kde som dal prvý krát nôž, ale práve na ľavý. Hral som sa, mienil som ho len otestovať a než výjdem naplno, chcel som mať aspoň informácie o jeho schopnostiach. Než urobím zase nejakú hlúposť a skončím veľmi zle.
Hanzō Salamandr
Hanzō Salamandr
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 66
Registrován : 15. 07. 13
Location : Amegakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Centrála Empty Re: Centrála

Příspěvek pro Tsuki no Sen Sat Apr 26, 2014 7:48 pm


Hanzov nedbalý pokus o zistenie mojich schopností sa mu už po prvom jeho útoku vypomstil. Jeho rýchlosť bola nepochybne impozantná, avšak v boji so mnou mu nemala ako pomôcť. Než sa totiž nazdal, sotva zvládal udržať svoju dýku v ruke, potácajúc sa na onom mieste ako po zásahu paralyzérom. Dalo by sa povedať, že sa mi doslova vrhol do rany.
"Kto kedy povedal, že mi to právo prináleží? Ja o ničom nerozhodujem. K mojim obetiam ma neviaže niečo tak bezvýznamné ako nenávisť. Robím jedine to, že vykonávam božiu vôľu."
Dôvod, prečo k tomu všetkému došlo, bol prostý. Hanzo nečakane dostal zásah juukenom. Nejednalo sa však o ranu, ktorú by som mu uštedril potom ako na mňa zaútočil. Všetko sa to zbehlo v prvej chvíli, kedy sa za mnou objavil. Skoro ako keby som dopredu vedel, akou rýchlosťou a kde presne sa objaví, dopredu pripraviac protiútok, ktorý nebolo možné predvídať. Každému, kto sa kedy s niečím podobným stretol, zaručene prebehlo hlavou jediné možné vysvetlenie - vidím snáď do budúcnosti? Žiadnu šancu na spamätanie sa z útoku som Salamandrovi nedával. Hneď po prvom zásahu som sa to chystal ukončiť.
Tsuki no Sen
Tsuki no Sen
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 43
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrála Empty Re: Centrála

Příspěvek pro Hanzō Salamandr Sat Apr 26, 2014 8:12 pm

Zabrnel som a takmer som padol na kolená. Pocítil som ako mi od slabosti začali klesať, ale nepadol som na ne. Nie, až takú slabosť už hneď od začiatku neprejavím, ale ohromné prekvapenie a trochu prerastajúci strach mi hlboko v očiach šlo vidieť. Avšak, stojac svojmu súperovi chrbtom, mi do nich nevidel a tak som si mohol aspoň na okamih zachovať česť a napriek bolesti ktorú som teraz cítil vo svojom tele, som sa pomaly dostal na nohy, stále tvrdohlavo nerušiac svoj rokzak aby moja ochranka nebojovala.

"Božia vôľa.. Si vtipný mesiáši, že rozprávaš o Bohu na bohom zabudnutom mieste.. Musím ťa sklamať.." Boli to tiché slová v ktorých sa skrývala bolesť, ktorú som ale tvrdohlavo zakrýval. Bol som samuraj, česť bola pre mňa na prvom mieste, a pred ním som známky slabosti alebo bolesti nemienil prejaviť ani keby som mal za to položiť svoj život. Pričom bolo jasné že od tejto chvíle beriem jeho porazenie, na najvyššiu stávku a urobím to aj keby som mal zaplatiť najvyššiu sumu. Stojac na nohách som pustil dýku na zem, napriek jeho technike a prekvapeniu som z pošvy vytiahol meč a hrdo ho postavil do jasnej bojovej pózy, nad hlavu, pripravený zaútočiť.
"Boh.. neexistuje!" Vykríkol som, už v pološialenom záchvate. Tentoraz som ale sa nemienil ním tak ľahko zasiahnuť, dostal som sa takmer okamžite k jeho pravému boku a zaútočil. Zaútočil som na jeho pravý bok, avšak než sa stihol brániť, než som stihol bodnúť, zmenil som sa na stenu vody, pričom som podivne máchol rukou a ocitol sa priamo na druhej strane. Spojením Shunshinu a premiestnenia v daždi som sa dostal ku kaluži vody pod oknom ktorá tam napršala a odtiaľ už ale okamžite a prekvapivo útočila ohnivá vlna.
Hanzō Salamandr
Hanzō Salamandr
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 66
Registrován : 15. 07. 13
Location : Amegakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Centrála Empty Re: Centrála

Příspěvek pro Tsuki no Sen Sat Apr 26, 2014 9:08 pm


Po svojich posledných slovách som už Hanzovi nemal viac čo povedať. Vo chvíli, kedy som o rozhovor s ním stratil záujem a bolo mi jasné, že jeho sa mi prostredníctvom Senovej ideológie zmanipulovať nepodarí, pre mňa po ľudskej stránke stratil hodnotu. Neznamenal už nič viac než len korisť, ktorú bolo nutné čo najskôr zabiť. Fakt, že shinobi naokolo sa do súboja nezapájali, mi na jednu stranu hral do karát, no na druhú mi pridával starosti navyše, keďže sa o nich budem musieť postarať potom. Dbal som predsa na to, aby som v očiach shinobi sveta ostal len prízrakom.

Tak či onak, za celý ten čas, čo sa Hanzo pokúšal o to ma zmiasť, som sa ani len na milimeter nepohol z miesta. Bez prejavu akejkoľvek emócie som tam iba tak zdanlivo bezducho postával. To sa nezmenilo ani vo chvíli, kedy sa na mňa vyrútila ohnivá vlna.
Hanpatsu...! Všetok oheň v mojej blízkosti rázom akoby narazil na neviditeľnú stenu a odvrátil sa navôkol. Bez zaváhania a potreby hľadať ho som vykročil z dymu a mieril smerom k miestu, na ktorom sa Hanzo objavil.
Tsuki no Sen
Tsuki no Sen
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 43
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrála Empty Re: Centrála

Příspěvek pro Hanzō Salamandr Sat Apr 26, 2014 9:19 pm

Bol to naozaj úctyhodný súper, ale ja, Hanzo Salamander som bol ochotný za svoje presvedčenie zomrieť. Pomaly ale mi prestávalo ísť na rozum, ako je možné že dokáže vyblokovať všetky moje rany, na vôli som neustával. Nemienil som zapojiť svoje jednotky do boja, nebolo by to čestné a ja hľadám v boji česť neustále. Práve z toho dôvodu som ale nemienil v boji poľaviť, napriek jeho zmene, ja som v ňom stále videl prekážku v rozvine mojej dediny.

"Kaboom.." Prehovoril som, pretože len čo vykročil z dymu ozval sa ďalší výbuch, priamo na jeho nohe. Čo to bolo? Bomby, lístkové bomby ktoré som tam položil už pri Shunshinoch kedy som jeho pozornosť zameral na mňa a to ako sa ho snažím zmiasť. Vždy keď som urobil krok napred, videl to, nevedel som ako to bude s dvoma krokmi napred. V túto chvíľu sa však budova začala otriasať pod náporom výbuchu a bolo takmer jasné že tieto steny dlho neudržia a po chvíli sa boj určite presunie inam. V tom zmätku, a tichu ktoré som vytvoril, sám som sa presunul na vopred plánované miesto, presne k oknu a zamieril som na neho mečom. Provokatívne na neho ukazujúc aby zaútočil, pričom som dupol o zem.
Hanzō Salamandr
Hanzō Salamandr
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 66
Registrován : 15. 07. 13
Location : Amegakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Centrála Empty Re: Centrála

Příspěvek pro Tsuki no Sen Sat Apr 26, 2014 9:45 pm


Tentokrát sa už zdalo, že ma Hanzo skutočne dostal. Pravdou však bolo, že väčšinu častí môjho tela pokrývali obväzy, ktoré som mal vo svojej plnej kontrole. Výbušné lístky tak nalepil len na ne a vzhľadom na to, že som si to včas všimol, som ich skrátka len zanechal za sebou v ohni. Aby som sa ale ešte dodatočne uistil, že ma výbuch vôbec neohrozí, vyletel som do vzduchu, kde som už chystal svoj ďalší protiútok.

Rasenringu... ihneď potom ako som prerazil strop a zmizol z Hanzovho zorného poľa sa v mojej ruke vyformovala ohromná chakrová guľa, okolo ktorej obrovskou rýchlosťou krúžil prstenec. Bolo mi jasné, že si prítomnosť onoho ninjutsu samotný Hanzo včas všimne, ale jeho muži zaručene nie. Bez váhania som svoju techniku vrhol do budovy, následkom čoho ju celú pohltil výbuch úrovne Narutovho Rasen Shurikenu v Sennin móde.
Tsuki no Sen
Tsuki no Sen
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 43
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrála Empty Re: Centrála

Příspěvek pro Hanzō Salamandr Sat Apr 26, 2014 10:02 pm

Nebol som ten typ hajzla ktorý ak využije niekoho, okráda chudobných aby nasýtil svoju dedinu, tak sa vykašle aj na ľudí ktorý sú ochotný pre neho obetovať toľko. Práve z toho dôvodu som bol krok vopred, preto som dupol nohou a tým sa na zemi objavil podivný vzorec. A v tom okamihu nás zahalila obrovská dymová clona, zakrývajúca všetko dole a ani sám Nezvaný návštevník nevedel predpokladať čo urobím. Preto zo zemi vyskočil Salamander, môj verný spoločník. Vedel som že toto bude môj posledný súboj, preto som nechcel aby prišiel niekto iný k úhone a preto som bol schopný toľko obetovať. A taky neodísť sám. Spolu s ním.

"Odpusť mi.." Pošepkal som keď Ibuse vyletel do vzduchu a skôr než stihla jeho podivná technika vybuchnúť a pozabíjať mojich ľudí, zhltla ju. Ozvala sa rana, ale nie od výbuchu ale od odvolania summona do jeho sveta kde technika vybuchla ale na tomto mieste za sebou nezanechala nič. A práve z dymu ktorý summon vytvoril som vyletel do vzduchu ja, poháňaný dažďom a vražedne šialeným výrazom plný nebojácnosti zo smrti som zdola zaútočil nahor, priamo na návštevníka. Teraz som bol pripravený, práve som obetoval Ibuseho aby prežili moje jednotky ktoré sa teraz stiahli do bezpečia, a aby nepoškodil MOJU DEDINU!
Hanzō Salamandr
Hanzō Salamandr
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 66
Registrován : 15. 07. 13
Location : Amegakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Centrála Empty Re: Centrála

Příspěvek pro Tsuki no Sen Sat Apr 26, 2014 10:27 pm


I napriek tomu, že som to na sebe nedával poznať, som ostal pomerne dosť prekvapený. Bol som takmer presvedčený o tom, že Hanzo je ten typ človeka, ktorý skutočne obetuje prakticky čokoľvek, aby dosiahol svoj cieľ. Teraz, keď som však videl, že sa doslova vzdal svojej najmocnejšej zbrane za účelom záchrany svojich podriadených, som si uvedomil, že napokon možno nebude nutné eliminovať ho. Opäť raz vo mne vzbudil záujem, a tak namiesto toho, aby som si načasoval efektívny smrteľný protiútok, som sa skrátka len vyhol a klesol k zemi.
"Neprestávate ma udivovať," prehovoril som konečne.
"Ste silní, viem to... ale bez ohľadu na to, aké schopnosti máte, neexistuje absolútne nič, čím by ste ma mohli prekvapiť. Nezáleží na tom, aká ostrá je katana, ak nie je schopná zasiahnuť svoj cieľ. Vzdajte sa a staňte sa "prízrakom"...," predložil som návrh.
Tsuki no Sen
Tsuki no Sen
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 43
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrála Empty Re: Centrála

Příspěvek pro Hanzō Salamandr Sat Apr 26, 2014 10:47 pm

Dopadol som na zem, kedy sa ozval nie len dunivý úder ale aj ozvena vody, do ktorej som sa ponoril. Stál som mu však otočený chrbtom, takže som nekľačal pred ním ale priamo pred rozkladajúcou sa dedinou. Držal som sa svojho názoru, svojich zásad a všetkého čomu som veril, ale.. Pri spomienkach po poslednom boji s Miffunem, som sa časom pomaly menil. Táto dedina, toto miesto ktorým som nazýval domovom, sám som si napriek svojej krutej povahe pomaly uvedomoval koľko by som bol schopný pre nich obetovať. Pousmial som sa. Bol som hlupák.

"Si silný.. Silnejší než ja, silnejší než ktokoľvek koho som vo svojom biednom živote dokázal stretnúť. Je mi jasné že dnešným dňom zomriem.." Začal som hovoriť potichu pričom som pomaly vstával v daždi zo zeme. Obloha sa ešte viac zatiahla a dážď začal hustnúť. A aj on si mohol uvedomiť že kde tu v kvapkách sa začalo objavovať niečo nové, niečo, čo mu nepripomínalo vodu. Bolo to čierne a mazľavé.
"Nie som Shinobi, nie som to čo si ty. Som samuraj. Aj keby som mal byť odsúdený na večné ohne pekelné.." V tom okamihu som sa otočil a v tvári mi už nezbadal len zdesenie. Doteraz tam bolo jasne vidno. Z neho, ani v jednej z techník som nenašiel svoj ciel, ani raz som ho nedokázal zasiahnuť, a to som zo seba vydával všetko čo som len mohol. Už teraz mi bolo jasné že toto nie je len obyčajný Shinobi, že v tomto príbehu má nejaku rolu a tým že ma prišiel zabiť. Mám rolu aj ja.
"Prinesiem Ame ešte jednu nádej! Smrti sa nebojím a neokúsim ju sám.. Pôjdeš do pekla.. so mnou!" To už bol krik ktorý sa ozýval celou Ame, celou dedinou, plný vôle a plného presvedčenia ochrániť nie len túto dedinu, ale pred koncom im dať ešte niečo dobré. Smrť hodnú ich vodcu! Môj meč sa v ťažkom daždi pohol, tak isto moje telo. V neuveriteľnej rýchlosti som sa rozbehol do smerom, vykrývajúc prípadné útoky do všetkých smerov, avšak mečom útočiac na jediný bod predo mnou. A to olejom zamestnaného návštevníka, ktorý začal planúť od množstva horľavej látky obsiahnutej v ňom. Aspoň raz! Jeden, jeden úder! Priamo na telo, priamo do hrude! Tam som útočil.
Hanzō Salamandr
Hanzō Salamandr
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 66
Registrován : 15. 07. 13
Location : Amegakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Centrála Empty Re: Centrála

Příspěvek pro Tsuki no Sen Sat Apr 26, 2014 11:18 pm


Hanzove útoky boli desivé. Bol som si dobre vedomý toho, že ako náhle opustím budovu a dostanem sa do priestoru, ktorý má vďaka svojej manipulácii s dažďom pod kontrolou, budem mať problém. I napriek tomu som však trval na tom, že urobím všetko preto, aby som ho nezabil a predsa mu dal ešte šancu. Zo všetkého najviac ma v tejto chvíli znervózňoval olej, ktorý na mne vzplanul. Ostávala mi jediná možnosť.
Jūkenpō Ichigekishin! Juuken nie je čisto len útočná technika. Tenketsu nemusí nutne uzatvárať, môže ich aj roztvoriť na maximum. Potreboval som to na to, aby som bol schopný z celého svojho tela sústavne uvoľnovať dosť chakry na repetitívne udržiavanie techniky Hanpatsu no Jutsu. V kombinácii so svojimi obväzmi to bolo to jediné, čo ma ochraňovalo pred ohňom. Ak by to tak ale malo pokračovať ďalej, hrozilo mi skoré vyčerpanie. To by ma nepochybne stálo život.

"Ak to bude takto pokračovať, váš život príde na zmar. Určite ste si vedomí toho, že dostať sa mimo pole pôsobenia techniky by pre mňa za letu nemal byť problém. Umriete zbytočne..." pokúšal som sa Hanza i naďalej presvedčiť, zatiaľ čo som sa bez výrazných problémov vyhýbal jeho útokom a ešte ho popritom stihol niekoľkokrát zasiahnuť juukenom. Nebol pomalý, ba práve naopak. Jeho rýchlosť bola úžasná, ale ja som bol z neznámych dôvodov vždy o krok napred.
"Sami ste to povedali. Boh neexistuje, a teda neexistuje ani žiadne peklo okrem toho, v ktorom práve žijeme. Je nelogické zahadzovať život pre niečo tak hlúpe," moje rany neboli len o chakre. Sám o sebe som mal obrovskú silu, ktorá by položila nejednu osobu. V kombinácii s útočením na jeho vnútorné orgány preňho každá jedna rana bola veľmi problematická. Väčšina iných shinobi by už po tom všetkom dávno bezvládne ležala na zemi.
Tsuki no Sen
Tsuki no Sen
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 43
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrála Empty Re: Centrála

Příspěvek pro Hanzō Salamandr Sat Apr 26, 2014 11:36 pm

Bolo naozaj zaujímavé že ani jedna jednotka ktorá bola v okolí neprišla pomáhať, napriek žalostnej situácii v ktorej som sa práve nachádzal. Bolo nadmieru jasné že tohto Shinobiho nemôžem zvládnuť poraziť. Bol som ten korý porazil Hokágeho a mnoho ďalších veľkých súperov, ale pri ňom som nedokázal zasadiť ani jedinú ranu. Bolo to strašné, bolo to až neuveriteľné ako dokázal byť rýchlejší, rýchlejší ako ja, pričom som bol považovaný za jedného z najrýchlejších ľudí na tejto zemi. Uhol sa všetkému a zároveň ešte dokázal zasiahnuť tak tvrdo. Moje orgány samozrejme pomaly kolabovali a bolo nadmieru jasné, ako tento súboj o chvíľu skončí, ak neurobím nejaký krok ktorý by ho okamžite zabil alebo to neurobí on.

"To nepochopíš.." Prehovoril som, keď som sa vzdal útoku na jeho telo a sám som sa vrhol. Použil Juuken a v tom okamihu som pocítil ostrú bolesť, ale ešte stále vôľu ho zabiť. Ešte stále som mal dosť vôle bojovať, a skončiť ako pravý Shinobi. Preto len čo sa dotkol Juukenom mojej hrude, chytil som ju a pridržal pri tele čo mohlo v túto chvíľu vyznieť sebevražedne ako chcelo, a aj to tak bolo. Zvesil som sa na nej, poriadne neschopný pohybu som stál v úklone pred ním, uboho mu držiac ruku, akoby som sa ju snažil zastaviť aby nezasiahla. Moje útoky prestali a katana zabodnutá v zemi povedľa nás zacvendžala.
"Nikdy to nepochopíš. Ty určite nie. V momente keď ti ľudia začnú veriť a vložia to teba všetky nádeje, svoje ideály a dokonca svoje životy, prestáva byť hlúposťou ochota umrieť pre nich. Vzdať sa a zapredať ľudí ktorý ti veria, to není hodné žiadneho Kágeho ktorý by po tomto svete chodil a ja by som po smrti musel niesť hanbu keby som niečo takéto vykonal. Nebol by som hodný tohto titulu.. Keby som sa teraz vzdal.. Zomri!" Zaznel výkrik. Tentoraz, napriek bolesti, napriek bezmocnosti, napriek vnútornému krvácaniu a napriek smrti ktorá sa ku mne pomaly blížila som nemienil padnúť na kolená, nemienil som sa nechať ním len tak poraziť. Vtedy som presunul všetku silu do rúk aby som ho zadržal a tvár som dostal k nemu. Priamo pred neho. Chcel som sa smrti pozerať do očí, ale on tak isto! Nemalo to byť ako nejaký postoj samuraja, mal to byť zúfalý výpad voči nepriateľovi, otvoril som totiž ústa a z nich.. vyšiel obrovsý kúdol dymu, a nie len odtiaľ, ale priamo aj z hrude do ktorej tak s radosťou narážal, kde otvoril sáčiky s jedom a tie som z tela dostal priamo do povetria. Priamo na neho.
Hanzō Salamandr
Hanzō Salamandr
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 66
Registrován : 15. 07. 13
Location : Amegakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Centrála Empty Re: Centrála

Příspěvek pro Tsuki no Sen Sat Apr 26, 2014 11:59 pm


I napriek tomu, že som takmer po celý čas v našom malom súboji dominoval, sa Hanzovi podarilo niečo ohromné. Doslova mi siahol na život. I napriek tomu, že som si bol vedomý toho, kde sa nachádza jeho jedový sáčok, zabudol som zvážiť možnosť, že by svoju najväčšiu slabinu napokon využil proti mne. Neospravedlňovalo ma ani to, že som sa musel sústrediť na mnohé iné veci. Hoci som si včas uvedomil, o čo mu ide, bolo neskoro.

Ubránil som sa síce väčšine jedu, keďže som zámerne prestal dýchať, ale veľmi malá časť sa do môjho tela už aj tak dostala. Jednalo sa o minimálnu dávku, no Hanzov jed bol tak mocný, že by ma na živote mohla ohroziť i tá, nehovoriac o tom, že i napriek Hanpatsu boli už moje obväzy takmer spálené. Musel som sa ponáhľať.
Na to, aby som ho omráčil a vzal jeho telo, s najvyššou pravdepodobnosťou pri našom stave nebude čas. Žiadna jednotka sa k nemu nepriblíži, na to je až moc toxický. Toto je moja jediná a posledná šanca, musím to urobiť teraz, ujasnil som si svoj ďalší postup a načiahol sa k Hanzovi s úmyslom ovládnuť ho hneď na mieste. Musel som to okamžite ukončiť.
Tsuki no Sen
Tsuki no Sen
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 43
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrála Empty Re: Centrála

Příspěvek pro Hanzō Salamandr Sun Apr 27, 2014 12:21 am

Pocítil som prázdnotu. Koniec. Chlad a bolesť. Ale tá po chvíli pominula, keď som sám chápal ako sa moje telo posúva za hranice ľudskosti a pochoduje smerom do podsvetia, smerom do siení mojich otcov. Chlad sa však násobil, a moje sily ma pomaly ale isto opúšťali. Konečne som po dlhom čase narazil na súpera hodného, dať mi smrť akú si zaslúžim. Avšak tento chcel viac, chcel mňa a moje telo, chcel ma len využiť a ovládnuť aby mohol ďalej siať svoje blbé myšlienky, proti ktorým som sa dávno postavil. Viečka sa mi zatvárali, moje telo pomaly klesalo na kolená k zemi a plášť ktorý som mal na sebe prehodený sa pomaly zosúval a odhaľoval moje telo. Moje telo poryté mnohými jazvami. Jazvami, minulosti. Jazvami, ktoré mi v túto chvíľu tak pripomenuli, ako dlho som chodil po zemi, až mi to navrátilo späť na malý okamih silu. Iba na okamih. A to mi pre túto chvíľu stačilo.

"Preukáž mi česť ešte na malý okamih, a zotni mi hlavu.." Prehovoril som. Pretože som na zemi uvidel dýku, tú istú dýku ktorou som zaútočil na neho prvý krát a nechal ju na zemi. Zaujímavé ako ju výbuch odhodil až sem, a možno to bolo pre mňa znamenie. V tej chvíli, ako som z posledných síl držal dýku v ruke a tá sa blížila k môjmu žalúdku, prebehlo mi mnoho vecí hlavou.
"Je koniec.. Snáď to je posledný krát, čo odídem z tohto sveta. Amegakure, zmenila si ma a pomohla si mi vypátrať čo bolo a bude pre vás správne. Zvládnete to aj bez úbohej nahrážky z minulosti, a ponesiete svoje meno ešte do diaľky. Nech vás zničia koľko krát chcú, základy na ktorých ide budovať navždy ostanú. Vykvitni do krásy.." Moje telo som mu predať nechcel, a tak som bodol. Pocítil som príval krvi, korý sa začal valiť z otvorenej rany ktorú som nemal šancu prežiť ani keby okamžite zasiahol najlepší lekár v tomto svete. Usmial som sa a pohliadol s výrazom odhodlania do tváre môjho súpera, zanechávajúc mu na dôvažok len telo padajúce s úsmevom k zemi. Toto bol koniec Amekágeho, Hanza Salamandra ochotného pre svoju dedinu obetovať aj svoj život. Olej prestal pršať, avšak dážť aj napriek mojej neprítomnosti pozostal. Nebo samotné sa rozlúčilo, zo svojou nádejou.
Hanzō Salamandr
Hanzō Salamandr
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 66
Registrován : 15. 07. 13
Location : Amegakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Centrála Empty Re: Centrála

Příspěvek pro Tsuki no Sen Sun Apr 27, 2014 12:39 am


Tentokrát bol už definitívny koniec. Od začiatku do konca šlo všetko podľa mojich predstáv, no niet pochýb, že to čo prišlo behom posledných minút nášho súboja ma ponechalo zaskočeného. Žiadne emócie som však nepociťoval. Hnev moju myseľ neopantal, ba práve naopak. Zdalo sa, že som bol dobrovoľne zmierený s tým, že Hanzo z tohoto sveta odíde vlastnou rukou, nie ako prízrak, ale ako legendárny shinobi najvyššieho možného kalibru. Môj súboj však týmto nekončil. Všetky posledné známky ohňa zahladil dážď a odhalil môj obhorený plášť. Problém nastal vo chvíli, keď som si uvedomil, že som v okolí toxického Hanza strávil príliš veľa času a odrazilo sa to aj na mojom fyzickom stave. I napriek tomu som však neváhal a na jeho želanie za použitia katany definitívne ukončil Hanzov život. Vodca Amegakure padol.

Karada Haijo no Jutsu... cieľ eliminovaný..., ponechal som za sebou špeciálnym plameňom horiace Hanzove pozostatky a z posledných síl vyletel do vzduchu, vydajúc sa definitívne preč. Veľká časť môjho tela bola už paralyzovaná a zdalo sa, že ďaleko sa nedostanem. Opäť raz ma mohol zachrániť iba môj intelekt.
Vzhľadom na to, že nemám žiadnu protilátku, mám len jednu možnosť. Keďže sa pôvodne jedná o jed čierneho salamandra, zaručene to bude nejaký posilnený druh tetrodotoxínu. Ako náhle sa dostatočne vzdialim od Ame, budem si nútený vyprázdniť žalúdok a postupovať ako pri štandardnej detoxikácii... premyslel som si svoje možnosti a konečne opustil toto miesto.

- PRESUN -
Tsuki no Sen
Tsuki no Sen
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 43
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrála Empty Re: Centrála

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru