Jori Hokori

Goto down

Jori Hokori

Příspěvek pro Hokori Mai za Fri Jul 19, 2013 7:11 pm

Jméno a příjmení: Jori Hokori, Hokori, Tsukimaru
Hodnost: Tsuchikage, Leader Shuuketsu, Tsukikage
Vesnice: Iwagakure no sato, Tsukigakure no sato
Věk: 87, 90
Narození: 30. záři
Pohlaví: Muž, Žena
Klan: Hokori
Kekkei Tōta: Jinton
Kekei Genkai: Yōton, Bakuton, Jiton
Sensei: Neznámý, Hebi
Charakter: Hokori je typický egoista. Prvně on, a až pak ostatní. Na post Tsuchikageho se dostal jen díky vykořisťování druhých, a také mimo jiné díky pomoci Hebiho. Zdá se, že má slabost pro rodinu, ale není tomu tak. Jen se ji snadněji věří. Cení si loajálnosti nevymožené násilnými prostředky. Neváhá se vzdát čehokoli pro uskutečnění svých cílů. Když toto všechno spojíme dohromady, vznikne ambiciozní, neúnavná hyena připravena zabít celý svět pro své vlastní potěšení.
Ideologie: Kdysi Jori věřil, že klíčem ke všemu je chaos. Ten tvoří pak kladné charaktery, a zabraňuje zbytečným krveprolitím. Po pádu Iwagakure no sato pochopil, že vytvořit mocnost udržující neustály chaos ve světě je nemožné, a proto jej chce nyní sjednotit. Ne však proto, že by chtěl, jak mnohým říká, zabránit válkám, ale proto, protože si chce dokázat, že v tomto světě pro něj neexistují limity.
Životopis: Jori se narodil třicátého záři v Iwě. Bylo nádherné počasí, ptáci krásně zpívali a lidé se radovali. A tedy se to stalo. V nedaleké nemocnici se narodil potomek slavného klanu Hokori. jeho rodiče si přáli, aby žil dlouho a v míru, a tak mu dali jméno Jori (dlouhy život). 
Tehdy však nemohli tušit, že jeho narození bude vést k nové hrozbě, a pak i pádu Iwagakure no sato. Jori vyrůstal stylem jaký si jeho rodiče přáli. Tenhle styl se však Jorimu moc nezamlouval.
Bylo to možná tím, že se mu dostávalo věcí, kteří si jiní nemohli dovolit. Milujíci rodiče, blahobyt, jistá střecha nad hlavou. Jorimu již v útlem věku tohle vše začalo lést na nervy. Jaký pak shinobi mají mít smysl života? Žít jako dopředu naprogramováni, bez žádného vzrušení? Tohle bylo nepřípustné. Přesto to však Jori chápal. Mělo to udržet ve světě klid, rovnováhu. Nutno ale podotknout, že se to tomuto systému nedařilo. Lidé se zabíjeli kdysi, a i teď. Nic se nezměnilo. Právě proto se Jori rozhodl stát Kagem a zavést nový systém.
Systém ve kterém by mělo vše svůj řád, založený na principu předem určených rolí dobra a zla. Byl odhodlán vesnici změnit všemi možnými prostředky, a tak když se ve dvaceti pěti letech dozvěděl z přísně tajných dokumentů o Kabutovi, rozhodl se ho využít. Jeho schopnosti mu v Joriho vzestupu mohou jen pomoci. Kabuta hledal docela dlouhou dobu, neboť mu v cestě stála vesnice (vést pátrání na vlastní pět je náročné) a Kabutoy úkryty byly docela dobře schované. Díky tomu, že byl jeden z nejsilnějších shinobi své vesnice díky jintonu, byl posílán na náročné S rankové mise, a byl vždy informován o postupu vesnice při hledání Kabuta etc. Na jedné z misí se mu konečně dostala ta čest, potkat samotného Kabuta. Vesnice odhalila jednu z jeho skrýší, a hned tam poslala tým. Ten Kabuta zastihl na odchodu. Jori byl neuvěřitelně vzrušený, zrovna teď po několika letech hledáni, se mu dopřála ta čest vidět a mluvit s Kabutem! Jistěže mu v rozhovoru pár věcí bránilo. Tým, který o rozhovor neměl zájem, a Kabutova vražedná aura, která taky jakoby říkala: Nepopovídáme si. Proto byl Jori přinucen své členy v týmu zabít.
Tímto toho Kabuta zaujal. Ten si jej vyslechl, a jelikož na Joriho požadavku taky mohl něco získat, rozhodl se mu pomoci. Pomohl mu získat post Kage v jeho vesnici, výměnou za pár službiček. Po Kabutově smrti Jori měl za svého nadřízeného nového shinobi. Shinobiho jménem Hebi.
Díky pečeti, kterou na Jorim kdysi umístil Kabuto, Jori neměl na vybranou a musel Hebiho poslouchat a řídit se svým dávnym slibem. Umístění té pečetě nelitoval, protože si byl vědom toho, že i ze spolupráce s Hebim mu může něco kápnout, a taky že jo, např. nesmrtelnost. Jako Kage Jori šířil ve vesnici možná až nacistické názory. Dokonce i napsal knihu, kde zdůraznil své hlavní myšlenky -> "Konec míru." V této knize rozepisoval své ambice a cíle. Mimo jiné určil, že Iwa bude ta zlá, a ostatní dobří. Postupem času díky této knize a dalším jeho počínáním dokázal proti míru pobouřit celou vesnici až na některé výjímky, které byli později odstraněny. 
Iwa pak po několika letech byla dobyta, a Jori musel zapadnout do nového světa, který se začal tvořit, tentokrát pouze jako Hokori. Pod sebou měl organizaci Shuuketsu, ale ta mu nestačila. Po Hebiho zmizení, zabil Tsukimara, Tsukikageho, a převzal jeho identitu. Rozhodl se obnovit vesnici, kterou kdysi zničil a použít ji, ne k novému rozpoutání chaosu, ale k sjednocení celého světa. Čas míjel, a ukázalo se, že tento úkol není zas tak jednoduchý, jak se původně zdálo. Proto Hokori musel vymyslet způsob, jak zařídit spojení vesnice s ostatními zeměmi. Výsledkem byl nový politický systém. V čele vesnice už nebyl jeden nebo dva shinobi, ale vždy každý zástupce jakéhosi územního celku. Nastává doba revoluce!


Body:

Ninjutsu: 5
Genjutsu: 4
Taijutsu: 4
Inteligence: 4
Ruční Pečetě: 5
Chakra: 4
Rychlost: 5 
Síla: 4 

 
Techniky:

Jinton: Genkai Hakuri no Jutsu
Fushi tensei
Kanchi*
Doton: Chōkajūgan no Jutsu
Doton: Iwa no Gōremu
Meisaigakure no jutsu
Bunretsu no jutsu
Doton: Kajūgan no Jutsu
Doton: Keijūgan no Jutsu
Doton: Chidōkaku
Shōshagan no Jutsu
Yōton: Yōkai no Jutsu
Bakuton: Jiraiken
Gentōshin no Jutsu
Jiton: Jakuhō no Sōjin
Fūnyū no Jutsu*
Kaifu no Jutsu*
Doton: Kengan no Jutsu
Iwa Bunshin no Jutsu
Moguragakure no jutsu
Iwagakure no jutsu


Naposledy upravil Tsukimaru (Hokori) dne Mon Oct 12, 2015 2:18 pm, celkově upraveno 3 krát

_________________
avatar
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Jori Hokori

Příspěvek pro Assasin Senju za Fri Jul 19, 2013 7:48 pm

POVOLENO

_________________
Techniky:Body:

Učím se:


Theme FightingSong:HokageTheme Song:
Ve světě ninjů jsou ti, kdo porušují pravidla a nařízení považováni za odpad, ale ti, co opustí své přátelé jsou horší než to!
avatar
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 38
Location : České Budějovice

Zobrazit informace o autorovi http://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Re: Jori Hokori

Příspěvek pro Hokori Mai za Sat Nov 07, 2015 11:36 pm

Pokračuji

_________________
avatar
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Jori Hokori

Příspěvek pro Hideo Hatake za Fri Apr 01, 2016 5:24 pm

Povolené.

_________________
avatar
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Jori Hokori

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru