Hokori Mai

Goto down

Hokori Mai

Příspěvek pro Mai za Sat Oct 04, 2014 7:54 pm

Jméno a příjmení: Mai Hokori

Hodnost: Jounin

Vesnice: Tsukigakure no sato (Původně Iwagakure no sato)

Věk: 28

Narození: 5. března

Pohlaví: Žena

Klan: Hokori

Elementy: Doton

Kekkei genkai: Žádné

Sensei: Juro Hokori

Vzhled: Mai chodí docela vyzývavě oblečená. Tento její vkus se otci příliš nezamlouvá, ale bylo by proti jeho pravidlům Mai omezovat ve svobodě oblékání. Pravděpodobně tento její styl má něco společného s její minulostí, kdy si užívala na 120% svůj teenegerský život. Někdo by soudě podle prvního pohledu uvažoval okamžitě nad tím, že Mai pod viditelným ošacením nic nemá, protože působí spíše jako pracovnice nějakého nočního klubu, ale v tomto vás musím žel zklamat. Nejedná se o nikoho až do takové míry praštěného. Zajímavostí na Mai je, že nosí dřeváky. Důvod znám není a v kombinaci s jejím ošacením to vypadá vážně zajímavě. Člověk nikdy nenachází slov, aby něco takového popsal, když to najednou zahlédne na ulici.

Charakter: Podstata lidí se odvíjí podle toho, od koho v dětství okoukali chování. Koho si vybrali za svůj vzor, a tedy byl pro ně nejvyšší autoritou. Mai si zvolila svým vzorem svého otce, neboť zahrnoval ji láskou a podporoval ji ve všech rozhodnutích, i když byly proti jeho přesvědčení. S tímto rodičovským přístupem Mai měla možnost v životě zkusit téměř cokoli. Za svůj poměrně krátký život stihla kouřit, žít sexuální život ještě před jejími osmnáctinami, nechala se naverbovat do prvních linií v těch nejkrvežíznivějších válkách, co kdy zažila Iwagakure no sato, také si absolvovala pár nepovedených sebevražd, a nakonec řadu zabíjení nevinných, kteří nesouhlasili s Jurovým zavedeným systémem ve Iwagakure no sato v době, kdy se stal Tsuchikagem. Ve jménu svého otce zabíjela bez ostychu muže, ženy a také děti. Nedělala to proto, že by si musela něco dokázat, ale činila tak pro otce z lásky k němu. Co řekl, to udělala, a tento přístup ji zůstal do dnes.Prozatím se může zdát, že Mai je tvrdá nemilosrdná bestie, ale není tomu tak. I když se ji to daří dobře skrývat, jako každá žena je velmi náchylná na emoce, které velmi často odpovídají pocitům a chování Fuky, která rozdávala pusy a francouzáky na potkání.[/size]

Styl boje: Mai je známá svými dotonovými legendárními technikami, a její otec z ní chce vycvičit nejsilnějšího uživatele dotonu v historii shinobi světa. Doton ovládá dokonce již na takové úrovni, že pomocí něj dokáže oživit zesnulé- Doton Soseijutsu: Shishi Dojo. Tato technika má dvojí provedení a Mai perfektně zvládá obě verze. Ovládá však řadu dalších působivých dotonových technik jako například Doton: Gōremu no Jutsu, které je známo svým jediným výskytem v Iwagakure no sato. Po její kapitulaci se ale mnohé změnilo. Z toho všeho plyne, že je zaměřena na ninjutsu. Je v tomto ale něco mnohem víc. Po svém otci zdělila všechny patřičné vlohy (BOS- ninjutsu, skládání pečetí, chakra) k dokonalému ovládnutí dotonu. I když je na velmi vysoké úrovni v tomto ohledu, má se ještě hodně co učit. 

Životopis: Mai se narodila v pozdních letech Jurovi a jeho manželce. Juro měl tedy něco kolem 54. Zvláštností na tom všem ale je, že jeho manželka měla téměř o třicet let od něj méně. Juro již tedy plánoval zahájit svou kariéru velkého vůdce, ale bylo mu to umožněno až o několik let později. Předtím k tomuto připravoval vše potřebné. Byl si velmi dobře vědom toho, že na takových vysokých místech jako je kage vesnice a rada si všichni bodají kudly do zad, a věřit se dá pouze rodině. V manželku svou důvěru nevkládal, neboť nebyla jeho krev, ale za to dítěti dával veškerou rodičovskou lásku a mnohdy víc. Neřekli by jste to do něj na první pohled, ale byl opravdu milujícím rodičem. Postupem času dceru začal vnímat spíše jako velmi spolehlivého a věrného pomocníka, a to bylo období, kdy musela Mai podstoupit své nejtěžší rozhodnutí.

Doposud si totiž užívala svobody, kterou ji dal Juro. Chodila pozdě večer domů a další věci jaké teenegeři dělají. Vrchol byl, kdy otěhotněla. Tedy ji ještě nebylo ani osmnáct. Juro to ale toleroval. Není přeci nad vlastní zkušenost. Člověk dříve či později dospěje, a dítě na krku tento proces docela urychlí. Juro však potřeboval, aby se Mai chýlila ke pro něj nutnému závěru z tohoto života, a proto již tak těžkou pro Mai situaci úmyslně a nenápadně ztěžoval. V těchto dobách byla již známa svými užitečnými dotonovými technikami, takže byla velením vesnice dosti na misích žádaná, a Jurovým přičiněním těchto povinností jako kunoichi několika násobně stouplo. Vyčerpávající mise, a poté starání o dítě, a nakonec tři hodiny spánku denně. Žel pro Mai, otec jejího dítěte krátce po porodu zemřel. Nevyšla jim ani naplánována svatba. Takové břímě je příliš velké na to, aby jej nesla samotná, a proto se uchylovala ke násilným ukončením svého života. Tyto chvíle vždy využíval Juro, který ji měl neustále pod dohledem, a zachraňoval ji, a tak Mai začala nabývat vědomí, že je zde Juro vždy pro ní, a to i když zahanbila jeho jméno početím dítěte před osmnáctým rokem svého života. Začali se opět od dob, kdy si začala dělat vše po svém, sbližovat. Tedy Mai nevědomky začala přejímat od svého otce ty nejhorší vlastnosti, ale ve svém provedení. Měla jej totiž všude na očích (byla s nim přidělována na mise, pravidelně ji navštěvoval a mnoho dalšího), a již od malička jej uznávala. Tohle vše mělo za následek, že se začala učit tedy tomu jeho řemeslu. Juro byl však chytrý. Nedával najevo, že danou věc dělá z vlastních zájmů, ale předstíral že vše dělá pro vesnici.

Když tedy Juro začal budovat svou kariéru jako Tsuchikage a zavádět nový režim ve vesnici, schválně svěřil Mai úkol zbavit se odpůrců jeho smýšlení. Nyní on byl vesnice, takže vnímání otce jako vzor nabralo ještě vyšší hodnoty. Neměla se však zbavovat samotných odpůrců, ale z obav o šíření nepokojů, celých jejich rodin. Nezáleželo na tom, zda-li se jedná o nemluvně nebo o bezbrannou ženu. Tyto zvěrstva pak bylo na ní, aby je utajila, což přinášelo další oběti. Okolní svět se o nich nesměl dovědět. To se ji také podařilo. Mai také pozabíjela vlastnoručně celou její jednotku v rámci falešné mise přidělené Tsuchikagem, aby nebyl nikdo, kdo by takové činy pamatoval a mohl o nich vyprávět. Byly to temné časy. Nikdo však netušil, že nový režim, který Juro zavedl, povede k Sedmé velké válce shinobi. Na Mai se ideologie Iwagakure no sato příliš neodrazila, neboť nepřímo byla zastánkyní jiného smýšlení, a to jednoduše řečeno ve jménu otce pro otce... bez ostychu, bez váhání, bez sebemenší známky slabosti.

Již kdy bylo známo, že se karta obrací, a aliance s Iwou skoncuje, přidělil Juro Mai misi jiného typu. Měla infiltrovat Tsukigakure no sato a donášet mu. Chtěl ji nějak začlenit do svých plánů, které byly ještě výše postaveny než-li samotný vytoužený chaos. Infiltrace proběhla úspěšně a čas utíkal. Jednou z důvodu hrozby prozrazení krytí však Mai nekontaktovala svého otce ohledně Tsukigakure no sato, a to mělo za následek, že svůj plán zahájil dřív než plánoval. Osobně zaútočil na Tsukigakure no sato.

Avatar: viz. obrázek postavy

Počáteční techniky a body:
Techniky:


Doton: Gōremu no Jutsu
Doton Soseijutsu: Shishi Dojo
Doton: Arijigoku no Jutsu


Bodové hodnocení schopností:


Ninjutsu - 5
Taijutsu - 3
Genjutsu - 2
Inteligence - 3
Síla - 3
Rychlost - 5
Chakra - 4
Ruční pečetě - 5
Celkem -  30 bodůNaposledy upravil Hokori Mai dne Mon Oct 13, 2014 6:34 pm, celkově upraveno 1 krát

_________________
Techniky:

Doton: Iwa no Gōremu
Doton Sosei jutsu: Shishi Dojo
Kekkaimon Gofūjutsu: Hachimon Heijo
Doton: Arijigoku no Jutsu
Doton: Doryūdan
Doton: Doryūheki
Doton: Otoshibuta
Doton: Doro Hōshi


Bodové hodnocení schopností:

Ninjutsu - 5
Taijutsu - 3
Genjutsu - 2
Inteligence - 3
Síla - 3
Rychlost - 5
Chakra - 4
Ruční pečetě - 5
Celkem -  30 bodů

Učím se:
avatar
Mai
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 95
Registrován : 10. 09. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Hokori Mai

Příspěvek pro Hokori Mai za Sat Oct 04, 2014 8:04 pm

POVOLENO

_________________
avatar
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru