Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kancelář Tsuchikage

+9
Ryuu Hiroshi
Uzumaki Allii
Rokuro
Crystal Takaishi
Yogi
Yomi Hikikomori
Sarutobi Sen
Hebi
Hokori Mai
13 posters

Strana 7 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 7 Empty Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Hokori Mai Sat Jul 20, 2013 7:25 am

First topic message reminder :



Kancelář Tsuchikage - Stránka 7 Z
V samotném centru vesnice se nacházi obzvlášť vysoká budova. Je to samotná kancelář Tsuchikageho.
Kancelář není ničím zvláštní až na ty schody, které se k ní musí vyšlapat. Sídlo je jedná z mála budov, které jsou původní, takže nebyli přestavěny aby odpovídali Jurovým požadavkům.
Říka se, ale že Juro chce v budoucnu přestavět i tuto stavbu, a však žádné bližší informace nejsou k dispozici.

EDIT: Postupem času se začala přestavět i tato budova, aby vyhovovala Tsuchikageho (Juro Hokori) požadavkům. Výsledek je následující-> Ve vrchním patře se rozléha obrovská kancelář Tsuchikageho... kde se uprostřed místnosti nachází kageho pracovní stůl a v každém rohu místnosti jeho portréty po všech stěnách. V patře pod Tsuchikageho kanceláří má kancelář jeho student a zástupce (momentálně Higure), který ve své kanceláři skladuje všechny plány bitev... jak budoucí tak minulé a většinu spisů Iwagakure no Sato. V patře pod se nachází Centrála Anbu, a dále pod se nachází vstup do budovy ke kterému vede 328 schodů XD a to nepočítám schody, které vedou až ke kanceláří Tsuchikageho... těch je dohromady s těmi 328 1000, a tak není divu, že někteří shinobi přicházejí do kanceláře unavení XD.


Naposledy upravil Juro Hokori dne Sun Sep 29, 2013 2:11 pm, celkově upraveno 1 krát
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Kancelář Tsuchikage - Stránka 7 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Torii Tue Sep 24, 2013 7:50 pm

Pomalých krokem jsem přišel do kanceláře. Celou cestu jsem se za sebou ohlížel, jestli mě někdo nesleduje. Přede dveřmi jsem se ještě naposledy rozhlédnul kolem sebe a vstoupil jsem. Nikde nikdo. Nejspíš byl Tsuchikage někde na misi. Pokrčil jsem rameny. Tak si na něj počkám.. Zkřížil jsem ruce na hrudi a opřel se o zeď. Zavřel jsem oči a vyčkával na Tsuchikageho příchod.
Torii
Torii
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 10
Registrován : 24. 09. 13
Location : Iwagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 7 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Torii Thu Sep 26, 2013 8:41 pm

Po dlouhé době jsem se na to vykašlal. Neměl jsem dost trpělivosti na někoho čekat. Prostě se půjdu projít někam a prozkoumat okolí. Třeba i něco užitečného zjistím.
Narovnal jsem se a oknem jsem vyskočil ven z kanceláře. Začal jsem skákat po domech. Mířil jsem směrem pryč z Iwy, někam do odlehlých plání. Tam bych něco najít mohl.
/Přesun
Torii
Torii
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 10
Registrován : 24. 09. 13
Location : Iwagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 7 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Higure Sun Sep 29, 2013 1:43 pm

Higure


Dorazím do své kanceláře, která se nachází o patro níž než kancelář Kageho. Ani si nesedám a rovnou přejdu ke stolku s topografickou mapou okolních oblastí. Jsou tam červenou tužkou vyznačené linie a možné zásobovací trasy. To bude ještě práce a práce... 
Higure
Higure
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 30
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 7 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Bakuton no Jin Sun Sep 29, 2013 1:47 pm

Když jsem dorazil ke kanceláři tsuchikageho a zaklepal tak se nic neozývalo a po několika minutách čekání jsem se rozhodl najít generála Higureho. Proto jsem sestoupil o patro níž kde jsem zaklepal na jeho dveře a snažil se je otevřít. Dveře nebyly zamknuté což svědčilo o tom, že někdo v kanceláři bude. Následně jsem uviděl generála Higureho, kterého jsem pozdravim. "  Jsem zpátky, ale ne s moc dobrou zprávou " Mohl si jistě všimnout mích popálených zad od bakutonu, které jsem si jistě nezpůsobil sám.
Bakuton no Jin
Bakuton no Jin
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 60
Registrován : 23. 09. 13
Location : Iwagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 7 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Higure Sun Sep 29, 2013 1:51 pm

Higure


Otočím se na příchozího a povytáhnu obočí. Dobrá tedy. Podej hlášení a pak se hned hlas na ošetřovně. Tvá záda nevypadají nejlépe... K čertu, tohohle jsem nikam neposílal a Kage mi neřekl že by vysílal muže na mise. To je celý on. Mám velet jeho mužům a vím kulový.
Higure
Higure
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 30
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 7 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Bakuton no Jin Sun Sep 29, 2013 2:10 pm

" Když jsem procházel lesní cestou pár desítek kilometrů odtud tak jsem byl napaden neznámým shinobim. Představil se jako Sora no Sen. Není to ani zdaleka obyčejní shinobi. Je to loutkař, takže je nejspíš původem ze Sunagakure. Neváhal nejspíše použít jeho nejsilnější loutku. Ovládala vysoko rychlostní techniky na které nemá zdaleka ani shunshin no jutsu. Dále jeho katonové techniky byly obřích rozměrů. To že je ze suny odpovídá i jeho ovládání normálního i zlatého písku na poměrně vysoké úrovni. A co je asi největší zvláštností, že ovládá mou vlastní techniku. Bakuton Jiraiken. Nevím kde ji získal, ale nejspíš to nebude nikdo obyčejný. Použil na závěr nějakou holografickou techniku a prohlašoval tohle. Cituji : Mým cílem je, aby v tomto světě nastala rovnost, a to tím, že pobiju všechny nadřazené, a tak vzkaž Tsuchikagemu, že je mezi prvními, kteřé čeká věčný spánek. SORA NA SEN. To je zhruba vše, musel jsem se stáhnout neboť mi docházela chakra a jeho rychlosti se spojením mého jiraikenu jsem neměl šanci. "

Jakmile jsem dopověděl čekal jsem na jeho reakci.
Bakuton no Jin
Bakuton no Jin
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 60
Registrován : 23. 09. 13
Location : Iwagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 7 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Higure Sun Sep 29, 2013 2:20 pm

Higure


Poslouchám ho a pak sjedu pohledem na mapu. Ukaž mi zhruba kde to bylo... přikážu a v hlavě už mi šrotuje další postup. Někdo takový v naší blízkosti je problém. Bylo by dobré ho zlikvidovat co nejdřív... mumlám si spíš pro sebe než pro něj.
Higure
Higure
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 30
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 7 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Bakuton no Jin Sun Sep 29, 2013 2:34 pm

" Tady " Ukážu na mapě na místo mezi Konohou a Iwou kde leží hustý les. Pak jsem si musel trochu narovnat záda, která mi ruply, ale pak už byly v pohodě. " Ty záda se časem spraví. Ten už tam nejspíš nebude. Ale měli bychom varovat ostatní a určitě o tom říct tsuchikagemu. Jsem si jist, že si se mnou jen hrál. Možná by se vyrovnal i shinobimu Uchiha Madara. Proto bychom si na něj měli dávat pozor. "
Bakuton no Jin
Bakuton no Jin
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 60
Registrován : 23. 09. 13
Location : Iwagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 7 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Higure Sun Sep 29, 2013 2:41 pm

Higure

Beru na vědomí. Chvilku koukám na mapu a potlačuji nutkání za ním okamžitě vyslat jednotku. Pak se narovnám od stolu a přeměřím si Jina pohledem. Dej si ty záda ošetřit a pro dnešek už nic nedělej. Zítra ráno se tu budeš hlásit s podrobným popisem, nejlépe písemným, toho muže co tě napadl. To je vše... 
Higure
Higure
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 30
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 7 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Bakuton no Jin Sun Sep 29, 2013 2:48 pm

" No dobře, ale s tím vzhledem to asi nepůjde. Loutkař byl celý v černé kápi a loutka. No ta vypadala skoro jako živá. Ale s popisem to bude těžší. Loutkař se vždy skrýval. " Dořekl jsem a sledoval co řekne. Opravdu jsem netušil jak Sen vypadal. Viděl jsem ho jen v kápi a potom zmizel.
Bakuton no Jin
Bakuton no Jin
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 60
Registrován : 23. 09. 13
Location : Iwagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 7 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Higure Sun Sep 29, 2013 2:51 pm

Higure


Odpočiň si, dej si to všechno v klidu dohromady a zítra mi to přines na papíře. Sebemenší drobnost se nám hodí. Teď můžeš jít... propustím ho a sednu si za stůl.
Higure
Higure
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 30
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 7 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Bakuton no Jin Sun Sep 29, 2013 2:54 pm

" Dobře, tak já se tedy zítra zastavím. V nemocnici o tom něco sepíšu. Takže zatím " Rozloučil jsem se a odešel jsem z kanceláře rovnou do nemocnice. (přesun)
Bakuton no Jin
Bakuton no Jin
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 60
Registrován : 23. 09. 13
Location : Iwagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 7 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Higure Tue Oct 15, 2013 4:40 pm

Higure


Když dopíšu spisy, opřu se do křesla a přes tvář mi přejede blažený úsměv. Myslím že je všechno připraveno. Zavolám jednoho Anbu, aby oběhl všechny dostupné jouniny. Ať se neprodleně hlásí u mě v kanceláři.
Higure
Higure
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 30
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 7 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Hokori Mai Sun Feb 09, 2014 6:44 pm

Dokulhal jsem do kanceláře s kamenným výrazem na tváři. S úst mi tekl pramínek krve. Po souboji s Itachim jsem na tom zrovna nebyl docela nejlépe. Navíc jsem byl nucen použít bunretsu ve větším měřítku než jsem čekal. Čehož výsledkem bylo, že jsem nyní disponoval značně menší části síly než jsem disponoval původně. Jak se zdálo za tu dobu co jsem zde nebyl se zde mnoho nezměnilo. Má zvědavost o Higureho počínání byla obrovská, a však nyní jsem musel zmáknout jednou důležitou věc. Takto "bezmocný" jsem se po tomto světě nemohl potloukat dlouho, a tak první věc, kterou jsem podnikl, když jsem zasedl do svého křesla byla ta, že jsem si nechal zavolat skupinu Anbu. Rozkazy pro ně byly jasné-> Najít novou schránku pro Tsuchikageho.

Po chvíli čekání se ukázalo, že Anbu ve své misi byli úspěšní. Stali přede mnou s mladíkem, který vypadal tak na dvacet, měl černé krátke vlasy. Zkráceně... byl docela sexy no... XD Nyní začali probíhat připravy pro Fushi Tensei. Asistovala mi opět ta samá skupina Anbu jak při prvním "přenosu". Slunce zapadalo. Pomalu nastávala temno temná noc. Tato záležitost musela být taktéž jak záležitost s mým prvním přesunem přísně utajena. Jediní kdo o ní věděl jsem byl já a hrstka Anbu, která mi asistovala. Konečně to začlo... jakmile jsem doskládal pečetě, pocítil jsem tentýž pocit jako tedy, když jsem prvně použil Fushi Tensei. Z mého těla se začala vylučovat jakási pára a nyní to přišlo:
Kancelář Tsuchikage - Stránka 7 Images?q=tbn:ANd9GcQwYH5XeLEt1EJkAU8N00amF6OAPGseIuqc17PVG4-WFbk-pa-f-w
A končeně to tu bylo. Ocitli jsme se v jiné dimenzi, kde tělo mladíka začali omotávat slizské chápadla a já v zmutované formě (slizoun XD) se blížil k němu. V dimenzi šel zahlédnout i mladík z prvního přenosu, a však jeho doba již dávno minula. Když jsem se přiblížil ke mladíkovi do kterého jsem se měl nyní přemístit. Další můj tah vypadal velmi podivně. Když jsem stal před nim natěšený na to, že nyní se mi opět vratí má síla, a to ještě ve větším množství, jako bych do mladíka vklouzl skrze hrdlo. Najednou nastala tma. Přesně jsem si pomatoval vše co probíhalo při prvním přenosu, a tak jsem již nezpanikařil jako tedy. Najednou jasné světlo udeřilo do mých očí a já si všiml, že nyní dokážu hýbat dolními i horními končetinami. "Tak to by bylo." Promluvil jsem k ostatním, a pak se postavil, uchopil katanu a mé původní schránce prořízl hrdlo. "Bude to zde potřebovat uklidit." Jakmile jsem to domluvil, poskládal jsem další pečetě. Nyní pro Shoushagan no jutsu, abych vypadal tak jak na mne zde ve vesnici byl každý zvyklý. Po chvíli jsem byl hotov a stal uprostřed kanceláře opět ve své plné kráse. "Podle informací o této schránce bych měl být schopen ovládat Bakuton:Jiraiken... což se může hodit. Nyní však musím ještě něco zařídit. Jakmile to zde uklidíte... postarejte se o to, aby o tomhle se nikdo nedozvěděl." Jakmile jsem domluvil ukázal jsem na své původní tělo s proříznutým hrdlem. Výhodou bylo, že jsem se přesunul do Iwagakure no shinobi s dalším Kekei Genkai, které jsem nevlastnil, takže mi i zároven přibylo do mé sbírky. Nyní jsem byl nucen zařídit další záležitost, která se však nejspíš protáhne...
Přesun
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 7 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Kuro & Shiro Tue Feb 11, 2014 1:56 pm

Kuro a Shiro

Synchronizované kroky dvou párů bot se nesly chodbou směrem k Tsuchikageho kanceláři. Po otevření dveří vstoupily Kuro a Shiro do kanceláře. Následovala úklona a pak ticho. Nikdy neměly ve zvyku moc mluvit. Dva, na dívky jejich věku až moc tvrdé, pohledy probodávaly generála v očekávání, že nebude čeká na ostatní a řekne, co jim chce.
Kuro & Shiro
Kuro & Shiro
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 20
Registrován : 11. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 7 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Higure Tue Feb 11, 2014 2:15 pm

Otočím se za zvukem otevíraných dveří a můj pohled padne na dvojčata. Skvěle... zamumlám si pro sebe a pokynu jim ke stolu s mapou. Náš cíl je útok na Sunu, její zničení nebo obsazení. Raději bych to druhé, i když má jen malý strategický význam. Jak splníte náš cíl? otážu se dvojčat. Mám v hlavě svůj vlastní plán, ale tyhle dvě mají tendenci přijít vždycky alespoň s jedním detailem, který mi unikl, tudíž si vyslechnu jejich názor.
Higure
Higure
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 30
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 7 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Kuro & Shiro Tue Feb 11, 2014 2:29 pm

Kuro a Shiro


Dvojčatům chvíli trvalo, než jedna přišla s celkem složitým, ale originálním a téměř stoprocentně úspěšným plánem. Kuro předstoupila a podívala se na mapu. Lépe se jí přemýšlelo, když se mohla koukat na plán.
"Přijdeme, až bude zuřit písečná bouře a bude snížená viditelnost. Bude potřeba dost vody. Pomocí technik Suitonu podmáčíme vnější zdi a obranné budovy, které se zřítí. Pak už to bude na armádách..."
Nešlo o to, zda bude plán uplatněn, ale že byl vymyšlen. Je to složité, ale mohlo by se to vyplatit.
Kuro & Shiro
Kuro & Shiro
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 20
Registrován : 11. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 7 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Higure Tue Feb 11, 2014 2:53 pm

Hm... přemýšlím chvilku nad tou variantou. Těžko podmáčíme skálu. Hradby Suny jsou jediné budovy ve vesnici, které jsou vytvořené z kamene. Co byste ale řekly tomuhle plánu: Naše vojsko vyrazí rozdělené na několik částí po různých trasách v přestrojení za obchodní karavany, kterých je na cestách spoustu. I když by byla jedna část prozrazena, pro vojsko jako takové to neznamená hrozbu. K Suně se tak dostaneme nečekaně. Pomocí Dotonových technik jim strhneme část hradeb... a teď se dostáváme k Suitonu, který navrhla Kuro. Když jim podmáčíme písek pod nohama, těžko ho pak využijí k boji muže proti muži. 
Higure
Higure
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 30
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 7 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Kuro & Shiro Tue Feb 11, 2014 4:05 pm

Kuro a Shiro

"A nebylo by pak rovnou lepší infiltrovat se, zkrouhnout kageho, převzít vesnici celou a využít jejího vojenského potenciálu?" ozvala se Shiro, které se sice válečná řež velmi zamlouvala, ale větší armádou by také nepohrdla.
Kuro & Shiro
Kuro & Shiro
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 20
Registrován : 11. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 7 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Higure Tue Feb 11, 2014 5:14 pm

Dostat někoho do blízkosti Kazekageho by trvalo přinejmenším měsíce. My takového času nemáme. Potřebujeme zasadit rychlý a tvrdý úder. Eliminovat hrozbu jednoho nepřítele a co nejdřív se zaměřit na dalšího, než se spojí a utlučou nás čepicemi... odpovím dvojčatům věcně. Faktem je, že se nám času opravdu nedostává.
Higure
Higure
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 30
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 7 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Kuro & Shiro Tue Feb 11, 2014 10:09 pm

Kuro a Shiro

"Hai!" zaznělo jednohlasně a obě děvčata se uklonila. Pak se otočila na patách a vyrazila mobilizovat armádu.
Kuro & Shiro
Kuro & Shiro
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 20
Registrován : 11. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 7 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Higure Wed Feb 12, 2014 10:15 am

Když děvčata odešla, zmáčknu stopky na hodinkách. Za mého předchůdce byla reakční doba mobilizace 18 hodin. Jsem zvědav, jestli to zvládnou za míň... pomyslím si a dál se věnuji přípravám. Předně zásobování.
Higure
Higure
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 30
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 7 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Bakuton no Jin Wed Jun 18, 2014 8:32 pm

Už to byla nějaká doba co jsem za velitelem byl. Naposledy po střetu se Sora no Senem a dost dlouho jsem strávil v nemocnici. Jestli ho potkám příště tak to bude on kdo padne k zemi. Vyšplhal jsem po schodech až do nejvyššího patra kde jsem se dostal na hlavní chodbu. Tam jsem pokračoval až k tsuchikageho dveřím na které jsem zaklepal. Už bylo na čase abych se zase ukázal na scéně tak jsem očekával něco akčnějšího a náročnějšího.
Bakuton no Jin
Bakuton no Jin
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 60
Registrován : 23. 09. 13
Location : Iwagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 7 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Hokori Mai Wed Jun 18, 2014 8:55 pm

Zpoza dveří se ozvalo rázně: "Dále!" Nebyl to však křik, pouze zvýšení hlasu. Jakmile Jin vstoupil do místnosti, mohl spatřit sedícího ve stínu Tsuchikageho, který byl až v poslední době podezřele klidný, což nešlo příliš vidět z důvodu jeho masky. Podle jeho způsobu jednání a stylu držení těla tohle šlo usoudit. 
Vždy jsem působil arogantně, ba dokonce tak i jednal, ale z mých dlouholetých zkušenosti jsem nejednal nerozvážně. Přece jen mi již bylo něco přes 67, nebo 87? Tohle jsem už jaksi nevnímal. Můj věk mě ale díky Fushi Tensei nijak neomezoval. Tahle válka vyžadovala dlouholeté zkušenosti, což Nám ohromně nahrávalo. Možná právě proto se nám dařilo nad alianci do poslední doby vítězit v každém boji, nepočítaje podporu vzbouřenců v Konohagakure no Sato. To co se stalo Toriimu byla tragedie, nic co by ale vedlo k porážce Iwagakure no Sato. Spíše mě znepokojovaly nové zvěsti i tzv. Gobi no Benjiru. Nevěděl jsem, co všechno je z toho pravda, ale rozhodně jsem tuhle záležitost nechtěl uzavírat...
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 7 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Bakuton no Jin Wed Jun 18, 2014 9:04 pm

Přišel jsem a vyzvání do kanceláře a následovně za sebou zavřel dveře. Přistoupil jsem blíže abych se hlásil " Jin se hlásí do služby pane " Bylo to jak na vojně. Každopádně jsem se choval slušně a s úctou k nadřízeným jak nás to vždy učili. " Jsem v nejlepší kondici, takže jsem připraven na vše co mi přichystáte " řekl jsem hrdě a myslel to i vážně. Měl jsem energie za desítky shinobi a mé schopnosti nebyly obyčejné.
Bakuton no Jin
Bakuton no Jin
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 60
Registrován : 23. 09. 13
Location : Iwagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 7 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 7 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru