Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kancelář Tsuchikage

+9
Ryuu Hiroshi
Uzumaki Allii
Rokuro
Crystal Takaishi
Yogi
Yomi Hikikomori
Sarutobi Sen
Hebi
Hokori Mai
13 posters

Strana 2 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 2 Empty Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Hokori Mai Sat Jul 20, 2013 7:25 am

First topic message reminder :



Kancelář Tsuchikage - Stránka 2 Z
V samotném centru vesnice se nacházi obzvlášť vysoká budova. Je to samotná kancelář Tsuchikageho.
Kancelář není ničím zvláštní až na ty schody, které se k ní musí vyšlapat. Sídlo je jedná z mála budov, které jsou původní, takže nebyli přestavěny aby odpovídali Jurovým požadavkům.
Říka se, ale že Juro chce v budoucnu přestavět i tuto stavbu, a však žádné bližší informace nejsou k dispozici.

EDIT: Postupem času se začala přestavět i tato budova, aby vyhovovala Tsuchikageho (Juro Hokori) požadavkům. Výsledek je následující-> Ve vrchním patře se rozléha obrovská kancelář Tsuchikageho... kde se uprostřed místnosti nachází kageho pracovní stůl a v každém rohu místnosti jeho portréty po všech stěnách. V patře pod Tsuchikageho kanceláří má kancelář jeho student a zástupce (momentálně Higure), který ve své kanceláři skladuje všechny plány bitev... jak budoucí tak minulé a většinu spisů Iwagakure no Sato. V patře pod se nachází Centrála Anbu, a dále pod se nachází vstup do budovy ke kterému vede 328 schodů XD a to nepočítám schody, které vedou až ke kanceláří Tsuchikageho... těch je dohromady s těmi 328 1000, a tak není divu, že někteří shinobi přicházejí do kanceláře unavení XD.


Naposledy upravil Juro Hokori dne Sun Sep 29, 2013 2:11 pm, celkově upraveno 1 krát
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Kancelář Tsuchikage - Stránka 2 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Hebi Mon Jul 22, 2013 9:22 pm

"Já se jí budu věnovat, klidně ji i vyslechnu," vycenil jsem zuby. "Použiju své sérum pravdy, Tsuchikage.." na chvíli jsem se odmlčel. "Uvědomuješ si, že společně můžeme ovládnout celý svět?"
Hebi
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 2 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Hokori Mai Mon Jul 22, 2013 9:28 pm

"Dobrá tedy a co se nadvlády nad světem týče. Mě bohatě postačí světový chaos a války." Odpověděl jsem mu přemýšlejíc nad nadvládou nad světem. Něco takového však nebylo pro mě, a tak jsem po chvíli dodal. "To kdo bude nad tím dohlížet mi je jedno. Hlavně at už tento svět nepozná mír, nebot nemá smysl a z shinobi dělá blázny, kteří pak bojují pro jediné. Stane se to jejich drogou. My tento svět vysvobodíme!!!" Při poslední větě jsem se nerozčiloval, ale jen trochu zvýšil hlas.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 2 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Hebi Mon Jul 22, 2013 9:43 pm

"Muhaha, stvoříme nový světový řád," začal jsem se chechtat při pomyšlení světové nadvlády chaosu.
"Pokud to nedopadne se Sorou, mám variantu B. Pokud nám nevyjde tento plán, opět mám variantu B, Tsuchikage.." upravil jsem si brýle, tak jak to dělal můj mistr.
Kancelář Tsuchikage - Stránka 2 Tumblr_mpolboEFU91sz4h99o1_500
Hebi
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 2 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Hokori Mai Mon Jul 22, 2013 9:55 pm

"Pravda... lepší bude být připraven na všechny možné varianty." Řekl jsem, a pak se na chvíli zamyslel. "Kdyby to nedopadlo s Daimyo Sora no Kuni tak jak má... vytěžíme z té návštěvy něco jiného." Pomyslel jsem si, a pak se ze křesla postavil a přišel ke oknu. Z kterého jsem se podíval na Iwu. "O jaké plány se jedná?" Otázal jsem se, prohlížejíc si z okna Iwu. Zahlédl jsem z okna vůz se zásobami potravin, pak s výzbrojí a nakonec s výbušnými látkami. "Čas kdy Iwa s hrdostí vykročí osvobodit tento svět od zbytečné tíhy, kterou je mír, se blíží."
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 2 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Hebi Mon Jul 22, 2013 10:04 pm

"Hm, pokud nedostaneš techniku, najdu techniku nesmrtelnosti, Fushi tensei..A ten druhý plán, bude chvíli trvat. Ty buňky jsou dost nestále," zamračil jsem se. Posledně mi celá laboratoř vybouchla.
Hebi
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 2 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Hokori Mai Mon Jul 22, 2013 10:11 pm

"Dobrá, pak tedy pokud budeš potřebovat pomoc po finanční stránce nebo materiálni, prostorní nebo jinak. Řekni. Každopádně bude lepší když budem připraveni na všechny varianty." Řekl jsem, kráčejíc ke stolu. "Každopádně nyní je na řadě ta Uzumaki dívka a návštěva Daimyo Sora no Kuni, takže to má přednost." Řekl jsem, když jsem došel ke stolu, a pak si zase usedl na svou židli.    
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 2 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Yogi Tue Jul 23, 2013 10:30 am

Namiesto zvyčajného ticha a normálneho príchodu člena Anbu jednotiek menom Daisuke, ktorý ako vždy vypočúval jednotky, sa zjavila v miestnosti nová čakra, tiež maskovaná osoba, ale jej maska určite nepripomínala tie zvyčajné tradície členov Anbu jednotiek. Jednalo sa o naozaj prazvláštne zdobenú oranžovú masku, v ktorej sa namiesto dvoch nachádzal len jeden jediný malý otvor, ten práve ale horel divným, červeným plameňom Sharinganu. Oko nereagovalo na nič v kancelárii, len sa upriamilo na Tsuchikágeho...

... „Tí dvaja prežili čierne ohne Amaterasu, musíme zvážiť v skutočnosť, ovládajú asi najmocnejšiu zo všetkých extrémnych liečiteľských schopností, ovládajú temné medik umenie..“ Trochu prehováral aj na Hebiho, aby ho upozornil na potencionálnu silu blízkych súperov, nehľadiac na fakt že od nich očakávali nové techniky medikov, čo by mohlo viesť počas boja s nimi k ich neuveriteľnej výhode. Avšak, teraz sa jednalo o nejaké vypočúvanie, preto vošiel do vnútra maskovaný, a nie zvyčajne vypočúvací Anbu, pretože jeho oko dokázalo vytvoriť tak mocné Genjutu, pri ktorom nikto nedokázal odporovať. Ani Uzumaki!
Yogi
Yogi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 101
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 2 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Hebi Tue Jul 23, 2013 4:47 pm

Objevil se Ogi, konečně. "Tsuchikage, nad tímhle jsme nepřemýšleli. Ogi má dobrou myšlenku. My jdeme do Archivu, vyslýchat Uzumaki, ty mezitím zajdi do Sory..." řekl jsem a šel ke dveřím. Odplazil jsem se pryč.
Hebi
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 2 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Crystal Takaishi Thu Jul 25, 2013 9:32 pm

Na okně u Tsuchikageho kanceláře vyskočila kočka .... bílá kočka s jasně zelenýma očima a drápala po skle, že chce dovntiř na krku se jí houpal vzkaz.

pro Tsuchikageho:
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 2 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Hokori Mai Fri Jul 26, 2013 6:51 am

Když Hebi odešel, uvelebil jsem se v křesle a zapřemýšlel se.
Přemýšlel jsem nad tím jak naložím s návštěvou Daimyo Sora no Kuni. Mít jako zajatce "hlavu" nějaké vesnice by nebylo špatné. Po chvíli ke oknu kanceláře se doplazila nějaká kočka, která mi přerušila mé přemýšlení, škrábáním na okno. Okamžitě jsem se směrem ke oknu podíval a ušklebil se. "Neprovozujeme žádný zvěřinec." Pomyslel jsem si, když jsem se chystal postavit a přijít blíž ke oknu, abych se o tu toulovaou kočku postaral. Jakmile jsem se dostal blíž, spatřil jsem na krku kočky dopis, který jsem před tím nezahlédl kvůli mému horšímu zraku. Můj zrak však nebyl zas tak špatný, jenom ted když jsem se podíval směrem ke oknu na kočku jsem viděl zcela rozmazaně. Po chvíli mi však mé oči zaostřili mé vidění a já viděl zase "normálně". Když jsem došel ke oknu, otevřel jsem, a pak kočku nadzvedl nad parapet, držíc ji při tom jen za obojek na kterým byl napsán vzkaz, což mělo za následek to že se kočka začala dusit. Jakmile jsem to dočetl, kočku jsem vyhodil přes okno. Bral jsem ji jako posla Sory, a tak jsem s ní naložil tak jako bych naložil s shinobim, který by byl vyslán z Sory. Následně jsem přišel zpátky ke stolu a sedl si za něj. Neměl jsem v plánu Daimyo Sora no Kuni odepsat. Přece jen jak praví staré rčení-> MLČENÍ ZNAMENÁ SOUHLAS.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 2 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Yogi Sat Jul 27, 2013 9:20 am

Čierne ohne obklopili malé miestečko v blízkosti Tsuchikágeho, dlho netrvalo a z pekelných plameňov čierneho ohňa vystúpila prazvláštna postava, postava ktorej prítomnosť znamenala problémy. Jeho čakra nebola až tak veľká, ale bola temná a strašná. Avšak tu bol na povel Tuchikágeho, pomalým krokom poklonil hlavou s nechutným výrazom pod maskou, odhodil si kapucňu a postavil sa mu po boku ako jeho osobná ochranka v prípade útoku na jeho osobu.
Yogi
Yogi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 101
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 2 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sat Jul 27, 2013 11:47 am

Se svým doprovodem jsem dorazila do hlavní budovy, nevím proč zase se mi začalo dělat nevolno z té chakry. Přesto jsem musela své obavy schovat a než jsem zaklepala nahodila jsem masku kuráže a obrnila se klidem. Pak jsem teprve zaklepala
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 2 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Rokuro Sat Jul 27, 2013 11:52 am

Stále som šiel vedľa Daimyo-sama. Pod maskou som mal rovnaký výraz. Bol som už ostražitý. Ako doprovod sme tu nešli len pre nič za nič a stáť sa mohlo všeličo. Čakal som, kým nás Tsuchikage-sama pozve ďalej.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 2 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Uzumaki Allii Sat Jul 27, 2013 11:55 am

Stál jsem krok za Rokurem a v pravé ruce chvíli žmoulal kuličku od Crystal, nakonec jsem ji vložil do kapsy od pláště, kde mimo jiné bylo i mé drobné lékařské náčiní s pomůckami. Poupravil jsem si plášť a vyčkával.
Uzumaki Allii
Uzumaki Allii

Počet příspěvků : 168
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 2 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Hokori Mai Sat Jul 27, 2013 11:56 am

S klidem jsem vyčkával na návštěvu Daimyo Sora no Kuni, sedíc na křesle a prohlížejíc si kancelář. "Doufám, že po této návštěvě tuhle kancelář nebudu muset hodně rekonstruovat, ale tak... stéjně jsem ji chtěl přestavět." Pomyslel jsem si, dál sedíc na křesle. Tu se najednou vedle mě objěvil Ogi. Když jsem ho spatřil, na tváři se mi objevil úsměv. "No... tvá přítmonost není k zahození." Řekl jsem, a pak se postavil. Následně jsem přišel blíž nejbližšímu oknu a rozhlížel se jestli je náhodou nezahlédnu. Tu jsem spatřil běžícího shinobi od brány, který jakmile se dostavil do kanceláře podal okamžitě hlášení. "Takže... je čas." Za malou chvíli se do budovy dostala i Daimyo Sora no Kuni se svou ochrankou. To už však shinobi od brány zde nebyl. Když zaklepali, chvíli jsem neodpovídal a jen tak se díval z okna na nebe. Po chvíli jsem však klidným tonem řekl-> "Dále."
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 2 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sat Jul 27, 2013 12:02 pm

Otevřela jsem dveře a vešla dovnitř. Pohled mi okamžitě spočinul na tom muži, co byl i u mě. Doufala jsem, že ani jeden z mého doprovodu není senzibil, aby tu chakru necítili. Pak jsem se podívala na Tsuchikageho.
"Tsuchikage-dono....Crystal Takaishi, Daiymio Sora no kuni, ráda Vás poznávám." promluvila jsem k němu, atmosféra se zde dala opravdu krájet, i já byla připravená na případnou obranu, ale doufala jsem, že k tomu nedojde
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 2 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Uzumaki Allii Sat Jul 27, 2013 12:04 pm

Jakmile nás vyzval Tsuchikage dovnitř, na tváři se mi objevil nepatrný úsměv, byl však skryt pod maskou a jeho důvod byl stejně skrytý všem okolo. Počkal jsem, až vejde Daimyo a s malým odstupem ji následoval po jejím boku. Letmo jsem přejel kancelář pohledem a zastavil se u muže s maskou vedle Tsuchikageho.
Uzumaki Allii
Uzumaki Allii

Počet příspěvků : 168
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 2 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Hokori Mai Sat Jul 27, 2013 12:08 pm

Vcházejíci do mé kanceláře Daimyo Sora no Kuni, ve mě budila zlost. "Vesnice, která uzavíra neutralitu s téměř každým... je hanbou toho to světa." Pomyslel jsem si, prohlížejíc si Crystal s její ochrankou. "Taky zdravím." Řekl jsem, a dál postával u okna. Zády otočený ke příchozím. Já jsem dal neříkal nic. Čekal jsem at nejdřív Crystal mi řekne své podmínky ohledně techniky. Crystal po nějaké době mohla zacítit další chakry.
Byli to jedotky Anbu, které se začali rozmistovat okolo budovy.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 2 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Rokuro Sat Jul 27, 2013 12:10 pm

Nasledoval som Daimyo-sama až dnu. Boli tu dvaja muži. Oboch som si prezeral spoza masky. Vypadalo to naozaj zaujímavo. Nevedel som čo som mal čakať, preto som si dával pozor na každé možné nebezpečenstvo.
Bola tu dosť napätá atmosféra, už som len čakal, čo sa bude diať. Tsuchikage začal trochu ofenzívne. Ja som sa len na úctu trocha poklonil a narovnal. Nič iné som urobiť nemohol, keď som chcel byť zdvorilí.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 2 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sat Jul 27, 2013 12:14 pm

POcítila jsem další chakry. Už to začíná. Pomyslela jsem si, Přesně jak jsem tipovala Tsuchikage na to jak vypadá se hodně bojí o svou maličkost, když zrovna na mě hodlá vyslat ANBU a toho muže. 
"Zřejmě slušnosti se u Vás nedočkám, ale tak dobrá. Požádal jste mě o jednu techniku. Moje požadavky jsem Vám vzkázala, takže...jak jste se rozhodl?" byla jsem zvědavá jestli mi opravdu dá sebou dva své muže, byl to stařík, takže jsem hádala, že tu techniku opravdu nutně potřebuje.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 2 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Yogi Sat Jul 27, 2013 12:22 pm

V tichosti rohu miestnosti Ogi prebehol pohľadom po práve totálne ľuďmi zapchatej kancelárii. Jeho excelentné vnímanie vďaka oku ktoré nemohli zazrieť bolo na najvyššej úrovni, čo najviac ho ale prekvapilo bola identická čakra Yoko s práve vchádzajúcim mužom. A ďalšia vec ktorá zaujala jeho myseľ pre prípad núdze bol ten druhý muž, akoby boli spojený. Nevediac že v kancelárii sa nachádzajú dvaja Uchíhovia, postavil sa neznámy priamo po jeho boku čím na seba dosť upozornil. Kapucňa padla z tváre a odhalila dosť divnú masku, tá ale nemohla povedať nič viac ako dosť prapodivný zmysel pre maskovanie svojich Anbu jednotiek v skrytej Kamennej. Jeho oči, teda skôr oko zaujali pozíciu na jej ochranke nie na jej samotnej. V prípade núdze.. ich napadne. Sám však vedel o okolných Anbu, tí nič nerobili kým nedostanú povel. Kŕčovito ruku pod plašťom vystrel o povelu a čakal..
Yogi
Yogi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 101
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 2 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Hokori Mai Sat Jul 27, 2013 12:24 pm

Když jsem si ji vyslechl, s kamenným výrazem na tváři jsem se otočil směrem k ní. "Ach ano... je tam však jeden problém. Pečet o které nic nevím." Jakmile jsem domluvl pomalým krokem jsem se vydal směrem ke žídli u stolu. Měl jsem přece taky svá léta a navíc. To že si u konverzace s ní sednu, jsem bral na styl POHRDÁNÍ. To co jsem měl v plánu jsem také učinil. Mezitím se jednotky Anbu stihli rozestavit. Byli všude. Na střechách domů, v ulicích i v budově vedení Iwagakure no sato.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 2 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Uzumaki Allii Sat Jul 27, 2013 12:45 pm

Cítil jsem neskutečný tlak na nás tři v místnosti. Bylo to jako čelit tváří v tvář ohromné přesile. Tyto pocity nebyly daleko od pravdy, neuvědomit si přítomnost tolika nadprůměrně zkušených ninjů by si někdo na mé úrovni nemohl dovolit. O půl krok jsem se posunul dozadu, abych si prohlédl muže s maskou. Nic jsem nevykoukal, ale měl jsem ho alespoň na očích. Byl jsem ostražitý a soustředil se na nás tři, zatímco jsem naslouchal.
Uzumaki Allii
Uzumaki Allii

Počet příspěvků : 168
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 2 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sat Jul 27, 2013 12:45 pm

"Pečeť fuuin: kinatsu no jutsu, je typická pro Sora no kuni, slouží především k tomu, aby se technika nedostala dál, ale hlavně pro Vás. Musíte si sám přiznat, že jste starší člověk, pokud by Vaše tělo nezvládlo tuto techniku, tak ta pečeť jí sama potlačí, aby Vám technika samotná neublížila. Zároveň ale pečeť je aktivovaná tak, aby jste s technikou nemohl zaútočit na mě." odmlčela jsem se, přemýšlela jsem, jestli mu mám říct o všem, ale pro bezpečnost radši ano.
"Pečeť byla zkoušena na mě jednou, měla jsem po ní bolesti beder a hlavy. Jsou to vedlejší účinky. Můžou potkat i Vás. Pečeť je umístěna na bedra, prakticky jí na sobě ani nepocítíte. Bude vykonávat svou činnost dle Vašich možností. Je to na podobném principu jako pečeť pro jinchuurikiho. Má 4 aktivovací fáze. Jakmile jí aktivuji musíte si alespoň a hodinu odpočinout a poté se okamžitě učit danou techniku, jinak se pečeť rozšíří na všechny techniky, u kterých budete  používat chakru a tam se obávám, že by potlačovala hodně. Když se budete řídit pokyny, proběhne vše v pořádku." informovala jsem ho o nežádoucích účincích.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 2 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Rokuro Sat Jul 27, 2013 1:01 pm

Ten s tou maskou, bol celkom záhadný. Tiež som si stúpol kúsok dozadu, chcel som mať istotu. Sledoval som každého človeka v miestnosti. Bola proti nám presila, no i tak som nepociťoval strach, skôr to napätie. Dúfal som, že to už prebehne čo najskôr a ja si budem môcť ísť naspäť do Konohy. Teraz som však nemyslel na zbytočnosti. Bol som sústredený a sledoval situáciu.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 2 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru