Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Poušť v okolí Sunagakure

+2
Sabaku no Aiko
Hine Kureta
6 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Poušť v okolí Sunagakure Empty Poušť v okolí Sunagakure

Příspěvek pro Hine Kureta Sat Jul 20, 2013 1:41 pm

Poušť v okolí Sunagakure Imagesbxb

Tato poušť vypadá na první pohled jako každá jiná. Když ale víte kudy jít, narazíte na menší skalnaté útvary, které se sem na první pohled vůbec nehodí. Často tu fičí vítr, ale nedá se nazvat právě osvěžujícím.
Hine Kureta
Hine Kureta
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 14. 07. 13
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Poušť v okolí Sunagakure Empty Re: Poušť v okolí Sunagakure

Příspěvek pro Hine Kureta Sat Jul 20, 2013 2:06 pm

Písek... písek... písek.... zku**nej písek... a písek. Každé zrníčko jsem proklínal. Mým pavoukům to nevadilo. Oni měli na ta otravná zrnka osm nožek, já jenom dvě. Chvílema jsem téměř zabředával a také se dostavil pocit, že mám písek i v... víte kde! Jediné co mi zvedlo náladu, byla ta vodka a hromada cigaret. Kdybych musel do pouště chodit častěji, za chvíli by tu místo písku byla jen hromada vajglů.

Konečně jsem to místo uviděl. Tu a tam skalka. A uprostřed něco, co mi téměř připomínalo labyrint. Skalní stěny jako kdyby tu usnuly navěky a rozhodly se zvolit si písek za svou pokrývku. Deprimující.
"Člověk se nemůže ani vožrat kru****el." zaklel jsem a poslal několik svých pavouků do předních linií. Posadil jsem se a navázal s nimi telepatické spojení. Pavoučkové byli velmi lehcí, tím pádem spoustu pastí nespustili. Občas jsem slyšel, jak něco cvaklo a od někud vyletěly senbony, či jedovatý plyn.

Takže sto loutek? Nevadí, pro mě to bude hračka. Pousmál jsem se.
Hine Kureta
Hine Kureta
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 14. 07. 13
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Poušť v okolí Sunagakure Empty Re: Poušť v okolí Sunagakure

Příspěvek pro Hine Kureta Sat Jul 20, 2013 2:15 pm

Jeden z mých pavouků se posadil na hlavu loutky, která se nacházela v bezprostřední blízkosti Pillikky. Upřel na ni všech svých osm očí a zůstal stát. Poté se vzepřel a otáčel se kolem vlastní osy. Díky tomu jsem si zmapoval okolí. Bude to výzva proplížit se tam. Ostatně asi nebudu první kdo se o to pokoušel. Ale určitě budu poslední.

Otevřel jsem oči a postavil se na nohy. Mé tělo začala pokrývat zlatá vrstva. Jednalo se o mé brnění, které mi umožňovalo téměř ignorovat veškeré nebezpečí pocházející z oněch prokletých loutek. S jedovatými plyny jsem si hlavu nedělal. Akorát mi bylo líto, že jsem musel vystřízlivět, když jsem se cestou tak pracně ožral. Téměř veškerá plocha mé kůže už byla zakrytá zlatým brněním a tak jsem vykročil. Je čas tu mrtvolu vykopat! Pavouci, kteří šli napřed dokonce několik otravných pastí deaktivovali. Skvělá práce!
Hine Kureta
Hine Kureta
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 14. 07. 13
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Poušť v okolí Sunagakure Empty Re: Poušť v okolí Sunagakure

Příspěvek pro Hine Kureta Sat Jul 20, 2013 3:04 pm

Prudký shyb, otočka, úskok. Zacpání uší, výbuch.
"Dopr**le práce!" zanadával jsem si. Vyplivl jsem další síť pavučiny, abych alespoň loutky co jsou mi nejblíž znehybnil. Pokračoval jsem v cestě. Jedna z takto pavučinou ošetřených loutek otevřela hubu a dýchla na mě plyn.
"A co jako? Si myslíš že jsi něco extra?" vyplázl jsem na ni jazyk. Konečně jsem stál u samotné Pillikky. Velmi neopatrně jsem odkopl asi dalších pět loutek, které kolem ní stály. K mému údivu z předloktí naší drahé bývalé Kazekage vystřelily senbony napuštěné jedem.
"Hezký pokus. Ale je ti prd platný." zavrčel jsem a obalil tuto škaredou loutku pavučinou. Doufám, že Sasori ji trošku zvelebí. Posbíral jsem také několik svitků, co se tu nacházely, hodil si Pilikku na záda a konečně pokračoval směrem domů. No domů... Ale však jsem v Sasoriho kanclu jako doma.

přesun
Hine Kureta
Hine Kureta
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 14. 07. 13
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Poušť v okolí Sunagakure Empty Re: Poušť v okolí Sunagakure

Příspěvek pro Sabaku no Aiko Tue Sep 24, 2013 6:12 pm

Opět jsem zavítala zase sem.
Raie jsem neviděla už asi dva dny? No byla to asi moje vina, protože jsem byla skoro pořád tady. Stála jsem uprostřed pouště a potichu si povzdechla. Od té doby co se tu bojovalo jsem chtěla víc trénovat. Nespala jsem ale o jídlo jsem se neošidila! Byla jsem sice dost unavená ale únava počká. Znova se to stát nemůže, slíbila jsem to Ichimu. Slíbila jsem mu, že se mu nic nestane.
Dřepla jsem si a zabořila ruce do písku. Zhluboka jsem se nadechla a písek v okruhu pěti metrů se začal chvět.
Sabaku no Aiko
Sabaku no Aiko

Počet příspěvků : 241
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Poušť v okolí Sunagakure Empty Re: Poušť v okolí Sunagakure

Příspěvek pro Kaiji Tue Sep 24, 2013 6:20 pm

Odkedy som s Aiko opustil, už ani neviem kedy, kanceláriu, nejako som zablúdil asi inde než by som chcel a stalo sa, že som ju nakoniec nanovo nenašiel tak skoro! Hľadal som ju na pár miestach, ale nikde nič, a ani ľudia ju v dedine nikde nevideli. O to vážnejšie bolo... že ju nevideli ani tí v stánkoch... a to bolo až nebezpečne divné! Až priveľmi, keďže Aiko rada jedla, a teraz sa, zdá sa, nejako pozastavila. Ale prísť sa pozrieť sem mi napadlo až teraz...
"Tak tu ťa ja mám." Usmial som sa už keď som ju zazrel v diaľke, pričom som k nej zamieril. No čo, neotravoval som ju... koľko, dva dni? Aspoň som zistil, že by som sa už bez nej nejako nudil, takže to malo nejaký význam.
Kaiji
Kaiji
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 230
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Poušť v okolí Sunagakure Empty Re: Poušť v okolí Sunagakure

Příspěvek pro Sabaku no Aiko Tue Sep 24, 2013 6:45 pm

Písek který se chvěl se začal zvedat okolo mě a mířil čím dál tim výš. Jakmile jsem ale zaregistrovala něčí přítomnost písek žuchl hned na zem a na chvíli byl všude prach.
Dál jsem měla zabořené ruce do písku a překvapeně sledovala Raie.
"He?" Chvíli jsem na něj ještě civěla a pak se usmála. Byla jsem unavená a tak mi chvíli trvalo než mi došlo kdo je. Usmála jsem se na něj a unaveně vytáhla ruce z písku. Radši jsem se nezvedala, nebyla jsem si jistá jestli bych to zvládla a tak jsem seděla v písku a dělala jakoby nic.
"Jak jsi mě tu našel?"
Sabaku no Aiko
Sabaku no Aiko

Počet příspěvků : 241
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Poušť v okolí Sunagakure Empty Re: Poušť v okolí Sunagakure

Příspěvek pro Kaiji Tue Sep 24, 2013 6:55 pm

Krátko som kukal na piesok, ktorý dvihla hore ale zjavne po tom, čo si ma všimla, sa rozhodla prestať s tým, čo tu robila. Hádam ju neruším. Uškrnul som sa a strčil som ruky do vreciek, pričom som dokráčal až k nej. Sadol som si do piesku a zadíval som sa na ňu.
"No, nebola si nikde pri stánkoch, ani doma, ani na iných miestach, tak mi napadlo už len ísť mimo dedinu."
Pokrčil som ramenami a spokojne som sa usmial.
"A ty prečo si mi tak rýchlo zmizla, hm?"
Spýtal som sa, naklonil som sa a šťuchol som ju do boku.
Vytiahla ma vtedy z kanclu, a potom puf, nikde jej nebolo!
To sa nerobí! xD
Kaiji
Kaiji
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 230
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Poušť v okolí Sunagakure Empty Re: Poušť v okolí Sunagakure

Příspěvek pro Sabaku no Aiko Tue Sep 24, 2013 7:01 pm

Jeho šťouchnutí mě nijak nerozhodilo, vlastně jsem sebou ani necukla. "Trénink volal." Zakřenila jsem se rozpačitě a promnula si zátylek. Co jsem byla s ním tak už jsem dlouho netrénovala..vlastně jsem netrénovala sakra dlouho, protože jsem si myslela, že to nepotřebuji.
"Gomeen." Zakřenila jsem se omluvně.
Sabaku no Aiko
Sabaku no Aiko

Počet příspěvků : 241
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Poušť v okolí Sunagakure Empty Re: Poušť v okolí Sunagakure

Příspěvek pro Kaiji Tue Sep 24, 2013 7:07 pm

"No, aj si teda stihla potrénovať?"
Zvedavo som sa spýtal a rozvalil som sa v piesku, akoby to bola posteľ.
Až na hlavu, nechcel som mať vlasy plné piesku.
Napokon som na ňu zas upol pohľad a vyčkával som.
Snáď povie áno, ja som bol totiž lenivý na trénovanie, a o to viac iba na kukanie na trénovanie.
Takže hádam ma nesklame!
Kaiji
Kaiji
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 230
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Poušť v okolí Sunagakure Empty Re: Poušť v okolí Sunagakure

Příspěvek pro Sabaku no Aiko Tue Sep 24, 2013 8:13 pm

"Um..jojo."
Ušklíbla jsem se a lehla si na záda. Bylo mi fuk, že budu mít ve vlasech písek, potřebovala jsem si pořádně oddechnout.
Zavřela jsem oči a nevnímala, prostě jsem nechtěně uplně vypnula.
Vnímala jsem svůj dech a tlukot srdce.
Nespi..nebo ti na to přijde. Ozval se Ichi, převalil se na druhý bok a ponořil se do svého spánku.
To není fér..
Otevřela jsem oči a koukla se na Raie.
Sabaku no Aiko
Sabaku no Aiko

Počet příspěvků : 241
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Poušť v okolí Sunagakure Empty Re: Poušť v okolí Sunagakure

Příspěvek pro Kaiji Tue Sep 24, 2013 8:26 pm

Pokýval som hlavou na súhlas a mlčky som sa kukol na piesok.
Potom na ňu, potom po okolí, potom na oblohu... a tak som strieľal pohľadom kade-tade.
Nebolo to u mňa obvyklé, ale práve som netušil, čo také povedať.
Navyše Aiko na chvíľu asi vypla, vyzerala k tomu ešte tak, že tu rovno zaspí.
Tak som si podoprel hlavu, lakeť som stratil v piesku, keď som si oprel rukou hlavu a mlčky som sa začal kukať do piesku, kde som sledoval nejakého malého chrobáka, ktorý sa štveral cez mini-duny v piesku.
Ani som si nevšimol, že sa Aiko zas prebrala, teraz som čumel predsa na toho pána chrobáka!
Kaiji
Kaiji
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 230
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Poušť v okolí Sunagakure Empty Re: Poušť v okolí Sunagakure

Příspěvek pro Sabaku no Aiko Wed Sep 25, 2013 7:37 pm

"Co chceš dělat?"
Promluvila jsem po chvíli a protáhla se.
Dala jsem si ruce za hlavu a dál spokojeně ležela.
"Ha! Co lázně?!"
Vyhrkla jsem hned vzápětí a koukla se na něj s hvězdičkami v očích. Podle mého bylo stejně už rozhodnuto, já chtěla do lázní!
Sabaku no Aiko
Sabaku no Aiko

Počet příspěvků : 241
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Poušť v okolí Sunagakure Empty Re: Poušť v okolí Sunagakure

Příspěvek pro Kaiji Wed Sep 25, 2013 7:44 pm

"Netuším."
Zamrmlal som a nakoniec som stiahol ruku k chrobákovi, ktoré som odfrnkol do piesku, a rovno som ho aj pod piesok zahrabal.
Uškrnul som sa a začal som sa naťahovať.
Ja robím zle fakt už všetkým... už aj hmyzu!
Potichšie som sa začal smiať, načo som kukol na Aiko.
"Um... to neznie zle."
Usmial som sa a prestal som sa naťahovať.
Aj keby sa pre to nerozhodnem, jej hviezdičky v očiach hovorili za všetko.
Ale na druhej strane, kto by odmietol pohodu a pokoj v príjemnej a teplej vode, nie?
Kaiji
Kaiji
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 230
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Poušť v okolí Sunagakure Empty Re: Poušť v okolí Sunagakure

Příspěvek pro Sabaku no Aiko Wed Sep 25, 2013 7:49 pm

"Super."
Zakřenila jsem se a posadila se.
Rozcuchala jsem si trochu vlasy abych z nich dostala písek a pak se až moc opatrně zvedla.
Yosh!
Koukla jsem se na něj a oprášila si oblečení.
"Jdeme! Jdeme!"
Popohnala jsem ho a s úsměvem naklonila hlavu na stranu přičemž jsem k němu natáhla ruku.
Sabaku no Aiko
Sabaku no Aiko

Počet příspěvků : 241
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Poušť v okolí Sunagakure Empty Re: Poušť v okolí Sunagakure

Příspěvek pro Kaiji Wed Sep 25, 2013 7:56 pm

"Veď jó, jó."
Uškrnul som sa a pomaly som sa dvihol, zároveň čo som ju lapil za ruku.
Ešte raz som sa ponaťahoval a preplietol som si prsty s tými jej, načo som bez varovania pomaly vykročil.
"Tak sa ide teda!"
Vyhlásil som a ťahajúc ju pomaly preč, sme zmizli...
-Presun-
Kaiji
Kaiji
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 230
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Poušť v okolí Sunagakure Empty Re: Poušť v okolí Sunagakure

Příspěvek pro Assasin Senju Wed Apr 16, 2014 9:18 pm

Kde hledat? Nic jiného mě nenapadlo, než jít do Suny, prohlédnout si místo činu. Nejsem Hyuuga, nemám tak vypracované schopnosti, ale mám zkušenosti a jiné, skryté vlohy a schopnosti. Nad touto myšlenkou jsem se ušklíbl.
Kuramu jsem měl sebou, zapečetěného ve svitku. Nebylo to velmi šťastné řešení.
Sklonil jsem se a přiložil prsty na zem. Hmm.. Klekl jsem si a soustředil se. Soustředil se na vnímání přírodní čakry, smíchával ji se svou a vytvářel rovnováhu. Bylo to zvláštní...SENJUTSU, SENNIN MODO!
Poušť v okolí Sunagakure Hashirama+Actiating+Sage+Mode-animeipics
Otevřel jsem oči a vypadal jsem jinak.
Nyní jsem měl schopnosti senzibila, cítil jsem čakru lidí, kterým ještě bušilo srdce. Musím se o ně postarat, ale..Cítil jsem i zvláštní čakru, která tady neměla být. Přesunul jsem se na místo, kde měla být.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Poušť v okolí Sunagakure Empty Re: Poušť v okolí Sunagakure

Příspěvek pro Hokori Mai Wed Apr 16, 2014 9:38 pm

Tuto chakru, kterou Assasin ucítil, cítil již jednou. Pokud si dobře pomatuje při souboji s Tsuchikagem u lesa Tsukigakure no Sato. Nyní však byla o něco jiná. Jakoby ta chakra, kterou cítil tedy s Tsuchikageho, obsahovala navíc další dvě složky. Někdy narazíme na věci, které schopni vysvětlit nejsme, a jak se zdálo... toto bylo nad aktuální Assasinovo chápání, takže si to nebyl schopen vysvětlit. Když dorazil na místo, kde chakru cítil, narazil na jistého shinobi... oděného pláštěm s kápi na hlavě a maskou na tváři. Identifikovat ho bylo obtížné, a pokud by na Assasina sám nepromluvil... a nenaznačil tak trochu, co je zač, Assasin by o něm nevěděl vůbec nic.
Poušť v okolí Sunagakure Tumblr_m5gzlcDDNG1rsbmdfo1_500
"Zdravím Vás Nanadaime Hokage... je to již nějaká doba, co jsme se viděli naposled." Postava Assasina očividně znala. Bylo to pochopitelné. Přece jen Nanadaime Hokage byl znám po celém shinobi světě. Tahle postava však mluvila stylem, jako by se s ním již sama někdy setkala... 
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Poušť v okolí Sunagakure Empty Re: Poušť v okolí Sunagakure

Příspěvek pro Assasin Senju Wed Apr 16, 2014 10:15 pm

Pachatelé se opravdu vrací na místo činu..Čakra byla opravdu povědomá. Díky sennin módu jsem cítil víc, než kterýkoliv senzibil. Byl to opravdu zvláštní pocit. Cítil jsem čakru muže, který byl nepřítelem číslo 1., muže se kterým jsem bojoval, ale něco bylo špatně. Něco, co jsem moc dobře znal, co jsem sám studoval, ale to přece nebylo možné, nebylo možné, aby někdo uměl Fushi tensei! Nebo ano?
"Opravdu? Opravdu je to tak? Fushi tensei?" nedalo mi to..
"No, vlastně je to jedno. Byla to jen čistě akademická otázka. A teď k tomu, proč jsem tady. Nepřicházím jako nepřítel..Kupodivu, chci se k Vám přidat.." chladně jsem se ušklíbl, napodobil krvežíznivý pohled a olízl se, jako Orochimaru.
Poušť v okolí Sunagakure Orochimaru_tongue_action_8_by_naga07-d36aemu
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Poušť v okolí Sunagakure Empty Re: Poušť v okolí Sunagakure

Příspěvek pro Hokori Mai Thu Apr 17, 2014 3:32 pm

"Jak je vidno... vše co nemůžete vysvětlit jste se rozhodl spojit s mou osobou." Copak Assasin čekal? Že Juro okamžitě přikývne... všichni budeme šťastni a užijeme si zbytek dne? Assasin si nemohl být 100% jistý tím, že za to, co se stalo s Sunagakure no Sato může Juro... mohl jen předpokládat, že je s tím nějak zapletený etc. "Nejspíš by jste měli rozvinout slovo MY, protože mluvíte docela nepřesně..." Promluvil jsem chladně. No jo... nezbývalo mi nic jiného, než-li si ho trochu proklepnout. Někdo na jeho úrovni se rozhodně hodil, avšak pokud jste někdo, komu jde o CHAOS v tomto světě, tak Vám příliš do bratříčkování s Hokagem, který se Vás pokoušel zabít a zabránit Vám ve Vaši činnosti, nechce. Jak se zdálo Assasin dokázal odhadnout přesně můj aktuální stav, a tak musel tušit, že nyní jsem již na trochu jiné úrovni než kdysi, když jsme spolu bojovali. Kdyby se to zde nějak semlelo, kdo ví jak by to dopadlo... 
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Poušť v okolí Sunagakure Empty Re: Poušť v okolí Sunagakure

Příspěvek pro Assasin Senju Wed Apr 23, 2014 6:34 pm

"No, říká se přece, že se zločinec vždy vrací na místo činu, tímto Vás však nechci spojovat s tímto ohavným incidentem, který ne tolik připomíná masakr v Sora no kuni." ušklíbl jsem se. Snažil jsem se na sobě nedat ani ždibec soucitu, ani to, že jsem se za svá slova styděl.
"Kdo jste VY? Někdo do mé kanceláře přišel, respektive použil velmi známou techniku Akatsuki, techniku astrální projekce, a řekl, že zničení Suny je pomsta a hněv Shuuketsu, to mě dovedlo sem." pokrčil jsem rameny a pohlédl na Jura.
"Také jsem si dal dohromady několik věcí, v tomto světě jsou všechny ideje zbytečné, nic nevychází..Lidé jsou slabí, vládnou ti, co mají moc. Z toho vyplývá, že jsou-li lidé příliš slabí, na to, aby o moc usilovali, jsou zbyteční, jsou odkázáni na to, aby byly vedeni silnějšími...Silnějšími..Ne pro větší dobro, to už vůbec nefunguje, možná ani neexistuje. Jen si vezměme příklad z historie! Hned několikrát! Máme empiricky dokázáno, že něco takového nefunguje, Rikudou Sennin, Hashirama, Madara, Naruto...Vše skončilo po jejich smrti, skončí silná vůdčí osobnost a končí jimi vytvořený řád. Lidem chybí autorita..
Harmonie by byla, kdyby svět řídil jeden člověk, ale vždy se objeví někdo, kdo se bude vzpouzet, proto je důležité hledat řád tam, kde by ho nikdo nehledal, a to v chaosu!"
pohlédl jsem fanaticky na Jura.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Poušť v okolí Sunagakure Empty Re: Poušť v okolí Sunagakure

Příspěvek pro Hokori Mai Wed Apr 23, 2014 7:18 pm

Jak se zdálo Assasin změnil pohled na věc, což přišlo vhod, ale mohl jsem mu důvěřovat? Stál jsem bez žádné známky života před Assasinem. Dalo by se říct, že jsem vypadal jako nějaká kamenná socha, která je ponecháná na pospas jediné své poze, v které zůstane celou svou existenci. Z této me reakce nebylo možné cokoli vyvodit, a tak Assasin musel mít jisté pochybnosti. Co kdyby jeho plán selhal? Říkal jsem přece, že jsem od našeho posledního setkání zesílil. Co kdyby mě nyní Assasin nebyl ve stavu porazit? Minule vyvázl pouze díky izanagi. "Drahý Hokage. I pořádek je nedílnou součástí CHOASU. Kdyby vše na počátku nebylo uspořádáno, nemohlo by se vše rozházet. Řád toho to světa, ale přináší pouze to samé. Můžeme s jistotou říct, že některé události se pořád a pořád opakuji. Proto tento svět je v tak mizerné situaci. Shinobi, kteří si myslí, že bojují za Tu správnou stranu, tvoří i Tu špatnou. Nakonec na ní sami sejdou. Tohle mi kdysi řekl jeden shinobi." Koho jsem tímto shinobim měl na mysli? Copak jsem si tuhle cestu nezvolil sám? Navedl mě na ní někdo? Ne. Cestu chaosu jsem si vybral Já. Kdysi jsem měl do činění s jistým loutkařem, který přesvědčen o tom, že se musíme navrátit k původním hodnotám toho to světa. Musíme se stát opět shinobmi bez chakry, a tak bude moct dosáhnout pravého míru. Mír však tvoří řád, a řád za sebou vždy zanechává bolest, a to co je v tomto světě tím špatným. Představte si, že máme minci... jedná barva je světlá, protože na ní dopadá sluneční svit. Co ale ta druhá strana mince, na kterou slunce nesvítí? Tohle tvoří řád. Ve schvíli, kdy mici zničíme a smícháme světlou část se tmavou... vznikne CHAOS. Jediné možné východisko, které da vzniknout skutečnému SVĚTLU v tomto světě. Světlu které nebude příčinou temnoty. "Mile mě překvapujete Nanadaime Hokage. co ale můžet nabídnout pro rozvoj CHAOSu? Pokud chcete být jeho součástí... musíte mu něco dát."
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Poušť v okolí Sunagakure Empty Re: Poušť v okolí Sunagakure

Příspěvek pro Assasin Senju Wed Apr 23, 2014 7:27 pm

"Ano, přesně tak!" přitakal jsem horlivě. "Jinak to ani nejde, to, co se děje v Shinobi světě, je pořád a pořád dokola! Někdo za tím stát musí, nevěřím v holou existenci bez nějakého hybatele. Něco takového existovat musí, protože by život neměl smysl. Nejsem pro skepsi, jsem pro kritiku a hledání pravdy. Kritika není však o hledání chyb a o hejtování. Kritika je o hledání pravdy a o neustálém ověřování pravd. To je pravá kritika. Člověk rozumný, člověk kritický, jsme Shinobi, všechno je dvakrát zesílené."
začal jsem přecházet sem a tam. Měl jsem v úmyslu mu také zodpovědět na otázku.
"S tímto jsem také počítal. Říkal jsem si, že sám za sebe bych byl obezřetný a chtěl bych jednoznačný důkaz, na to jsem dostatečně připraven. Pídil jsem, dovtípil jsem se, že jdete po bijuu, jenže to není bijuu jako bijuu, jinchuuriki Váš útok přežil, ale shinobi neodešel s prázdnou. Takže..." vytáhl jsem z brašničky svitek.
"Mám pro Vás dar..Kurama Kyuubi.."
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Poušť v okolí Sunagakure Empty Re: Poušť v okolí Sunagakure

Příspěvek pro Hokori Mai Wed Apr 23, 2014 7:44 pm

Hokage byl samé překvapení. Kuramu jsme nutně potřebovali, ale něco zde nesedělo. Cítil jsem to. Jakmile Assasin vytáhl svitek a přivolal nádobu s hadími znaky, cítil jsem, že se nejedná o plnou verzi Kuramy. Na tomto světě již jsem nějakým tým rokem, a tak jsem přišel do styku s různými věcmi. Zažil jsem běsnění Hachibiho a i všech biju, které vlastní/ila Iwa. Bijuu chakra ještě před tím než se s ní stane časovaná bomba, která exploduje a uvolní bijuu z jeho schránky, je v klidu, ale i navzdory tomu cítíte takový specifický pocit. Nyní jsem ten pocit cítil pouze poloviční. Nepanikařil jsem, a ani jsem nepomyslel nad tím, že by mě Assasin chtěl oklamat. Domyslel jsem si důvod. Kurama byla kdysi rozdělena na dva druhy chakry. "Povězte Assasine. Jakou pak polovinu Kuramy sebou máte?" Nyní jsem již Assasinovi říkal jménem. Bylo to dobře? Znamenalo to, že Assasina již za Hokageho nepovažuji, protože se z něj stal někdo z Nás? To se již brzy dozvíme...
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Poušť v okolí Sunagakure Empty Re: Poušť v okolí Sunagakure

Příspěvek pro Assasin Senju Wed Apr 23, 2014 7:51 pm

Zakroutil jsem hlavou a začal se šílenecky smát. Věděl příliš moc, jak jsem si mohl myslet, že přechytračím nejnebezpečnějšího muže tohoto věku? Byl jsem naivní! Ví příliš, měl jsem ho zabít, když jsem měl příležitost! Ale teď to tak jednoduché nebude, i když mám Sennin mód..
"Jakou myslíte? Temná polovina Kuramy..Světlá se ztratila.."
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Poušť v okolí Sunagakure Empty Re: Poušť v okolí Sunagakure

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru