Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Poušť v okolí Sunagakure

+2
Sabaku no Aiko
Hine Kureta
6 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Poušť v okolí Sunagakure - Stránka 2 Empty Poušť v okolí Sunagakure

Příspěvek pro Hine Kureta Sat Jul 20, 2013 1:41 pm

First topic message reminder :

Poušť v okolí Sunagakure - Stránka 2 Imagesbxb

Tato poušť vypadá na první pohled jako každá jiná. Když ale víte kudy jít, narazíte na menší skalnaté útvary, které se sem na první pohled vůbec nehodí. Často tu fičí vítr, ale nedá se nazvat právě osvěžujícím.
Hine Kureta
Hine Kureta
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 14. 07. 13
Age : 30

Návrat nahoru Goto down


Poušť v okolí Sunagakure - Stránka 2 Empty Re: Poušť v okolí Sunagakure

Příspěvek pro Hokori Mai Wed Apr 23, 2014 8:03 pm

Assasin se zdál být v dobré náladě. Jeho smích se mi zdal být takový nejistý, i když na první pohled jedoduše šílený. Co k tomu dodat? Očividně jsem byl citlivý to člověk, a nebo jsem měl pouze to štěstí, že mi příroda umožnila dožít se dlouhého věku a nyní využít všechny své poznatky, které jsem stihl nashromáždit. Ne nadarmo se říká, že s věkem přichází moudrost. Z čehož lze odvodit, že oklamat mě je čím dál tím těžší. "Povězte mi Assasine. Pokud se světlá půlka Kuramy ztratila. Pro jakou pak půlku si šel Senju Itama?" Situace se zdála být velice napjatá. Zkuď jsem mohl vědět o útoku Itamy? Pracoval snad Itama taky v té organizaci? Pokuď o Kuramě vím, i to co se mi Assasin snaží utajit... proč jsem tedy již nezačal jednat? Byl jsem proslulý tím, že nehodlám ničím ztrácet čas.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Poušť v okolí Sunagakure - Stránka 2 Empty Re: Poušť v okolí Sunagakure

Příspěvek pro Assasin Senju Wed Apr 23, 2014 8:07 pm

Naivně jsem si myslel, že všechno bude fajn, příjme mě a budeme se držet za ruce a ovládneme svět. Ne, takhle to nebylo.
"To je právě ta záhada. Po útoku Itami jsem byl v nějaké časoprostorové kapsle, zřejmě zesílené kamui Senju DNA..Poté půlka Kuramy nebyla k nalezení, prostě zmizela! Nikdo není sto to vysvětlit." pokrčil jsem rameny. "Jak moc věříte Itamovi?"
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Poušť v okolí Sunagakure - Stránka 2 Empty Re: Poušť v okolí Sunagakure

Příspěvek pro Hokori Mai Wed Apr 23, 2014 8:18 pm

"V tomto to právě je. Já Itamovi nevěřím." Tohle byly poslední slova, které Assasin mohl zalechnout. Nyní s nim totiž nepromluvím do chvíle, kdy dorazíme na potřebné místo. Otočil jsem se zády k němu, rukou mu naznačil, že mě má následovat, a pak se ztratil v písečné bouři, která právě nastala. Mohl mi Assasin důvěřovat? Pokud by se vydal za mnou, byla zde jistá pravděpodobnost, že se již nevrátí. Navzdory tomu, že jsem měl pár pádných důvodů mu něvěřit, on měl jeden důležitý fakt, kterým byla mi potřebná, i když poouze jedna půlka, Kuramy, a však i s tímto jsem byl spokojen. Pro uskutečnění plánu Shuuketsu jsme nepotřebovali Kuramu v její plné kráse. Další podrobnosti se Assasin dozví na místě, kde nyní míříme. Zda-li byl přijat nebo odmítnut. Každopádně nyní má poslední možnost se 100% vrátit živý zpátky do vesnice.

Přesun
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Poušť v okolí Sunagakure - Stránka 2 Empty Re: Poušť v okolí Sunagakure

Příspěvek pro Assasin Senju Wed Apr 23, 2014 8:49 pm

"Jak jsem si myslel," můj bratránek se tedy činil, docela se za něj stydím..Rád bych řekl, že je adoptovaný, ale bohužel není..
Naposledy jsem se ohlédl a pak šel za Tsuchikagem. Už jsem začal, neuteču.
Přesun
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Poušť v okolí Sunagakure - Stránka 2 Empty Re: Poušť v okolí Sunagakure

Příspěvek pro Shinobi Mon Jun 09, 2014 8:52 am

Armáda Iwagakure si to vykračovala po rozsáhlé poušti a vypalovala a drancovala každou pouštní vesnici na kterou narazila. Nebyl to zrovna příjemný pohled na situaci ve vesnicích, ale obyvatelé byli takřka bezbraní a nezbývalo jim nic jiného než se dát na útěk. Jejich zásoby se tak díky drancování zvětšili a armáda byla motivovanější. Vše co ji přišlo do cesty bylo nakonec zničeno. Nebrali žádné zajatce takže země utrpěla značné ztráty. Pomalu se však blížila k hranicím. (přesun)


Naposledy upravil Shinobi dne Mon Jun 09, 2014 9:32 am, celkově upraveno 1 krát
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Poušť v okolí Sunagakure - Stránka 2 Empty Re: Poušť v okolí Sunagakure

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru