Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TRÉNINKOVÉ PROSTORY

+18
Yotsuki Sorata
Akemi Kagayaki
Tatsumaki (Oga)
Natao Hyuurai
Z
Ken Hiashi
Mukotushi Ururu
Kirin Yakushi
Tobei Miyoshi
Kuroashi Sanji
Takeshi Kenpachi
Fili RyoGui
Dino
Yorimi Sonoe
Katashi Aokawa
Taiki Nobu
Seishin Yuna
Kagayaki Rin
22 posters

Strana 17 z 17 Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17

Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 17 Empty TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Kagayaki Rin Fri Aug 02, 2013 8:43 pm

First topic message reminder :

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 17 J6px1x
Kagayaki Rin
Kagayaki Rin
Nanadaime Raikage
Nanadaime Raikage

Počet příspěvků : 122
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 17 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Ken Hiashi Sun Apr 10, 2016 6:42 pm

Tentokrát Yuna nestihla reagovať a podarilo sa mi ju priamo zasiahnúť, videl som ju letieť. Dobre, že som neudrel silnejšie, mohlo by sa jej niečo stať. Dala sa celkom rýchlo do kopy a hneď mi poslala odpoveď. Prišla beštia z jej chakry, čo bolo nie príliš príjemné, ale stále pre mňa zvládnuteľné. Vyrútila sa na mňa dosť nepríjemnou rýchlosťou. Skákal som sem a tam, pomaly som ustupoval.. Bolo to o niečo namáhavejšie ako predchadzajúce chvosty, ale stále som to zvládal. Yuna mala v zásobe ešte hroznejšie veci proti mne...
Čo sa týka tejto beštie, plánoval som skúsiť niečo nové? Keď po mne ďalší krát skočila, ustúpil som a preskočil som beštiu. Zas som zaútočil na Yunu. Nemal som v zálohe nič špeciálne, taký istý útok, len o niečo slabší... Lenže tentokrát som bol v jasnej nevýhode, predtým to nečakala a teraz asi áno... Bol som tak isto rýchly ako predtým, dokonca som mieril na to isté miesto... Bol to ďalší útok, ktorému som nedával veľa šance, ale ak by sa podaril, tak by som ju nenechal sa postaviť, ale útočil by som hneď ďalej.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 17 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Seishin Yuna Sun Apr 10, 2016 7:05 pm

Jeho počíňanie som sledovala pozorne a nenechala ho ani na chvíľu vydýchnuť. Beštia ho neustále prenasledovala s cieľom zasiahnuť ho, Ken bol ale sám o sebe priveľmi rýchly, preto som ani nepočítala s tým, že by sa mi to podarilo. Čakala som ale na jeden moment. Vedela som, že skôr či neskôr zaútočí. Nemýlila som sa. Akonáhle sa objavil predo mnou mieriac päsťou priamo na mňa, udrela ho priamo do brucha beštia druhá, ešte nedokonalá, formovala sa ešte počas útoku, a až ho zasiahla, vtedy nadobudla svoju konečnú formu. Nikdy sa ešte nestalo, že by som pred očami Kena použila dve takéto beštie. Preto ho to mohlo prekvapiť. Ruky, ktoré som doteraz držala v jednej pečati, vytvorili zase inú.
"Go." Obe beštie, ktoré stáli po mojej ľavej i pravej strane, vyskočili do vzduchu a spojili sa do jednej obrovskej. Túto techniku som sa naučila len nedávno a teraz som ju využila prakticky prvý krát. Bola obrovská, schopná chrániť ma tak pred útokmi Kena. Zaujímalo ma, ako si poradí s týmto. Táto gigantická potvora sa odrazu pohla, vyšvihla sa mierne do vzduchu s cieľom zapučiť ho do zeme xD.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 17 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Ken Hiashi Sun Apr 10, 2016 7:48 pm

*Si robíš srandu? Druhá beštia?* Pomyslel som si pri nádhernom lete cez cvičisko. Pár odrenín a modrín.. Pchee mohlo to byť oveľa horšie. Tentokrát som tak super efektívne sa nepostavil na nohy, spravil som o niekoľko viac kotúľov, kým som sa sám postavil a oprášil sa.
"Život vážne nie je fér." Uškrnul som sa skôr sám pre seba. TO NAOZAJ?! Tie dve mrchy sa spojili do jednej obrovskej beštie. takto som nemal dosah na Yunu ani pri najmenšom... Tá beštia bola veľká a chránila Yunu... Pokiaľ bola na zemi. Pokiaľ by vyskočila, pri mojej rýchlosti by som sa dokázal dostať zas k Yune a pri nejlepšom ju zasiahnúť, prípadne sa zas preletieť... A presne to sa aj stalo, tá beštia sa vyšvihla mierne do vzduchu, spravila mi priestor na pohyb k Yune.. Neviem či to nespravila Yuna schválne...
Jednoducho som zmizol zo svojej pozície a jej veľká beštia dopadla na obyčajnú zem, znova som bol pri Yune a tentokrát som použil povedzme iný útok "Rariatto!" Takzvané Laso, ktoré použilo v minulosti už niekoľko Raikage-ov... Tento pohyb ma naučil môj otec. Ak by to vyšlo, mohol by som byť len rád.. a pokiaľ nie tak sa zas preletím. Už teraz som mal trocha krvi na rukách, no nevzdával som to... Nie len kvôli jej .. odmene .. ale jednoducho som bol taký...
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 17 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Seishin Yuna Sun Apr 10, 2016 8:30 pm

Počítala som s tým, že sa Ken z tohto útoku tak rýchlo nezotaví. Preto som tú beštiu poslala ešte skôr než pristál na zemi, ale Kenova rýchlosť bola ozaj impozantná. Ja som sa mu rovnať nemohla, špecializovala som sa skôr na strednú vzdialenosť než na blízko. Akonáhle som zaregistrovala, že moja beštia ho nestihne zasiahnúť, nechala som ju rozpadnúť. Použila som opäť inú pečať.
"Ryū." Najsilnejšia technika, ktorú som mohla použiť zaživa. Zatiaľ. Ružová chakra sa začala okolo mňa sformovať, ale sotva ma stihla prekryť celú a vytvarovať sa do formy draka, čím by som získala úplnú obranu pred Kenovými Taijutsu útokmi, stál pri mne a použil niečo, čo som ešte na vlastnej koži nezažila.
"To je v prdeli..." Preniesla som, keď som pocítila jeho ruku na svojom krku. Nevedela som, čo čakať. Najprv som stratila nohu pod nohami, potom dych a nakoniec už len bolesť. Yep. Bolelo to. A k*rva to bolelo! Za toto mi zaplatí! Následne som už len zase lietala vo vzduchu, ružová chakra zmizla a ja som tvrdo pristála na zemi. Nepoužil na mňa zrejme plnú silu, o tej technike som počula hrôzostrašné historky, ale bolo to nepríjemné a bolestivé.
Asi som vyšla z cviku. Prebehlo mi mysľou. Potvrdil mi to práve tento posledný Kenov výpad, nedokázala som vytvoriť draka tak rýchlo, ako by som chcela, preto som zlyhala. Pomaly som prešla do sedu. Po tele som mala niekoľko odrenín, vzhľadom k tomu, že som chodievala oblečená dosť na ľahko, niektoré z nich bolo vidieť. Mohla som si ich oliečiť. To áno. Ale na to tu mám Kena!
"Vyhral si." Preniesla som.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 17 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Ken Hiashi Sun Apr 10, 2016 8:48 pm

Pri tom útoku som započul to ,,Ryū" Dobré som vedel, o akú techniku ide, ak by sa jej to podarilo, asi by som aktuálne ležal na zemi ja.. A povedzme si to tak, bol by som to ťažko rozchodil. Lenže nejakým zázrakom sa mi podarilo Yunu zasiahnúť znova. Zázrak? Asi áno... Yayyyyy! Neviete aká radosť mnou kolovala, posledné mesiace to boli buď remízy alebo ma porazila neuveriteľne trápne a dnes!! DNES SOM VYHRAL ... Mal by som si v tento deň dať nejaký sviatok... Zasiahol som ju s Rariatto, nie práve plnou silou, nechcel som jej ublížiť nejak vážne. Takto som jej síce spôsobil bolesť, no na druhú stranu nebolo to vážne. A po tom prenesení jej slov, som sa len milo usmial, nechcel som byť hajzlík a vysmievať sa.. Svoju radosť som si nechal pre seba. "Si v pohode?" Opýtal som sa dosť jasne a pribehol som k nej. Ponúkol som jej ruku, nech sa postaví. Videl som menšie odreniny a zranenia na Yune, ale aj ja som mal také, nesťažoval som sa, bolo aj horšie... "Ten pocit víťazstva, je naozaj skvelý... " Uškrnul som sa... Musel som mať nejakú tú poznámku ani si neviete predstaviť, aké to bolo, keď ma porazila naposledy Yuna... Pffff! Dnes som mal asi šťastie... "Tak čo, aký dáme film na večer?" Opýtal som sa, teraz sa mi už nechcelo ísť na prechádzku, rád by som ostal doma, umyl sa poriadne a už len odpočíval.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 17 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Seishin Yuna Sun Apr 10, 2016 9:01 pm

"Nie. Bola poškvrnená moja hrdosť!" Zamrmlala som a nahodila urazený výraz, ale napokon som sa len zasmiala, chytila ho za ruku, ktorú mi ponúkol, a vyšvihla sa na nohy. No a čo, že on mal tiež také drobné poranenia? Pekne sa mi o to postará. A ja o tie jeho tiež. Možno.
"Hmm, len si to uži, nabudúce ti výhru tak ľahko nedoprajem." Zrejme musím ísť na nejakú misiu, alebo zatrénovať, pretože som vážne bola mimo. Ale to nevadí! Aspoň bude večer záááábava...čo som sľúbila, to aj splním. No.
"Uvidíme, nejaký sa už nájde, nie?" Pousmiala som sa, chytila som ho za ruku a vykročila smerom k nášmu príbytku. No, tá prehra nakoniec nie je až taká zlá, keď tak nad tým premýšľam. Hlavne po tom, čo som sľúbila, keď ma porazí, nie? Twisted Evil xD
-PRESUN-
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 17 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Ken Hiashi Mon Apr 11, 2016 12:12 pm

Musel som sa trošku zasmiať, keď poznamenala, že bola poškvrnená jej hrdosť. "Neboj ani ja sa ľahko nedám." Vyplazil som po nej jazyk, tušil som že nabudúce to bude o niečo horšie?? Isto bude trénovať, aby mi zas dala na držku... Niečo mi hovorilo, že to nenechá len tak. Zas tak vážne som to nebral.
Yuna nemala nejaký konkrétny nápad na film, nevadí, kto vie či sa k nemu dostaneme... Hold sľuby sa plnia.. Chytila ma za ruku a vyrazili sme preč z cvičiska, smerom k nášmu príbytku. Pri odchode som znova len kývol hlavou na Akemi a jej študentku? Neviem či to bola študentka alebo kto to bol... Ale momentálne jej Akemi dala pekne zabrať, osobne by som nechcel schytať takú ránu, ale na to aby ste takú ranu neschytali, tak najprv musíte takých schytať stovky a vytrénovať sa.
Presun
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 17 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Tetsuo Shiroi Sun Apr 24, 2016 4:58 pm

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 17 20gmy5e


Po veľmi krásnom spánku sa Tetsuo rozhodol si trošku zatrénovať. Tréning je pre neho niečo ako rutina. Každé ráno chodí práve sem a cvičí. Zdokonaľuje svoje fyzické zdatnosti a taktiež aj svoje ninja chvaty. Po ceste ho sprevádzali slnečné lúče a príjemný vánok. Kombinácia týchto dvoch počasí vytvárala z otravného rána docela super deň. Kráčal ulicami Kumogakure no Sato a rozmýšľal čo má dnes na pláne po tréningu. Ach..viem že som mal dnes niečo dôležité na práci. No vôbec neviem čo. Zamýšľal sa počas kráčania a obdivovania tohto krásneho počasia. Prešlo pár minút a Tetsuo stále nie a nie prísť na to, čo mal spraviť. Potom mu to doplo. Na jeho tvári sa objavil veľmi prekvapený výraz. "Pane bože...úplne som nato zabudol." Zažundral si popod nos. "Dnes sa mám stretnúť zo svojim novým senseiom!!" Zakričal na celú ulicu. "Vedel som že mám ísť dnes trénovať, práve tam sa s ním mám stretnúť. Musím si pohnúť aby som to stihol." Všetky pohľady z ulice sa vrhli priamo na neho no jemu to bolo úplne jedno. Na tento deň sa nesmierne tešil. Bežal ulicou smerom na tréningové cvičisko. Po ceste sa neustále usmieval a rozmýšľal aký asi jeho sensei bude. Ako asi vyzerá? Bude vysoký alebo nízky? Dúfam že vysoký, neviem ako by sa mi podarilo nesmiať sa keby bol nižší odomňa... A čo jeho schopnosti? Počul som že je veľmi silný. Asi ho vyzvem na súboj. Alebo nie? Nebude to trápne aby som hneď prvý deň vyvolával súboje? A to dokonca s mojím novým senseiom? No uvidíme. Nechám sa prekvapiť. Premýšľal. Konečne dorazil na miesto. Obzeral sa navôkol seba, no zatiaľ nikoho nevidel. Zosmutnel. "Dúfam že on nezabudol..." Sklonil hlavu. Následne ju okamžite dvihol a v jeho očiach bolo vidieť odhodlanie. "Určite nezabudol! Verím že dnes príde!!" Usmial sa a pomaličky začal s tréningom ktorý samozrejme nemohol vynechať, pričom jedným okom stále pozeral či už náhodou neprišiel jeho sensei.
Tetsuo Shiroi
Tetsuo Shiroi
Genin
Genin

Počet příspěvků : 14
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 17 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Natao Hyuurai Sun Apr 24, 2016 7:38 pm

Kráčal som opäť sám cez dedinu vybavujúc si spomienky, ktoré sa mi vynárali ako policajti v piatok poobede, keď všetci idú domov na východ. Moju pozornosť uchvátilo tréningové miesto, kde som vždy trénoval. Toto bolo aj posledné miesto, kde som bol, než ma uniesli. Trochu som sa zamračil, nebola to najpríjemnejšia spomienka. Možno tu nájdem Yunu. Poobzeral som sa, no nenašiel som ju. Boli tu nejaké porozbíjané veci, čiže tu musel niekto trénovať.
Moju pozornosť prilákal istý chlapec, ktorý radostne vykrikoval, že čaká na svojho senseia. Že by čakal na Kena? Vybral som sa teda k nemu, majúc na sebe stále oblečenie nájomného vraha, zahalené hnedým kabátom. Moja tvár stále vyzerala bledo, ba mŕtvo a dokonca ani môj úsmev nebol tak veľký ako kedysi býval. Dôvod bol ten, že sa moja ľudská tvár neukazovala verejnosti nejaký ten piatok. Ahoj, na koho tu čakáš? Opýtal som sa s jemným úsmevom.
Natao Hyuurai
Natao Hyuurai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 207
Registrován : 15. 04. 14
Age : 27
Location : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 17 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Tetsuo Shiroi Mon Apr 25, 2016 8:30 pm

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 17 20gmy5e


Trénoval keď odrazu ku nemu pristúpil akýsi muž. Žeby bol toto on? Pomyslel si a zamyslene pozeral na neznámeho muža. "Podľa toho kto sa pýta.." Odvetil mu. Chvíľku len tak postával a očami si premeriaval onoho muža. Cítil sa veľmi zvláštne. Z muža vyžarovala veľká sila a Tetsuo to vycítil. Vedel, že to nie je len tak hocijaký shinobi. Sledoval ho a čakal čo mu chlap odpovie. Vyzerá celkom cool. Mohol by to byť on. Ako cítim, je určite dosť silný. Zamýšľal sa plný očakávania a len tak stál.
Tetsuo Shiroi
Tetsuo Shiroi
Genin
Genin

Počet příspěvků : 14
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 17 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Natao Hyuurai Mon Apr 25, 2016 8:58 pm

Takúto odpoveď som vážne nečakal, hlavne nie od genína. Jemne som sa zasmial a pozrel sa mu do očí. Nechcel som tu hrať žiadnu formu, bol som "prostý" vrah predsa. Moje meno je Natao, Hyuurai Natao. Chvíľu som sa zamyslel, či bude poznať moje meno, no pochyboval som, keďže som ani v oficiálnych záznamoch poriadne nikdy nebol.
Nevedel som určiť jeho rank, no vyzeral potencionálne na silného shinobiho, pripomínal mi trochu seba samého.
Neviem, či chceš vedieť, čo som skutočne zač, ale viem si predstaviť, že chlapcov v tvojom veku taká vec láka. Narážal som na voľnosť a slobodu, ktorú som mal vďaka tomu, že som bol nukenín.
Natao Hyuurai
Natao Hyuurai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 207
Registrován : 15. 04. 14
Age : 27
Location : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 17 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Tetsuo Shiroi Tue Apr 26, 2016 5:12 pm

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 17 20gmy5e


Pozorne ho sledoval svojimi očami a rozmýšľal čo mu vlastne odpovie. Nakoniec sa rozhodol že to nechá tak a bude sa skôr zaoberať tým, či je toto jeho sensei alebo nie. Hyuurai Natao...to meno mi niečo hovorí. Pomyslel si pričom chvíľu naďalej premýšľal. Nič...povedal si. Nemám ani poňatia kto to je. Po chvíli začal na Natao hľadieť s pohľadom ktorý jasne naznačoval nezáujem. "Nie všetkých láka život a príbehy druhých. Tak teda aby som sa aj predstavil. Moje meno je Tetsuo Shiroi." Usmial sa. "Na koho čakám?" Zasmial sa. "Myslím že ma vtedy na tej ulici bolo počuť dostatočne nato aby ste si odpovedali na vašu otázku sám." Pousmial sa a prekrížil si ruky na hrudi. Ukludni sa Tetsuo.. Tá tvoja nevymáchaná držka sa ti raz veľmi vypomstí. Pomyslel si a pomaličky sa upokojil. V ruke mi zostal už iba posledný shuriken. Pred tým ako prišiel Natao zdokonaľoval svoj hod shurikenom. Neustále sa pozeral na Nataa pričom len vystrel svoju ruku zo shurikenom smerom ku terču. Napriahol sa a hodil ho. Jeho pohľad stále sledoval Nataa. Shuriken letel a zapichol sa presne do stredu terču. "Tak, keď už sme sa tu tak stretli. Ste to práve vy na koho čakám? Alebo ste len ďalší človek ktorý nemá čo robiť a tak pozastavuje náhodou okoloidúcich ľudí a oberá ich o čas..." Podotkol a čakal na odpoveď.  
Tetsuo Shiroi
Tetsuo Shiroi
Genin
Genin

Počet příspěvků : 14
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 17 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Natao Hyuurai Tue Apr 26, 2016 5:50 pm

Lákalo ma povedať mu, kto som, no musel som si udržať odstup. Stále som nevedel, či som v priateľskom alebo nepriateľskom území a čo ak jeho rodičia alebo známy sú anbuovia a ja im prezradím, čo som robil za tie posledné tri roky? Tetsuo si zrejme myslel, že som jeho sensei, no to pravda nebola, teda.. aspoň ja som si nebol vedomý toho, že by nukenín dostal za úlohu starať sa o nejakého ninju. Skôr som si predstavoval nejakú pozíciu, kde by sa viac využili moje zabijácke inštinkty a schopnosti, ale čím viac som sa na neho pozeral, tým by som si to aj viac vedel predstaviť. Jeho poslednou vetou ma dohnal k veci, ktorú som vážne, ale vážne nechcel urobiť. Dobre teda, ešte raz.. volám sa Natao Hyuurai a som bývalý člen špeciálnej kekei genkai jednotky Sunagakure no sato a bývalý nukenín, špecializujúci sa na zabíjanie zámožnejších a obchodníkov aj s ich konvojmi. Dopovedal som s úsmevom a namieril svoju ľavú bábkarskú ruku na miesto, kde bol shuriken. Jiton: Satetsu Shigure V mojej ruke sa vytvorila malá čierna gulička, ktorá vystrelila veľkou rýchlosťou a spravila v terči veľkú dieru. A bohužiaľ ti neviem povedať, či som tvoj sensei, ale naučiť ťa nejakým veciam môžem. Žmurkol som naňho a opäť si schoval svoju lavú ruku.
Natao Hyuurai
Natao Hyuurai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 207
Registrován : 15. 04. 14
Age : 27
Location : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 17 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Tetsuo Shiroi Tue Apr 26, 2016 6:10 pm

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 17 20gmy5e


Sledoval každý jeden jeho pohyb tela a všetko si zapamätával. Tetsuo mal za sebou tvrdé rok driny a tréningov s ktorých mu ešte teraz behá mráz po chrbte len pri pomyslení na ne. Veľmi pekný útok, vyzerá zaujímavo. Takže bývalí Nukennin zo Suny ano? Zaujímavé.. prebehlo mu hlavou. "Tak keď už sme sa tak pekne začali zbližovať, predstavím sa aj ja. Moje meno je Tetsuo Shiroi. Pred tým ako som sa stal právoplatným členom Kumogakure no Sato som žil ako samotár. Bez rodiny, bez priateľov. Bez hocičoho. Začínal som od nuly a všetko čo môžno uvidíš som dosiahol sám len s obyčajným mečom ktorý mi zanechala moja mama a mojou povahou ktoré ma núti nevzdať sa aj keď som na pokraji síl. Neviem prečo, no sám tomu nechápem. Niečo vo mne ma núti pokračovať aj keď viem že už sa blíži môj koniec." Usmial sa. "Svojich skutočných rodičov som nikdy nepoznal. Ujali sa ma dvaja shinobi ešte ako malé bábo a ja teraz nosím z hrdosťou ich meno. Bohužiaľ môj "otec" zomrel ešte pred tým ako som ho vôbec spoznal. O mamu som prišiel keď som bol malý. Od vtedy som putoval svetom a živil som sa ako nájomný zlodej. Keď niekto niečo chcel, zohnal som mu to." Trošku sa zamračil, nemal rád svoju minulosť no keď už Natao začal rozprávať taktiež o svojej minulosti.  "Keby nebolo môjho priateľa Daisukeho, ešte stále by som bol taký ako pred tým. No vďaka nemu som s tým prestal a bol to práve on ktorý videl môj potenciál a trénoval moje schopnosti až do úplneho vyčerpania. Som mu zato nesmierne vďačný. A navždy aj budem." Usmial sa.  "Teraz tu stojím pred vami úplne čistý, bez strachu, bez starostí a s úsmevom na tvári. Už keď ste sem prichádzal cítil vašu silu. No strach mi to nenahnalo." Šibalsky sa pousmial.  No dobre..to by aj stačilo, nemusím mu zase povedať všetko. Ale tu podstatu mojej minulosti som podľa mňa vystihol. Zhlboka sa nadýchol. "Tak teda keď nie ste môj sensei, prečo ste sa zastavil práve tu a prihovoril sa mi?" Opýtal sa ho zvedavo. "A prečo práve mňa chcete naučiť nejakým veciam? Nie že by som bol proti, ale prečo práve ja?" Pýtal sa a čakal.
Tetsuo Shiroi
Tetsuo Shiroi
Genin
Genin

Počet příspěvků : 14
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 17 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Natao Hyuurai Wed Apr 27, 2016 12:14 pm

Vypočul som si jeho zaujímavý životný príbeh. Trochu mi pripomínal seba v mladosti, nezažil presne to isté, čo ja, ale nebolo to až tak odlišné. Aj on si musiel prejsť podobnými útrapami ako ja, teda narozdiel od toho, že svojich priateľov som si zabil sám.
Na jeho otázku som sa len opäť usmial. Len tak sa prechádzam a zastavujem ľudí, ktorí sa mi zdajú byť zaujímaví. Nebol som v tejto dedine pár rokov, takže mám nostalgické chvíľky všade, kde prídem.
Dôvod je jednoduchý, pripomínaš mi vo veľa veciach seba samotného. Prežil si podobné tragédie, si energetický a cítim z teba potenciál, aký som mal kedysi ja. Nie teda, že by som bol už za zenitom, to určite nie.
Zasmial som sa. Myslím si, že by ťa mal viesť niekto, kto sa do teba vie vžiť a dokáže v tebe vyburcovať tú životaschopnosť. Samozrejme, najprv by sme si museli spraviť vstupný test a musel by si ma očariť. Povedal som trochu vážnejším tónom, ale bol som si istý, že tento mladý shinobi by ma vedel prekvapiť
.
Natao Hyuurai
Natao Hyuurai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 207
Registrován : 15. 04. 14
Age : 27
Location : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 17 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Tetsuo Shiroi Wed Apr 27, 2016 8:06 pm

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 17 20gmy5e


Vypočul si dôvody prečo si vybral práve jeho a len sa pousmial. Takže konečne sa mi aspoň trošku moja šialenosť vyplatila. Usmial sa. "Takže všetko čo mi zostáva je očariť ťa ano?"Mierne sa zamračil. Veľmi pomaly si ešte raz prebehol očami svojho protivníka a odvetil. "Tak teda začneme.." Povedal a postavil sa do bojového postoja. Jednu ruku mal pred sebou a druhú vedľa nej. Bol to postoj s bojového umenia Wing Chun a bol pripravený na všetky Nataove možné útoky.
Tetsuo Shiroi
Tetsuo Shiroi
Genin
Genin

Počet příspěvků : 14
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 17 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Natao Hyuurai Wed Apr 27, 2016 9:32 pm

Nečakal som, že do toho vážne bude chcieť ísť. Ale dobre teda, aspoň uvidím, aké sú jeho schopnosti. Pozícia rúk, ktorú použil som až moc dobre poznal. Wing Chun som taktiež trénoval a poznal jeho schopnosti a preto som sa nemienil k nemu dostať. Obranou ma moc nezaujmeš aj keď je pravda, že neplánovaným útokom by si mohol prísť o možnosť ma prekvapiť. Mal som veľkú chuť naňho použiť nejakú techniku, no musel som sa krotiť. Rozhodol som sa teda, že nepoužijem žiadne techniky, dokiaľ nebude treba. Pôjdeme nato z ľahučka.. Povedal som a namieril naňho svoju bábkarsku ruku, tá ihneď vystrelila tri senbony na jeho pozíciu.
Natao Hyuurai
Natao Hyuurai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 207
Registrován : 15. 04. 14
Age : 27
Location : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 17 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Tetsuo Shiroi Fri Apr 29, 2016 9:56 pm

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 17 20gmy5e


Podceňuje ma...nemám rád keď to niekto robí. Pomyslel si keď Natao povedal že nato pôjde z ľahúčka. Očividne pozná Wing Chun veľmi dobre. No...čo som aj iného mohol čakať na Nukennina zo Suny. Prebehlo mu po mysli. Pousmial sa a sledoval senbony ktoré na neho leteli. Veľmi ladne prestúpil na druhú stranu a senbonom sa vyhol. Vyzeralo to tak ľahko, ako keby to ani Natao nehodil presne na neho. No vôbec tomu tak nebolo. Vedel, že Natao nie je len taký obyčajný shinobi. Skôr išlo o to, že Tetsuo nebol taktiež len tak obyčajný shinobi. Od maličky piloval svoje schopnosti. Taijutsu je jeho vášňou. Keď bol malý, Daisuke mu hovoril o ninjovi s Konohagakure no Sato menom Rock Lee. Hovoril mu o tom ako sa svojou vytrvalosťou a odvahou dokázal dostať na tak vysokú úroveň že dokázal otvoriť brány Hachimon. A to všetko len pomocou tvrdej práce. Stal sa Tetsuovým vzorom. Trénoval už malička a veľmi tvrdo. Všetko len preto aby sa mu dokázal vyrovnať. Chce byť ako on. A spraví preto všetko. Hneď ako sa vyhol senbonom hodil dve shurikeny smerom na Nataa. Keď tak urobil, veľmi rýchlo sa rozbehol a snažil sa dostať za Nataa pričom na neho chcel zaútočiť.
Tetsuo Shiroi
Tetsuo Shiroi
Genin
Genin

Počet příspěvků : 14
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 17 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Natao Hyuurai Fri Apr 29, 2016 11:13 pm

Zaujímavé, veľmi jednoducho sa vyhol senbonom, ktoré leteli z dosť veľkej blízkosti. To sa mi páči. Náruživo som ho sledoval, že akú taktiku na mňa použije. Protiútok v podobe shurikenov som čakal, preto som len pred seba dal svoju bábkarsku ruku, do ktorej sa oba zabodli. Tetsuo bol rýchly, ale na rýchlosť shinobi, proti ktorým som kedysi bojoval nemal šancu. Moje oči ho sledovali a čakali na prvý útok, ktorý použije. Chcel som ho udržať len jednou rukou, aby som mu ukázal moju silu bez toho, že by som použil ninjutsu.
Natao Hyuurai
Natao Hyuurai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 207
Registrován : 15. 04. 14
Age : 27
Location : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 17 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Tetsuo Shiroi Sat Apr 30, 2016 6:57 pm

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 17 20gmy5e


Presne ako som predpokladal. Nechal aby sa mu shurikeny zapichli do ruky. Dostal som ho...pomyslel si. Na shurikenoch boli nalepené veľmi malé výbušné papieriky. Keď som si všimol že mi nastavil ruku a čakal na môj úder pousmial som sa. A nastal výbuch. Rýchlo som bežal ku nemu a poriadne som sa napriahol pričom som mu chcel zasadiť úder. Ešte pred úderom som zložil pečate a čakal čo bude ďalej.
Tetsuo Shiroi
Tetsuo Shiroi
Genin
Genin

Počet příspěvků : 14
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 17 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Natao Hyuurai Sat Apr 30, 2016 7:38 pm

Oh.. povedal som si, keď som si všimol malé záblesky na mojej ruke, ktoré naznačovali tomu, že príde výbuch. Bol to veľmi chytrý plán, no mal jednu slabinu.. a tou som bol ja. V mojej ruke bol totižto železný piesok, takže som ho v podstate len rýchlo nechal vyletieť. Okamžite obalil shurikeny a výsledky efekt bol nulový. Môj železný piesok zabránil výbuchu a ja som sa opäť mohol venovať svojmu priateľovi. Piesok na ľavej ruke ostal a sformoval sa do katany, ktorou som sekol na jeho pozíciu.
Natao Hyuurai
Natao Hyuurai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 207
Registrován : 15. 04. 14
Age : 27
Location : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 17 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 17 z 17 Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru