Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tréninkové prostory

+6
Maya Kurimuzon
Rei Casius
Mareo Renjiro
Kirin Yakushi
Shinobi
Killunia
10 posters

Strana 1 z 10 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Goto down

Tréninkové prostory Empty Tréninkové prostory

Příspěvek pro Killunia Wed Jul 17, 2013 10:19 pm

Tréninkové prostory Geonosis_arena

 
Tréninkové prostory ukryté v podzemí, aby je nikdo nemohl narušit. Zde probíhá veškerý trénink všech schopných shinobi z Otogakure no Sato. Kromě volného prostoru a místa na odpočinek se tu nachází také tréninkoví panáci a nějaké jeskynní skrýše pro obohacení bojového tréninku.
Aréna byla kdysi plně krytá, dnes připomíná spíše koloseum zapuštěné do země díky velkému otvoru v oblasti střechy.


Naposledy upravil Killunia dne Tue Jul 29, 2014 9:50 pm, celkově upraveno 2 krát
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Killunia Wed Jul 17, 2013 11:22 pm

Dorazila jsem na cvičiště, i když to vypadalo spíše jako aréna. Zřejmě to dříve opravdu sloužilo k nějakým soubojům, možná k soubojům Orochimarových pokusů... Možná jako pobavení pro občany Otogakure. To je teď ale jedno. Sedla jsem si na jedno z míst, kdysi nejspíš pro diváky, dnes pro odpočinek během tréninku. Vládlo tu perfektní ticho, nikde nikdo. Výborné místo pro relaxaci a uvolnění. Zavřela jsem oči a nechala jsem se pohltit tím příjemným tichem, které tu vládlo. I Killuni se přidal k mé meditaci. Alespoň se nebudeme tolik vztekat (dělali jsme to oba, když se nedařilo), až se nám něco nepovede.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Shinobi Fri Jul 19, 2013 8:40 pm

HIKARU TEKKEN

Je pravdou, že som Killuniu nechal čakať pomerne dosť dlho. Napokon som sa však predsa len i ja ukázal na cvičisku a veru, vzhľadom na to, že mi vzhľad Killunie okrem iného i vďaka jej drakovi veľmi rýchlo utkvel v pamäti, som nemal žiadny problém ju rozoznať a nájsť.
"Predom sa ospravedlňujem za to, že som ťa nechal čakať. Skôr než ti ale vôbec môžem byť schopný pomôcť je dúfam pochopiteľné, že potrebujem dať dokopy v prvom rade sám seba. Každopádne...," na malý moment som prerušil sám seba a udrel si jednu päsť o druhú na znak toho, že som pripravený.
"...ubezpečujem ťa, že sa už konečne cítim na nejaký ten "tréning". Čo však nemôžem zaručiť je, že ho budeš schopná dokončiť. Nie som práve "učiteľský typ", takže ak zistím, že všetky tie slová ohľadom toho, ako blízko máš k ohnivej podstate, boli iba silné reči, nebudem váhať a pôjdem robiť niečo užitočnejšie," dal som jej na úvod mierne varovanie.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Killunia Fri Jul 19, 2013 9:47 pm

Když se konečně obtěžoval přijít a upozornit na sebe, pomalu jsem otevřela oči a svůj pohled jsem upřela přímo na něj. Vyslechla jsem si vše, co řekl, a vzápětí se na mé tváři objevil úšklebek. Vyskočila jsem na nohy a úšklebek se změnil v krátký úsměv.
"Neměl byste mě podceňovat, mohl byste na to šeredně doplatit..." Seskočila jsem z hlediště dolů do arény a čekala jsem na něj. "I když jsem jenom genin a zatím nemám žádnou ohnivou techniku ve svém repertoáru, vězte, že proti člověku s drakem v sobě to nebudete mít zas tolik lehké..." Mohlo se to zdát jako arogance či vytahování, byl to však fakt. Kdyby se mně samotné nedařilo, mohu očekávat pomoc od Killuniho. Po meditaci jsme byli oba klidní a jen tak nás něco nemohlo rozhádat. Kdyby mi nešel Katon podle našich představ, přišla by Killuniho ruka... a to by pro mého nového senseie mohlo znamenat problém.
"Takže jak? Ninjutsu? Taijutsu? Nintaijutsu?"
"Všechno..." opáčil drak a zavrčel, natěšen na akci.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Shinobi Fri Jul 19, 2013 10:11 pm

HIKARU TEKKEN

Jej spôsob vyjadrovania a nadšenie mi prekvapivo dosť sadli. Rozhodne sa mi lepšie učilo takéto typy ako nejakých priveľmi formálnych a nezábavných ufňukancov.
"Páči sa mi tvoj prístup... každopádne... to samo o sebe nebude stačiť," povedal som jej so serióznym výrazom v tvári a pohliadol na nebo, skoro ako keby som sa snažil uvažovať. Ešte nikdy som nikomu senseia nerobil dosť dlho na to, aby som sa dostal do fáze učenia nových techník, takže som vlastne ani nevedel, ako začať. Rozhodol som sa preto na rovinu opýtať, čo si myslí, že by jej vyhovovalo najviac.
"Aké techniky sa chceš naučiť?" pravda, samotná otázka znela dosť neprofesionálne, ale samozrejme som ju aj rozviedol.
"Ohnivých techník je mnoho a po pravde... nie všetky fungujú na rovnaký princíp," vrátil som pohľad opäť raz na ňu a začal s vysvetľovaním.
"Katon má, podobne ako všetky elementy, mnoho rozličných vlastností. V prvom rade je to HORĽAVOSŤ, ktorej ovládnutie vyžaduje pomerne dosť veľké zručnosti. V prípade, že by si to ale dokázala, by si bola schopná napríklad na diaľku odpaľovať bomby a zapaľovať horľavé veci, či nebodaj viesť ohnivú chakru rôznymi predmetmi. Ďalej máme ninjutsu, ktoré využívajú kyslík v ovzduší a pomocou chakry sa formujú do kadejakých tvarov - ohnivé gule, drak, strely a podobne. Mohla by si tak isto rozmiestniť oheň okolo seba, alebo ho dokonca rovno zapáliť priamo v sebe, samozrejme ale bezpečne, a využiť zmenu teploty svojho vlastného tela na efektívnejšie taijutsu. Tým by každá tvoja rana zanechala viac než len obyčajnú modrinu... je toho skrátka veľmi veľa," dal som jej dosť jasne najavo, že skôr než ju začnem učiť už konkrétne techniky by bolo dobré prísť na to, aký bojový štýl by sa jej hodil zo všetkých najviac.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Killunia Fri Jul 19, 2013 10:42 pm

Když se zeptal, jak chci, tedy spíše chceme, vlastně bojovat, zarazilo mě to. Pak se pustil do vyprávění o různých typech katonových technik. Já už věděla, co chci, takže na odpověď nemusel čekat dlouho.
"Jelikož nebudu moci ovládnout už žádný jiný živel než Katon ráda bych se přiučila něco v klasickém katonovém ninjutsu, techniky na střední vzdálenost nejsou špatné... Ale to ani nintaijutsu a taijutsu s ohněm. Vždycky jsem chtěla svému nepříteli stát tváří v tvář, takže si myslím, že by se mi to mohlo dost hodit." Kvůli Killunimu se na nic jiného než na Katon specializovat nemohu, tudíž musím dobře využít své přednosti. Nejsilnější techniky Katonu na světě - no to přeci není k zahození, ne? Doufám, že jsem vybrala správně.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Shinobi Fri Jul 19, 2013 11:01 pm

HIKARU TEKKEN

Vypočul som si jej odpoveď a prosto zopakoval to najpodstatnejšie z nej, aby som dospel k nejakému záveru.
"Takže techniky na strednú vzdialenosť, nintaijutsu a taijutsu s ohňom, hm. V poriadku, ale skôr než prejdeme priamo k výcviku... je tu jedna vec, ktorú by som od teba rád videl," prehovoril som a porozhliadol sa po aréne.
"Tvoja prvá úloha bude pomerne jednoduchá. Založ oheň. To znie ľahko, že?" načal som, čo od nej vlastne chcem.
"Existuje mnoho spôsobov, ako si overiť, nakoľko je daná osoba spojená so svojou podstatou. Každopádne... i bez toho, aby si sa o to snažila, ak si naozaj natoľko zameraná len a len na katon, technicky by už len tvoja samotná surová chakra mala zdieľať niektoré vlastnosti s ohňom. Chcem od teba preto, aby si si z čohokoľvek, čo tu nájdeš, rozložila ohnisko a zapálila ho... samozrejme ale len za použitia rúk. Žiadne trenie kameňa o iný kameň, ani paličky... urob to len svojou vlastnou chakrou," veru, úloha, ktorú som jej dal, síce jednoducho znela, ale rozhodne tak jednoduchá nebola. Urobiť čosi také len za použitia surovej chakry je totiž i pre skúsených užívateľov katonu podstatne náročné. Ja som ju však vzhľadom na prítomnosť draka v nej bral ako čosi viac než to.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Killunia Fri Jul 19, 2013 11:28 pm

Ten první úkol snad ani jednodušší být nemohl! Killuni uměl oheň kdykoli zapálit i uhasit a mě docela dobře naučil manipulaci s plamenem jako takovým. Sám totiž techniky neovládal, tudíž toto bylo jediné, co mě mohl vlastně vůbec naučit. Lehce jsem se pousmála a lehce jsem natáhla svou levou ruku před sebe. Snad jen pouhou myšlenkou se mi v dlani rozzářil plamínek. Ne, lehce jsem cukla prsty, toho si mohl všimnout. Rozhlédla jsem se kolem sebe, jestli se tu nenachází něco, co bych mohla zapálit. Všimla jsem si nějaké staré, nepoužité pochodně. Přesunula jsem se k ní a když jsem se jí skoro dotýkala, cukla jsem prsty a lehce jsem pootočila dlaní. Začalo to hořet. Otočila jsem se na senseie.
"Něco lehčího byste tu už neměl?" prohodila jsem k němu s výrazně zlepšenou náladou. Vím, že je to pro obyčejné shinobi velice těžké. Jen díky svému drakovi jsem dokázala oheň ovládnout i v surové podobě, stejně jako to dokáže on.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Shinobi Fri Jul 19, 2013 11:39 pm

HIKARU TEKKEN

Zdalo sa, že moja teória bola správna. Killunia skutočne bola osobou, ktorá čosi také mohla dokázať. Dôvod bol celkom jednoduchý. Ani len mocní užívatelia ohnivej podstaty s ňou nikdy nie sú spätí na 100%, dokonca ani ja sám. Keby malo ísť napríklad o mňa, povedal by som, že je to skôr 90% v prospech katonu a zvyšných 10% v prospech ostatných elementov. Čosi také je už samo o sebe pozoruhodné, ale v prípade Killunie je to inak. Nemá absolútne žiadnu šancu na to, aby mohla ovládnuť akýkoľvek iný element, dokonca ani len ich slabšie techniky. Je to 100-percentná užívateľka ohňa, ba čo viac, je to skoro ako keby jej chakra samotná bola ohňom. To je síce na jednu stranu výhoda, no na druhú i prekliatie. Dôvod je prostý - vzťahy medzi živlami.
"Rozumiem. Takže je to skutočne tak. Si odkázaná čisto len na ohnivý element. Dovoľ mi sa ťa niečo opýtať. Uvažovala si už nad tým, čo by si robila, keby si bola nútená bojovať so skúseným užívateľom suitonu?" jej odpoveď na túto otázku ma obzvlášť zaujímala. Predsa je taká predstava pomerne problematická.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Killunia Sat Jul 20, 2013 8:50 am

S výsledkem svého manipulování s ohněm jsem byla spokojená, takže jsem se pomalu vrátila na své původní místo. Mezitím jsem dostala poměrně dost zajímavou otázku. Killuni v mé mysli jen zavrčel, věděla jsem, na co, nebo spíše na koho, si vzpomněl. Ailluni, Drak Vody, jeho největší nepřítel. Nesnášel pocit, že proti němu nikdy neměl šanci. Jako jediný ze všech pěti draků neměl sebemenší šanci porazit jiného. A to ho frustrovalo.
"Nad tím už jsme s Killunim také uvažovali... Jelikož jsem kopyto na genjutsu, zbývá pouze jedna odpověď - surové taijutsu. Tak jedině bych dokázala porazit uživatele Suitonu. A nemusel by být ani nijak výrazně zkušený. Proto jsem se začala učit i taijutsu, abych alespoň částečně eliminovala svou nejspíš jedinou, ale velice silnou slabinu..." Zapomněla jsem mu říct, že nemohu s Katonem bojovat ani ve vyšší vlhkosti vzduchu či dešti, ale to by mu možná mohlo dojít i samo. O Killunim a Aillunim jsem mu neřekla a ani mu to říct nehodlám.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Shinobi Sat Jul 20, 2013 11:19 am

HIKARU TEKKEN

So zvedavosťou som si vypočul odpoveď Killunie, no napokon som sa neubránil úsmevu. Mal som na to dobrý dôvod.
"To je zlá odpoveď!" odpovedal som ihneď potom ako prestala rozprávať ona a začal jej opäť raz čosi objasňovať.
"V prvom rade by som rád povedal, že to, že si sa začala učiť používať taijutsu, je nepochybne obdivuhodná a správna voľba... to ti neberiem, ale... pýtal som sa, ako by si bojovala so schopným užívateľom suitonu, nie len tak hocijakým. Keby bol naozaj tak dobrý, je vysoko pravdepodobné, že by celá oblasť, v ktorej by ste bojovali, bola zaplavená. V takom prípade by veľkú rolu zohrávalo plávanie, a v tom by bol opäť lepší on... skôr či neskôr by ťa asi dostal," vysvetlil som v skratke.
"Každopádne na tom nezáleží... rád by som sa ťa opýtal... prečo si odpísala katon pri prvej zmienke suitonu?!" zvýšil som na ňu na chvíľu hlas.
"To je chyba! Ak je tvoje narábanie s ohnivou podstatou na dosť vysokej úrovni, dokážeš veci zapáliť a využívať ju aj vo vlhkom prostredí! Pravda, s normálnym ohňom by to bolo ťažké, ale my sme predsa shinobi! Nemusíš sa predsa spoliehať iba na svojho draka. Aj sama by si voľačo také mala byť schopná časom dokázať. Ako príklad uvediem jedného báječného shinobiho, Hanza Salamandra, ktorý bol počas vojny schopný bojovať s ohnivou podstatou... v tuhom daždi!" moje slová nepochybne dávali zmysel. Aj keby bol drak ohňa vo vlhkom prostredí slabý, nemusí to predsa nutne znamenať prehru, pretože viac ako drak je Killunia ešte stále kunoichi a ak má mať naozaj údajne "najlepší katon na svete", čosi také dokázať skrátka musí. Naozaj som tomu odhodlane veril.
"Ak je tvoje narábanie s ohňom na dosť vysokej úrovni, dokážeš ho využiť dokonca i proti užívateľovi suitonu. Pravda, aby drak ohňa bojoval vo vlhkom vzduchu, či nebodaj v samotnom hustom daždi, to je zvláštna, asi aj neuskutočniteľná predstava, ale... ak sa naučíš používať techniky, ktoré naozaj účinkujú aj za takýchto podmienok, tak i bez pomoci svojho draka by si ich mala byť schopná využívať pokojne i sama. To je jedna vec, ktorú budeme trénovať... a ďalšia vec, ktorá bude zohrávať obrovskú rolu, je sila tvojho ohňa. Kvapka vody požiar neuhasí! Kedysi dávno existoval muž menom Uchiha Madara, o ktorom sa hovorilo, že jeho oheň bol tak mocný, že na jeho uhasenie boli potrební viacerí schopní užívatelia suitonu naraz! A teraz si predstav, čo by sa stalo, keby sme dali dokopy tvoj talent s geniálnym ovládaním chakry a ešte silnejším katonom... dokonca ani len užívatelia suitonu by neobstáli," veru, sám som si bol vedomý toho, že vzťahy medzi živlami fungujú, ale tak isto som bol presvedčený aj o tom, že s istou dávkou schopností sa to dá prekonať.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Killunia Sat Jul 20, 2013 2:16 pm

Když jsem od něj uslyšela, že je ta má odpověď špatná, zarazila jsem se. Nevěřila jsem tomu, co mi teď tak sáhodlouze vysvětloval. Vzpírá se to všem zákonům fyziky. V dešti přeci s ohněm manipulovat nejde... To by jinak nedávalo žádný smysl. Pokud však existoval někdo, kdo dokázal používat oheň i v dešti... A taky někdo, jehož oheň nešel vůbec snadno uhasit.... Pak jsem se přepočítala. Jsem slabá. Killuni naneštěstí taky. Nikdy jsme se nedokázali vzepřít přírodním zákonům. Na to jsme až moc... slabí? Chtěla jsem se propadnout do země, proměnit se ve vzduch, prostě někam zmizet, abych mu nemusela přiznat, že jsem se spletla a že ninjové jsou mnohem silnější než stvořitelé živlů, tudíž jsem slabá a žádný nejsilnější Katon na světě nemám.
Už zase jsem to vzdávala.
"Počkej," ozval se najednou Killuni. "Ty si ty mé boje s Aillunim představuješ jako můj zoufalý pokus... Ale to není pravda. Jeho menší trysky vody nikdy neuhasily mé mohutné exploze... Všechny boje byly velmi dlouhé, a dokonce i poměrně vyrovnané, i když jsem vždy z pohledu živlů prohrál. Možná to bylo i tím, že máme s Aillunim stejnou sílu, takže pak opravdu záleží jen a pouze na výhodách a nevýhodách našich elementů. Se mnou budeš mít opravdu ten nejsilnější Katon na světě a jediný, kdo bude schopný tě v rovném boji porazit, je nositel Ailluniho." Uslyšela jsem jeho povzdech. "Občas bys mi mohla víc věřit. A měla bys více věřit i svým vlastním schopnostem."
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Shinobi Sat Jul 20, 2013 2:33 pm

HIKARU TEKKEN

A hľa, dočkal som sa malého prekvapenia. Nedošlo na žiadnu reakciu. Očakával som, že sa Killunia bude vzpierať alebo minimálne súhlasne prikyvovať, ale na nič z toho nedošlo.
"Myslím si, že som to povedal dosť jasne, ale zopakujem ti to ešte raz. Tvoj drak ti nepochybne bude schopný pomáhať a do značnej miery ovplyvní aj silu tvojho ohňa, ale predsa... u tréningu ninjutsu bude zo všetkého najviac záležať práve len na tebe. Ak máš pochybnosti o tom, či to dokážeš, môžeš to rovno vzdať. Povedané v skratke... tvoja najväčšia sila je zároveň tvojou najväčšou slabinou. Ak nebudeš schopná využiť plný potenciál ohnivej podstaty, nič z teba nebude," veru, teraz už bolo pomerne jasné, prečo mi namiesto môjho skutočného mena všetci hovoria Hikaru Tekken ("ohnivá železná päsť"). I napriek jej povahy som sa nebránil prísnosti.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Killunia Sat Jul 20, 2013 2:43 pm

Zaťala jsem ruce v pěst, když mi zopakoval to, co jsem už slyšela. Nepotřebovala jsem to slyšet znovu. Věděla jsem, že své, tedy spíše naší, síly musím využít. Držela jsem se, abych nevybuchla. On mě neznal, nevěděl, že jsem silně cholerická osoba, velice labilní člověk. To jediné jsem mu odpustila. Neznal mě. A byl silnější. Proto si tohle mohl dovolit. Klid nastolený meditací byl tentam. Co bylo překvapivé, že Killuni stále zůstával klidným.
"Neodepisujte mě hned. Nic jsem ještě nevzdala... A taky nic nevzdám." Zamračila jsem se a podívala jsem se senseiovi přímo do očí. Můj hlas se vrátil opět k chladnému, klidnému. "Myslím, že můžeme začít. To, jak dokážu nebo nedokážu využít svou sílu, uvidíme v praxi."
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Shinobi Sat Jul 20, 2013 3:00 pm

HIKARU TEKKEN

Zdá sa, že sa opäť vzchopila. To mi perfektne vyhovovalo.
"Výborne. Na začiatok si bež trénovať zapaľovanie ohňa... každopádne tentokrát od teba chcem niečo viac," prehovoril som a s miernym pousmiatím jej dal jasne najavo, o čo mi ide.
"Urob ho čo najväčší ako to len dokážeš. Presvedčil som sa, že si schopná len za použitia chakry zapáliť oheň, ale... ako si dokážeš poradiť už so zapáleným ohňom? Dokážeš ho posilniť, zväčšiť či nebodaj ovplyvniť jeho tvar, tak isto len s použitím surovej chakry? Ak áno, chcem to vidieť... chcem vidieť, čoho všetkého si momentálne schopná."
Túto úlohu som jej už nedal na to, aby som si potvrdzoval nejakú teóriu. Dalo by sa povedať, že to bolo v prvom rade zo zvedavosti a tak isto preto, aby som videl, akú techniku by som ju mal podľa toho, čo už sama dokáže, naučiť prvú.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Killunia Sat Jul 20, 2013 8:01 pm

Takže vytvořit co největší plamen? To by nemělo být zas až tak těžké... Tedy alespoň ně s Killuniho pomocí. Zavřela jsem oči a pomalu jsem se začala soustředit na vytvoření tepla mezi mými dlaněmi. Trochu jsem je od sebe oddálila, aby tam bylo místo. Brzy vznikl v prázdném prostoru plamínek. Jak se začal přidávat i Drak Ohně, plamínek se začal pomalu, ale jistě zvětšovat. Zjistila jsem, že zase až tak lehké to není. Když se plamen zvětšil na velikost zhruba fotbalového míče, začalo to být dost obtížné. Plamen jsem přesunula nad sebe a postavila jsem se do vhodnější pozice. Pokračovala jsem. Mé tělo mě začínalo bolet. Ale Killuni to nechtěl vzdát, cítila jsem to. Ani já to nechtěla vzdát. Brzy nabrala ohnivá koule průměru už asi jeden metr. A ještě pořád se trochu zvětšovala. Mé svaly na rukách začínaly tuhnout a bolet. Ještě kousek... Metr a půl... Metr a tři čtvrtě... Dva metry a konec, růst se zastavil. Killuni již zřejmě vycítil mé bolesti, tak nechtěl dál pokračovat.
"Můžeme to ještě zkusit na něco přetvořit. Vybav si něco a můžeme se o to pokusit..." vybízel mě Killuni. Přikývla jsem, sensei zřejmě nevěděl na co, a pustila jsem se do toho. Zavřela jsem oči a první, co se mi vybavilo, byla Killuniho tvář. "Hele, takhle jsem to nemyslel," zasmál se drak. Tak jsem zkusila něco méně složitého. Třeba... šíp. Ano, to byl dobrý nápad. Tak jsme se do toho pustili. Za chvíli se tvar koule změnil na šíp mířící svým hrotem přímo na senseiův hrudník. Otevřela jsem oči a podívala jsem se na něj. Šíp jsem zmenšila, ale pořád byl nasměrován na něj.
"Doufám, že vám něco takového stačí," řekla jsem. Skrývala jsem svou bolest, vlastně teď, jakmile jsem velikost plamene výrazně zmenšila, už mě nic nebolelo, jen jsem se cítila unavenější. "Omlouvám se, že jsem neudržela ten velký plamen tak dlouho, taková manipulace je pro mě i s Killunim ještě docela dost náročná..." Začala jsem si s ohnivým šípem již normální velikosti hrát, točila jsem si s ním v prostoru mezi dlaněmi. Ten tvar se mi moc líbil, takový hezký, elegantní.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Shinobi Sat Jul 20, 2013 9:37 pm

HIKARU TEKKEN
Veľkosť ohnivej gule, ktorú bola schopná vytvoriť, ma nepochybne zaskočila. Zdalo sa, že aj bez mojej pomoci by už nejaké tie základné techniky použiť dokázala. Následne mi predviedla aj zmenu tvaru a dokázala "vymodelovať" čosi tak dôkladné a precízne ako šíp. Talentu mala nepochybne veľa. Rozhodol som sa preto prejsť rovno na vyšší level. Utvoril som teda pečate a hneď aj vyslovil.
"Katon Onidōrō," z ničoho nič sa všade okolo nás začali objavovať ohnivé gule, z ktorých síce žiadna nebola tak veľká ako tá , ktorú vytvorila pred malou chvíľou Killunia, ale kompenzoval som to ich počtom.
"Táto technika má niekoľko úrovní. Prvá fáza, teda tú, ktorú máš možnosť vidieť teraz, je C-rank, a preto by si sa ju mala byť schopná naučiť. Vo forme B-ranku sa gule zväčšia a je nimi jednoduchšie manipulovať, teda získajú podstatne vyššiu rýchlosť. Následne vo forme A-ranku nadobudnú špeciálne tvary a ohromnú deštruktívnu silu. Je to jedna z najsilnejších ohnivých techník, ktoré poznám, pretože jej pohyby sú nepredvídateľné a pri dostatočne šikovnom ovládaní nimi nemáš problémy obkľúčiť nepriateľa. V prípade, že nemá špeciálnu obranu, je to vždy efektívne," vysvetlil som v skratke a konečne techniku zrušil. Následne som jej spomalene ukázal pečate na jej vytvorenie, teda psa, koňa a tigra.
"Po vytvorení týchto pečatí je princíp podobný ako to, čo si práve predviedla, akurát sa budeš musieť pokúšať urobiť ich viac. Nezačínaj hneď vyššími číslami, začni dvomi, tromi, štyrmi a než sa nazdáš, budeš schopná vytvoriť aj 15 naraz. Upozorňujem ťa ale na jednu vec. Najťažšie nie je tie gule vyformovať, ale ustáliť ich tvar. V prípade, že v tom urobíš nejakú chybu, technika sa zruší," a mal som pravdu. Ninjutsu, ktoré som jej práve ukázal, bolo náročnejšie ako sa zdalo, no potom, ako som videl, jak hladko dokázala vytvoriť šíp, som bol presvedčený o tom, že po nejakom čase to napokon Killunia zvládne.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Killunia Sun Jul 21, 2013 9:53 am

Když se kolem mě objevily malé ohnivé koule, byla jsem ohromená. Vypadalo to, a také to hřálo, jako malá sluníčka, která by komukoli mohla ihned rozzářit den. Komukoli kromě mne, samozřejmě. Musela jsem si připomenout, že se jedná o nebezpečnou techniku určenou k ubližování nepříteli, ne ke zlepšování něčí nálady. Rozpustila jsem svůj ohnivý šíp a sedla jsem si. Než se začnu pokoušet o něco takového, jako je tato technika, musím si odpočinout, aspoň trochu. Vytvoření dvoumetrové koule nebylo nic lehkého. Když sensei domluvil, zavřela jsem oči a snažila jsem si ty tři pečetě zapamatovat. Znám totiž svou špatnou paměť a vím, že bych je byla schopna teď zapomenout.
Když jsem se po několika minutách cítila odpočatější, začala jsem tu techniku zkoušet. Pořád dokola, opakovat pečetě a název techniky, pokusit se vytvořit zatím alespoň dvě nebo tři ohnivé kuličky... Vždycky se však rozplynuly.
Něco dělám špatně... Ale co? Nemohla jsem na to přijít. Zkusila jsem zavřít oči a "vytvořila" jsem si dvě kuličky v mysli. Když jsem je otevřela, zjistila jsem, že tady skutečně dvě jsou a létají kolem mě jako oranžové světlušky. Takže to bychom měli. Přidávat počet jsem si ještě moc nedovolila, bála jsem se, že o ty dvě přijdu. Ale měla bych to zkusit... Jenže jakmile jsem se pokusila přidat další, zase zmizely. Ach, bohové... Tohle bude ještě na dlouho...
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Shinobi Sun Jul 21, 2013 6:18 pm

HIKARU TEKKEN

Momentálne som Killunii nemal ako pomôcť. Jednalo sa totiž o veľmi zložitú techniku, na ktorej správne prevedenie musí prísť sama a žiadne slová jej v tom nepomôžu. Dôvod, prečo som zo všetkých možných ninjutsu vybral akurát toto, je však práve ten, že som bol presvedčený o tom, že má nadanie práve na techniky podobného charakteru, ba čo viac, je to jedna z tých, ktoré je možné využívať na mnohé účely, z rôznych vzdialeností, ale aj popri taijutsu na znemožnenie nepriateľovi predvídať jej pohyby a brániť sa.
"Keby si mala nejaké otázky, budem sedieť obďaleč," dal som jej vedieť a už ju viac nevyrušoval. Ostávalo mi už len sledovať ju.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Killunia Mon Jul 22, 2013 8:42 pm

Chvilku jsem zase meditovala, abych si trochu odpočinula před pokračováním ne zrovna jednoduchého tréninku. Shrnula jsem si také, co jsem zatím dokázala. Uměla jsem už vyvolat dvě ohnivé koule a udržet je. Když jsem se však pokusila přidat další, už to dál nešlo. Nejprve se však musím naučit vyvolat obě kuličky i bez zavření očí. Pak teprve se mohu soustředit na přidávání dalších.
Zůstala jsem v tureckém sedu a složila jsem tři potřebné pečetě. Tiše jsem vyslovila název techniky a zkusila jsem nechat oči otevřené. Bylo velice těžké tvořit je bez toho, aniž bych si je představovala, ale s každým pokusem se to zlepšovalo. Když už se mi to dařilo natolik dobře, že se objevily během několika sekund, začínala jsem na svém těle pociťovat únavu z většího úbytku chakry.
To není dobré... To vůbec není dobré... Budu si muset brzy odpočinout...
Každopádně jsem nepřestávala. Zkusila jsem přidat třetí ohnivou kouli, všechny se však rozplynuly. A znovu. A zase! Vzteky jsem praštila do země. To snad není možné! Proč se mi to nedaří, i když se tolik snažím? Znovu ty tři pečetě, znovu ta dvě slova, zase ty dvě ohnivé koule. A zase nic dalšího. Když jsem se podívala na oblohu, všimla jsem si, že už je noc. Jelikož se mi nechtělo domů, rozhodla jsem se, že přespím v jedné z jeskyní. Když mi skoro došla chakra, vyšplhala jsem do jedné tmavé skrýše, kde jsem skoro okamžitě odpadla.
Druhý den ráno jsem vstala brzy, už za úsvitu. Protáhla jsem se, procvičila jsem se a pustila jsem se do dalšího tréninku techniky Katon: Onidōrō. Znovu ty pečetě, znovu ta dvě slova, zase ty dvě ohnivé koule... A pořád nic. Už jsem měla zase chuť to vzdát. Killuni mě však vždy přesvědčil, abych to nedělala. Už tak jsem se dostala hodně daleko, nemůžu toho teď jen tak nechat. Takže jsem opakovala techniku, dokud alespoň nepřišel náznak zlepšení. Najednou...
"Mám to!" vykřikla jsem radostně a vyskočila jsem do vzduchu. Kolem mě poletovaly tři ohnivé koule, které jsem mohla ovládat a hýbat s nimi podle mého uvážení. Cítila jsem se unavená, nemínila jsem ale přestat. Zatím jsou tři, chtělo by to ještě více. Přišlo další náročné a otravné opakování, tentokrát to již však šlo mnohem rychleji. Brzy jsem jich měla pět, za chvilku šest, sedm.... dokud jejich počet nedosáhl deseti. S každým opakovaným použitím techniky se výdrž nově vytvořených ohnivých koulí zvyšovala. Než jsem se nadála, bylo poledne. A já si uvědomila, že jsem vyčerpaná a mám hlad. Chvilku trvalo, než mi to došlo. No jo, jenže já jsem sotva v polovině. Ignorovala jsem únavu i hlad a pokračovala jsem v tréninku. Dosáhla jsem třinácti miniaturních sluníček, pak to mé tělo vzdalo a já zkolabovala.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Shinobi Mon Jul 22, 2013 9:48 pm

HIKARU TEKKEN

Vzhľadom na to, nakoľko ma Killunia zaujala, som nemal ani len najmenšie problémy pozorovať ju po celý ten čas. Sledovanie jej postupných pokrokov bolo nepochybne zaujímavé, obzvlášť s prihliadnutím na to, akou obrovskou rýchlosťou postupovala. Nikdy by ma ani len nenapadlo, že za tak krátky čas sa jej podarí vytvoriť už trinásť ohnivých gúľ. Čo sa však kompletného ovládnutia techniky týkalo, mala pred sebou ešte dlhú cestu, no momentálne mi už bolo viac než jasné, že bez ohľadu na to, koľko času tomu napokon venuje, sa ju rozhodne v konečnom dôsledku zvládne naučiť. Jej nadanie bolo do značnej miery vyššie než to moje. Otázkou len ostávalo, či sa jej podarí dostáť svojho plného potenciálu a využiť ho v budúcnosti.
Hm... zdá sa, že toho na ňu už bolo priveľa, pomyslel som si potom ako skolabovala a okamžite si šiel skontrolovať jej stav. Bolo to však len z vyčerpania a preto som nepodnikal kroky ako prenos do nemocnice. Skrátka som ju posadil a oprel o vnútornú stenu arény a dopredu jej priniesol vodu.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Killunia Tue Jul 23, 2013 9:01 pm

Když jsem otevřela oči, trochu mě bolela hlava. Zjistila jsem, že sedím, tak jsem se pokusila zvednout, jenže se mi zamotala hlava. Takže jsem se vrátila do původní pozice, která byla mému tělu příjemnější. Všimla jsem si nádoby s vodou. Tu jsem do sebe hodila tak rychle, že za pár sekund už nic nezbylo. Spíš než žízeň jsem však měla hlad. Podívala jsem se na senseie.
"Ta technika... ještě není hotová, že? Kdy vůbec bude kompletní?" Chtěla jsem to vědět. Potřebovala jsem znát, jak moc se ještě budu muset snažit, abych se tu techniku naučila. Něco mi říkalo, že to bude ještě dost náročné. Killuni zatím nic nekomentoval, jako by se najednou vytratil. Tedy, ne že by mi to nějak extra vadilo.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Shinobi Wed Jul 24, 2013 1:23 am

HIKARU TEKKEN

Killunia sa konečne prebudila. A nebola jediná, prebudila tým zároveň i mňa. Veru, pred nejakou tou chvíľou som privrel oči a než som sa nazdal, neúmyselne som si dal šlofíka. Momentálne som však už bol opäť pri zmysloch.
"Hm. Ta technika... ou, jasné," uvedomil som si, kde som a čo tu robím, a konečne prepol do svojho seriózneho módu.
"Takže... je pravdou, že si pokročila s počtom ohnivých gulí, ale schádza tomu stabilita. Stavím sa, že keby si nimi do niečoho alebo niekoho narazila, alebo ich možno len za fúkania vetra prudšie pohla z miesta na miesto, zhasli by skôr než by dostáli svojho efektu. To však bude asi najlepšie zlepšovať priamo v akcii," naznačil som, ako bude prebiehať náš ďalší tréning, postavil sa a poriadne sa natiahol, skoro ako keby som sa na niečo pripravoval. V očiach shinobiho to mohlo znamenať asi iba jediné - čaká nás sparingový súboj.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Killunia Fri Jul 26, 2013 10:37 am

Když se sensei probral a nějak na mou otázku odpověděl, opatrně jsem si stoupla, abych neztratila svou stabilitu. Chvilku jsem se dívala na senseie, pak jsem pohled stočila k zemi. Takže s ním budu bojovat. No... to se mi vůbec nelíbí. Sice by to s Killuniho pomocí nemělo být zas až tak hrozné, přesto jsem se bála výsledku. Zkusila jsem tedy vyvolat techniku. Alespoň ty první dvě by měly dostát svého efektu. Pokud více, budu spokojená. Zkusila jsem s nimi hýbat rychle, všechny se udržely.
Mohlo by to být dobré... pomyslela jsem si spokojeně.
"Chcete se vsadit? Tak dobrá..." Trochu, ale opravdu jen nepatrně, mi stouplo sebevědomí. Cítila jsem se... jistější. Náhle jsem ucítila, jak do mého těla vstoupila další energie. Killuni. Všechny ohnivé koule zapulzovaly a ještě více se rozzářily. Takže doteď mi Killuni ani trošku nepomohl, všechno jsem dělala úplně sama. Pousmála jsem se a připravila jsem se na boj.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Shinobi Sat Jul 27, 2013 10:18 am

HIKARU TEKKEN

Potom ako sa Killunia pripravila na boj a už aj vytvorila svoju techniku, chcel som sa do toho pustiť. To, o čo mi pôvodne šlo, by sa súbojom s najvyššou pravdepodobnosťou nazývať nedalo. Chcel som jej len ukázať, aké jednoduché bude uhasiť jej techniku, ale potom ako sa rozžiarili ešte viac mi došlo, že tu niečo nehraje. Netrvalo dlho a uvedomil som si, že za to s najvyššou pravdepodobnosťou môže drak.
Hm, tak teda zmena plánu. To, čo som chcel urobiť pôvodne, by teraz už nefungovalo... každopádne na tom nezáleží. Uvidíme, ako ďaleko budeš schopná zájsť, pousmial som sa ako málokedy a postrčil Killuniu k tomu, aby na mňa skúsila zaútočiť.
"Tak sa mi predveď. Uvidíme, či sa ti podarí zasiahnuť ma," vyprovokoval som ju k útoku a poslušne čakal na mieste, pripravený na "hasenie".
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 10 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru