Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bojiště před Konohou

+9
Hikaru Hyuuga
Hyuuga Mikomi
Yorimi Sonoe
Lucy Shiro
Kokoru Uchiha
Jishaku
Tor Vizsla
Hebi
Assasin Senju
13 posters

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Goto down

Bojiště před Konohou Empty Bojiště před Konohou

Příspěvek pro Assasin Senju Wed Aug 07, 2013 6:24 pm

ohromné prostranství na kterém se bude odehrávat slavná bitva, která se zapíše do historie.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou Empty Re: Bojiště před Konohou

Příspěvek pro Hebi Wed Aug 07, 2013 6:29 pm

S armádou jsme dorazili na místo určení. Jednotky Iwagakure no sato se smíchali i s jednotkami Umrlčí hlídky. Byl čas. Tlumeným hlasem jsem sdělil vůdci svou taktiku a čekal jsem na jeho odpověď.
Hebi
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou Empty Re: Bojiště před Konohou

Příspěvek pro Tor Vizsla Wed Aug 07, 2013 6:32 pm

Dorazily jednotky z Iwy, to bylo vážně nejlepší! Objevil se velitel jejich armády, slizký Hebi. Vyslechl jsem si jeho část plánu a souhlasil s ní. Nechtěl jsem pronášet projevy, ty už byly. Teď nadešel čas, kdy se prokáže naše vůle. Bylo nás pět set. 150 vojáků jsem poslal na východní část bojiště a dalších 150 na západní část. Já jsem se zatím nezapojoval. Vytvořil jsem si pod sebou ze zlatého písku kruh, na kterém jsem se vznesl. Použil jsem techniku třetího oka abych vše sledoval.

 
Tor Vizsla
Tor Vizsla
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 78
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou Empty Re: Bojiště před Konohou

Příspěvek pro Hebi Wed Aug 07, 2013 11:52 pm

Byl jsem v úkrytu a řídil boj. Bylo to úžasné, zjistil jsem tolik informací jako nikdy dřív. Tohle se bude hodit. Bylo jasné, že tady Tor má válku prohranou. Konoha byla příliš silná.
"Dnešek by to šlo, vrátila se půlka armády. Konoha také utrpěla nějaké ztráty, měl bys okamžitě něco vymyslet," ušklíbl jsem se. Můj hadí ocas zasyčel a ošklivě se na Tora díval. Dnes jsem zjistil, že Uzumaki čakra je naprosto boží. Dokončil jsem Edo tensei a techniku udržel!
Hebi
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou Empty Re: Bojiště před Konohou

Příspěvek pro Tor Vizsla Wed Aug 07, 2013 11:59 pm

Všechno jsem sledoval. Svým třetím okem, zaujalo mě několik lidí. Zítra půjdu sám do boje a Konohu zničím. Ninjové, kteří zde zůstali se na něco připravovali. Co to bylo? To věděl snad jen Tor sám. Na mé tváři se mihl úsměv, když Hebi ke mě přišel. Jeho ocasu jsem nevěnoval pozornost, byl to zkušený a lstivý bojovník. "Já už něco vymyšlené mám," ušklíbl jsem se. "Milý hade, vyčkej času a uvidíš. Nastal čas, aby se hlavní velitel zapojil a rozséval zkázu."
Tor Vizsla
Tor Vizsla
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 78
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou Empty Re: Bojiště před Konohou

Příspěvek pro Jishaku Thu Aug 08, 2013 3:51 pm

Na bojisko pred Konohagakure, konkrétne na miesto, kde sa práve nachádzal Tor Vizsla a Hebi, dorazila ďalšia pre túto vojnu pomerne významná osoba. Muž, ktorého sila nespočívala v počte a moci ninjutsu, ale ohromnej inteligencii, informovanosti a schopnosti taktizovať za akýchkoľvek podmienok - významný shinobi s jitonom a efektívnym bukijutsu, Jishaku.

"Ospravedlňujem sa za meškanie, ale zdržali ma "hokageho bacily"," tak zneli moje prvé slová s výraznou dávkou pohŕdavosti, po ktorých vyslovení som už aj ťahal balíček cigariet a bez váhania si jednu zapálil. Okamžite potom som položil môjmu súčasnému vodcovi otázku.
"Prišiel som o veľa?" Obláčik dymu som pochopiteľne vyfúkol, ale vždy na inú stranu, než na ktorej sa nachádzal už spomínaný Hebi a Tor Vizsla. Predsa len som totiž minimálne voči jednému z nich odôvodnene prejavoval istú formu niečoho, čo by bolo možné nazvať úctou.
Jishaku
Jishaku
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 51
Registrován : 04. 08. 13
Location : Potulný ninja

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou Empty Re: Bojiště před Konohou

Příspěvek pro Tor Vizsla Thu Aug 08, 2013 4:00 pm

Vojáci se přeskupovali, medici léčili, já jsem stál se založenýma rukama a cítil jsem vítězství. Konečně dorazil.
"Ááá, Jishaku-san! Ne, nepřišel, proběhl jen první den války, tady Hebi-chan provedl své kouzla a vyhladil celé bojiště, no, nepočítali jsme se sanninskou barikádou. Ale dnes se zapojím i já, půjdeš do toho taky, Jishaku-san," jeho příchod mě opravdu rozveselil, vrátil se mi obvyklý bezstarostný tón do mého hlasu.
Tor Vizsla
Tor Vizsla
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 78
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou Empty Re: Bojiště před Konohou

Příspěvek pro Jishaku Thu Aug 08, 2013 4:25 pm

Vypočul som si Torove slová a zamyslel sa nad tým, ako ide všetko zatiaľ až podozrivo hladko. Všetko až na jednu vec, s ktorou ho tak isto bolo nutné oboznámiť.
"V poriadku. Obávam sa však, že ja nemám tak dobré správy. Hyuugovia mi ušli, ba čo viac, Aburame sklamal a s najvyššou pravdepodobnosťou už nie je medzi nami. Keby vodcu klanu zdržal len o chvíľu dlhšie, mali by sme na konte dvoch mŕtvych nebezpečných shinobi, avšak zdá sa, že som ho precenil," prehovoril som a i naďalej si užíval cigaretu.
Jishaku
Jishaku
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 51
Registrován : 04. 08. 13
Location : Potulný ninja

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou Empty Re: Bojiště před Konohou

Příspěvek pro Tor Vizsla Thu Aug 08, 2013 4:36 pm

"Jeho ztráta bude naším vítězstvím," zvedl jsem pravou ruku a přiložil ji na místo, kde mám srdce. "Zvítězíme pro něj, pro našeho padlého kamaráda," řekl jsem naoko truchlivě a dokonce jsem si zamáčkl do oka falešnou slzu. Pravda byla taková, že se mi na tváři mihl ďábelský úsměv.
Tor Vizsla
Tor Vizsla
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 78
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou Empty Re: Bojiště před Konohou

Příspěvek pro Jishaku Thu Aug 08, 2013 4:53 pm

Na Torove slová som nijak zvlášť nereagoval.
Bolo mi jasné, že preňho onen Aburame veľa neznamenal. Ja som ho narozdiel od neho poznal už nejakú tú dobu. Za normálnych okolností by mi jeho strata určite spôsobila veľa smútku, avšak po tom všetko, čím som si v živote prešiel, ma už čosi také obmäkčiť nedokázalo.
Napokon som už aj mal svoj vek a rozhodne už kadečo za sebou.

"Je smutné, že sa nášho víťazstva nedožije, ale bolo to jeho rozhodnutie. Ak by si naozaj cenil svoj život viac ako to, čo sa snažil ochrániť, bol by ešte medzi nami. Po skončení vojny sa možno premôžem a uroním preňho aspoň jednu slzičku, ale inak nič neľutujem," dal som Torovi dosť jasne najavo, že na jeho smrti nezáleží, keďže si ju privodil sám, z vlastnej vôle. Opäť raz som sa riadil filozófiou, že ak je človek ochotný jednať i bez rozkazu, tak jeho činy vždy majú zmysel. Následne som už svoju pozornosť venoval tomu, čo som mal pred očami.
Jishaku
Jishaku
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 51
Registrován : 04. 08. 13
Location : Potulný ninja

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou Empty Re: Bojiště před Konohou

Příspěvek pro Tor Vizsla Thu Aug 08, 2013 4:58 pm

"To ano," uznale jsem přikývl. "Jishaku-san, budeš velet Samurajům? Konoha ještě nepoznala tvou sílu a máš spoustu zkušeností a jsi obdivovaný," otočil jsem se na něj a čekal na jeho odpověď. Brzy zaútočí, nechal jsem Konohu, aby si nás našla a čekal na jejic útok.
Tor Vizsla
Tor Vizsla
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 78
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou Empty Re: Bojiště před Konohou

Příspěvek pro Jishaku Thu Aug 08, 2013 5:18 pm

Jednotka samurajov bola už blízko. Zdalo sa, že som skutočne prišiel v ten správny čas, aby som s nimi mohol skombinovať svoje vlastné techniky a poviesť ich ako správny stratég.
"Ak to pomôže nášmu víťazstvu, rád sa toho zúčastním," odpovedal som na Torove otázky a rozopol si zips na bunde, odhaliac tak svoje chrániče a špeciálnu kovovú vestu plnú zbraní a zvitkov.
"Dúfam, že sa nepohneváš, ak si od teba vypožičiam trochu toho tvojho "zlatého piesku"," prehovoril som a vzal si ho trochu za použitia jitonu z jeho nádoby s úmyslom použiť ho na to, aby som sa za jeho pomoci dokázal vzniesť nad bojisko a lietať.

Tak som veru aj učinil, ale tým to nekončilo. Vzlietol som nad bojisko k skupine samurajov a poslal zrnko piesku na všetkých zbrane. Následne som vytvoril pečate a vyriekol názov techniky.
"Jiton, Jiki Hane no Jutsu," to malo za následok, že som naraz zmagnetizoval meče každého jedného samuraja s tým, že po zasiahnutí cieľa sa onen magnetizmus prenesie aj na napadnutý objekt. Následne som už len sedel dostatočne vysoko na to, aby sa ku mne nikto len tak jednoducho nedostal a ak hej, tak nie skôr než naňho budem schopný zareagovať, a pripravoval si zvitky na vyvolávanie kadejakých zbraní. Bolo to pre mňa skoro ako keby som z vrchu hľadel na šachovnicu plnú figúriek na taktické hranie. Zábava mohla začať.
Jishaku
Jishaku
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 51
Registrován : 04. 08. 13
Location : Potulný ninja

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou Empty Re: Bojiště před Konohou

Příspěvek pro Tor Vizsla Thu Aug 08, 2013 5:22 pm

"V pořádku,"ušklíbl jsem se. Jeho technika byla vážně skvělá. Já jsem seskočil k vojákům, kteří se rozestoupili a vytvořili dvě linie. Já jsem stál uprostřed a šel jsem do čela armády. "Dnes zvítězíme a očistíme plamen, který živí naši milovanou zemi Ohně od moru jménem Listová." dva týmy se postavily za mě a vytáhly dva velké svitky s ohromnou zásobou zlatého písku. Oba týmy začaly s uvolňováním.
Tor Vizsla
Tor Vizsla
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 78
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou Empty Re: Bojiště před Konohou

Příspěvek pro Hebi Thu Aug 08, 2013 5:54 pm

Nehodlal jsem se moc zapojovat. Ale i tak jsem si nenechal ujít plamen války. Vyskočil jsem na velký strom a odtud jsem pozoroval blížící se armádu. To je tedy strategie? Pobít je do jednoho? Ušklíbl jsem se a poskládal ruční pečetě. Heh
Hebi
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou Empty Re: Bojiště před Konohou

Příspěvek pro Kokoru Uchiha Thu Aug 08, 2013 6:10 pm

A práve na tomto mieste kde sa mal odohrať jeden v kategórií, viac epických bojov sa náhle zdvihol vietor. Netrvalo dlho a na mieste kde doteraz bola len medzera medzi stromami, sa objavila tmavá postava v plášti, skladajúca si kapucňu a tvár doteraz zahalenú v tme ukázala pred vodcami revolúcie, ktorá mala podľa neho obrátiť chod prehnitého systému Konohy. Sám ale len využil túto revolúciu pre svoje účely, v jeho mienení bolo získať oči svojho brata, kvôli vlastným Uchíhovským experimentom. Mienil jeho oči využiť na svoje svetlo v tme, pravdepodobne dúfajúc o prítomnosti MSka v oku Rokura Uchíhy. Len pár krokov viedlo, kým sa postava dostavila na bojisko, stojaca ale v ústraní a sledujúca situáciu naokolo. Jej úmysly boli jednoznačné. Zničiť každého Shinobiho, hrdo nosiaceho čelenku Konohy...
Kokoru Uchiha
Kokoru Uchiha

Počet příspěvků : 13
Registrován : 08. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou Empty Re: Bojiště před Konohou

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Aug 08, 2013 6:17 pm

Zastavil jsem se několik metrů před nachystanou armádou povstalců. Zastavil jsem ostatní pohybem ruky.
"Takže už na nás čekají," ušklíbl jsem se. Otevřel jsem oko ve kterém jsem měl Sharingan, celou dobu jsem ho měl totiž zavřené.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou Empty Re: Bojiště před Konohou

Příspěvek pro Lucy Shiro Thu Aug 08, 2013 6:18 pm

Dostala jsem se na druhou stranu od těch nukeninů a dalších povstalců. Mé malé a mělké rány byly hned pryč, před tím jsem se skoro ani nezapotila, proto jsem byla ve skvělé kondici a čekala na divize, než jsem příjdou. Sledovala jsem každý pohyb z dálky a dávala si pozor na vše co se tu stane. Další války, aspoň je sranda ne? Povzdechla jsem si a i v této situaci se usmála. Měla jsme v plánu se připojit k divizi specializující se na Taijutsu aneb k Hyuugum.
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou Empty Re: Bojiště před Konohou

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Thu Aug 08, 2013 6:20 pm

Obdivovala jsem Hokageho i za to, jak dokázal pohybem ruky zastavit celou armádu. Ale nebylo divu, byl to náš vůdce. Každý by pro něj zemřel. A mnoho z nás zřejmě doopravdy zemře, protože nepřátel nebude málo. Má divize se zastavila za mnou, já odhodlaně postoupila víc o krok dopředu, aktivovala jsem Byakugan. Chtěla jsem znovu bojovat s Nejim. Nikdo ho už nesměl v budoucnosti přivolat a já tomu musela zabránit.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou Empty Re: Bojiště před Konohou

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Thu Aug 08, 2013 6:21 pm

Přicházela jsem z poněkud jiné strany než Assasin a spol. Sledovala jsem všechno to nadělení, které nás čeká. A především jednu jistou osobu. Jishaku...

Měl značný podíl na tom, že můj otec musel zůstat v nemocnici. Velmi jsem litovala toho, že jsem jej nemohla zabít už na misi. Ale naše osudy se stejně střetnou.

Přistála jsem na větvi jednoho ze stromů a stála k oběma stranám trochu bokem. Nejradši bych zůstala u táty a počkala, jak se jeho zdravotní stav bude vyvíjet, ale tady budu také potřeba.
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou Empty Re: Bojiště před Konohou

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Thu Aug 08, 2013 6:31 pm

Zastavil jsem se a aktivoval Byakugan. Uprimne jsem chtel dostat toho vudce ale taky sem vedel ze se to nestane. Nakonec jsem cekal kde se zaradime do boje. vedel jsem ze stejne budu delat jen tu mene nebezpecnou cast ale i pri te se mohlo stat cokoliv.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou Empty Re: Bojiště před Konohou

Příspěvek pro Hebi Thu Aug 08, 2013 6:39 pm

"Kuchiyose: Edo tensei!" opět jsem použil techniku a tentokrát přivolal jen jedno Edo tensei. Nechtěl jsem riskovat a jak vidím, tak povstalci to mají stejně prohrané.
Hyuuga Neji se objevil před Shijin a pomalu vylezl z rakve čekajíc na svůj další osud.
Hebi
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou Empty Re: Bojiště před Konohou

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Thu Aug 08, 2013 6:42 pm

A bylo to tady. Kývla jsem na svou první skupinu, ať se připojí k ostatním. Tohle jsem musela zvládnout sama. Minule byl tak... prázdný, ani nepromluvil. Ale možná to bylo lepší. Přesvědčovala jsem se, že zbývá jen tělesná schránka a cosi, co se málem nedokázalo ani představit. Z hrdiny. Sotva vystoupil z rakve, pustila jsem se do boje.
"Hakke Kushou!" namířila jsem proti němu stejnou techniku, jakou on prvně použil proti mě.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou Empty Re: Bojiště před Konohou

Příspěvek pro Tor Vizsla Thu Aug 08, 2013 6:44 pm

Bylo načase začít s útokem. Poskládal jsem pečetě a soustředil čakru do svých plic.Bojiště před Konohou Tumblr_mqhvjeDk531r3knooo1_250
Heh, co uděláte s tímhle? "Katon: Gouka Mekkyaku!"
Bojiště před Konohou Tumblr_mqhvjeDk531r3knooo2_250 Bojiště před Konohou Tumblr_mqhvjeDk531r3knooo3_250 Bojiště před Konohou Tumblr_mqhvjeDk531r3knooo4_250
Tor Vizsla
Tor Vizsla
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 78
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou Empty Re: Bojiště před Konohou

Příspěvek pro Lucy Shiro Thu Aug 08, 2013 6:46 pm

Hned jak přišla divize, jsem se ale zamračila. Cítila jsem tu nějakou jinou chakru, Mikomi, ale na jiné straně. Netušila jsem co má v plánu, ale když byla osamocena, nevěstilo to nic dobrýho, proto jsem jen dávala pozor co se stane a hned první mě fascinovala Katonová technika, byla to fakt síla a já doufala že shinobi se Suitonem rychle zareagují a mělo by to být v pořádku.
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou Empty Re: Bojiště před Konohou

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Aug 08, 2013 6:47 pm

Jeho Katon byl neuvěřitelný. Tohle byl zřejmě vůdce smečky. "Uživatelé Suitonu kupředu!" zařval jsem a začal skládat pečetě. "Suiton. Sujinheki!" několik uživatelů suitonu se dostalo kupředu a společně jsme vytvořili velkou vodní zeď, která dokázala vynegovat jeho katon. Snad.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou Empty Re: Bojiště před Konohou

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru