Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bojiště před Konohou

+9
Hikaru Hyuuga
Hyuuga Mikomi
Yorimi Sonoe
Lucy Shiro
Kokoru Uchiha
Jishaku
Tor Vizsla
Hebi
Assasin Senju
13 posters

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Goto down

Bojiště před Konohou - Stránka 2 Empty Bojiště před Konohou

Příspěvek pro Assasin Senju Wed Aug 07, 2013 6:24 pm

First topic message reminder :

ohromné prostranství na kterém se bude odehrávat slavná bitva, která se zapíše do historie.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Bojiště před Konohou - Stránka 2 Empty Re: Bojiště před Konohou

Příspěvek pro Tor Vizsla Thu Aug 08, 2013 6:50 pm

Suiton vyšel. Ale nadešel čas se zapojit. Vytáhl jsem katanu a využil chaosu a mlhy při odpaření. Přiskočil jsem přímo do středu jejich armády a začal jsem kosit.  Bojiště před Konohou - Stránka 2 IbqLOHGfaGJrie Pak jsem použil jinton a zmizel pryč - https://nsgo.forumczech.com/t398-bojiste-pred-konohou-vychod
Tor Vizsla
Tor Vizsla
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 78
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - Stránka 2 Empty Re: Bojiště před Konohou

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Aug 08, 2013 6:52 pm

"Nenecháme tě utéct!" křikl jsem a pak zvedl ruce do vzduchu a hledal. "Allii, Hikaru za mnou!" (přesun za Torem)
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - Stránka 2 Empty Re: Bojiště před Konohou

Příspěvek pro Rokuro Thu Aug 08, 2013 6:55 pm

Prišli sme na toto bojisko. Aktivoval som sharingan. Bol to naozaj zaujímavý pohľad, obe vojská proti sebe stáli. Zhlboka som sa nadýchol a potom vydýchol. Tasil som po mojej katane. A čakal na rozkaz k útoku. Táto bitka bude ešte dlhá. Dúfal som, že ma nikto nedostane. Mal som však pochybnosti, nebol som tu jediný, ktorý mal také schopnosti.
Bitka sa začala a na nás vyšľahla obrovská katonová technika. uživatelia Suitonu ju však zrušili. Ja som sa pustil teda do útoku aj s ostatnými.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - Stránka 2 Empty Re: Bojiště před Konohou

Příspěvek pro Hebi Thu Aug 08, 2013 6:56 pm

"Hakke Kyusho!" Neji zopakoval stejnou techniku jako Shijin, čímž ji vynegoval. Opět se na ni vrhl, ale tentokrát se chystal na něco horšího. "Hakke Hasangeki!"
Hebi
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - Stránka 2 Empty Re: Bojiště před Konohou

Příspěvek pro Kokoru Uchiha Thu Aug 08, 2013 7:02 pm

Než ale stihol Rokuro poriadne zasiahnuť do boja a ako pravý Uchíha drviť jedného nepriateľa po druhom, pocítil prítomnosť dosť známej čakry stojacej v podobe jeho brata pred ním. Boli to roky čo sa navzájom nevideli, mnohé sa zmenilo, presne aj pohľad v očiach Kokora Uchíhy. Potemnel, dávno sa otočil od svetlej cesty po ktorej kedysi kráčal, tentoraz bola jeho jediná šanca na návrat do svetla a tepla práve sila v očiach jeho brata. Iba sa ukázal, viac k tomu naozaj nepotreboval, dlho netrvalo a tak rýchlo a podivne ako sa zjavil sa aj vyparil v dyme ktorý zo sebou priniesol dlhý prúd vrán. Jediné čo po ňom ostalo bol kľúč, kľúč od ich domu...
Kokoru Uchiha
Kokoru Uchiha

Počet příspěvků : 13
Registrován : 08. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - Stránka 2 Empty Re: Bojiště před Konohou

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Thu Aug 08, 2013 7:04 pm

"Hakke Hasangeki!"
Zarazila jsem se. Moc daleko se nedostaneme, když budeme používat stejné techniky. Ale my už jsme se dostali dál. Po obraně jsem se pustila do vlastní techniky. Neji Hyuuga, žádný Hyuuga, nemá chakrové vrány. Moje vlastní technika je moje jediná naděje.
"Chakura no Karasu!"
Z dlaní se mi postupně vynořily čtyři vrány. Dvě se rozlétly na Nejiho. Juukenová chakra. Jedna z jedné, druhá z druhé strany. Možná jsme Edo Tensei nemohli zabít, ale pokud by ho trefily do rukou, jak jsem doufala, jistě by mu zablokovaly proudění chakry v nich jako každému. Další dvě jsem si nechala zatím za zády.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - Stránka 2 Empty Re: Bojiště před Konohou

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Thu Aug 08, 2013 7:04 pm

Rozbehl jsem se za Hokagem Tohle jsem si nemohl nechat ujit. I kdyz jsem potom pocital s kazanim od Shijin nebo nekoho jineho. Ale zabil mi pred oima guvernerku a to jesem nehodlal Akceptovat ze vyvazne.
(Presun)
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - Stránka 2 Empty Re: Bojiště před Konohou

Příspěvek pro Rokuro Thu Aug 08, 2013 7:08 pm

Ten pocit bratovej chakry, ktorú som dlho nevidel. No nevedel som čo si mám myslieť. Bojoval na opačnej strane, keď som ju pocítil až teraz?
Mnoho sa toho zmenilo, brat už najskôr nebol taký ako som si ho pamätal. Nebol to obránca Konohy, ale možno niekto iný. Nebol to ten Hiro Uchiha, ktorého som poznal. Vlastne teraz sa nazýval inak a nie Hiro, už to bol Kokoru. V sekunde som pribehol k tomu kľúčiku. Bol od nášho domu. Rozbehol som sa preč z bojiska.. Moja divízia sa automaticky pridala ku Shijininej.

Presun


Naposledy upravil Rokuro dne Thu Aug 08, 2013 7:29 pm, celkově upraveno 1 krát
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - Stránka 2 Empty Re: Bojiště před Konohou

Příspěvek pro Jishaku Thu Aug 08, 2013 7:10 pm

Armádu samurajov som navigoval tak, aby úspešne bojovala proti shinobim. Nie je snáď ani nutné dodávať, že sa mnohí nechali nachytať a vykrývali ich útoky katanou namiesto toho, aby sa im vyhli. Následne sa tak všetci, jeden po druhom, stávali perfektným terčom pre moju techniku. Boli zmagnetizovaní, a teda prišiel čas na moje techniky.

Začnime niečim menším, pomyslel som si pohŕdavo a tasil jeden zo svojich zvitkov. Ten som následne roztvoril a začal povolávať rôzne kunaie a shurikeny, pričom všetky zaradom napádali každého zmagnetizovaného jedinca. Bolo to skoro ako keby som ich z bezpečnej vzdialenosti odstreľoval guľometom bez akejkoľvek možnosti brániť sa. Všetko sa to uskutočňovalo prirýchlo, vo chvíli, kedy sa dotkli samurajskej katany, bol ich osud bez akýchkoľvek pochybností spečatený.

Po nejakom tom čase sa mi ale začalo dostávať veľa nežiadúcej pozornosti. Shinobi si začínali uvedomovať, že za všetkým stojím ja, a preto som sa rozhodol presunúť na bezpečnejšie miesto. Za použitia zlatého piesku, na ktorom som vo vzduchu stál, som stále viac a viac ustupoval. Nikto z radových shinobi si ma však cez tie hordy samurajov netrúfal prenasledovať.

Jishaku
Jishaku
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 51
Registrován : 04. 08. 13
Location : Potulný ninja

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - Stránka 2 Empty Re: Bojiště před Konohou

Příspěvek pro Lucy Shiro Thu Aug 08, 2013 7:15 pm

Pomalu jsem se dostávala obklikou blíž na místo kde byla Mikomi, abych po případě nějak zasáhla, když tam byla sama.
Najednou jsem se zpozorovala toho chlápka a z povzdálí zahlédla i to jak po něm kouká Mikomi. Zamračila jsem se při pohledu na to co dokázal a doufala jsem že se shinobi stačí nějak ubránit. Tento chlap byl ale velmi nebezpečný, proto jsem nečekala a hned po tají ho následovala.

//Přesun
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - Stránka 2 Empty Re: Bojiště před Konohou

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Thu Aug 08, 2013 7:16 pm

Nějakou dobu jsem sledovala situaci na bojišti. Snažila jsem si zapamatovat jak kdo z našich nepřátel bojuje. Doufala jsem, že padnou ještě dnes a dostatečně rychle na to, abych si s tím nemusela zatěžovat hlavu. Ale jeden nikdy neví.

Proboha... Neji... Co tu dělá? Kdy už konečně přestanou zneužívat nejmocnější členy našeho klanu? Shijin, doufám že ho z tohoto nepříjemného prokletí osvobodíš, musím to nechat na tebe.


Jishaku se rozhodl kamsi utéct. Pochopitelně jsem to nemohla nechat jednom tak. Byakugan jsem měla už dávno aktivovaný a proto mi jednoduše nemohl zmizet ani na zlomek sekundy. Za to co on a ten jeho Aburame provedli tátovi, draze zaplatí.
Přesun
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - Stránka 2 Empty Re: Bojiště před Konohou

Příspěvek pro Edo tensei Thu Aug 08, 2013 7:32 pm

Hyuuga Neji
Neji tušil, aký dopad by naňho malo, keby ho tie vrany zasiahli. Avšak nepoznal ju...Určite bola vytvorená dávno potom, než zomrel.
Na perách sa mu objavil divný úsmev. Netušil presne, ako sa tých vrán zbaviť. Niečo však chcel vyskúšať... Hakke Hasangeki! "Vlnu" chakry poslal najprv na jednu vranu, potom na druhú. Nevedel, či to bude fungovať, zistí to predsa pomocou Byakuganu. Každopádne bol pripravený i na ďalší útok, ak sa teda Shijin rozhodne naňho znova zaútočiť. 
Edo tensei
Edo tensei
Edo Tensei
Edo Tensei

Počet příspěvků : 19
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - Stránka 2 Empty Re: Bojiště před Konohou

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Thu Aug 08, 2013 7:42 pm

Byl to opravdu génius! Použít dvakrát po sobě tak silnou techniku bylo něco. A navíc použít na vrány techniku, kterou se obvykle spíš rozbíjí skály.
Zajímavé...
Přesto v technice byla i chakra a tak samozřejmě vrány doslova roztrhala na kusy. Zamračila jsem se. Musela jsem útočit rychle a účinně, nemohla jsem si dovolit váhání.
"Chakura no Tatsumaki!"
Vrány jsem si zatím nechala za sebou. Vybrala jsem si chvíli, kdy byl zaměstnaný ničením vran, o kterých netušil, že jde vlastně jen o Juuken na dálku. V dlani se mi začala formovat chakra do malého tornáda. Tuhle techniku nebude lehké vyblokovat, protože ani já ji po vypuštění nemohu ovládat. Jakmile bylo tornádo dostatečně velké, doslova jsem jím hodila o zem a ono se točilo kolem k němu a zanechávalo v zemi hlubokou rozšiřující se stopu.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - Stránka 2 Empty Re: Bojiště před Konohou

Příspěvek pro Edo tensei Thu Aug 08, 2013 7:52 pm

Neji Hyuuga

Úsmev mu z tváre ešte stále nevyprchal. Občas to dokonca vyzeralo tak, že sa Shijin vysmieva. Nebol to on...Teda nie celkom. Nepamätal si na svoju minulosť, na nič. Ani na svoje posledné slová.
Úsmev sa mu ešte viac rozšíril, keď jeho technika vrany doslova roztrhala. Stále si dával veľký pozor, a keď s pomocou Byakuganu zazrel to tornádo, ľahko sa zamračil. Sám sa teraz rozhodol riskovať...Roztočil sa na mieste, pričom vypúšťal väčšie množstvo chakry, než zvyčajne.
Vytvoril tak omnoho väčší a snáď i silnejší Kaiten, než je to bežné...
Edo tensei
Edo tensei
Edo Tensei
Edo Tensei

Počet příspěvků : 19
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - Stránka 2 Empty Re: Bojiště před Konohou

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Thu Aug 08, 2013 7:57 pm

Tornádo vrazilo do Kaitenu a zase se od něj odrazilo. Rozpadlo se pak kousek od nás samo, když nenašlo žádný cíl. Zamračila jsem se.
Jak dlouho to zvládnu? Musím!
Nesměla jsem ho nechat vydechnout, ani sebe.
"Chakura no Nami!"
Když se mi nevyvedl rázný útok, zvolila jsem plošný. Velké množství chakry, která Hyuugu obklopuje a dává mu možnost tvořit Kaiten, se zvedlo v dlouhé, vysoké vlně podobné vodě, jen průsvitné a vyrazilo směrem k němu. I přes Kaiten by se to mělo jen převalit a stejně člověka v něm po jeho konci zasáhnout. Jednoduché údery zase nepokryjí celou plochu, kterou vlna chakry. Nezbývalo, než doufat, že tohle ho paralyzovat dokáže.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - Stránka 2 Empty Re: Bojiště před Konohou

Příspěvek pro Edo tensei Fri Aug 09, 2013 1:48 pm

Hyuuga Neji

Vyšlo to. Nejiho Kaiten bol tak silný, že sa od neho chakrové tornádo len tak odrazilo a zmizlo. Zastavil sa a s prižmúrenými očami pozoroval Shijin, ktorá naňho razom vyslala chakrovú vlnu.
Niečo ho napadlo. Sám by ju nepreskočil, ale...S pomocou istej techniky, ktorej účel bol úplne iný, než ten, na aký ju práve chcel použiť. Vyskočil do vzduchu, pár metrov nad zemou na ňu namieril dlaň, z ktorej vzápätí vyletela vlna chakry a pod náporom toho tlaku ho doslova vystrelila vysoko do vzduchu.
Trochu čudné využitie techniky Hakke Hasangeki, ale účinné. Svoju dlaň odrazu namieril na Shijin a tentoraz vlna chakry letela rovno na ňu. Hneď po tom zľahka pristal na zemi, snáď už mimo tej chakrovej vlny.
Edo tensei
Edo tensei
Edo Tensei
Edo Tensei

Počet příspěvků : 19
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - Stránka 2 Empty Re: Bojiště před Konohou

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Sat Aug 10, 2013 11:13 am

Tohle jsem opravdu nečekala. Přeskočit vlnu chakry pomocí Hakke Hasangeki ale byl dobrý plán, protože ta se, když do ničeho nenarazila, rozpadla a tak už dopadl do bezpečných prostor. Využila jsem chvíle, kdy byl ve vzduchu a rozběhla se blíž, abych mu nedala šanci na mě zaútočit a vyslat proti mě další techniku, kterou bych musela opětovat, abych mě nezasáhla, což by mi znovu ubralo větší množství chakry. Jakmile tedy dopadl na zem, neměl čas zaútočit, protože jsem se na něj vrhla s technikou, které se nejspíš bude umět bránit.
"Hakke Hyaku Nijuuhashi Shou!"
Začala jsem s údery, které znal. Vlastně mu stačilo se normálně bránit, přesto rychlost těchto úderů musela plně zaměstnat jeho pozornost. Ve chvíli, kdy jsme byli téměř u konce a údery byly čím dál rychlejší, se mi za zády vynořily dvě chakrové vrány, které se za nimi od jejich vytvoření na začátku bitvy skrývaly. Jejich chakra se doslova ztratila v našich úderech. Chtěla jsem, aby ho v nestřeženou chvíli nutné obrany praštily do rukou a přerušily tak tok chakry v nich, respektive zablokovaly patřičná tenketsu.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - Stránka 2 Empty Re: Bojiště před Konohou

Příspěvek pro Hebi Sat Aug 10, 2013 5:36 pm

Neji

Neji chtěl použít naprosto stejnou techniku, jako použila Shijin, ale něco mu v tom zabránilo. Vyčerpání uživatele Edo tensei. Neji, pomalu se regenerující se postavil proti Shijin. Sundal si čelenku, aby ukázal svou prokletou pečeť.
"Byl jsem volný, ze svého prokletí jsem se uvolnil, ale teď jsem tu byl zas. Zemřel jsem při ochraně ne hlavní rodiny, ale při ochraně přítele a položil život pro lepší budoucnost. Byl jsem nazýván géniem. Ochraňuj klan Hyuuga, předávám ti svou vůli, předej ji dál," zašeptal. Neji se osvobodil, nechtěl už dál bojovat proti člence klanu Hyuuga. Chtěl být opět svobodný, jako pták...Místo Nejiho před Shijin leželo tělo neznámé ženy.
_____
Seskočil jsem dolů ze svého úkrytu a přistál před Shijin. Pohlédl jsem na to ženské tělo. "Hm, nechápu, jak se mohl uvolnit." s úšklebkem a s hadím syčením jsem pohlédl přímo do bílých očích Hyuugy.
Hebi
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - Stránka 2 Empty Re: Bojiště před Konohou

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Sat Aug 10, 2013 5:51 pm

Vyšlo to. A on tu přede mnou stál. Můj vzor. Člen mého klanu. Génius. Hltala jsem v té chvíli každé jeho slovo. Nemohla jsem to kazit svým vlastním hlasem. Jen jsem tedy přikývla.
Kéž by klan měl v dnešní době takového člověka.
My měly mého otce a Mikomi. Ale Neji by náš klan jistě také dokázal pozvednout a možná ještě víc. Na druhou stranu jsem mu přála, že je konečně volný, zasloužil si to. A zasloužil si to víc než kdokoli jiný. Přede mnou o chvíli později leželo jen neznámé tělo. Zvedla jsem pohled k obloze.
Odpočívejte v pokoji, Neji-sama.

Jen o pár vteřin později jsem dala jednu dlaň za záda, aby se mi v ní utvořila prozatím malá chakrová vrána. A vzhlédla jsem včas na to, abych spatřila, kdo se ke mě přiblížil.
"Kdo jste, pane?"
Had. Tedy sennin. A podle slov i ten, kdo stál za technikou, která přivedla Nejiho zpět. To bylo neodpustitelné!
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - Stránka 2 Empty Re: Bojiště před Konohou

Příspěvek pro Hebi Sat Aug 10, 2013 6:00 pm

"Jsem ten, kdo stojí za vším, jsem akademik a knihomil, který se schovává a řídí osud celého světa z kouta své laboratoře. Jsem ten, kdo je velmi blízko k odemknutí tajemství Rikudou sennina, jsem Hebi!"
Bojiště před Konohou - Stránka 2 Tumblr_m891wnOKOf1robctgo1_r1_500
Hebi
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - Stránka 2 Empty Re: Bojiště před Konohou

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Sat Aug 10, 2013 6:05 pm

Akademik a knihomil?
Dostala jsem tik do oka.
"Představení hodné světového vůdce," ušklíbla jsem se cynicky.
Doufám, že tu laboratoř i s vámi někdo brzy vyhodí do povětří.
Přemýšlela jsem, jestli teď zemřu. Hyuugové jsou možná jedním z velice hrdých a úspěšných klanů, ale co zmůžu proti Senninovi? Proti někomu, kdo přivolával mrtvé?
"Proč jste vylezl ze stínů a neschováváte se dál?"
Tohle byla slepá ulička. Hrdost mi útěk nedovolí. A stále jsem nevěděla, proč on přišel ke mě. Zabít mě mohl i zdálky.
Asi touží po sociálním kontaktu.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - Stránka 2 Empty Re: Bojiště před Konohou

Příspěvek pro Hebi Sat Aug 10, 2013 6:11 pm

Zachechtal jsem se. Bojiště před Konohou - Stránka 2 Kabuto2
"Kdo ví, mohl bych říct, že jsem to plánoval, nebo jen tak z rozmaru, kvůli válce či pro dosažení míru," jedno bylo jisté, nepřišel jsem bojovat. Ne osobně, i když tato myšlenka se mi začínala pomalu, ale jistě líbit. Jednotky Tora umírají, povstání je potlačeno. Tak proč jednoduše neodejdu?
Hebi
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - Stránka 2 Empty Re: Bojiště před Konohou

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Sat Aug 10, 2013 6:14 pm

Založila jsem ruce na hrudi, aby nebylo příliš nápadné, že mám jednu za zády. Vránu jsem udržela i bez toho, stačilo mít aktivovaný Byakugan. Trochu jsem ji zvětšila. Stále se za mě hezky vešla a nebyla vidět, ale v případě potřeby se mohla rychle zvětšit ještě víc a hezky by se na ní uletělo.
Ačkoli si to asi příliš idealizuji...
"Proč jste vylezl ze stínů zrovna přede mnou?"
Samozřejmě mě i napadlo, že by mohl jít po Byakuganu. Jelikož jsem byla z hlavní rodiny a neměla ho chráněný, bylo by to opravdu nemilé.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - Stránka 2 Empty Re: Bojiště před Konohou

Příspěvek pro Hebi Sat Aug 10, 2013 6:22 pm

"Možná kvůli byakuganu, nebo jen proto, aby si vzkázala světu, vzkázala Hokagemu, že kola války byla roztočena. Iwagakure no sato, Konohagakure no sato, ukážu Vám, kdo skutečně jsem a zaplatíte za to, že jste mě přehlíželi," otočil jsem se a můj hadí ocas na ni pohlédl. Bojiště před Konohou - Stránka 2 Orochimaru-kabuto-o
"KuKu? Chceš si snad zatančit?"
Hebi
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - Stránka 2 Empty Re: Bojiště před Konohou

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Sat Aug 10, 2013 6:25 pm

Znovu tik v oku. Obočí vylétlo vzhůru a snažila jsem se jeho ocas ignorovat.
"Nepamatuji si, že bych vás znala, natož, že by vás někdo v Konoze přehlížel," odvětila jsem. "Že válka začala, to už všichni, kdo dnes bojovali, vědí. A kdo jste, to jste mi řekl - akademik a knihomil."
A ti války nevyhrávají.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - Stránka 2 Empty Re: Bojiště před Konohou

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru