Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bojiště před Konohou - východ

+8
Edo tensei
Tor Vizsla
Hokori Mai
Hebi
Kaiji
Sabaku no Aiko
Seito Senju
Assasin Senju
12 posters

Strana 1 z 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Goto down

Bojiště před Konohou - východ Empty Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Assasin Senju Wed Aug 07, 2013 6:28 pm

ohromné prostranství na kterém se bude odehrávat slavná bitva, která se zapíše do historie.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Seito Senju Wed Aug 07, 2013 6:50 pm

Přesunu jsem se zde a v dáli uviděl nepřátele. Mizu no jikuukan už jsem měl aktivovaný, takže jsem jen čekal, až se ještě trochu posunou a představení mohlo začít. Ještě jsem se rozhlídl kolem sebe, abych získal trochu přehled, kdo tu je, nebo kdo se už blíží.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Sabaku no Aiko Wed Aug 07, 2013 6:57 pm

Yosh..
Zastavila jsem se a protáhla se, mezitím z tykve vyletěl špunt a písek se z ní začal linout jako had a následně padal na zem kolem mě.
Neměla jsem v plánu se zas tak moc zapojovat, jen kdyby to bylo vážně nutné. Konoha měla silné shinobi.
Sabaku no Aiko
Sabaku no Aiko

Počet příspěvků : 241
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Kaiji Wed Aug 07, 2013 7:00 pm

Dotiahol som sa za Aiko až sem, pričom som zostal postávať asi meter od nej.
Zadíval som sa pred seba, netušil som, čo vlastne čakať, ale vôbec som si neuvedomoval, že to bola fakt vojna a kľudne som tu mohol aj padnúť.
Proste som sa na to tak nedíval, ledva som vnímal, že sa ide do boja.
Za to mohol určite ešte ten alkohol a Aiko!!
Kaiji
Kaiji
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 230
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Hebi Wed Aug 07, 2013 7:10 pm

Jakmile se SHinobi přesouvali, hlavní útok byl na mě. Měl jsem ho zahájit. Byl jsem skrytý na provizorním velitelství a rozhodil jsem na mapu několik bílých "fazolí" xD
"Kuchiyose: Edo tensei." objevilo se šest rakví v první linii, šest ninjů. Prostřední z nich měl bílé vlasy. Samotný Hatake Kakashi!!
Hebi
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Seito Senju Wed Aug 07, 2013 7:11 pm

Podíval jsem se na ty dva ze Suny. Suna? Tak pomoc se vždy hodí. Kývl jsem na ně a dále se podíval na ostatní shinobi z Konohy co zde byli. ,,Taktika je jednoznačná. Prostě je pobijeme a nenecháme je, aby zničili to, co jsme tu my a naší předkové vystavili." otočil jsem se na mé přátelé z Konohy a lehce se pousmál. ,,Ukážeme jim, že právě v nás plápolá ta pravá Ohnivá vůle, která se dneska opět rozhoří na plno." jakmile jsem domluvil poskládal jsem pečetě a podíval se na druhou stranu.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Hokori Mai Wed Aug 07, 2013 7:22 pm

Když už se zdálo, že armáda Iwagakure no sato nedorazí... ukázalo se to pravým opakem. Jak by mohla Iwa chybět v tomto konfliktu? Dupot a hlasité křičení s plných plic... jako obvykle jednotky Iwy dobrá nálada neopouštěla. Co však mohlo Seitovi přijít podivné bylo to, že mezi řadami shinobi z Iwagakure no sato mohl zahlédnout tváře ze včerejška. Včera ale všechny nepřátele pobili. Nebo snad ne?
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Tor Vizsla Wed Aug 07, 2013 7:25 pm

Další vojáci dorazily. Drželi se plánu a postavili se za edo tensei, kteří měli útok zahájit.
Se smíchem sledovali jejich obličeje, byli připraveni to s nimi naprosto skoncovat!
Tor Vizsla
Tor Vizsla
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 78
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Seito Senju Wed Aug 07, 2013 7:30 pm

Viděl jsem, jak se otevřely ty rakve a pak jsem ho uviděl. Hatake Kakashi?! No, tak tohle bude trochu těžší. ,,Dobrá tedy. Já ho zkusím zaměstnat." otočil jsem se na armádu z Konohy. ,,Vy zatím vyřešte ty další." pak jsem se podíval na ty dva ze Suny. ,,Pokud vám to nevadí, možná budu potřebovat pomoct, ale je třeba hlídat i ty shinobi z Iwy." jak mi to šrotovalo hlavou, tak jsem si vzpomněl na některé jejich tváře. Co to sakra je? To tam mají zombíky? No nedá se nic dělat, musíme je zabít na dvakrát. lehce jsem se pousmál a rozeběhl jsem se směrem k nim, ale hlavně jsem směřoval na ty rakve, už jsem to nechtěl natahovat. Vyskočil jsem do vzduchu.Suiton: Bakusui Shouha.Bojiště před Konohou - východ Suiton%20-%20Bakusui%20Shouha
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Kaiji Wed Aug 07, 2013 7:37 pm

Zazrel som rakvy, a už mi ani nemusel byť dodaný žiadny iný pohľad, aby som nezistil, čo to má byť.
Edo Tensei... no výborne!
Zamračil som sa, nech mal Hokage akýkoľvek príhovor, ja som z Edo Tensei nikdy nemal dobrý pocit, navyše teraz som proti tej technike stál aj v skutočnosti.
Ku Seitovi som iba kývol hlavou na súhlas, no... nebol som istý, či som náhodou nestratil všetku odvahu.
"No super."
Zašomral som a potiahol som bábku nad seba, kde som ju nechal vznášať sa.
Zatiaľ som iba čakal, keďže som no... ani netušil, aký je vôbec plán.
Údajne sme ich mali pobiť a hotovo... no to ale nebolo bohviečo!
Kaiji
Kaiji
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 230
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Tor Vizsla Wed Aug 07, 2013 7:46 pm

asi deset SHinobi se z každé strany a prosvištělo kolem Seita. Začali házet na Raijina kunaie s výbušnýma lístkama.

Dalších deset Shinobi se vrhlo na druhou kunoichi ze suny. Nadechli se a společnou silou vyplivli ohromného vodního draka, který byl větší než kdyby to udělal jeden.
Tor Vizsla
Tor Vizsla
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 78
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Hokori Mai Wed Aug 07, 2013 7:52 pm

Když se shinobi z Iwy dostali dostatečně blízko nepřátelům, rozmístili se. "Za Tsuchikageho-sama!!!" Zařval jeden z řad shinobi Iwy a hodil směrem na Aiko kunai s výbušným lístkem. Tuhle jeho činnost okamžitě i s tím křikem zopakovali ostatní. Nějak to přece jen začít muselo. Dalších pár shinobi poskládalo pečetě... tu se okolo Raijiho objevily hrubé zemní stěny, které měli za úkol ho odříznout od Seita a Aiko. 
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Sabaku no Aiko Wed Aug 07, 2013 7:55 pm

Čelenku kterou jsem měla uvázanou u pasu jsem sundala a strčila jí do zadní kapsy.
"Tohle není náš boj takže se pokus neumírat."
Koukla jsem se na Raie a stála na místě.
To že jsme se sem připletli byl teda pech, ale jak jsem řekla nebyla to naše válka..zatím a já tu rozhodně za Konohu nehodlala položit život.
"Alééé... Iwa je tu."
Poznamenala jsem skoro uznala.
Já bych se snad ani do boje nezapojovala ale najednou se proti mě valila voda.
Mami proooč?!
Stihla jsem se kouknout na nebe a v tu chvíli písek který se vysypal z tykve a byl pode mnou utvořil plošinku a stoupal se mnou nahoru čímž jsme se vlastně skoro bez námahy vyhnula vodě a teď byla hodně vysoko.
Zbylí písek z tykve jen tak líně kroužil ve vzduchu kolem mě. Ani jsem nějak nepostřehla další útok nějakého cvoka z Iwy protože jsem už předtím reagovala na toho rychlejšího draka takže jsem se vyhnula i tomu.
Složila jsem pečeť ale nic se nestalo...aspoň pro ně.
Jen taková menší pojistka radši..
Povzdechla jsem si hlasitě a z té výšky měla krásný výhled.
A dole zrovna vyrostly nějaké stěny aby nás asi oddělily. Tomu jsem se musela od srdce zasmát..
"Ójjj Rai~íčku! Snaž se!"
Sabaku no Aiko
Sabaku no Aiko

Počet příspěvků : 241
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Kaiji Wed Aug 07, 2013 8:04 pm

Nespokojne som mľaskol, keď som zahliadol, že útok už bol podniknutý aj na mňa i na Aiko.
Už mi neostávalo nič iné.
Začal som rýchlo hýbať prstami a bábka sa rýchlo presunula so svojou veľkou kosou z pravej strany do ľavej, pričom kosou potriafala všetky letiace kunaie, a ešte pred výbuchom ich tak odrazila trochu ďalej.
Následne som si ju potiahol k sebe, spozorujúc steny okolo seba.
Hé?
Nehodlal som čakať, kým ma to uväzní úplne.
Preto som sa odrazil a skočil na jednu zo stien, potom som skočil na druhú stranu a tak som vyskákal až hore, kedy ešte steny ani neboli tak vysoké.
O to jednoduchšie bolo potom zoskočiť z nich zas na zem, kde už steny neboli.
Po celý čas som si bábku držal pri tele, takže keby aj niečo letí svojim vlastným telom by to zblokovala.
Navyše, netrvalo mi to ani tak dlho, takže som ani nepredpokladal, že by tak chytro niečo stihli hodiť ďalšie.
Ale to som už stál inde, díval sa z jedného protivníka na druhého a netušil som, čo skôr spraviť.
Bože, pomôž mi... vlastne nie! Tvoju pomoc nepotrebujem!
Uškrnul som sa.
Kaiji
Kaiji
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 230
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Hokori Mai Wed Aug 07, 2013 8:12 pm

Jak se zdálo Raijin tak trochu podcenoval své nepřátele. Pohybujíc se po zemních stěnách v doměnce, že nepřátele na něj nestihnou zaútočit bylo pošetilé. Okamžitě když skočil na první stěnu jeden z povstalců ohnivé země rychle složil pečetě a vypustil na něj nespočet ohnivých kouli. Pokud by svůj cíl minul... trefí někho jiného. Z bojiště se tak totiž trochu stála mačkanice.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Seito Senju Wed Aug 07, 2013 8:16 pm

Shinobi z Konohy
Se zatím rozdělili na skupinky. Někteří medici zůstali vzadu a byli připraveni léčit raněné. Jejich ochrana se převážně skládala z chuninů, kteří alespoň házeli po nepřátelích kunaie na kterých byly výbušné lístky, takže to dokázalo pěkne rozptýlit nepřítelovu sílu.
Jounini se zatím rozdělili na tři skupinky. Jedna mířila na Iwu a začala okamžitě házet kunaie a zapojili už i jutsu. Druhá mířila na armádu Tora a dělala to, co první. Třetí asi nejsilnější měla za úkol zabavit zbývající členy Edo tensei.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Edo tensei Wed Aug 07, 2013 8:19 pm

Predovšetkým sa na bojisku nachádzala aj úplne iná postava ktorá v túto chvíľu vnášala strach do sŕdc ostatných ľudí. Konožský Shinobi padali ako muchy rovnako ako tí Iwský. Nešlo o žiaden úkaz, jediné čoho si mohli pred smrťou povšimnúť bola obrovská biela hriva vlasov, po ktorých nasledoval blesk. Blesk samotný tvoriaci sa v jeho rukách, blesk a červené oko ktoré z neho urobilo legendu. Ninja ktorý už skopíroval cez tisíc techník. Kopírovací Ninja Kakashi Hatake! Ten v tento moment mal zapnutý svoj Sharingan, tak isto mu v rukách plápolalo jeho povestné Raikiri, ktorým dokázal preťať aj blesk. A práve teraz sa rovnaký blesk vznášal aj z oblohy a v podobe perfektne skopírovaného Kirin zaútočil na Seita. Ten s jeho elementom vody nemal až tak šancí, ale jeho rýchlosť bola príliš úctyhodná nato aby ho to trafilo. Po vyhnutí napadlo ďalších Konožkých Ninjov, vzápätí sa Kakashi objavil ďalej v konožskej armáde aby rozlieval skazu. Kto sa mu postaví?
Edo tensei
Edo tensei
Edo Tensei
Edo Tensei

Počet příspěvků : 19
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Seito Senju Wed Aug 07, 2013 8:25 pm

Kakashimu Kirinu jsem se vyhl opravdu díky své rychlosti. Naštěstí to nebylo v jeho podání tak silné, jako jsem viděl u jiných. Sice jsem měl malou nevýhodu v elementu, ale díky Mizu no jikuukan, jsem vodu mohl tvořit kdekoliv a to byla zase ta malá výhoda. Stál jsem od Kakashiho jen kousek, tak jsem poskládal pečetě. Suiton: Suiryuudan no jutsu. Vodní drak se zjevil přímo za ním a rychle na něho mířil. Hlavně se mu nesmím dívat do Sharinganu. Genjutsu a já nejsme dobří kamarádi. Když tu nastala ta mela, tak se trochu okolí "vyklidilo" jenom pro nás dva...
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Tor Vizsla Wed Aug 07, 2013 8:29 pm

Holka si myslela že jsme tak hloupí a lehce se vyhne všemu. Z vodního draka se stala vodní bomba a těsně pod ní vybouchl. Určitě ji musel minimálně pocákat.
10 ninjů z Iwy se jim rozhodlo pomoci. Vyskočili na zdi a běželi nahoru k písečné shinobi. Začali házet výbušné kunaie. Velitel skupiny máchl rukou a z něj vyletěl malý jílový ptáček, který se dál rozdělil a v rychlosti si to mířil pěkně na Aiko.
Tor Vizsla
Tor Vizsla
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 78
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Kaiji Wed Aug 07, 2013 8:30 pm

Podceňovať... heh... podceňovať?! Kedy som ja niekoho nepodceňoval?! xD
Stalo sa tak aj tu, keď mi za chrbtom už letelo niekoľko gúľ tvorených z ohňa, ktoré mohli zasiahnuť buď mňa, alebo stenu, alebo prípadne ďalších, na ktorých by to preletelo.
Ale úprimne, tu som fakt nehodlal zomrieť... preto som nechcel ani nič extra vymýšľať, takže som čo najrýchlejšie skočil za tú stenu, z ktorej druhej strany bol majiteľ tej techniky a tak som sa tomu jednoduchšie vyhol.
Aj keď to teraz síce mohlo trafiť iných...
Do riti aj s tým...
Zamračil som sa, ja som vedel, že Aiko spravila chybu!
Mal som zostať v tej ulici, nie ísť sem!
Ale nemal som čas rozmýšľať o tom, spravil som opäť pár pohybov prstov, pričom sa bábka obtočila okolo stien a hodlala kosou zo sebou zobrať toho, čo po mne vyslal tie ohnivé gule.
Tušil som, kde asi stál, takže ak tam ešte zostal, bábka ho skosila...
Kaiji
Kaiji
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 230
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Sabaku no Aiko Wed Aug 07, 2013 8:38 pm

Mě očividně nikdo moc pozornost nevěnoval...štěstí pro mě ale zas smůla pro ně.
Dřepla jsem si ve vzduchu na písku a sledovala Raie. Musela jsem se usmát. Kdyby ho trefila nějaká ta koule dal by se sníst.
Mmmm opečený maso.
Zakručelo mi v břiše a povzdechla si, počkala jsem si na správný moment a ten nastal přesně když doskočil ze zdi na zem. Než stihl zareagovat on nebo někdo jiný začal stoupat stejně rychle jako předtím já na písku ke mě.
Mezitím jsem vytáhla další maličký svitek a po rozplynutí obláčku jsem měla vedle sebe na plošince další ale o dost větší tykev.
Jó když člověk cestuje mimo Sunu musí být připraven!
Špunt odletěl a ohromná masa písku se začala hromadit nad nepřátelskou armádou.
Složila jsem pečeť a máchla rukama dopředu. Suna Arare!
Z té obrovské masy písku která byla hodně vysoko se začaly tvořit obří koule které začaly padat dolů
Tyto balvany z písku pokrývaly velký prostor a bylo obtížné se jim vyhnout a hlavně když útok přicházel ze vzduchu.
Já byla mnohem výš než byla zeď, nebyla jsem cvok abych zůstala nízko kde na mě někdo může. Pár kunaiů ke mě přece jen doletělo.
Páni házet umí celkem dobře..
Jenže kolem mě pořád kroužil písek z první tykve a ten tvořil mou automatickou a absolutní obranu. Tomuhle žádný výbušný kunai neublíží. Písek bez mé vůle vykryl kunaie a pohltil výbuch.
Zaregistrovala jsem jílového ptáčka. Kolem ve vzduchu byl můj písek, čekala jsem jen až přiletí blíž aby se na něj mohl písek vrhnout.


Sabaku no Aiko
Sabaku no Aiko

Počet příspěvků : 241
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Hokori Mai Wed Aug 07, 2013 8:41 pm

Letící kosu na povstalce vyblokoval jeden shinobi z Iwy svou katanou. Jak se zdálo jeho reflexy byly rychlé. Nechtěl dovolit tomu aby shinobi na jeho straně byli zabiti takto ubohým způsobem. Mezitím stihlo několik shinobi z Iwy poskládat pečetě a začali se ponořovat do země. Technika která v sobě nosí název jejich vesnice... technika na které tento boj bude z 80% stavěný XD. Technika kterou se shinobi z Iwagakure no sato mohou chlubit.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Tor Vizsla Wed Aug 07, 2013 8:44 pm

Ninjové z iwy vytvořili kamenné zdi, kterou menší jednotku ochránily před pískem Aiko. Tentokrát přestali dělat cokoliv. Nadešel čas, kdy se zapojil velitel. Jílový ptáček vybouchl a velitel vytvořil velkého jílového ptáka, skočil na něj s jedním uživatelem suitonu a katonu. Takže byli tři. Velitel s jílovým ptákem letěl na ni a vyhodil dalšího jílového ptáka, který v její blízkosti okamžitě vybouchl. Bojiště před Konohou - východ Tumblr_mpul9oDyn21s46i44o1_500
Tor Vizsla
Tor Vizsla
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 78
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Edo tensei Wed Aug 07, 2013 8:45 pm

Nakoniec sa predsa len niekto pred Kakashim objavil ako jeho rovnocenný súper. Okamžite ako sa dostal pred neho, pred Seita, a v ruke sa mu znova objavilo jeho povestné Raikiri s ktorým mal veľa šancí vyhnúť sa rane vody a zaútočiť týmto chvatom na jeho bok, niečo ho zastavilo. Nikto nedokázal ani on samotný pochopiť čo to do neho vošlo, podľa všetkého zazrel konožskú čelenku na jeho oblečení a pospomínal si kým bol pred tým než ho vyvolali späť do tohto sveta touto nečistou technikou. Bol však v úplnej kontrole Hebiho bez vlastných citov, bol stroj na zabíjanie ktorý nemohli len tak zastaviť. Len čo poslal Seito na neho vodného draka, a Kakashi sa zarazil uprostred pohybu,  spamätal sa ale dostatočne nato aby v rýchlom slede udalostí stihol vytvoriť v extrémnej rýchlosti ohromné množstvo pečatí a vyslať proti Seitovmu drakovi, svojho vlastného draka, čím sa techniky stretli a navzájom sa vyrušili. Docielil tým prítomnosť vody všade na mieste kde sa nachádzali, Kakashi mal ale plán prečo to urobiť.
Edo tensei
Edo tensei
Edo Tensei
Edo Tensei

Počet příspěvků : 19
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Seito Senju Wed Aug 07, 2013 8:52 pm

Hm, tohle bude boj do poslední mé chakry. On je edo tensei, takže ho buď zapečetíme, nebo donutíme toho, kdo ho přivolal, aby ho stáhl. Měl jsem v hlavě hodně myšlenek a to mi už zrušil mého vodního draka. Na boj zblízka to nevidím. S jeho Sharinganem uvidí každý můj pohyb, ale já mám zase rychlost. Rozeběhl jsem se k němu a poskládal pečetě. Vytvořil jsem dva vodní klony. Jeden běžel napřed a druhý za mnou. Ten za mnou se ponořil do vody a dále pokračoval pod vodou. Ten co běžel napřed vytáhl katanu a zaútočil. Já mezitím vyskočil a zasypal Kakashiho palbou shurikenů, ale tak abych netrefil svého klona.


Naposledy upravil Seito Senju dne Wed Aug 07, 2013 8:53 pm, celkově upraveno 1 krát
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru