Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zasedací místnost rady Ohně

+9
Hyūga Fū
Raiki Senju
Shiranui Heiwa
Inuzuka Shisen
Moru
Hikaru Hyuuga
Shinobi
Tor Vizsla
Assasin Senju
13 posters

Strana 1 z 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

Zasedací místnost rady Ohně Empty Zasedací místnost rady Ohně

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Jul 13, 2013 7:19 pm

Zasedací místnost rady Ohně Titulni
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost rady Ohně Empty Re: Zasedací místnost rady Ohně

Příspěvek pro Tor Vizsla Wed Aug 07, 2013 9:07 am

Rozrazil jsem hlavní vchod do sídla vlády a pochodoval se svou ochrankou přímo do zasedací místnosti. Otevřeli mi dveře a sedělo tam 14 vystrašených politiků.
Sedl jsem si do nejvyššího křesla, které patřilo feudálnímu pánovi. Položil jsem černou katanu na stůl před sebe zamračeně je sledoval. "Skončilo období Vaší vlády. Skončilo období, kdy se moc rozdělovala mezi členy vlády..Skončilo období slabosti. Teď poklekněte k mým nohám a vzdejte se, nebo skončíte jako vaše milá hlava ohnivé země."
Tor Vizsla
Tor Vizsla
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 78
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost rady Ohně Empty Re: Zasedací místnost rady Ohně

Příspěvek pro Shinobi Wed Aug 07, 2013 9:39 am

Všech 14 zamračeně sledovalo shinobiho, jež tak drze zradil svou zem. Jen pár se jich zdálo ustrašených. Všem plála v očích Ohnivá vůle, tak známá a mnohdy i obávaná vlastnost všech obyvatelů Ohnivé země. Nikdo se ani nepohl, natož aby klekali. V očích 2 snad nejstarších v této společnosti planula nenávist. Tor možná nepotkal schopné shinobi, jež by mu mohli odporovat, ale potkal politiky, jež o toto místo bojovali slušnou dobu a svou zem milovali.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost rady Ohně Empty Re: Zasedací místnost rady Ohně

Příspěvek pro Tor Vizsla Wed Aug 07, 2013 9:43 am

"Co se tak čuříte? Nemáte vůbec žádnou moc. Ukázal jsem Vám rozdíl v mé a vaší moci." zachechtal jsem se.Spojil jsem ruce a vstal. Přecházel jsem před nimi a něco nezřetelného jsem mumlal. Pak jsem odstrčil mou židli a bouchl do stolu. Všechno na něm se zatřáslo.
"Tak co teda!?"
Tor Vizsla
Tor Vizsla
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 78
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost rady Ohně Empty Re: Zasedací místnost rady Ohně

Příspěvek pro Shinobi Wed Aug 07, 2013 9:55 am

Po tak uspěchaném výbuchu Torova vzteku, jeden z politiků vstal a podíval se mu do očí. Možná jsi mocnější než kdokoli z nás, to ano. Ale my na rozdíl od tebe nejsme zbabělci, co zradí svou zem. Můžeš nás zabít, můžeš nás mučit, můžeš zabít všechny co jsou nám blízcí a všechno, co milujeme. Ale věz, že před tebou nikdy nepoklekneme. Nechť je mi Ohnivá vůle svědkem...ne, nechť jsou mi svědkem všichni obyvatelé Ohnivé země, nikdy ti dobrovolně nepředáme vládu nad touto zemí. Praštil pěstí do stolu. Ostatní politici souhlasně přikývli a se založenými rucemi pozorovali Tora planoucími pohledy.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost rady Ohně Empty Re: Zasedací místnost rady Ohně

Příspěvek pro Tor Vizsla Wed Aug 07, 2013 10:07 am

"Já jsem zradil svou zem?" má mysl naplnil vztek. Vztek a nenávist se dostala do mého veselého srdce.
"Já že jsem zradil svou zemi!? Já jsem nedal vládu do rukou Hokage! Lid hladový, země je bez prostředků jen proto, že je vysává Konoha! Já jsem ten, kdo chce vrátit Ohnivé zemi svobodu, neuznávám nadvládu Konohy!" uchopil jsem Katanu a přiložil ji ke krku politikovi, který byl nejblíže. "Dobrá, alespoň si užiju vaše zabíjení..Budu Vás zabíjet jednoho po druhém. " řekl jsem chladně. Rychlým pohybem jsem podřízl politikovi hrdlo. Krev se valila na zem a potřísnila drahocennou podlahu. "Kdo bude další?" pomalu jsem se přibližoval k dalšímu, katanu jsem měl volně svěšenou a odkapávala z ní krev.
Tor Vizsla
Tor Vizsla
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 78
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost rady Ohně Empty Re: Zasedací místnost rady Ohně

Příspěvek pro Shinobi Wed Aug 07, 2013 10:23 am

Až na ženu, která zděšeně vykřikla, smrt kolegy sledovali všichni s chladnou nenávistí. Po řeči Tora se stojící politik rozesmál. A tady stojí. Náš zachránce. O velký hrdina. Vrah guvernérky a viník smrti mnoha shinobi. Oslavujte ho, Ó lide Ohnivé země. Neb pokud nebudete, hlava vám bude sražena, jazyk vyrván a vnitřnosti prodány. Vaše rodina bude šíleně trpět. Řekl suše. Země se konečně začala stavět na nohy. Lid už dávno přestal trpět. Začínalo to vypadat slibně, dokud jsi se nedostavil ty a nezasadil Zemi ránu. Nejen shinobi, i obyčejný lid touto válkou trpí. Kdo si myslíš že jsi? Bůh? Hrdina? Zachránce, nebo snad osvoboditel? Ne...ty jsi vrah. Chladný, sprostý, ubohý vrah a zrádce. Řekl politik chladně. Klidně nás zabij.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost rady Ohně Empty Re: Zasedací místnost rady Ohně

Příspěvek pro Tor Vizsla Wed Aug 07, 2013 10:32 am

Když začal mluvit, v první půlce jeho plamenné řeči jsem se usmíval a pokrčil rameny. Ano, přesně tak to bylo! Pak však pokračoval. "Tebe si nechám naposledy," odpověděl jsem mu a vrhl na něj chladný pohled. Zaměřil jsem se na politika vedle. Máchl jsem katanou a oddělil jeho hlavu od těla. Dopadla s žuchnutím na zem. Zívl jsem. "Nějak mě to tady přestává bavit. Jsem zachránce, osvoboditel a hrdina Ohnivé země! Začal jsem jako vy, člen vlády, byl jsem svědkem toho, jak Danzou získal vládu nad Ohnivou zemí. Dostal jsem vztek, jak Konoha vysávala všechny zdroje, použila je pro své válečné účely. Tohle se teda ale opravdu nedělá."
Tor Vizsla
Tor Vizsla
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 78
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost rady Ohně Empty Re: Zasedací místnost rady Ohně

Příspěvek pro Shinobi Wed Aug 07, 2013 10:40 am

Politik na Tora chvíli nevěřícně civěl, než se začal...smát. To...to snad ani není možné. Kdyby Konoha nepoužila ty zdroje pro své válečné úmysly, už by tu nebyla ani Ohnivá země. Ale...co ti budu vykládat. Stejně mě nebudeš poslouchat, šílenče. Své chyby pochopíš, až proti tobě vzestoupí i prostý lid, když ho ta tvoje tyranie přestane bavit. Až bude Ohnivá země pod tvojí vládou upadat a i malé země si z ní budou moci utrhnout kus masa, poznáš co jsi udělal. To už se smáli všichni politici a snad jen jeden to zmírnil na chichotání. Všichni si ho prohlíželi nevěřícným pohledem.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost rady Ohně Empty Re: Zasedací místnost rady Ohně

Příspěvek pro Tor Vizsla Wed Aug 07, 2013 10:45 am

"Vy...vy.." Zasedací místnost rady Ohně 11713200696225312813
Objevil se mi na tváři krvelačný výraz, který zračil smrt. Napřáhl jsem ruce a všechny je omotal zlatý písek. "Teď si budu užívat vaše mučení. Zabiju VÁS všechny najednou a pomalu.." Sevřel jsem ruce v pěst a zlatý písek všem rozdrtil nohy. "Chcípněte už konečně!"
Tor Vizsla
Tor Vizsla
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 78
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost rady Ohně Empty Re: Zasedací místnost rady Ohně

Příspěvek pro Shinobi Wed Aug 07, 2013 11:05 am

Všichni vykřikli bolestí, když jim byly rozdrceny nohy a klesli na kolena. Mluvčí vykašlal krev a podíval se Torovi do očí. Nás zabiješ. To ano. Ale dokud žije Konoha, žije i Ohnivá země. Usmál se. Konoha patří k Ohnivé zemi stejně, jako patří srdce k tělu. Proti jejím shinobi, nemáš šanci.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost rady Ohně Empty Re: Zasedací místnost rady Ohně

Příspěvek pro Tor Vizsla Wed Aug 07, 2013 11:08 am

"Uvidíme až ji osobně zničím!" opět jsem sevřel pěst a písek, který se stlačoval okolo celých jejich tě l. "Tak co? Poctíte mě nějakou další moudrostí?" ušklíbl jsem se. Jejich krev se mísila s mým zlatým prachem. Což mi z nějakého nevysvětlitelného důvodu dodávalo klidu.
Tor Vizsla
Tor Vizsla
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 78
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost rady Ohně Empty Re: Zasedací místnost rady Ohně

Příspěvek pro Shinobi Wed Aug 07, 2013 11:11 am

Politik zalapal po vzduchu. Škoda plýtvat na tebe slovy. Ať řekneme cokoliv, tvé šílenství to nepropustí k tvé šílené mysli. Jako by si povzdechl.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost rady Ohně Empty Re: Zasedací místnost rady Ohně

Příspěvek pro Tor Vizsla Wed Aug 07, 2013 11:35 am

"Je pravda, že jsem ohromen. Nečekal jsem, že budete klást takový odpor. Zřejmě Vám na srdci opravdu leží budoucnost Země než Vaše koryta. Jsem ohromen," zasloužili si mou úklonu. "Nicméně, jste ovládáni pomocí genjutsu, nevidíte, že mám pravdu já. Nevidíte, že to já jsem zachránce.." zatnul jsem ruku v pěst. "Oběti jsou nevyhnutelné, uvidíme se v pekle," pravil bezstarostně.
Tor Vizsla
Tor Vizsla
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 78
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost rady Ohně Empty Re: Zasedací místnost rady Ohně

Příspěvek pro Shinobi Wed Aug 07, 2013 11:40 am

Odkdy zachránce zabíjí ty, jež chce zachránit? Odsekl politik. Raději nás ušetři tvého šíleného tlachání a už to skoncuj. Zatnul politik zuby, očekávaje smrt.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost rady Ohně Empty Re: Zasedací místnost rady Ohně

Příspěvek pro Tor Vizsla Wed Aug 07, 2013 11:45 am

"Je mi vás opravdu moc líto," zahrál jsem smutného člověka a zamáčkl slzu. "Je konec," písek je všechny až na toho, co nejvíc mluvil rozmačkal. Nudil jsem se, on mě dokázal zabavit.
Tor Vizsla
Tor Vizsla
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 78
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost rady Ohně Empty Re: Zasedací místnost rady Ohně

Příspěvek pro Shinobi Wed Aug 07, 2013 11:47 am

S bolestí i nenávistí v srdci pozoroval onen mluvčí smrt svých kolegů, přátel i nepřátel. Poté pohlédl na Tora. Copak? Že by jsi byl až takový slaboch či šílenec a nechal mě žít, když jsi tak hrdinsky zabil ostatní?
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost rady Ohně Empty Re: Zasedací místnost rady Ohně

Příspěvek pro Tor Vizsla Wed Aug 07, 2013 11:55 am

Pořád jsem hrál smutného a velice smutného ninju. "Je mi líto všech, které jsem zabil. Každý den za nimi truchlím a modlím se za ně." řekl jsem truchlivým hlase. Měl bych za to dostat oskara. Pohlédl jsem ubrečeně na posledního.Zasedací místnost rady Ohně Tumblr_mkl05wHot21s2jtiho1_r1_500
Tor Vizsla
Tor Vizsla
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 78
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost rady Ohně Empty Re: Zasedací místnost rady Ohně

Příspěvek pro Shinobi Wed Aug 07, 2013 11:58 am

Povzdechl si. Tak jsi je možná v první řadě neměl zabíjet. Nejsi nic jiného než vrah. Vrah. Poslední slovo zdůraznila jeho nenávist a hněv. Zradil jsi Ohnivou zemi. Zradil jsi i Konohu. Zradil jsi všechny a všechno. Ty si nezasloužíš lítost. Ty si zasloužíš jen hněv a odpor.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost rady Ohně Empty Re: Zasedací místnost rady Ohně

Příspěvek pro Tor Vizsla Wed Aug 07, 2013 12:19 pm

Teď jsem se otočil a můj výraz se změnil. Byl opět plný nenávisti. Kdekdo si mohl myslet, že je Tor psychicky labilní, možná to byla pravda. Dřív byl brýlatý, stydlivý a koktavý mladý chlapec, který nastoupil do úřadu vlády. Náhle však zmizel, nikdo nevěděl, co se sním za těch několik málo let stalo. "Tak tedy zemři!" zasyčel a písek stlačil takovou silou že se mu hlava utrhla od těla a jeho krev zaprasila celou místnost. Pocákala mi obličej.
"Pche..vyčistit.." z místnosti a budovy jsem odešel.
Tor Vizsla
Tor Vizsla
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 78
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost rady Ohně Empty Re: Zasedací místnost rady Ohně

Příspěvek pro Assasin Senju Tue Aug 13, 2013 10:28 pm

Dorazili jsme do zasedací místnosti. Byla plná zlatého písku a páchnoucích rozkládajících mrtvol. "Pane bože.." zacpal jsem si nos. On je tahle zabil? "Co teď?!"
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost rady Ohně Empty Re: Zasedací místnost rady Ohně

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Tue Aug 13, 2013 10:31 pm

To co jsem videl me zdesilo. Vracelo m enejhorsi vzpominky. Padl jsem na kolena a prastil jsem pesti do zeme. Byval jsem zvykly na ledacos ale tohle me vylozene dorazilo. po chvili jsem vstal a jenom rekl. "To by jste mel vedet vy Hokage-sama jste Feudalni pan pokud je mi nzamo." Rekl jsem nevedel jsem co mu odpovedet.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost rady Ohně Empty Re: Zasedací místnost rady Ohně

Příspěvek pro Assasin Senju Tue Aug 13, 2013 10:38 pm

"Nechci být Feudálním pánem..Pokud se teď toho vzdám, Ohnivá země může padnout komukoliv. Musím vyhlásit volby a zvolit novou vládu i nového feudálního pána.." sevřel jsem ruce v pěst. "Ihned odsud pojďme.." otevřel jsem dveře a seběhl pryč před budovu. Dal jsem na veřejnou tabuli příkaz nových voleb. "To by prozatím mělo stačit.."
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost rady Ohně Empty Re: Zasedací místnost rady Ohně

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Tue Aug 13, 2013 10:42 pm

"Souhlasim. " Dival jsem se jak dal Prikaz novych voleb na tabuli. Nakonec jsem jeste dodal. "Hokage-Sama ale co udelate ohledne Madary? Ten je snad nesmrtelny. Tolikrat byl prohlasen za mrtveho a nejak nechce jit. Byla jedna z otazek ktera me celkem zajimala.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost rady Ohně Empty Re: Zasedací místnost rady Ohně

Příspěvek pro Assasin Senju Tue Aug 13, 2013 10:56 pm

"Madaru vyřešíme na srazu Kage, ale tentokrát nebudeme vyhlašovat válku. Už nechci ohrožovat další nevinné životy. Tohle je problém Kage, to my dovolili, aby se objevili další a další Madarové, to my dali prostor pro nenávist a uvrhli svět do dalšího kruhu nenávisti, ze kterého se před sto lety dostal. Je to naše vina, to my sedíme na horách mrtvol, které jsme zabili..My pět Kagů." řekl jsem to, co mě už dlouho trápilo.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost rady Ohně Empty Re: Zasedací místnost rady Ohně

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru