Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Akademie

4 posters

Goto down

Akademie Empty Akademie

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sat Jul 13, 2013 7:20 pm





Akademie Vkh

Zde se staneš Geninem ^^
(Techniky, které se můžeš naučit dodám později)
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Akademie Empty Re: Akademie

Příspěvek pro Goku Mon Apr 21, 2014 9:52 pm

Bola síce pravda, že som už bol geninom. Ale akadémia bolo jedno z miest, v ktorých som mohol pokojne využívať priestory na trénovanie, ak to teda bolo mimo vyučovania žiakov. A momentálne to tak aj bolo. Moje trénovanie však dosť stangovalo. Momentálne som sedel na schodoch k hale, v ktorej bolo rozostavaných niekoľko slamených panákov. Tých schodov nebolo moc, v podstate to bol len taký stupienok.
Vedľa seba som mal položenú katanu zasunutú v pošve a ruky som mal zasa položené na kolenách, o ktoré som sa opieral. Na ušiach som mal slúchatká a v očiach neprítomný výraz. Keď sa na mňa niekto pozeral, mohol si všimnúť že prežúvam, žuvačku. Po prasknutí jednej z bublín  som si jednu ruku položil na hlavu a začal sa škrabať vo vlasoch. Na tvári sa mi objavil sústredený výraz. Aj keď sa muselo povedať, že moje sústredenie bolelo, niekedy. Momentálne som sa ale trápil.
"Každý šermiar.. má svoj vlastný bojový štýl, ak nie vlastný, tak aspoň taký ktorý využíva jeho dedina.." Povzdychol som si a obzrel som sa po okolí. Nikto tu nebol, aspoň na prvý pohľad.
"Toto je Kirigakure no sato, odtiaĺto pochádzajú najsilnejší šermiari, teda sedem alebo.. koľko.. ale stále nemá ustanovený šermiarsky štýl.. každý ma svoj vlastný .." Popravde mi rozmýšľanie nahlas pomáhalo. Tento "nápad" som v hlave držal už dlho, no stále sa mi ho nepodarilo realizovať. Teda, nápad ako nápad. Proste som chcel vytvoriť niečo nové. Problém bol len v tom, že mi chýbali skúsenosti. Vedel som že niečo nové nevytvorím v priebehu jedného dňa, týždňa, mesiaca či dokonca roku. 
S povzdychom som sa len postavil na nohy a zobral do rúk katanu. Púzdro som si pripevnil o opasok a katanu som vytiahol z pošvy. Na jej váhu som si už zvykol, predsa len som s ňou už nejaký čas trénoval. Prišiel som ku slamennému panákovi. Síce sa to nezdalo ale na preseknutie jedného trebalo vynaložiť dávku sily, ktorú študenti akadémie a genini ako ja proste nemali.. preto som na to musel ísť inak. Neostávalo mi však nič iné len skúšať.. skúšať sekať, skúšať sekať v rôznych uhloch a nájsť taký, ktorý by mi pasoval najlepšie.

Tréning mi netrval, až tak dlho. Nakoniec som sa ale rozhodol, že by bolo účinnejšie radšej ísť za Kagem a.. tak nejak, vybrať si už niečo overené. Predsa len zatiaľ som vedel jednu použiteľnú techniku a v tej som sa nevedel pohybovať.
(presun)
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Akademie Empty Re: Akademie

Příspěvek pro Hisa Kaguya Thu Dec 11, 2014 11:25 pm

Jedna z věcí na které jsem myslela jen co jsem vstoupila na pozemek akademie byla, jak jsem to tu jako dítě milovala, a teď? Teď to zde budu chránit. Vešla jsem dovnitř, kupodivu tu na mě už čekali. Děti se normálně učili, jako by se nic nestalo. Zatím nebyl důvod k panice. Učitelé měli naučený evakuační plán, tak mě s ním jen seznámili a já zůstala venku na hlídce a čekala jestli se budě dít něco velkého.
Pod půdou akademie byly záchranné tunely, které vedli mimo vesnici, v nejhorším případě jdeme pryč. Modlila jsem se, aby se nic takového raději nestalo. Ty děti byly nevinné stejně jako ostatní lidé ve vesnici.
Hisa Kaguya
Hisa Kaguya
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 297
Registrován : 30. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Akademie Empty Re: Akademie

Příspěvek pro Hisa Kaguya Tue Apr 14, 2015 1:16 pm

Byly to dlouhé hodiny plné očekávání a strachu z toho, co se děje tam venku. Občas bylo slyšet pár výkřiků, někdy se trochu otřásla zem. Dětem jsem krátila čas povídáním historek z mé doby a poté slovními hříčkami. Tím jsem spíše uklidňovala sebe než je. Zásoby tu nějaké byly, takže jsem děti nutila najíst se, aby měly sílu. Připadalo mi to jako věčnost, ale najednou byl všude klid. Výkřiky, otřesy vše co nasvědčovalo válce pominulo. Odvážila jsem se vyhrabat se z jednoho z tunelů, abych se podívala jak to venku vypadá. Trochu trosky, ale všude záchranáři. Spadl mi kámen ze srdce, když se do budovy akademii dostala záchranná jednotka a pomohla nám všem ven. Vše jsem jim vylíčila a ujistila je, že jsme všichni v pořádku. Zároveň jsem zase pomyslela na to, jestli jsou v pořádku i ostatní. Včetně toho divného chlápka s pavouky. Při vzpomínce na ně jsem se trochu otřásla. Omluvila jsem se, že potřebuju někoho najít a vydala se co nejrychleji do sídla Kaguya. Doufám, že stále stojí...
(přesun)
Hisa Kaguya
Hisa Kaguya
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 297
Registrován : 30. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Akademie Empty Re: Akademie

Příspěvek pro Goku Fri Apr 08, 2016 7:44 am

Naše kroky viedli až k shinobi akadémií. Vlastne až na strechu, kde sme si len sadli a ja som mu poukázal na triedu budúcich geninov, ktorý práve vonku na ihrisku robili kolečká a skúšali svoje prvé sparingy. "Vidíš ich učiteľa?" Spýtal som sa ho s úsmevom a následne som sa na Sadaa otočil. "Tokubetsu jounin špecializovaný na vychovávanie talentovaných shinobi jedincov. Každý z jeho triedy sa v budúcnosti dostane na vysokú pozíciu. Má na to hlavu, učil mimochodom aj mňa." Uškrnul som sa a následne som otvoril svoju bingo knihu, kde bol zaznačený a za neho pomerne slušná odmena. Síce to neboli milióny, ale už len informácie ktoré mal tento človek v hlave, museli byť na nezaplatenie. Predsa len, vedel o každom shinobi ktorého doteraz naučil a ktorých teraz učil. Potencionálne, sa pomocou jeho informácií dal zostaviť zoznam nebezpečných jedincov z Kirigakure no sato. Alebo aspoň jedincov, od ktorých sa mohlo čo to očakávať. "Dnes je jeho šťastný deň, zoznámim ho s jedným mojim známym. Určite bude nadšený. No ešte pred tým než začneme. Povedz mi ako. Ako by si ho uniesol bez toho, aby si vyvolal zbytočný rozruch? Je jasné že shinobi ako on, musí mať nejaké schopnosti na odpor a podobne." Čakal som, čo z neho vylezie. V podstate sa už jednalo o zaúčanie. Aspoň som si takto aj mohol odklepnúť jeho um.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Akademie Empty Re: Akademie

Příspěvek pro Sadao Sat Apr 09, 2016 3:12 pm

Nasledoval som ho z toho divného podniku až sem, kde sme sa na nejakú chvíľu usadili na streche akadémie. Našu pozornosť mal zjavne zaujať T. Jounin, ktorý tu bol práve s tímom a ktorého mi aj Goku stručne predstavil. Ukázal mi, že sa nachádza aj v jeho bingo knihe, takže som si už mohol domyslieť, čo má asi práve v pláne. Po otázke, akým spôsobom by som zvolil únos som bol ešte stále nejakú chvíľu ticho. Pohľad mi padol práve na triedu, ktorá tu s ním bola.
"Druhí sú vždy tvojou najväčšou slabinou. Len neviem, či by to bolo práve bez rozruchu," poznamenal som zamyslene. Predsa len, objaviť sa u detí, dostať ich do situácie, že sa im nič nestane len v prípade, že sa ten veliaci Toku hneď vzdá.. aj keby to vyšlo, akonáhle by sme zmizli aj s ním preč, rozruch by bol na svete.
"Možno si vybrať len jedného z nich, vziať ho bokom a prilákať ho," usúdil som znova nahlas. Menšou rybou si získať väčšiu. Ale znova, ako vziať jedno z deciek, keď boli pokope? Otočil som pohľad ku Gokuovi, či nemá domyslenie môjho návrhu. Ja osobne som doposiaľ skôr konal tak, že som proste prišiel, zbavil sa všetkých svedkov a vybranú obeť som si jednoducho vzal, ale to sa nemohlo stať, keď sme boli priamo v Kiri. Musel by som byť kráľom skrývania sa, čo som asi nebol, keď som bol rád, že som vôbec potlačil trochu svojej chakry na nižší rank.
Sadao
Sadao
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 115
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Akademie Empty Re: Akademie

Příspěvek pro Goku Sat Apr 09, 2016 4:02 pm

Po jeho slovách a nápade, som začal reálne uvažovať o tom, že .. som si možno nevybral práve najlepšieho spoločníka. Jeho plán bol hrozný. Snažil sa vôbec trocha? Chvíľu som na neho pozeral ako na debila. Nie vážne. Ak by spravil niečo také, do dvoch dní by visel na námestí ako odstrašujúci príklad. "Pochopiteľne nič také.. nespravíme." Povzdychol som si a len som pokrčil ramenom. "Načo? Však máme čas. Nemusíme ho zobrať hneď teraz. Stačí si počkať na správnu príležitosť." Vysvetlil som mu a on pravdepodobne už tušil, že to bude nejaký čas trvať. "Kameň nôžky papier?" Spýtal som sa s úškrnom. Aj keď bolo absolútne nepredstaviteľné aby sa v mojom prípade dalo povedať o fér vybrania hry na skrátenie času, chcel som si tiež otestovať jeho trpezlivosť. Koľko vydrží prehrávať?

Každopádne vyhral papier. Papier v mojich rukách, ktorý mu hovoril.. rôzne.. informácie. Ja som.. odišiel. xD
(presun)
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Akademie Empty Re: Akademie

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru