Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ninja Akademie

4 posters

Goto down

Ninja Akademie Empty Ninja Akademie

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Jul 13, 2013 8:01 pm

Ninja Akademie 800px-Akademie

V Akademii se můžete zdarma naučit některé ze všeobecných technik, nebo dostat výcvik na medika, specializovaného shinobi nebo Tokubetsu Jounina.

Techniky  zdarma k dostání
D rank:


C Rank:


Zaměření Genjutsu:
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Ninja Akademie Empty Re: Ninja Akademie

Příspěvek pro Hyūga Fū Sun Oct 06, 2013 7:11 pm

Dobehla som pred Akadémiu samozrejme ako prvá. Už som sa toho náhrdelníka nemohla dočkať. Rozhliadala som sa, či tu neuvidím nejakú ženu...Nakoniec som ju zbadala pri jednom strome, rýchlymi krokmi som k nej došla a uklonila sa. Dobrý večer prajem. Mačiatka, ktoré sa stihli vyškriabať na moje ramená, upriamili pozornosť na svoju pani a snažili sa dostať k nej. Rýchlo som jej ich podala. O chvíľu tu budú i moji tímoví partneri so zvyšnými mačiatkami. Žiarivo som sa usmiala, na čo sa mi poďakovala. A nakoniec mi podala i ten najnádhernejší náhrdelník, aký som kedy videla. Skoro som odpadla, keď som ho videla, bola som z neho úplne vedľa.
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Ninja Akademie Empty Re: Ninja Akademie

Příspěvek pro Katashi Souta Sun Oct 06, 2013 7:15 pm

Došel jsem před Akademii a s velkou radostí předal koťata jejich majitelce. Protáhl jsem si rameno a podíval se na Fuu. Ten náhrdelník ti bude zcela jistě opravdu slušet. Ale asi nepůjde dohromady s tou vestou. Pustil jsem se do dalšího boje o svou vestu, rozhodnut nenechat se umlčet polibkem.
Katashi Souta
Katashi Souta

Počet příspěvků : 329
Registrován : 23. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Ninja Akademie Empty Re: Ninja Akademie

Příspěvek pro Raiki Senju Sun Oct 06, 2013 7:20 pm

Došel jsem před Akademii a jedno kotě mi lezlo na hlavu a začalo mě na ní škrábat. Poté i ostatní dvě začali zlobit a já měl co dělat, aby nějaké nespadlo. Jakmile jsem spatřil onu pani, radostně jsem k ní přiběhl a s ještě větší radostí ji podal koťata. "Tady máte. Byli moc hodní." řekl jsem a ani jsem nepřemýšlel nad tím co říkám. No, to nevadí, hlavně že už to mám z krku. Ona mi za to dala nějaký náhrdelník. Chvíli jsem si ho prohlížel a pak jsem jenom pokrčil rameny a schoval si ho do kapsy. Poté jsem se otočil na ty dva.
Raiki Senju
Raiki Senju
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 338
Registrován : 28. 07. 13
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Ninja Akademie Empty Re: Ninja Akademie

Příspěvek pro Hyūga Fū Sun Oct 06, 2013 7:47 pm

Zamyslela som sa. Nechcela som mu tú vestu vrátiť, ale...Mala som preňho slabosť. Dobre, urobíme kompromis! Vyhlásila som a uškrnula sa, pričom som ten prenádherný náhrdelník strčila do vrecka. Ak ju chceš, budeš si ma musieť chytiť. Vyplazila som naňho jazyk, prudko sa otočila a rozbehla sa preč. (presun)
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Ninja Akademie Empty Re: Ninja Akademie

Příspěvek pro Katashi Souta Sun Oct 06, 2013 7:50 pm

Prohrábl jsem si vlasy a chvíli pozoroval její utíkající postavu. Můžete mi někdo vysvětlit, proč miluju zrovna tohohle cvoka? Povzdechl jsem si a rozeběhl se za ní. Hlavně důstojně, hlavně důstojně. Ignoroval jsem vesničany a fakt, že jsem polonahý.
//přesun
Katashi Souta
Katashi Souta

Počet příspěvků : 329
Registrován : 23. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Ninja Akademie Empty Re: Ninja Akademie

Příspěvek pro Raiki Senju Sun Oct 06, 2013 7:53 pm

Pozoroval jsem ty dva. Vypadá to, že ti se zabaví, ale co teď budu dělat já. Pomáhat se mi jednomu z nich rozhodně nechce, mám celkem už běhání dost, ale přihlížet bych mohl. Nad Katashiho poznámkou jsem jenom zakroutil hlavou a pak se rozeběhl za nimi.
/Přesun
Raiki Senju
Raiki Senju
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 338
Registrován : 28. 07. 13
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Ninja Akademie Empty Re: Ninja Akademie

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru