Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jezero Kiri

+32
Tobias Ohara
Kenji Uesugi
Rin Saito
Kangae Mizutsuchi
Akuma Saito
Kaori
Kaia Yoshino
Kashike
Ayame
Goku
Hiroshi
Hikaru
Yoko Terumi
Gats Terumi
Ryo
Faito Dansaku
Emilia Akatatsu
Killunia
Naoki Utsushi
Daisuke Utsushi
Torio Nami.
Seina
Ruko Terumī
Kioshi Hoshigaki
Kataro Terumi
Kiseki Mirakuru
Akio
Totsuki
Hirin
Shin
Hoozuki Meizu
Hitomi Yamada
36 posters

Strana 17 z 29 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 23 ... 29  Next

Goto down

Jezero Kiri - Stránka 17 Empty Jezero Kiri

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sat Jul 13, 2013 7:21 pm

First topic message reminder :





Jezero Kiri - Stránka 17 Jezerodraka

Pověst praví, že v tomto jezeře žil kdysi vodní drak. Byla to dračice, které stačilo slabě fouknout a zvedla se obrovská vlna. Vesničané jí začali říkat Tsunami. Dodnes někteří tvrdí, že obrys jejího těla vídají v období dešťů, kdy dračice nejradši vylézala z jezera a sedávala na břehu.
Také je to nejkrásnější místo ve vesnici, kde se dá příjemně odpočívat^^
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down


Jezero Kiri - Stránka 17 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Gats Terumi Mon Feb 24, 2014 5:36 pm

Nad reakciou svojej sestry som sa ani trochu nepozastavil, maximálne som sa trochu usmial. Som veľmi kľudný človek, dalo by sa povedať pravý opak Yoko, preto na jej výstrelky často nereagujem. Cestou okolo jazera sme stretli partiu dvoch mladých chlapcov...Nepoznal som ich, ale časom sa v tak veľkom spoločenstve ako je Kirigakure mení veľmi veľa vecí, preto som na to nedbal. Stačilo mi vidieť ich čelenku a život bol hneď kľudný. Čo bolo ale viac dôležité, bol rozhovor, ktorý mal o chvíľu nasledovať. Ako len preboha presvedčím Mizukage aby nás pustila na misiu B-ranku?? Snažil som sa o tom premýšľať cestou do jej kancelárie.
//presun//
Gats Terumi
Gats Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 96
Registrován : 14. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 17 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kataro Terumi Mon Feb 24, 2014 5:45 pm

Ti dva byli na cestě k Mizukage a já počkal až budou dál, přičemž jsem sledoval ty dva co se tu předváděly. Když už jsem Gatse ani Yoko ztratil z dohledu tak jsem si pobral svoje věci a vyrazil nepozorovaně za nimi, když jsem zmizel v obláčku kouře. Cestou jsem se jako ANBU plížil ve stínech jen tak ze zvyku. (přesun)
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 17 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Hiroshi Fri Feb 28, 2014 3:02 pm

Hiroshi se jen pousmál hned potom se podíval na nebe. To že mu odmítl si projet rukou skrze jeho vodní tělo ho trošku sklamalo, ale ne snad natolik, že by musel plakat. Tedy, doufejme...
Pohlédl hned na Hikarua a podal mu ruku.
"Tak jasný, já jsem Hiroshi." Usmál se, pohlédl na skupinku která odešla a pak znovu na svého rivala.
"Ehm, ty už máš tým? Slyšel jsem, že se tu pár joninu nudí. Můžeš pak klidně zajít do kanclu za panem Faitem, je to zástupce. Já už bohužel tým mám, ale rozhodně nezapomeň na to, že jsme rivalové, kso!"
Rozesmál se, podíval se na hodinky a bylo pozdě. Hold, měl respekt ze svých rodičů a čas na oběd už prošvihl, takže musel zpěchat. Každopádně...při podání si ruky s Hikaruem mu dal jednu ze svých tří rolniček...proč? No, třeba se mu jednou bude hodit...kdo ví.
Hiroshi
Hiroshi
Genin
Genin

Počet příspěvků : 20
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 17 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Goku Tue Apr 22, 2014 6:00 pm

Prechádzal som dedinou a aj cez Mizukageho slová. Všetko to kvázi "utrpenie" ktoré stále doznievalo som ako vždy.. ignoroval. Ako keby som mal pred očami nejaké klapky cez ktoré som videl len to, čo som chcel vidieť. Možno to ale neboli ani tak klapky, ako skôr nejaký záster.. a možno som to ani tak neignoroval, ako skôr necítil potrebu nejakým spôsobom zaťahovať.
Moje kroky ma cez hmlu zaviedli až k jazeru v Kirigakure no sato. Ruky som si strčil do vreciek mikiny. Došiel som až k okraju a chvíľu som si len jazero prezeral. Bolo naozaj veľké. Bol tu navyše celkom dobrý vzduch aj keď, v Kiri bol všeobecne veľmi dobrý vzduch. 
Ruky som z vreciek vytiahol a vytiahol som katanu z pošvy. Namieril som ju smerom k hladine a len som čepeľou rozčesal jej pokojnú vodu. 
Nevedel som prečo som to spravil, bolo to impulzívne a vôbec sa to ku mne nepodobalo. So zamračením som si len zložil slúchadla a pozrel sa na oblohu. Katanu som následne chytil do oboch rúk a otočil som sa po cestičke, ktorá viedla okolo celého jazera. Zostúpil som z nej až k jeho okraju. Nechcel som sa nikomu zapliesť do cesty. Následne som len začal utekať. Najprv pomaly a s katanou stále ako keby pripravenou zaútočiť. 
Spravil som jeden výpad, následne som katanu stiahol späť a rozsekol som vzduch zhora nadol priamo predo mnou, sekvencia pokračovala sekom z ľavej strany na pravú. Týmto spôsobom, som vlastne začal tak provizórne trénovať. pohybovať sa a viac menej "bežať" okolo jazera. Zatiaľ čo som si snažil spevniť držanie katany a manipuláciu s ňou.

(presun)
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 17 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kataro Terumi Sun Apr 27, 2014 6:15 pm

Uprostřed jezera se objevil náhle portál, který vedl z dračí dimenze. Portál zůstal chvíli otevřený a nikdo jím neprocházel. Po nějaké chvíli z portálu vyšla osoba v černém s obřím mečem na zádech, velkým jako je on sám. Mladík měl však bílé vlasy a nevypadalo to, že by měl nějaké označení jeho vesnice. Tento muž stál na vodě jako by se nechumelilo, bylo jasné, že je to shinobi. Jen tam tak stál a pozoroval okolí jako by tu nebyl celé věky.Jezero Kiri - Stránka 17 Character_development__1_by_gyghosty-d7bge72
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 17 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Faito Dansaku Sun Apr 27, 2014 6:58 pm

Do okolí se okamžitě začali stahovat ANBu a pokud postava znala strategii vesnice, pak mohla tušit také pár Oininů rozmístěných po okolí.
jeden z ANBu se postavil na břeh jezera a zakřičel: "Pane! Jste na území Kirigakure bez povolení! Okamžitě složte zbraně a identifikujte se!"
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 17 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kataro Terumi Sun Apr 27, 2014 7:18 pm

Povzdychnul jsem si " Ach, že já radši nešel předním vchodem " Vykročil jsem k jednomu ANBU u břehu " Klid. To jsem se tolik změnil za těch pár týdnů, že nikdo nepozná svého bývalého kolegu z jednotky Oininů? Samozřejmě jsem Jounin z Kirigakure no Sato, Kataro Terumi, následník klanu Terumi. Pokud chcete důkaz mohu použít obě své Kekkei Genkai jako důkaz. Vzájmu bezpečnosti jsem při odchodu nechal všechny věci připomínající vesnici ve vlastním domě na okraji vesnice. Pokud si chcete ověřit moji identitu zeptejte se mého nadřízeného Faita, který mi dal svolení odejít z vesnice na dobu určitou. " Dopověděl jsem a očekával nějakou reakci od nich.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 17 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Faito Dansaku Sun Apr 27, 2014 8:06 pm

Stráže nepolevovaly v ostražitosti. Jeden z ANBu předstoupil a natáhl ruku.
"Mizukage Vám jistě dal potvrzení. A možná se to zdálo jako několik týdnů, ale podle našich informací jste byl pryč nanejvýš deset dní."


//lejstro jsem ti dal. Pokud ne, prostě jsme na to zapomněl, ale nenechal bych tě z vesnice odejít bez něj, takže dělej, jako bych ti ho dal.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 17 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kataro Terumi Sun Apr 27, 2014 8:32 pm

Natáhnul jsem se pro lejstro do kapes odkud jsem ho také vytáhl. Podal jsem ho ANBU, který stál předemnou aby si mohl tuto skutečnost ověřit a mohlo být vše v pořádku.  " Tady je " I když jsem mohl čekat takové jednání když jsem přišel teleportem do prostřed vesnice. Teleport se mezitím zavřel. Mezitím jsem se rozhlížel na standartní pozice Oininů, přeci jen jsem jejich bývalý kolega. Mírně jsem se pousmál když jsem si na to vzpoměl.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 17 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Faito Dansaku Sun Apr 27, 2014 8:40 pm

ANBu si pročetl lejstro a řekl: "Hodně se toho změnilo, co jste byl pryč. Myslím, že byste se měl ohlásit u Mizukageho. Vítáme Vás zpět..."
Pak se ozval zvuk několika shunshinů a všichni byli pryč.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 17 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kataro Terumi Sun Apr 27, 2014 8:51 pm

Konečně odtud odešli a já musel odtud také odejít. Vzpoměl jsem si na to co říkal Faito před odchodem a tak bylo pravděpodobné, že to tu bude řídit on. Minule zrovna neudělal dojem, spíš naopak. Vůbec se mi nechtělo nic řešit, ale musel jsem se ohlásit, a proto jsem si poupravil meč na zádech a vyrazil směrem k budobě mizukage. (přesun)
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 17 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Goku Wed Apr 30, 2014 8:24 am

Spoiler:

Po ďalšej splnenej misii som si doprial chvíľku odpočinku neďaleko kanála, ktorý sme uvoľnili. Teda neďaleko jazera v Kirigakure no sato. Momentálne som len sedel na tráve a opieral sa o strom. Stále mokrý a.. v počasí s takouto vlhkosťou to inak asi ani nebude.. som len rozmýšľal nad tým ako ma jedno chybné rozhodnutie takmer stálo nejaké zranenie, nie len mňa ale aj týmových kolegov. Takýmto rozhodnutiam som sa musel vyvarovať. Síce bola pravda, že som nemal ako vedieť, že sa stane to čo sa stalo ale.. stále tu bolo to ale.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 17 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Faito Dansaku Wed Apr 30, 2014 8:48 am

// Skvělé, další mise splněna.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 17 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kataro Terumi Wed Apr 30, 2014 5:50 pm

Nevěděl jsem kde Gatse ani Yoko hledat takže jsem nakonec skončil na původním místě kde jsem se vrátil do vesnice. Portál uprostřed jezírka však už nebyl což byla škoda, jelikož bych docela rád zase pokecal s Makim v dračím světě. Byl jsem zvědav jestli Naomi a Makiho ještě uvidím. Sedl jsem si k jezírku a sledoval svůj odraz ve vodě. Trochu mě tlačil meč na zádech takže jsem se trochu shrbil.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 17 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Yoko Terumi Wed Apr 30, 2014 5:54 pm

Frflajúc si popod nos som dorazila k jazierku. Nemala som naň síce dobré spomienky po tom, čo ma braček hodil do tej ľadovej vody, ale stále to bolo lepšie než trčať v tých zaľudnených uliciach. Panoval tu zvláštny pokoj a kľud. To jediné, som na tomto mieste mala rada.
Zbadala som nejakého chlapa sediaceho pri jazere. Nevedela som, že je to Kataro,m zo zadu som ho nespoznala, to bolo tými bielymi vlasmi. V tej chvíli mi prebehlo hlavou, že to bude len nejaký shinobi, ktorého nepoznám. Sadla som si pod strom, pohľad zabodla do neba, dlaň si priložila na brucho, kde som mala pečať a premýšľala.
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 17 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kataro Terumi Wed Apr 30, 2014 5:59 pm

Jak jsem tak seděl u jezírka něco upoutalo mou pozornost. Když se zvedla mlha uviděl jsem tu dvě osoby. Chlapce a nějakou dívku. Z této dálky jsem je ale těžko rozeznával, a proto jsem se snažil zaostřit. Dívka měla modré vlasy, jenže existuje spousta dívek s modrými vlasy. Pozoroval jsem ty dva jestli budou něco podnikat.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 17 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Yoko Terumi Wed Apr 30, 2014 6:06 pm

Hej ty, na čo čumíš? Zamračila som sa, keď som si všimla oného chlapa, jak na mňa akosi podivne zazerá. Mala som pri sebe slzný sprej, keby sa náhodou pokúsil o niečo...Ehm...Viete, čo myslím. Snáď.
Nemohla som si to odpustiť, ale fakt mi pripadal ako úchyl. Vyskočila som na nohy a o niekoľko metrov sa k nemu priblížila. Jediné čo som chcela, bolo kopnúť ho do zadku. Keď som si ale všimla jeho tvár, prudko som zastavila. Ten chlap mi strašne pripomínal Katara, ale nemohol to byť on! Kataro mal predsa modré vlasy!
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 17 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kataro Terumi Wed Apr 30, 2014 6:15 pm

Ukázal jsem prstem na svoji tvář. " Cože? To mluvíš se mnou? " Zvednul jsem se z mého místa u jezírka a šel trochu blíž. No vlastně jsem šel až k ni, ale schválně jsem mluvil hlubším tónem. " Ho? Ty si mi ale nějaká drzá, To se tak chováš pokaždý když na tebe nikdo nedohlíží? " Možná to bylo tím mečem na zádech, jeho moc prosakovala trochu ven.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 17 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Yoko Terumi Wed Apr 30, 2014 6:28 pm

No nie, s Ježišom tu rozprávam. Dobrý večer, Ježiš Kristus, nechcete mi dať autográáám? S úškrnom som podala ruku imaginárnemu Ježišovi a tvárila sa pritom komicky. Potom som sa otočila na oného chlapíka, ktorý sa tak sakramentsky podobal na Katara a nadvihla obočie.  No, dovoľ, nepotrebujem, že by na mňa niekto dohliadal, mám 16. Viem sa o seba postarať. Založila som si ruky na hrudi. Áno, áno, viem, že nie som dospelá ale tak pohybovať sa po dedine môžem, nie? A k ľuďom tak sa správať tiež. Myslím.
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 17 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kataro Terumi Wed Apr 30, 2014 6:36 pm

" Vůbec ses nezměnila slečinko. Zdá se, že ti budu muset dát znovu na holou aby si se naučila slušně mluvit s lidmi " Řekl jsem důrazněji a upřeným pohledem, přičemž se teplota v okolí začala zvyšovat. Prokřupal jsem si klouby na rukách aby se mi uvolnili tuhé svaly. Stále jsem byl pod vlivem meče a Yoko mě nepoznávala, ačkoliv jsem se moc nedivi vzhledem k tomu, že jsem se trochu změnil.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 17 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Goku Wed Apr 30, 2014 8:04 pm

Už nejaký čas som sledoval dvojicu, u ktorej som si nebol tak úplne istý, aký vzťah medzi sebou mali. Aj keď som sa sám podobným veciam skôr vyhýbal, pozorovať ostatných ma naozaj bavilo a bol som v tom taktiež dosť dobrý. Títo dvaja boli ale.. podivná dvojka. Netušil som či sú to čisto partneri, alebo či majú vzťah typu sensei-študent, či vzťah manželský alebo milenecký. Teda manželstvo som vylúčil po tom, ako to dievča zakričalo že má šestnásť. O tom či sa vie o seba postarať sama s podobným prístupom som trocha pochyboval. Aj keď som tu sedel len niekoľko hodín, stále som cítil trocha únavy. Už dávnejšie som sa však rozhodol že svoje telo budem najbližšie mesiace vystavovať podobným stavom. Predsa len, bol som veľmi realistický človek a už takýmto spôsobom som sa pripravoval na vypätie z napríklad.. ďalšej vojny. Teraz, keď boli všetci najzraniteľnejší.. 
Preto som po chvíľke prestal počúvať a sledovať tú dvojicu, ktorá sa tu objavila chvíľu po mne. Sám som sa postavila v tichosti a bez jediného slova, som sa vydal po vodnej hladine k stredu jazera. Nepoužíval som však nejaké ultra-mega-krutoprísne krytie, bolo mi ukradnuté či ma niekto pozoruje alebo nie.
Uprostred jazera som vytasil katanu a prstom som prešiel po jej ostrej hrane. Tým som si vyvoril na palci malinký zárez. No.. bolo to podľa mňa ovela civilizovanejšie než kusnúť si do prsta. Aspoň tá rana vyzerala úhladne.. ako keby mi však na tom nejak záležalo. Katanu som zasunul na chvíľku späť a po poskladaní pečate som privolal Jutariho, teda lastivočku ktorá okolo seba mala neustále podivnú, svetielkujúcu, modrú auru. Bol z nás dvoch ten zhovorčiví aj keď, možno bola trocha smutné že to bol jediný tvor, okrem Mizukageho, aj keď som s nebol istý či bol Mizukage nejakým tvorom, s ktorým som sa vlastne rozprával.. a to sa ani nejednalo o rozprávanie, ale skôr o výmenu obrazov medzi nami. Znova nastala tá eufória pri ktorej bol celý nadšený že ma vidí a podobne.. normálne ma ten chalan niekedy dojme k slzám ale.. nie teraz. Konečne som ho po misii pri kanáloch dokázal využívať, teda lepšie povedané dokázal som s ním komunikovať na takej úrovni, aby som jeho pohyby vedel koordinovať, čo bolo.. super. Hlavne kvôli istému druhu kenjutsu, ktore bolo stále v štádiu tvorenia.
Znova som teda vytasil katanu len s tým, že momentaĺne mi okolo pliec a.. vlastne vśade okolo mňa, poletoval veĺkou rýchlosťou Jitari. Mávol som mečom pred sebou. Nebol to nijaký rychlí sek, vlastn bol dosť priemerný.. bolo to však len cvičné, aby som sa uistil či je váha môjho meča stále rovnaká, či niekde nie je nejaká prasklinka alebo tak.
„Môžeme začať.“ Šepol som si pre seba. Momentálne som však vôbec neplánoval využiť vodu z jazera ale len to, čo privolá Jitari.
„Shajiku no ame!“ Mečom som podol pred seba, pri čom sa ešte pred tým Jitari roztočil okolo jeho osi a začal zo svojej aury privolávať prúd vody, ktorý sa zača okolo mojej katany obtáčať a vytvárať tak kvázi „vrták“. Rozbehol som sa pri tom kupredu no po pár krokoch som koncentráciu neudržal a voda opadla do jazera. Zastavil som sa pre to na mieste. Už dlhšie som vedel, že sa jedná o moje kekkei genkai, veď som ho aj teraz využíval no.. ovládať ho nebolo práve najľahšie.

Každopádne som v tréningu nepokračoval dlho, keďže Jitaru odletel a ja som nevedel.. kam.. neposlušný to týpek. ten zápach som však cítil takmer až sem..
"práca čaká.." Povzdychol som si. Sám som musel predsa len z niečoho aj žiť a za misie v Kiri, ktoré boli dobrovoľné, som nič nedostával.. alebo som aspoň neočakával nejakú odmenu, toto ale bolo niečo iné.
(Presun)
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 17 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Yoko Terumi Fri May 02, 2014 5:16 pm

Vyvalila som oči. Teraz sa mi potvrdilo to, že je to môj brat. Nemohla som uveriť vlastným očiam, kedy sa tak stihol zmeniť? Rozbehla som sa k nemu a nehľadiac na to, ako strašidelne teraz vyzeral, objala som ho. Bol to môj brat. Kde si sa toľko flákal? Prečo si mi nič nepovedal?! Odtlačila som sa od neho a zamračene sa mu dívala do očí. Ako je možné, že si sa tak zmenil? Čo sa stalo? Možno trochu veľa otázok na začiatok, ale čo už.
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 17 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Hirin Fri May 02, 2014 5:22 pm

Dny plynuly a já si už začala zvykat na svůj stav. Tolik změn co proběhlo. Tenž kdo chtěl mít klid a odpočinek se stál mizukagem. Tohle byla snad ironie. Přemýšlející u voda tam tím, jestli to je ironie nebo ne jsem zapomněla na svoje problémy, což bylo dobře. Seděla jsem si u vody v tureckém sedu. Své schopnosti jsem dlouho nepoužila a byl správný čas je vyzkoušet. Začala jsem pomalu skládat pečetě. Hezký a pomalu jsem je skládala. Nebyla to moje typická rychlost. Když jsem doskládala poslední, vykřikla jsem "Suiton: Suiryuudan no Jutsu". Vytvořila jsem vodního draka,který mířil k obloze. Ti jenž byli u jezera jej mohli ale též nemuseli vidět. Vodní drak se proměnil na zpět na vodu, která padal zpět k zemi do jezera ale i na zem. Kapky vody padali na mnou hlavu. Díky svým senzibilním schopnostem jsem dokázala ucítit dvě chakry. Nějak mě nezajímali ale tohle též patřilo mému procvičovaní. Lehla jsem si do trávy a začala odpočívat.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 17 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kataro Terumi Fri May 02, 2014 5:28 pm

Nastavil jsem hruď aby mě mohla obejmout když se rozeběhla a pak ji pohladil na hlavě. " To víš?. Tam se stalo tamto a tam zas tamto. " Pak se ode mě odtrhla což mě trochu překvapilo, ale vzájemně se to dalo od ní čekat. " Lidé se mění každým dnem. Záleží na tom co prožijí.  Předem říkám nedotýkat se meče. Mohl by ti ublížit a nemám na mysli říznutí. " Ukázal jsem na meč na mích zádech. " Připadá mi, že jsem byl pryč měsíce a ono to bylo jen pár dní. "
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 17 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Hirin Fri May 02, 2014 6:04 pm

Už jsem byla dost odpočinutá. Měla jsem ještě jednu věc,kterou jsem musela vyřídit. Vstala jsem a vzala jsem do ruky svou hůl a vydala jsem se směrem do města.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 17 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 17 z 29 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 23 ... 29  Next

Návrat nahoru

- Similar topics
» Jezero

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru