Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jezero Kiri

+32
Tobias Ohara
Kenji Uesugi
Rin Saito
Kangae Mizutsuchi
Akuma Saito
Kaori
Kaia Yoshino
Kashike
Ayame
Goku
Hiroshi
Hikaru
Yoko Terumi
Gats Terumi
Ryo
Faito Dansaku
Emilia Akatatsu
Killunia
Naoki Utsushi
Daisuke Utsushi
Torio Nami.
Seina
Ruko Terumī
Kioshi Hoshigaki
Kataro Terumi
Kiseki Mirakuru
Akio
Totsuki
Hirin
Shin
Hoozuki Meizu
Hitomi Yamada
36 posters

Strana 23 z 29 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 29  Next

Goto down

Jezero Kiri - Stránka 23 Empty Jezero Kiri

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sat Jul 13, 2013 7:21 pm

First topic message reminder :





Jezero Kiri - Stránka 23 Jezerodraka

Pověst praví, že v tomto jezeře žil kdysi vodní drak. Byla to dračice, které stačilo slabě fouknout a zvedla se obrovská vlna. Vesničané jí začali říkat Tsunami. Dodnes někteří tvrdí, že obrys jejího těla vídají v období dešťů, kdy dračice nejradši vylézala z jezera a sedávala na břehu.
Také je to nejkrásnější místo ve vesnici, kde se dá příjemně odpočívat^^
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down


Jezero Kiri - Stránka 23 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Rin Saito Mon Sep 01, 2014 7:56 pm

Když Rin stále letí pořád se víc a víc přibližuje k chlapci... Když je tak akorát blízko řekne. Genjutsu: Kurai Hi Kolem Chlapce se začne točit velká a tlustá stěna prachu která mu na chvíli znemožní vidění získá si tolik času že se může vklidu dotknout chlapce.. Ale za chvíli prach ustane a chlapci přede mnou to to naprosto znemožní vidění a slyší hlasy všude kolem něj.. A tak Rin využije této příležitosti a doletí až k chlapci kterého se následně dotkne... Doufám že tvá obrana ustála když jsem použil tuto techniku... Ovšem když drží Rin chlapce dá ruku před sebe z pečetí a řekne.. Genjutsu Kai !... Tak a teď bych to chtěl konečně vědět. Rin se pousměje a odskočí dál od protivníka...
Rin Saito
Rin Saito
Genin
Genin

Počet příspěvků : 55
Registrován : 14. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 23 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Tue Sep 02, 2014 10:25 am

"No konečně,že ti to trvalo.. Čekal jsem,až to použije,jenže jeho načasování to katastrofální.. Je silný,ale nedokáže nic plně využít.. Na Akumu nemá a proto ho naučím jednu věc.." Domyslím si v hlavě a poté si položím ruku na katanu,chvíli čekám,protože vím,že při jakémkoliv poškození se toto Genjutsu prolomí,to je to.. Co mi dali tréninky s Akumou.. Ve chvíli kdy na mě použiješ Genjutsu Kai,tě chytnu levou rukou za límec u krku,pravou vytáhnu katanu a přiložím ti jí nad svojí levou ruku,cca někde to půlky krku.. Stačilo by říznutí a skončil by si mrtvej.. Ptáš se,odkud tě znám? Idiote,jak můžeš vědět,že nejsem Nukenin,který tě přišel zabít?.. Jsi prakticky neschopný.. Dodám chladným hlasem a poté tě levou rukou pustím,katanu přetočím a tupou stranou katany tě odstrčím.. Poté katanu schovám a sednu si.. Pokud si mě pamatuješ,jsem kamarád tvého bratra,který se dostal dál do ANBu,než já.. Bohužel já mám jiné cíle,než ztvrdnout v ANBu.. Tudíž jsem tady,nejspíš tě chytnu do týmu a Akuma chtěl,abych se o tebe postaral,vím rozsah tvých schopností a také vím,že se dají využít mnohem líp,dneska jsem na tebe šel zlehka,ale na misích budeš moct umřít.. Na to nezapomeň,mimochodem já jsem Kangae,budeš se mi plést do cesty a zabiju tě.. Pokud nad tebou mám mít dozor jak říkal tvůj bratr,tak se snaž.. 
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 23 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kenji Uesugi Mon Sep 08, 2014 8:44 pm

Líným krokem jsem to ze cvičiště vzal kolem jezera, protože to byla nejkratší cesta do našeho sídla. Málokdo věděl kde je ukryté sídlo našeho klanu, protože narozdíl od většiny domečků v obytných oblastích, naše sídlo bylo skryté aby ho jen tak někdo nenašel a náhodou neumřel kdyby se přiblížil. Docela jsem přemýšlel nad tím jak se stát tím člověkem, kterým bych chtěl být. Jak si normálně s lidmi povídat a být jejich p-p-přítel. 
 
Ani myslet na to slovo mi nešlo. Ale slíbil jsem to a tentokrát se nic nezmění. Dokonce jsem si pro tuhle situaci koupil i naučnou literaturu. V ruce jsem držel knížku a na přebale bylo napsáno "Jak si vytvořit fungující vztah". Určitě mi to pomůže vytvořit si s někým pevné pouto a dobrý vztah. Měl jsem to schované za cárem novin, který jsem vzal v té kanceláři. Takže nikdo nemohl vidět co to přesně čtu. Na první stránce byly přesné instrukce. "Nebojte se toho, musíte jí pozvat na večeři na oběd nebo na nějaké pěkné místo" bylo to dost podivné a i mě to celkem vyvedlo z míry, ale po chvíli jsem se zase uklidnil. Jestli takhle někoho poznám pomyslel jsem si.

V tu chvíli jsem si všiml že přede mnou jsou dva o něco menší shinobi. Byly nejspíš o dost mladší než jsem já, ale u nich bych mohl začít zkoušet jestli tahle knížka opravdu stála za 500 ryo. Přišel jsem k nim a jen tak jakoby se nechumelilo ze mě vypadlo. Měl jsem hlad, takže to vypadalo jako nejjednodušší řešení a navíc už je docela pozdě. "Ahoj,.. nechcete jít někdo na večeři? zvu vás" na tváři se mi objevil úsměv, kterým jsem se pokusil naznačit akt přátelství. Ovšem vypadalo to spíš trochu děsivě.


Naposledy upravil Kenji Uesugi dne Mon Sep 08, 2014 10:07 pm, celkově upraveno 1 krát
Kenji Uesugi
Kenji Uesugi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 92
Registrován : 03. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 23 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Mon Sep 08, 2014 8:53 pm

Saitovi nejspíše došla řeč a objevil se další podivný týpek s knížkou v ruce. Prohlédl jsem si ho letmým pohledem a když se zasmál, propíchnul jsem ho pohledem. "Nejspíše je to Chuunin a vyšší úroveň než já, ale je to pako" Kolem mě se zvedne voda a tvojí knížku smete a rozmočí. Myslím, že knížku, jak najít přítele nepotřebuješ. Stačí jen opravdu chtít, ale pokud hodláš tu večeři zaplatit, rád se najím. Zasměji se a poté si upevním katanu na záda, všechna voda kterou jsem ovládal se vsákne do země a já již nepoužívám chakru. No, mé jméno je Kangae, jsem z vyvražděného klanu Mizutsuchi. Jsem Genin a ovládám Suiton. Eh, to je tak všechno co ti o sobě můžu říct. Zaseknu se a pak chladným hlasem dodám.. Víš, možná si silnější, ale nemám rád lidi co se povyšují, já jednou budu Mizukage, takže ať si cosi, věř ve mě! Vyskočím na obě nohy a přijdu k tobě, pěstí tě slabě bouchnu do ramena a pak poplácám, nakonec natáhnu ruku a usměji se.. A ty jsi? 
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 23 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kenji Uesugi Mon Sep 08, 2014 10:05 pm

No jelikož jsem moc těmhle věcem co jsem říkal nerozuměl, nevěděl jsem jaká asi přijde reakce. Na tváři jsem měl stále úsměv když v tom se mi přes mojí knížku přehnala vlna vody. Nějak jsem to ale přenesl přes srdce a i když jsem byl trochu naštvanej, stále jsem měl na tváři úsměv. Teda snažil jsem se působit přátelsky a trochu jsem přemýšlel jestli bych si za 500 ryo nekoupil lepšího kamaráda. Ale jak říkám, přenesl jsem se přes to.

Když začal mluvit, docela mě potěšilo že se mnou někdo mluví a je i docela přátelský. Nad jeho teorii o tom že nepotřebuju knížku jsem se celkem pozastavil a trochu jsem se nad tím i zamyslel a došel k názoru že jí fakt potřebuju. Ohnul jsem se pro knížku a koukal jsem se jestli by se mi podařilo jí ještě zachránit a on zatím dál pokračoval v jeho proslovu. Vyvražděný klan, genin? Ta věc s klanem mě celkem zaujala, ale pak řekl něco co ve mě probudilo ještě větší zájem. Chtěl by se stát Mizukage jo? pomyslel jsem si a vstal jsem s tou mokrou knížkou v ruce. 

 Když jsem vstal tak ke mě přiskočil a lehce mě ťukl do ramene. Na tváři se mi objevil celkem vážný výraz. Nebylo to tak ani kvůli tomu ťukanci, ale bylo hodně věcí co o mě nevěděl, vlastně o mě nevěděl vůbec nic. Mizukage je pro náš klan něco jako bůh, takže jsem to nemohl brát na lehkou váhu. "Ta knížka byla celkem drahá, doufám že ovládáš i katon." můj výraz v tváři se vůbec neměnil. "Jestli chceš být Mizukage, budeš si muset získat můj respekt. Potom v tebe budu věřit" možná jsem začal být trochu vážnější, ale myslel jsem to dobře. "Jsem Kenji Uesugi" kývnul jsem na něj a podal jsem mu na znamení 
přátelství ruku. Pokusil jsem se už i o malý úsměv, ale marně. Moc jsem o lidech nevěděl, ale tímhle už jsem si jednou prošel. 
Kenji Uesugi
Kenji Uesugi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 92
Registrován : 03. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 23 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Tue Sep 09, 2014 6:30 pm

"Kenji? Zajímavé, očividně toho o lidech vážně moc neví, nepřijde mi ani moc schopný, ale jestli si musím získat jeho respekt, ukážu mu, čeho jsem schopný!" Překonám všechny předchozí Mizukage, vytvořím svět, kde již nebudou lidi trpět, svět kde každý bude šťastný a nikdo nebude upadat do zoufalství ze smrti svých blízkých, určitě jako shinobi víš, jaké to je pocítit osamělost, strach a ztrátu svých přátel, no pokud to nevíš, ničím sis neprošel a nemáš právo si říkat shinobi.. Líbilo se mi, že mě vlastně trošku motivuješ, ale přes to všechno jsem toto řekl klidným chladným hlasem, ale dost vážně na to, že bys tomu měl i věřit.. 
Pokud ke štěstí potřebuješ knížku, jsi marnej případ, zkus to vážně bez ní.. Bohužel neovládám Katon, ale Suiton ovládám na Genina dokonale, jednoho dne budu v Suitonu lepší než Mizukage! Křiknu a poté se nadechnu,následně vydechnu a zavřu oči.. Chvíli se soustředím a pak se všude kolem mě objeví voda, která se pohybuje kolem mě dokola, v boji použitelné jako dokonalá obrana, teď spíš jako menší ukázka toho co umím, nakonec natáhnu ruku a všechnu vodu z tvé knížky vysaju ven. Bohužel i s textem. Lehce se zasměji a poté nechám vodu ustát.. Trochu jsem trénoval s Rinem a pořád neovládám svojí chakru dokonale, tudíž veškerý potenciál svých schopností plně nevyužiji.. 
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 23 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Hirin Tue Sep 09, 2014 6:52 pm

//Omlouvám, že vám zasahují do postovaní, ale Kengae, celku by mě zajímalo kde ses naučil používat suiton stejně jako Garra písek, nebo jako v avatarovi. V celku mě to zajímá. Nikde to nemáš se psané a vlastností tvého klanu jsou jiné, pokud vím. Pokud to máš domluvené s Admini, v tom případě se omlouvám. a žádám o přepsaní životopisu a o znovu schválení.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 23 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Tue Sep 09, 2014 6:55 pm

// O této schopnosti jsem sám nevěděl, ale klan Mizutsuchi je předtvořen a Assassin mi tak popsal mé Kekkei Genkai, všechno je tak jak má být Smile
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 23 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Hirin Tue Sep 09, 2014 7:04 pm

//Dobře, okej beru to ale i přesto bych byl rád,kdy jsi sepsal klan nebo nějak upravil životopis. Nejsem admin nemusíš to dělat je to jen a jen na tobě. A ještě se jednou omlouvám za vyrušení.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 23 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kenji Uesugi Tue Sep 09, 2014 7:17 pm

Pozorně jsem ho poslouchal a sledoval co z něj teda vypadne. Byl docela upovídaný na rozdíl třeba ode mě. No ale vlastně mi to ani moc nevadilo, naopak. Docela mi připomínal Hotaru, teda aspoň v téhle vlastnosti. Jen jsem se nepřítomně usmíval, až to mohlo působit že ho neposlouchám a prostě jako kdybych byl úplně v jiném vesmíru. Na nějakém krásném místě za hranicemi téhle dimenze. Ale pořád jsem byl přítomný a poslouchal co mi říká. Osamělost? Ztráta přátel? Nikdy jsem si tyhle pocity nějak zvlášť nevnímal, spíš jsem lidi od sebe odháněl - To je můj osud. Ale já svůj osud nepřijímám. 

Tentokrát můj úsměv mohl působit znatelně víc přirozeně, byl totiž upřímný. Jeho slova byly zvláštní a zároveň svým způsobem povzbuzující. Vidět někoho takhle nadšeného pro svůj cíl. Taky bych tohle chtěl. Dál jsem jeho slova moc neřešil, snažil se mi něco dokázat. Ale byla to spíš sebechvála a jelikož byl stále ještě mladý, jen jsem se nad tím pousmál. "Doufám že se ti tvůj sen splní" a udělal jsem podobné gesto (viz. gif). "Je jen na tobě aby jsi vzal do rukou svůj osud, tohle si pamatuj" udělal jsem menší odmlku a pak mi trochu hlasitěji zakručelo v břiše. Úsměv upadl a spíš jsem přemýšlel kde co sním.
Kenji Uesugi
Kenji Uesugi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 92
Registrován : 03. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 23 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Faito Dansaku Wed Sep 10, 2014 5:46 pm

Ke Kenjimu přiběhl posel se zprávou


dopis:
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 23 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kenji Uesugi Wed Sep 10, 2014 10:16 pm

Když přiběhl posel, jen jsem se k němu otočil a převzal si dopis z jeho rukou. Měl na sobě pečeť, takže jsem věděl od koho to asi bude. Rozevřel jsem ho a přečetl si ho. Obsah mě trochu zaskočil. Nečekal jsem že to přijde tak brzy, ale byl jsem připraven. Potom mi znovu zakručelo v břiše a tak nějak jsem uznal že rozhodně nejsem zas tak "ready". Můj pohled byl opět tak nějak chladný a téměř prázdný a moje chvilka přetvařování nebo jak to nazvat prostě skončila.
Jezero Kiri - Stránka 23 Tumblr_m13lizK1ZK1qlomhno1_500
"Promiň, budu muset odejít. Doufám že se ještě někdy potkáme." podíval jsem se na Kangaeho a možná jsem mohl působit spíš trochu nepřítomně až skoro nepřátelsky, ale byl to spíš můj přirozený výraz ve tváři. Pocit lítosti? možná mě něco takového trklo, ale neuměl jsem to vyjádřit. Místo toho jsem se dal na odchod a přemýšlel kde by mohl být někdo zvaný "Hirin". Chtěl jsem ho najít co nejrychleji, přece jen jsem měl taky určité priority a taky jsem chtěl říct že si jdu za svým cílem. Možná že mě Kangae trochu motivoval.

/přesun
Kenji Uesugi
Kenji Uesugi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 92
Registrován : 03. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 23 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Thu Sep 11, 2014 4:23 pm

Jsem rád, že se objevil někdo jako Kenji a mohl jsem si s kým popovídat, avšak když přiběhne posel a Kenji se poté už jen otočí a odejde. "Chápu, takže má asi misi.. Také bych měl již nějakou udělat, no momentálně na to nemám čas, musím víc zesílit a proto bych tu neměl tvrdnout s Rinem." Pomyslím si a poté mávnu na Kenjiho.. Jo měj se.. Rozhodně se nevzdám svého snu! Usměji se a poté konečně vydechnu, ladným krokem dojdu k Rinovi na kterého se podívám a pak ho ťuknu do čela, poté se dám na odchod.. Promiň, též mám ještě něco na práci, ještě se setkáme, měj se Rine..
//přesun
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 23 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Rin Saito Thu Oct 02, 2014 4:35 pm

Pomalu dojdu na místo kde se mi zdá nejvhodnější trénovat.. Pomalu si sundám batoh ze zad a položím ho na zem, dřepnu si k batohu a pomyslím na Akumu.. Akumo.. Co teď vlastně děláš ?.. Kde jsi ?.. Pomyslím si a poté se kouknu znova na batoh. Otevřu ho a sáhnu do něj rukou.. Vždy jsem měl vše na svém místě dobře upravené a tak abych to dobře našel. Chvíli jsem šmátral v batohu a poté jsem ruku opět vytáhl. Aaaa.. Nee.. Nezašel jsem k Mizukagemu pro ten svitek !.. Na co jsem Sakra myslel ?!.. Káram se a nahazuji rozzuřené pohledy. Jsem docela hodně rozlobený. Po chvíli mě ale opět začne bolet hlava. Sednu si ke stromu a zavřu oči. Na chvíli úplně vypnu a nad ničím nepřemýšlí, úplně se uvolním a relaxuji. Doufá že ta bolest hlavy za chvíli přejde.
Rin Saito
Rin Saito
Genin
Genin

Počet příspěvků : 55
Registrován : 14. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 23 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Thu Oct 02, 2014 5:22 pm

Kangae Mizutsuchi

Pomalu se po delší době vracím k jezeru, jsem lehce unavený, ale co už, byl jsem po tréninku, ale chakru jsem měl plnou, za chvíli se zvedne vítr a mé vlasy se celé rozcuchají, zasměji se a poté si je dám do copu, aby se při dalším vánku opět nerozcuchali. Poté si upevním katanu za pasem a vydám se dál. Po chvíli si povšimnu Rina, povzdechnu si a vyrazím směrem k němu. Čau, tragéde, pořád jsi stejně slabý, jako minule? Mohli by jsme ten souboj brát trochu vážněji a ne jen na to, že se mě dotkneš, co ty na to? Zasměji se a propíchnu tě pohledem, poté nashromáždím chakru v nohou a jdu na prostředek jezera. Stejně se ke mě ani nedostaneš, ale pokud jo, naučím tě jednu techniku. 
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 23 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Rin Saito Thu Oct 02, 2014 5:32 pm

Ještě chvíli odpočívám ale po chvíli na mě někdo promluví. Ten hlas... Je mi nějak povědomý.. Otevřu oči a spatřím Kangaeho.. Chvíli se na něj jen tak dívám ale po chvíli začne opět mluvit.. Pane bože !.. Ten kluk je úplně posedlý boji.. Pomyslím si a odpovím mu. Zase ty ?.. Nech mě být.. Bolí mě hlava !.. Jak jsem řekl nech mě na pokoji jasný !.. Znovu zavřu oči ale pořád jsem při smyslech. Kdyby se o něco pokusil.. O co mu jde ?... Nechápu toho chlapce ani v nejmenším !.. Ano je velmi inteligentní a taky velmi silný to se nedá popřít.. Znovu si pomyslí ale když dodá že by ho naučil nějakou techniku.. Zapřemýšlí nad tím.. Po chvíli se rozhodne. Díky, ale nemám zájem.. Poví se zavřenýma očima.
Rin Saito
Rin Saito
Genin
Genin

Počet příspěvků : 55
Registrován : 14. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 23 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Thu Oct 02, 2014 5:43 pm

Kangae Mizutsuchi

Když se Rin rozhodl nebojovat trochu mě urazil, lehkým pohybem ruky jsem zvedl vodu z jezera a přímo jí prudce střelil na tebe, byl bych totiž opravdu zklamaný, kdybych se měl tak strašně nudit. 
Zastaví tě pouhá bolest hlavy? Jsi opravdu slabý a slabý nemají co dělat na této zemi, měl bys prostě chcípnout. Řeknu chladným hlasem a dalším pohybem ruky po tobě vystřelím další proud vody. Následuje další a další, skoro se nezastavím a snažím se tě donutit k boji, ačkoliv by ti to mohlo způsobit vážné zranění. 
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 23 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Rin Saito Thu Oct 02, 2014 5:51 pm

Když mě zasáhne proud vody docela dost mě to osvěží ale také zabolí a poté povím. Jsi opravdu tak "Naivní" ? .. Nechci bojovat z někým jako jsi ty když nemusím.. Miluji tréning.. Jenže poslední dobou mě hodně bolí hlava, není mi dobře. Asi jsem nemocný nějaká chřipka.. Ovšem to si teď nemohu dovolit. Proto nechci bojovat zbytečně. Vzdychnu si a stále mám zavřené oči.. Ovšem stále mě zasahují proudy vody.. Docela dost to opravdu bolí a proto uskočím k jinému stromu.. Několik proudů mě trefilo i do hlavy a proto mě hlava bolí ještě víc. Nedá se to skoro vůbec vydržet.. A proto si kleknu chytnu se za hlavu a schoulím se do klubíčka jako by mě bolelo i břicho..
Rin Saito
Rin Saito
Genin
Genin

Počet příspěvků : 55
Registrován : 14. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 23 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Goku Fri Oct 03, 2014 10:53 am

Moje kroky ma viedli až k jazeru. Prečo práve tu ? Kto vie, nikdy som sa nezamýšľal nad tým, kam ma moje kroky vedú. Nakoniec som však došiel až k okraju jazera. Nemusel som sa ani rozhliadnuť, aby som si všimol dvoch chlapcov, pri čom jeden evidentne provokoval toho druhého k boju. To ma.. naozaj netrápilo. Aj keď.. Išiel som trocha stranou a ruku som položil na rúčku katany. 
Som iný ? Prebehlo mi hlavou, pri čom som z púzdra vysunul len pár centimetrov a prezrel si čepeľ. Bola hladná, cítil som to.. hladná po krvi. Bolo to však jediné, čo som dokázal cítiť? Kráčal som po brehu jazera pomalým tempom ďalej. 
Bolo to ako pri výberovom konaní u Anbu. Bolo zabíjanie jediné, čoho som bol schopný ? V pokoji a bez problémov prerezať nepriateľovi hrdlo, krčnú tepnu tak, aby ani kvapka krvi nevyšla nazvyš..Myslel som si, že sa pomaly začínam meniť. Misiu po misii ktoré som pomáhal Kirigakure, jej obyvateľom a podobne.. 
"Asi to bola všetko len.. túžba, ktorá sa obrátila v prach.." Šepol som si pre seba, bez úsmevu, bez úškrnu.. Cítil som, ako ma tá katana volá.. aby som zabil.. niekoho, niečo. 
Rýchlo som ju zasunul späť a odvrátil som pohľad inam.
"Vážne potrebujem odbornú pomoc." Skonštatoval som, po čom som sa poškrabal na hlave a len som ostal kráčať kolečká okolo Jazera.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 23 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kataro Terumi Fri Oct 03, 2014 8:30 pm

Potřeboval jsem si pročistit hlavu, nejlepší volba by byl nějakej vodopád, ale ten není k dispozici. Proto jsem přišel sem, jakmile tu skončím tak půjdu skontrolovat ty tři darebáky co se teletí doma. Měl bych ale zesílit k jejich ochraně. Musím se naučit a vymyslet mnohem silnější techniky. Pozvednout youton na vyšší úroveň. Když jsem tak přemýšlel došel jsem až k jezeru do kterého jsem ponořil hlavu a zavřel oči abych si vyčistil mysl.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 23 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Goku Fri Oct 03, 2014 8:41 pm

Všimol som si ho. Zmenil sa, dosť. Pamätal som si ho, ešte keď som bol malé škvrňa ktoré práve vyliezlo z akadémie a malo za sebou možno tak dve-tri D rankové misie. Očividne si ma nevšimol, čo mi moc neprekážalo. Nikam som sa nenáhlil. Začal som k nemu kráčať a bol som.. no naozaj nedočkavý. Vlastne to zo mňa bola doslova cítiť, ten zabijácky inštinkt.. a úmysel. Postavil som sa kúsok vedľa neho a ruku som položil na rúčku od katany.
"Kataro-san." Oslovil som ho potichu. Môj hlas bol pokojný, no moje oči hovorili niečo iné.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 23 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kataro Terumi Fri Oct 03, 2014 9:37 pm

Pomalu jsem vytáhl hlavu z vody ignorujíc vražedný úmysl. Tomu se říká pořádně si pročistit hlavu. Necítil jsem momentálně žádný strach, proto jsem nebyl schopen vycítit ten úmysl. Otočil jsem se jeho směrem, avšak díky stále stékající vodě jsem nerozeznal kdo to je. " Kdo si? A odkud mě znáš? " Zeptal jsem se tajemně. Že by to čištění hlavy bylo příliš? No uvidíme v dalších okamžicích.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 23 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Goku Fri Oct 03, 2014 9:44 pm

Nezanechalo to na mne nijakú stopu. Pravdpeodobne ma len nevidel.. alebo si ma nepamätal.
"Povedzme.. že som vás dávnejšie.. uviedol na cestu meča." Problém bol však tom, že som u neho nevidel meč, ktorý tu mal pred tým. Možno ho to prestalo baviť.. aké patetické. 
"Toujou Tanaki." Predstavil som sa.. znova.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 23 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kataro Terumi Fri Oct 03, 2014 9:53 pm

" Hm, tak Tanaki " Zněl jsem pomalu jak stařec, možná to bylo jen tou únavou. " To mi připomíná, že můj meč se vytratil a s ním i mé kenjutsu. " Podíval jsem se na chvíli na zem a pak se opřel rukou o koleno, čímž jsem se dokázal postavit. Převyšoval jsem ho, ale to bylo normální. " A co po mě žádáš Tojou? " Vypadalo to, jakoby se Tojou setkal s nějakým starým mudrcem, třeba Katarovi probrat paměť kvůli nespavosti. Nespal totiž už několik dní.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 23 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Goku Fri Oct 03, 2014 10:02 pm

Bez slov som mu hodil moju vlastnú katanu, zatiaľ čo sám som vytiahol len kunai.
"O čo ťa žiadam?" Zopakoval som jeho otázku, na čo som pohľadom prešiel od jeho nôh, až po tvár a následne sa mu zapozeral do očí. 
"Nenechaj sa zabiť, mal by som z toho problémy.. prosím." Namieril som na neho kunai.
"Nie je to nič osobné.. ale ty si schopný.. a ja to v sebe už ďalej udržať nedokážem.." Bola to pravda.. bola to ako choroba, ktorá pomaly liezla do mojej hlavy a ktorá mi zatemňovala úsudok. Možno to bol vedľajší efekt využívania Sakki ? Alebo vedľajsí efekt môjho kekkei genkai ? Každopádne som sa pripravil.. 
"Shigure soen ryu.." Šepol som, pri čom sa voda zo všetkých mlák okolo mňa rozvírila a začala sa ako keby "ťahať", k môjmu kunaiu. Bol som šermiarom, no istým druhom meča sa dal nazvať aj kunai, bolo to len o veľkosti čepeli, nič viac.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 23 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 23 z 29 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 29  Next

Návrat nahoru

- Similar topics
» Jezero

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru