Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jezero Kiri

+32
Tobias Ohara
Kenji Uesugi
Rin Saito
Kangae Mizutsuchi
Akuma Saito
Kaori
Kaia Yoshino
Kashike
Ayame
Goku
Hiroshi
Hikaru
Yoko Terumi
Gats Terumi
Ryo
Faito Dansaku
Emilia Akatatsu
Killunia
Naoki Utsushi
Daisuke Utsushi
Torio Nami.
Seina
Ruko Terumī
Kioshi Hoshigaki
Kataro Terumi
Kiseki Mirakuru
Akio
Totsuki
Hirin
Shin
Hoozuki Meizu
Hitomi Yamada
36 posters

Strana 18 z 29 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 23 ... 29  Next

Goto down

Jezero Kiri - Stránka 18 Empty Jezero Kiri

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sat Jul 13, 2013 7:21 pm

First topic message reminder :





Jezero Kiri - Stránka 18 Jezerodraka

Pověst praví, že v tomto jezeře žil kdysi vodní drak. Byla to dračice, které stačilo slabě fouknout a zvedla se obrovská vlna. Vesničané jí začali říkat Tsunami. Dodnes někteří tvrdí, že obrys jejího těla vídají v období dešťů, kdy dračice nejradši vylézala z jezera a sedávala na břehu.
Také je to nejkrásnější místo ve vesnici, kde se dá příjemně odpočívat^^
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down


Jezero Kiri - Stránka 18 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Yoko Terumi Sat May 03, 2014 5:49 pm

Nadvihla som obočie, obišla ho a prezrela si jeho meč. Vyzeral pomerne zaujímavo, ale už len na prvý pohľad mi prišiel taký...Temný. Nedotkla by som sa ho. Nikdy. Čo ak ten meč mal na svedomí jeho premenu? Nedivila by som sa. Cítila som tú temnú auru, možno som mala len halucinácie, ale vážne na mňa ten meč tak pôsobil. Čo to je za meč? Opýtala som sa ho. Tvárila som sa pri tom až smrteľne vážne. Kataro by si to mal vážiť, páč ja vážna nie som skoro nikdy. No jop, ale aj tak som mala o teba strach. Len tak sa z ničoho nič vyparíš a keď som šla za Mizukagem, tak mi povedal, že si opustil dedinu na nejaký čas. Založila som si ruky na hrudi.
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 18 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kataro Terumi Sat May 03, 2014 5:59 pm

" Moc toho o tom meči nevím, získal jsem ho včera. Vím jen, že nese jméno stínomeč a vyzařuje neobvyklou auru. " vysvětlil jsem v krátkosti a všiml jsem si její vážnosti. "Tak se omlouvám, příště vám dám vědět předem aby jste se nestrachovali dobře ? " Ujistil jsem ji zatímco jsem bloumal nad tím co s tím mečem budu v budoucnu dělat a kdy s ním začnu trénovat aby nebyl jen tak na ozdobu, to by totiž jen přákážel a byl k ničemu.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 18 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Yoko Terumi Mon May 05, 2014 7:13 pm

No, tak to asi nebude nič, čo by tebe, ako osobnosti, mohlo prospieť nie? Tieňomeč, meč, ktorý vyžaruje tak temnú auru. Na tvojom mieste by som ho zahodila, nech už je jeho moc akákoľvek veľká. Už len pohľad na ten meč mi robilo nevoľno. Necítila som sa v prítomnosti tohto meča príjemne. Som zvedavá, čo s tebou urobí. Som si stopercentne istá, že ťa bude do istej miery meniť. Pohľad som znova zabodla do tých Katarových. A určite nie k lepšiemu. Zamračila som sa.
Tak to som rada, tak nás strašiť, to sa predsa nepatrí. Dostanem raz kvôli tebe infarkt. A že vraj ja som nezodpovedná, pche! Uškrnula som sa.
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 18 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kataro Terumi Mon May 05, 2014 7:28 pm

" Jasně, jasně " Poplácal jsem Yoko jemně po hlavě s úsměvem. Měla pravdu, ten meč mě bude postupně měnit, musím si zachovat vlastní rozum, aby mě to celého neovládlo. " Tak v tom případě jestli sejdu z mé cesty budete mě muset zastavit, přinejhorším mě jako má vlastní rodina zabít. Nechtěl bych aby to byl někdo cizí v tomhle případě. " Řekl jsem trochu vážněji a tak jsem to taky myslel. Pokud nakonec jednou sejdu z mé cesty tak se o mě budou muset postarat abych nikomu nemohl ublížit, obzvlášť ne vesnici, přátelům a rodině.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 18 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Yoko Terumi Mon May 05, 2014 7:59 pm

Tak toto po nás určite nemôžeš chcieť. Vzdorovite som si založila ruky na hrudi. Nezídeš z vlastnej cesty, budeme ťa na nej držať. Priblížila som sa k nemu a rukou mu stisla rameno. Verím ti, celá naša rodina ti verí. Ty to zvládneš, viem to. Si silný človek, po psychickej i fyzickej stránke, Kataro. Povzbudivo som sa usmiala a naklonila hlavu na stranu. Aspoň nebudem sama, kto bude musieť tvrdo makať. Neviem zatiaľ, čo od sedmičky čakať, ale dúfam, že to zvládnem a nedajbože nespôsobím katastrofu. Zasmiala som sa, brala som to optimisticky.
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 18 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kataro Terumi Mon May 05, 2014 8:10 pm

" No jo, ty si vlastně nová Nanabi no Jinchuuriki. Tak to tedy hodně zdaru, ale jistě se vy dva nějak dohodnete, že Choumei? " Promluvil jsem ke konci na Nanabiho jeho křeštním jménem. Jednou jsem to jméno zaslechl takže jsem ho tak mohl nazvat. " Tak dobře, uvidíme časem. Třeba se nic nestane, ale už teď cítím jakou má sílu. " Řekl jsem trochu těžce, ale byl jsem prozatím v pohodě. Povzdychnul jsem si a naroval se.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 18 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Ayame Mon May 05, 2014 8:21 pm

*Přijedu na Kanamem s čelenkou uvázanou před oči. Kontroluji okolí chakrou, abych se nedostala do problémů.* "Zřejmě neuvidím Kiri..." *Pomyslím si trochu rozčileně a trochu smutně. Prohrábnu si vlasy. Potom se chytím srsti Kanameho a trochu se zvednu, abych nedopadala na tygra tak křečovitě a ztuhle.*
Ayame
Ayame
Genin
Genin

Počet příspěvků : 5
Registrován : 04. 11. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 18 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Ayame Tue May 06, 2014 6:15 pm

*Klesne mi hlava, takže pomalu spím. Ještě ale neusínám úplně, takže stihnu říct Kanamemu, aby odešel pryč. Povzdychnu si, protože po několika jeho krocích mě to prakticky probudí. Alespoň zavřu oči - jakoby to něco měnilo - a nechávám se vézt dál.*
Ayame
Ayame
Genin
Genin

Počet příspěvků : 5
Registrován : 04. 11. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 18 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Yoko Terumi Thu May 08, 2014 8:29 pm

No neviem, čo od neho mám čakať a tak. Vlastne neviem nič. Stala som sa jeho hostiteľom bez žiadnej prípravy, takže. Pokrčila som ramenami. Keď vyslovil jeho meno, niečo som zacítila, ako keby sa to veľké čudo v mojom vnútri začalo prebúdzať a k tomu znepokojovať. Ale neozýval sa. Bolo to len také chvíľkové, hneď potom to prešlo. To zvládneš určite. Dorazila sem nejaká kunoichi. Mám halucinácie alebo sa tá kunoichi vážne vezie na tygrovi? V očiach mi zasvietili hviezdičky, okamžite som sa k nej rozbehla a natiahla ruku k tygrovi. Môžem ho pohladkááť? Opýtala som sa, pripravená ho pohladkať, pokiaľ na mi to teda tá dievčina dovolí.
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 18 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Goku Fri May 09, 2014 10:52 am

Medzičasom som sa zastavil doma, kde som sa prezliekol znova do môjho typického oblečenia, zahrňujúce vetrovku s kapucou a dlhé kapsáčové nohavice. Vymenil som si ešte obväz na ľavej ruke a vyrazil som smerom k jazeru. Na chrbte som mal stále obe katany. Nevedel som prečo ich nosím, jedna z nich nemala totiž ďaleko od roztrieštenia.
Dorazil som na cvičisko, kde som pokojným pohľadom začal zaznamenávať ľudí, ktorý sa v jeho okolí nachádzali. Niektorý v mojom veku, by si pravdepodobne hneď všimli troch vecí, aj keď nie tak úplne vecí.
Niektorým, asi najnormálnejším, by prišli na oči dve dievčatá ktoré pravdepodobne vyzerali celkom k svetu.
Ďalšia by asi bol tiger, kto by sa nepozrel ako prvé na tigra, keby že ho má v blízkosti.
Každopádne ja som bol ten tretí meč, ktorého zaujal meč, na chrbte bielovlasého muža. Nevyzeral normálne, nebolo to však tvarom. Nevedel som ale popísať čo z neho cítim. 
Po chvíľkovom sledovaní, som len s rukami vo vreckách kabáta, zamieril po cestičke, až k okraju jazeru, po ktorom som začal kráčať.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 18 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kataro Terumi Fri May 09, 2014 11:16 am

Yoko si meztitím odběhla se podívat na nějakou mladou slečnu s tygrem. Měl jsem rád zvířata, ale momentálně jsem však zahlédl někoho jít k jezeru. Jako první jsem si však všiml jeho dvou katan, čímž jsem mohl dojít k závěru, že je to šermíř. Vzhledem k tomu, že jsem získal meč a neuměl ho po pravdě tak dobře používat. Věděl jsem jen základní pohyby a měl svůj instikt. Došel jsem až k němu. " Počkej. " Zavolal jsem na něj a čekal až se zastaví. " Ty si jistě šermíř že? "
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 18 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Goku Fri May 09, 2014 11:20 am

Pohľad som uprel na muža, ktorého som si pred tým všimol a ktorý ma teraz oslovil. Pozornejšie som si ho prezrel. Chvíľu som neodpovedal, pretože som sám nevedel, či sa šermiarom vôbec môžem nazvať.
Nakoniec som však len prikývol na súhlas. Predsa len, bolo kenjutsu mojim primárnym štýlom boja. Aj keď som nebol taký dobrý napríklad v taijutsu či podobne, v kenjutsu sa mi pravdepodobne na mojej úrovni príliš veľa ľudí vyrovnať nevedelo. Po prikývnutí som len čakal, čo vlastne potrebuje.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 18 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kataro Terumi Fri May 09, 2014 11:28 am

" Myslíš, že by sis se mnou mohl dát souboj? Použil jsem tento meč jen jednou tak s ním tak dobře neumím a rád bych se s ním naučil zacházet. " Zeptal jsem se ho slušně. Nechtěl jsem to dávat jako rozkaz, jelikož on byl genin a já byl jounin, tedy bývalý ANBU, který měl přehled o hodnostech. " Tedy pokud by ti to nevadilo. " Odmčlel jsem se na chvíli a vzpoměl jsem si, že jsem se ještě nepředstavil. " Mimochodem já jsem Kataro Terumi. Těší mě "
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 18 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Goku Fri May 09, 2014 11:34 am

Chvíľu som jeho ponuku zvažoval. Popravde som sa chcel ísť prihlásiť na nejakú misiu. Len včera som takmer prišiel v lázňach o život práve pri podobnom súboji, aj keď tam to bolo viac menej na život a na smrť. Tento muž však nevyzeral ako genin a tak som typoval, že bude schopnejší než Hideaki, ktorý si teraz sedel bohvie ako dlhý trest vo väzení. Nakoniec som ale znova len prikývol.
"Môžme, preferoval by som vodnú hladinu." Odpovedal som mu. Na jeho predstavenie som však nijak nereagoval. Len som znova ticho prikývol a začal kráčať ku stredu jazera, pri čom som si ruku položil na rukoväť novej katany.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 18 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kataro Terumi Fri May 09, 2014 11:38 am

Moc toho tedy nenamluvil, asi to byl ten typ, který nejdříve jedná. Postavil jsem se ke středu jezera a vytáhnul svůj velký stínomeč. Cítil jsem jeho temnou energii, ale neuměl jsem tu energii využít, takže byl pro mě takový normální meč s vlastnostmi. Uchopil jsem meč obouma rukama a zaujal postoj. Souboje s meči jsem vždy jen sledoval, jen jednou jsem dal smrtící úder i když to byl zrovna drak.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 18 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Goku Fri May 09, 2014 11:45 am

Pozorne som si ho prezrel a vytasil som vlastnú katanu. Moje oči znova upútal jeho meč. Trocha som privrel viečka, rozkročil nohy a postavil sa do obranného postoja. Nie že by som bol príliš útočný typ. V hlave sa mi premietali možné výpady, ktoré by s takým mečom mohol spraviť. Prípadne akú by mali rýchlosť či silu. Sám som sa musel spoliehať len na moje kenjutsu, ktoré by mi nad týmto chlapíkom mohlo dať aspoň nejakú výhodu. Spravil som jeden opatrný krok vpred.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 18 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kataro Terumi Fri May 09, 2014 11:51 am

Zřejmě chtěl abych začal, vzhledem k mým zkušenostem jsem nevěděl jak začít tak jsem začal tedy po svém. Využil jsem své rychlosti abych se dostal přímo k němu, přičemž jsem seknu ze spodu. Nabral jsem přitom trochu vody čímž jsem mu ji mohl zároveň hodit i do očí. Byl jsem zvědav jaký typ protiútoku proti mě se svou katanou použije. Ještě jsem nebojoval proti šermířovi s mečem.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 18 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Goku Fri May 09, 2014 12:08 pm

Bol rýchlejší, o dosť. Útočil však, dalo sa povedať barbarským spôsobom. Bolo vidieť, že sa necháva ťahať váhou svojho meča. Teda že aj keď bol o dosť rýchlejší, bol neohrabaný a navyše bol jeho útok čitateľný, aj cez jeho fyzické predpoklady. Pohol som sa vlastne, až keď začala čepeľ meča vychádzať z vody.
Spravil som vlastne jeden, veľmi jednoduchý no efektívny pohyb. Zahrňoval krok vpred, sklopenie hrotu meča k jeho čepeli, prechytenie katany do ruky obrátene, a následné odklonenie celej jeho sily útoku do strany. Sám som sa dostal k jeho boku, no keďže mal obojručák a využíval práve svoju silu a rýchlosť, pri švihu smerom hore, sa po mojom odklonení jeho úderu, v podstate úplne odkryl a moja čepeľ pokračovala jej dĺžkou až k jeho hrudi. Každopádne si mohol všimnúť, že som ju pri tomto výpade aj "obrátil", teda že ak by som ho aj pri tomto obrannom švihu trafil, trafila by ho len tá tupá časť a nijak by mu to neublížilo.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 18 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kataro Terumi Fri May 09, 2014 12:13 pm

Opravdu mě prokouknul jsem jsem očekával a nezbývalo mi nic jiného než meč strhnout vší silou zpět čímž bych ale celkem mohl ublížit. Věřil jsem však, že on dokáže uhnout. Jak by ně tak bych těsně u jeho těla zastavil čepel. Nechtěl jsem vážně ublížit. Byl jsem si však vědom, že moje pohyby nejsou vůbec profesionální. Proto se musím s tímhle jedno až obouručním mečem naučit zacházet.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 18 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Goku Fri May 09, 2014 12:23 pm

Strhol meč späť dole, no nemal mi s ním už ako ublížiť. Po spravení ďalšieho kroku, som mu vlastne stál chrbtom a on mohol stále cítiť tlak z tupej strany čepeľe, na tento krát už jeho chrbte. V rýchlosti som meč pustil no o sekundu som ho prechytil druhou rukou a s otočením som na jeho chrbát mečom zatlačil. Bol som pomalší, slabší no nespravil som jediný zbytočný pohyb, on ich robil až príliš. Už pri jeho výpade som vedel, že mám proti sebe neskúseného súpera čo sa kenjutsu týka. Bol na tom však lepšie než ja... fyzická forma a rýchlosť, rovnako ako skúsenosti a reflexy sa naberali horšie, než jednotlivé techniky či výpady a vedomosti o Kenjutsu. Bolo mi jasné že ma v krátkom čase v čisto kenjutsu súbojy ľahko bude vedieť poraziť.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 18 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kataro Terumi Fri May 09, 2014 12:32 pm

Povzdychnul jsem si a meč jsem si dal opět na záda. " Uznávám porážku. " Tak rychlý souboj jsem opravdu nečekal. Trvalo to snad jen pár vteřin. Mezi jeho zkušenostmi s kenjutsu a mými byl velký rozdíl. Musel jsem se naučit s tímto velkým mečem zacházet, ale sám to zřejmě nedokážu se naučit. Potřeboval jsem někoho kdo by mě učil. Jenže takový velký meč nemá nikdo aby mě to naučil správně.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 18 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Goku Fri May 09, 2014 12:43 pm

Odstúpil som o dva kroky v bok a znova som sa len chvíľu zapozeral na Jounina. Znova som len prikývol, vyrovnal som sa a meč som zasunul späť do pošvy.
"S tým mečom, neútoč kým si si nie istý, či súpera môžeš trafiť. Keby že tento útok použiješ na väčšinu shinobi, snažili by sa ho zablokovať alebo uskočiť. V prvom prípade by si im blok prerazil." Na chvíľku som sa zamyslel, znova nad jeho útokom. 
"Môžem ti ukázať, čo si mohol spraviť s tým mečom, pri útoku tak, aby ťa niekto ako ja, nedostal." Navrhol som mu a naćiahol som k nemu ruku. Teda, k meču.. samozrejme som to nemal ako ukázať s mojimi katanami.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 18 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kataro Terumi Fri May 09, 2014 12:52 pm

" No když myslíš, ale nemám páru jak se k tobě zachová. Přeci jen není nikterak obyčejný. " Sejmul jsem znovu meč z mojich zad a natáhnu ruku s mečem k němu, přičemž jsem mu podal svůj meč. Meči se to však nějak nelíbilo a snažil se ovládat mou ruku. " Vypadá to, že se mu k tobě nějak nechce " Ruka se jaksi třásla když jsem se mu ho snažil podat takže jsem nakonec dal ruku dolů držijíc svůj meč.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 18 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Goku Fri May 09, 2014 12:58 pm

Na chvíľku som zatvoril oči a znova som len prikývol.
"Podivný to meč. Ale očividne si ťa vybral." Znova som vytasil môj meč a len som odstúpil o pár rokov.
"Skúsim ti to ukázať s týmto, skús sa obrániť." Vyzval som ho, na čo som sa k nemu rozbehol a zopakoval som v podstate jeho útok. Ťahal som sek s oboma rukami na rukoväti zdola hore, ako keby som ho chcel preseknúť napoli. Ramená som však mal trocha naklonené tak, aby som sa na neho cez moje pozeral.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 18 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kataro Terumi Fri May 09, 2014 1:13 pm

On vlastně zopakoval můj předchozí útok, ale nevěděl jsem přesně jak ten protiúder provedl. Chytil jsem pevně svůj meč a připravil se. Když zaútočil, zkusil jsem jeho katanu odrazit. Praštil jsem do jeho katany z boku čímž jsem posílil úder jeho švihu a tím se vyhnul mému tělu, vzhledem k tomu že k mému meči je potřeba velká síla tak když udeří do katany z tohoto úhlu tak jí může odklonit nebo ji pomoc v rychlosti. Mohl jsem však čekat i zpětnej ráz takže jsem se kryl velkým mečem, kdyby změnil náhle směr.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 18 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 18 z 29 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 23 ... 29  Next

Návrat nahoru

- Similar topics
» Jezero

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru