Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jezero Kiri

+32
Tobias Ohara
Kenji Uesugi
Rin Saito
Kangae Mizutsuchi
Akuma Saito
Kaori
Kaia Yoshino
Kashike
Ayame
Goku
Hiroshi
Hikaru
Yoko Terumi
Gats Terumi
Ryo
Faito Dansaku
Emilia Akatatsu
Killunia
Naoki Utsushi
Daisuke Utsushi
Torio Nami.
Seina
Ruko Terumī
Kioshi Hoshigaki
Kataro Terumi
Kiseki Mirakuru
Akio
Totsuki
Hirin
Shin
Hoozuki Meizu
Hitomi Yamada
36 posters

Strana 21 z 29 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 25 ... 29  Next

Goto down

Jezero Kiri - Stránka 21 Empty Jezero Kiri

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sat Jul 13, 2013 7:21 pm

First topic message reminder :





Jezero Kiri - Stránka 21 Jezerodraka

Pověst praví, že v tomto jezeře žil kdysi vodní drak. Byla to dračice, které stačilo slabě fouknout a zvedla se obrovská vlna. Vesničané jí začali říkat Tsunami. Dodnes někteří tvrdí, že obrys jejího těla vídají v období dešťů, kdy dračice nejradši vylézala z jezera a sedávala na břehu.
Také je to nejkrásnější místo ve vesnici, kde se dá příjemně odpočívat^^
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down


Jezero Kiri - Stránka 21 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Thu May 29, 2014 7:58 pm

"Oh prepáčte." Ospravedlnil som sa, presa len som sa nepredstavil. "Volám sa Kiseki Mirakuru a moja senseiika  bola Emilia Akatatsu. Moje zameranie je Fuuton." Možno podľa mena by ma vedel zaradiť a vedel by, že mám v sebe zapečateného draka, keďže ako Mizukage k tomu také informácie má a ja som to nahlas hovoriť nechcel, aspoň nie teraz.
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 21 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kaia Yoshino Thu May 29, 2014 8:02 pm

Kataro se zmínil, že se Mizukage nachází u jezera. Využila jsem svých schopností. Jelikož je to hlava vesnice, zaměřila jsem se na tu nejsilnější chakru v okruhu asi 15 metrů. No, taková chakra tu nebyla jediná, ale byly blízko sebe, tak jsem zamířila k nim. Zahlédla jsem dva muže a menšího kluka. Nechtěla jsem je vyrušovat, na to bych ani já sama neměla odvahu. Došla jsem k nim tak na 6 metrů a posadila se u břehu jezera. A vyčkávala jsem, kdy by mohla přijít moje šanci. Zároveň jsem doufala, že ji kvůli mojí nerozhodnosti neprošvihnu.
Kaia Yoshino
Kaia Yoshino
Genin
Genin

Počet příspěvků : 42
Registrován : 27. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 21 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Faito Dansaku Thu May 29, 2014 8:39 pm

Faito

"A kolik toho může umět takový genin s fuutonem?" položil jsem řečnickou otázku.
"A máš nějaké speciální přání, kam bys chtěl patřit, co bys chtěl dělat?"
Všiml jsem si i drobné, na pohled velice plaché dívky, která se krčila za bukem.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 21 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Thu May 29, 2014 8:43 pm

Neodpovedal som na to lebo to bola rečnícka otázka, čo pre mňa bolo dobré lebo normálny genin by toho veľa nedokázal no tu bol trocha rozdiel, že ja som nebol normálny genin ale teraz to bolo jedno. "Nó najlepšie by bolo ak by som bol u niekoho kto by vedel narábať s fuutonom alebo by mal aspoň vzťah s drakmi." To posledné som povedal tichšie tak aby to počul Faito teda aspoň som si to myslel, žeby to mal čuť len on.
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 21 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kaia Yoshino Thu May 29, 2014 8:48 pm

Ačkoliv jsem se styděla a moje tváře byly téměř nonstop slabě narůžovělé, zajímali mě. Přeci jen, chtěla jsem se zařadit mezi shinobi, byla jsem zvědavá. Seděla jsem blízko stromu, který mě kryl, teda já si to alespoň myslela, že se za tímto stromem stanu neviditelnou.
Bylo opravdu zajímavé cítit silné chakry a tolik a různých dohromady. Jelikož jsem nebyla mezi shinobi delší čas, nikdy jsem to takto nevnímala, tohle mě ale uchvacovalo. Přesto jsem odvahu nesebrala a nešla rovnou za nimi. Chtěla jsem počkat, až ti dva domluví.
Kaia Yoshino
Kaia Yoshino
Genin
Genin

Počet příspěvků : 42
Registrován : 27. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 21 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kashike Thu May 29, 2014 9:47 pm

Kashike


Prohlédnu si ty dva mladé a usměju se. To víš, když nejde Kage do kanclu, musí kancl ke Kagemu...pomyslím si, vytasím meč z pochvy a z batohu hadr s olejem. Lehce hadr namočím a začnu s ním potahovat čepel. Jednou z výhod meče z Takumi bylo nepochybně ostří. Daleko méně podléhalo korozi a díky chakře, kterou do něj vkládám se nikdy neotupí. Stejně mi ale pohled na jedinou šmouhu zkazí náladu dokud není pryč.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 21 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Faito Dansaku Thu May 29, 2014 9:53 pm

Faito

"O nikom s fuutonem nevím a poslední člověk, který tu měl vztah s draky, odsud odešel před několika měsíci..." řekl jsem.
"Ale na to jsem se přesně neptal. Chci vědět, jestli chceš zabíjet, špehovat, cvičit nebo brnit vesnici..."

Kaia mohla cítit cizí chakru, ale pro geninku bylo opravdu těžké dostat se z mého genjutsu.
Kaia ucítila na svém rameni cizí ruku. "Nelekni se..." řekl zvonivý, ale uklidňující hlas. Když se Kaia otočila, spatřila ženu:
http://www.deviantart.com/art/Unohana-Retsu-51135271
"Mizukage-sama je teď velice zaneprázdněn, ale jsem jeho pravá ruka, Metsuke. Jak ti mohu pomoci? Nebuď vystrašená."
Žena se velice příjemně usmívala a měla laskavý pohled, celkově působila dojmem, jako by sem do téhle sychravé atmosféry nepatřila.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 21 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Thu May 29, 2014 10:08 pm

Bolo zlé, že nikoho pre mňa asi nebude preto som teda riešil tú druhú otázku. Keďže som mal povinnosť ktorá bola v tom, že som mal udržiavať svet v rovnováhe to bude asi často znamenať, že sa budem musieť stať zabijakom pre tento účel preto to asi bolo jasné. Keďže ostatné by mi asi boli nanič. "Nie žeby som bol zabijak ale je časté pri obrane rovnováhy zabíjať silných protovníkov takže, by som sa najradšej naučil to." Objasnil som mu situáciu ale dúfal som, že tentoraz už dobre. Ešte som nemal úplne presné predstavi, čo to všetko obnáša  ale táto bola hlavná.
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 21 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kaia Yoshino Fri May 30, 2014 7:21 am

Po očku jsem sledovala Mizukageho s tím černovlasým klukem. Druhý muž si pohrával se svým mečem. Byla jsem z toho prostředí nadšená. Tak nějak jsem cítila, že i když mají zbraně a jsou silní, chtějí pomáhat. Byla jsem si tím jistá.
Najednou jsem se zachvěla, cítila jsem se divně. Navíc, nikdy jsem nepoznala, co to je genjutsu, jen mi o něm Keiko vyprávěla. Tudíž jsem ho ani nepoznala. Ucítila jsem dotyk na svém rameni. S leknutím jsem se otočila. Přede mnou stála černovlasá žena. Svým úsměvem mi hrozně připomínala Keiko. Byl to teplý a laskavý úsměv. S radostí jsem jí ho vrátila.
,,Já...Chtěla bych se přidat mezi shinobi." vyhrkla jsem a zčervenala. ,,Nic ale o nich nevím ani ještě nic neumím, pouze základní techniky, které se prý učí v akademii." sklonila jsem malinko hlavu. Pak jsem ale dodala.: ,,Umím ale rozpoznat sílu chakry a kde se nachází a kolik těch lidí je. Také bych se chtěla učit lékařským dovednostem. Něco jsem během cestování zkoušela, ale nepodařilo se mi to úplně." malinko jsem se pousmála. Na to, že mi bylo 16, cítila jsem se pořád jako dítě. Neměla jsem šanci vyrůst, neměla jsem k tomu prostor. V přítomnosti Keiko, ačkoli už jsem byla starší, jsem se jako dítě mohla chovat. Něco z toho období se ve mně zakořenilo. A když tu se mnou byla Metsuko, vracely se mi ty příjemné vzpomínky.
Kaia Yoshino
Kaia Yoshino
Genin
Genin

Počet příspěvků : 42
Registrován : 27. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 21 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Faito Dansaku Fri May 30, 2014 8:55 am

Faito

"Takže obrana vesnice. Ještě uvidím, kam tě zařadím. Zatím můžeš plnit vyvěšené mise, týmy vám budou oznámeny během několika dní. Ještě něco?"

Žena se mezitím zatvářila nadšeně. "Výborně, senzibily potřebujeme. Týmy se ještě rozřazují, takže zatím bys měla trénovat sama nebo plnit mis na tabuli. A co se tréninku týče, bylo by dobré naučit se rozpoznávat a bránit se genjutsu. Máš už někoho ve vesnici, kdo by tě mohl učit?"
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 21 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kaia Yoshino Fri May 30, 2014 9:07 am

Její odpověď mě hodně potěšila. Nečekala jsem, že by to mohlo být rychlé a beze strachu se zeptat.
,,Dobře. Budu se snažit." slíbila jsem. Potom jsem zakroutila hlavou.
,,Zatím tu nikoho...Vlastně s Katarem jsem se seznámila." zastyděla jsem se, jak jsem mohla zapomenout na kluka, který mi dal najíst. Příjmení mi ale neřekl, doufala jsem ale, že jako pravá ruka Mizukageho ho Metsuko bude znát.
Kaia Yoshino
Kaia Yoshino
Genin
Genin

Počet příspěvků : 42
Registrován : 27. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 21 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Faito Dansaku Fri May 30, 2014 9:23 am

Faito

"Kataro. To je skvělé!" Metsuke vypadala neustále šťastně a optimisticky.
"Může tě učit on, je to jounin, který by měl umět základy. Až ho příště uvidíš, a pokud budeš chtít, řekni mu, co ses tu dozvěděla a můžete trénovat spolu. Potřebuješ ještě něco?"
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 21 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kaia Yoshino Fri May 30, 2014 9:50 am

Spokojeně jsem se usmála. Zakroutila jsem hlavou a postavila se. ,,To je všechno. Děkuji mockrát." uklonila jsem se a znovu se usmála. Tohle proběhlo dobře. Kéž by takto probíhalo všechno, přála jsem si. Věděla jsem, že je to nemožné. Také jsem nevěděla, do čeho se chci pustit. Zatím jsem nevěděla, co to obnáší být shinobi. Věděla jsem jen, že to přináší bolest, jenomže jsem si byla jistá, že větší bolest, než tu, co jsem prožila, fyzickou i psychickou, už prožít nemohu.
Kaia Yoshino
Kaia Yoshino
Genin
Genin

Počet příspěvků : 42
Registrován : 27. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 21 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Fri May 30, 2014 10:18 am

"To je všetko, takže ďakujem a dovidenia." Povedal som mierne som sa uklonil a vybral som sa odtiaľto preč.
(presun)
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 21 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Faito Dansaku Fri May 30, 2014 10:34 am

Faito

Žena se jen usmála a pak se začala pomalu rozpadat na prach, který vítr rozfoukal po okolí.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 21 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kaia Yoshino Sat May 31, 2014 7:07 am

Jeden úsměv a byla pryč. Nechápala jsem, co se právě stalo a zmateně jsem se rozhlížela kolem sebe. Pohled mi padl na Mizukageho a toho druhého muže. Černovlásek už tam nebyl. Musíš se ubránit Genjutsu, říkala Metsuko. Možná..Že by to bylo to ono? Napadlo mě. Moc dlouho mi to hlavou nevrtalo, protože jsem si tím nebyla jistá. Tentokrát sem si byla jistá, že o mně ti dva vědí. Vystoupila jsem zpoza stromu a uklonila se Faitovi i Kashikemu a odběhla od jezera pryč.
(Přesun)
Kaia Yoshino
Kaia Yoshino
Genin
Genin

Počet příspěvků : 42
Registrován : 27. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 21 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Yoko Terumi Sat May 31, 2014 7:33 pm

Celý čas som bola tu a sledovala dianie okolo. S rukou položenou na bruchu, kde sa črtala pečať. Ešte stále som si nezvykla na toho veľkého chrobáka, ktorý sa vraj volal Chomei. Aspoň tak ho nazval Kataro.
Mysľou mi ale prebehlo, že by už bolo na čase začať sa niečo učiť. Bola som čerstvým geninom, a odrazu som chunin. A to k tomu ovládam taký prd makový. Všimla som si, že tu je Mizukage, tak som k nemu došla a hlboko sa uklonila. Dobrý deň prajem, Mizukage-sama. Narovnala som sa po chvíli. Rada by som vás, prosím, požiadala o zvitok na učenie sa nejakej techniky. Najlepšie katonovej. Prehovorila som, pričom som sa snažila tváriť milo a nenútene. Z Faita som mala vážne strach.
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 21 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Faito Dansaku Sat May 31, 2014 7:40 pm

Faito

"Máš nějakou konkrétní představu?" zeptal jsem se. Neměl jsem rád, když někdo používal slova jako "jakýkoli" nebo "nějaký". Jako kdyby se ještě nerozhodli, zda budou defenzivní nebo ofenzivní, případně jak jutsu zkombinují.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 21 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Ruko Terumī Sat May 31, 2014 7:47 pm

Šel jsem svým typickým krokem k jezeru. Zahlédl jsem 3 postavy z nich jsem poznal mizukageho a Yoko. Přišel jsem blíž a opřel se o strom. Nechtěl jsem je vyrušovat. Bral jsem to nějak jako řádu před kanclem. Přemýšlel jsem nad tím, jak se bude můj život pokračovat.
Ruko Terumī
Ruko Terumī
Genin
Genin

Počet příspěvků : 54
Registrován : 02. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 21 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Yoko Terumi Sat May 31, 2014 7:48 pm

Na chvíľku som sa zamyslela. Napadla ma jedna technika, o ktorej som minule čítala v knižnici a vyzerala v skutku zaujímavo. Pre začiatok mi to stačí. Rada by som sa naučila techniku Katon: Gōkakyū no Jutsu, Mizukage-sama. Sklopila som pohľad.
Bola som akási nervózna. Nikdy sa mi to nestávalo, ani pri predchádzajúcej Mizukage Hitomi. Že by to bolo tým strachom?
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 21 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Faito Dansaku Sat May 31, 2014 8:01 pm

Faito

"Dobře. Máš štěstí, můžeš k tomu vzít i Housenka no jutsu, ale to jsou bohužel jediné dvě techniky, které máme ve vesnici..." řekl jsem, vytáhl další kus papíru a napsal na něj povolení pro vydání technik. Podepsal jsem a dal jí ho.
"Přines mi několik papírů na povolenky, seženeš je ve vesnici..." řekl jsem a rozhodně to nebyla prosba.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 21 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Yoko Terumi Sun Jun 01, 2014 8:24 am

Vyvalila som naňho oči. Sú tu len tieto dve katonové techniky? Nechcelo sa mi to veriť. Keď sa naučím toto, čo ďalej? Budem musieť ísť až do Konohy? Ďakujem, Mizukage-sama. Pekne som sa poďakovala a vzala si ten papier s povolením.
Na jeho príkaz som jemne kývla hlavou. Áno, pane, hneď som späť. Tak zatiaľ dovidenia. Nedovoľovala som si mu odporovať. Jemne som sa uklonila, otočila sa na päte a už aj uháňala do dediny nájsť tie povolenky, ktoré si Faito pýtal. (presun)
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 21 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Faito Dansaku Mon Jun 02, 2014 11:57 pm

Faito

Když přiběhl posel s tím, že se vrátila Hirin a že je s ní shinobi z Konohy, oddechl jsem si. Vypadalo to dobře. Hokage by neriskoval život někoho z Konohy, kdyby nepodepsal pakt o neútočení.
Rozhodl jsem se ji tedy přijmout. Opláchl jsem si v jezeru obličej, nasadil jsem si klobouk a vyrazil do kanceláře.

//přesun
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 21 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kashike Wed Jun 11, 2014 8:54 am

Když se to tady vylidnilo a já byl spokojený s čistotou čepele, zvedl jsem se, posbíral si své věci a vyrazil zpět do vesnice. Hodlám si dát sklenku vína a něco k jídlu.

(přesun)
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 21 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kaia Yoshino Wed Jun 18, 2014 9:37 am

Nakonec jsem šla sama. Věděla jsem, že sama se nic nenaučím, ale neměla jsem na výběr. Holt se budu muset snažit sama. Možná je to tak lepší. Když budu sama, alespoň mě nic nebude rozptylovat.
Na břehu jsem si vyzula boty a vložila je do vody. Zády jsem se opřela o kmen stromu a otevřela svitek. Začetla jsem se do něj. Byla v něm sepsána historie všech dobrých mediků, těch nejlepších na světě. Byly tam sepsány jejich činy a jejich postupy a jak je zdokonalovali. Samotné techniky ve svitku ale nebyly. Přesto mě to zaujalo a hltala jsem každé slovo. Netrvalo mi to proto tak dlouho, než jsem se tím prokousala. Nakonec jsem rozevřela druhý svitek. Toto už byla konkrétní technika. Shousen no jutsu. Prozatím jsem si však četla, o čem to je a postup, jak se ji naučit.
Kaia Yoshino
Kaia Yoshino
Genin
Genin

Počet příspěvků : 42
Registrován : 27. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 21 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 21 z 29 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 25 ... 29  Next

Návrat nahoru

- Similar topics
» Jezero

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru