Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jezero Kiri

+32
Tobias Ohara
Kenji Uesugi
Rin Saito
Kangae Mizutsuchi
Akuma Saito
Kaori
Kaia Yoshino
Kashike
Ayame
Goku
Hiroshi
Hikaru
Yoko Terumi
Gats Terumi
Ryo
Faito Dansaku
Emilia Akatatsu
Killunia
Naoki Utsushi
Daisuke Utsushi
Torio Nami.
Seina
Ruko Terumī
Kioshi Hoshigaki
Kataro Terumi
Kiseki Mirakuru
Akio
Totsuki
Hirin
Shin
Hoozuki Meizu
Hitomi Yamada
36 posters

Strana 25 z 29 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29  Next

Goto down

Jezero Kiri - Stránka 25 Empty Jezero Kiri

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sat Jul 13, 2013 7:21 pm

First topic message reminder :





Jezero Kiri - Stránka 25 Jezerodraka

Pověst praví, že v tomto jezeře žil kdysi vodní drak. Byla to dračice, které stačilo slabě fouknout a zvedla se obrovská vlna. Vesničané jí začali říkat Tsunami. Dodnes někteří tvrdí, že obrys jejího těla vídají v období dešťů, kdy dračice nejradši vylézala z jezera a sedávala na břehu.
Také je to nejkrásnější místo ve vesnici, kde se dá příjemně odpočívat^^
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down


Jezero Kiri - Stránka 25 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Yoko Terumi Sat Apr 18, 2015 10:07 am

Kataro sa akosi nemal k reči. Nevadí. Možno ho len niečo trápilo, nenútila som ho do toho, ak by chcel, už by sa mi bol zdôveril. Neďaleko sa objavilo malé dievčatko. Usmiala som sa. Jej učenie sa techniky bolo vtipné, avšak...
Vyzerala tak mlado. Netypla by som ju ani na študenta akadémie. Možno bola talentovaná. Povzdychla som si. Čoskoro zmizla i ona a ja som opäť pohliadla na Katara. Asi už pôjdem, potrebujem sa najesť, nabrať nejakú energiu. Pohľad som hneď na to upriamila na malé detičky, ktoré tu behali, hrali sa, vystrájali. Majte sa, ešte sa uvidíme. Postavila som sa na nohy, bolo to už lepšie. Otočila som sa a pomaly odtiaľ odkráčala preč. (presun)
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 25 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Sun Aug 09, 2015 7:48 pm

Noc tak tmavá, ako môže byť, keď je mesiac v splne. Ešte keď som bol v dedine na jednej zo striech chcel som si pozrieť krásu hviezd a neskrotného mesiaca. Lenže svit všetkých lámp to tak strašne kazil, že som to nevydržal a musel som sa odtiaľ dostať. Zamieril som na miesto, ktoré som mal veľmi rád. Bolo to miesto, kde kedysi mal sídliť vodný drak aj keď možno Khairuni by vedel o tom, čo je na tom pravdy ale ja som veľmi rád snil, takže som sa ho na to nikdy nepýtal. Chodím sem tak často a aj tak sa divím, že som takmer jediný, koho toto miesto očarilo. Nohy ma nepočúvali a robili si čo chceli. Mieril som k tomu najvyššiemu stromu, ktorý sa tu nachádzal. Nahromadil som dostatočné množstvo energie do chodidiel a vybral som sa na jeho špičku. Bol som ľahký a miloval som výšku, preto to bolo miesto, ako stvorené pre mňa. Tam som sa usadil na dostatočne hrubom konári a konečne som mohol pohliadnuť k žiarivej oblohe, ktorá dokázala osvetliť celú túto prírodnú scenériu. Mesiac sa odrážal vo vode spolu s hviezdami. Zrkadlo, ktoré prezrádzalo všetko o tom, čo sa deje na jeho opačnej strane. Ak by som nemal rád tie výšky určite by som sa uchýlil k tomu, žeby som svoj pohľad vrhol na tento obraz. Bolo to asi prvý krát, čo som sa nezamýšľal nad ničím, len som počúval vietor, ako si razí cestu v okolí, bolo tu čarovne ticho.
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 25 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Shirui Sun Aug 09, 2015 8:06 pm

Probíhala jsem skrze město po střechách jako obvykle.
Chtěla jsem najít Hirin a tak jsem postupně procházela všechna místa, kam chodila ráda, takto jsem prošla restaurace, bary, uličky a různá místa k sezení, ale nikde nebyla, tak jsem se šla podívat, jestli není u ni doma, nejspíše jsem měla začít tam, ale co už.Viděla jsem ji tam, že tam už má společnost v podobě nějaké mladší kunoichi a tak jsem se trochu nabubřelá vydala směrem k mému nejoblíbenějšímu místu a to bylo jezero.
Ráda jsem tam chodila po špičkách stromů, protože ta scenérie mě nedokázala nikdy omrzet, tak nádherný výhled, že se úplně vždy zasním, neznat toto místo dokonale, tak nejspíš spadnu dolů, protože bych skočila někam vedle.Byla jsem zahleděná do toho nádherného západu slunce a ve vší té zasněnosti jsem si nevšimla sedícího kluka a vrazila do něj a padala společně s ním z toho stromu dolů, byla jsem v tu chvíli úplně mimo, nebyla jsem schopna se zorientovat.
Shirui
Shirui
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 104
Registrován : 21. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 25 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Sun Aug 09, 2015 8:20 pm

Zahľadený na nebo, kde sa krížil mesiac so slnkom, ktoré mizlo do nedohľadna. Mal som pomerne šťastie, že som bol tentoraz pri zmysloch a nebol zamyslený, ako som to za normálnych okolností vedel, inak by som sa nepripravil na ten náraz. Nevedel som kto alebo čo ale už som len letel k zemi. V tedy sa mi naskytol pohľad na dievča, ktoré si to namierilo na zem a asi chcela pekne tvrdo dopadnúť, lebo nejavila žiadne známky toho, žeby ho nejako chcela zmierniť. Preto som sa rukou zachytil o konár, pritlačil sa k stromu a odrazil sa oboma nohami smerom do nej. Vo vzduchu som ju stihol chytiť do náručia a vďaka vzduchu, ktorý som ovládal som zmieril náš dopad na zem. "Si v poriadku?" Opýtal som sa fialovo vlasej slečny, ktorú som práve držal vo svojich rukách. Hľadel som jej do tváre a rozmýšľal, či ju položím na zem teraz alebo až neskôr. Nutné bolo zistiť, či je v poriadku a vôbec, či je pri vedomí. "Zasniť sa len tak pri pobehovaním týmto miestom? Myslel som si, že to robím len ja." Ozval sa môj hlas znova. Tentoraz som hovoril tichšie, ak by náhodou bola mimo, tak nech to hovorím maximálne len sebe.
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 25 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Shirui Sun Aug 09, 2015 8:38 pm

Běžela jsem bezmyšlenkovitě a velmi rychle a narazila do něj.
Velmi mě to překvapilo, proto jsem nebyla schopna ničeho.
Vůbec jsem si neuvědomovala, co se vůbec děje.
Sledovala jsem co se děje a nebyla jsem schopna jakéhokoliv pohybu.Jeho reakce mě mile překvapila a nakonec jsem dopadla v pořádku a jeho náručí, sice to nebyl zrovna nejlehčí dopad, ale zachránil mi život.V jeho náručí mi bylo pohodlně.
Podívala jsem se nahoru do jeho obličeje, abych věděla, kdo mě to vlastně zachránil.
Celá jsem při tom pohledu zrudla, byl tak blízko a tak nádherně se usmíval a ještě nádherněji voněl, prostě waaa.
Poté promluvil jeho krásně jemným hlasem a to mě už úplně odrovnalo.H-H-Hai vykoktala jsem ze sebe s tvářemi rudými jako mé oblíbené růže.
Své ruce jsem natáhla a chytila se ho kolem krku.Na to co pak řekl jsem jenom lehce přikývla a nebyla jsem schopna se odtrhnout od pohledu do jeho očí.
Shirui
Shirui
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 104
Registrován : 21. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 25 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Sun Aug 09, 2015 8:51 pm

To, čo som urobil ja by určite urobil každý na mojom mieste. Nikto by nenechal len tak spadnúť zo stromu dievča, ktoré ešte nieje pri zmysloch.  Po moje otázke mi odpovedala, lenže z nejakého dôvodu som jej neveril. Bola celá červená, možno mala horúčku alebo to bolo spôsobené tým pádom, ako letela dolu hlavou? Dokonca aj spôsob, akým to povedala bol pomerne zvláštny. Jej ruky skončili na mojom krku, takže sa asi obávala, že spadne, preto som sa pomaly skrčil a oprel sa o zem jedným kolenom. "Vážne nechceš zobrať do nemocnice?" Opýtal som sa jej a nepúšťal ju z rúk no ja som uhol pohľadom. Pri tom jej pohľade som sa  cítil, ako keby mi vidí do duše, čo ma pomerne vykoľajilo. Táto situácia bola zvláštna a cítil som, ako moje srdce protestuje a zrýchľuje svoj zvyčajný rytmus. Pre istotu som ju nakoniec pomaly položil do mäkkej trávy a dával si pozor, aby sa oprela o kmeň stromu ale nijak sa neudrela. Potom som jej priložil ruku na čelo, lebo som mal podozrenie na vyššiu teplotu.
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 25 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Shirui Sun Aug 09, 2015 9:05 pm

V jeho výraze a očích jsem viděla strach nebo spíš starostlivost, vůbec nevim proč.
Celkem mě to zajímalo, trochu jsem se bála, co se mohlo stát.
Po jeho otázce jsem už trochu nabyla smyslů a odpověděla jsem.N-Ne, já..já jsem úplně v pořádku.a vydám ze sebe křečovitý, ale upřímný, stydlivý úsměv, takto jsem se neusmála jentak na někoho.
Pak mě opřel o strom, ale já se ho stále držela jako klíště a přemohla jsem se k činu, přitáhla jsem se pomalu k němu a letmo jsem ho políbila na jeho rty(pery) a pak jsem jen potichu pronesla s tváří blízko té jeho s úsměvem na tváři:Děkuji ti mockrát, zachránil jsi mě..Jmenuji se Shirui, jakpak ty?
Shirui
Shirui
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 104
Registrován : 21. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 25 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Sun Aug 09, 2015 9:15 pm

Po mojej otázka odpovedala zasa podobným spôsobom, ako aj predtým ale tentoraz na nej bolo vidno, že to myslí vážne. Podarilo sa mi ju oprieť o ten strom ale nemohol som sa od nej odtiahnúť, keďže ma držala okolo krku. Keď si ma pritiahla k sebe, musel som si kľaknúť aj na druhé koleno a aby som sa na ňu celý nenalepil priložil som svoju ruku na ten kmeň. Stalo sa niečo, čo som absolútne nechápal. Ona ma pobozkala a hoci som si vždy snažil zachovať vždy chladnú tvár, tentoraz som aj ja celý sčervenal. "Já ..já .." Nedokázal som zo seba dostať slovo. "T-teší ma." Ani som sa nepredstavil a aj tak som povedal niečo také, bol som proste úplne vykoľajený s niečoho takého. Nemal som možnosť ani čas na dievčatá, preto to pre mňa bolo úplne niečo nové a hlavne neskutočne rýchle. Bol som u nej tak blízko, že jediné miesto, kam som sa mohol pozerať boli jej oči. "Kiseki..." Prezradil som jej a prehltol som. Stále som bol celý červený, však ona mi ukradla môj prvý bozk. "Zvláštny spôsob poďa...kovania." Ešte sa mi nestalo, žeby nejaké dievča poďakovalo takýmto spôsobom. Hovoril som tichším hlasom, kvôli blízkej vdialenosti.
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 25 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Shirui Sun Aug 09, 2015 9:27 pm

Po mém polibku jsem již trochu otrnula a byla schopna racionálního vnímáni a chování, jeho reakce mě velmi překvapila, vypadal sice nevinný, ale ne až tak, jako reagoval.
Jeho reakce byla velmi roztomilá, což mě opět srazilo do kolen a já byla zase jako v tranzu, miluji tento typ kluků během toho co mluvil jsem se mírně s potichu chychotala a koukala mu střídavě do očí a na rty.Jeho jméno jsem již někdy slyšela, avšak jsem si ho vůbec nepamatovala.Pripadal mi vzhledem mladší než já.Na toto jsem neměla moc dobrý odhad, ale tipovala jsem ho na takových 17 let.
V jeho roztomilosti jsem se doslova topila, úplně mě to nažhavilo.Nechtěla jsem ho ale hned odrovnat, protože bych si pak neměla s čím hrát, byl pro mě jako medvídek.
Stejně jako medvídka jsem ho pevně objala s hlavu oprela bokem o tu jeho.Po chvilce jsem hlavu vytočila a na krku jsem mu udělala zmačku v podobě menšího cucfleku.
Shirui
Shirui
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 104
Registrován : 21. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 25 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Sun Aug 09, 2015 9:40 pm

Nikdy v živote ma nenapadlo, že existuje osoba, ako je ona. Nevinná záchrana sa premenila na niečo, čo som nevedel ani popísať. Srdce mi šlo vyskočiť z hrude, bol som celý červený a Khairuni mi tentoraz neodpovedal a nechcel mi pomôcť! Bol som úplne bezbranný a bezradný. Objala ma a ja som stratil úplne rovnováhu, takže som si k nej sadol a ostal pri nej. Byť v tranze a neschopný pohybu to sa mi ešte nestalo. Ďalšia nečaká vec bola, že mi vytvorila cucfkel na krku, na čo mi po tele prebehli zimomriavky. Úplne som bol v jej hrsti, ako nejaká hračka. Nie žeby sa mi to nepáčilo, proste som bol od-rovnaný a nevedel, čo robiť. V tejto polohe už som nebol schopný sa opierať o strom, preto som jej ruku bol nútený položiť na jej pás a druhú som mal na zemi. Keby som aspoň vedel, čo mám povedať ale mne tak hlasno buší srdce, že nečujem ani svoje myšlienky! Prapodivná situácia na tomto prapodivnom no krásnom mieste.
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 25 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Shirui Sun Aug 09, 2015 9:51 pm

Svírala jsem ho pěkně a i přes vestu jsem cítila jeho svaly, tep srdce i dech.Srdce se mi mohlo rozskočit, ale já na tom byla podobně.Hned jak jsem ucítila jeho husí kůži(zimumriavky) tak jsem si lehce uchychtla a ještě na poslední chvíli jsem ho pěkně objala.Opravdu jsem nečekala, že dá ruku na můj bok a to mi rozpumpovalo tep a já povolila objetí a svalila ho na zem.Nemohlo ho to bolet, ale nebyla jsem zrovna nejjemnější.
Asi dvě vteřiny jsem mu upřeně hleděla do očí a nakonec jsem se neudržela a jednu ruku jsem mu dala na tvář a druhou na bok a lehla jsem si na něj a začala ho líbat pomalinkým tempem.Svojí levou rukou jsem pomalu přecházela po boku a nakonec se moje ruka zastavila na jeho vypracovaném hrudníku a tam jsem s trochou síly tlačila na jeho břicho.
Shirui
Shirui
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 104
Registrován : 21. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 25 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Sun Aug 09, 2015 10:05 pm

Mohol som skonštatovať, že ona si moje reakcie celkom užívala, čo som zhodnotil vďaka tomu, ako sa zasmiala. Neviem, ako sa to stalo ale objavil som sa na zemi pod ňou. Moje dnešné plány boli tu v súlade s prírodov odpočívať a akosi sa to celé zavrtáva. Pri pohľade do jej očí nebolo možné, aby môj tep alebo dych spomalil. Po tom, čo si na mňa ľahla ma začala bozkávať. Ako začiatočník, som mal šťastie, že to robila pomaly, takže som mal možnosť sa niečo priučiť, keďže som jej ich začal oplácať v tom pomalom tempe. Nemať žiadne skúsenosti je jedna vec ale stále som bol mužského rodu a práve preto som svoje pudy nemohol nijak viac brzdiť, preto som sa tomu začal poddávať. Len keby sa mi konečne podarilo zahnať tú červeň z mojej tváre. Moje ruky s počiatku boli nehybné na zemi ale neznáma sila im pomohla k tomu, aby sa aspoň jedna z nich presunula na jej pás. Kde tentoraz ostala, lebo som stále nemal dosť odvahy na to, aby sa pohla niekam inam aj keď mi krv v žilách vrela vzrušením.
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 25 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Shirui Sun Aug 09, 2015 10:21 pm

Šlo poznat, jak byl nezkušený, jeho polibky nebyli takové jako jiné, ale zlepšoval se překvapivě rychle.
Postupem času jsem začala zapojovat i jazyk a tím jsem ho škádlila na horním patře a to v něm vyvolávalo pocit bezpečí a uklidnění.Cítila jsem, jak se začíná vzrušením potit a slastí nahlas vydechovat.Začala jsem si to doppravdy užívat, svou rukou jsem sjela opět po jeho boku s pak ho chytla za zápěstí a jeho ruku posunula na můj zadeček.
Něžně jsem ho kousla do rtu a podívala jsem de mu vášnivě do očí a slastí hlasitě vzdechla a s zvdechem jsem padla k jeho ramenům, kde jsem ho líbala na krk, milovala jsem to lochtivé svíjení a husí kůži po celém těle.
Shirui
Shirui
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 104
Registrován : 21. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 25 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Sun Aug 09, 2015 10:32 pm

Nebolo to také ťažké a za týchto podmienok som sa musel učiť rýchlo. Potom ten jej jazyk, no kto by povedal, že tie bozky budú až tak sladké? Ucítil som, ako mi presunula ruku na jej zadoček. Tentoraz, keď už som tam mal ruku jemne som ju pár krát  zovrel. Zahryzla mi do pery a keď sa odtiahla unikol mi z úst naozaj tichý vzdych. No ani neviete, ako som sa zaňho hanbil. Takto sa nevedieť ovládnuť. Mojou druhou rukou som jej tentoraz zašiel pod tričko ja a začal som jej prechádzať prstami po jej chrbáte. Tej druhej ruke sa stále páčilo, tam kde bola, lebo mohla stále vychutnávať pevnosť jej pozadia. Na mojom krku pribudli ďalšie pusinky. Príjemný mrazivý pocit pulzoval mojím telom. Svoje vzdychy som držal na uzde, predsa len som bol muž, to ona by mala byť tá, ktorá ich nedokáže udržať, no bolo to naopak.
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 25 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Shirui Sun Aug 09, 2015 11:45 pm

To jak mi držel zadeček mě dokázalo vzrušil ze všeho nejvíce, můj tep se zrychlil a můj dech se prohloubil.Moje výdechy začali být čím dál tím hlasitější, nestyděla jsem se za to.Muselo mu to udělal opravdu radost.Pak mi začal druhou rukou přejíždět po krku a já celá roztála.Bylo to tak nádherné a uvolňující, nechala jsem se unést chvilkou a slastí přivřela oči.Moje polibky na krku byli z počátku rychlé a frekventované, ale postupně jsem zvolňovala, až jsem úplně přestala a své ruce jsem dala na jeho boky a podívala jsem se mu upřeně a oddaně do očí.Pak jsem se silou přetočila a on byl nademnou.Jen jsem ho sevřela nohami kolem pasu a ruce jsem měla pod jeho trikem a držela se za jeho záda.Během toho všeho jsem ležela bezbraně na zemi s oddaně jsem mu hleděla do očí.
Shirui
Shirui
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 104
Registrován : 21. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 25 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Sun Aug 09, 2015 11:59 pm

Určite si to neuvedomovala ale tie jej vzdychy ma burcovali nehorázne. Bol som tu s neznámym dievčaťom a robili sme tu tieto nekalé no nehorázne vzrušujúce a príjemné veci. Každý okamih sa mi páčil a užíval som si ho. Aj keď som sa hanbil, pocit vzrušenia a "chtíču" to prevyšoval.  Prestala ma bozkávať a zasa som sa nejakým zázrakom pretočil a tentoraz bol ja na nej. Jej nohami som bol spútaný ale to neznamenalo, že som jej nemohol oplatiť všetko, to čo ona robila mne. Nebol som už tak červený, ako celú dobu hoci jemný náznak tam bol. Môj výraz bol tentoraz hravý, plný chuti poznávať nové a nové zákutia tohto hravého aktu. Mal som ju pred sebou úplne bezbrannú. Naklonil som sa k nej a rukou som jej odhrnul vlasy, ktoré mi zavadzali na jej krku. Začal som ju bozkávať od kľúčnej kosti a postupoval som pomaly vyššie a vyššie. Jednu ruku som mal na zemi, ktorou som sa podopieral, aby som na nej neležal celou váhou a tá druhá mrška vyhľadala jej ruku, ktorú som presunul nad jej hlavu. Nevedel som, kde sa to vo mne berie ale tak dlho niekoho škádliť, vie rozpáliť aj ľadovec. Tú ruku som jej držal možno preto, aby mi neušla. Bozky pokračovali vyššie a vyššie až jej ušku do ktorého som hravo no hlavne jemne zahryzol. To miesto som prešiel svojim jazykom a presunul sa na jej sladké pery. Celé to bola moja kreativita, lebo som nemal žiadne skúsenosti musel som vymýšľať nové prvky.
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 25 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Shirui Mon Aug 10, 2015 12:12 am

 

Měla jsem ráda, když si někdo hrál s mými vlasy, ale nakonec je jen odhrnul, ale to nakonec vůbec nevadilo, jeho polibky byli krásně teplé, zatímco kolem nás začínala být zima.Vzal mi jednu ruku s tu mi dal nad hlavu a já byla tak bezbranná, ale byla jsem mu v tu chvíli plně oddaná.Během jeho polibků jsem hlasitě povzdychávala a své nehty jsem zarývala do jeho zad, abych to vše ze sebe vypustila.
Nakonec se dostal až k mojim rtům a líbali jsme se.
Zlepšoval se doslova ze vteřiny na vteřinu.
Tento polibek byl extra dlouhý a zakončený jedním, krátkým, letmým polibkem.
Pak jsem mu rukou ze zad sjela na bok a nechala jsem ho st si sedne a sedla jsem mu do klína.
Měla jsem opřené čelo o to jeho a hleděla jsem mu přímo do očí.
,,Jsi roztomilý."pronesla jsem s úsměvem a jednu ruku jsem mu dala na tvář.

Shirui
Shirui
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 104
Registrován : 21. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 25 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Mon Aug 10, 2015 12:22 am

Mať niekoho vo svojej moci je pocit k nezaplateniu. To bozkávanie bolo strašne chytľavé. Nebol som majster ale aj tak som do nich skúšal zapojiť aj svoj jazyk, ako ona predtým. Od nej sa toho dalo naozaj veľa vecí "okoukat." Po nejakej dobe sme sa od seba odtrhli a ja som si sadol. Za malú chvíľočku sedela ona na mne. Objal som ju jednou rukou okolo pása. Hľadeli sme si do očí a na tú jej poznámku, ktorú mala som ju za to hryzkol do jej pery. Nebolo ti silné, ale ja nemám byť roztomilý. "Prepáč ale máš veľmi sladké pery." Prezradi som sa jej a druhou rukou som sa jej začal hrať s jej vlasmi. Môj dych sa začal trocha ustálovať, ale aj tak som nevedel, čo si o tom celom myslieť. "To sa môže? Takto sa zahrávať s náhodným človekom?" Povedal som teraz trochu urazene, predsa len som si myslel, že za tým niečo musí byť, keď urobila niečo také z ničoho nič.
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 25 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Shirui Mon Aug 10, 2015 12:33 am

Všechno to proběhlo strašně rychle a já se pomalu ani nestihla rozkoukat a najednou byl "konec" Ja mu seděla v klíně a divála se mu do oči, měl je překrásně zelené, měl je zelené jako listy leknínů na hladině našeho rybníčku.Zahleděla jsem se do nich.Najednou mi přišlo, jako bych ho znala už spostu let.
Jeho kousanec jsem opravdu nečekala, ale mile mě překvapil.
Po jeho poznámce o mých rtech jsem trochu zčervenala a usmála jsem se.Pak si začal hrát s mými vlasy a tím si me získal, začala jsem vrnět jako kočka a zavřela jsem oči.
Natáčel si je na prsty, pak jimi zas projel a tak stále dokola.
Poté promluvil a najednou jsem si ti vše uvědomila.
P-P-Promiň, to..to.. Samo, ja..nechala jsem se unést. Řekla jsem vystrašeným tónem a provinile jsem se mu koukala do očí.
Shirui
Shirui
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 104
Registrován : 21. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 25 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Mon Aug 10, 2015 12:40 am

Tak, ako bola ona zahľadená do mojich očí ja som bol zahľadený zasa do jej. Všimol som si toho, že mala rovnakú farbu očí, ako som mal ja sám. Pri tom, všetko, čo tu so mnou robila sa mi nezdala, žeby bola príliš hamblivá ale určite trocha bola, lebo tú červeň na svojej tvári nemala, ako skryť. To, že som sa hral s jej vlasmi bolo kvôli tomu, že som zaregistroval, ako sa jej to páči. Pomerne neskoro si uvedomila, že čo spôsobila ale mohol som jej to mať za zlé? To určite nie. Musel by som byť na iné pohlavie, aby tomu tak bolo. Preto som si len odovzdane povzdychol. "Nemáš sa prečo ospravedlňovať. Musel by som vedieť klamať, aby som mohol povedať, že sa mi to nepáčilo." Povedal som jej, aby sa necítila previnilo, však tie jej oči boli až príliš usvedčujúce. "Čo ale teraz?" Opýtal som sa zaujato. Aj keby nechcela musela si uvedomiť, že je asi prvá s ktorou som niečo také prežil. Ako som sa hral s jej vlasmi na chvíľu som prestal a prameň vlasov som jej dal za uško. Cítil som sa trocha nesvoj ale to len preto, že ja som bol vážne hanblivý, len som nikdy nebol až tak rozpálený, ako teraz, aby som to prekonal.
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 25 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Yumi Mia Hōzuki Mon Aug 10, 2015 9:49 am

K jejich, ale vlastně i k mé smůle jsem si taky vybrala jezero abych mohla odpočívat. Na rozdíl od nich jsem tu celou dobu, co tu oni dva dělali bůh ví co opravdu spala v trávě u keřů a probudila se až na ke konci představení. Zívla jsem a zabloudila pohledem po okolí, kde jsem si všimla nějakého páru. Nadzvedla jsem obočí a naklonila hlavu na stranu. To jako vážně? Olízla jsem si rty a podepřela si rukou bradu. Ne, úchylák co sleduje páry jsem opravdu nebyla. Nechtěla jsem se zvedat abych je nevyrušila...a nebo vlastně chtěla ale čekala jsem na vhodnou příležitost. Z toho co jsem viděla jsem si vyvodila dvě věci, které by mi mohli později aspoň na chvíli zahnat nudu. Když už mezi sebou započali normální konverzaci prokřupla jsem si prsty a vyhoupla se na nohy. Na tváři se mi objevil podivný úsměv a já se vydala k nim. Při tom jsem začala sarkasticky tleskat. Mezi jednotlivým tlesknutím byly delší pauzy...inu byl to potlesk, který tak nemyslíte. "Ach to mládí." Zašveholila jsem ačkoliv jsem určitě nebyla starší. "Ach ta láska...lidem je pak jedno co a kde dělají." Prohodila jsem a strčila si ruce do kapes. "Víte.." Zastavila jsem se u nich a sledovala je. "...co kdyby to viděl někdo, kdo toho může zneužít?" Zářivě jsme se usmála a vydala jsem se spokojeně k vesnici.

-přesun-
Yumi Mia Hōzuki
Yumi Mia Hōzuki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 103
Registrován : 09. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 25 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Shirui Mon Aug 10, 2015 1:22 pm

Viděla jsem skrze jeho oči veškeré jeho pocity, cítila jsem tu uprímnost a trochu rozrušenosti.
Nechala jsem ho aby si s mými vlasy hrál, jak chtěl.Během toho jsem rukou zajela do těch jeho a držela jsem ho na týlu a dále se mu dívala do očí.Když jsem viděla, že mu to ve finále vůbec nevadí, tak jsem se šibalsky usmála a ve všem pokračovala.Po jeho otázce jsem se otočila na bok. jeho opřela o strom a opřela jsem se o jeho hrudník, kde jsem jenom odpočívala a cítila jeho tlukot srdce.,,Cokoliv si budeš přát.'' řekla jsem příjemným tonem a objala ho kolem pasu a držela jsem se ho jako klíště.
Když jsem slyšela hlas někoho cizího, tak jsem se zprva velmi vylekala a otočila se směrem k hlasu.
Když jsem slyšela onu holku, která povídá o nějakém mládí a lásce, když byla pravděpodobně mladší než já.Znala jsem jí, ale ne nějak zvlášť, měla jsem o ní popsané nějaké věci v notýsku, ale nic běžného.Tím, co řekla mě pěkně naštvala, ale udržela jsem svou zlobu na uzdě a nedala na sobě téměř nic znát.Celou dobu jsem mlčela, dokavaď neodešla.
Pak jsem se otočila směrem ke Kisekimu a trochu jsem se pousmála s mírně zčervenalými tváři studem.
,,To nám moc nevyšlo, co?''
Shirui
Shirui
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 104
Registrován : 21. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 25 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Mon Aug 10, 2015 1:31 pm

Nemal som ani potuchy o tom, žeby tu niekto bol. A aj keby som mal možnosť to nejako zistiť, bol som tak zamestnaný, že nebola aj tak žiadna šanca. Preto, keď sa tu objavila tá cudzinka, ktorú som pre zmenu ja vôbec nepoznal, lebo som sa ľuďom vyhýbal, tak som taktiež aj ja celý sčervenal. Môžem byť samotárky, ako chcem oni si ma vždy nájdu. Pomyslím si a cítim sa troška zahanbene. Dúfal som, že to dievča, ktoré nás tu objavilo už nikdy nestretnem, lebo sa od hanbi prepadnem. Dokonca aj Shirui to rozrušilo, alebo skôr nahnevalo? Nevedel som, ako to definovať, preto som ju očami pozoroval až po kým sa na mňa späť neotočila. Vážne bola stále blízko u mňa po celú dobu, ako taká koala, ktorá sa vás nechce pustiť. "Nevyšlo ale ja som sa nikdy príliš nezaujímal o názory iných." Bola to pravda ale pociťoval som pocity, ako každý ostatný, len ja som sa ich snažil vždy utláčať do úzadia. Videl som, ako sa červená, preto som ju pohladil po tvári. Vyzerala roztomilo. Tá jej veta predtým mi ale vŕtala hlavou. "Naozaj čokoľvek?" Akosi som tomu neveril a vôbec som ani nevedel, čo by som si tak mohol priať. Moja nevinnosť bola trocha poškvrnená ale nie prelomená.
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 25 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Shirui Mon Aug 10, 2015 1:44 pm

Tak strašně rychle jsem si oblíbila jeho přítomnost a vůbec se mi od něj nechtělo jít, bylo v něm něco speciálního, co mě přitahovalo, možná ta nevinnost, nebo ty krásné oči, já nevím.
Jednoduše jsem nebyla schopna odolat.Po jeho promluvě o tom, že se nezajímá o názory druhých mi trochu strnul pohled a podívala jsem se na něj, ale po chvilce mi došlo, jak to přesně myslel a tak jsem se zase usmála a dala mu pusu na tvář.Viděla jsem na něm, že nad něčím přemýšlel, už už jsem se chtěla zeptat, co se děje a on začal mluvit.
,,Hai, ale no...'' ani jsem nedokončila větu, vstala, vzala ho pravou rukou za zápěstí a vyběhla jsem.Chvíli jsem ho možná táhla, ale po chvilce se určitě chytil tempa, neběžela jsem úplně na plno, aby mi mohl stačit.
Táhla jsem ho po normálních ulicích, protože po střechách to mohlo být nebezpečné.Cestou jsem nabourala do několika kolemjdoucích, ale ty jsem úplně ignorovala.
Po pár minutách jsem doběhla, tam kam jsem chtěla.
Proběhla jsem branou u domu, došla ke dveřím a ty otevřela.
Vtáhla jsem ho dovnitř a nedbale jsem ho něj strčila, aby spadl na gauč a seděl.Sundala jsem si vestu a čelenku z pasu a vydala se směrem k němu a sedla jsem mu na klín.
Dívala jsem se mu do očí a řeknu:,,Ano opravdu cokoliv.'' řeknu a ukazováčkem ho jemně cvrnku do nosu, usměji se a unikne mi menší zachychotání.
//Přesun
Shirui
Shirui
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 104
Registrován : 21. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 25 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Fri Aug 28, 2015 6:52 pm

Naposledy sa tu stala naozaj veľmi zvláštna vec, ktorú som nečakal. Naozaj som sa divil, že sem v tedy niekto prišiel, lebo som sem zvyčajne chodil ja sám ale tentoraz som nechcel odpočívať ale pokračovať vo svojom tréningu. Preto som sa postavil takmer až do stredu toho jazera a práve preto, že to bolo ďaleko od brehu na tom bolo to ťažké. Snažil som sa zamerať akúkoľvek vec, ktorú som musel z diaľky zdvihnúť do vzduchu a preniesol som ju až k sebe pri čom nado mnou lietala. Boli to rôzne kamene, vetvičky, dokonca aj kopa hliny, čo som sa divil, že sa mi podarilo a takto som to zhromažďoval. Musel som sa na to sústrediť, potreboval som zosíliť a tým, že budem sedieť na zadku sa nič nepohne. Bol som zvedavý, kde je môj limit, a kedy prvá vec, ktorá je u mňa padne do vody. Khairuni, po tomto tréningu by som mohol ísť zasa na misiu, čo myslíš? Predsa len už som sa zotavil dostatočne nie? Khairuni len súhlasil takým zvláštnym zavrčaním ale nič viac do toho nepovedal. Asi to bolo preto, že ma chcel nechať, aby som sa mohol sústrediť.
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 25 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 25 z 29 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29  Next

Návrat nahoru

- Similar topics
» Jezero

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru