Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jezero Kiri

+32
Tobias Ohara
Kenji Uesugi
Rin Saito
Kangae Mizutsuchi
Akuma Saito
Kaori
Kaia Yoshino
Kashike
Ayame
Goku
Hiroshi
Hikaru
Yoko Terumi
Gats Terumi
Ryo
Faito Dansaku
Emilia Akatatsu
Killunia
Naoki Utsushi
Daisuke Utsushi
Torio Nami.
Seina
Ruko Terumī
Kioshi Hoshigaki
Kataro Terumi
Kiseki Mirakuru
Akio
Totsuki
Hirin
Shin
Hoozuki Meizu
Hitomi Yamada
36 posters

Strana 22 z 29 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 25 ... 29  Next

Goto down

Jezero Kiri - Stránka 22 Empty Jezero Kiri

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sat Jul 13, 2013 7:21 pm

First topic message reminder :





Jezero Kiri - Stránka 22 Jezerodraka

Pověst praví, že v tomto jezeře žil kdysi vodní drak. Byla to dračice, které stačilo slabě fouknout a zvedla se obrovská vlna. Vesničané jí začali říkat Tsunami. Dodnes někteří tvrdí, že obrys jejího těla vídají v období dešťů, kdy dračice nejradši vylézala z jezera a sedávala na břehu.
Také je to nejkrásnější místo ve vesnici, kde se dá příjemně odpočívat^^
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down


Jezero Kiri - Stránka 22 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kaori Sat Jul 05, 2014 11:52 pm

Dorazila jsem pomalými kroky k jezeru. Začal foukat silnější vítr, který kymácel okolními stromy. Obvykle tu tak větrno nebylo. Pokud bych byla pánem přírody, nebylo by větrno ani nyní. Na Pána přírody se ale budu muset pomalu časem dopracovat. Nic co bych nezvládla. "Jak si ale pak budu říkat? Paní příroda? To je ohrané. Matička Země? Stereotypní..." Nemoci se rozhodnout jsem postávala na konci cestičky, která mířila k jezeru. Bylo tak nádherné! Možná až příliš. Taková nádhera něco stojí. Jenže já nemohla přijít na to, co za ní jezero zaplatilo. Tato otázka mi nedala spát, a tak přemýšlejíc o historii toho jezera, jsem nehýbajíc se, postávala, blokujíc ostatním volný průchod. Bylo tolik možností jak tohle jezero mohlo vzniknout, což bylo tak deprimující, když jsem chtěla přijít na možnost jedinou, a to nepochybně správnou!
Kaori
Kaori
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 138
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 22 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kataro Terumi Sat Jul 05, 2014 11:59 pm

Šel jsem si to svou obvyklou cestou k jezeru kde jsem trávil většinu svého volného času když v tu chvíli najednou dívka stojící jako socha uprostřed cesty. Když ji vidím z dálky říkám si " Kdo to stojí uprostřed cesty? " Škubne mi v obličeji. Pokračuji dále a projdu kolem ní a ona se stále nehne. Zamávám ji dlaní před obličejem. " Haloo, stáváme. Už je ráno. " Řekl jsem trochu veselým hlasem. Vypadalo to celkem legračně.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 22 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kaori Sun Jul 06, 2014 12:11 am

Přemýšlení je bráno jako vcelku dobrá činnost, spíše prospěšná než nějak negativně ovlivňující okolí. Pak ale tedy proč mě v mém přemýšlení vyrušila tamta věc? "Nande?" Pomyslela jsem si, zírajíc překvapeně na Katara. Kdo by to byl tušil, že v Kirigakure no sato již vynalezli telefony. Halo, Katarem nejčastěji používané slovo, se většinou mluvilo do telefonu? Nebo mobilu? Každopádně se říká, když vám někdo neodpovídá nebo nereaguje. Neříkejte mi, že jsem nereagovala. Všechno jsem vnímala, pouze jsem se nehýbala a skoro ani nedýchala. Věnovala jsem se velmi důležité činnosti, kterou bylo přemýšlení! "Dobré ráno pane, pane, pane Halooo." Promluvila jsem, když už mě nic nenapadalo, co bych mohla říci. Nestává se vám totiž každý den, že na vás někdo křičí ráno a chove se, jako by jste byla úplně mimo. "Obávám se, že svým neurvalým chováním, vyplašite všechny ryby v jezeře, takže tamti pánové nebudou nejšťastnější." Bylo známo, že v ranních hodinách se zde pohybují rybaří, kteří se na Katara nyní podívali vražedným pohledem. Takto jim plašit ryby? I oni musí z něčeho žít.
Kaori
Kaori
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 138
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 22 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kataro Terumi Sun Jul 06, 2014 12:39 am

Nahodil jsem facepalm na její reakci. " Nejsem žádnej pan Haloo, jsem Kataro. " Pověděl jsem a dal ruce v bok abych si ji prohlídl. Ještě jsem ji tu neviděl a to jsem tu většinou znal všechny, ale chybička se vloudila. Pak jsem se zasmál a reagoval na ni dále. " Myslím si že je to jedno. Stejně nic nechytí, už jen z důvodu že tudy prochází spousta lidí " Dodal jsem a měl jsem vlastně pravdu. Dal jsem náznak rybářům ať si dají pohov a dělaj si svoje věci. Stišil jsem se však aby mě neslyšela celá vesnice a něco ji řekl. " Ty si mi ale pěkný kvítko. Já mimochodem nejsem neurvalý, jen jsem měl o tebe obavy. Dívky jen tak nestojí jako sochy uprostřed cesty " Pohled jsem měl celkem ustaraný, ale i přesto jsem se nemračil ani nic podobnýho. Normálně jsem byl veselá kopa jako vždy takže jsem přešel do mírnějšího úsměvu až ustaraného výrazu.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 22 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kaori Sun Jul 06, 2014 11:36 am

"Že by to byl rybář na částečný úvazek?" Prolétlo mi hlavou. Proč by si jinak dovolil zpochybňovat prácí rybářů. Byla bych vážně zvědavá, jak by na něj reagovali, kdyby ho slyšeli. Kataro si nejspíš nevšiml cedulky, která byla poblíž, a na které stálo: Rybářský revír. Nerušit a nedělat rámus! Z tohoto jezera měli užitek všichni obyvatelé Kirigakure no sato, byla podělené na několik části, ke Katarově smůle jsme se momentálně nacházeli v části, která byla určena pro rybáře. Prvně jsem si taky neuvědomila, že jsem ke jezeru dorazila jinudy, než jsem plánovala. "Kvítko?! On to vážně řekl?!" Nemohla jsem uvěřit vlastním uším. Ne že by mi to nelichotilo, ale od někoho koho ani neznám to znělo spíše špatně. Copak na mě snad chtěl zapůsobit? Si snad myslí, že náš v životě první kontakt, který navíc netrval ani ne pět minut, a už bych mu padla do náruče? Muži totiž ženě nelichotí bezdůvodně, toho jsem si už za těch pár let, co jsem tady na světě, všimla. "No víte… děkuji." Mírně jsem se začervenala. Nešlo jinak reagovat na jeho kompliment, ale v zápětí jsem mu jednu vrazila. "Nejsem kvítko a dokážu se o sebe postarat sama!" Má reakce byla nečekaná. Dala jsem tím najevo, že Katarovy obavy o mém bezpečí jsou zbytečné. Navíc jsem mu tím i naznačila, že si kvítko nenechám říkat. Co pak ho to napadlo? Připadám mu snad jako nějaké kvítko? Mám snad listy a další věci? Tímto jsem se Katarovi i pomstila, za to že mě vyrušil v mém přemýšlení. Jak já chtěla strašně moc přijít na to, jakou cenu zaplatilo toto jezero za svou krásu!
Kaori
Kaori
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 138
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 22 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kataro Terumi Sun Jul 06, 2014 11:55 am

To co od ní následovalo jsem opravdu nečekal. Avšak můj už vyskillovaný instinkt zareagoval mým tělem dřív než mi přišla ta myšlenka. V zápětí jsem svou dlaní zastavil její pěst když jsem se se svý tělem naklonil trochu do strany. " Ou, to bylo trochu nebezpečné " Usmál jsemse trochu ironicky. Jasný rozdíl v síle tu byl a mohla už z toho pohybu vědět, že nejsem jen tak někdo. Přeci jen jsem nějaký čas patřil i mezi Oininy. Překvapivé útoky byly na denním pořádku. Jakmile jsem zarazil její pěst tak jsem dal zas ruku hned pryč. " Mimochodem teď seš mnohem hlasitější než já " Zasmál jsem se tak aby to i slyšela. " Tak se tak nečerti. Trochu popichování ještě nikdy někoho nezabilo. " Připomínala mi docela i mou sestru. Takže její útoky byly předvídatelné i kdyby se mě pokusila praštit znova. Nesnažil jsem se ani flirtovat, choval jsem se přirozeně k někomu kdo vyčníval. Což byla zrovna tato dívka. Měla pozoruhodný charakter, který jsem už jednou měl tu čest poznat.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 22 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kaori Sun Jul 06, 2014 1:53 pm

 "Pokud to bylo nebezpečné, pak tedy co teprve toto." Nesnášela jsem představu, že bych mu jen tak tolerovala to kvítko. I když můj první útok na něj selhal, měla jsem v záloze řadu dalších možností, jak se mu efektivně pomstít. Mluvíc ke Katarovi, jsem rychle kopla svou nohou na mužské bolestivé místo. Jak pak já nim nezáviděla, že mají nějakou takovou slabinu. Docela se divím, proč přijímají muže pořád mezi shinobi. Ženy sice byly od přírody slabší, ale za to s takovouto slabinou bych nemohla žít. Můj kop byl švihácky přesný, rychlý a silný. Ačkoli Katarovy reflexy byly na vysoké úrovni, bylo nepravděpodobné, že by se něčemu takovému dokázal vyhnout. "A mimochodem nejsem hlasitá!" Zakřičela jsem pak na Katara. V tu chvíli mi došlo, že na Katarových slovech něco bude, ale nemohla jsem to přijmout, a tak jsem důvody tohoto chování hodila jednoduše na Katara. "Za to můžeš ty! Vyprovokoval si mě!" Ani v této chvíli jsem ale nesnížila hlasitost mého hlasu, a tak rybáři svůj pohled s Katara přesunuli na mě, a když jsem si toho všimla… hanbou bych se nejraději propadla do země.
Kaori
Kaori
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 138
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 22 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kataro Terumi Sun Jul 06, 2014 2:42 pm

I tomu dalšímu kopu jsem se mohl vyhnout, ale nakonec jsem se nechal zasáhnout. Jenže ta bolest jaks předčila má očekávání. Chytil jsem se oběma rukama za rozkrok a nahodil bolestvej výraz z předklonem. Řev jsem potlačil jak nejvíc to šlo abych to ještě nezhoršil. S bolestivým výrazem jsem se snažil trochu mle usmát ale šlo to z tuha. " Klid. Jen klid. Omlouvám se " Pak jsem se na chvíl otočil od ní a dal ruce na chvíli z rozkroku a potišeji si něco řekl pro sebe. " Au, budu potřebovat studený obklad " Stál jsem stále obrácen od ní a podíval se na rybáře takovým pohledem, který je musel vystrašit. Jejich pozorování m celkem taky začalo vadit a momentálně i kvůli nim jsem dostal kopanec do rozkroku. Snažil jsem se kulhavým krokem otočit zpátky k ní.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 22 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kaori Sun Jul 06, 2014 5:08 pm

Podívala jsem se hrdě na Katara. Tohle ho alespoň naučí. Dostal lekci, na kterou do smrti nezapomene, doufám. Pocit vítězství při pohledu na Katara nahradila litost. Vážně se mi to nelíbilo, hlavně když si to Kataro dle mého názoru zasloužil, ale, když jsem ho tam tak viděla stát, držíc se za... a doufajíc, že daná věc je po hromadě, něco mě nutilo Katarovi pomoct. Nastal vnitřní boj. Bylo tak lehké připravit někoho o život, ale zachránit bylo o dost těžší. "Možná jsem to přepískla. Uznávám, ale ty musíš uznat, že sis to zasloužil." Něco ve mě pořád Katarovi nechtělo pomoct, a tak nic nedělajíc jsem na něj pouze zírala. Na tváří mi však šlo vidět porozumění Katarově současné situaci, což doposud možné na ní vidět nebylo.
Kaori
Kaori
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 138
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 22 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kataro Terumi Sun Jul 06, 2014 5:20 pm

" Jasně chápu, nepoužívat tyto výrazy. " Pochopil jsem že slušné chování a lichotky pro ni nejsou takže budu muset přijít na způsob jak s ní mluvit aniž bych obdržel nějaké další zranění. Zkusil jsem se narovnat a přestal se držet v rozkoku. Snažil jsem se to silou vůle přetrpět. Narovnal jsem se a zeptal se jí. " No tak to by bylo. Takové první střetnutí jsem ještě nezažil. Mohu se tě zeptat na jméno? " Odkašlal jsem si, jelikož jsem měl z té bolesti zvláštní pocit v krku.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 22 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kaori Sun Jul 06, 2014 5:29 pm

"A mohu odmítnout?" Nejraději bych to udělala bez ptaní, ale pak by si o mě zase další člověk myslel, že jsem nevychovaná. I když mi nezáleželo na tom, co si o mě druzí myslí, musela jsem na to brát ohled, kvůli rodiny. Pokud by se o mě rozšířily další nějaké pomluvy, rodina by na to opět krutě doplatila jako po každým mým řádění. "Ne že bych chtěla, pouze čistě teoretická otázka." Snažila jsem se zakrýt sebemenší náznak toho, že bych mu své jméno nejraději neříkala. Pokud by si něco takového pomyslel, jak pak by reagoval? Mohlo by to mít pro mě špatné následky. Bylo tak těžké brát ohledy i na rodinu. "Víte co? Kašlete na to... Kaori Kasumi." Přešla jsem přímo k věci, protože jsem usoudila, že má otázka opravdu nenápadná nebyla. 
Kaori
Kaori
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 138
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 22 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kataro Terumi Sun Jul 06, 2014 5:50 pm

Takže záhadná jako mlha co? Její příjmení znamená Mlha a její jméno se dá přeložit jako aroma. Podle jména bych tipnul spíš jinačí osobnost, ale ne všichni reprezentují své jméno. Říkal jsem si pro sebe. Pak jsem a její slova zareagoval. " Pěkné jméno. Vystihuje i vesnici. " Když jsem se ještě jednou zamyslel co bych asi tak řekl tak mě nic nenapadalo. S takovým tipem člověka, co lidi nemá moc v lásce neumím mluvit i když mám takovou sestru, ale to je jiné. Té stačí dát trochu zavyučenou což teď udělat nemůžu." Vidím, že mou přítomnost moc nemusíš. Omlouvám se tedy, že jsem tě obtěžoval. " Trochu se smutným výrazem když jsem se otáčel jsem odsud odešel. Nebylo moc lidí, kterým má přítomnost vadila. Nebo jsem si to jen namlouval? Nezačalo to moc dobře, ale zkrátka nešlo nic v momentální chvíli dělat. Šel jsem proto uklidnit svou mysl na jedno místo. (přesun)
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 22 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kaori Mon Jul 07, 2014 12:09 pm

"Kdo říká, že si mě obtěžoval?" Zeptala jsem se, jakmile Kataro svou větou dal najevo, že zde je spíše jen na obtíž. Jak pak k tomu názoru došel? "Ráda jsem si popovídala…" Dodala jsem tiše. Byla to pravda. Příliš lidí se mnou nemluvilo. Vyhýbali se mi. Ne že bych s nimi já nerada mluvila. To též platilo u Katara. Byla jsem nejspíš trochu agresivnější v mém jednání, ale fakt, že jsem si po dlouhé době popovídala mi rozhodně nevadil. "Tak tedy ahoj." Bylo by neslušností se s nim nerozloučit. Tomu bych dala, kdybych mu alespoň to ahoj neřekla. Už tak si o mě myslel bůh ví co. Když odešel, zůstala jsem zde sama. Tohle jsem si sice z počátku přála, ale, když jsem měla tu čest si s Katarem promluvit, jaksi se mi už nechtělo přemýšlet nad původem tohoto jezera. Jako by mě veškerá má dobrá nálada opustila. Čím pak to bylo? Ráda bych to věděla. Neuměla jsem s podobnou náladou žít, a tak, přemýlejíc jak se ji zbavím, jsem se vydala pryč. 

Přesun
Kaori
Kaori
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 138
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 22 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kaia Yoshino Wed Jul 09, 2014 4:43 pm

Technika - Shousen no Jutsu (A-rank)

Fajn, tak teď jen musím začít...nějak...Rozhlížela jsem se kolem sebe. Na druhé straně jsem zahlédla Katara a nějakou dívku, ale momentálně jsem se nestarala o nic. Potřebovala jsem něco, na čem bych mohla vyzkoušet techniku. Jeden z učňů ve svitku psal, že standardní postup, jak se techniku naučit, je zkusit si to na rybě.
,,Jak mám chytit rybu, když neumím rybařit?" zakvílela jsem. ,,Mohla bych na tržiště, ale....Tam se mi nechce." povzdychla jsem si. Rozhlédla jsem se znovu kolem. Kataro a ta modrovláska zmizeli. Skousla jsem si ret a odhodlala se k tomu, abych se svlékla pouze do spodního prádla a pomalu vlezla do vody.
,,Studený." otřásla jsem se a zastavila se. Vůbec se mi do vody dál nechtělo. Jenže jsem se chtěla naučit tu techniku, když už nic jiného.Vzala jsem si sebou kunai a pokusila se něco nachytat.
Myslím, že kdyby mě někdo viděl, umřel by smíchy. Včetně nepřítele! Poskakovala jsem a tam, pokaždé mi ryba ale proklouzla. Potřebovala jsem alespoň tři! Byla jsem mokrá úplně celá, vlasy jakbysmet.
,,Myslím, že nachytat ryby mi bude trvat déle, než se tu techniku naučit." zavrčela jsem. Udýchaně jsem si dřepla na břeh. Dívala jsem se na hladinu jezera a přemýšlela. Moc jsem tu techniku chtěla naučit. Odhodlaně jsem se zvedla a zkusila další pokus. Zaměřila jsem se na jedno místo a to místo rozvířila kamenem. V tu chvíli jedna ryba vyskočila a já za hodila kunai. Jakou radost jsem měla, když se to povedlo. A pak znovu, a znovu a znovu. Nakonec jsem si chytila 4 ryby. Maximálně spokojená jsem se vrátila na břeh.
Znovu jsem si přečetla svitek a zopakovala si v hlavě postup. Položila jsem polomrtvou rybu na zem a nad ni jsem umístila své dlaně. Soustředila jsem chakru do svých dlaní. Soustředila jsem ji tak dlouho, dokud se mi dlaně nerozsvítily zeleně. Zaradovala jsem se To jsem ale dělat neměla. Ztratila jsem koncentraci a se soustřeďováním jsem mohla začít nanovo.
Takže jsem dalších pár hodin cvičila koncentraci chakry, než mi téměř všechna došla. Mezitím mi stihly uschnout i vlasy.
,,Musela jsem cvičit hodně dlouho." otřela jsem si pot z čela a zadýchaně hleděla na vodní hladinu. Neměla jsem domov ani peníze, abych se mohla někde ubytovat. Nevadilo mi to ale. Buď jsem žila zavřená v malé cele nebo pod širým nebem. Žít s Keiko pod stříškou v malé chatičce bylo téměř stejné jako žít po širou oblohou. Oblékla jsem se do svého oblečení, opřela jsem se o kmen stromu a zavřela oči.
Kaia Yoshino
Kaia Yoshino
Genin
Genin

Počet příspěvků : 42
Registrován : 27. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 22 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Akuma Saito Thu Aug 14, 2014 9:46 am

Akuma Saito- Učení techniky: Genjutsu: Shōri

Přijdu sem pomalým krokem a s rukama v kapsách. Okem si prohlížím svoje nohy. "Myslím, že mi vyrostla noha, měl bych si koupit nové boty, myslím, že by mi docela prospěli." Pomyslím si, když zanedlouho poté dojde k jezeru.
Opravdu krásný pohled a co je nejdůležitější, byl tu klid, ten pro svoji novou techniku potřebuji. Technika, která mě napadla nebyla z žádného svitku nebo se nebyla od koho naučit. S mojí moudrostí jsem se často ujímal role tvůrce, ať již se jednalo o psaní, taktizování, vyrábění a v tomto případě i vytváření nových technik, kdo by však čekal, že se Genin pustí do něčeho takového? Pravdou je, že jsem věděl, že nejsem jako ostatní, cítil jsem se vždycky jako ten "jiný", ten výjmečný právě tím, že se tak od ostatních liším.
Došel jsem ke břehu jezera a chvíli se jen díval na hladinu, topící se ve vlastních myšlenkách. "Je to tady, první technika, kterou vytvořím. Doufám, že mi bude k užitku tak, jako se mi to zdá k užitku v mých představách, bylo by to zcela geniální! Musím však zkoušet pečetě, nejsem v nich profesionál, myslím, že jejich kombinování mi nyní zabere času vskutku nejvíc." Zamyslím se a usadím se do polohy tureckého sedu, přičemž dám ruce k sobě, snažíc se o nashromáždění chakry do rukou a také kvůli složení první pečetě, první pečetí je pečeť hada. "Dobrý začátek, touto pečetí nic nezkazím, dost Genjutsu našeho klanu s touto pečetí začínají, teď to již nesmím vzdát musím to zkoušet!" Řeknu si v duchu a z první pečetě přecházím pomalu na druhou a třetí atd., přičemž každou pečeť říkám nahlas, abych si tuto kombinace lépe zapamatoval, byl jsem totiž ten typ člověka, co si pamatuje nejvíce to, co slyší, to co vidí často dokáže i přehlédnout, ale vzhledem k jeho smyslu zrakovému se nebylo čemu divit. Opice, kůň, kanec, tygr, pták! U poslední pečetě se ozval poměrně bolestivý zvuk, který však najednou ustal. Že by se mi technika povedla? Těžko říci, nebyl tu nikdo, na kom bych mohl účinnost této techniky aplikovat, to jsem vskutku nedomyslel, ale měl jsem nápad, počkám, až přijde některý z rybářů k jezeru, nejspíš tu ani nebylo moc té vodní havěti, ale za pokus to stálo. Jak ale tuto techniku budu nazývat? To byla druhá věc, kterou jsem nedomyslel, asi jsem nakonec nebyl tak geniální, jak jsem si sám o sobě myslel, ale to nebylo nic, co bych nedokázal napravit. Tak tedy, tahle technika je Genjutsu, čili s jistotou první část názvu této techniky bude "Genjutsu:", ale jak dál...? Um... Zamyslel jsem se nad tím, co toto Genjutsu vlastně dělá, když v tom jsem na to přišel, odvodil jsem název od schopnosti Genjutsu. Moje nová technika se bude jmenovat "Genjutsu: Shōri"! Řekl jsem spíše sám pro sebe a radostí jsem nadskočil, moje první technika a její první název.
Bylo ráno, takže rybáři by měli přijít co nevidět, to znamenalo, že jsem si stále opakoval ruční pečetě této techniky, až jsem si je zapamatoval takřka nazpaměť a jejich skládání již pro mě nebylo tak obtížné, jako na začátku. Opakoval jsem pečetě asi po 69té, když v tom přišel první rybář, který si stoupl ke břehu, položil batoh, který měl na zádech a prut opřel o zem, přičemž se začal dívat na hladinu, asi měl nějaké starosti.. no mě to ale nezajímalo.
Podíval jsem se na něho a začal skládat pečetě, soustředíc se na ovládnutí toku chakry v mysli jeho protivníka. Pečetě lítaly jedna za druhou, když nakonec dosáhly požadovaného limitu. Genjutsu: Shōri Řeknu na hlas a opět se ozve nepříjemný zvuk, po kterém si zacpu uši a dívám se na svůj cíl. Jakmile jsem techniku použil, jeho prut upadl na zem a on jen stál na místě se zavřenýma očima a naprosto bez  jakéhokoliv pohybu. Když jsem to uviděl, zaradoval jsem se, takový úspěch jsem ani nečekal, abych pravdu řekl, radovat jsem se neměl. Došel jsem k muži blíž, abych na něj použil uvolnění z Genjutsu za pomoci mé chakry, nechtěl jsem ho tu nehybně nechat stát celou věčnost, což by byl možná nápad lepší. Položil jsem mu ruku na rameno a vložil do něj trochu své chakry, jakmile jsem to udělal a rybář se z Genjutsu dostal, okamžitě se pozvracel, na mě.
ÁÁÁ, baka! Tos to nemohl hodit o kousek vedle?! Zakřičel jsem na rybáře, který si sedl na zem a otíral si ústa, zatímco mi vyprávěl, co se v mém Genjutsu dělo. V tomto Genjutsu byl obrovský had, který požíval vlastní extrement, ve kterém byl zabořený právě ten rybář, už jsem se mu nedivil, proč se pozvracel. Omluvil jsem se mu tedy a vyslíknul  jsem se až do spodního prádla, šel jsem si pozvracené věci umýt do řeky, přičemž jsem přemýšlel, kde jsem udělal chybu, za Boha mě to nenapadlo, jak problém vyřešit.
Hej, musíš pozměnit posloupnost pečetí, Akumo.. Řekl muž na břehu, který tam ještě před chvílí nebyl. Tento hlas jsem však znal, byl to muž z klanu Saito, pro mě velice důležitá osoba, otočil jsem se na ní a promluvil jsem veselým a zároveň nechápavým hlasem. Ahoj tati! Jak to myslíš pozměnit její posloupnost? Na to otec reagoval gestem, které naznačovalo, abych přišel blíže, což jsem okamžitě udělal, zanechávajíc za sebou omylem tričko, které se mi utopilo. Sedli jsme si s otcem na břeh a povídali si o tom, jaké pečetě by byli na toto Genjutsu vhodné, vysvětlil jsem mu také, co chci, aby toto Genjutsu dělalo a také jsem mu řekl o tom, že když techniku použiji, ozve se nepříjemný zvuk. Milý synu, musíš použít tyto pečeti, aby tvoje Genjutsu vyšlo: Had, pes, kůň, kanec a potkan, pak tvá technika vyjde bez vedlejších účinků... jako je například úplně jiné jutsu... A co se týče toho zvuku... mám pocit, že je to spouštěcí mechanismus, ti, co jej uslyší jsou polapeni do Genjutsu. Zvuk vychází z tvých úst, když vydechuješ, takže před sesláním techniky se zhluboka nadechni, Genjutsu bude na větší vzdálenost a chytneš více lidí. Nyní to pojď zkusit na mě... Dokončil svoji řeč otec a stoupl stoupl si, načež jsem jen přikývnu a stopl jsem si také. Podíval jsem se na něj, zhluboka se nadechnul a začal skládat pečetě, které mi doporučil otec. "Genjutsu: Shōri" Řekl jsem si v duchu a vydechnul jsem zdlouha, ozval se velice nepříjemný zvuk, nyní však silnější než předtím. Otec z ničeho nic strnul a stál takto asi minutu, než se sám probral a usmál se na mě. Zajímavé Genjutsu, skvělý pocit moct zabít syna, tohle Genjutsu na mě budeš používat, když si budu chtít vybít zlost, až budeš mít další průšvih. Řekl pobaveně otec a  rukou mě zajel do vlasů a začal pochvalně škrabat. Rozesmál jsem se taky, přišlo mi to docela vtipné, chtěl jsem přidat poznámku "Jsi tak slabý, že Genina, zabíjíš minutu.", ale otcova Genjutsu byla na vyšší úrovni než ta moje, což jsem si moc dobře uvědomoval a nechtěl jsem do jeho Genjutsu spadnout, určitě by mi to vrátil. Ještě chvíli tuto techniku ale trénuj, byli v něm chyby, jako je například jiné prostředí, než ve skutečnosti a to si na úrovni tvého Genjutsu dovolit nemůžeš, zkrátka trénuj a do večera buď doma, nebo skončíš v Genjutsu taky, sbohem Akumo, kdyby něco, jsem tu pro tebe. Řekne otcem s úsměvem a poté se na patě otočí a odchází směrem k vesnice.
"Sbohem otče... dojdu hned, jen co tu dotrénuji." Řeknu si v duchu, ale ne nahlas. Musím zesílit, musím trénovat, mám cíl, kterého musím docílit za každou cenu! To je moje cesta Shinobi! Otčím a trénuji moji novou techniku na rybaři, který zde i teď stále rybaří, schválně, co na to bude říkat tentokrát.
Jakmile skončím s tréninkem, balím se a jdu domů.

//Přesun
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 22 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kaia Yoshino Fri Aug 15, 2014 9:21 am

Technika - Shousen no Jutsu (A-rank)

Po dlouhé době jsem se vrátila na místo, kde jsem se hodlala doučit svou v podstatě první techniku. Tentokrát jsem si pár rybek přinesla, abych je nemusela chytat. Položila jsem si jednu z nich na pařez a začala jsem koncentrovat svou chakru. Ruce se mi zeleně rozsvítily. Dlaně jsem měla umístěné tři centimetry nad rybou. Tolik jsem se soustředila, až mi to prostě nešlo. Povzdechla jsem si a zkusila to znovu. Koncentraci chakry už jsem přece zvládala, že bych byla nervózní? Z čeho? Z neúspěchu nejspíš..Zkusila jsem to znovu. Připravila jsem si dlaně nad rybu, vyslala do dlaní chakru a zase se soustředila. V jezeře ale cosi žbluňklo a já sebou polekaně trhla. Přerušila jsem tím tok chakry. Začínala jsem chytat nerva. Posadila jsem se, zavřela jsem oči a počítala do pěti, abych se uklidnila. Potom jsem to zkusila znovu. Žbluňknutí se ozvalo znovu, tentokrát to bylo mnohem větší. Znovu jsem sebou trhla, nyní ale vzteky. V té chvíli jsem se neudržela a přidala chakry nechtíc trochu víc. A co sen nestalo? Ryba sebou začala cukat. Vyjeveně jsem se na to dívala. To jsem opravdu nečekala.
Vzala jsem si další rybu a zkusila to znovu. Tentokrát jsem přidala chakry víc, soustředila se a...Podařilo se mi to znovu. Ryba sebou začala cukat a já ji tak mohla hodit do jezera. Měla jsem radost, obrovskou radost, že se mi to podařilo. Zkusila jsem proto něco těžšího. Škrábla jsem se kunaiem do nohy. Ne moc, ale stačilo to na krvavý škrábanec. Trochu jsem se zašklebila, škrábanec pálil Přiložila jsem si k ráně dlaně a soustředila chakru. Ruce mi začaly zelenkavě zářit. Ze škrábance přestala téci krev a kůžička se začala spojovat a pomalu hojit, až z ranky zbyl jen stroupek.
Zvedla jsem se a celá spokojená jsem zamířila do knihovny. Naučila jsem se svou první techniku. Sice to nebylo nic velkého, ale takováhle malá zranění bych nyní nejspíš dokázala vyléčit. Teda, alespoň jsem v to doufala. (Přesun)
Kaia Yoshino
Kaia Yoshino
Genin
Genin

Počet příspěvků : 42
Registrován : 27. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 22 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Mon Sep 01, 2014 5:21 pm

 Pomalu sem přijdu a rozmýšlím se "Všechna ta bolest,chyby a utrpení.. Mělo to nějaký důvod? Proč? Proč se mi nikdy nic nepodařilo? S takovou se na úroveň Mizukageho nedostanu,musím zesílit a zabít v sobě dítě.." Vydechnu poté co se dostanu z depky a zamířím přímo k jezeru.. Tak tedy,je na čase stát se tím nejsilnějším shinobim.. Už se ani neusměji a nashromáždím chakru do noh,přejdu až na střed jezera a složím pečetě.. Kirigakure no Jutsu! Všude okolo se objeví mlha a já si sednu přímo na vodu.. Nadechnu se a ještě před výdechem zavřu oči,začnu se koncentrovat a užívám si klidu na vodě v mlze.. "Aku-nii nechal si mi docela těžký úkol,no.. Pokud tvůj brácha bude silnej jako ty,budu mít v týmu docela problém,ale.. Vytrvej tam,já to zvládnu také a nakonec se stanu Mizukagem.." Normálně bych se usmál,ale díky zabití dítěte v sobě se jen lehce ušklébnu  a pokračuji v koncentraci..
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 22 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Rin Saito Mon Sep 01, 2014 5:44 pm

Pomalu s klidem příjdu sem ale Totsukiho jsem nějak ztratil.. Ach jo nikdo o mě opravdu nejeví zájem. Pomyslí si v hlavě. Sedne si k nedalekému stromu a začne přemýšlet jak asi začít s tréningem.. Po chvíli si ale uvědomí že se asi nic nenaučí bez toho svitku. Jenže si všimne husté mlhy která je nedaleko od něj. Nijak moc ho to nezajímá a proto přemýšlí jestli si má chvíli odpočinout nebo jít teď hned za Mizukagem. Rozhodl se chvíli si odpočinout. Po dnešním běhání sem a tam je fakt docela dost unavený a proto na chvíli zavře oči. Přemýšlí o všem o své rodině.. A hlavně o své budoucnosti. Musím se stát silnějším abych se mohl stát Mizukagem!. Tohle se mu hlavou honilo pořád ale vůbec se mu nedařilo rozlousknout to co mu říkal otec. Nikdy mu tohle neřekl.. Já si vždy myslel že mě nenávidí .. Nejde mi to do hlavy. Rin přestane na chvíli na všechno myslet a odpočívá.
Rin Saito
Rin Saito
Genin
Genin

Počet příspěvků : 55
Registrován : 14. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 22 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Mon Sep 01, 2014 6:01 pm

Díky své současně skvělé koncentraci poznám příchod někoho nového.. Ještě vydechnu,ale nějak se tím nezatěžuji až do chvíle kdy.. "T-Ta chakra,t-to je Akuma?" Pomyslím,ale poté si uvědomím,že je skoro nemožné,aby to byl on,když Akuma je právě na tréningu ANBu.. "Takže jeho bratr? Ten o kterého se mám podle Akumi posarat? Sakra.. Nemám rád takové setkání,no.. Asi s tím budu muset něco udělat.. V této mlze by mě neměl vidět,ale dělá docela hluk,když je tu takové ticho,trochu ho přivítám.. " Když se zvedám,tak voda kolem mě se zvedne taky,natáhnu ruku směrem kde si byl a voda se vzduchem rozletí přímo na tebe,před tebou jí zformuji do podoby draka,ale na tom nezávisí,nejspíš by tě to mělo jen trošku odhodit,popřípadě namočit.. Nakonec dojdu po vodě až na břeh a zruším svojí techniku Kirigakure no Jutsu.. Yosh.. Podle tvé chakry,jsi bratr Akumy,že ano? Zeptám se chladným,ale klidným hlasem..
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 22 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Rin Saito Mon Sep 01, 2014 6:23 pm

Rin ještě chvíli odpočívá ale jen do té chvíle než ho celého polije voda.. Rin okamžitě vyskočí na větev toho stromu a pozoruje jak pomalu mlha ustává.. Takže to byla technika Kirigakure no Jutsu.. Rin začne přemýšlet a do ruky vezme kunai. Za nedlouho mlha ustane natolik že se v ní začne tvarovat postava menšího vzrůstu. Genin ?... Rin je ale pořád nachystaný k útoku ... Když ale mlha ustane úplně uvidí kluka kterého už někde viděl.. Kde jsem ho viděl ?... Sakra !.... No tak kde ?!?.. Už vím.!! Rinovi najednou dojde kde ho viděl byl to jeden z těch co trénovali ve výcviku ANBU. Když Rin přemýšlí trochu toho kluka přestane vnímat.. Ale po chvíli na Rina začne mluvit.. "Ty jsi bratr od Akumi že ?"... S-Sakra odkud to ví ?.. Rin je znepokojený tím že ho zná a Rin ho nezná vůbec ale přemohl se k odpovědi. A-Ano to jsem a ty jsi kdo ?.. A jak si poznal z náš Akumu ? Rin se ho zeptá a je velmi zvědaví na odpověď.. Ovšem pořád je ve střehu kdyby se něco mělo stát.
Rin Saito
Rin Saito
Genin
Genin

Počet příspěvků : 55
Registrován : 14. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 22 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Mon Sep 01, 2014 6:36 pm

Pomalu vyjdu z té mlhy a sleduji,jak si celý mokrý a připravený do boje.. "Trochu bych ho mohl zkusit,ale.. Nemyslím si,že by mě mohl dostat,Akuma je určitě silnější,myslím,že na něj půjdu z lehka.." Kolem mě se objeví vodá,která se přesměruje k tobě,když švihnu rukou,voda švihne i tebe.. Je to něco jako dálkové ovládání Suitonu.. Pomalými pohyby nechávám vodu do tebe sekat,ale nedělám nic,co by tě mohlo těžce zranit.. "Vím,co by na tomto místě udělal Akuma.. Doufám,že si aspoň z poloviny tak schopný.." Povzdechnu a sednu si.. Pokud se ke mě dostaneš,řeknu ti odkud znám tvého bratra.. Stačí,když se mě dotkneš,když se ti to povede,vyhneš se stejnému osudu jaký potkal tvého bratra.. Řeknu klidným a opět chladným hlasem,v klidu sedím a nechávám vodu aby tě utlačovala a sekala.. 
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 22 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Rin Saito Mon Sep 01, 2014 6:52 pm

Rin ještě chvíli sleduje kluka který stojí přímo na proti němu.. Když Rina po chvíli začne švihat proud vody neví co má dělat. Ale po chvíli Rina něco napadne.. Složí pečetě a řekne. Kawarimi no Jutsu. Rin zmizí a místo něj tam zůstane dřevěný kůl. Rin se objeví za chlapcem kterého nezná. Drží ho za rameno a potichu mu šeptá do ucha. Tak co řekneš mi odkud znáš mého bratra. Rin za ním stojí a čeká na odpověď. Byl trochu nervózní protože se mu zdálo že je určitě o něco zkušenější Shinobi a proto byl trochu nervózní. No tak chci to vědět.. A kdo ti řekl o mě ?. Trochu jeho rameno zmáčknu a čekám na jeho odpověď.. Když Rin zjistí že už není potřeba ho držet odskočí trochu dál ale před něj aby mu viděl do očí... Pousměje se a sedne si ke stromu fakt ho dost bolí nohy po celém dni.
Rin Saito
Rin Saito
Genin
Genin

Počet příspěvků : 55
Registrován : 14. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 22 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Mon Sep 01, 2014 7:08 pm

Nějakou chvíli sedím,ale jak vidím,že skládáš pečetě,ihned vskočím nahoru.. "Kawarimi?" Povzdechnu,když zmizíš a objevíš se za mnou.. "Nemám rád tu techniku vážně ne..No asi budu muset přidat trochu pohybu.."  
Jezero Kiri - Stránka 22 2vbq8p2
Kolem mě roztočím vodu a místo mě,se dotkneš pouze vody.. "To bylo těsné,Kawarimi jsem vážně neočekával.. Dobrý tah.. To uznávám,ale teď už to tak lehké mít nebudeš.. Než to dořeknu,řítí se na tebe již silný úder vody (viz. gif) Toto by tě mělo trochu poškodit,ale pořád se nejedná o nic co by tě mohlo smrtelně zranit.. "Tak se ukaž,zajímá mě,co dokážeš.." Projede mojí myšlenkou,ale poté již opět kolem sebe formuji další vodu.. Nemáš moc štěstí.. Ne na soupeře.. Rine-kun.. 
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 22 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Rin Saito Mon Sep 01, 2014 7:28 pm

Když vidím že se Kawarimi vyhnul trochu mě to znepokojí a proto rychle uskočím dál. Ovšem po chvíli na mě letí další obrovský proud vody.. Rin chvíli nevěděl co má dělat a proto se ještě více znepokojil ale po chvíli ho něco napadlo. Rin rychle složí pečetě a řekne Bunshin no jutsu.. Před Rinem se objeví deset klonů. Všechny uskočí na levou stranu... Vodní úder Rina nezasáhne a pomalu čeká co bude dál... Po chvíli Rina napadne další nápad. Rin rychle vyskočí mírně do vzduchu a jeho klony ho chytí za nohy a co největší silou ho odrazí na chlapce.. Je to opravdu velká rychlost. Když letí rychle složí další pečetě ale nic neříká. Čeká co udělá jeho protivník.
Rin Saito
Rin Saito
Genin
Genin

Počet příspěvků : 55
Registrován : 14. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 22 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Mon Sep 01, 2014 7:43 pm

"Že by opět Kawarimi?" Pomyslím si,když na mě letíš.. "Sakra,jak to dělá.. No nesmím ho zabít,takže to za chvíli skončím a nechám ho,aby se mě dotknul.. Snad už použije i Akumův trumf,sakra trvá mu to fakt dlouho" .. Prozatím se kolem mě objeví kruhy vody a já stojím uprostřed.. 
Jezero Kiri - Stránka 22 2ik3ak6
Tímto se vlastně kryji proti útokům ze zadu a pokud ty ve svém letu neuhneš teoreticky narazíš do mé vody a uděláš si nepříjemné jizvy.. "Doufám,že už konečně použije tam tu techniku,tohle jsou moje limity chakry.. " 
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 22 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 22 z 29 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 25 ... 29  Next

Návrat nahoru

- Similar topics
» Jezero

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru