Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hokageho kancelář

+42
Hideo Hatake
Katashi Aokawa
Hiroyuki Tooya
Sajin Yatoshi
Kigiro
Ken Hiashi
Uchiha Benjiro
Reina Kana
Shinobi
Senju Maro
Faito Dansaku
Hiashi Hyuuga
Niboru no Kentaro
Sasuke Sarutobi
Kyuchi Uchiha
Yuu
Hebi
Kisuke Uchiha
Lucy Shiro
Hirin
Katashi Souta
Hyūga Fū
Taiki Nobu
Kohaku Michiyo
Shiranui Heiwa
Yorimi Sonoe
Saya Uchiha
Sarutobi Sen
Yume Sarutobi
Rokuro
Hana Ichiro
Ken Uchiha
Hikaru Hyuuga
Senji Kamiuru
Seito Senju
Raiki Senju
Tobiru Senju
Assasin Senju
Killunia
Senshi
Atsuka
Kagayaki Rin
46 posters

Strana 3 z 40 Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 3 Empty Hokageho kancelář

Příspěvek pro Kagayaki Rin Sat Aug 31, 2013 9:50 am

First topic message reminder :

Pohled ze shora.



Hokageho kancelář - Stránka 3 Fire-adminbldg

Budova uprostřed skrývá Hokageho kancelář, služební byt a knihovny. Budova vlevo obsahuje sklad zbraní a budova vpravo je určena pro dešifrovační oddělení, laboratoř a kancelář ANBU.

Hokageho kancelář - Stránka 3 Hokage's_office

Hokage Konohy:
[/color]
Kagayaki Rin
Kagayaki Rin
Nanadaime Raikage
Nanadaime Raikage

Počet příspěvků : 122
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Hokageho kancelář - Stránka 3 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Raiki Senju Tue Sep 03, 2013 6:22 pm

Vše bylo tak dojemné. Taková krásná rodinná chvilka. Z toho všeho mi ukápla slza, ale rychle jsem si ji otřel a pozoroval další dění. Strejdovo svlékání z kůže se mi hnusilo. Musel jsem vypláznout jazyk nad tím. Pak se nedělo už nic zajímavého.
"No nic, tak já zase půjdu. Tak zatím." řekl jsem a chtěl se vydat na odchod, ale ve dveřích jsem se ještě zastavil. "Jo a strejdo, kdy mě naučíš tu novou techniku?" zeptal jsem se. Sice jsem tu první ještě neměl úplně naučenou, ale momentálně jsem neměl co dělat.
Raiki Senju
Raiki Senju
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 338
Registrován : 28. 07. 13
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 3 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Killunia Tue Sep 03, 2013 6:27 pm

Bohové... Z mých úst se vydral povzdech.
"Ne, neměla jsem starost." Co si myslí? Že se mi líbí? Nedokázala jsem se vyznat v lidských citech, takže mi to tak jen přišlo. "Jen mě překvapuje, že vy lidé jste tak pitomí, že většinou ignorujete své tělo, které následně trpí..." Většina lidí si myslí, že když je největší bolest zažehnána, mají vyhráno. Sama jsem poznala, že tomu tak není. Po těch dlouhých a náročných dnech strávených tréninkem jsem skoro neustále cítila únavu. Putování na horu Myouboku a následně mise s bojem, i když velmi krátkým, se nezdály jako dobrý nápad na odpočinek.
Sama patřím mezi ty pitomce... musela jsem přiznat, alespoň v myšlenkách. Měla jsem chuť jej udeřit, aby viděl následky svého zbrklého jednání. I když jako Hyuuga by mě nejspíše vykryl. Ale zase kdyby to nečekal...
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 3 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Kagayaki Rin Tue Sep 03, 2013 6:35 pm

Zůstala jsem s rozšířenýma zorničkama hledět na jeho techniku.
"Úžasné!" neubránila jsem se automatické reakci. "Naprosto úžasné!"
Vůbec jsem neskrývala zaujetí, naopak jsem měla chuť se ho zeptat na vše, co by byť vzdáleně souviselo s touto technikou.
Kagayaki Rin
Kagayaki Rin
Nanadaime Raikage
Nanadaime Raikage

Počet příspěvků : 122
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 3 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Tue Sep 03, 2013 6:55 pm

"Uz jsem myslel. Nemam cas jen tak lezet v nemocnici mise nepockaji a valka taky ne." Nevedel jsem kam tim miri. Nakonec jsem se vybral no mel jsem malo casu. Nic jsem moje telo  mozna nebylo v klidu.  ALE JA NEMEL cas.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 3 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Killunia Tue Sep 03, 2013 7:00 pm

Tentokrát jsem založila ruce na prsou (i když to nebylo moc pohodlné). Podívala jsem se na Hikarua a na chvíli se na mé tváři objevil úšklebek.
"Zbrklejší než já... Válka nepočká, ale bude dlouhá. Mise počkají. Jestli se přepneš, tvoje tělo to vzdá. A může to vzdát taky navždy, což pro vás znamená jediné - smrt. Takže by sis měl odpočinout, jinak si buď totálně zničíš svalstvo, nebo zkolabuješ. Nebo umřeš. Ale klidně mě neposlouchej..." Nechala jsem jej už být. Ať se sám rozhodně, jestli se chce zhuntovat, nebo jestli se chce chovat trochu rozvážněji. Má mysl se vyprázdnila a já jen dál čekala na Hokageho, až se tu ukáže a pustí mě dovnitř, abych si mohla vzít tu zatracenou techniku.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 3 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Tue Sep 03, 2013 7:09 pm

Nakonec jsem se jen tak. "Vis Killuni, ty mas jinej duvod. Nakonec ja nemam co delat a nejsem ten typ co muze lezet v postely cele dny." Mozna to myslela dobra ale ja nemel co delat a uz vubec co resit neaktivita me akorat dohanela k depresim.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 3 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Raiki Senju Tue Sep 03, 2013 7:26 pm

Otočil jsem se na tu holku. Říkal Killuni? "Ty jsi Killunia?" zeptal jsem se jí. Vzpomněl jsem si na toho dráčka.
Raiki Senju
Raiki Senju
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 338
Registrován : 28. 07. 13
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 3 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Killunia Tue Sep 03, 2013 7:51 pm

Hikarovo drmolení jsem nevnímala. Jestli se mu něco stane právě kvůli nedostatku odpočinku, jeho hloupost. Stála jsem opřená o zeď, hned vedle místa, do něhož jsem před pár hodinami praštila. Už tam byla dřevěná výplň, Hokage to zřejmě opravil. Už jsem nehodlala dále ničit zařízení této vesnice, nechtěla jsem si zadělávat na naštvaného a děsivého vůdce Konohy.
Pak se tu objevil další kluk, blonďák. Podívala jsem se na něj, krátce jsem si ho prohlédla. Někoho mi připomínal, jen jsem si nedokázala vzpomenout.
"Hm, jsem Killunia," přikývla jsem. "Hledáš u mě něco?"
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 3 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Raiki Senju Tue Sep 03, 2013 7:54 pm

Přikývl jsem. "Nepřivoláváš náhodou takovýho malího chlupatýho draka bez křídel?" zeptám se jí. Připadalo mi jako bych ji někde viděl. Pak jsem si vzpomněl že jednou byla u nás doma.
Raiki Senju
Raiki Senju
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 338
Registrován : 28. 07. 13
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 3 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Assasin Senju Tue Sep 03, 2013 8:01 pm

Všichni přítomní ukazovali jak jsou zhnuseni mou technikou, ale vždyť je naprosto BOŽÍ! Vůbec jsem to nechápal proč, až se ozvala Rin. Díky ní mi nálada vyskočila o 120% nahoru.
"Ano, je to naprosto boží technika!" rozzářil jsem se, ale hodlal jsem Raikimu odpovědět.
"Naučím tě ji, neboj, teď jen trochu nemám čas," zašeklebil jsem se a šel ke dveřím do budovy.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 3 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Killunia Tue Sep 03, 2013 8:17 pm

Pousmála jsem se. Zdá se, že si tu Maki asi opravdu našel nové kamarády. Na mé tváři se na pár vteřin objevil nepatrný úsměv. Poslední dobou se tam objevoval docela často. To na mě nají ti lidé tady takový vliv?
"Ano, přivolávám ho..." Skoro se zdálo, že jsem se uvolnila, napětí ve mně však zůstalo. "A ten malý chlupatý drak bez křídel se jmenuje Maki..." Když jsem tu teď o svém dračím příteli přemýšlela, skoro se mi po jeho společnosti zastesklo. Kousla jsem se tedy jedním ze svých ostrých špičáků do prstu, složila jsem pečetě a jen s šepotem jsem přiložila ruku k zemi. Když se za pár vteřin kouř rozestoupil, stál tam metrový dráček. Maki. Okamžitě se ke mně přitulil.
"Máš pro mě něco k jídlu?" zeptal se okamžitě.
"Nemám, ale jestli chceš, můžeme pak někam na jídlo zajít..." Věděla jsem, nebo jsem už poznala, že má rád lidské jídlo. A díky své velikosti mu stačily i poměrně normální porce.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 3 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Kagayaki Rin Tue Sep 03, 2013 8:24 pm

Tetelila jsem se blahem a dmula pýchou. Sám Hokage mě přece naučí takovou skvělou techniku - a to bude i příležitost pro mou druhou otázku.
"Mohu vám pomoci?" otázala jsem se. "Byla jsem asistentka i Kage, třídit nedůležité papíry umím a jak znám tuhle práci, ušetřilo by vám to spoustu času."
Tím dřív by vyřídil tu frontu. Tím dřív by se mohl věnovat mě.
"Atsuko, vážně bys nezašla do nemocnice?" otočila jsem se v mezičase na Démona z Oblačné. "A hned potom ti koupíme něco úžasného na sebe za odměnu, slibuji!"
Uplácet se musí!
Kagayaki Rin
Kagayaki Rin
Nanadaime Raikage
Nanadaime Raikage

Počet příspěvků : 122
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 3 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Assasin Senju Tue Sep 03, 2013 8:43 pm

Zvědavě jsem se otočil na Nanadaime Raikage.
"Opravdu? Opravdu byste mi pomohla v kanceláři? Chcete pracovní smlouvu na dobu neurčitou služební byt, povolení k pobytu vzhledem k Alianci asi nebude potřeba." vychrlil jsem a vystoupal ty mega schody a šel do kanceláře, kde jsem ji přidržel dveře a pak se podíval na čekající, "Pojďte někdo dovnitř."
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 3 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Tue Sep 03, 2013 9:00 pm

Pomalu jsem vstoupil do Kanclu a rekl " Zdravim Hokage-Sama." No vypadal jsem jako bych prosel peklem no v podstate ano.
"Mise uspesna posledni z nukeninu odstraneni. Jeden byl puvodem z konohy. Mel prani ale nomohlo mu byt splneno. Chtel byt pohrben vedle sve rodiny Bohuzel me musel Killunia odnest do vesnice takze nebyl zpusob jak mu jej vypnit. Ale jeho telo bylo zniceno." Rekl jsem ve zkratce.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 3 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Assasin Senju Tue Sep 03, 2013 9:15 pm

Přimhouřil jsem oči a přemýšlel. Původem z Konohy? Měl poslední přání?
"O koho šlo?"
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 3 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Tue Sep 03, 2013 9:22 pm

"Itaku Hakugeki. Myslym ze bychom mu mely postavit alespon Hrob. Kdyby chtel zdrejme by me zabil. Dokazal pouzit zdrejmne nejsilnejsi Taijutsu techniku v Konoze pokud ne na celem svete. Konoha Ryuujin. Bojoval na plno." Rekl jsem byla to pravda vedel jsem ze svitek s technikou byl poskozen ale ja techniku videl.
"Pokud by to bylo mozne tak bych chtel pozadat o svitek s touto techniko. Vim ze konec byl znicen ale mozna je sance na obnoveni." Rekl jsem a cekal na Odpoved.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 3 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Assasin Senju Tue Sep 03, 2013 9:56 pm

Hakugeki..Aha..Válečný hrdina
"Ta válka udělá z válečných hrdinů nukeniny, není to jen chyba války, je to chyba má a ostatních kagů.." tohle budu opakovat pořád, to my za to neseme zodpovědnost.
"Nevím, jestli bys dokázal zvládnout Konoha Ryuujin a jestli ti ho mohu poskytnout. Je to naprosto jiný druh Taijutsu, než bojový styl Hyuugů."
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 3 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Tue Sep 03, 2013 10:03 pm

"Vim ze je dost mozne ze jej nedokazu zvladnout Hokage-Sama ale minimalne se ji chci pokusit obnovit. Je mozne ze by sla technika uspusobit i pro styl Hyuugu. Tedy pokud se to nevyzkousi nikdo to nezjisti. Nevim jestly je na zivu vubec nekdo kdo by tuto techniku obladl nebo ji alespon videl. Ale necham to na vasem zvazeni." Chvili jsem premyslel. a Pak rekl. "Myslym ze jsem mu dal jeho zaslouzeny posledni boj. Ano udelala to valka ale ne vy. Byla to chyba tech co zabily jeho rodinu. Valka vzdy prinasi obeti. I ja se muzu stat jednou znich." Rekl jsem a paok cekal na jeho odpoved.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 3 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Assasin Senju Tue Sep 03, 2013 10:11 pm

"Na tuto techniku je třeba sílu, talent ne pro jemný boj ale pro tvrdý pěstní souboj, myslím, že Lucy by to zvládla," pousmál jsem se.
"Možná by to šlo, udělat z toho druhou Hakkeshou, uvidíme, popřemýšlím o tom," pak jsem si povzdechl.
"Ne, neudělali to ti, co zabili jeho rodinu, oni byli jen věrni svému přesvědčení, stejně jako my. My taky zabili spoustu rodin, jsme stejně špatní jako ti na druhé straně. Nakonec přece jenom nejsme tak odlišní. Zkaženost světa Shinobi, být jen zbraň v rukách kruhu nenávisti a pomsty. Bolest, utrpení, smrt..Bojující rodiče, děti. To jsou věci, které v poslední době přijímám velice těžko, ale přesto všechno," můj hlas získal na síle, pohlédl jsem mu bojovně do očí.
"I přesto všechno, jsem neztratil naději, že jednou skutečně bude období harmonie, kdy lidé budou spolupracovat a porozumí si, opravdový mír možná skutečně neexistuje, ale to neznamená, že v něj nemůžu mít naději!"
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 3 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Tue Sep 03, 2013 10:17 pm

"Hokage-sama vim co myslyte. No rekneme ze i jedna z technik se chova uplne jinak nez by mela. Mozna to neni nic neobvykleho ale i tak me to celkem zarazilo." Na chvili jsem se zastavil a pak zacal koncentrovat cakru do rukou. Jūho Sōshiken (Jemný krok: Lví pěsti) Ovsem misto lvich hlav se obevili draci hlavy a po chvili zase zmizely.
"Nevim proc se zmenil tvar od klasickeho ale ucinek je zdrejme stejny. No ale to bylo jen pro zajimavost. Ted pokud me omluvite jeste musim nekam jit." Uz jsem se pomalu pripravoval na odchod.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 3 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Assasin Senju Tue Sep 03, 2013 10:19 pm

"Hai, zajímavé, zřejmě to reaguje na osobnost uživatele, asi by se ta technika měla doplnit," usmál jsem se.
"Dobře Hikaru, tak se měj,"
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 3 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Tue Sep 03, 2013 10:21 pm

"Hai Za poar dni se stavim pro dalsi misi az se dam dohromady. Nashledanou. " Uklonil jsem se Hokagemu i Rin. A pote jsem zmyslel z kancelare a nasledne z budovy.
(Presun.)
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 3 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Killunia Wed Sep 04, 2013 8:35 pm

Když Hikaru odešel, dovolila jsem si vstoupit já. Rozhodla jsem se příliš nezdržovat, takže jsem to chtěla udělat rychle. Zavřela jsem za sebou dveře a potichu jsem se otočila na Hokageho.
"Ten Hyuuga vám zřejmě už podal výsledek mise... Takže tu mám už jen otázku, zda mohu vyfasovat nějakou katonovou techniku ranku C, nebo jestli pro to musím udělat ještě něco..." To, že jsem toho moc nenabojovala, jsem raději neřekla. Lhát nemůžu, avšak zamlčet pravdu ano. V duchu jsem se modlila snad ke všem bohům, aby mi to teď už konečně vyšlo.
Ale určitě jsem si to zase zkazila tím přerušením té dojemné chvíle... Opět mě přišly strašit jisté pochybnosti. A byly pěkně otravné.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 3 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Ken Uchiha Thu Sep 05, 2013 6:39 am

Dorazil som pred kanceláriu Hokageho kde som zaklopal na dvere hneď po tom keď som bol pred nimi. Ma som sem príjsť popravde skôr lenže moja mama ma nechcela pustiť naozaj som to nemal rád ale predsa len doma pomáhať musím aj keď som chcel teraz čo najviac trénovať ale tak podriadil som sa aj keď som to nemal vo zvyku. Teda okrem toho čo povedia rodičia, lebo to som plni vlastne vždy.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 3 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Seito Senju Thu Sep 05, 2013 2:45 pm

(Assasin tu podle nepřítomnosti teď nebude, takže to nějak udělám...xD)
Přišel jsem ke kanceláři a už jsem věděl tu novinku, že jsem zatím zástup Assasina, který je momentálně zaneprázdněn. Před dveřmi stál už Ken, tak jsme se na něho pousmál a vešel dovnitř. Zde už ale stála Killunia. Postavil jsem se kousek před ni. ,,Zdravím. Potřebuješ něco.?" přešel jsem ke křeslu, kde sedí Assasin a chystal se posadit.
(Tak aspoň tak..xD)
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 3 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 40 Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru