Toshio Uzumaki

Goto down

Toshio Uzumaki

Příspěvek pro Toshio za Thu Oct 24, 2013 7:41 pm¤Jméno: Toshio
¤Příjmení: Uzumaki
¤Věk: 25 let
¤Hodnost: Jounin-Potulný
¤Lokalizace: neznámá
¤Původ: Konohagakure
¤Výška: 178cm
¤Váha: 65kg
¤KG: ---
¤Element:
Katon
Fuuton
¤Zaměření: Fuin Jutsu/ Juinjutsu¤Charakter:
Toshio má velmi zvláštní a celkem i zajímavou povahu. Nedělí lidi na typy pesimistické a optimistické, nebo dokonce realistické. Jeho názor na živé bytosti je originální, všechny má za úplné hlupáky, tedy do určitých mezí chování. Je to vtipálek, který zvážní pouze ve vážných situací. Má velmi dobrý sluch, jenže naslouchání pouček a rad, nebo nedej bože kritiky mu ale vůbec nejde. Slyší jen to co chce slyšet a když ho někdo k něčemu nutí, nemá problém zapnout si ignor modo (které má mimochodem na vysoké úrovni). Nenechá se sebou manipulovat, je tvrdohlavý jak bejk. Zavřít mu někdy pusu je fakt makačka, protože ten když jí zavře, tak buď nemá náladu a nebo mu nestojí plýtvat dalšími slovy pro někoho kdo se mu nelíbí. Má velkou zálibu v ženách, i když je to v tomto ohledu hajzl. Nikdy se neusadí, nikde, nikde a s nikým. Jeho známosti jsou tak různě po světě, většinou je to kvůli jedné choulostivější věci, proč zrovna ženy takto využívá. A co je na něm tak zvláštní. I když to je komediant, který často mluví, nikdy si nenechá někoho přirůst k srdci, není to týmovej hráč, žije pouze sám za sebe a je schopný jít i přes mrtvoly.

¤Oblíbené/Neoblíbené:

Jednou z nejoblíbenějších věcí u Toshia je SLADKÉ dango. Vlastně nejen on, jestli se s ním chcete tak trošku sblížit, určitě ho nalákejte na sladké, protože tím on nepohrdne. Má samozřejmě rád i normální jídla, ale vidět ho s nějakou omáčkou, knedlí, nebo masem, to se moc často nevidí. Má zálibu v pití alkoholu, ne že by se střískal každý den, ale je fakt že ho má rád. Jinak je mu vlastně jedno co jí, jo kromě zeleniny, jedinou kterou má rád je naruto a mrkvička, nebo kedluben, nic jiného nejí. U počasí je mu to jedno, není nějak vybíravý a matce přírodě prostě neporučíš. I když se to nezdá, z toho že si k sobě nikdy nikoho nepřilne, tak má docela rád děti. Líbí se mu ten jejich zápal do každé honičky na babu, schovky a kdo ví co všechno hrajou. Pohled na ně jej uklidňuje. Rád plní mise, za které dostane slušně zaplaceno. Nemá rád svůj původ právě tím, že pouze jeho otec byl Uzumaki a každý si myslí, že jednou bude umět to co Naruto, ale to je lež, odlišuje se od svého klanu spoustou věcí, jediné zaměření mu zůstalo, protože ví že kdyby jej nedělal, zaniklo by a to on nechtěl. Věci co nemá rád jsou docela nepodstatné, rozhodně před ním ale nemluvte o rodině, vztazích a nebo nedej bože o citech k někomu, takového člověka má chuť propíchnout, spálit a přenechat hadům.

¤Vybavení:
-katana
-výbušné lístky, bombičky, slzný plyn
-lékárnička, ZVN, svitky na pečetě
-uspávací bombičky, halucinační bombičky¤Schopnosti:
Toshio se zaměřuje na stejné odvětví jako jeho klan Uzumaki. Zabývá se Fuuin jutsu (pečetící techniky) a Juinjutsu. Jde vlastně o to, že se v boji snaží na nepřítele přenést svou pečeť, jakmile se mu to podaří udělat, dalo by se říci, že nepřítel je bezbranný. Samozřejmě existují hranice Juinu, jako je chakra, nebo jiná struktůra těla (např.Hoozuki). Je velmi přesný a rychlí. Své boje nechce nijak prodlužovat, jediná pečeť která mu kdy nešla byla na pohlcení celé techniky, to prostě není možné. Je to senzibil na celkem vysoké úrovni, proto když někoho z jeho nepřátelů něco trápí a on to vidí, použije jejich city proti nim. Může se to zdát celkem kruté, jeho způsob boje, jenže on to tak nevnímá, drží se celkem dost na uzdě a snaží se nikoho nezabít, přeci jen je to hodná osobnost.

¤Body:
Ninjutsu - 5
Taijutsu - 4
Genjutsu - 1
Inteligence - 3,5
Síla - 4
Rychlost - 5
Chakra - 4
Ruční pečetě - 4

¤Techniky:
Fuujutsu Kyuuin (S-rank) -po technice A-ranku nelze použít 2 posty a po technice S-ranku nelze použít během boje 4-5 postů
Juinjutsu (S+-rank)- Toshio dá na někoho pečeť, jakmile to udělá, bude schopen ho v podstatě ovládat. Technika trvá 3 posty, znovu použití 5 postů.
Rasengan (A-.rank)
Katon: Karyuu-Endan (B-rank)
Keiyaku Fūin (B-rank)
Kage Bunshin no Jutsu (B-rank)
Masui Sejutsu (C-rank) -použije hada a pouze na paralizaci
Kuchiyose no Jutsu (C-rank)
Sen'eijashu (C-rank)
Ninpou: Kiteinu Shawaa (C-rank)
Shunshin no Jutsu (D-rank)

¤Toshio (avatar):
¤Příběh:

Kapitola I.
Celý svět doufal po smrti velkého hrdiny na nástupce. Skoro každý chlapec který se narodil byl předurčen k velkým věcem, ale nikdo si neuvědomil, že nikdo takový se už nikdy nenarodí, protože je každý něčím jedinečný. Právě další život malého chlapce měl být potvrzen co nevidět. Žena z jistého né moc známého klanu porodila dítě muži, Uzumakimu. Jako každý chlapec, každé dítě ze známého klanu si lidé mysleli, že Toshio-jak ho pojmenovala matka s otcem-se stane následovníkem. Normální rodič by si tady tyto řeči nechal říkat a později tomu uvěřil, jenže Toshiova matka s otcem ne, byli chytří, až moc na to, aby věřili že jednou Toshio dokáže něco takového. Né že by v něj nevěřili, pouze uvažovali reálně, při čemž doufali, že se stane silným na tolik, aby dokázal alespoň ochránit sebe a později i svou rodinu. Pomalu byl znát vývoj chlapečka, který začal zvedat hlavičku, pokořil svůj první krok a vyslovil první slůvko. Růst někoho tak malého byl velmi znát a Toshio rostl jako z vody. Jeho původ byl vzácný, ale on to tak nepociťoval, právě naopak, bylo mu to docela jedno. Už od mala se stále usmíval a věci co ho trápili hodil za hlavu, nebo u lidí nasadil ignor modo-to nikdo neví kde se v něm vzalo, protože jeho rodiče jsou často naslouchaví-.
"Tati? Být shinobim znamená čelit nebezpečí a smrti že?" Pohled sklouzl vzhůru na vážného otce, který svého syna jen rozcuchl, klekl si k němu a usmál se.
"Nejen to. Znamená to mít svou čest, mít něco co ti nikdo nevezme...Mít v sobě něco co nikdo jen tak nepochopí, věřit v něco co je nemožné a jít si za svým snem synu. Být shinobim znamená být hrdinou, nebo skázou. To už záleží na tobě, jakou cestou se vydáš." Moudrá slova od otce doprovázená jeho úsměvem rozzářil v Toshiových očí plamen, stejný jako měl on sám. Tehdy Toshio pochopil, jaký bude jeho cíl. Chtěl mít to co jen tak někdo nemá! V šesti letech byl přihlášen na Akademii. Nemohl se dočkat, byl celý nervózní, né že by se bál o kamarády, ale o svůj talent na boj. Kamarády si získal hned, nebylo jich sice nejvíc, stačilo pár těch, kteří ho mají opravdu rádi. Jako Uzumaki se v jejich třídě docela proslavil a každý od něj čekal jen to nejlepší. Po praktické stránce ano, ale teoretické, to ani v nejmenším. Toshio byl docela vůl na nějaké teorie, měl intuici, dalo se už poznat, že se z něj stane dobrý senzibil. Dokázal vycítit nebezpečí, dokázal zjistit přítomnost chakry, byl v tomto směru neobyčejný. Několik let na Akademii mu dlao druhou rodinu, byli to jeho přátelé a učitelé, které miloval. V den maturity se prokázalo jeho dobré vnímání a schopnosti. Dokázal Bunshin no Jutsu na nejlepší, stejně jako další techniky v praxi. Když je však měl popsat, bylo to celkem beznadějné, jenže jeho technika opisování se prokázala jako velmi úspěšná, právě proto uspěl a stal se geninem!


Kapitola II.
Po Akademii získal Toshio tým se senseiem a dalšíma dvouma společníkama. Jedním z nich byl kluk, netušil proč, ale pořád se jen předváděl, i když toho moc neuměl. Ti dva si ale skvěle rozuměli, oba byli něčím stejní, nejspíš svým pohledem na svět, oba měli stejný sen. "Staneme se Hokagy! To je náš sen!" Říkali při každém boji společně. Jejích vůle a odhodlání byla nepochybná. Jenže věkem nerostly jen zkušenosti a síla, ale i projevování citů, dospívání. Akio, Toshiuv kamarád se zamiloval do jejich parťačky Kaori. Právě v ten den kdy k ní ucítil jakési podivné pouto, si přestal Toshia všímat a stále byl jen s ní a pomáhal jí. Toshio na nějakou dobu ztratil svého přítele. Místo toho stále trénoval a zkoušel vymyslet nové a nové pečetě, se kterými by v boji uspěl. Čím víc byl Akio s Kaori, tím víc začínal slábnout a Toshio zesíli, byl na jiné úrovni než ten kluk, se kterým se rozhodl projít těžkou cestu za snem.Láska bývá krásná a člověku zamotá hlavu, to se stalo Akiovi, ale neuvědomoval si to. Blížili se chuuninské zkoušky, Toshiovi pomohl otec s matkou, jak jen to šlo, zatím co se Akio věnoval Kaori, která o něj nebudila zájem, právě naopak, toužila po Toshiovi, který ale neměl nejmenší chuť někoho další kromě rodičů milovat. Při chuuninských zkouškách to jelo jako po másle, až do Strašidelného Lesa. Právě tam měli ukázat co umí a když jejich tým někdo napadl, Akio mohl jen přihlížet na Toshia a jeho schopnosti. V ten moment mu vše covaklo, díval se na Kaori jak se na Toshia usmívá a vtírá se mu, zatímco on jí ignoroval a šlo to vidět...šel si za svým snem, bez překážek. V ten den, v ten moment se Toshiovi stalo něco, co si nikdy nemyslel. Akio k němu začínal pociťovat nenávist, ten kluk se kterým šel, ho začal nenávidět. I přes tyto pocity se dostali dál a stali se chuuniny. Jejich čelenky začínaly mít opravdový význam a proto dostali i první pravou misi. Právě při ní se změnil celý Toshiuv život. Mise s tím, že měli přepravit feudálního pána v pořádku do jeho sídla. Cestou je napadla skupinka nuukeninu. Bojovali s nimi, šlo značně vidět , že se Akio snaží udělat vše za Toshia, který v tom měl lepší zkušenosti a to byla ta chyba. Když se Toshio rozhodl nechat Akia ukázat se a porazit je, přihlížel jen k tomu, jak jeho nejlepší kamarád byl propíchnut katanou. Kdyby tehdy Toshio zakročil a utekli, Akio by přežil. Kaori se snažila ze všech sil vymanit z Akia katanu a přemluvit Toshia o ústup. Jenže ne. Toshio se stal v té době více méně arogantním a pohled na krev svého přítele, skoro bratra ho odrovnal k běsnění. Toshio měl na zádech jistou pečeť, kterou mu darovala matka, bylo to něco jako Juinjutsu, aby se Toshiovi nic nestalo. Jenže pečeť se začala rozlézat po těle a jeho chakra se měnila na fialovo černou, Kaori se ho tehdy poprvé bála a porpvé viděla jeho zlost, nejen k těm nukeninum ale i k tomu, jak moc jeho klan byl vzácným a on to nechtěl. Skončilo to zavražděním skupinky nukeninu, jenže Akio ztratil příliš krve, na to aby mohl jít dál za jejich snem. "Ty...se jím jednou staneš. Ty budeš tím, kdo změní budoucnost. Cítil jsem k tobě nenávist Toshio, zesílil si víc než já, díval jsem se na tvá záda...Prosím, postarej se o Kaori." Ukázal prstem na jeho srdce a s úsměvem na rtech naposledy vydechl. Toshio v ten den pocítil vnitřní bolest, jako by mu někdo vyrval kus srdce z těla. Proběhl pohřeb, vše jak má být. Toshio zasedl doma za stůl s pohledem upřeným na svou matku s otcem. "Má první mise, ve které jsem přišel o bratra. Lhal jsi mi tati. Být shinobim. je snášet tak velkou bolest, které některá srdce neunesou. Lahl jsi!!" Křikl s uslzenýma očima, tak moc to bolelo. Otec se jen otočil a odešel pryč, matka si 16 letého Toshia přivinula k tělu, objala ho a hřála mateřskou láskou. To však nezměnilo Toshiovo chování, věděl že musí zesílit a to se snažil udělat! Stát se Joninem a opustit vesnice, hledat informace a podávat je tajně Hokagemu. Akio chtěl aby se jim Toshio stal, jenže ten sen umřel spolu s ním.


Kapitola III.
Jak už bylo zmíněno, po smrti Akia ztratil Toshio svůj sen, jako svého nejlepšího kamaráda, snažil se zesílit a to se mu velmi dobře dařilo. Chodil na mise, o které si řekl a především byly za účelem informací o jejich klanu a pečetících schopnosti. Na misi nenašel jenom Fuin jutsu, ale i Juinjutsu, kterým byl obdařen od matky, která se v tomto ohledu zabývala. Někdo by si ani nemyslel, ale jeho matka byla obdivovatelkou hadích technik, byla jako druhý Orochimaru, i když v ženské verzi, s láskou a pokojem v duši, neprahnoucí po moci. Toshio začal studovat nejen své obory, ale naučil se zacházet s katanou, naučil se používat omračovací látky a senzibilem byl už od malička, to si také vypiloval. Nedalo by se říci, že byl neporazitelným, pouze velmi zdatným shinobim, co nikdy nezradí svou vesnici! Jeho cílem teď ale nebylo tu zůstat. Hned po chuuninských zkouškách se snažil ve 20 letech o Joninské. Ano, bylo to sice později, jenže on celou tu dobu trénoval, navíc se naučil i kouřit a pít, prostě dospěl. Joninské zkoušky zvládl velmi dobře a v ten den došel za Hokagem do kanceláře.
"Toshio. Mám pro tebe velmi důležitou misi." První slova které Hokage řekl, Toshio tu byl oznámit, že se chce stát potulným shinobim, něco jako tajným špehem vesnice, o jehož totožnosti a původu nikdo neví, ale misi vzít musel. Když zjistil, že se ta mise týká otce, který odešel před pár týdny, neváhal a vydal se mu napomoc. Mise jako je ukradení svitků z tajné vensnice plné nukeninu jen v tříčlenném týmu bylo dost závažné. Chtěl na pomoc Kaori, jenže to netušil, že ta je těhotná. Sakra práce. Když dorazil na místo, viděl otce svázaného u kůlů spolu s dalšími dvouma shinobi, kteří tu byli s ním. Musel něco vymyslet, potichu a nepozorovaně hodil do davu nukeninu bombičku se slzným plynem. Když si ale myslel, že ho tam hodí, odváže otce a ostatní, mýlil se. Byl svázaný chakrovými pouty a on si sebou nevzal potřebné pečetě. Slzný plyn pomalu ustupoval a nukeninni se oklepali docela rychle. Proběhl tam tehdy velmi tvrdý a dlouhý boj, kdy se otec mohl pouze dívat na to, jak jeho syn dostává pořádné rány, stejně jako které jim oplácí. Přeci jen padl na zem pomalu v bezvědomí, tolik nukeninu proti sobě nebyl schopný zvládnout a otec mohl jen koukat na syna, který pomalu na zemi umíral. Ten pohled na něj musel být bolestivý, muselo mu to rvát srdce, ale nemohl nic udělat, bez chakry a svázán tak pevně. V ten moment se kole Toshio opět objevila ta temná chakra. Problém byl v tom, že jeho otec se o ní nesměl dozvědět, slíbili se tehdy, že jejich syn dosáhne síly přirozenou cestou, jenže matky mají strach a proto se chtěla jen ujistit, že její syn bude v bezpeí , pod ochranou. Boj skončil výhrou pro Toshia, ale prohrou pro jeho matku. U nich doma proběhla velká hádka, kdy to skončilo tím, že z Toshia bude prokletá pečeť vyjmuta. Oba dva byli specialisty na pečetící techniky a proto nebyl až takový problém provést rituál.Tehdy se ale stalo něco podivného. Malé množství pečetě se uchytilo v Toshiově schránce, který byla vytvořena při jeho narození. Nějaká část chakry se v těm zachytila, stala se jeho součástí, sice nebyla tak silná, byla třetinová ale pořád v něm něco bylo. Otec byl ale i tak spokojen, přeci jen věděl, že mu to zachránilo krk, i jemu. V ten den dokázal Toshio S-rankovou misi a požádal Hokageho o propuštění s tím, že se bude po roce hlásit a dodávat informace z okolí. Stane se nikým, neznámým a při tom tak váženým v jeho klanu.


Kapitola IV.
Toshio ve svých 20 letech opustil Konohu s tím, že se stal jejím tajným špehem a tím pádem pro lidi potulným shinobim. Čím víc dospíval, tím víc začal přicházet k rozumu, i když to byla vysmátá osoba, tak se smál jen v případech, kdy to bylo opravdu potřeba, nebo ne, vlastně kdy se mu chtělo. Co se týče žen. Z Toshia se stal docela dost velký sukničkář a za svou cestu našel tolik že, že ani na prstech by je nespočítal, ale žádnou z nich nemiloval. Spolupracoval s docela dost lidmi z různých částí, našel si někde i přátelé, které pak znovu umřeli a proto se rozhodl, že si k sobě už nikoho tolik nepřilne, nechtěl snášet tu bolest býti shinobim, už ne. Právě proto je zaměřený pouze na svůj živo, schopnosti, pečetě a cíl. Na Akia myslel každý den, občas míval halucinace, že ho vidí vedle sebe s tím jeho úsměvem. "Omlouvám se Akio, ale náš sen umřel spolu s tebou." Slova mířená k halucinaci. Po chvilce ho zase neviděl, založil si ruce do kapes. Pokračoval ve své vlastní cestě, na cestě, kde se snažil najít nový sen, nový život a možná jednou založit rodinu, i když si to stále nechtěl připustit. "Přísahám, že se stanu silným." Vůle pronesena k zapadajícímu slunci s kroky smiřujícími jejím směrem. Toshio...dospěl.
avatar
Toshio

Počet příspěvků : 2
Registrován : 23. 10. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru