Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nemocnice

+20
Keigo Nakagami
Faito Dansaku
Tobias Ohara
Akuma Saito
Shizuka Yoru
Kiseki Mirakuru
Goku
Asuka
Kangae Mizutsuchi
Hine Kureta
Kataro Terumi
Daisuke Utsushi
Hoozuki Meizu
Kairi Utsushi
Shinobi
Kashike
Shin
Hirin
Yuuki Botan
Hitomi Yamada
24 posters

Strana 9 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Goto down

Nemocnice - Stránka 9 Empty Nemocnice

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sat Jul 13, 2013 7:27 pm

First topic message reminder :

Nemocnice - Stránka 9 Cxt
Nově postavená a zmodernizovaná nemocnice ^^
(Prosím, odmyslete si ta auta, auta v Kiri ještě nemáme xD)
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down


Nemocnice - Stránka 9 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Keigo Nakagami Tue May 05, 2015 2:33 pm

Četl jsem a četl, dozvídal se věci neužitečné, zajímavé a užitečné, podle toho, jak si to člověk přebral. Některé informace pro mě byly dost zásadní. Třeba to, že při setkání kagů jsem stál na hlavách zakladatelů Konohy, vůdců dvou prastarých a mocných klanů, kteří jsou celosvětově uznáváni, nebo obáváni, záleží na tom...
Já kr*tén kr*ténská... Takovou ostudu jsem udělal... Musím se za to Mizukagemu-sama v co nejbližší době omluvit. Divím se, že z toho ještě nevyvodil důsledky...
Četl jsem dál a čas mi ubíhal, dny míjely a vyšlo mi to akorát, že když jsem dočetl svou zapůjčenou knihu, udělalo se mi lépe. Stehům už nehrozilo takové poničení a kůže na zádech už nebyla tak "čerstvá".
Sbalil jsem si tedy saky paky, se všemi se rozloučil a na reverz jsem vyrazil pryč.
(přesun)
Keigo Nakagami
Keigo Nakagami
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 279
Registrován : 30. 06. 14
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 9 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Goku Wed May 27, 2015 8:22 pm

Prišiel som do nemocnice, teda.. do jej nižších poschodí na mieste, kde sa nachádzala márnica. Mal som k tomu prístup, predsa len som tu bol služobne. Na tvári som mal nemocničnú rúšku a na rukách dlhé kožené rukavice. 
"Ah.. áno.. všetci si užívajú a mi? Mi máme prácu." Zasmial som sa s jedným z "kolegov" nad mŕtvolou nejakého nešťastníka. 
"Je príliš.. tuhý, potrebujem niečo čerstvé." Zamrmlal som, na čo môj terajší "pomocník" prikývol a zaviedol ma k nejakým telám, ktoré umreli len prednedávnom. Takých tu bolo pomerne veľa, predsa len ľudia umierajú každý deň.. mladý, starý.. muži aj ženy.. dalo sa to považovať za kolobeh živote, ktorý som momentálne mienil využiť vo svoj prospech.  Skontroloval som telo pomerne mladej slečny. Príčina smrti bol silný náraz do hlavy. Na prvý pohľad nič viditeľné, keďže bola rana schrastalá a v tele sa už nenachádzalo moc krvi.. rozhodne nie pohybujúcej sa. 
"To pôjde.." Zamrmlal som, na čo som ešte nadiktoval aké šaty a akého čísla potrebujem. Nastala nepríjemná práca.. obliekanie mŕtvoly. Našťastie naozaj nebola mŕtva dlho, takže jej telo zatiaľ nezačalo páchnuť a ani hniť. Mohla byť mŕtva.. pár hodín? Kto vie. Keď bolo telo pripravené, zapečatil som ho do zvitku a následne som k tomu pribalil aj niekoľko ostrých "kostí", krvné guličky s krvnou skupinou rovnakou, akú mala obeť a... ideálny dôkaz bol na svete.. pekne schovaný v brašne. Medik mi ešte pomohol vybrať pomerne silný uspávací plyn a následne som sa vybral.. ďalej.
(presun)
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 9 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Kaori Sat Jun 13, 2015 7:41 pm

Vešla jsem do nemocnice a vyprosila si prohlídku. Sestřička sice nebyla nadšená, ale vyhověla mi. Asi se ji to nelíbilo kvůli slavnostem, které mají v brzké době skončit. Možná se tam zrovna chystala. Kdo ví? Po prohlídce, která netrvala déle než pět minut, se na mě ale mile usmála. Řekla, že žebra, které mi před několika týdny zlomil Tanaki, jsou jako nová. Prý by teď vydržely i dupnutí slona. Ulevilo se mi. Ačkoli mě už nebolely, takže jsem si domyslela, že už jsou v pořádku, měla jsem pořád špatný pocit jakoby tomu tak nebylo. Po prohlídce jsem poděkovala za sestřin volný čas a odešla. Tanakiho knížku jsem sebou pořád tahala v ruce. (Přesun)
Kaori
Kaori
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 138
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 9 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Yoko Terumi Sun Aug 02, 2015 10:52 am

Napriek tomu, že som viac menej načerpala energiu počas spánku, keď ma sem Kiseki doniesol, cítila som sa slabá, predovšetkým psychicky. Bude trvať, než sa dám dokopy. Navyše ma trápila bolesť, moje rany nevyzerali pekne a k tomu štípali tak, až som mala slzy na krajíčku.
Ale zvládla som to. Akonáhle som sa objavila v takomto stave v nemocnici, takmer okamžite sa ma ujala okoloidúca sestrička, ktorá sa ma vypytovala na to, čo sa stalo a následne ma odviedla do nejakej cely, kde za mnou prišiel istý medik a pustil sa do liečenia mojich rán. Nebol to dlhý proces, čoskoro som sa cítila fit, ale pre istotu ma ešte nechali tak na jeden deň v nemocnici, ak by sa náhodou objavilo ešte niečo ďalšie. Mala som šťastie, že som nechytila nejakú infekciu.
Ležala som teda na izbe a dívala sa do stropu. Nemala som čo robiť. Strašne som sa nudila, tak som aspoň premýšľala nad tým, čo ďalej. Naučiť sa nové techniky? Nájsť niekoho, kto mi pomôže s Taijutsu? Bolo toľko vecí, v ktorým som sa musela zlepšovať!
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 9 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Tategami Raizou Sun Aug 02, 2015 12:13 pm

Vstoupil jsem do nemocnice a už hned jsem věděl že tohle nebil nejlepší nápad. Nejenom že tady bylo docela narváno ale navíc sestra na pohotovosti byla kyselá jako kýbl citrónů takže při otázce "Kde bych našel nějaký analgetika" mě měla za nějakýho feťáka a nervózně si mě začala prohlížet. Udělal jsem něco špatně? problesklo mi hlavou když dorazila ochranka nemocnice. Naštěstí pro mě vrchní sestra se přišla podívat přesně ve chvíli kdy jsem vehementně vysvětloval že to je na bolest. Byla to ta samá sestra která byla při mého přijetí. Došel jsem sem protože mě chytlo rameno. Myslel jsem si že to bude OK ale poté co mě zmodralo a mělo i trochu fialový nádech jsem začal cítit docela bolest. Proto jsem si sem přišel.
Následně poté co jsem dostal své léky jsem chtěl vyrazit pryč když v tom jsem uviděl na nástěnce kde byli jména lidí na pokojích jedno jméno co mě zaujalo. S mírným úsměvem jsem teda vyrazil k tomu pokoju otevřel dveře a vešel dovnitř.
Když jsem ji uviděl bylo mi jasný že tu asi neleží s chřipkou. Vypadala bledě a sem tam se dal zahlídnout nějaký ten obvaz.
"Oi. Vypadáš skvěle!" pozdravil jsem dívku co se dívala do stropu a sedl si na jednu z židlí na pokoji.
Tategami Raizou
Tategami Raizou
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 29
Registrován : 06. 06. 15

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 9 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Yoko Terumi Sun Aug 02, 2015 12:23 pm

Preležala som tu celkom slušnú dobu. Strašne som sa nudila, čas ubiehal pomaly a ja som mala pocit, že tu asi čoskoro zapustím korene a nikdy sa odtiaľ nedostanem. Keď v tom...tu odrazu niekto vošiel. Ak to je zase sestrička, tak ma asi porazí. Našťastie to tak nebolo. Miesto jej kyslého výrazu, ako keby ju niekto potieral hovnom, som zbadala niekoho oveľa lepšieho. Jéééé, ahoooj! Odzdravila som sa mu. Och, ďakujem, ale bohužiaľ, nemôžem to prijať, kilá, ktoré som nabrala počas Vianoc, som ešte neschudla. Údajne som ťažká! Na chvíľku som sa zatvárila urazene, ale po chvíli sa mi pery roztiahli do širokého úsmevu. Prešla som so do sedu. Čo ty tu? Máš problémy s trávením, trápi ťa durchfall? Samozrejme, že som doňho len rýpala. Bavilo ma to.
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 9 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Tategami Raizou Sun Aug 02, 2015 12:40 pm


"To ti zase kdo namluvil zase? Váhy jsou lhářky! Někdo tam připisuje 5 kil to říkám už kdoví jak dlouho... Vypadáš skvěle nenech si od nich kecat opak." řekl jsem úsměvem a začal jsem se houpat na židli usmívajíc se přitom jako kluk co mu dali novou hračku. Když došlo k tomu "Co tady dělám tady?" se mé houpání zastavilo a židle s hlasitým "clap" měla najednou všechny 4 nohy na zemi.
"To víš jak jsem se dozvěděl že tě sem dovezli tak jsem všeho nechal a spěchal přes celou Kiri jen abych tě viděl." pronesl jsem s širokým úsměvem tak aby nemohla poznat jestli to byl sarkasmus a nebo pravda.
"Takže spadla si ze schodů nebo tak něco?" řekl jsem při pohledu na ty četné obvazy. Mohla si to nechat pro sebe. Moc dobře věděla že by mě to nevadilo ale zeptat jsem se musel.
Tategami Raizou
Tategami Raizou
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 29
Registrován : 06. 06. 15

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 9 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Yoko Terumi Sun Aug 02, 2015 12:49 pm

Povedzme, že to mám z dôveryhodných zdrojov. A ty mi neklam do očí, viem, že vyzerám ako vrece zemiakov! Mala som z toho náramnú srandu. Sama som vedela, že nie som nijak tučná, bola som so svojou postavou spokojná. Možno som len mala ťažké kosti. Neviem.
Pri jeho poznámke som sa nahlas rozosmiala. Znie to romanticky, ako z nejakého filmu, ale neverím ti ani ten blbý ypsilon. Keďže sa tak snažíš zakrývať pravý dôvod svojho príchodu, neostáva mi nič iné, len veriť v to, že predsa len ten durchfall máš. Uškŕňala som sa ako mesiačik na hnoji. Skutočne som verila v tomu, že by mohol mať práve takýto zdravotný problém.
Akože, viem, že som nešikovná, ale nie zas až tak, aby som zdrisla na schodoch, trdlo. Prižmúrila som naňho oči. Akurát som sa vrátila z misie, to ti stačí vedieť. Na čo mu budem hovoriť o tom, že som mala istú potýčku so sedmičkou? Nechala som ho proste žiť v tom, že som k úrazom prišla priamo v boji.
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 9 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Tategami Raizou Sun Aug 02, 2015 1:00 pm


"Lež by to byla jen pokud by byla úmyslná no ne?" řekl jsem a nechal si jí to přebrat tak jak by chtěla. Poté co se začla smát se moje židle opět dala do pohybu a na tváři se mi rozlil široký úsměv. Jak jsem se tak houpal poslouchal jsem její názor na důvod mého pobytu tady. Očividně mi nevěřila.
"No dovol. Já se tady ženu s větrem v zádech jen abych tě viděl a ty na mě takhle?" řekl jsem úplně vážně a koukal se na ni. Chvilku jsem to nechal vyset ve vzduchu pak sem však vyprskl smíchy, vyhrnul si rukáv a ukázal ji do fialova zbarvené rameno. Pak jsem taky ukázal plato prášků v mé ruce a nechal její hlavu ať si dá 1+1 dohromady sama.
"Taky jsem tady skončil po misi. Ráno jsem vyběhl kvůli tomu že jsem byl povolán do akce. Ovšem jaksi jsem to promeškal. řekl jsem s úsměvem. Stejně bych jim asi moc k užitku nebil." Stačilo by mi dát jednu silnou ránu do ramene a zhroutil bych se jako domeček z karet. Takže jsem měl aspoň výmluvu až se vrátí.
"A taky se mi už pak moc nechtělo." přiznal jsem po chvíli. Někdo by řekl jak sem se sakra mohl stát Jouninem když postrádám i sebemenší základy zodpovědnosti. Na to bych mu řekl že.... má pravdu.
Tategami Raizou
Tategami Raizou
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 29
Registrován : 06. 06. 15

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 9 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Yoko Terumi Sun Aug 02, 2015 1:22 pm

Na jeho prvú poznámku som jaksi nereagovala, len som naňho čučala ako teľa na nové vráta. Že by som prišla o slová? Je to možné, nevedela som, ako mu na to odpovedať.
Prosím ťa, mňa neoblafneš. Mávla som nad ním rukou a keď som si všimla ten jeho výraz, len som nadvihla obočie. Čo sa tak na mňa xichtíš? Nerob to! Ten jeho vážny výraz sa mi nepáčil, i keď som poniekiaľ vedela, že to bude len taká tá pretvárka. Chcel ma nachytať, ale to mu nevyjde! To nedovolím! Preto keď sa rozosmial, s radosťou som sa pridala a prehodila nohy cez okraj postele.
To jeho rameno nevyzeralo práve najlepšie. Až mi prišlo zle, keď som to videla. Mala som slabý žalúdok. Doplo mi, keď mi ukázal prášky, že si najskôr prišiel po ne. Aj keby si mal drevenú nohu, sklenenú oko a ochrnutú polovicu tela, stále by si bol užitočnejší ako ja. Zaškerila som sa a postavila sa na nohy. Cítila som sa už omnoho lepšie. Pristúpila som ku skrini a chvíľku sa v nej prehrabovala, očividne som hľadala svoje oblečenie. Mienila som odtiaľ čo najskôr vypadnúť.
Ty si taký nezodpovedný! Nebojíš sa toho, že ti Faito odreže gule? Keďže som bola počas toho, keď sa menil Mizukage preč, stále som nevedela, že na jeho miesto zasadol niekto nový a on sa vytratil kto vie kam.
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 9 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Tategami Raizou Sun Aug 02, 2015 2:23 pm

Sledoval jsem její reakce stálo hodně úsilí abych se nerozesmál no rozhodně to bylo něco lepšího než sám
"Takže už na odchodu jo? Na nějaké specifické místo nebo pryč odsud?"  řeknu se zdviženým obočím. Kdo jsem já byl abych soudil jestli může odejít nebo ne. Pokud chtěla odejít tak já ji v tom rozhodně nebudu bránit. Je to její život ať si ho žije podle sebe.
Když přišla narážka na to že bych byl schopnější než ona i kdybych vypadal jako pirát ve výslužbě.
"Dokážeš si mě představit s dřevěnou nohou a skleněným okem? Na druhou stranu aspoň bych nepotřeboval kostým na Halloween." řeknu a pokrčím rameny. Byl jsem si jistý že ty pochyby neodradím tím že jí budu říkat věci co už ona sama ví. Následně jsem s širokým úsměvem a mávnutím ruky přešel to že by mi urval kule. Bejt flegmatik se vyplácí.
"Já rehabilituji! Nevidíš? Jsem těžce raněn při službě! Za to se nekastruje za to se dává přidáno!" řekl jsem sebevědomě a dále sem se houpal na židli. Se zájmem pozoroval jestli si uvědomí že se chce převlékat když jsem já v místnosti.
Tategami Raizou
Tategami Raizou
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 29
Registrován : 06. 06. 15

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 9 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Yoko Terumi Sun Aug 02, 2015 2:41 pm

Mne je to jedno kam. Toto otrasné jedlo tu nebudem viac znášať, keby že to ochutnáš, tak máš taký veľký durchfall, že zaplavíš celú Kiri. Ani som sa len naňho popritom nepozrela, ale dalo sa z môjho hlasu vyvodiť, že sa usmievam. Áááá, našla som to. Moje milované oblečenie, aj mi ho vyprali. Sú oni ale milí. Vytiahla som všetko moje von a hodila to na posteľ.
To by si vyzeral ako Profesor Moody. Bol by si nehorázne sexy, ver mi, mokré trinástky by po tebe šaleli. Zaškerila som sa naňho, pričom som si založila ruky na hrudi. Neviem prečo, ale ten tvoj postoj mi pripomína postoj cigáňov, ktorých každý deň vidím postávať pred sociálnym úradom. Potichu som sa zasmiala a otočila sa späť k svojmu oblečeniu, už už som si išla vyhŕňať to čudné biele oblečko, keď som si uvedomila, že nie je tu so mnou ženská, ale chlap. Otoč sa! Ukázala som naňho prstom a vražedne sa naňho zadívala. Nebudem sa tu predsa vyzliekať pred ním, nie?!
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 9 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Tategami Raizou Sun Aug 02, 2015 3:33 pm

"Tak to máme štěstí že to jídlo ochutnal jen jeden z nás. Jeden na celou Kiri co by udělali dva?" řekl jsem a schválně jsem ji trošku provokoval.
"Vlhké třináctky už po mě jdou i bez dřevěné nohy a skleněného oka. Si představ jak by to vypadalo kdybych to měl. A trochu mě uráží ten budoucí čas."mírně jsem se usmál a pokračoval v houpání, její narážku o tom že vypadám jako nějaký morgoš před úřadem jsem přešel mávnutím ruky.
Když konečně jí došlo co se zrovna chystala udělat opět jsem se posadil a podíval se na ni.
"Když říkáš..." řekl jsem a otočil se i s židlí na místě, což vyvolalo hlasité skřípání kovu po podlaze, a koukal se na místo na zdi jako by to snad bylo plátno kina.
Tategami Raizou
Tategami Raizou
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 29
Registrován : 06. 06. 15

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 9 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Yoko Terumi Sun Aug 02, 2015 8:34 pm

Ja nemám také problémy s durchallom, ako ty. Môj organizmus je voči tomu odolný! Toto bol jednoducho fakt, ktorému nemohol odporovať. No dobre, možno nebol tak odolný, ale jednoducho som s tým nikdy nemala problém. Narozdiel túto od pána kolegu, ktorý by pokojne mohol privolať Durchfallové tsunami na Kiri. To by bolo horšie než útok Hakuei.
Sebavedomie ti očividne nechýba, pretože keď sa pozriem túto z okna...Presunula som sa ku spomínané oknu a vykukla von. ...nevidím tu žiadne tvoje fanúšičky, ktoré by sa odhaľovaním svojich "predností snažili privolať tvoju pozornosť, prípadne ťa zaujať. Pokrčila som ramenami. Asi mal halucinácie. Aj keby ale nejaké fanúšičky mal a videli by ma v jeho spoločnosti, najskôr by som sa stala ich obeťou, ktorú by si podali, keď budem sama. Alebo sa mi budú pchať do riti, aby som im dala jeho telefónne číslo, alebo nebodaj ich s ním zoznámila!
Keď sa konečne otočil, rýchlo som zo seba stiahla to čudné, biele oblečenie a obliekla sa do svojho typického. Už môžem. Upratala som svoje lôžko a to biele čudné rúcho nechala poskladané na perine. Zdrhnem normálne či cez okno? Pýtala som sa to viac menej seba, i keď normálne cze vchod by to asi bola väčšia sranda. Čo keby ma ale chytili?
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 9 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Tategami Raizou Sun Aug 02, 2015 8:50 pm

"Vážně tady vedeme rozhovor o ... durchfallu?" zeptal jsem se stále sledujíc zeď. Měl jsem pocit že víc nudná barva než na téhle stěně snad neexistuje. Proto jsem poctivě čekal oči upřené na zeď a přitom ji odpovídal.
"Víš všem jsem řekl že jsem zadanej.... Takže kdyby se tě nějaká "vlhká třináctka" na něco ptala tak to pro mě odkývej jo?" řekl jsem s úsměvem který však ona nemohla vidět. Když se konečně převlíkla, ne že by to trvalo dlouho, zeptala se kudy že chceme zdrhnout. Proto mi bylo jasný že čas stráveným sledování "50ti odstínů šedé" skončil. Vyskočil jsem tedy na nohy a prohlédl si ji od hlavy k patě.
"Mnohem lepší." Načež jsem čekal co se bude dít dál.

Tategami Raizou
Tategami Raizou
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 29
Registrován : 06. 06. 15

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 9 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Yoko Terumi Sun Aug 02, 2015 9:13 pm

Prečo nie? Zdá sa ti to nenormálne? Nadvihla som jedno obočie. Chceš uraziť Durchfall? Skús mu povedať do očí, že nie je normálne sa o ňom rozprávať! Vrhla som naňho vyčítavý pohľad. Ako sa vôbec opovážil niečo také uraziť? Karma si ťa nájde, tomu ver. Možno v podobe ochrnutej polovice tela, drevenej nohy a skleného oka. Zakončila som to obyčajným úškrnom. Takéto rozhovory som fakt mohla viesť len s ním.
To vážne fungovalo? To ti budem musieť hrať aj priateľku, ak sa niekde po blízku objaví tvoja fanúšička? No to teda nie! Nebudem im chudáčkam, klamať! Založila som si ruky na hrudi. Si myslí, že ja som taká krutá k ľuďom? Oj, nie! Pri mne takto klamať nebude nikto!
Ale no. Mávla som rukou pri jeho poznámke. Tak teda, je na čase odtiaľ vypadnúť. Otvorila som okno. Volila som si tú možnosť, pretože tú kyslú sestričku som nechcela vidieť. Do nekonečna a ešte ďalej! Skríkla som a skočila na strechu domu oproti. SPiderman by sa mohol strčiť! S týmito slovami som sa rozbehla po strechách domov...neviem kam. Proste som niekam šla, hlavné bolo, aby som bola čo najďalej od nemocnice.

-PRESUN-
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 9 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Tategami Raizou Mon Aug 03, 2015 1:03 am


"Sorry."řekl jsem a pozvedl ruky do vzuduchu na známku kapitulace. Ruce jsem si potom strčil do kapes a oči pověsil na lustr jako bych snad očekával že každou chvíli spadne. S touhle pózou jsem pokračoval v rozhovoru.
Já sem její letní sídlo. Kdykoliv se cítí znuděně řekne si "Hej! Raizou neměl dlouho dobu život na hovn*." a dá se do díla." řekl jsem při poznámce o karmě. Já byl ten chlápek co vsadil veškerý mění na červenou a padla černá. Asi jsem v minulým životě musel bejt nějakej diktátor.
"Nah stačí když nás uvidí spolu a dají si 1+1 a vyjdou jim 3. Takže lhát nebudeš muset." řekl jsem s pokrčením ramen. Poté se rozeběhla proti oknu a už byla pryč.
Když jsem tedy viděl jak teda vyskočila ven a skákala po střechách jen jsem si povzdechl.
"A to jsem si myslel že budu dneska v klidu a relaxovat ... Možná jsem přeci jen měl jít do Oto." povzdechl jsem si a vyskočil ven.


Přesun
Tategami Raizou
Tategami Raizou
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 29
Registrován : 06. 06. 15

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 9 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Toru Takeda Wed Aug 19, 2015 6:34 pm

Jedna z dalších nudných směn na pohotovosti se vleče jako hlemýžď po zelném listu. Není do čeho píchnout a zatím přišlo jen pár lidí s triviálními problémy jako jsou vymknuté kotníky, drobné řezné rány.... zkrátka běžná rutina, jediná zajímavost která mě dnes potkala byl jistý problém v intimních oblastech...

Škrábu se na zadnici mezitím co přecházím po příjmu a šklebím se hůře než opice po sežrání šuměnky "Nuda, nuda... aspoň něco zajímavého... ne vyrážku na zadnici..." mručím nahlas při chůzi.
Nakonec se zastavím u okna, chvíli z něj hledím, rukou vyndám z kapsy pláště placatici ze které si mocně přihnu a zase ji schovám "To je den" postěžuji si a pokračuji v zírání z okna.
Toru Takeda
Toru Takeda
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 22
Registrován : 18. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 9 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Toru Takeda Fri Aug 21, 2015 5:25 pm

Služba končí a tak si balím svých pět švestek mezitím co přemýšlím jestli jít rovnou domů či navštívit některý z oblíbených barů.

Když věším bílý lékařský plášť jsem již pevně rozhodnut Půjdu ještě někam na skleničku rezonují slova v mé lebce.
Zamknu ordinaci, klíče odevzdám na vrátnici a vyrazím do ulic Kirigakure.

/Přesun/
Toru Takeda
Toru Takeda
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 22
Registrován : 18. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 9 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Toru Takeda Sat Sep 19, 2015 12:05 pm

Dorazil jsem na pohotovost s taškou plnou rozličných poživatin, které jsem nakoupil cestou do nemocnice.
Tašku uložím do mé skříňky, hodím na sebe obligátní bílý plášť a sunu se do ordinace.

Při letmém pohledu do čekárny zjistím, že je prázdna jako ordinace špatného zubaře.
Čas nevyužiji na lelkování, ale vrhnu se na papírování, konkrétně vybavení ordinace, což zahrnuje počítání špachtlí do krku, kolik metrů obvazu ještě mám, zda-li jsou k dispozici běžné medikamenty a také kontrola nebezpečných látek, které jsou také používány při některých léčebných postupech.

Jedno balení... ne dvě brumlám si pro sebe mezitím co zapisuji data do formuláře.... Tohle se protáhne poznamenám v hlavě a promnu si krční páteř.
Toru Takeda
Toru Takeda
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 22
Registrován : 18. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 9 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Toru Takeda Thu Mar 17, 2016 9:30 am

Spokojeně pochrupuji v ordinaci, žádný rozruch se dnes neděje, občané se asi rozhodli nestonat, tak se mohu věnovat slastnému polobezvědomí.

Papíry jsem udělal hned na začátku služby, kontrola zásob dávno provedena, tak jen čekám zda-li se někdo odhodlá vyhledat lékařskou pomoc či požádá o odbornou radu, ale pořád optimisticky doufám, že někdo přijde se skutečným problémem který předčí třísku zabodnutou do všemožných údů tělesných.
Toru Takeda
Toru Takeda
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 22
Registrován : 18. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 9 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Yoko Terumi Mon Mar 21, 2016 8:57 pm

Popiskujúc si nejakú odveci melódiu, dorazila som ku nemocnici. Zmenilo sa to tu. Už od prvého pohľadu. Zovňajšok vyzeral omnoho príjemnejšie, ale ako vždy, nemala som z nej dobrý pocit. Kedysi som tu trávila pomerne dosť času - buď som si nešťastnou náhodou spôsobila otras mozgu, narazila si rebro, ruku, nohu, alebo si ich nebodaj zlomila, alebo ma takmer ovládla sedmička, takže som skončila s ťažkými popáleninami. Moje lekárske záznamy musia byť veruže dlhé. Vkročila som dnu, sprevádzaná zvedavými pohľadmi. Niekto ma spoznal, niekto nie. Ale bolo mi to jedno. Akurát som požiadala sestričku o to, aby ma zaviedla k nejakému lekárovi, ten, ktorého som navštevovala pôvodne, už odišiel do dôchodku, údajne, a iných som tu veľmi nepoznala. Hold. Zaklopala som jemne na dvere. Údajne tu pracoval Toru Takeda, hold, jeho meno mi nebolo neznáme, ale pri tom mene sa mi nevybavoval konkrétny človek. No, dva roky mimo robia svoje, niet sa čomu diviť, že som mnohých ani len nespoznala. Alebo si nevedela spomenúť na ich meno.
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 9 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Toru Takeda Tue Mar 22, 2016 7:23 am

Zrovna když jsem ze špachtli do krku slepoval model sídla Mizukageho přišla sestra a oznámila mi, že mám pacienta... tedy pacientku. Model uklidím na jednu ze skříní, nahodím na sebe bílý plášť.

Opět si sednu za svůj stůl a tvářím se důležitě (což mi moc nejde) a zvolám "Další" náležitě si to užiji, protože za mnou moc pacientu nechodí...
Toru Takeda
Toru Takeda
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 22
Registrován : 18. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 9 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Yoko Terumi Tue Mar 22, 2016 11:37 am

Nečakala som dlho. Po vyzvaní som vošla dnu a uprela zrak na chalap, zjavne o pár rokov staršieho, než som ja sama.
"Dobrý deň." Pozdravila som sa slušne a pomerne priateľsky som sa pousmiala. Chcela som vytvoriť príjemnú atmosféru, pretože som sem vážne nerada chodila, a čím priateľskejší prístup, tým lepšie.
"Uh...Prišla som sem kvôli istému, menšiemu problému, no." Začala som.
"Prednedávnom počas tréningu som utŕžila ťažké zranenie. K dispozícii som však nemala žiadne profesionálne lekárske služby, okolité dediny neboli v tomto ohľade nijako vyspelé. No, vravela som si, že by bolo lepšie, ak by sa na to pozrel nejaký špecialista, pretože som odvtedy nespozorovala väčšie zlepšenie." To, že tá rana sa mi tiahla cez celý chrbát, s menším "kráterom" uprostred som zatiaľ zamlčala. Však uvidí sám.
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 9 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Toru Takeda Tue Mar 22, 2016 1:54 pm

Vstoupila slečna, kterou jsem již ve vesnici zahlédl, pozitivně se usměji a vyslechnu co má na srdci.

Po jejím vylíčení jsem vcelku zvědavý Konečně případ ve kterém využiji své schopnosti pomyslím si a vstanu.
"Tak si odložte za zástěnou a poté si lehněte na lehátko" sdělím s vlídným úsměvem a ukážu na ony zmíněné kusy inventáře. Sám se otočím zády, abych nepřívedl pacientku do rozpaků.
"Mrkneme se na to a uvidíme co zmůžeme" prohlásím zády otečen k slečně.
Toru Takeda
Toru Takeda
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 22
Registrován : 18. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 9 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 9 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru