Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NÁMĚSTÍ A ULICE

+32
Crystal Takaishi
Akasuna no Ruki
Shinobi
Nizashi Shiroi
Shiro Ochita
Killunia
Akemi Kagayaki
Kuroashi Sanji
Haru Iburi
Takeshi Kenpachi
Kirin Yakushi
Reina Kana
Rei Casius
Kaiji
Tobei Miyoshi
Katashi Aokawa
Natao Hyuurai
Dino
Fili RyoGui
Yorimi Sonoe
Ken Hiashi
Kisuke Uchiha
Aloi Senfai
Yasuhiko Nishiwaki
Masao
Kohaku Michiyo
Seishin Yuna
Taiki Nobu
Sato Keiko
Atsuka
Nukenin
Kagayaki Rin
36 posters

Strana 6 z 16 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Next

Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 6 Empty NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Kagayaki Rin Thu Jul 18, 2013 10:37 am

First topic message reminder :

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 6 1z35aiu
Kagayaki Rin
Kagayaki Rin
Nanadaime Raikage
Nanadaime Raikage

Počet příspěvků : 122
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 6 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Sat Apr 26, 2014 2:04 pm

Skočil na jednu ze střech, naštěstí na jinou, než na které zrovna stál Fili.
Achjo, měli by si s tou evakuací pohnout.
Jen jsem doufala, že vesnici příliš neponičíme. Nemohla jsem tedy používat příliš destruktivní techniky a tím odpadal můj Černý blesk. Jednodušší techniky ale mohl blokovat černým pískem, stejně tak Taijutsu. Nezbývalo mi nic, než Kenjutsu na dálku. Moje specialita.
"Raiton: Kasaiha!" tasila jsem svou milovanou katanu.
Vytvořila jsem levou rukou rychlou, jednoduchou pečeť a katana v pravé ruce se jemně rozzářila, jak jí proudila chakra. Dokonce se při bližším pohledu zdálo, že ostří vypouští jemné, bleskové výboje. Teď jsem ale plánovanou techniku využít nemohla, ne dokud byl na střeše.
"Dostaňte ho na zem," kývla jsem na své spolubojovníky. "A pak hned ustupte."
Ken tuhle techniku mohl znát, i když jsem si tím nebyla jistá, Katashi ale jistě nevěděl, že proti němu neplánuji bojovat s katanou. Pouze ji využiji jako vodič pro svou oblíbenou techniku spojující dva nebezpečné elementy.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 6 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Fili RyoGui Sat Apr 26, 2014 3:39 pm

Všiml jsem si, jak Dino zavolal, že mam pomoct s evakuací. Pouze jsem kývl a seskočil dolů. Došel jsem do té druhé ulice a začal na všechny co tam byli volat ať zmizí. Okamžitě jsem se postavil tak, aby když to poletí na obyvatelé tak, aby kdyby zaútočil na obyvatelé tak zasáhl mě. Lidé utíkali pryč a já jsem dával pozor, aby nebyli v nebezpečí.
Fili RyoGui
Fili RyoGui
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 115
Registrován : 08. 04. 14
Location : Amegakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 6 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Ken Hiashi Sat Apr 26, 2014 3:54 pm

Mohli sme ho mať už dávno mŕtveho, ale rozkaz je rozkaz. Kanashibari no Jutsu prelomil dosť rýchlo, zároveň musel ale stratiť dosť chakry. Jeho technika magnetizmu bola dosť rýchla, vlastne moc rýchla. V tej istej sekunde bolo vidno len modry záblesk raitonu a ako by som sa vyparil bez zranenia. Bola to kombinácia Raiton no Yoroi a shunshin no jutsu. Len vďaka tomu som vyšiel odtiaľ bez zranenia.
Raiton no Yoroi sa znova zrušilo, zbytočne by som minul veľa chakry a pociťoval to zaťaženie techniky na mne. Dostali sme ďalší rozkaz, ani som nezaváhal poskladal som pečate a mysľou mi prebehol ďalší názov techniky.
*Ranton: Reiza Sakasu
V tom momente mi z rúk vyleteli rantonové vlákna leteli dosť rýchlo a nebal som sa, že by tie vlákna zastavil ten čierny piesok, predsa len táto technika sa nezaradzovala medzi žiadne stupne sily, ale bola prirovnávaná k S-rankovím, preto som nepochyboval, že by to ten čierny piesok dokázalo preraziť a v tom prípade by musel zoskočiť dole a moja úloha by bola splnená.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 6 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Katashi Aokawa Sat Apr 26, 2014 5:03 pm

Síla toho hocha, nebo spíše jeho schopnost zrušit Kenovo Kanashibari mě celkem překvapila. Ta jeho chakra byla vážně úctyhodná, možná že přišel čas to brát vážně a nebrat ho jen jako Chuunina. Když prolomil Kanashibari vyletěl kolem něj černý písek, který se proměnil v kuličky. Bylo mi jasné že teď zaútočí. "Kumo-Ryū Mikazukigiri" chopil jsem svou katanu a rychlým sekem jsem se snažil odrazit ty kuličky.
Povedlo se mi to jen částečně, protože asi 2 nebo 3 mě trefily, ale to jsem teď neřešil, měli jsme další úkol. Sundat toho kluka ze střechy na zem. Sice mi připadalo divné že Raikage vytáhla katanu, protože jsem pochyboval že by na něj fungovala a tak jsem doufal že má nějaké eso v rukávu.
*Kaminari no mai* ve chvíli kdy jsem pomyslel jméno této techniky, moje chodidla se obalily do raitonové chakry a já vyrazil za tím klukem na střechu. Netrvalo mi to moc dlouho a už jsem byl přímo před ním, na jediném místě kde nebyl chráněn. Techniku jsem zrušil a zaútočil na něj rychlým kopem do břicha.
Katashi Aokawa
Katashi Aokawa
Genin
Genin

Počet příspěvků : 84
Registrován : 06. 01. 14
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 6 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Natao Hyuurai Sat Apr 26, 2014 6:31 pm

Moc som nevnímal či som niekoho z nich trefil, mojou terajšou úlohou bolo uhýbať sa všetkým útokom a používať protiútoky na tých čo ma chcú zraniť. Sledoval som ako na mňa použili koordinovaný útok. Rýchlosť Katashiho bola veľká, aj s mojim pieskom som ho nestihol chytiť a tak som kolenom vyblokoval jeho kop a to ma odsunulo aspoň meter od neho. Nepočúvate ma! Ukážem vám.. komplici ľadovích lovcov! Ukážem vám prečo ma nemáte podceňovať! Zareval som ako to najviac išlo, vedel som to stopercentne. Toto boli shinobi ktorý ma chceli odovzdať do rúk tým šmejdom, chceli dokončiť to čo nestihli. Ale ja sa tak ľahko nedám. Nevedel som či ho Kenova technika zasiahne i keď som myslel že aspoň jeden lúč by ho mohol trefiť. Rýchlo som si kľakol a nechal okolo seba obaliť celý piesok ktorý som mal. Jiton - Bunshin no jutsu! Mal som šťastie že môj piesok bol kovový. Bleskové vlákna narazili do môjho piesku ktorý s tým mal problém no ustál to. Piesok sa zodvihol pričom z neho trošku iskrila elektrina. Raiton mi nabil piesok elektrinou. Bol som tam teraz dvakrát, ja a môj klon. Nebolo poznať kto je ten pravý. Obaja sme napriahli ruku vpred čo dalo príkaz piesku vyletieť na Katashiho. Klony si vytiahli čiernu masku a nasadili ju. Spravil som to z jediného dôvodu, stále mi totižto tiekla krv z úst čo klonu nie. Musel som maskovať svoje zranenie ktoré ma z vnútra zabíjalo.
Natao Hyuurai
Natao Hyuurai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 207
Registrován : 15. 04. 14
Age : 27
Location : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 6 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Ken Hiashi Sat Apr 26, 2014 7:35 pm

Nič takého sa nestalo, Katashiho moje ranton vlákno nezasiahlo, z dôvodu, že som s ním vedel manipulovať. Ranton sa zrušil, potom čo som s ním neuspel... Nenapadalo ma čo robiť, to jeho kekkei genkai bolo tak otravné! Čo som mal teda robiť? Vrhnem sa do toho po hlave, ako to robievam!
"Raiton no Yoroi!"
Povedal som celkom normálne, mierne som sa pousmial a shunshinom som sa objavil za jedným z tých dvoch a kopol som jedného celou silou. Bol som naozaj rýchly hlavne vďaka Raiton no Yoroi, shunshin som použil už len preto aby som ho prekvapil.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 6 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Katashi Aokawa Sat Apr 26, 2014 8:26 pm

*Kso... asi jsem si mohl Kaminari no mai nechat trochu dýl... teď bude otrava s ním bojovat... bez chakry....* pomyslel jsem si, ale jako i minule, na to jsem neměl moc času. Znova na mně totiž letěl ten písek. Ačkoliv jsem byl dost rychlý už tak, bál jsem se že jeho písek bude rychlejší a tak jsem saltem vzad uskočil a ve vzduchu jsem vytáhl své červené katany, kterými jsem se snažil zablokovat ten písek. Normálně bych ho zablokoval celý, ale bez chakry mi to bohužel nejde a tak jsem se chtěl ubránit alespoň částečně.
Katashi Aokawa
Katashi Aokawa
Genin
Genin

Počet příspěvků : 84
Registrován : 06. 01. 14
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 6 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Natao Hyuurai Sat Apr 26, 2014 9:03 pm

Cítil som sa divne, vnútri vo svojej hlave som skôr bojoval sám zo sebou. Snažil som sa pochopiť čo sa vlastne deje a kto vlastne som. Bolo toho na mňa až príliš. Telo sa hýbalo skôr samé, fungovalo na niečom ako bol inštinkt. Vďaka svojej inteligencii som dokázal aj v takomto stave kde som premýšľal o vonkajšom boji tak na 45% robiť zázraky. Sám sebe som sa čudoval. V jednej sekunde som si všimol Kena ako nohou celou silou kopol do môjho klonu. Kenova noha preletela cez jeho brucho. Piesok sa však v tej rýchlosti usadil na jeho nohu. Konkrétnejšie.. mini ostne ktoré sa mu tam pozabodávali. Nevedel som čo bude robiť, vo veľkej rýchlosti som na jeho rameno prilepil výbušný lístok a pomocou shunshinu preletel za Katashiho ktorému piesok útočil po katanách a snažil sa udržať jeho pozornosť na tom piesku. Výbušný lístok vybuchol. Chcel som Katashiho poraziť čo najrýchlejšie a potom vypadnúť, už mi neostávalo veľa času. Celú svoju chakru čo som mal som sústredil do svojej ľavej ruky v ktorej bol ostávajúci piesok. Ten ju obalil a vytvoril z nej tvrdý kov. URAAAH! Zakričal som a presne mierenou strelou som zaútočil na Katashiho, konkrétnejšie na jeho chrbát, ak by sa otočil tak hrudník. Tento úder bol veľmi rýchly takže tam mohla byť úspešnosť aspoň 75%. Pri úspešnom zasiahnutí po Katashi vletel do budovy a ocitol sa až na jej druhom konci.
Natao Hyuurai
Natao Hyuurai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 207
Registrován : 15. 04. 14
Age : 27
Location : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 6 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Ken Hiashi Sat Apr 26, 2014 9:16 pm

Jeho klon som dostal a zároveň on dostal moju nohu, myslel si, že budem zmätený, ale ja som nebol, presne niečo také som očakával. To,že mi chcel dať lístok na rameno bola jeho chyba, ruky som mal voľné, len ma bolela noha. Bol som rýchlejší pevne som ho chytil za ruku, keď mi chcel dať lístok na rameno. Potiahol som ho k sebe a druhou rukou som ho chytil za krk, začal som ho dusiť, tak akurát aby sa dostal do bezvedomia, nepovolil som mu zložiť pečate.
"Tak odpáľ ten lístok a pohltí nás výbuch oboch, skoncuj to! Alebo prestaň bojovať!"
Kričal som tam naňho, možno sa prejavil vo mne menší žiaľ za otcom a správal so msa trochu inak.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 6 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Katashi Aokawa Sat Apr 26, 2014 9:31 pm

Když Ken zaútočil, až tehdy jsem poznal který z těch dvou je pravý, protože Ken jeho klona odrovnal jedním úderem. Teď nám zbývalo už jen dostat toho kluka pryč ze střechy aby se o něj mohla postarat Raikage a bude klid. Doufejme. Ten kluk se pokusil přilepit Kenovi na rameno výbušný lístek, ale při tom byl chycen a znehybněn.
Pro případ že by se to nepovedlo:
Ten kluk přilepil Kenovi na rameno výbušný lístek, ale já doufal, že Raiton no Yoroi ten lístek zneškodní. Teď zbýval ten kluk. Udělal snad jen jedinou chybu. Původně jsem nevěděl že je za mnou, ale jakmile začal shromažďovat svůj písek do ruky, nedalo se to necítit. Tím mi také trochu pomohl, protože jsem mohl odhadnout odkud ten útok přijde. Udělal jsem rychlo otočku zprava doleva a využil jsem jeho vlastní sílu, abych katanami odrazil jeho útok a tím ho vyhodil z rovnováhy.
Katashi Aokawa
Katashi Aokawa
Genin
Genin

Počet příspěvků : 84
Registrován : 06. 01. 14
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 6 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Natao Hyuurai Sat Apr 26, 2014 10:25 pm

Ghag! Vydal som taký divný zvuk keď ma chytil a začal dusiť. Dočerta! Bol rýchlejší než som čakal! Snažil som sa spraviť čokoľvek no neišlo to. Zvieral mi tak ruku že som ho nemal ako udreť. Pri konci ma ale niečo napadlo. Za jeho chrbátom sa objavil skoro všetko môj piesok. Ten sa zmenil na malé guličky. Poznal túto techniku. Asi zo tridsať guličiek sa mu začalo vrážať dotela. Piesok bol príliš blízko jeho tela. Snažil som sa uvoľniť z jeho zovretia a nejako ho kopnúť alebo aspoň niečo spraviť aby ma pustil. Tak poď.. uvidíme koľko toho znesieš! Povedal som a zavrel oči. Bolo jasné čo spravím, lístok začal svietiť čo znamenalo že ochvíľu vybuchne.
Natao Hyuurai
Natao Hyuurai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 207
Registrován : 15. 04. 14
Age : 27
Location : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 6 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Ken Hiashi Sat Apr 26, 2014 10:35 pm

Mohol som teraz rýchlo ukončiť jeho život, ale rozkaz je rozkaz a naviac stále bol iný. Kecal niečo o komplicov nejakých podivínov alebo čo. Lístok sa dostal do styku s Raiton no Yoroi, ktorý začal byť na maxime a tak skôr nez vybuchol, jednoducho sa ten lístok od raitonu spálil. Guličky najprv zadržiavalo Raiton no Yoroi, ale nie na dlho. Nebola to moc obranná technika. Nemal som na výber , pustil som ho a trochu som ho hodil smerom dole na zem, ako si priala Rin. Splnil som jej rozkaz, síce som mal asi 4 guľky zaryté v mojom tele, bola to bolesť, ale neboli hlboko, celkovo som už mal málo chakry, druhý boj za deň. Bol som vyčerpaný, od únavy a bolesti som spadol na kolená a potom tvárou na zem a ležal som ta. Stále som bol živý aj pri vedomí, ale už som mal proste dosť.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 6 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Katashi Aokawa Sat Apr 26, 2014 11:28 pm

Musím říct, že Kenova výdrž na mně celkem zapůsobila. Dokázal většinu těch kuliček zadržet svým Raiton no yoroi a při tom i zrušit ten výbušný lístek co měl na rameni. Odhodil toho kluka směrem dolů, a pak padl k zemi. Podle toho jak vypadal ten kluk, musel i on už být kompletně vyřízený. Už jen z toho důvodu že na začátku boje při vypouštění té své chakry vypadal že to moc dlouho nevydrží. A tím že využíval svůj písek na plno, buď už je vyřízený kompletně, nebo bude mít obrovské problémy cokoliv dělat dál. Ve chvíli kdy ještě ten kluk letěl, hodil jsem několik kunaiů, tak aby ho po dopadu na zem doslova přišpendlily k zemi. Poté jsem došel ke Kenovi a pomohl mu vstát.
Katashi Aokawa
Katashi Aokawa
Genin
Genin

Počet příspěvků : 84
Registrován : 06. 01. 14
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 6 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Dino Sun Apr 27, 2014 8:15 am

Pousmál jsem se a bežel zpět do své ulice. Lidé už běhali pryč do bezpečí a já byl klidnější, že nejsou žádné problémy. Stoupl jsem si na kraj ulice a kontroloval jsem obyvatele, zda-li jsou všichni v pořádku. Zároveň jsem neustále hlídal, jestli někdo neútočí nebo na obyvatele něco neletí.
Dino
Dino
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 39
Registrován : 20. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 6 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Fili RyoGui Sun Apr 27, 2014 11:24 am

Lidé pomalu byli pryč a tak jsem vyskočil zpět na střechu a sledoval to vše. Když jsem sledoval, jakou to vše dělají rychlostí, tak jsem trochu dostal i strach. Kso, tomuhle bych se nevyhnul. pomyslím si a dál to sleduji, ale tentokrát už s kunaiem v ruce kdyby náhodou. Poté jsem zavolal na Raikage. ''Raikage-sama potřebuju svolení dojít si pro své zbraně ! Vím, že je to riziko pro vaší vesnici, ale zkuste mi věřit! '' zakřičel jsem a čekal na odpověď
Fili RyoGui
Fili RyoGui
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 115
Registrován : 08. 04. 14
Location : Amegakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 6 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Natao Hyuurai Sun Apr 27, 2014 3:32 pm

Môj útok vyšiel, odhodil ma na zem. Počas letu som si všimol že Katashi dobehol ku Kenovy. Obaja boli oslabený tak isto ako aj ja.
Teraz mám šancu, musím využiť všetko čo mám a poraziť ich a potom utiecť. Moc som logicky nepremýšľal ako bolo vidieť. Dopadol som na zem a všimol som si aj kunaie ktoré po mne leteli. Nohami aj rukami som ich pochytal, konkrétnejšie sa mi pozapichovali do končatín.
Ešte stále.. môžem.. Povedal som si pre skôr pre seba ako motiváciu. Nedarilo sa mi postaviť, bol som dosť slabý. V ten moment mi však cez hlavu preletela spomienka, bola to spomienka o nich.. Pri úteku cez les nás napadli a môjho priateľa, chlapca o dva roky staršieho dostali. Bojoval až do úplného konca, tak isto ako aj ja budem.
Okamžite som sa postavil, moc sa to ani ako státie nazvať nedalo. Mal som pokrčené kolená a vydychoval som s ohnutou chrbticou. Všetka moja chakra vyletela z môjho tela. Prúdila a dodávala mi silu, toto mal byť môj posledný útok. Môj motivačný pokrik mi dodával silu skladať pečate ktoré kvôli môjmu stavu boli fakt pomalé. Čierny piesok sa predomnou začal formovať na veľkú gulu do ktorej sa vmiešalo asi desať výbušných lístkov. Jiton..
Natao Hyuurai
Natao Hyuurai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 207
Registrován : 15. 04. 14
Age : 27
Location : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 6 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Sun Apr 27, 2014 8:55 pm

Byl zřejmě na konci svých sil. Útočil a ani nevnímal, na koho a jak. Pokud si teď vyčerpá všechnu chakru, tak přes veškerou naši snahu zemře. Chytit někoho je mnohem těžší, než ho zabít, právě jsme to dokázali. Ale byl na zemi. Chlapci odvedli skvělou práci, přišla moje chvíle.
Připravenou techniku jsem mohla použít jen o pár vteřin poté, co ho k zemi připoutali kunaie. Už o sobě zřejmě nevěděl. Zabodla jsem katanu do země, až z ní vyšlehly blesky smíšené s ohněm. Koneckonců bouřka a oheň chodívají ruku v ruce. Jiskřící pruh ohně se rozběhl od mé katany až k němu, zatímco jsem ji pevně držela oběma rukama, zcela soustředěná, oči zavřené. Pokud jsem ho nechtěla zabít, musela jsem to provést na minutu přesně. Mé elementy kolem něj vytvořily kruh, načež plameny vyšlehly do jakési vysoké kopule nad ním. "Bariéra," která ho nyní držela na místě, mu rychle ubírala kyslík. Nic jsem neviděla, kdokoli jiný by si ale všiml, že vstal a formoval techniku. I když jsem to neviděla, mohla jsem to předpokládat. Věřila jsem ale svému odhadu. Žár kolem něj sílil a sílil. Jak napřahoval ruku vpřed, dech se mu zadrhl v hrdle a brzy už nemohl dýchat vůbec. Držela jsem ho v tom stavu, kdy sotva mohl dokončit techniku, dokud v nedostatku kyslíku neomdlel.
Jen doufám, že ho tím nezabiju!
Opodál už se naštěstí objevilo několik mediků, které přivolal někdo z kolemjdoucích a kteří se za chvíli postarají i o mé spolubojovníky, i o našeho protivníka. Ten ale bude střežen jako oko v hlavě v nemocnice.
Oh, možná tam ještě bude Yuna. Pokud ano, bude tohle její další úkol.
Na ni jsem se mohla spolehnout. Hlášení mi může podat i tam. Ucítila jsem ale, jak se mi zamotala hlava.
Ne, ještě nemohu odpadnout! Ještě jednu techniku...
"Kage Bunshin no Jutsu!"
Můj klon, který se objevil vedle mě, se měl vydat s nimi do nemocnice. Nic se nestane, když nevydrží. Já měla jiný problém. Cítila jsem nepříjemně známou chakru. Nebyl to pocit senzibila, tím jsem nebyla, spíš jako kdyby od mé kanceláře sálala čirá zloba. A já se začala bát, že jsem neměla nechávat Atsuku samotnou. Zatímco můj klon zamířil zkontrolovat bezvědomí Nataa Hyuuraie a potom zranění mých shinobi, já jsem se vydala ke kanceláři.
"Můj klon se tu o to postará," dodala jsem ještě před odchodem jako osvětlení čehosi samozřejmého.

//Přesun

KLON
Ačkoli jsem nebojovala sama, použila jsem jako jediná S-rankovou techniku a navíc jsem ji držela vcelku dlouho aktivovanou. Tomu chlapci se podařilo vzdorovat dvěma mým Jouninům pořádně dlouho. Pokud se dostane z psychických problémů, bude vítanou posilou.
Tedy za předpokladu, že není cizím špehem.
Když jsem zkontrolovala, že dýchá, přenechala jsem ho na starost zdravotníkům. Potřeboval to. Pořád totiž nad slečnou smrtkou úplně nevyhrál. Měl několik ošklivých zranění. Co mě ale zajímalo víc byli mí blízcí a tak jsem zamířila k nim.
Ken vypadal, že brzy vypustí duši. Nedivila jsem se, vystavila jsem ho dvěma náročným "misím" za něco lehce přes dvacet čtyři hodin.
"Jak jste na tom?" ozvala jsem se se starostí v hlase, která již dávala poznat, že ani jednomu prohlídku v nemocnici neodpustím.
Jistota je jistota.
Několik zdravotníků se přemístilo i sem a tak jsem je po vyslechnutí odpovědi nechala být a zamířila k dvěma chlapcům, kteří pomáhali. Věnovala jsem jim úsměv.
"Můžete se, prosím, postarat, aby se civilisté dostali v pořádku zpátky domů?" pousmála jsem se. "Budu to brát jako D-rankovou misi, stavte se později pro odměnu. A než se zeptáš, Fili, tak ano, platí to i pro cizince."
Nebýt jich, mohli jsme ohrozit obyvatele Oblačné vesnice. Byli jsme jim tedy zavázáni stejně jako bojujícím.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 6 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Fili RyoGui Mon Apr 28, 2014 12:51 pm

''Odměnu nechci. '' řekl jsem a šel uklidnit civilisty, poté jim říct, že už se můžou vrátit. Pomalu se vraceli zpátky a já vyskočil na budovu, odkud jsem na ně dával pozor. Poté jsem se podíval na Dina a zavolal jsem na něj.'' Ještě dnes odejdu zpět do Amegakure.'' domluvím a zmiznu (přesun)


Naposledy upravil Fili RyoGui dne Mon Apr 28, 2014 2:34 pm, celkově upraveno 1 krát
Fili RyoGui
Fili RyoGui
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 115
Registrován : 08. 04. 14
Location : Amegakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 6 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Ken Hiashi Mon Apr 28, 2014 2:24 pm

Katashi mi pomohol vstať, držal som sa na nohách a o chvíľku som sa ho pustil, nejako som to zvládal, medici sa mi pokúšali pomôcť, ale s tými guľkami nič takého nezrobia, naviac bol som bez chakry, do nemocnice som proste potreboval ísť, hlavne kvôli tým guľkám v chrbte, ktoré tak boleli a zároveň mi nič vážneho nespôsobili. Ignorovanie bolesti bola prvá vec čo ma otec učil.
"Dnes už druhý po*raný útok. "
Povedal som so zatnutými zubami od bolesti a dosť naštvane. Katashi nevedel o tom prvom útoku respektívne niečo ako skúške, ktorú som podstúpil, ale Rin to vedela. Ja som nevedel zas že to vie Rin.
"Idem do nemocnice!"
Nech mi hovorili medici čo chceli šiel som proste po vlastnyćh sa tam dostaviť. A ten tón som mal už len preto, lebo som mal od rána zlý deň, celá tá záležitosť smrti otca ma dostala, k tomu tá čudná ženská na cvičisku a teraz toto. Po vlastných som odchádzal smerom k nemocnici, šiel so mnou jeden z medikov, lebo sa bál, že odpadnem.
presun
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 6 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Dino Mon Apr 28, 2014 3:26 pm

Jakmile byli všichni obyvatelé mimo nebezpečí, všechno rázem skončilo a k nám přišla ta žena, která nám předtím zadala tuto práci. "Hai" přikývl jsem a pokynul jsem obyvatelům, že se mohou vrátit zpět do svých domovů a všechno je v pořádku. U toho jsem na ně neustále dával pozor, nikdo nikdy neví a jakmile bylo všechno jak má být, otočil jsem se na Chishiho. "Díky za pomoc. Zatím se měj a zase někdy jindy." rozloučil jsem se s ním a vydal se ulicemi pryč. Ještě jsem nevěděl, kam půjdu, ale někdy někam dojít musím.
/Přesun
Dino
Dino
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 39
Registrován : 20. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 6 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Mon Apr 28, 2014 7:48 pm

KLON
Upřímně řečeno mě urazilo, že Fili odmítl odměnu Kumogakure za pomoc při evakuaci. Jako cizí shinobi zde reprezentoval svou vesnici a tohle nebyl reprezentativní postoj.
Neměla jsem ale čas se mu věnovat. Postarala jsem se spolu s mediky o převoz zraněných, zorganizovala bezpečný návrat civilistů a odklizení veškerého nepořádku, který se nám podařilo udělat. Jediné, v co jsem poté doufala bylo, že Ken nezahlédl můj provinilý úsměv ve chvíli, kdy mluvil o dvou útocích. Brzy mi došlo, že ten první musel patřit na Yunino konto - nebo lépe řečeno na konto mé zkoušky. Ale Ken bude nadšený. Ať již uspěl, či ne, byla jsem rozhodnutá ho povýšit.
Když bylo vše hotovo nebo to již nepotřebovalo můj dohled, zamířila jsem k nemocnici.

//Přesun
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 6 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Dino Sat May 03, 2014 9:36 am

Přišel jsem na náměstí jak mi Raikage řekla. Rozhlédl jsem se kolem. Bylo taky skutečně spoustu obchodů, takže najít stánek s tím, co potřebuji asi nebude lehké. Většinou tady lidé prodávali jídlo nebo všelijaké serepetičky, ale nikde něco, co by smylo barvu. Procházel jsem všude kolem a nakonec jsem se rozhodl zeptat kolemjdoucích. První dva nic nevěděli, teprve třetí mi poradil. Poděkoval jsem mu a vydal se směrem, kde by údajně obchod měl být. Naštěstí tam skutečně byl a já si vyzvedl Smývač barev 2000. Vzal jsem ho do rukou a vydal se k hřbitovu.
/Přesun
Dino
Dino
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 39
Registrován : 20. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 6 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Tobei Miyoshi Sat May 03, 2014 6:26 pm

Pomalým krokem dojdu až doprostřed ulice. Byla jako obvykle plná lidí, ale nějak mi nebylo do řeči. Rozhlédl jsem se kolem. Ulice mě zklamala, nic k zahnání nudy tady nebylo. Zakručelo mi v břiše, již dlouho jsem nic nejedl.
Měl bych se jít někam najíst.. pomyslím si.
Schoval jsem jehlici, jež jsem stále svíral v ruce a namířil si to k Mitarashi Dango.
Tobei Miyoshi
Tobei Miyoshi
Genin
Genin

Počet příspěvků : 25
Registrován : 19. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 6 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Kaiji Wed May 07, 2014 5:05 pm

Z budovy som sa dotiahol do ulíc, kde môj plán kam chcem ísť skončil. Nemal som veľa miest, ktoré by som navštevoval. Vlastne, možno som nemal žiadne! Až na kanceláriu, kde som údajne mal o týždeň tráviť dosť času. Radšej som na to nemyslel, aby som si nepokazil náladu a len som sa tak voľne oprel o stenu z mnohých domov, čo ulice tvorili. Vytiahol som si cigaretu, ktorá mi mala robiť spoločnosť na pár minút a takto som ostal postávať, dívajúc sa na ľudí, čo prechádzali vôkol. Bola celkom sranda niektorých aj trochu desiť, keď sa na mňa kukli a ja som sa až psychopaticky zatváril. Tie ich výrazy potom nemali chybu. Vonkoncom som ale vlastne nerobil nič iné. Hádam, že len čakal na zázrak, čo by ma potiahol nejakým ďalším smerom, ktorý mi aktuálne známy nebol.
Kaiji
Kaiji
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 230
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 6 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Fili RyoGui Wed May 07, 2014 7:29 pm

Šel jsem společně s Reiem po ulici, já už to tu znal, ale Rei asi ne. Na obličeji jsem měl opět masku, aby mě nikdo nepoznal. Hledal jsem Raikage přesně na tom místě kde jsem ji potkal minule.
Fili RyoGui
Fili RyoGui
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 115
Registrován : 08. 04. 14
Location : Amegakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 6 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 6 z 16 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru