Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ulice

+8
Hikaru Hyuuga
Reina Kana
Sasuke Sarutobi
Hana Ichiro
Rei Casius
Shinobi
Fili RyoGui
Hanzō Salamandr
12 posters

Strana 1 z 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

Ulice Empty Ulice

Příspěvek pro Hanzō Salamandr Fri Jul 19, 2013 11:35 am

V ulicích Ame se skrývá mnoho nebezpečí jelikož kvůli neustálým dešťům a vysokým budovám k nim doléhá málo světla, což využívají zejména lupiči a násilníci. Jsou zde vchody a východy všech částí Amegakure.

Ulice B3n1qs
Hanzō Salamandr
Hanzō Salamandr
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 66
Registrován : 15. 07. 13
Location : Amegakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Ulice Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Fili RyoGui Sun Apr 20, 2014 12:25 pm

Šel jsem pomalu a jistě po ulici. Přemýšlel jsem o tom jaké to asi je v jiných vesnicích. Asi se zkusím někam podívat Udělal jsem ještě klona, kterého jsem poslal do kanceláře s dopisem. (přesun)
Fili RyoGui
Fili RyoGui
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 115
Registrován : 08. 04. 14
Location : Amegakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Ulice Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Fili RyoGui Tue Apr 29, 2014 5:22 pm

Konečně jsem došel do Amegakure. Šel jsem v klidu po ulici, ale zdálo se mi jakoby si lidé něco šeptali. Moc jsem nedával pozor, ale začalo mě to zneklidňovat. Žeby se něco stalo? pomyslím si a jdu dál.
Fili RyoGui
Fili RyoGui
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 115
Registrován : 08. 04. 14
Location : Amegakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Ulice Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Shinobi Tue Apr 29, 2014 7:30 pm

Nálada v Amegakure bola nepochybne veľmi ponurá. Niet preto divu, že sa Fili stretol s nejedným prejavom depresie a smútku. Kvapky dažďa boli horkejšie ako kedykoľvek predtým, hmly zasa hustejšie a budovy neosvetlené. V minulosti toho Hanzo napáchal veľa zlého, ale nemožno mu odoprieť zásluhy za to, že Amegakure dodnes stojí. Ľudia, obzvlášť shinobi, ho preto mali veľmi radi a jeho úmrtie bolo tou najväčšou možnou ranou do srdca.

I napriek prevládajúcej pochmúrnej nálade občanov je možné, že by sa Fili ešte nejakú tú chvíľu nič nedozvedel, nebyť toho, že mu z ničoho nič na rameno položila ruku úplne neznáma osoba.
"Prepáčte," ozvalo sa spoza kráčajúceho Filiho nesmelo. Jednalo sa o dievča, ba čo viac, podľa čelenky okolo pásu ju bolo možné identifikovať ako kunoichi z Amegakure.
"Prepáčte, pochádzate odtiaľto?" spýtala sa tentokrát už sebavedomejšie. Nie je to totiž ani zďaleka prvýkrát, čo to za dnešný deň robí. Po smrti Hanza vypukol v administrácii dediny obrovský chaos a všetci shinobi, bez ohľadu na hodnosť, boli nútení priložiť ruku k dielu za účelom udržania stability.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Fili RyoGui Tue Apr 29, 2014 7:43 pm

''Ano, ano jsem odsud.'' usměju se. ''Potřebujete něco?'' zeptám se opět s úsměvem na tváři. Po chvíli, jsem se přestal usmívat. Tady mi něco nesedí, je tu tolik smutku a je to tu divnější než obvykle. pomyslím si a sleduju tu ženu.
Fili RyoGui
Fili RyoGui
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 115
Registrován : 08. 04. 14
Location : Amegakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Ulice Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Shinobi Tue Apr 29, 2014 7:53 pm


Po zaznení Filiho odpovede si dievča akoby vydýchlo. Pravda, nemohla si byť úplne istá tým, že jej hovorí pravdu, ale ak už pre nič iné, tak jej odľahlo najmä preto, pretože sa jej už viac nechcelo riešiť ďalších zvedavcov z okolitých zemí, ktorí za každú cenu trvali na vstupe do Amegakure bez ohľadu na okolnosti.
"Poprosím vás, aby ste mi prezradili svoje meno a preukázali vašu totožnosť," vyslovila, zatiaľ čo si už aj pripravila známe ninja info karty. Ak bol evidovaný medzi občanmi Amegakure, rozhodne o ňom nájde dosť informácií na to, aby mohla posúdiť, či je pre dedinu v danej situácii nejak nebezpečný. V opačnom prípade bola pripravená na to, že ho bude musieť požiadať, aby odložil všetky zbrane.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Fili RyoGui Tue Apr 29, 2014 7:58 pm

'' Jmenuji se Fili a jsem z klanu Ryogui, tady v Amegakure jsem, ale známý pod přezdívkou Chishi '' (Chishi - Nesmrtící) . Představil jsem se a ukázal na čelenku Amegakure. Poté, jsem také ukázal na meče, kde je také vyrytá značka Amegakure.  '' Potřebuju mluvit s Amekagem je u sebe v kanceláři? '' zeptám se. Přeci jen našeho Amekageho jsem měl asi nejradši a hlavně toho udělal dost pro vesnici
Fili RyoGui
Fili RyoGui
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 115
Registrován : 08. 04. 14
Location : Amegakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Ulice Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Shinobi Tue Apr 29, 2014 8:08 pm


Ihneď potom, ako sa dievčaťu dostalo odpovede, na ktorú čakala, vyhľadala Filiho kartu a uistila sa, že hovorí pravdu. Vzhľadom na to, že sa ukázalo, že skutočne neklamal, nemala dôvod na to, aby ho i naďalej trápila zbytočnými otázkami.
"Veľmi sa vám ospravedlňujem za vyrušenie, ale súčasná situácia v Amegakure vyžaduje ostražitosť na každom kroku," prehovorila zdvorilo. Ako náhle jej však prezradil, že by rád hovoril s Hanzom, nemohla sa ubrániť smútku v tvári.
"Zdá sa, že ste na istý čas boli mimo dediny a novinky sa k vám ešte nedostali. Je mi ľúto, že musím byť tá, ktorá vám to oznámi, ale vodca Amegakure bol pred dvomi dňami zavraždený."
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Fili RyoGui Tue Apr 29, 2014 8:14 pm

''Cože?!'' najednou se mi udělalo černo před očima. Jen tak, tak jsem se držel na nohách, ale to nevydrželo dlouho. Spadl jsem na zem. ''Ne to ne. Řekněte, že je to vtip.'' začal jsem se klepat, nemohl jsem tomu uvěřit . Jen tak na krajíčku jsem držel i slzy. Opravdu to pro mě byl totiž nejlepší Kage, kterého jsem kdy potkal.
Fili RyoGui
Fili RyoGui
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 115
Registrován : 08. 04. 14
Location : Amegakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Ulice Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Shinobi Tue Apr 29, 2014 8:21 pm


Za normálnych okolností by sa očakávalo, že prístojaca osoba urobí všetko preto, aby tej druhej pomohla, no zdalo sa, že i to dievča samotné malo obrovské problémy udržať slzy. Amegakure pre ňu bola domovom a strata jej hlavy v nej vyvolala rovnaké pocity, ako keby prišla o vlastného otca. Predsa sa však ihneď naklonila a podala Filimu ruku, aby mu pomohla postaviť sa.
"Ste v poriadku?" spýtala sa zo zdvorilosti, no skôr, než dostala svoju odpoveď, vyslovila svoje želanie.
"Som si vedomá toho, že to pre vás musí byť ťažké, ale prosím... Neviem síce, za akým účelom ste sa vrátili do Amegakure, alebo prečo ste boli mimo nej, no žiadam vás, aby ste tu ostali a pomohli nám. Hanzo-sama nie je jediný, kto prišiel o život. Každá pomocná ruka má v tejto ťažkej kríze nevyčísliteľnú hodnotu," naliehala v obavách z toho, čo sa s dedinou stane.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Fili RyoGui Tue Apr 29, 2014 8:27 pm

Zaťal jsem okamžitě pěst a postavil se sám. '' Kdo to byl?! '' zeptal jsem se dost vražedně takhle jsem snad ještě nikdy nepromluvil byla v tom tonu slyšet zlost,nenávist Chishi dnes zemřel! pomyslím si a stále čekám na odpověď. Tu zlost a nenávist jsem měl i v očích a určitě i v srdci.
Fili RyoGui
Fili RyoGui
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 115
Registrován : 08. 04. 14
Location : Amegakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Ulice Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Shinobi Tue Apr 29, 2014 8:43 pm


Nemožno povedať, že by dievča Filiho reakcia prekvapovala. Predsa mu však nemohla podať žiadnu priamu odpoveď.
"Je mi ľúto, ale sama vám k tomu neviem veľa povedať. Vyšetrovanie vedú Amekageho ANBU a žiadne informácie do éteru nevypúšťajú. Zdá sa, že sa ale nejedná o žiadny prevrat a útok prišiel zvonku," prehovorila napokon skleslo. Byť to na nej, osobne by sa chopila onoho prípadu. Bola si však vedomá, že jej práca je rovnako tak dôležitá. Bez ohľadu na to, kto za tým stál, bolo prioritou udržať v Amegakure čo najväčší poriadok.
"Prosím, pomôžte nám. Ako som už povedala, Hanzo-sama nebol jediný, kto prišiel o život. Niekoľko vyššie postavených shinobi a podnikateľov známych svojimi nečistými metódami bolo zavraždených tak isto. Ak dovolíme, aby v dedine nastal chaos..." prerušila sama seba a smutne sa zahľadela do zeme. Nebolo už viac pochýb o tom, že jej po tvári nejakú tú chvíľu nestekali iba kvapky dažďa, ale čerstvé, trpké slzy.
"Ospravedlňte ma," rozlúčila sa celá rozrušená a čo najskôr sa vydala zasa do práce.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Fili RyoGui Tue Apr 29, 2014 8:52 pm

'' Tak ANBU? '' popřemýšlel jsem si. ''Mohl bych dojít do Kumogakure jestli by nám nepomohli.'' dodám ještě předtím, než odejde. Ale pořád to znělo zlověstně. '' Hlavně, sakra k čemu tu bude pomoc, když jsme ztratili nejsilnějšího shinobi, který tu byl?! Stejně tu bude chaos! To Hanzo to tu měl pod kontrolou! Jak víte, že se sem znovu nevrátí ten šmejd?! Když se vrátí budeme to tu dělat vše znovu! Když to ANBU vyšetří tak co s tím udělají?! NIC!'' zakřičím přes celou vesnici. A toho už bylo na mě opravdu moc. Zamotala se mi hlava a snadno jsem prostě spadnul na zem, poté jsem byl v bezvědomí,l opravdu toho bylo moc.
Fili RyoGui
Fili RyoGui
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 115
Registrován : 08. 04. 14
Location : Amegakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Ulice Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Fili RyoGui Wed Apr 30, 2014 11:58 am

Ráno když jsem se konečně probral jsem zmizel pryč. /přesun
Fili RyoGui
Fili RyoGui
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 115
Registrován : 08. 04. 14
Location : Amegakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Ulice Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Rei Casius Sat May 03, 2014 11:55 am

Ještě než se vydá do Konohy si chtěl něco zařídit v Ame. Na hranicích si nandal čelenku Ame kterou si schoval a vyrazil do Vesnice. Navzdory tomu že odešel a když se vrátil do rodný vesnice, tak mu hřálo u srdce, že zase je doma.  Musí nějak vyřešit ten problém s jednou rukou a nikde jinde by to bylo nepříjemný. Když už dorazil do ulic, byla tu velmi pochmurná nálada. "Tohle se mi nelíbí, stalo se tu něco?" Zamumlal a procházel se po okolí a koukal co by se mohlo stát.
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

Ulice Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Fili RyoGui Sat May 03, 2014 12:08 pm

Vrátil jsem se zpět do vesnice. Byl jsem stále naštvaný. Procházel jsem se stále s maskou na tváři a s meči na zádech. Když jsem se tak procházel tak jsem přemýšlel, jak bych mohl sehnat pomoct pro Ame.
Fili RyoGui
Fili RyoGui
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 115
Registrován : 08. 04. 14
Location : Amegakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Ulice Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Rei Casius Sat May 03, 2014 12:18 pm

Když se tam procházel po ulicích, zahlédl muže, který vypadal natolik podezřele. Ty jeho dva meče na zádech byly až moc nápadný. "Snad bude vědět, co se tu stalo." "Prosím Vás stalo se tu něco právě jsem, dorazil a něco je tu spatně." A doufal že to nebude nic důležitýho.
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

Ulice Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Fili RyoGui Sat May 03, 2014 12:28 pm

''Hm? Vy to nevíte? Amekage zemřel ! '' řeknu rozzuřeně. Poté ho pouze sleduji a pro jistotu šahám po meči už jsem si nikým nebyl jistý.
Fili RyoGui
Fili RyoGui
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 115
Registrován : 08. 04. 14
Location : Amegakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Ulice Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Rei Casius Sat May 03, 2014 12:41 pm

Jak uslyšel Filiho odpověd tak najednou se zamyslel a zesmutnil. Na nejbližší lavičku si sednul, a chvilku mlčel.  "Opravdu nevím, co říct tohle jsem nečekal." Zase se na chvilku zamlčel. "A vy jste taky z Ame? A už se ví, kdo to udělal?" Bylo vidět, že ho to trápí, ale nedával to moc najevo svoje emoce ne jednou už se spálil.
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

Ulice Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Fili RyoGui Sat May 03, 2014 12:45 pm

'' Já to nevím, snažím se najít toho šmejda, který to udělal. '' Řeknu a dívám se na něj. '' A ano jsem z této vesnice. '' dodám a vytáhnu meč, který dám hned k jeho krku. '' Představ se a dokaž, že jsi odsud.''
Fili RyoGui
Fili RyoGui
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 115
Registrován : 08. 04. 14
Location : Amegakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Ulice Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Rei Casius Sat May 03, 2014 1:05 pm

Kouknul se a sundal si kapucu a tam byla čelenka Ame. "Zde je moje čelenka a další dokumenty už nemám. A pokud Vás to uklidní tak s touhle rukou bych tady moc neplechu neudělal." A ukázal mu pravou ruku, kde byly usekaný všechny prsty.  "Snad vám to bude stačit. A pokud zjistím, nějaký informace onom útočníkovy budu Vás informovat.  Docela rád bych věděl, kdo to udělal a proč. A pokud dovolíte, budu s Vámi spolupracovat." A čekal ne jeho odpověď.
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

Ulice Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Fili RyoGui Sat May 03, 2014 1:07 pm

'' Hm dobře, ale i tak si na tebe budu dávat pozor. '' řeknu mu. ''Spolupráce? Rád bych spolupracoval, ale bojím se, že budeš pozadu.'' dodám a sleduji ho.
Fili RyoGui
Fili RyoGui
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 115
Registrován : 08. 04. 14
Location : Amegakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Ulice Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Rei Casius Sat May 03, 2014 1:20 pm

Kouknul se na Filiho a usmál se. "Heh….. nebojte pokud se bude jednat o informace tak to není problém. To umím něco vyšťourat.  V tom možná nemám konkurenta." Trochu se chvástal nebo byl opravdu dobry těžko říct. "A víte o tom incidentu něco co by mi pomohlo do začátku?"
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

Ulice Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Fili RyoGui Sat May 03, 2014 1:22 pm

''Nevím o tom nic'' Řeknu a sleduji ho dal. Poté si sundám masku. '' Kdo ti to udělal?'' zeptám se a sleduju jeho ruku.
Fili RyoGui
Fili RyoGui
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 115
Registrován : 08. 04. 14
Location : Amegakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Ulice Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Rei Casius Sat May 03, 2014 1:38 pm

"Jo tohle to byla nehoda v suně. Když byla pod útokem. Tam jsem přišel o prsty." Sice lhal, ale myslel to v dobré víře. A navíc moc o svým životě nerad někomu vypráví. "Proč se ptáte?" Bylo vidět, i že ho to moc netrápí přeci jen, co se stalo, stálo se. Stím se už nic nenadělá.
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

Ulice Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru