Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ulice

+16
Kaya
Milli Kamizuru
Toshiko Jakitori
Kangae Mizutsuchi
Misha Haybushi
Shinobi
Hokori Mai
Assasin Senju
Akio
Bijuu
Yuuki Botan
Kaomi
Ex Libris
Junka
Yomi Hikikomori
Ayame Takahashi
20 posters

Strana 1 z 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down

Ulice Empty Ulice

Příspěvek pro Ayame Takahashi Sat Jul 13, 2013 9:21 pm

Mnoho lidí si myslí, že Tsukigakure je pouze tichá vesnice, ale zdání klame. Na ulicích je zde rušno. Lidé nakupují, procházejí se s přáteli, nebo prostě proplouvají davem.
Vedle hlavních ulic jsou zde malé uličky, plné tajemných zákoutí.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi

Počet příspěvků : 203
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Yomi Hikikomori Wed Jul 17, 2013 9:57 pm

Byla noc. Popřála jsem neznámému kolemjdoucímu dobrý den, protože byl starší než já a já byla slušně vychovaná. Zřejmě ale necítil potřebu to opětovat a spěchal dál.
Lidé dnes nemají vychování!
Pokrčila jsem rameny a posadila jsem se na jednu z laviček. Líbilo se mi, jak svítí hvězdy. Zajímalo by mě, jestli se na ně dívá někdo, kdo ví, co by se dnes ještě mohlo stát zajímavého. Vzhledem k tomu, že už za chvíli bude svítat, by toho mohlo být ještě mnoho. Musím nějak získat slávu, proto je třeba víc a víc zajímavých situací. Rozhodla jsem se, že hned, jak začne svítat, se vydám za Tsukikage. Zatím jsem se bavila sledováním cizích lidí, ale takto brzy jich tu chodilo velice málo a tak se mi za chvíli z nudy začaly klížit oči. Domů se mi nechtělo. Lehla jsem si na dřevo a s rukama za hlavou, nohama překříženýma, pokračovala v předchozím zpytování hvězd. Měla jsem takovou podivně línou náladu na to, jak jsem byla obvykle energická. Všichni měli nějakou misi, jen já se tu toulala bez vyššího cíle. 
Až na to, že musím získat slávu.
Jakmile jsem si to připomněla, cítila jsem se lépe. Mnohem lépe. Spokojeně jsem zívla. Nebylo mi vůbec hloupé se sem tam vyspat venku, čerstvý vzduch mi dělal dobře. Lepší, než být zavřená mezi čtyřmi stěnami. Ale ještě se mi spát nechtělo. Chtělo se mi sledovat tmu a chytat svítící mušky. Zatím mi každá unikla nebo chcípla.
Yomi Hikikomori
Yomi Hikikomori
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 95
Registrován : 16. 07. 13
Age : 29
Location : Suna/Oto

Návrat nahoru Goto down

Ulice Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Yomi Hikikomori Thu Jul 18, 2013 8:48 am

Probudil mě jakýsi brouček, který si z mé ruky udělal most a snažil se po ní vylézt až k mému obličeji. Určitě takový zákeřný plán měl! Jakmile jsem si to uvědomila, zaječela jsem na celou Tsuki a rychle jsem ho ze sebe setřásla.
A tak jsem tam o pár vteřin později stála naprosto probuzená a popřála kolemjdoucím šokovaným mým chováním dobrou noc, abych se mohla vydat někam jinam.
Hmyz. Není nic zákeřnějšího!
Možná půjdu hned za Kage. A možná taky ne.

//Přesun
Yomi Hikikomori
Yomi Hikikomori
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 95
Registrován : 16. 07. 13
Age : 29
Location : Suna/Oto

Návrat nahoru Goto down

Ulice Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Anonymní Mon Jul 22, 2013 7:17 pm

Znudene a s nezáujmom som prechádzal po uliciach. Bolo tu dosť rušno, čo mi nerobilo dobre. Preto som si vyhliadol nejakú vysokú budovu, na ktorú by som si mohol ísť. Nakoniec som si našiel celkom veľkú budovu a bez problémov som na ňu vyliezol, ale tak aby ma videlo čo najmenej ľudí. Keď som vyliezol arogantne som sa usmial sám pre seba a nakoniec som si tam na tej veľkej budove sadol na okraj. Po chvíli som sa zo sedu dostal do ľahu a pokojne som si tam užíval len mierne ticho a neprítomnosť ľudí. Nič lepšie som si nemohol priať.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Junka Mon Jul 22, 2013 7:42 pm

Prováděla jsem jednu z mých oblíbených činností...
Skákala jsem ze střechy na střechu abych si zkrátila cestu, protože jít ulicí by nebylo cool!
Při další obřím skoku jsem pod sebou někoho zahlédla a při dopadu na kraj střechy už se neodrazila na další.
Hmm?
Naklonila jsem hlavu na stranu a chvíli ho sledovala.
Nemá moc přátelskou auru...ale což.
Přišla jsem až k němu až jsem nakonec stála nad ním a spojila ruce za zády.
"Hoj."
Usmála jsem se na něj přátelsky.
Junka
Junka

Počet příspěvků : 176
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Anonymní Mon Jul 22, 2013 7:50 pm

Niekto sa zastavil zrovna na streche, kde som ležal, to nebolo dobré.
*Môj zlatý pokoj bol práve narušený. To si tu naozaj človek žiadne pokojné miesto nenájde?
Pomyslel som si a párkrát som žmurkol a rozmýšľal som kto to môže byť. Hlavne som dúfal, že to je niekto, koho posiela Tsukikage, aby ma našiel, keď že som sa pri nej dlho neukázal. No hlavne som nechcel, aby to bola nejaká ukecaná tvrdohlavá ženská. To by mi tak trebalo ...
"Čo chceš?"
Povedal som nezáživne, stále som bol v tom mojom ľahu a pozeral som sa na ňu celkom s nezáujmom a znudene.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Junka Mon Jul 22, 2013 7:56 pm

Co chceš... Pff to je teda fakt milé.
Nenechala jsem se ale rozhodit, znala jsem i horší lidi.
"Vlastně nic konkrétního."
Dala jsem si pramínek za ucho a dál se usmívala.
"Já jen, že na střeše moc lidí nepotkávám. Většinou tu jsem jen já tak jsem se chtěla kouknout kdo tu je. Jsem Junka"
Představila jsem se a dřepla si abych na něj nekoukala z takové výšky.
Junka
Junka

Počet příspěvků : 176
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Anonymní Mon Jul 22, 2013 8:04 pm

Ona sa proste nenechala odradiť a hneď vlastne začala niečo kecať. Ach jaj bolo mi toto treba?
"Ja som ťa o spoločnosť nežiadal, takže môžeš odísť. "
Povedal som namyslene a ruky som si dal pod hlavu. Stále som si tam tak ležal a nič iné som ani nerobil.
Len som sa tak usmieval a dúfal som, že mi dá pokoj táto Junka. Proste pravidlá klanu som mal už vpísané do môjho myslenia a tak som sa podľa nich aj správal.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Junka Mon Jul 22, 2013 8:11 pm

Chjoo
Odhodlaně jsme se zazubila a dál tam tak skvěle dřepěla.
"Já vím, zas tak blbá nejsem."
Poznamenala jsem a sledovala ho.
"Neumíš se normálně usmát?"
Šťouchla jsem mu ukazováčkem do tváře a názorně se usmála.
Já takových lidí jako byl on potkala celkem dost, ale nikdo nemůže být takový od narození ne?
Každý k tomu měl důvod takže jsem si jejich chování moc osobně a k srdci nebrala.
Junka
Junka

Počet příspěvků : 176
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Anonymní Mon Jul 22, 2013 8:18 pm

"Né, nemám na to dôvod."
Zarazil som jej otázku svojou odpoveďou. No Junka mi pripomínala Mao, povahovo. Nejako takto sa správala, ale to že som jej vtedy veril bola chyba. Túto chybu som nechcel urobiť aj teraz.
Nechápal som jedno, prečo sakra so mnou stráca čas? Určite toho mala dosť čo na práci, ale ona so mnou stráca čas. No neusmieval som sa, len som mal stále na tvári ten svoj výraz nezáujmu. Nemal som dôvod sa s ňou rozprávať alebo sa s ňou zbližovať. Proste ma ani nezaujímala.


Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Junka Mon Jul 22, 2013 8:25 pm

"Kecy.."
Odpálkovala jsem najednou chladně jeho tvrzení a pak přešla zase do úsměvného módu.
"Každý má aspoň jeden důvod ale někteří.." odmlčela jsem se, " si to nepřiznávají."  
Když mě nechal šťouchnout mu do tváře tak jsem rovnou přidala i druhý ukazováček abych mu zvedla koutky do úsměvu.
Jeho arogance a nezájem mu ale přímo sršela z očí, takže to vypadalo dost komicky.
Nakonec jsem dala prsty pryč aby se mu koutky vrátily do jeho "odpal náno" šklebu a protočila očima.
"Nemusíš mi to ani říkat, většinu věcí které si myslíš si umím představit. Takže ti rovnou řeknu, že se nehnu."
Informovala jsem ho a podrbala se ve vlasech.
"Řekneš mi aspoň jméno?"
Junka
Junka

Počet příspěvků : 176
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Anonymní Mon Jul 22, 2013 8:35 pm

Ona si proste nedala pokoja a musela ma otravovať, čo som komu urobil, ak by som mohol, tak by som ju zhodil dole, ale to som nemal povolené a nechcel som ju zabiť. To by som mal zbytočne problémy, o ktoré som nestál. Na chvíľku som zatvoril oči a potom som ich otvoril. Stále tu bola, aká to škoda.
"Hovoril som, že môžeš odísť a nie, že tu máš ostať."
Odpovedal som chladne a potom som pretočil očami. Stále tu bola a jej prítomnosť ma navonok netešila.
"Moje meno nezistíš. Nechcem s tebou mať nič spoločné."
Povedal som ďalšiu chladnú vetu. Proste som nemal náladu sa s ňou tu zaoberať. Vlastne takú náladu som nemal nikdy.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Junka Mon Jul 22, 2013 8:43 pm

"Ó pán je hluchý. NE-HNU se odtud."
Pro jistotu jsem mu to jedno slovo vyhláskovala a pousmála se.
"Dobře, tak já budu hádat."
Oznámila jsem mu a objala si kolena.
"Aki, Akio, Dai, Danno, Hiroki, Isamu, Katsu, Miki, Nobu, Ryo.. oh počkat."
Zamyslela jsem se a pak se vítězoslavně usmála.
"Ryo znamená chladný, nebo osvěžující. Budu ti říkat Ryo-kun dokud mi neřekneš sám svoje jméno."
Znova jsem se usmála spokojená sama se sebou a zkusila si jak to zní.
"Ryooo~kun."
Junka
Junka

Počet příspěvků : 176
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Anonymní Mon Jul 22, 2013 8:51 pm

"Ryo je na mňa veľmi nepresné, už len preto, lebo ja vôbec nie som chladný. Len mám takú povahu."
Povedal som znudene, vôbec som sa zrovna neusmieval, len som si nahlas povzdychol. Ona tu naozaj chcela zostať. Navyše Ryo bolo strašne nepresné meno, ovládal som lávu, preto to na mňa nepasovalo.
"Super fajn, urobíme to takto. Ty sa odtiaľto nepohneš ako si hovorila a ja..."
Nedopovedal som ani a prevalil som sa na bok, potom som sa postavil šiel pár metrov zas som si ľahol a dal ruky pod hlavu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Junka Mon Jul 22, 2013 8:55 pm

"Chyba!!" Zahlásila jsem za ním když přešel o kousek dál.
"Nemyslela jsem v tomhle případě chladný ale osvěžující. Myslela jsem tím, že taková osoba se jen tak nepotká a v dnešním stereotypu je to osvěžující někoho jako jsi ty potkat...takže proto Ryo."
Upřesnila jsem to a opravdu jsem se z místa nehnula, jen jsem si normálně sedla do tureckého sedu.
Mluvit jsem na něj mohla i odsud.
"Kolik ti je? Ne počkat, neodpovíš..já zas budu hádat. 20? Myslím že to by šlo..."
Junka
Junka

Počet příspěvků : 176
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Anonymní Mon Jul 22, 2013 9:00 pm

Začal som ju ignorovať dúfajúc, že to pomôže a že si budem konečne dať odpočinok na streche budovy. Ona proste len kecala niečo a ja som si toho nevšímal. Len tak som si to ležal a v duchu som si želal, aby tento plán vyšiel a dosiahol by som svoj vysnený pokoj, inak by ma asi šľahlo a normálne by som jej všetko povedal. Mohol som si ešte ďalej odsadnúť, ale nechcelo sa mi vstávať. Preto som si tam len tak ležal a ignoroval ju.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Junka Mon Jul 22, 2013 9:14 pm

Můj úsměv trochu potemněl když mě i nadále ignoroval.
Mlčela jsem a sledovala ho.
Přemýšlela jsem co se mu asi stalo, že je takový. Výchova v klanu? Zlé dětství? Zrada?
Chjoo
Odvrátila jsem od něj oči a chvíli čučela na druhou střechu přes ulici.

Junka
Junka

Počet příspěvků : 176
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Anonymní Mon Jul 22, 2013 9:19 pm

Konečne zmlkla a celkom mi to prišlo vhod. Napadlo ma, čo tak ju trochu podpichnúť?
"Kam vyprchala tvoja energia?"
Opýtal som sa celkom pokojne. Ta namyslenosť mi z hlasu zmizla, ale to neznamenalo, že sa s ňou budem hneď baviť. Proste som ju chcel len trošku podpichnúť.
Zatvoril som oči a len tak som sa tam povaľoval, nič sa mi nechcelo a zrejme ma ani nikto nemal náladu otravovať okrem Junky.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Junka Mon Jul 22, 2013 9:22 pm

Když promluvil zase jsem se rozzářila s pohledem "já to věděla!"
"Héé, ale neměl by jsi být spíš rád že jsem byla ticho? A nebo vlastně chceš aby tě aspoň někdo otravoval?"
Zazubila jsem se na něj a pořád seděla na místě takže jsem musela mluvit víc nahlas.
"Ryo-kun, co rád jíš? Já třeba jahody, awr..jak já bych pro ně zabíjela."
Na chvíli jsem se zasněně koukla na oblohu kde jsem teď viděla stovku jahod.
Junka
Junka

Počet příspěvků : 176
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Anonymní Mon Jul 22, 2013 9:31 pm

"Ja ani neviem."
Povedal som si potichu sám pre seba na jej prvé otázky. Čo som to vlastne hovoril? Som dostal slabú chvíľku alebo čo? No asi som nebol v poriadku. Vždy som bol happy, keď bolo ticho a bol som sám, ale teraz mi asi naozaj hrablo. Mal by som sa dať vyšetriť či nemám horúčku alebo niečo také. Určite ma niečo hrýzlo a teraz som bol dáky čudný. Každopádne som potom ešte jej dokonca aj odpovedal.
"Já ani neviem asi pomaranče, jahody a ramen. Potom mám rád vychladenú kvalitnú whiskey.. a "
Zrazu som sa zasekol a uvedomil som si, ako sa správam. Snažil som sa s ňou rozprávať, kam sa podela moja namyslenosť. Proste som zmĺkol a nič som nehovoril. Zas som sa začal tváriť namyslene.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Junka Mon Jul 22, 2013 9:40 pm

S širokým úsměvem jsem ho poslouchala.
Wau..umí mluvit! paráda
Omm ramen jsem taky milovala, ostatně jako skoro všechno jídlo.
Jediné co jsem z toho co řekl neměla ráda byla whiskey.
Když se zasekl mlčky jsem se zvedla a seskočila ze střechy.
Rozeběhla jsem se uličkou ke svému cíli.
Doufám, že nikam nepůjde. I když podle všeho by to pro něho byl zbytečný pohyb navíc.
Doběhla jsem ke stánku a koupila košík jahod.
Spokojeně jsem vyskočila na menší stříšku a z ní pak na větší a doskákala až na tu střechu kde byl.
"Společnáá věěc." Zašveholila jsem a dřepla si zase u něj.
Položila jsem košík na zem aby si vzal a sama si začala pochutnávat.
Junka
Junka

Počet příspěvků : 176
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Anonymní Mon Jul 22, 2013 9:52 pm

Super vypadalo to veľmi dobre, keď odišla. Už som sa tešil, že budem mať pokoj a nikto ma tu nebude trápiť, ale ona sa vrátila s nejakým košíkom. To nebolo dobré, vôbec nie. Zistil som, že tam boli jahody. Nič horšieho sa mi nemohlo stať. Táto Junka vedela čo na mňa platí, bola to taká roztomilá mrcha! No proste som sa posadil a pozrel som sa jej do očí. Následne som nakukol do košíka s jahodami. Tie som mal teda naozaj rád. Neodolal som a musel som si zobrať.
*Práve som sa upísal diablovi
Pomyslel som si, zároveň som sa samozrejme napchával jahodami. Asi som nemal dostatok spánku, takto som sa takmer nikdy nesprával. Takmer.
"Inak mňa volajú Rei a mám 21 rokov."
Povedal som a ďalej som jedol tie sladučké jahôdky.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Junka Mon Jul 22, 2013 9:58 pm

Spokojeně jsem se chystala zakousnout do další jahůdky když se zvedl.
Trochu jsem sebou cukla, protože jsem myslela, že odejde.
Po tom co přesunul svůj pohled od mých očí k jahodám udělala jsem to samé a zase se usmála.
Hehéé
Snědla jsem tu jahodu a vzala si další.
"Rei a Ryo trefila jsem aspoň počáteční písmenko Rei-kun."
Šťastně jsem se uculila a ještě víc když jsem i ten věk skoro trefila.
"Tak.." Zahuhlala jsem a polkla načež jsem se natáhla pro další.
"...v tvém věku hádám, žeeee Jounin nebo Anbu a dneska máš volno?"
Junka
Junka

Počet příspěvků : 176
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Anonymní Mon Jul 22, 2013 10:04 pm

Tie jahody boli otrávené, zrazu som sa s ňou normálne začal baviť!
"Ja som Jounin."
Zobral som si ďalšiu otrávenú jahodu, ktorá chutila tak skvelo. Hneď som ju vložil do úst a pekne som si ju zjedol.
"Eeeh, voľno jak voľno. U Tsukikage som sa neukázal krátku dobu, ale neposiela po mňa nikoho, takže jej to asi ani nevadí. "
Uškrnul som sa a potom som zjedol ďalšiu jahodu.
"Ty si taktiež Jounin?"
Opýtal som sa a naďalej som jej pojedal jahody.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Junka Mon Jul 22, 2013 10:17 pm

"Heh jo jsem. Já se kage vyhýbám, nechci žádnou misi ale brzo tam budu muset zajít aby věděla, že pořád žiju."
Zakřenila jsem se a snědla další jahodu.
Už jsem měla pro kage vymyšlenou i dobrou výmluvu!
Snědla jsem další a usmála se na něj.
"Bolelo to?"
Ukázala jsem na jeho piercing a zvědavě ho sledovala.
Junka
Junka

Počet příspěvků : 176
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru