Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NÁMĚSTÍ A ULICE

+32
Crystal Takaishi
Akasuna no Ruki
Shinobi
Nizashi Shiroi
Shiro Ochita
Killunia
Akemi Kagayaki
Kuroashi Sanji
Haru Iburi
Takeshi Kenpachi
Kirin Yakushi
Reina Kana
Rei Casius
Kaiji
Tobei Miyoshi
Katashi Aokawa
Natao Hyuurai
Dino
Fili RyoGui
Yorimi Sonoe
Ken Hiashi
Kisuke Uchiha
Aloi Senfai
Yasuhiko Nishiwaki
Masao
Kohaku Michiyo
Seishin Yuna
Taiki Nobu
Sato Keiko
Atsuka
Nukenin
Kagayaki Rin
36 posters

Strana 12 z 16 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Next

Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 12 Empty NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Kagayaki Rin Thu Jul 18, 2013 10:37 am

First topic message reminder :

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 12 1z35aiu
Kagayaki Rin
Kagayaki Rin
Nanadaime Raikage
Nanadaime Raikage

Počet příspěvků : 122
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 12 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Haru Iburi Thu Aug 21, 2014 10:39 am

Reina mohla byť prekvapená vďaka tomu, že tu bolo pomerne už veľa shinobi. Pri jej minulom útoku tomu tak nebolo. Jej minulý útok vyprovokoval Kumogakure k zvýšenej ochrane a preto boli v priebehu pár minút doslova obklopený shinobi a Anbu z našej dediny. Dokonca aj samotný veliteľ Anbu sa tu ukázal ale celú túto situáciu zatiaľ len pozoroval. Vydal príkaz, aby im zatarasili cestu. Tentoraz si úlohy rozdelili. Shinobi s kumogakure hasili domy a snažili sa chrániť ľudí. Dokonca z jednoho domu vybehlo malé nevinné dievčatko v plameňoch, ktoré s plačom utekalo preč. Našťastie ju uhasili ale na svojom malom telíčku bude mať popáleniny do konca života. Keď toto spatrili shinobi z Kumogakure doslova ich to rozhnevalo a chceli tých výtržníkov zastaviť.

No oni už svoju úlohu mali a museli to nechať na Anbu. Únikovú cestu, ktorú by mohli mať bola posiata členmi Anbu. Tentoraz sa sústredili na polapenie. Keď bola Killunia a Reina pri sebe naskákali na nich minimálne 5ti anbu. Dvaja z nich poskladali pečate a aj na Reinu a Killuniu použili genjutsu shibari.
V tom okamihu vedľa Reiny aj Killuni pristálo 6 obrovských kovových tyčí. 3 okolo Reiny a 3 okolo Killuni. "Raiton: Kaminari Shibari!!". Okamžite sa okolo nich zdvihla Raitonová stena z bokov aj z vrchu, ktorá ich mala uväzniť. Túto techniku previedli ostatný 3ja Anbu.  Boli v tom, že ich telá boli pod vplyvom paralýzy.Lenže veliteľ Anbu si to nemyslel a objavil sa tam on sám osobne. Poskladal pečate a s tejto väzniacej techniky na oboch Shinobi z Konohagakure vyšľahli blesky, ktoré ich mali taktiež paralizovať. "Buďte v pozore a ostaňte rozmiestnený podľa plánu." Nechceli nechať nič na náhode. Potrebovali ich polapiť, aby sa už nestalo, že zaútočia zasa. Nechápali len jediné, prečo sa rozhodla Konohagakure zaútočiť, keď s Kumogakure mala naozaj veľmi dobré vzťahy.


Naposledy upravil Haru Iburi dne Thu Aug 21, 2014 1:38 pm, celkově upraveno 1 krát
Haru Iburi
Haru Iburi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 66
Registrován : 09. 06. 14
Location : Kumogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 12 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Shiro Ochita Thu Aug 21, 2014 12:55 pm

Predsa tu bol niekto kto úplne rozbil celú formáciu Kumogarkuských vojenských jednotiek ktoré mali v pláne povolať na obranu Kumogakure. Útok ktorý započal na našu dedinu bol rýchly, a pomerne smiešny, pretože tu takmer nebolo nikoho okrem pár jedincov z podľa všetkého inej zeme. Bolo to nie len smiešne, ale naozaj trúfalé zaútočiŤ na najsilnejšiu dedinu čo sa týkalo vojenskej sily, dedinu ktorá je známa svojou obrovskou loajálnosťou, čo vždy viedlo k tomu že pri obrane naších hradieb sme nikdy nemysleli na vlastnú bezpečnosť ale práve na bezpečnosť dediny a ostatných. Dnes sme nebojovali o hradby Kumo, ale o ľudí ktorý žili za nimi. Čo však Reina nečakala úplne, bola krvavá kaluž na zemi, ktorá bola neďaleko nej. Aj keby sa vyhla útoku Anbu jednotiek, tomuto sa vyhnúť nedalo, pretože to bola predsa len obyčajná kaluž krvi, kto by ju upodozrieval.

"Človek musí byť naozaj buď obrovský génius, alebo fakt sprostý ak urobí niečo takéto.." Pousmial som sa, v okamihu kedy som sa zdvihol zo spomínanej kaluže krvi a očami, krvavo červenými očami podliate spomínanou krvou som sa zahľadel Reine do očí. Usmieval som sa, ale bol to úplne iný úsmev aký sa dalo predpokladať, bol to určite sadistický a úplne arognatný úsmev spojený s nadmernou dávkou šialenstva a ukážky toho aký mám zničený mozog pod následkom schopností ktorými som oplýval. "Ale podľa tvojho výrazu v tvári si myslím, že je to tá druhá možnosť.." Vysmiať súpera ktorý mohol byť jasne aj silnejší, to bola moja partia, neštítil som sa byť arogantný ku hocikomu, vždy som sa spoliehal totiž na môj um a svoju schopnosť dobre si vypočítať ťahy, takže som dokázal ako tak obstáť aj proti tak silným Shinobi aký teraz stáli proti mne. Môj úsmev však ostal mrazivý ako doteraz, len v samotných rukách sa mi z krvi vytvorili podivné čepele, na oboch rukách, čepele o veľkosti ruky a tie sm namieril na Reinu, vyzývajúc ju na súboj. Bolo to jasné, buď bude bojovať alebo nebude, ale odtiaľ ju odísť nenechám.
NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 12 666
Shiro Ochita
Shiro Ochita
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 17
Registrován : 23. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 12 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Nizashi Shiroi Thu Aug 21, 2014 3:06 pm

Bylo opravdu vtipné jak se tu seběhlo tolik jednotek, kteří se vrhali na přeměněnou Reinu a Naomi. Cikánská taktika, přesila na jednoho. Bylo na čase abych se do toho vložil já. Neměl jsem za sebou žádné jednotky díky tomu, že jsem je zdržel a udělal bordel u vězení takže nečekali, že se dostanu zrovna se a zrovna i tak brzo. Viděl jsem jaká je situace, a proto jsem se rozhodl zasáhnout. Taktiku Shira a ANBU jednotek jsem překazil v jediném okamžiku. Nikdo nečekal, že se nepřátelům objevím za jejich zády. V ten moment kdy útočili jsem se já objevil ve vzduchu abych pojmul oblast. Využil jsem techniky Raiton: Jibashi, která zasáhla sesílatele, kteří šli pod takovou technikou k zemi, jenže tím to neskončilo. Blesky udeřily i do země a tak se mohlo stát, že trefí i zbytek skupiny. Shiro zřejmě nečekal, že si ho někdo všimne. Taky že nevšim kvůli té kaluži, jenže blesk zasáhnul i tu kaluži krve, která je ideálním vodičem elektřiny. Já jsem tak díky této strategii přistál vedle Reiny a Naomi. " Jdu pozdě? " Zeptal jsem se, hrdina vždy přichází na poslední chvíli.
Nizashi Shiroi
Nizashi Shiroi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 12 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Reina Kana Thu Aug 21, 2014 3:25 pm

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 12 2ugm6n5
Nečekala jsem, že budou až takhle aktivní, zřejmě jsem je minule hezky motivovala. Připomínalo mi to staré dobré časy. Nicméně nikdo nemohl vinit sharingan ve kterém byl můj rinnegan, že prohlédl pečetě na genjutsu a okamžikem brala Killuniu za ruku a odskočila s ní na vedlejší střechu. Rudé oči mi zářily na dálku.
"Velice pozdě." pronesla jsem naštvaně. Nicméně nám nahrál do karet. Během toho chaosu co udělal jsem vyťukala rychle pečetě. Moje podoba se náhle změnila na Tobira Senju.
NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 12 24qpbg6
Promiň synovče, ale díky tvé podobě budu moci používat alespoň základní techniky.
"Pro dnešek toho máme dost, otec bude spokojen. Odcházíme." pronesla jsem.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 12 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Killunia Thu Aug 21, 2014 3:39 pm

Byli rychlí. Hodně rychlí. A také jich tu bylo hodně. Při tolika ANBU jsem se bála o svůj vlastní život. A ten strach zesílil, když jsem zjistila, že se nemůžu hýbat.

Tak, a je po mně, pomyslela jsem si zoufale a zavřela jsem oči, čekajíc na smrt. Ale to by tu nesměla být Reina a Nizashi, který se tu vynořil z ničeho nic. Naštěstí dokázal zabavit ty, kteří se na nás pokusili zaútočit a Reina mě dostala na cizí budovu, do relativního bezpečí. A přeměnila se na osobu, kterou jsem si z Konohy pamatovala docela dobře. Tobiru-san...
"Musíme se odtud dostat a já mám docela dobrý plán útěku..." pronesla jsem tiše směrem k Reině. Naznačila jsem rukou Nizashimu, aby nás následoval, a praštila jsem do země, čímž jsme se propadli o patro níž. Nikdo, nikdo na světě by to nemohl čekat.
Jakmile jsme byli v bezpečí budovy, složila jsem co nejrychleji pečetě na Kuchiyose a přivolala jsem Makiho. Ten se chvíli divil, co mám za podobu, ale jakmile jsem mu dala rozkaz na nalezení vhodného místa na teleport, neváhal ani vteřinu.
"Máte štěstí," řekl, když ve schodech patra otevíral otvor do dračího světa. "Chakra je nestálá a chtěla utéct pryč, ale naštěstí jsem byl ještě dost rychlý na to, abych to stihl. Nejedná se o nejlepší místo k vytvoření teleportu, protože pod sebou máte prázdno, ale myslím, že pokud chcete utéct, bude to jedno. A podle toho, co jsem viděl, je pod námi spousta lidí, co vám jde po krku..." Lehce jsem se pousmála a ukázala jsem Reině, že má jít do otevřeného portálu.
"Já tu ještě počkám na Nizashiho," odvětila jsem a zamračila jsem se. Poté jsem se otočila k otvoru ve střeše, připravená se postavit jakémukoli nebezpečí, které by se sem mohlo dostat.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 12 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Shiro Ochita Thu Aug 21, 2014 3:53 pm

Bola to v skutku zaujímavá technika, ktorú vytvoril neznámy Shinobi ktorý sa tu pravdepodobne objavil len na základe jeho nutnosti sa dostať do akejkoľvek situácie aby tam podľa všetkého ukázal svoju silu, no napriek tomu bolo nutné poukázať že na námestí kde možno horelo sa nachádzala už valná časť jednotiek Kumogakure. Možno pozabudol aj na fakt že práve v tejto oblasti sa už nachádzalo aj dostatok Senzibilov ktorý dokázali iste využiť svoju čakru aj pre iné účely ako nato aby ňou zavadzali. Ale čo sa týkalo mňa, bolo až nemožné aby som si nepripravil nejaký záložný plán nato, aby som sa nedokázal uhnúť prekvapivému útoku.

"Áno ideš.." Prehovoril som neďaleko nich, držiac v ruke kunai a len s naozaj bláznivým úsmevom pri ktorom bolo jasné že nemám všetkých 8 pokope, som sledoval ako sa Reina snaží stiahnuť z dediny, ktorá ju však nemienila len tak dostať preč. Pohľad som mal práve na Reine, ignorujúc fakt že sa na scéne objavil nejaký šašo ktorý v postoji "Som hrdina" sa snažil zakryť svoje skutky kedy jeho činy spôsobili smrť nevinným obyvateľom tejto dediny. Bolo až smiešne sledovať ako sa tu všetci traja Konožský Shinobi zhŕkli, potom som sa však len nahlas zasmial, derúc zo seba naozaj zvláštny smiech ktorý bol trochu spojený s mojou rozpoltenou osobnosťou. "Aby sem Konoha poslala tri beznádejné prípady na útok, mi pride vskutku biedne, ale nemyslím že rozkaz k ústupu ti bude k niečomu platný.." Ďalej som ignoroval fakt že tu dokonca bol Shinobi ktorý vďaka Raiton čakre dokázal moje techniky dosť ničiť, nebol som totálny hlupák aby som proti niekomu takému bol. Práve vodivosť svojej krvi som použil aby som smer toku jeho Raiton čakry presmeroval k zemi a tak som vlastne jeho Raiton vyblokoval, aj keď ma to stálo isté popáleniny, nebolo to nič vážne čo by nevyliečila dávka poriadneho Burbónu. Stačilo sa proste prepadnúť pod zem, do diery ktorú vytvorila samotná Killunia, vďaka čomu mi dala dosť dobrú šancu vyblokovať Nizashiho útok. Naďalej som ostával v pozícii človeka, ktorý sa vyžíva vo vysmievaní sa zo súpera, ale taký som už bol, nehľadiac na fakt že som patril k veliteľovi mučiacej jednotky v Kumo. Vedel som však že bez pomoci ANbu jednotiek to teraz nezvládnem, avšak tento útok im nebude tolerovaný. Neodídu odtiaľ celý. Teraz som tu možno stál sám, pri ich podivnom portále, ale bolo nadmieru jasné že ak budú chcieť utiecť, budú musieť ma zabiť. "To už utekáte? Prišli ste sem, urobili haló, haló a zdrhnete? Zase tie vaše Konožské veľké reči a skutek utek?" Z hlasu však poznali iróniu, nech som bol aj sám, vonku bola stále obrovská časť našej armády, a ja som vďaka tomuto činu začal pochybovať o Konohe. Avšak pocítil som okamžite padajúce piliere a hneď som vedel čo majú v pláne vonku. Moje telo potiahla krv, ale úplne inak ako čakali, nie krvavá ale práve, tuhá forma, ktorá sa pritahla k zemi. Vyzeralo to divne, ale ja som vedel čo bude následovať a nemienil som sa nechať uškvariť.
Shiro Ochita
Shiro Ochita
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 17
Registrován : 23. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 12 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Shinobi Thu Aug 21, 2014 4:02 pm

Dorazila další posila Kumogakure no sato.
"Raigen: Raikouchu!" následovala taktika Kumogakure no sato. Tato genjutsu technika je měla oslepit, dokázala oslepit ve válce i Juubiho, takže na rinnegan i na ostatní působila.
NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 12 Raigen_Raik%C5%8Dch%C5%AB_
Další skupinka poskládala pečetě a vytvořila další techniku, která následovala zákonitě po té předchozí.
"Ranton: Raizaa Saakasu!" NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 12 288488693
Nyní spojili element bouře a vytvořili laser, který je následoval i když se jej pokusily obejít či vyhnout. Nedávalo to smysl, Konoha byla partner v boji..přátelé na život a na smrt..
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 12 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Haru Iburi Thu Aug 21, 2014 4:06 pm

Nanešťastie pre shinobi z Kumogakure  sa tu objavil ďalší ninja, ktorý prekazil plány naším Anbu. Museli prerušiť útok aby sa vyhli útoku, toho ich ninju. Našťastie veliaci Anbu dokázal zachrániť tých, ktorý sa nedokázali vyhnúť technike raitonu nepriateľa a zastavil ju vlastným čiernym raitonom. K tomu, ako už bolo spomínané boli tu jednotky, ktoré dokázali vycítiť chakru nepriateľov a jednému známemu senzibilovy bolo kamžite niečo divné, preto sa dostavil k veliteľovi anbu a niečo mu rýchlo pošepkal. "Veliteľ. Nieje možné, aby toto bol syn samotného Hokageho. Sledujem celú dobu situáciu a pred chvíľou to bol iný shinobi a ja osobne poznám chakru jeho syna. Toto nemôžu byť shinobi z Konohy." Tentoraz to dávalo o veľa väčší zmysel. Predsa len Kumogakure sa veľmi dobre poznala s niektorými ľudmi, ktorí patrili do Konohy, takže to, že sa premenila priamo na jeho syna si len prihoršila. Bývalo Raikage s týmto senzibilom bola priamo v jeho prítomnosti.

Veliteľ Anbu tentoraz zmenil úplne stratégiu. "Nenechajte ich ujsť. Máte povolenie zabiť votrelcov!" Bol si istý tým, že už niesú z konohy a môžu si dovoliť ich zabiť. Teraz už nehrozila vojnová hrozba. Okolo tej skupinky nepriateľov sa objavili obrovské 4 piliere. Anbu stály okolo nich a dokonca pri tom stál aj samotný veliteľ. V ten moment mali byť oslepený, preto ju nemohli ani vidieť, že už bola pripravená. "Raiton: Shichū Shibari" Z obrovských 4 pilierov začali šľahať blesky do skupinky shinobi, ktorí sa prestrojili za Konohagakure no shinobi. Táto technika bola použitá len za jediným zámerom, aby boli usmrtený. Bola pravda, že si stihli otvoriť portál, ktorý ich mohol dostať preč, lenže oslepujúca technika s polu s tým útokom v kombinácii zo shinchu shibari im nedal dostatočný čas na to, aby sa tam mohli len tak dostať. Oprava budov bude určte nejaký ten čas trvať ale veliteľ Anbu si toho bol vedomí a preto vedel, že za tento akt preberie zodpovednosť.
Haru Iburi
Haru Iburi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 66
Registrován : 09. 06. 14
Location : Kumogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 12 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Reina Kana Thu Aug 21, 2014 4:40 pm

V tuhle chvíli mi bylo už úplně jedno. TO že se Ochito opět ukázal před námi mě vážně naštvalo. Nehodlala jsem ale riskovat životy mích lidí. Velitel se mi nelíbil už od začátku, a proto když k němu přišel cizí shinobi jsem ihned reagovala.
"Konec srandy." zrušilo se moje henge a já měla dost času, který jsem potřebovala k mé super nové technice. Vyťukala jsem pečeť a vší silou bouchla do podlahy. Zem kolem nás vyvolalo obrovské zemětřesení. V Tu chvíli co zasáhlo oslepující světlo, které nás zasáhlo všechny, se před námi objevil velký krystalický golem. Byl z rudého krystalu a uvnitř bylo vidět jak pulzuje má chakra. Ve stejnou chvíli se vynořily další dva menší i u nich byla vidět pulzující chakra. Všechny útoky, které potom následovaly, schytaly oni. Jelikož jsme byly v budově a Golemové se objevily kolem nás. Podlahy nevydržely tíhu krystalu takže jsme se já spolu s Killunií i Ochitem propadly až do přízemí i s golemy, kteří to ale ustály.
"Killunio, máš povolení být zlá, ale ustupuj." Laser, který vytvořili shinobi Kumo začal velkého golema propalovat skrz na skrz. Chudák se začal bortit a šel k zemi. Postavila jsem se a na okamžik zavřela oči. Snad tu bude rychle. Dva golemové se postavily přede mě a Killuniu. Natáhla jsem ruku dopředu a pomocí rinneganu k sobě stáhla i Nizashiho. Teď jsme stáli ve formaci dva menší golemové a my tři vzadu.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 12 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Killunia Thu Aug 21, 2014 4:49 pm

Věděla jsem, že je to můj konec, tak jsem své Henge zrušila. Vrátila se mi má pravá podoba, která však vypadala rozzuřeně a divoce. Skoro jako monstrum. Nechala jsem si narůst křídla a přestože jsem byla oslepena, byla jsem připravena bojovat. Ale to už se před nás postavili dva golemové, které vyvolala Reina. Propadli jsme se díky nim do přízemí, čímž jsme se dostali z dosahu Makiho teleportu. Zašklebila jsem se a vycenila jsem na Shira své ostré zuby.
"Máte smůlu, že proti vám stojí drak. A draka není lehké připravit o život..." Pousmála jsem se a vylétla jsem do vzduchu. Pak jsem soustředila veškerou svou energii do jediného ničivého útoku. Celé okolí jsem podpálila, z náměstí se nikdo nemohl dostat po svých. Uzavřela jsem je tu jako v kleci. "Drak je stvoření mocné a nevypočitatelné. A přestože mám lidské tělo, má síla je něco, čemu je těžké se stavět..." Ohnivý kruh, který jsem vyvolala pomocí hořlavin v okolí, jsem pomalu začala stahovat do středu. Ale tam má legrace skončila.
Zatraceně, proč jsem tak slabá? zaklela jsem v mysli, když jsem cítila, jak mi mizí má energie. K ovládání ohně jsem nikdy nepotřebovala chakru, ale vysávalo to mou životní energii. A tak velký kruh ohně bylo těžké udržet. Podívala jsem se pod sebe a zjistila jsem, že Maki pro nás teleport ještě pořád drží.
"Reino-sama, musím ustoupit. Pokud tu budu ještě chvíli, asi se zhroutím. Naveď prosím Nizashiho do teleportu a pak jím sama rychle projdi, než bude pozdě!" zakřičela jsem na blondýnu pod sebou a co nejrychleji jsem se přesunula k místu, kde byl otvor. Přes něj jsem pak ještě vytvořila ohnivou stěnu, takže do portálu nikdo neviděl a nikdo jím nemohl projít.
Ale věděla jsem, že ani já, ani malý drak vedle mě to dlouho neudržíme. Oba dva musí spěchat.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 12 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Nizashi Shiroi Thu Aug 21, 2014 4:58 pm

Stalo se toho hodně, ale naštěstí jsem se dokázal dostat k Reině i Naomi. Bylo to tu opravdu už nebezpečné a my museli nějak opustit toto místo. Já jsem byl asi nejblíže teleportu u kterého už ten shinobi nebyl když se taky propadl, a proto jsem zamířil do něj. " Já teda jdu první, ale hned pojďte za mnou, nebo se vrátím. " Řekl jsem naléhavě na Reinu a zamířil jsem k portálu. Byl tu však oheň, který mi bránil ve vstupu, ale nebál jsem se popálenin. Zůstal jsem čekat u portálu a chystal jsem se jím proskočit.
Nizashi Shiroi
Nizashi Shiroi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 12 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Shiro Ochita Thu Aug 21, 2014 5:14 pm

Bolo to až nadmieru jednoduché, až príliš jednoduché aby som to mohol ignorovať. Golemy, ma nedokázali zasiahnuť, bol som vo forme kedy ma nebolo možno dostať pretože by ma nezasiahol jediný fyzický útok na moju postavu. Nehovoriac o tom že v tejto podobe bolo takmer nemožné aby dokázal nejaký Genín poškodiť moju krv, a tým pádom bolo nemožné aby podpálila krv čo bolo aj chemicky nemožné. Preto pre mňa naozaj jediný problém tvoril len Nizashi ktorý prešiel portálom. Odišiel, odišiel skôr ako ostatný a než prišla Killuinia k portálu aby mohla prejsť ním, zrazu sa pred ňou objavila postava do červena (xDD), celá z krvi. Stála pred ním, nezastavil ju ani oheň a hľadela priamo na ňu, zatiaľ čo Reina sa musela postarať o zvyšok dediny. V okamihu ako sa otvoril portál, nebolo možné ním prejsť, pretože ho poškodila moja infikovaná krv. Bol som pri portále, ktorý okamžite stratil účinnosť pod nátlakom mojej skazenej krvi. To bola moja schopnosť, schopnosť klanu Ochíta.

"Nikam.." Pousmial som sa až milo, avšak moj sadistický a vražedný výraz ostali v mojich očiach, keď moja jediná slabina prešla portálom, cez ktorý sa nemohla vrátiť. Aj keby mohla, pre istotu som sám sa držal na pozore keby sa o niečo pokúsil, len som s určitosťou sledoval Killuniou. Jej techniky boli zvláštne, draci, ohnivý draci, bájne bytosti ktoré by už ani nemali existovať a strašili ma s nimi keď som bol ešte malý a ja sám som sa proti niečomu takémuto postavil. Bol som blázon, ale nebál som sa, ani Reinineho Shoutonu a ani Killunii ktorej čakra práve klesla na takmer dno. Odísť som však ich nemienil nechať, urobili niečo, čo im nikdy neodpustím a len čo ich chytíme a dostanú sa mi do rúk vo vezení, vytiahnem z nich všetko čo budem môcť. "Ste zatknutý.. máte právo držať hubu.. A radím vám aby ste to právo využili, inak ma naseriete.. Odvolajte všetky zvery a ty sa prestaň hrať na posledného vládcu vetra.." Znelo to odvážne, arogantne a hrdo avšak svojim postojom som si bol istý. Nikto ma nezastaví pri pokuse ich zastaviť pred útekom, po tom čo zabili toľko nevinných. Nič na svete sa nemôže stať bez reakcie, taký je zákon, akcia vyvolá reakciu a oni zato čo urobili zaplatia.
Shiro Ochita
Shiro Ochita
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 17
Registrován : 23. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 12 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Haru Iburi Thu Aug 21, 2014 5:49 pm

Technika ich mala zasiahnuť v plnej sile ale akýmsi zázrakom sa im zasa podarilo vyviaznuť. Keď už bola tá budova poškodená začali sa z vnútra prebárať, čo bolo počuť. Preto netrvalo dlho a budova sa pod náporom ďalšieho raitonu, zrútila. Tento útok bol mierený naschváľ na túto budovu, aby padla. Veliteľ anbu vydal príkaz, aby začali okamžite hasiť všetko, čo chytlo od toho silného ohňa. Bol pomerne prekvapený, že dokázala tá dievčina vytvoriť tak ničivý plameň, predsa len, ako ju ohodnotil senzibil, nemala byť tak silná. "Zaplatíte za svoje činy!" Skríkol na ne veliteľ ale na jeho hlase nebolo počuť zafarbenie hlasu, bolo to ako keby bez emócií. Okolo neho začali šľahať čierne blesky. Legendárny čierny blesk bol zasa na scéne a bol pripravený ním zaútočiť na nepriateľov. Predsa len zistil, že útočníkom je všetkým známa Reina Kana, ktorá bola známa po celej Kumogakure dokonca aj samotnému veliteľovi. Preto to už nemohol brať na ľahkú váhu a musel konať rýchlo. Dokonca on sám, mocný veliteľ Anbu z nej cítil rešpekt. Tento útok nebol mierený na nikoho iného než na Reinu. "Raiton: Kuropansa!" Tentoraz mohla byť Killuni v kľude, keďže jediný, kto na ňu maximálne mohol zaútočiť bol Shiro, ktorý im tam zjavne tiež robil pomerne dobré problémy. Lenže v tom tam naskočil ďalší Anbu, ktorý vytvoril pečate na genjutsu, ktoré kedysi dávno použil samotný kabuto. Bolo to genjutsu, ktoré malo uspať nielen Reinu ale aj Killuni. Je možné, že na Reinu fungovať nebude ale na genina by fungovať malo.
Haru Iburi
Haru Iburi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 66
Registrován : 09. 06. 14
Location : Kumogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 12 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Killunia Thu Aug 21, 2014 5:52 pm

//Zlatíčko, portál byl otevřený už pěkně dlouho. Takže ho nemohl zavřít hned poté, co byl otevřen, protože to by neprošel ani Nizashi. ^^ Taky na tebe nešel ANI JEDEN můj útok. A taky, zlatíčko, má chakra nedošla. Chakru mám skoro plnou, protože jsem použila za celou dobu 2 techniky, slovy DVĚ. Energie, to je úplně něco jiného, něco, co mají i neshinobi. ^^ Takže si přestaň překrucovat informace tak, jak se ti to zrovna hodí, jinak tohle všechno nahlásím Sinovi. ^^ Anebo... Anebo ti dám BAN, protože mám adminská práva a přístup do administrace (i když bych to neměla dělat). ^^


Byla jsem zoufalá. Ten, co ovládal krev, okamžitě zavřel portál. Jakmile jím prošel Nizashi. Mě vytáhl ven a rozhodl se, že si zahraje na drsňáka. Já už neměla příliš energie a věděla jsem, že to dlouho nevydržím. Chakra, s tou nebyl problém. Ale s tou zatracenou energií...
"Já si na nic nehraju, idiote..." zavrčela jsem. "Zato ty si hraješ na velkého siláka. Na siláka, co všechno zvládne, všech se zbaví, všechny porazí. Ale věz, idiote, že já nic neřeknu, nikdy. A pokud mě zabijete, nebo se o to pokusíte, nebo pokud mi dovolíte se o život na tomto světě připravit, vaše vesnice zanikne a všichni shinobi s ní. Nezůstane po velké Kumogakure no Sato ani stopa, všechno lehne popelem." Byla jsem si jistá, že by to Killuni stihl. Nebo alespoň tu větší část by stihl. "Sleduj...." Sundala jsem si brnění a levou rukou jsem si zajela do hrudi. Chtěla jsem si vytáhnout srdce, chtěla jsem zemřít. Ale dřív, než se mi to podařilo, mě přepadla únava.
Mé tělo zkolabovalo.
Spadla jsem na zem s rukou pevně zabodnutou v hrudi. Dopadla jsem na svou zbroj. Má kůže byla ještě bledější než předtím. Vypadala jsem jako mrtvá. Umírala jsem a bylo už jen málo šancí, abych se z toho dostala.
Tenhle svět už mě nebavil a já to věděla. Ale nyní.... Nyní jsem ležela na zemi jako hadrová panenka, jako malá mrtvolka, i když mé srdce ještě velice slabě bilo.


Naposledy upravil Killunia dne Thu Aug 21, 2014 6:21 pm, celkově upraveno 3 krát
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 12 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Akasuna no Ruki Thu Aug 21, 2014 5:52 pm

(Doufám že omluvíte mou hloupost, ale doufám že brána nebo stav u ní je špatný, tak píšu rovnou sem)

Po 2 letech cestování a poznávání jsem se vrátil na místo, kde moje cesta započala. Nádherná Kumo, avšak v momentě kdy jsem přišel viděl jsem, že se zde děje šílenství. V hlavě jsem si jen říkal Baka Tatsu buď zas vyvádí šílenství a nebo je tu něco hodně špatně. Situace kolem brány byla šílená, no i tak jsem se dokázal dostat do ulic a zhodnocoval situaci z poza střechy jednoho domu, viděl jsem mnohé ninji jak se mezi sebou rvou a najednou mé oči uviděli ji "Ma-Reina" lehce jsem si řekl pro sebe, nečekal jsem že jí uvidím a už tuplem bojovat, ale při pohledu na ní jsem viděl, že je něco špatně. Po jednom oku mi stekla slza z toho dojetí že jí vidím, ale čast mě chtěla stále přijít za ní a probodnout jejím srdcem katanu. Nevěděl jsem co mám dělat, jak bych se měl zachovat a vlastně ani jsem nevěděl o co tady jde Notak Tatsu honem přijdi a vyřeš to nevím o co tu jde, ale furt sakra Reinu miluješ ne? opět mi tato slova proběhla hlavou a Sharinganem v očích jsem si hlídal pozici, přeci jen si mě lidé mohli splést s nějakým potulným ninjou, nebo i jednoho z útočníků.
Akasuna no Ruki
Akasuna no Ruki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 190
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 12 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Reina Kana Thu Aug 21, 2014 6:25 pm

Golemové stáli předemnou, tudíž první dávku černého blesku schytaly oni a já si stihla všimnout Killunie. Než jsem k ní ale stihla skočit, začala se mě zmocňovat ospalost. Tohle už je moc. Otevřela jsem doširoka rinneganové oko. Genjutsu ihned zrušil. Killunia tam však bezvládně ležela. A zase se dostavil ten pocit. Začali mě pálit oči. Zase ty návaly. Ona je vážně mrtvá a kvůli mě, vystavila jsem nás nebezpečí. Bezděčně jsem na ní zírala... V tu chvíli explodovali oba golemové. S uslzenýma očima jsem se podívala na ostatní shinobi z Kumo. Zamračila jsem se.
"Tak vy na mě s černým bleskem?" zatnula jsem ruce v pěsti. Dostala jsem vztek bude problém znovu se ovládnout. Vyťukala jsem pečetě. Nikdy předtím jsem na kurai shoton pečetě nedělala, ale tentokrát jsem potřebovala svou sílu. Zem se začala mírně chvět a budovy kolem začal obalovat černý krystal nejen budovy ale i lidi. Byla jsem připravená všechno zničit...
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 12 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Akasuna no Ruki Thu Aug 21, 2014 6:28 pm

Viděl jsem co se dělo Takže ta malá holka, tu byla s ní ach bože co si to zas vyvedla. Koukal jsem na situaci a viděl jsem uživatele černého blesku po 2 v životě, avšak u jiné osoby. V tom jsem viděl Reinu o co se snaží Bože nechci to dělat ale musím, jinak tu všichni umřou. Z hluboka jsem se nadechl a odskočil z budovy před Reinu. Byl jsem již vyšší jak ona, starší fyzicky a doufám že i mentálně, měl jsem aji hrubší hlas, ale určitě mě musela poznat. "Dlouho jsme se neviděli Reino" řekl jsem s úsměvem a slzou u očí, ona byla jen jeden z mála lidí, kterým jsem i přes to co se stalo něco cítil a nemohl se na ní podívat sharinganem byl jsem šťastný že vidím tuhle osobu i přes to co jsme si provedli i přes to, že před mým odchodem jsem jí těsně zabil.
Akasuna no Ruki
Akasuna no Ruki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 190
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 12 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Haru Iburi Thu Aug 21, 2014 6:37 pm

Vyzeralo to, že všetko ide podľa plánu a odpor sa nám darí zatlačiť tak, že sa nám podarilo dokonca jednu zneškodniť. Skôr to vyzeralo tak, že sa zneškodnila sama. Veľké prekvapenie prišlo až v tej chvíli, keď sa Reina rozhnevala a všetko naokolo začal obklopovať čierny kryštáľ. Žiadni shinobi si s tým akosi nevedel rady, keďže to ešte nikdy nevideli a nevedeli sa tomu brániť. Dokonca samotný veliteľ anbu si teraz akosi nevedel poradiť, aj keď sa to snažil rozbiť svojím čierným bleskom.
Haru Iburi
Haru Iburi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 66
Registrován : 09. 06. 14
Location : Kumogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 12 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Shiro Ochita Thu Aug 21, 2014 6:41 pm

//Snáď už máš dostatok mojich argumentov o tom čo sa stalo a čo sa nestalo. Nehovoriac o tom že jediné čo som urobil bolo že som sa postavil pred teba xD

Môj pulz sa takmer okamžite zrýchlil a očné zreničky sa mi extrémne rozšírili. Moje srdce začalo byť a moja ruka takmer okamžite zastavila jej pokus o to aby sa zabila. Nemienil som aby zomrela, nie preto že by to bolo ľahké, ale ja som ju na svedomí mať nechcel, nehovoriac o tom že to bol ešte mladý Genín ktorý podľa všetkého len poslúchal rozkazy niekoho z hora. Vojny, presne takéto veci ako robili týto neznámy Shinobi, len ničili svet a zabíjali nevinných. Takéto veci, boli úplne nezmyselné, prečo to vlastne urobili? Prečo chcú ničiť? Pretože je to podľa nich zábava alebo čo tým sledujú keď narušia mierovú idylku v dedine a zničia všetko čo sme sa doteraz snažili vybudovať? Aj napriek týmto faktom, aj keď si predsa všetci tu zaslúžili zomrieť, som ztuhol. Moja krv prestala byť krvou a ja som sa vrátil do normálnej podoby, ignorujúc fakt že sme sa nachádzali v ohni, popáleniny som úplne ignoroval. Vzal som jej telo, okamžite som po ňom siahol a nechal si narásť dlhé krídla, obrovské krvavé krídla, v ktorých pulzovala krv, bolo vidieť cievky a žilky. A namiesto toho aby som ju dorazil.

"Doktora! Potrebujem doktora!" Zreval som, bol to výkrik do tmy, ale stihol som ujsť než sa ma dotkli čierne kryštále. Reina sa snažila zničiť dedinu, toto už nebola schopnosť Konohy. Vzal som jej telo a vyletel z ním z tejto budovy, snažiac sa naraziť na tím medikov aby som im mohol predať Killuinino telo aby ju uzdravili. Po čele mi tiekol pot, nie od ohňa, ale od nervozity. Bolo to jasne vidieť, ako sa ju snažím zachrániť aj napriek tomu že som to nechcel, že sa mi to priečilo. Nechal som si pripáliť telo jej ohňom, tento fakt som ignoroval, aj celú bolesť, bol som na ňu ako mučiteľ zvyknutý. Snažil som sa ju akýmkoľvek spôsobom zachrániť prv než bude neskoro. "Vydrž ty idiot! Prečo si to urobila, aký to malo zmysel zabiť sa? Si blbá? .." Hlesol som, bol to šepot ale dúfal som že prežije. Dúfal som že ešte vydrží tú cestu, bola to zdroj informácií, ale taktiež to bol ľudský život a ja som nemienil padnúť na ich úroveň. Pre nepriateľa sa mi prekopala samotná osobnosť, nechal som si ublížiť.
Shiro Ochita
Shiro Ochita
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 17
Registrován : 23. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 12 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Reina Kana Thu Aug 21, 2014 6:46 pm

Dalo by se říct, že smrt Killunii byla pro mě jako červená pro býka. Nebylo to, že bych mervomocí chtěla zničit vesnici. Nechtěla, jen jsem emocionálně už nemohla, a pak se přede mnou objevil muž. Nepoznávala jsem ho, ale pak promluvil. Och můj bože.... přitiskla jsem si ruce na pusu v němém překvapení. Krystal se zastavil a začal ustupovat.
"Ruki?" vztáhla jsem k němu ruku a lehce se ho dotkla na tváři. Nevěřila jsem vlastním očím. Byl mužnější. Vyrostl. I mě v tu chvíli stekla slza.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 12 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Akasuna no Ruki Thu Aug 21, 2014 6:51 pm

Chytil jsem jí taky za ruku a pak si jí přítáhl k sobě. Chvíli jsem jí držel jen v obětí. Užíval si ten pocit že mám v rukou někoho kdo pro mě hodně znamená " Nebudu se ti omlouvat, ale chyběla si mi " stále jsem jí nepouštěl z rukou, vypadalo to totiž ani že by mě nechtěla nějak pustit. Jen lehkým šepotem jsem jí řekl " Nevím o co se tu snažíš, ale krve už bylo dost, raději odejdi než bude muset zemřít někdo další kromě té malé holky a jiných ninjů, každý z nich má někoho ke komu se chce vrátit, však to sama dobře znáš "
Akasuna no Ruki
Akasuna no Ruki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 190
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 12 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Reina Kana Thu Aug 21, 2014 7:04 pm

Nechala jsem se obejmout sama jsem se ho držela jako klíště. To bylo let, naposledy jsem ho objímala, když mi nesahal ani po ramena. Bylo to neskutečné. Kývala jsem na jeho slova sama jsem neměla co říct. Byla jsem naměkko. Po dlouhé chvíli jsem se od něj odtáhla a znovu ho pohladila po tváři a pak se od něj odtáhla na délku svých paží, abych si ho prohlédla.
"Vyrostl si." usmála jsem se.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 12 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Akasuna no Ruki Thu Aug 21, 2014 7:11 pm

Byl to hřejivý pocit držet jí v náručí, no horší to bude vysvětlovat ninjům z Kumo, ale doufal jsem že Tatsu to pochopí, jen jsem se na ní hodil úšklebek " za to ty furt vypadáš stejně, až na " a v tom jsem se zasekl, protože v tom momentě mi to docvaklo, že není mezi živými již nadále. Byl jsem z toho lehce v šoku a viděl jsem že na bojišti je zmatek a ninjové neví co mají dělat. Tady ti hlupáci potřebujou vedení je tu aspoň někdo kdo má trošku autority? Pomyslel jsem si a díval se na okolo. "Někdo by to tu měl urovnat, stáhni se se svým vojskem Reino pro dnešek je krveprolití dost"
Akasuna no Ruki
Akasuna no Ruki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 190
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 12 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Haru Iburi Thu Aug 21, 2014 7:19 pm

Shinobi z Kumogakure boli jasne vyvedený z miery. Nielen, že si doteraz mysleli, že majú všetko pod kontrolou ale dokonca, že majú na vrch. V tom sa k nim doniesla správa, že cez dedinu prešiel samotný Madara Uchiha. Nevedeli, či sa na nich chystá apokalispa alebo čo, ale Madara a Reina Kana po kope vám zoberie všetku chuť bojovať. Tentoraz na nich neútočili len sa prizerali a čakali rozkazy od kapitána, ktorý tentoraz radšej vyčkával. Situácia bola vážna ba až kritická. Shirovi sa ale podarilo zohnať medika, ktorý sa okamžite ujal tej dievčiny. Možno nebola z našej dediny ale on to neriešil, bol to len medik a plnil rozkazy. Preňho bol Shiro, ako nadriadený, takže sa zbytočne nevypytoval a začal s liečením. Správy o tom, že sa blíži Madara sa dostali až k nim.
Haru Iburi
Haru Iburi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 66
Registrován : 09. 06. 14
Location : Kumogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 12 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Reina Kana Thu Aug 21, 2014 7:40 pm

"Dobrá odcházíme." skočila jsem na střechu k Shirovi a převzala tělo Killunie.
"Já už to převezmu, omlouvám se." pronesla jsem a seskočila zpátky. Omluvně jsem se na ostatní podívala a vycházela hlavní ulicí k bráně. Podle šuškandy ostatních tam měl být už Madara.

(přesun)
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 12 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 12 z 16 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru