Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ONSEN

+3
Natao Hyuurai
Seishin Yuna
Yorimi Sonoe
7 posters

Strana 6 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Goto down

ONSEN - Stránka 6 Empty ONSEN

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Thu Apr 24, 2014 12:06 pm

First topic message reminder :

ONSEN - Stránka 6 30v0u2q
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down


ONSEN - Stránka 6 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sun Nov 02, 2014 5:51 pm

"Řekl kdo?"podívala jsem se na něj s úsměvem.
"Nic ti slibovat nemůžu, odejdu na misi a třeba se z ní už nevrátím."varovala jsem ho. I to se může stát. Ale to nám oběma. ON je ale aspoň ve vesnici.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 6 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Nov 02, 2014 5:55 pm

"Však ty." Aspoň tak som si to pamätal, že niečo také povedala v kancelárii. "O tom radšej ani nehovor, lebo ťa nebudem mať chuť vôbec pustiť aj keď ti v tom brániť nemôžem." Povzdychol som si, potom som sa usmial a dodal som. "Budem dúfať, že sa nič zlé nestane a budeš v poriadku. Predsa len si myslím, že si silná a nezlomná." Akosi mi ani nič iné neostávalo.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 6 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sun Nov 02, 2014 5:59 pm

"Lichotky jo?" šťouchla jsem ho.
"Měla bych mít politickou imunitu, takže snad nic by se mi stát nemohlo kromě možné psychické újmy." z té politiky by se jeden mohl zbláznit.
"Navíc moj eochranka a tvoji muži si nějak moc zakládají na mé ochraně nevíš o tom náhodou něco?"
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 6 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Nov 02, 2014 6:03 pm

"Niektorí ale príliš na takú ochranu nepozerajú." Ona by nemala mať takto nič s dedinami ale možno niekomu leží v krku. "Ja ti neviem, možno niekto neznámi im k tomu dal pádny dôvod." Zatváril som sa tak, že vôbec o ničom neviem.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 6 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sun Nov 02, 2014 6:07 pm

Sledovat s Rukim mě nemohli. Neměli de fakto jak, leda by můj senzibil ... ale to snad ne. I kdyby Diamantové skály byly chráněny, ale její chakrou. Skousla jsem si dolní ret a přemýšlela. Ale přeci kdyby měli podezření, tak to Yotsukimu řeknou. To by se mě už vyptával. Pekelná situace. A nebo ten Rukiho Lev, ale to taky ne, kdo může vědět, že Ruki ovládá Lvi a nemohli si ho s Reinou přece ani spojit. Zhluboka jsem se nadechla a vydechla, abych zaplašila temné myšlenky.
"No nic."
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 6 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Nov 02, 2014 6:18 pm

Ja som tak troška blafoval ale vďaka tomu, čo mi povedala som mal na pláne jej naozaj och-ranku na viac zaobstarať. Lenže to som jej nemal na pláne povedať, lebo by určite namietala. "Tuším si teraz prekonala ťažkú dilemu, že ty robíš niečo nekalé?" Nič som netušil, len som teraz žartoval a kto vie možno sa aj sama prezradí. Pár krát som poklepkal zo všetkými prstami po jej boku, ako keby som nad niečím premýšľal. "Ešte ako som hovoril, že sem vôbec nechodím a vďaka tebe sa to ako pekne mení. Máš tu na to dobrý vplyv." Dumal som nahlas.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 6 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sun Nov 02, 2014 6:20 pm

Vděčná za změnu tématu jsem se toho hned chytila.
"Mám na tebe špatný vliv. Pěkně se tu flákáš." postavila jsem se a chtěla si ještě trochu zaplavat. Uměl mě dobře vystrašit a já zjistila, že mám problémy něco zatajovat nebo lhát. On to začíná poznávat. A co když se objeví zpráva od Reiny ve chvíli kdy budeme spolu. To potom vše praskne. Zatím to vědět nesmí. Nikdo. Dokud neproběhne sraz kage a nezjistím jaká je všude situace.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 6 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Nov 02, 2014 6:30 pm

"Nie som jediný, kto sa poflakuje." Rýpol som si. Nechal som ju sa postaviť, no ja som ostal na svojom mieste aj keď ona si išla plávať. Potom som si vyskočil na kraj a vo vode som mal len nohy. Bol som vo vode pomerne dlho a bol by som už poriadne rozmočený.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 6 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sun Nov 02, 2014 6:39 pm

Přeplavala jsem bazének a plavala zase k němu . Přední jsem se postavila a opřela si ruce vedle jeho boků o bazének.
"Jsme v dost zapeklité situaci Lorde Raikage." usmála jsem se na něho.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 6 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Nov 02, 2014 6:48 pm

"Myslím si, že na nás nemá ale kto nadávať. Však všetko čo máme mať splnené splnené je nie?" Ako bola vedľa mňa prstami som sa jej pokúsil rozstrapatiť trocha vlasy, lenže ich mala v cope, takže to určite príliš nešlo. "Tvoj cop ťa zachránil."
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 6 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sun Nov 02, 2014 6:51 pm

"Mě ? Spíš tebe." nechtěl vědět, co se stane, když si bude hrát s mími vlasy.
"Možná by jsme měli....já teda bych měla vylézt z tý vody než mi narostou žábry." prohodila jsem jen tak.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 6 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Nov 02, 2014 6:57 pm

"Ho hó, to je varovanie, aby som ti nechal vlasy?" Je všeobecne známe, že každá žena bola citlivá na svoj účes a ona určite nebola výnimkou. "Ak je to tak, tak šup hore." Podľapkal som na zem vedľa seba. "Podľa mňa už teraz si celá rozmočená." Povedal som znaleckým tónom a potom som dodal. "Nevyhladlo ti náhodou?" Boli sme tu pomerne dlho, preto som sa pýtal.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 6 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sun Nov 02, 2014 7:00 pm

"trochu jo, spíš mám žízeň." jak tu bylo horko a pára, tělo to dost namáhalo. Vyšvihla jsem se do sedu vedle něj a vyndala z vody i nohy a složila je vedle sebe a opřela se o vzadu o ruce.
"A jinak ano. Kddyž je mám svázané nesmí se jich nikdo dotknout. Protože se to stává málokdy, nerada si je dávám co copu, je to náročné je splést, tak aby to vydrželo." seznámila jsem ho s mím varováním
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 6 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Nov 02, 2014 7:04 pm

Bol tu malý zvonček, ktorý tu bol naschystaný, aby som mohol dať vedieť recepčnej, kedy má doniesť občerstvenie. Preto som vstal a šiel naňho zazvoniť. "Takže ak ich budeš mať rozpletené, tak ti ich rozcuchať môžem?" Netrvalo dlho a po takých 5 tich minútach doniesla na vozíku nejaké jedlo, Poďakoval som jej ona sa na nás takým zvlýštnym úsmevom pozrela a odkráčala preč. V tom vozíku bol  džús dokonca aj víno aj keď teraz bude vhodnejšie niečo s čoho sa viac napije, takže bez alkoholu. "Čo ti s toho podám?" Opýtal som sa keď som stál pri vozíku.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 6 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sun Nov 02, 2014 7:05 pm

"Něco, co se dá pít." řekla jsem a vstala a šla k němu.
"Ten výraz té paní se mi moc nezamlouval, už teď to ví jistě celá Kumo."
lidi jsou drby.
"A nemůžeš mi je rozcuchat." namítla jsem.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 6 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Nov 02, 2014 7:27 pm

"To si potom môžeš vybrať. Je tu akýsi ďžús a víno." Povedal som jej aj keď prišla bližšie tak to mohla vidieť aj sama. "Netreba si to všímať v dnešnej dobe je to úplne normálne. Všetci sú zvedavý a radi sa rozprávaju o veciach, ktoré sa ich netýkajú." Keď som bol ešte u Anbu ja sám som sa dozvedel veľa vecí len s toho, čo rozprávali dedinčania. Ani som to vedieť nechcel, lenže reči sa vždy nejako dostanú do uší. Ja som si pri tom vozíku nalial ďžús, lebo som nemal chuť na víno a čakal som, čo bude chcieť ona, aby som keď tak nalial aj jej.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 6 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sun Nov 02, 2014 7:55 pm

Nalila jsem si také džus a vypila ho na jeden hlt jakou jsem měla žízeň.
"Páni opravdu jsem měla žízeň." poznamenala jsem a hned jsem si chtěla nalít znova.
"Jo a já pak budu poslouchat že jsem k vám až moc loajální." pousmála jsem se
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 6 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Nov 02, 2014 7:58 pm

"Však aj v nejaké protekcie dúfam!" Zažartoval som. Naschváľ som to povedal tak, aby videla, že to nemyslím vážne, lebo kvôli tomuto by sa mohla nahnevať. Ja som si tiež nalial a vypil zo svojho pohárika a pozrel sa, čo za jedlo tu nachystali. "Ja môžem povedať, že mám skôr hlad." Poznamenal som a rozmýšľal, či do toho už šťuchnúť. "Ale také reči podľa mňa budú ale tie si netreba všímať, lebo musíš byť pekne férová." Už to vidím, ako mi raz bude nadávať za to, že si niečo neplním správne.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 6 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sun Nov 02, 2014 8:18 pm

"Já jsem profesionál o to se neboj." natáhla jsem se pro něco k jídlu a posadila se zase na zem a opřela se zády o ten stoleček.
"Co bys dělala kdybych se musela vrátit zpět do země čaje?" myslela jsem tím zpět domů.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 6 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Nov 02, 2014 8:30 pm

"Neboj to ti verím." Aj keď som ju poznal krátku chvíľu dokázal som si spraviť predstavu o tom, aká je a hlavne v tomto. Taktiež som si zobral niečo z jedla a prisadol si vedľa nej. Nad tou otázkou som sa trocha zamyslel naozaj by to poriadne skomplikovalo situáciu. "Popravde ani neviem, dúfam, že sa to nestane. Ak by sa to stalo mal by som si vymyslieť naozaj dobré dôvody na to, aby som mohol obchodovať s tvojou dedinou, lebo by sa mi ťažko zastierali falošné "obchodné" stretnutia." S časti to bolo myslené vážne ale s časti ani nie. Predsa len naozaj som nemohol príliš opúšťať dedinu. Človek nikdy nevie, čo sa môže stať a ja som mal na zodpovednosť príliš veľa životov na to, aby som to mohol bezstarostne robiť.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 6 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sun Nov 02, 2014 8:55 pm

"Dobře." možná to moc neznamenalo, ale udělalo to na mě jistý dojem. Neřekl že je mu to jedno nebo že je pro něj vesnice na prvním místě přímo. Vymyslel hned možnost jak by to šlo. To se mi líbilo.
"Budu se tam muset vrátit, mám tam lidi. Jako Raikage bys mě měl chápat. Naštěstí nejsem feudální pán jen mám na starost výcviky nováčků z jiných vesnic. Navíc mám i klientelu, která by se ti nemusela líbit."
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 6 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Nov 02, 2014 8:58 pm

Vypočul som si ju a len som sa na ňu pousmial. "Môžem to teda brať tak, že ak budeš mať čas, tak sa stavíš?" Veľmi dobre som ju chápal, nemusela to ani hovoriť, každý mal svoju prácu, lenže inde a tú sme si museli udržať. "Hmm... normálne by som bol na tú klientelu zvedavý." Hlavne preto, lebo povedala, žeby sa mi nepáčila.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 6 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sun Nov 02, 2014 9:02 pm

"Jsem lékař, nesmím odmítat zraněné." tím jsem mu mohla leccos vysvětlit.
"I sebezlejší člověk, který je raněný se rázem promění v malého nevinného beránka." což byla pravda.
"Otázkou je jak dlouho beze mě vydržíš. Teď to byly dva dny." ušklíbla jsem se a podívala se na něj
"protože až vyjdem odsud balím se a jedu do Tsuki." řekla jsem m vážně
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 6 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Nov 02, 2014 9:05 pm

"Už chápem, ako si to myslela." Takže musela ošetriť každého, nech je to kto chce. "Ak je to ale nejaký previnilý nukenin, tak ho aj zadržíš po ošetrení nie?" Opýtal som sa, lebo som nevedel, ako to presne má. Potom pokračovala v rozprávaní a na jej otázku som jej nevedel presne odpovedať. "Neviem, ako dlho vydržím. Teraz to bude ešte ťažšie ale aspoň sa na teba budem viac tešiť. Hlavne ak už tam aj bude niečo, čo je  v neporiadku radšej bezhlavo neriskuj." Ani ona ani ja sme nemohli vedieť, čo presne ju tam čaká, preto som ju chcel varovať.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 6 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sun Nov 02, 2014 9:13 pm

"Víš takhle to nejde. Pokud bych zadržela všechny, které jsem kdy ošetřila, byl by na světě mír. Lékařské tajemství víš. Pokud jsem ranění nechávám je odejít. když se vrátí na prohlídku tak většinou zmizí dřív, než někoho zavolám. A já nemám to srdce je zastavit." pomalu jsem si začala rozpouštět vlasy.
"Jak říkám jsem profesionál, i kdy tobě se budu na případném srazu kage chovat jako k ostatním kage." varovala jsem ho předem.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 6 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 6 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru