Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ŽELVÍ OSTROV

+4
Goku
Miki
Atsuka
Yorimi Sonoe
8 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

ŽELVÍ OSTROV Empty ŽELVÍ OSTROV

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Thu Apr 24, 2014 12:49 pm

ŽELVÍ OSTROV 2vjzdwn
Obrovská, stará želva se od založení Kumoagakure stará o pohyb jejího kdysi tajného ostrova. Z té doby jsou zachovány pouze instituce jako dům jednoho z bývalých Jinchuuriki (nyní Muzeum Historie), světoznámý Vodopád pravdy a veřejnosti nepřístupný Chrám Démonů. Také se dá považovat za ekvivalent Lesa smrti ve Skryté Listové vesnici - konají se zde často postupové zkoušky pro shinobi z Kumogakure i světa. Kromě cvičiště je domovem množství nepřirozeně velkých živočichů a pohybující se pevností, kterou je pro pohyb vodou i vzduchem v případě potřeby takřka nemožné lokalizovat.

Ostrov byl kdysi chráněn obří chobotnicí a bariérovou technikou vysoké úrovně - nyní zůstal jako významné turistické centrum a místo pro mezinárodní zkoušky chráněn pouze bariérou detekující vstup bez potvrzení. Platí zde přísná pravidla, ohrožení přirozené flóry a fauny na ostrově se trestá i několikaměsíčním vězením.


ŽELVÍ OSTROV 23r3bqh
//Hrajte prosím v místnostech pro to vyhrazených (viz odkazy výš).
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

ŽELVÍ OSTROV Empty Re: ŽELVÍ OSTROV

Příspěvek pro Atsuka Sun May 04, 2014 2:25 pm

Cestu k lodi, ktorá by nás odviezla na ostrov sme nemuseli merať cez bránu Kumogakure. Vlastne som Miki viedla až k prístavu. Kráčala vedľa mňa a vyzeralo to tak, že sa jej táto "prechádzka" páči. Vyzerala veľmi roztomilo a keďže som už viac menej Kumogakure poznala, radšej môj pohľad patril jej, než okoliu. Normálny "civilisti" či shinobi, ktorý by chceli ostrov navštíviť, by museli prejsť cez pravidelnú linku ktorá chodila každých niekoľko hodín. Ja som ale nebola normálna a mala som v danej situácií, ako aj v iných, "slovo". Bolo predsa len výhodná byť "Bčkom", mimo to sa ma väčšina ľudí bálo, aj keď v mojom momentálnom výzore ma ani moc nespoznávali. 
"Nevadí ti cestovanie na lodi?" Spýtala som sa po chvíľke smerom k Miki. Plánovala som sa s ňou porozprávať či, ju tiež vyspovedať. Ak jej to teda nebude vadiť. Mne osobne by síce nevadilo byť ticho, kým som bola v jej spoločnosti, no chcela som sa o nej dozvedieť niečo viac.
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ŽELVÍ OSTROV Empty Re: ŽELVÍ OSTROV

Příspěvek pro Miki Sun May 04, 2014 2:36 pm

Celou cestu jsem si ostatních lidí moc nevšímala. Byla jsem dost zaneprázdněná tím, že jsem potichu a snad i v rámci možností nenápadně obdivovala to co měla Atsuka na sobě. Přesně takový styl oblečení se mi líbil! Když na mě promluvila upřela jsem na ní pohled a rozpačitě se pousmála. "No v Suně nebyla možnost si to vyzkoušet ale snad to přežiju." Zasmála jsem se a pokrčila rameny.
Nanovo jsem začala přemýšlet nad tím kam teda vlastně jdeme...teda plujeme. Bylo jasné, že to bude asi nějaký ostrov ale na ostrově většinou nejsou žádné památky ne? Nebo jo?
Miki
Miki
Genin
Genin

Počet příspěvků : 30
Registrován : 25. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

ŽELVÍ OSTROV Empty Re: ŽELVÍ OSTROV

Příspěvek pro Atsuka Sun May 04, 2014 3:05 pm

Predstúpili sme až pred jeden dok, ktorý patril nikomu inému ako Rin. Teda.. taký kvázi kage-expres. Snáď jej nebude vadiť, že si ho požičiam.
"Sunagakure?" Šepla som prekvapene a začala som loviť v pamäti. Vlastne som sama počula tú správu, že bola Suna zničená, aj keď vtedy som tomu moc veľkú pozornosť nedávala. Tento fakt mi však celkom zatienil možnosť spýtať sa na jednu z otázok, ktorú som teraz úplne zavrhla. Nebolo by jej to príjemné. Oči som na chvíľku sklopila. Mala som predsa len schopnosť, vycítiť bolesť v druhých. Či už sa jednalo o fyzickú alebo psychickú. Stačil mi len dotyk, a mi sme si stále držali ruky. Nechcela som v nej však snoriť. Sama som nevedela prečo ma vôbec podobné myšlienky napadli. Zväčša ma druhý ľudia ani nezaujímali. Ako som už raz povedala, niečo v nej bolo. Vlastne ma až teraz napadlo, že sme sa držali za ruky celú cestu, od kancelárie až sem. Ako kráčala vedľa mňa, ani to tým pádom nemohlo vyzerať tak, že ju vediem. Museli sme v očiach druhých vyzerať ako.. párik? Moje myšlienkové pochody sa úplne zmenili a z krku, až do tváre mi začala stúpať červeň.
"Ehm.." Vyšlo z mojich úst, aj keď to skôr bola zámienka k tomu, aby som sa mohla zhlboka nadýchnuť a trocha sa schladiť.
"Vadilo by ti, keby že ti hovorím Miki-chan?" Spýtala som sa jej a na tvári som vystrúhala úsmev. Milý, aj keĎ trocha zahanbený ale, úsmev.
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ŽELVÍ OSTROV Empty Re: ŽELVÍ OSTROV

Příspěvek pro Miki Sun May 04, 2014 3:32 pm

"Jop." Odvětila jsme jí jakoby nic. Teď jsem na Sunu nechtěla myslet a vlastně to ani nešlo když jsem byla s ní. Zajímavé.. Každopádně jsem jí celou cestu nepouštěla a spokojeně si vykračovala jako královna světa. Když zase promluvila upřela jsem na ní oči a zarazila se. Červenala se. Z toho my úplně vyschlo v ústech a vzalo mi to vítr z plachet. Nevěděla jsem sice proč se červená ale zrudla jsem taky. "Em..budu ráda." Vysoukala jsem ze sebe potichu a uhnula pohledem přičemž jsem se uculila.
Cítila jsem jak mi hoří tváře a nemohla jsem s tím nic udělat. Špičkou boty jsem zaryla do země a pak se koukla zase na Atsuku.
Miki
Miki
Genin
Genin

Počet příspěvků : 30
Registrován : 25. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

ŽELVÍ OSTROV Empty Re: ŽELVÍ OSTROV

Příspěvek pro Atsuka Sun May 04, 2014 4:12 pm

Veselo som sa uškrnula a len som pokývla hlavou.
"Tak fajn Miki-chan, čas aby sme pomaly vyrazili." Vystúpila som spolu s ňou na palubu lodi, ktorá nebola ani tak veľká, ako skôr "rýchla".
"Nechceš si niekam sadnúť? Myslím že sú nejaké miesta ako vnútri, tak aj na palube." Spýtala som sa, popri čom som sa začala rozhliadať po lodi. Okrem nás tu bol už len kormidelník ktorý mal svoju prácu očividne úplne na háku, hlavne keď dostal zaplatené. 
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ŽELVÍ OSTROV Empty Re: ŽELVÍ OSTROV

Příspěvek pro Miki Sun May 04, 2014 4:20 pm

Když jsem se ocitla na palubě nejistě jsem se rozhlédla a přeměřila si pohledem kormidelníka. No skvěle. Zatvářila jsem se kysele a jemně stiskla její ruku když jsem se rozhlížela dál. Doufala jsem, že se někde nepotopíme nebo tak. Neuměla jsem totiž plavat...v Suně se to těžko člověk naučí. Neodpověděla jsem jí a jakmile jsem sama zmerčila nějaká místa právě na palubě táhla jsem jí k nim. Neochotně jsem pustila její ruku a sedla si. Párkrát jsem se zhluboka nadechla a byla připravená na to poprvé někam vyrazit na lodi.
Miki
Miki
Genin
Genin

Počet příspěvků : 30
Registrován : 25. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

ŽELVÍ OSTROV Empty Re: ŽELVÍ OSTROV

Příspěvek pro Atsuka Sun May 04, 2014 4:26 pm

Všimla som si jej pohľad, ktorý uprela na kormidelníka. Ten sa o nás ale vôbec nezaujímal čo bolo asi len dobre. Cesta každopádne netrvala dlho, teda nemala trvať. Snáď sa ale nič nestane pretože očividne jediný, kto tu vedel plávať, bol ten kormidelník a aj to sa nedalo povedať s určitosťou.
Vykročila som za Miki, ktorá si to namierila k miestam na sedenie. Nesadla som si vedľa nej, len som sa oprela oproti o zábradlie na palube. 
"Hmm Miki-chan? Ty nemáš príliš v láske chalanov že?" Spýtala som sa jej pobavene. Zatiaľ som ju nevidela, aby sa na niektorého usmiala, to ich to ani v podstate nepoznala.
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ŽELVÍ OSTROV Empty Re: ŽELVÍ OSTROV

Příspěvek pro Miki Sun May 04, 2014 5:16 pm

"Ne." Zavrtěla jsem hlavou a zatvářila se trochu provinile. Spousta lidí se mi to snažila rozmluvit ale prostě kluci byli falešní, zlomyslní a tak. Ne, že by to některé dívky nedokázaly taky ale já jsem je prostě neměla ráda už od akademie. "Um, je to tolik vidět?" Zeptala jsme se nakonec i když jsem sama víceméně znala odpověď. Kdyby si toho nějaký člověk nevšiml měl by uvažovat nad brýlemi. Potichu jsem si povzdechla a začala si hrát s prstýnkem.
Miki
Miki
Genin
Genin

Počet příspěvků : 30
Registrován : 25. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

ŽELVÍ OSTROV Empty Re: ŽELVÍ OSTROV

Příspěvek pro Atsuka Sun May 04, 2014 5:32 pm

Prikývla som, pri čom som sa usmievala, ako keby som mala v pláne spraviť niečo nekalého.
"Hmm, pýtam sa preto lebo no.. vieš, sama si myslím že sú dobrý len na to, aby som ich mohla využívať v rôznych smeroch ako napríklad, taký Sanji a jeho varenie. Keď si to tak vezmem, tiež som vždy mala radšej dievčatá, omnoho." Žmurkla som na ňu.
"Ak ti to nebude prekážať, povedala by si mi ešte, koľko más rokov Miki-chan?" Či už sa mi to páčilo, alebo nie, vyzerala na genina trocha, staršie. To ale neznamenalo, že mi to vadilo. Sama som v podstate nebola shinobim. Bola som iba obyčajný obyvateľ s troška zvláštnymi schopnosťami. Narozdiel odo mňa sa ona mohla niečomu dobrému naučiť a postupovať ďalej, ja nie. Celkom som jej to závidela, aj keď len troška.
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ŽELVÍ OSTROV Empty Re: ŽELVÍ OSTROV

Příspěvek pro Miki Sun May 04, 2014 5:41 pm

Zvedla jsme k ní zase oči a poslouchala co říká. Když řekla, že se dají dobře využívat nadzvedla jsem obočí. Když se pak zmínila o Sanjim z nějakého důvodu jsem se spokojeně usmála. Takže ho jen využila. Rozveselená tímhle faktem jsem jí poslouchala dál a po jejím mrknutí jsem se lehce začervenala. "Um bude mi 17." Odpověděla jsem jí. "Po akademii jsem měla pauzu a nenastoupila hned jako genin to týmu." Dodala jsem, protože sama jsem věděla, že jsem na genina trochu stará. "Kolik je tobě?" Zeptala jsem se jí na oplátku a bez přestání jí sledovala.
Miki
Miki
Genin
Genin

Počet příspěvků : 30
Registrován : 25. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

ŽELVÍ OSTROV Empty Re: ŽELVÍ OSTROV

Příspěvek pro Atsuka Sun May 04, 2014 5:56 pm

Bola som rada, keď sa tak spokojne usmiala. Pristalo jej to predsa len viac.
"Sedemnásť? To je veľmi eehm, pekný vek. Každopádne vyzeráž prekrásne. Aj keď by som ti tipovala možno o rok, či dva viac." Pohľad som obrátila k oblohe a dúfala som, že som netrepla nejakú hovadinu. Ja konkrétne som veci spojené s vekom porovnávala trocha ťažšie.
"To je dobrá otázka Miki-chan.. vieš, nie som tak úplne normálna." Rozosmiala som sa. Nevedela som, ako jej odpovedať. Konkrétne ktorý z mojich "vekov" jej povedať. Rozhodla som sa preto, jej to trocha vysvetliť.
"Vieš ja, nestárnem. Prestala som stárnuť v mojich pätnástich, potom som približne na takých .. ehm neviem presne to číslo. Možno štyridsať, možno omnoho viac, rokov bola mimo, proste som o sebe nevedela. Človek by mohol povedať že som bola posadnutá. Noo a dnes k ránu som sa rozhodla že by bolo fajn, keby že trocha povyrastiem. Nechcela som byť dieťaťom po celý môj život. Taakže by sa dalo povedať že mám, okolo sedemnásť, dvadsať, alebo pokojne aj šesťdesiat keby že chceš." Neisto som sa na ňu pousmiala. Bola som zvedavá ako to zoberie. Nie moc ľudí to zatiaľ zobralo dobre. Vlastne to bola zatiaľ len Rin a.. očividne Sanji len ten o tom ani nevedel.
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ŽELVÍ OSTROV Empty Re: ŽELVÍ OSTROV

Příspěvek pro Miki Sun May 04, 2014 6:18 pm

Znova jsem zrudla a začala si hrát s tím prstýnkem intenzivněji, což mě uklidňovalo. Nebyla jsem na lichotky zvyklá. Když pak dál mluvila postupně jsem nadzvedla obočí a chvíli si jí nevěřícně měřila pohledem. Když skončila mlčky jsem na ní zírala a pak se zářivě usmála. "Páni, to je boží. Ale myslím, že Atsuka je Atsuka ať ti je kolik ti je." Zazubila jsem se. Páni co já bych dělala kdybych nestárla? Ale to bych zase přišla o lidi okolo když by hodně zestárli. Mělo to své výhody i nevýhody. "Um, děkuju že jsi mi to řekla." Usmívala jsem se na ní. Nějak jsem si myslela, že tohle asi neříká každému na potkání.
Miki
Miki
Genin
Genin

Počet příspěvků : 30
Registrován : 25. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

ŽELVÍ OSTROV Empty Re: ŽELVÍ OSTROV

Příspěvek pro Atsuka Sun May 04, 2014 9:00 pm

Jej reakcie boli.. nevedela som to presne popísať. Pri tom ako som hovorila, som ju sledovala. Naozaj ma udivilo to, že by sa mohol niekto správať takýmto spôsobom, a hlavne tak nenútene. Prišlo mi to tak, že Miki jasne dávala najavo svoje emócie, proste sa ich nijak nesnažila skrývať. Takých ľudí nebolo veľa. Po jej slovách o tom, že som kto som nech mi je hocikoľko rokov, som sa zatvárila trošku podivne. Jemne som nafúkla pravé líce, úsmev ktorý by mi inak tou lichôtkou vyčarovala som nejakým zázrakom skryla do podivného úškrnu, ktorý mohol vyzerať až oduto, pri čom som ešte na chvíľku pohľad obrátila k mojim botám. Nevydržalo mi to však dlho. Keď poďakovala, znova som sa len usmievala.
"Nemáš zač Miki-chan, zaslúžiš si to vedieť." Tieto slová som skôr šepla, než povedala nahlas. Stále ich ale mohla počuť, boli smerované nej.
"Hmm, nepovedala by si mi o sebe niečo.. no vieš, bližšie ? Rada by som ťa spoznala teda.. ak vieš ako to myslím." Vyplazila som na ňu jazyk a na tvári sa mi objavil roztomilý úsmev plný očakávania a nedočkavosti. Skoro ako keby som si ju plánovala nejak nakrájať, osoliť a podávať na večeru.. čo som možno aj plánovala v trocha inom zmysle.
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ŽELVÍ OSTROV Empty Re: ŽELVÍ OSTROV

Příspěvek pro Miki Sun May 04, 2014 9:13 pm

Sledovala jsem jí a tak mi neuniklo jak se podivně ušklíbla a svůj pohled na chvíli stočila k jejím botám. Po tom co zašeptala její první větu jsem rozpačitě zamrkala a pousmála se. Slyšela jsem to i když to bylo velmi potiché. Po tom co mě pobídla abych jí o sobě řekla něco víc promnula jsme si zátylek a podivně jsem se usmívala. Snažila jsme se najít aspoň něco zajímavého co by stálo za zmínku ale nějak mi to nešlo. Po tom co se tak roztomile usmála jsem jí to oplatila úplně stejně a vyhoupla se na nohy.
Upravila jsem si šaty a strojeně si odkašlala. "Ehm. Tak tedy jmenuji se celým jménem Miki Nygarashi. 28. července oslavím sedmnácté narozeniny a pocházím ze Suny. Měla bych mít KG, tuším že se jmenuje Shakuton. Původně jsem chtěla dělat nějakou normální práci, třeba květinářku nebo tak ale nakonec jsem tady. Mám ráda ozdoby do vlasů." Cvrnkla jsem si do bílých zvonečků, které visely z drdůlku a pokračovala ve svém představení.. "Kalhoty na mě uvidíš jen těžko. Mám ráda, když se můžu pořádně najíst a pak se někde válet. Jsem prostě jako každá druhá holka a mám ráda Atsuku!" Zakončila jsem svůj proslov, udělala pukrle s úklonem a zase si s veselým úsměvem sedla.
Miki
Miki
Genin
Genin

Počet příspěvků : 30
Registrován : 25. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

ŽELVÍ OSTROV Empty Re: ŽELVÍ OSTROV

Příspěvek pro Atsuka Sun May 04, 2014 9:18 pm

Pobavene som sa na ňu pozerala, keď sa mi tak, predstavovala a hovorila o sebe aspoň niečo. Síce som dúfala, že z nej vypáčim aj nejaké veci typu obľúbená farba, jedlo a podobne, ale bohate mi stačili aj informácie, ktoré mi o sebe prezradila teraz. Teda tou poslednou ma na pár sekúnd priklincovala ku zábradliu. Začala som sa tajomne usmievať a dlhú chvíľu som ju len sledovala, potichu.. ako keby som nad niečím premýšľala. Nakoniec som sa od zábradlia odtrhla a sadla som si vedľa nej. Sadla som si však na šikmo, teda tak, aby som nemusela moc nakláňať hlavu pri pozeraní sa na ňu. Jednu ruku som mala prehodenú cez opierku a stále som sa tak podivne usmievala.
"Máš ráda Atsuku? a.. ako moc ju máš rada?" Spýtala som sa jej tajomným hlasom. Naozaj sa z neho dalo vyčítať málo. Dokonca som sa ani nijak neuškrnula, či nevyplazila jazyk. Mohlo to znieť ako celkom seriózna otázka.
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ŽELVÍ OSTROV Empty Re: ŽELVÍ OSTROV

Příspěvek pro Miki Sun May 04, 2014 9:26 pm

Po tom co se začala tajemně usmívat jsem se trochu zarazila a sledovala jí. Přemýšlela jsem nad tím, jestli jsem neřekla něco špatně a čekala jestli promluví. Jenže místo toho se pohnula a sedla si vedle mě. Celou dobu jsem jí sledovala a po její otázce jsem zrudla. Doufala jsem, že to přejde bez povšimnutí ale nestalo se tak. "Um.." Sklonila jsem hlavu a sledovala prstýnek se kterým jsem si zase začala hrát. "Um.." Najednou jsem měla sucho v puse a nervózně se kousla do rtu. "No..tak jako nikoho jiného?" Zamrmlala jsem a doufala, že to bude stačit.
Miki
Miki
Genin
Genin

Počet příspěvků : 30
Registrován : 25. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

ŽELVÍ OSTROV Empty Re: ŽELVÍ OSTROV

Příspěvek pro Atsuka Mon May 05, 2014 10:45 am

Prekročila istú hranicu, pred ktorou by som sa ešte vedela zadržať. Teraz už ale bolo troška neskoro. Rukou som zamierila k jej tvári a prstami som jemne podvihla jej bradu. Chcela som, aby sa na mňa pozrela, alebo skôr aby sa na mňa otočila a nebola pohľadom načapená na zem. Nehovorila som však nič. Sama som si skusla spodnú peru, ktorú som však hneď upustila a len som sa tvárou naklonila bližšie k tej jej, mohlo to znamenať len jedno.
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ŽELVÍ OSTROV Empty Re: ŽELVÍ OSTROV

Příspěvek pro Miki Mon May 05, 2014 11:38 am

Sledovala jsem prstýnek v mé ruce se kterým jsme si dál hrála abych nějak ventilovala svou nervozitu a rozpaky. Po tom co se dotkla prsty mé tváře a pozvedla mi bradu abych se na ní koukla, zmateně jsem se jí zahleděla do očí. Po tom co si skousla ret a naklonila se tváří blíž vsadila bych cokoliv na to, že se mi zastavilo srdce a okolní svět se zpomalil. Byla sice pravda, že už jsem nějakou tu dobu preferovala dívky ale ještě jsem nenašla žádnou, která by na tom byla stejně...až doteď. V tomto směru jsem byla zcela nevinná. Stiskla jsem prstýnek v ruce a kousek jí vyšla vstříc. Přivřela jsem oči a pootevřela rty. Jemně a zkoumavě jsem jí věnovala svůj první polibek a dostala husí kůži.
Miki
Miki
Genin
Genin

Počet příspěvků : 30
Registrován : 25. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

ŽELVÍ OSTROV Empty Re: ŽELVÍ OSTROV

Příspěvek pro Atsuka Mon May 05, 2014 11:55 am

Prestala som podopierať jej bradu, aj keď som prstami s jej pokožky na tvári neskĺzla, len som prešla k boku jej tváre a až ku krku, kde som ju pri mojom približovaní sa pohladila. Vyšla mi v ústrety, čím sa dalo povedať, že sa mi "upísala", upísala bozkom. Naše pery sa spojili a ja som si ten okamžik užívala minimaĺne rovnako tak, ako ona. Niekde spoza chrbta som počula, ako kormidelník kričí že už sme v prístave. Momentálne to ale bolo na až príliš nízkej priečke, mojej pozornosti.
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ŽELVÍ OSTROV Empty Re: ŽELVÍ OSTROV

Příspěvek pro Miki Mon May 05, 2014 12:11 pm

Cítila jsem jak mi opět hoří tváře a rozechvěle zvedla ruku abych mohla Atsuce přejet prsty po tváři. Když nakonec polibek skončil celá rudá jsem se na ní rozpačitě usmála a skousla si ret. Nevěděla jsem co říct a hlavně jestli by se mi podařilo vydat hlásku a tak jsem tedy mlčela. Až teď jsem uslyšely stále křičícího kormidelníka a odtrhla oči od Atsuky abych se mohla kouknout kde jsme.
Miki
Miki
Genin
Genin

Počet příspěvků : 30
Registrován : 25. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

ŽELVÍ OSTROV Empty Re: ŽELVÍ OSTROV

Příspěvek pro Atsuka Mon May 05, 2014 12:34 pm

Nemohla som povedať, že by som po tomto bozku ostala nejaká chladná. Taktiež som si červenala a jej ruka na mojom líci, bola cítiť tak.. príjemne. Len som ju nakoniec za ňu znova chytila a pomaly som začala stavať.
"Tak, je na čase ísť Miki-chan, čím skôr to budeme mať za sebou, tým skôr .. ehm.. " Na chvíľku som sa zastavila a len som odvrátila pohľad k brehom ostrova.
".. to ti poviem neskôr." Vyplazila som na ňu jazyk. Bolo však na čase ísť splniť prianie Rin-chan a tým bolo, zobrať Miki na určité miesta, na tomto ostrove.
(Presun)
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ŽELVÍ OSTROV Empty Re: ŽELVÍ OSTROV

Příspěvek pro Miki Mon May 05, 2014 12:40 pm

Zvedla jsme se a jemně stiskla její ruku. Po tom co řekla jsem jen zmateně přikývla a vydala se s ní pryč. Zmatenost ale vystřídala hrozná a zžírající zvědavost. "Řekni mi to téééď prosím.." Zamumlala jsem a nafoukla tváře. Hned jsem se ale ponořila do úžasu a obdivovala ostrov. Jen by mě zajímalo proč bych měla znát zrovna tenhle ostrov a ne třeba historii vesnice nebo tak.
~přesun~
Miki
Miki
Genin
Genin

Počet příspěvků : 30
Registrován : 25. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

ŽELVÍ OSTROV Empty Re: ŽELVÍ OSTROV

Příspěvek pro Goku Mon Jul 21, 2014 8:08 pm

Nakoniec som sa dostal až sem. Mal som u seba turistickú mapku a letáčik ktorý dostával každý, kto chcel. Jedna z menších lodí ktorá prenášala len asi päť osôb ma nakoniec zobrala k želviemu ostrovu. Každopádne cesta tam netrvala tak úplne krátko. Ako člen Kirigakure no sato som však nemal problémy s niečím, ako je morská nemoc. Na lode som bol zvyknutý, nerobili mi žiaden problém. Počas plavby som sa bavil s ostatnými spolucestovateľmi. Rozprávali sme sa o ostrove, o ceste.. a o tom koľko turistov tam bežne chodieva. Rovnako som mal aj mapku želvieho ostrova, teda turistickú.. no stále s aspoň základnými informáciami.
Nakoniec sme na ostrov prišli. Netrvalo to až tak dlho. Už od asi tretej či štvrtej vojny ninjov sa vedelo, že sa tento ostrov pohybuje, preto bolo nemožné pre cudzích určiť, kedy a kde presne sa ostrov nachádza. Lode to však nejakým spôsobom vedieť museli. Neviem či to bolo kompasom či niečim takým no.. nejakým spôsobom predsa len museli. Nakoniec sme dorazili až na ostrov, kde som vystúpil z lode a započal moju prechádzku po ňom. Každopádne Jutari ma po celý čas sledoval zhora.. a tento krát začal robiť niečo, čo som mu prikázal cez našu komunikáciu.. preskúmať ostrov.. každú jeho štrbinu, každú jeho budovu.. každé nebezpečné či bezpečné miesto... všetko, čo by sa dalo použiť ako úkryt, všade, kde by sa dali zložiť kosti či ukryť armáda.. alebo niečo na ten štýl.. proste kompletný rengen tohto miesta. Sám som po dlhšom čase nastúpil na loď a Jutariho tu nechal. Nebol obmedzený časom.. ktorým som ho privolal, ani nejakou diaĺkou odo mňa. Pre to to bol dokonalý špeh, rozhodne lepší než ja.
Po nástupe na ľoď som cestoval znova už len s chlapíkom, ktorý loď kormidloval. Bolo to kvôli tomu, že sa vracal do Kumo pre ďalšiu várku turistov. Každopádne tam nikdy nemal prísť..
Hustá hmla.. nemal ako vedieť, že som ju privolal ja.. Následne to už bolo primitívne. Tiché zabíjanie sa dalo predviesť aj bez zbrane. Zlomenie väzov bola istá a účinná smrť.. a dala sa spraviť aj s holými rukami. Následné odklonenie lodi v hustej hmle smerom na otvorené more.. ktoré si nikto nemal ako všimnúť.
(presun)
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ŽELVÍ OSTROV Empty Re: ŽELVÍ OSTROV

Příspěvek pro Atsuka Fri Aug 28, 2015 6:01 pm

Na ostrove bolo pomerne rušno. Väčšina zvierat bola schovaná vo svojich brlohoch a po korytnačom pancieri, ktorý bol vlastne zemou, pobiehalo mnoho  shinobi ktorý sa pripravovali na útok na Otogakure no sato. Popravde som ale nemienila zaútočiť priamo. Ostrov ako taký som využívala aj ako momentálne prechodné.. veliace stanovisko? Dalo by sa to tomu tak nazvať. Najprv som však plánovala mojich shinobi poveriť trocha inou úlohou. Dala som si k sebe zavolať v podstate všetkých tých, ktorý sa so mnou zdržali na pláži. (Teda všetkých hráčov). Zavolala som si ich do budovy v ktorej som si zariadila takú strohú kanceláriu.. teda kanceláriu ako kanceláriu. Bol tam stôl s mapou a jedna stolička pre mňa.. to bolo tak všetko.
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ŽELVÍ OSTROV Empty Re: ŽELVÍ OSTROV

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru