Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ŽELVÍ OSTROV

+4
Goku
Miki
Atsuka
Yorimi Sonoe
8 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

ŽELVÍ OSTROV - Stránka 2 Empty ŽELVÍ OSTROV

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Thu Apr 24, 2014 12:49 pm

First topic message reminder :

ŽELVÍ OSTROV - Stránka 2 2vjzdwn
Obrovská, stará želva se od založení Kumoagakure stará o pohyb jejího kdysi tajného ostrova. Z té doby jsou zachovány pouze instituce jako dům jednoho z bývalých Jinchuuriki (nyní Muzeum Historie), světoznámý Vodopád pravdy a veřejnosti nepřístupný Chrám Démonů. Také se dá považovat za ekvivalent Lesa smrti ve Skryté Listové vesnici - konají se zde často postupové zkoušky pro shinobi z Kumogakure i světa. Kromě cvičiště je domovem množství nepřirozeně velkých živočichů a pohybující se pevností, kterou je pro pohyb vodou i vzduchem v případě potřeby takřka nemožné lokalizovat.

Ostrov byl kdysi chráněn obří chobotnicí a bariérovou technikou vysoké úrovně - nyní zůstal jako významné turistické centrum a místo pro mezinárodní zkoušky chráněn pouze bariérou detekující vstup bez potvrzení. Platí zde přísná pravidla, ohrožení přirozené flóry a fauny na ostrově se trestá i několikaměsíčním vězením.


ŽELVÍ OSTROV - Stránka 2 23r3bqh
//Hrajte prosím v místnostech pro to vyhrazených (viz odkazy výš).
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down


ŽELVÍ OSTROV - Stránka 2 Empty Re: ŽELVÍ OSTROV

Příspěvek pro Seishin Yuna Sat Aug 29, 2015 11:31 am

Atsuka si nás dala zavolať. Predpokladala som, že nás chcela oboznámiť s plánom, alebo snáď kvôli niečomu inému? Vlastne, bolo to jedno. Vyrazila som priamo za ňou do tej jej provizornej kancelárie, kde bol len stôl s mapou a stolička, na ktorej si zrejme vysedávala ona. Jemne som zaklopala a vstúpila dnu s miernym úklonom. Nevravela som nič, len som sa jemne usmiala a čakala na ďalších.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ŽELVÍ OSTROV - Stránka 2 Empty Re: ŽELVÍ OSTROV

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Aug 30, 2015 8:27 pm

Po ceste sa mi Nao niekde stratil, lebo sa nechcel nechať dlho vláčiť a chcel ísť po vlastných. Určite ho do v tedy niekto ošetrí, aby bol zas v poriadku. Neviem či sa tak stalo alebo nie ale Atsuka vydala príkaz, aby sme prišli na jedno miesto všetci, kto mali nejakú určitú úlohu v ťažení. Taktiež som dal pred vstupom slušne vedieť, že vchádzam a až po tom som vstúpil. Zaradil som sa vedľa Yuny a na tvári som mal tentoraz neutrálny výraz, ktorý nič nesignalizoval. Zaujímalo ma proste, prečo si nás sem zavolala a čo chce povedať. Niečo som si mohol namýšľať ale nechcelo sa mi a nechal som to proste len na nej. Aj tak tu ešte všetci neboli, takže to chvíľu ešte potrvá než spustí.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

ŽELVÍ OSTROV - Stránka 2 Empty Re: ŽELVÍ OSTROV

Příspěvek pro Nao Okumura Tue Sep 01, 2015 7:02 pm

Samozrejme že si nás Atsuka nechala zvolať. Ja som chvíľku uvažoval že sa na ňu vykašlem, rovnako ako ona na brehu, ale rozmyslel som si to. Vedel som že čas mojej pomsty len nadíde, a bude lepšie ak budem pokračovať v tom čo som začal. Budem ju štvať kým sama neodíde z toho postu. Takýto bol môj plán. Na ostrove som totiž vypľul cukrík či čo to bolo, čo mi dala Yuna, rovnako ako som okamžite všetky tampóny vytiahol z nosa s výrazom, ktorý naznačoval, že nabudúce jej tie tampóny strčím do zadku. Našťastie Sorata vedel kedy zasiahnuť a tak sa nič vážne nestalo, ja som sa nechal vyliečiť od medikov na ostrove, ktorí ma po chvíli dali dokopy. Tak som sa rozhodol vypočuť čo pre nás mala. Keď sa tam už všetci zhromaždili, ako zvyčajne som prišiel posledný. Ale teraz s tou najväčšou parádou.
„Hey hou hou.. Atsuka volá radu malú, vidím ju už odtiaľ, Raikáge schátralú..Jou hej!“ Už z diaľky mohli započuť niečo, čo ešte asi podľa všetkého nezažili, čoho mala Kumo už za minulú éru plné zuby. Killer Béého rappoviaciu povahu. Keďže som bol z jeho klanu a mimo to som bol s ním nejako spríbuznený, bolo jasné že v tomto štádiu kedy mi kvôli Mikase hrabe mi trochu prepne v mozgu a ja samozrejme skončím takto.
„Wííííííííííííííííííííííííííííííííííííí!“ Ruku som s dvoma zdvihnutými palcami zdvihol do vzduchu, keď som pohliadol dnu čo a kto sa tam nachádza. Chvíľu som iba nemo hľadel, kým som znova nezmizol a s pesničkami na perách ktoré dosť narážali na našu výpravu som zmizol na pár minút preč. Následne sa môj hlas znova ozval, keď som vstúpil do kancelárie, pričom som pod pazuchou zovieral niečo divné. To čo som okamžite rozložil a oni pohliadli na kempingovú stoličku, ktorú som položil si v miestnosti.
„Niet sa čoho báť, Nao už prichádza, na Reinin život pomaly sa už vsádza! Nao už predsa je tu len na scéne, nakopeme zadok tej schátralej siréne! Jou wíííííííííííííííí!“ Následne nato som si sadol v epickej póze na stoličku a rozhliadol sa. Aj ja som mal právo sedieť!
Nao Okumura
Nao Okumura
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 175
Registrován : 02. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

ŽELVÍ OSTROV - Stránka 2 Empty Re: ŽELVÍ OSTROV

Příspěvek pro Z Wed Sep 02, 2015 3:41 pm

Na chvíli jsem se od Atsuky a ostatních odpojil. Potřeboval jsem si odskočit. To by jste mi nevěřili, jak těžké je tu na tomto ostrově najít místo vhodné k absolvování toho dlouhého procesu, s*aní! Nikde jsem budku nenašel, takže jsem se musel omezit na křoví, stromy, houby a nějaké porosty. Chvíli trvalo než jsem vše přizpůsobil, aby mi to vyhovovalo. Není to přeci jen o tom najít místo, kde vás nikdo nevidí. Když jsem byl hotový, cítil jsem tu neuvěřitelnou lehkost. Úžasný pocit!

Ruce jsem si umyl u hlavy želvy Želvího ostrova. Neměl jsem k dispozici sice žádné mýdlo, ale našel jsem nějakou sivou mazlavou tekutinu, která vůní mýdla připomínala. Tu jsem použil. Pak mi už jen scházelo najít ostatní. To netrvalo příliš dlouho. Využil jsem k tomu své senzibilské schopnosti. Našel jsem na tomto ostrově civilizaci, a pak i Atsuku s ostatními. Byli v nějaké kanceláři. Hned jsem se k nim ale nepřipojil. "Promiňte, jsem tu správně?" Zeptal jsem se, stoje u dveří. Za normálních okolností bych se neptal, ale, když jsem viděl Naa, jak tu trsá a rapuje, nebyl jsem si tímto místem jistý.
Z
Z
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 48
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

ŽELVÍ OSTROV - Stránka 2 Empty Re: ŽELVÍ OSTROV

Příspěvek pro Atsuka Wed Sep 02, 2015 4:21 pm

Pomaly prichádzali. Jeden po druhom a v rôznych štádiách demencie. Začala som mať pocit, hlavne po Naovom vystúpení, že sa z Kumo stáva psychiatria. No bolo mi to pomerne jedno, pri tomto útoku tak či tak pravdepodobne zomrie a tak budem mať o jedného podivína menej.
Nijak som na ich reakcie.. nereagovala. Predsa len sa ma zatiaľ nikto nespýtal žiadnu otázku a Naovi aj tak bolo hovno rozumieť.
Pozrela som sa až na Zedka, ktorý sa spýtal či tu je správne. Prikývla som a naznačila som mu, aby vstúpil.
"Vašou prvou úlohou bude toto miesto." Ukázala som na mapu a na prvý pohľad som ukazovala na .. vodu? V skutočnosti sa jednalo o odľahlé vezenie v ktorom sa nachádzalo naozaj veľké množstvo vezňov a rôznych pokusných experimentov.
"Vaša úloha je pomerne jednoduchá. Vojdete dnu, napadnete strážnikov, pustíte na slobodu vezňov a vrátite sa späť na ostrov." Vysvetlila som v skratke, nič zložité.. bola to však prvá etapa môjho plánu.
"O a nech nikto nevie že ste z Kumogakure. Prezlečte sa za nejakých wandrákov prípadne za väzňov ako takých." Usmiala som sa no zabudla som povedať jednu pomerne dôležitú informáciu, ktorú som následne.. doplnila.
"Dajte si záležať na tom, aby ste nechali utiecť aspoň jedného strážnika. O tomto prieniku sa Otogakure musí dozvedieť." To bolo definitívne všetko. Po vysvetlení ktoré nebolo bohvie čo, no muselo im stačiť, som sa pozrela na prítomných.
"Otázky?"
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ŽELVÍ OSTROV - Stránka 2 Empty Re: ŽELVÍ OSTROV

Příspěvek pro Seishin Yuna Mon Sep 07, 2015 7:43 pm

Musím sa priznať, že keď sa tu objavil Nao...moje oči i uši horeli. Snáď každý videl ten môj mučenícky výraz počas jeho "rapu", na čo som si len povzdychla a napokon sa aj pousmiala. Nad tým, ako dementne sa Nao dokázal správať a to donedávna pôsobil ako chladná osoba bez citov. Čo s ním tá jeho ženská urobila? Následne, keď sa to tu utíchlo a Atsuka prehovorila, vypočula som si jej plán. No. Pravdupovediac, očakávala som, že zaútočíme priamo na Oto a rýchlo to ukončíme, mieste toho sme museli ísť do nejakého väzenia a vypustiť väzňov.
Och. Dnes Kujaku Myoho využijem asi viac, než som predpokladala. Preletelo mi mysľou, ale neodporovala som. Chcela to tak mať, bol to jej rozkaz a my sme ho museli splniť. Pri jej otázke som len pokrútila hlavou. Nemala som žiadne otázky, pochopila som, čo treba urobiť. Otočila som sa na ostatných. Možno niekto z nich nejaké otázky mal.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ŽELVÍ OSTROV - Stránka 2 Empty Re: ŽELVÍ OSTROV

Příspěvek pro Nao Okumura Tue Sep 08, 2015 9:08 pm

Samozrejme že Yune horeli uši, veď samozrejme jej štýl hudby bol otrastný a tak nedokázala niečo poriadne ohodnotiť. Sama isto počúvala ten... ehm.. metál? Mentál? Alebo ako sa to volalo. Samozrejme že jej rap prišiel zlý! Ale to ma netankovalo, tak ako celá táto partia.
"Ej ou.. Priatelia do boja idú, zničiť dedinu vo zvuku skrytú..!" S výkrikom som sa postavil a odišiel. Na férovku. Veď aj tak nás sama rozpustila Atsuka a ak nám chcela niečo povedať, už som to nepočul. S pesničkami na perách som sa vydal k dverám a následne som vyšiel z budovy smerom až k hlave tejto korytnačky. Tam som si sadol na samý stred, následne čoho som sa uvolnene oprel o ruky dozadu. S úsmevom na tvári som sledoval ako sa blížime k cieľu, pripravený som už bol, tak som si užíval západ slnka, pričom mi vietor rozcuchával vlasy. Boh vie čo robila Mikasa, myslel som na ňu, nie na vojnu. Chcel som si nechať pred bitkou práveže pekné myšlienky. Rozmýšľal som aj že zničím klon aby sa jeho spomienky na mňa preniesli a ja som mal nad čím rozmýšľať. A takto mysliac na ňu som ostal sedieť v tichu na hlave. Kým nezačne vojna.
Nao Okumura
Nao Okumura
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 175
Registrován : 02. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

ŽELVÍ OSTROV - Stránka 2 Empty Re: ŽELVÍ OSTROV

Příspěvek pro Z Thu Sep 17, 2015 3:21 pm

Jsem tu dobře. Pozvala mě dovnitř Atsuka, a nám vše vysvětlila. Dobrý plán měla. Nechápala ho však Yuna. Útočit na Oto přímo totiž chtěla. Pochopí pak snad, že na věznici útok lepší bude. Zeptala se nakonec Raikage na otázky publika. Prostor jsem druhým prvně dal. Když se delší dobu neptali, nedýchali dokonce, jsem se zeptal, nadechl já. "Připočteno Nám bude to k misi jako prémie, a nebo za průměrnou mzdu my to muset vykonat?"

Ostatní se na takového něco nenapadlo zeptat. Možná chtěli, ale koule na to neměli. Já jeden hladový krk doma živím, sebe. Otázka příjmu a výdajů je důležitá proto pro mě. Naova hudba, kterou nepřímo tu rozebírá každý... dobrá je. Sice ne jako mentál, ale jiskru cítit v tom. Píle trochu, tréninku, a koncert uspořádám já Naovi v Kumo. Vydělám. On nedostane nic. Umělcům na dně přísluší žít. Když o Naovi se ve školách učit budou, poděkuje mi pak za to.
Z
Z
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 48
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

ŽELVÍ OSTROV - Stránka 2 Empty Re: ŽELVÍ OSTROV

Příspěvek pro Atsuka Fri Sep 25, 2015 7:33 pm

Ozval sa z mojej strany ďalší povzdych. Prečo som bola obklopená idiotmi? Naov rap som ani nekomentovala a trocha neveriacky som sa pozrela na Zdka.
"Tak trocha nechápem ako to myslíš Zed, je to rozkaz... časť mojej bojovej stratégie a tak si nemyslím že by si to mohol považovať za regulélnu misiu." Rukou som ho popohnala, aby nasledoval ostatných a aby sa vydali na misiu. Sorata zrejme zaspal, keďže bol.. no mimo. (-.-" zabiť ho je málo)
"Na konci celej tejto "vojny" budete ohodnotený podľa vašich úspechov na jednotlivých misiách tak.. ako sa to vždy robilo. Ešte nejaké otázky?" Spýtala som sa ho tento krát s úsmevom a počkala som, čo mi na to povie maník.
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ŽELVÍ OSTROV - Stránka 2 Empty Re: ŽELVÍ OSTROV

Příspěvek pro Z Sun Sep 27, 2015 7:06 pm

"Jistě, omlouvám se. Mohlo mě to napadnout." Takže podle toho, jak se předvedu na misi, tolik dostanu peněz. To mi tu scházelo. Raději bych byl, kdyby to teď Atsuka vyhlásila za Sko, takže základní mzda pro jounína by byla několik milionu ryo, a k tomu by dala prémie tu věznici, jelikož to by to Sko nezahrnovalo... další milion. Jenomže ne, ona to musí počítat jako nějaký rozkaz, který se snad k misím ani nepočítá, takže částka, která mi za to bude vyplacena, není dána.

100 ryo? 25 000 358 657 ryo? Kdo ví? Asi to bude záležet na Atsuce. Kdybych se na této misi mohl alespoň nějak předvést, abych dostal příplatek, ale to nepůjde, když je s námi někdo jako je Nao nebo Sorata. Ledaže s nimi prohodím pár slov. Nemuseli by celou věznici zničit jedním úderem, a dali by mi taky možnost se předvést. "Už žádné otázky. Děkuji." Odpověděl jsem Atsuce a vydal se za Naem. "Hezký den přeji. Nemáme to ale hezké počasí?" Zeptal jsem se ho, když jsem k němu na tu želví hlavu vyšplhal. Jak jsem ho našel? Jsem senzibil. Jeho chakru jsem měl na mušce hned, co opustil shromáždění s velectěnou Raikage.
Z
Z
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 48
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

ŽELVÍ OSTROV - Stránka 2 Empty Re: ŽELVÍ OSTROV

Příspěvek pro Seishin Yuna Mon Sep 28, 2015 8:38 pm

Bez slova som odišla z Atsukinej "kancelárie", riešila sa tam len otázka výplaty a podobné veci, o ktoré som akosi nejavila momentálne záujem. Myšlienkami som bola niekde úplne inde. Dokonca som si ani nevšimla, že Sorata je kompletne mimo. Možno s nami ani na tú misiu nepôjde. Kto vie. Vykročila som úplne iným smerom než Nao a Zedko, hoc som vedela, kde sa obaja nachádzajú. A to na základe schopnosti Hijutsu, ktoré som ovládala. Nepotrebovala som byť senzibil, stačilo mi zapamätať si niečiu chakru a následne som ju mohla vystopovať kdekoľvek na svete. Nemohla som však stopovať chakru niekoho, s kým som sa nestretla, teda cudzie chakry v okolí a podobne. Ani neviem, kde som bola, niekde na okraji, odkiaľ som pozorovala okolie. Chýbal mi Ken. Prečo ho Atsuka nevymenila trebárs za Zedko? Takto som sa tu cítila sama. Objala som si kolená, nahlas si povzdychla a pokračovala v pozorovaní. Čo iné som tu mohla robiť, že?
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ŽELVÍ OSTROV - Stránka 2 Empty Re: ŽELVÍ OSTROV

Příspěvek pro Nao Okumura Fri Oct 16, 2015 7:39 pm

Vôbec som nevedel čo sa to vlastne sakra deje. Nie len že ma otravovalo Ztko, áno viem že som bol hajzel, ale ešte do toho naša hlavná zbraň, jinchuuriky, chýbal a zdalo sa že vôbec s nami do žiadnej akcie nepôjde. Takto sme trčali na ostrove už príliš dlho a ja som už začínal pociťovať fakt silné nasieranie sa. Proste, tento útok, úprimne, celá táto maškaráda bola pomaly na spadnutie a ja som mal len jedny nervy. Hlavne, bol som naštvaný nato že len čo sa stalo to s Mik som musel okamžite nato odísť do vojny, ktorá ma už vôbec netrápila. Nešlo o to že som Reine odpustil, ale teraz som bol príliš šťastný nato aby som myslel na vojnu. Mik ma strašne zmenila. Zmenila moje priority ale moja povaha ostala.
"Neviem ako ty, ale ja nato kašlem.." Prehovoril som k Ztkovi po dlhej chvíli jeho ignorovania a pomaly som sa postavil, utrel som si prach z gatí ľahkým pobúchaním a pomalým krokom som sa vydal k veliteľstvu. Cesta síce trvala a nevedel som či ma niekto nasleduje, bolo mi to úplne ukradnuté. Bol som taký aký som bol, arogantný hajzel čo myslel len na seba a keď ho niečo sralo, tak to povedal proste na plnú hubu. Miestnosť bola trochu tmavá, ale v okamihu ako som otvoril dvere do jej kancelárie provizornej, zalialo ju božské svetlo a v nich som stál ja.
"Končím.." Prehovoril som, následne čoho som sa otočil ale neskončilo to otočkou. V momente ako som odchádzal som len zdvihol ruku a ukázal nádherný znak a so zatvorenými očami a schopnosťami naplno spustenými som ukázal nádherný postoj k tomu všetkému. Predsa len sme tu boli skôr dobrovolne, dobrovolne môžeme aj odísť a ja som začal kráčať preč.


ŽELVÍ OSTROV - Stránka 2 Tumblr_majubohydz1rooffco1_500
Nao Okumura
Nao Okumura
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 175
Registrován : 02. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

ŽELVÍ OSTROV - Stránka 2 Empty Re: ŽELVÍ OSTROV

Příspěvek pro Atsuka Fri Oct 16, 2015 8:00 pm

Ah áno.. Nao bol znoa hrozne a neskutočne vtipný. Netrvalo však dlho kým sa z miestnosti nevytratili všetci. Sama som musela pripraviť niekoľko vecí, podpísať niekoľko rozkazov a uzatvoriť niekoľko stohov papierov, ktoré ma nezaobišli ani v podobnom bojovom stave. No ćo.. život Raikage bol ťažký. Bude vtipné čo si ľudia pomyslia, keď zistia, že práve táto Raikage jednoducho nemôže zomrieť. To si Nao ten prostredník bude môcť pokojne utrhnúť a schovať doprdele.

O niekoľko hodín ku každému prišli rozkazy. Rôznym spôsobom, no zväčša klasickým poslíčkom. Nachádzali sme sa len pár kilometrov od daného väzenia a oni dostali rozkaz započať celú akciu. Sama som ho nie tak úplne zadávala. Nechcela som sa s tým trápiť osobne. Musela som pripraviť ďalších mnoho vecí a oni neboli moja jedinás tarosť. Boli elitnými shinobi doprdele, museli sa o seba vedieť postarať bez toho, aby im furt niekto utieral zadok a hovoril ako presne čo majú robiť nie? Svoje informácie dostali so.. be it. Kocky sou vrženy, alive-derči, abraka-dabra..
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ŽELVÍ OSTROV - Stránka 2 Empty Re: ŽELVÍ OSTROV

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru