Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ŽELVÍ OSTROV: MUZEUM HISTORIE

4 posters

Goto down

ŽELVÍ OSTROV: MUZEUM HISTORIE Empty ŽELVÍ OSTROV: MUZEUM HISTORIE

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Thu Apr 24, 2014 3:04 pm

ŽELVÍ OSTROV: MUZEUM HISTORIE Inc2ki
Dům jednoho z bývalých Jinchuuriki Oblačné vesnice. Nyní Muzeum historie vesnice zaměřené především na její Bijuu, Jinchuuriki a životy všech osmi Raikage, které zatím měla.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

ŽELVÍ OSTROV: MUZEUM HISTORIE Empty Re: ŽELVÍ OSTROV: MUZEUM HISTORIE

Příspěvek pro Atsuka Mon May 05, 2014 12:50 pm

"To je prekvapenie." Uškrnula som sa a viedla som ju cestou ostrova, teda jednou z ciest. Prechádzali sme popod rôzne obrovské rastliny, ktoré vyzerali až trocha moc.. giganticky. V podstate ako všetko na tomto ostrove. Pred nami už z diaľky bolo vidieť podivnú budovu, vytvarovanú do hlavy Hachibiho.
"Popravde je toto, prvý krát čo tu som." Priznala som sa po ceste a zvedavo som sa obzerala po okolí. Nikdy som to tu nevidela, vlastne som ani nevedela, kde sa presne nachádzame.
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ŽELVÍ OSTROV: MUZEUM HISTORIE Empty Re: ŽELVÍ OSTROV: MUZEUM HISTORIE

Příspěvek pro Miki Mon May 05, 2014 4:39 pm

Povzdechla jsem si když mi to neřekla a prohlížela jsme si okolí. Bylo to tu zajímavě...děsivé a tak jsem znova stiskla její ruku. Když se před námi začala rýsovat podivná budova nadzvedla jsme obočí a koukla se na Atsuku. "Tak aspoň v tom nejsem sama." Usmála jsem se a sledovala podivné rostliny všude okolo. Nezbylo mi než doufat, že žádná z nich není masožravá.
Miki
Miki
Genin
Genin

Počet příspěvků : 30
Registrován : 25. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

ŽELVÍ OSTROV: MUZEUM HISTORIE Empty Re: ŽELVÍ OSTROV: MUZEUM HISTORIE

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Tue May 06, 2014 6:42 pm

PRŮVODCE
Přede dveřmi chrámu čekal starý muž, člověk by ho mohl typovat na bývalého ninju. Na druhou stranu vypadal, že už má pomalu nakročeno jednou nohou do rakve. Kulhal, podivně se mu kývala hlava a z dálky mohl vypadat i docela strašidelně. O to víc obě mohl překvapit jeho hlas, který byl pevný a jasný, čistý jako kdyby na ně mluvil chlapec mladší než byly ony dvě.
"Jdete na prohlídku, slečny?" usmál se na ně bezzubým úsměvem.
Za jeho čistým hlasem tedy musela být technika. To znamená, že stále musel být dobrým shinobi, protože ji musel používat prakticky neustále, vždy když mluvil. Ve skutečnosti se zdál i impozantním. Minimálně takový být musel, když byl mladší. A rozhodně byl dobrý pro práci průvodce v muzeu, kterým podle cedulky na klopě prastarého "saka" byl.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

ŽELVÍ OSTROV: MUZEUM HISTORIE Empty Re: ŽELVÍ OSTROV: MUZEUM HISTORIE

Příspěvek pro Takeshi Kenpachi Wed May 07, 2014 4:47 pm

Loď jsem doběhl jen tak tak a k muzeu přišel svižným krokem zrovna, když slečny zval průvodce dovnitř.
zamával jsem na něj, že jdu taky, a upravil jsem se. Odkašlal jsem si, aby si mě dívky všimly, a pak jsem se lehce uklonil.
"Dámy, mé jméno je Takeshi Kenpachi a rád bych vás doprovodil. Zvláště Vás, slečno Miki. Doufám, že jste nebyla v Suně, když se stala ta příšerná věc..."
Narovnal jsem se a dal Miki prostor, aby si mě prohlédla. V Suně jsem vždy na ulicích zářil jako rudý plamen, jestli mě někdy v Suně viděla, určitě si to pamatovala.
Takeshi Kenpachi
Takeshi Kenpachi
Samurai (B-rank)

Počet příspěvků : 241
Registrován : 08. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

ŽELVÍ OSTROV: MUZEUM HISTORIE Empty Re: ŽELVÍ OSTROV: MUZEUM HISTORIE

Příspěvek pro Atsuka Wed May 07, 2014 5:18 pm

"To naozaj niesi Miki-chan." Usmiala som sa na ňu. Po chvíľke sme narazili na staršieho muža, teda.. starčeka, doslova. Starčeka s celkom impozantným hlasom. Aj keď bol starček, stále bol mužského pokolenia, takže som typovala že z neho bude Miki úplne nadšená.
"Radi by sme išli." Prikývla som. Započula som odkašlanie, za ktorým som sa otočila. Oslovil nás muž, ktorý vyzeral na prvý pohľad až tak.. urodzene? Nie, to nebolo to správne slovo, skôr hrdo a majestátne. Nebola som však osoba, ktorá by si na takýchto vlastnostiach zakladala.
"Pekný deň prajem.." Pozdravila som ho. Pravda bola taká, že som nebola moc dobrá osoba, v podstate by som hocikoho hocikde ignorovala ale pri Miki by som sa necítila práve dobre, ak by som sa mala správať nepríjemne ku komukoľvek. Zvedavo som sa však na ňu pozrela. Nevedela som, či je pripomienka Suny najlepším spôsobom oslovenia práve jej. Ešte k tomu keď mala takmer .. dalo by sa to nazvať ako fóbia, na mužské pokolenie. Držala som ju však stále za ruku a čakala som, ako mu odpovie. Predsa len oslovil hlavne ju.
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ŽELVÍ OSTROV: MUZEUM HISTORIE Empty Re: ŽELVÍ OSTROV: MUZEUM HISTORIE

Příspěvek pro Miki Wed May 07, 2014 5:57 pm

Když nás oslovil starý průvodce nepatrně jsem nakrčila nosík abych dala najevo svou nespokojenost ale nakonec nijak jinak nereagovala. Staříci mi zas až tak nevadili, ale i tak jsem nebyla nadšená. Mohlo to být horší. Pomyslela jsem si akorát ve chvíli kdy k nám někdo došel. Když oslovil mě, nevěděla jsem co mám dělat. Většinou si mě muži nevšímali, z toho důvodu že já si nevšímala jich a dávala najevo, že s nimi nechci mluvit. A vůbec jak znal moje jméno? Neznala jsem ho, ani nebylo možné, že bych ho zahlédla v ulicích protože...však víte. Já a chlapi. I teď jsem sklopila oči a sledovala zem. "Byla." Zamumlala jsem a stiskla Atsuky ruku. Byla bych vděčná, kdyby se začalo s prohlídkou.
Miki
Miki
Genin
Genin

Počet příspěvků : 30
Registrován : 25. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

ŽELVÍ OSTROV: MUZEUM HISTORIE Empty Re: ŽELVÍ OSTROV: MUZEUM HISTORIE

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Wed May 07, 2014 6:27 pm

PRŮVODCE
Tak tohle se tomu muži příliš nelíbilo.
"Tak pojďte dovnitř!" zavrčel místo poznámky, že tady Suna není a vlastně už vůbec není, takže by se jí nemuseli zabývat a mohli by jen poslouchat jeho výklad.
"Čeká tam skupinka, se kterou půjdete," dodal. "Můžete si dát občerstvení, zajít si na záchod a cokoli chcete, ale začínáme za čtvrt hodiny a na nikoho nečekáme."
Ustoupil stranou od děsivě temného vchodu do Muzea.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

ŽELVÍ OSTROV: MUZEUM HISTORIE Empty Re: ŽELVÍ OSTROV: MUZEUM HISTORIE

Příspěvek pro Takeshi Kenpachi Wed May 07, 2014 6:33 pm

Podíval jsem se na Mikijin výraz a hned mi bylo jasné, že mě nepoznala. Co víc, nevypadala, že by se s emnou chtěla nějak dál bavit.
"TO je mi opravdu líto. Já tam byl také. Vidím ale, že máte svou prohlídku, nicméně kdybyste kdykoli něco potřebovala, nebojte se o to zažádat. Jsme krajané, i když naše vesnice lehla popelem..."
Ta věta s prohlídkou...bylo mi jasné, že se prostě nechtějí bavit. A nikdy chtít nebudou. Něco ve mně mi ale velelo, abych jí nabídl svou pomoc. Ještě jednou jsem se uklonil a vyrazil zpět. Prohlídka samotná mě moc nezajímala. Kor s tím sympatickým pánem.

//přesun
Takeshi Kenpachi
Takeshi Kenpachi
Samurai (B-rank)

Počet příspěvků : 241
Registrován : 08. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

ŽELVÍ OSTROV: MUZEUM HISTORIE Empty Re: ŽELVÍ OSTROV: MUZEUM HISTORIE

Příspěvek pro Atsuka Wed May 07, 2014 6:52 pm

Aj keď toto stretnutie išlo trocha mňa, týkalo sa ma. Síce muž prejavil pozornosť ku Miki, ja som už nejak tuśila, alebo skôr vedela, že to dopadne podobne. Jeho chápavosť, teda okrem tej Suny, a vyrovnanosť ma ale celkom prekvapila, mal u mňa za to jedno menšie plus. Starčeka som neignorovala, len som k nemu prikývla. Mali sme pätnásť minút to šlo.. 
Pritiahla som však jednou rukou Miki k sebe, teda konkrétne pred seba. Druhou som ju jemne objala okolo ramien a privinula si ju k telu.
"Si v poriadku, Miki-chan?" Spýtala som sa jej starostlivo a naklonila hlavu k jej boku tak, aby som jej videla do tváre. Rukou, ktorou som držala tú jej, som prechytila úchop z jej dlane, na chrbát jej ruky a zložila som ho k oblasti jej brucha. Takže som ju objímala oboma len, jednou som zároveň držala aj jej ruku.
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ŽELVÍ OSTROV: MUZEUM HISTORIE Empty Re: ŽELVÍ OSTROV: MUZEUM HISTORIE

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Tue May 13, 2014 4:54 pm

PRŮVODCE
Vypadalo to, že jeden z nich se odpojil. Průvodci to ale nevadilo, pohled na slečny vstupující do jeho království mu úplně stačil. Uvnitř se jim bude líbit. Čeká tam na ně velmi milá žena s děsivou jizvou přes tvář. Shinobi už není - na oko, přes které má jizvu, je totiž slepá. Ale o historii vesnice toho ví téměř tolik jako její otec, průvodce, s nímž se už setkali. Rodinnou příslušnost prozrazují kudrnaté vlasy a ostré rysy obličeje jako výrazné lícní kosti a orlí nos. Přesto je mladá a krásná, což potvrzuje její laskavý úsměv. Pokud na ní nezapomenou neposedná očka, prohlídku si jistě užijí.

//Miki, Miki, kdepak jsi?
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

ŽELVÍ OSTROV: MUZEUM HISTORIE Empty Re: ŽELVÍ OSTROV: MUZEUM HISTORIE

Příspěvek pro Miki Fri May 16, 2014 2:00 pm

// Omlouvám se bylo AF a teď mě dostala nemoc. ^^"

Po tom co ten člověk zase zmizel jsem se uvolnila a oddechla si. Neměla jsem proti němu nic...teda vlastně jo. Byl to chlap! Spokojeně jsem se zase začala křenit jako sluníčko a když mě Atsuka objala lehce jsem se začervenala. "Um, v pohodě." Odpověděla jsem jí potichu a zavřela oči abych si mohla lépe vychutnat její obětí. Popravdě jsem teď ani nechtěla aby nějaká prohlídka začala a já musela z jejího obětí pryč. Když pak nastal čas a musely jsme vstoupit dovnitř pohledem jsem sjela ženu vevnitř a děkovala bohu. "Brý den." Pozdravila jsme s úsměvem a rozhlédla se.
Miki
Miki
Genin
Genin

Počet příspěvků : 30
Registrován : 25. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

ŽELVÍ OSTROV: MUZEUM HISTORIE Empty Re: ŽELVÍ OSTROV: MUZEUM HISTORIE

Příspěvek pro Atsuka Sat May 17, 2014 10:51 am

Keď povedala že je v poriadku, usmiala som sa a po otvorení dverí do múzea som ju pomaly pustila, aj keď som po "odobjatí" Miki znova chytila za ruku. Prezrela som si shinobi, alebo skôr bývalú shinobi, ktorá nás tu mala sprevádzať. Aspoň to tak teda vyzeralo.
"Dobrý deň.." Pozdravila som ženu a taktiež som sa rozhliadla. Ešte nikdy som tu nebola. Celkom ma zaujímalo, o čom všetkom sa tu bude dať dozvedieť.
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ŽELVÍ OSTROV: MUZEUM HISTORIE Empty Re: ŽELVÍ OSTROV: MUZEUM HISTORIE

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Tue May 20, 2014 8:34 am

PRŮVODCE

"Vítejte, slečny," pousmála se. "...a chlapče."
Skupinka propukla v smích. Opravdu tu byl jen jeden chlapec, asi šestiletý, jinak jen ženy. Zajímavá náhoda, ale alespoň mohla být Miki klidnější. 
"Právě jste měli tu čest vstoupit do domu našeho vůbec nejvýznamějšího Jinchuuriki a zároveň týmového partnera čtvrtého Raiakage Beeho," uvedla je do skutečnosti. "Dnes je tento dům známý pod názvem Muzeum historie Skryté Oblačné vesnice. Proč se tak stalo se dozvíte již brzy," šibalsky na ně mrkla. "Odložte si zavazadla ve vedlejší místnosti, stejně tak bundy a cokoli, co nutně nepotřebujete. Zamknu ji, vše bude v bezpečí, nebojte."
Když se tak stalo, odvedla je dlouhou chodbou do velké vstupní haly s dveřmi do mnoha dalších místností. Uvnitř byl dům kompletně přestaven. Na stropě se nacházely znaky významných klanů Kumogakure a na podlaze se odrážely jako v zrcadle, stejně tak stíny všech přítomných. Z čeho je tato podlaha vyrobená jim muselo být záhadou, ale bylo to nádherné.
"Nuže, povězte mi," usmála se, když se postavila přímo do středu sálu. "Byli jste tu už někdy? Vidím tu cizokrajné tváře."
Při těch slovech se dívala především na Miki a Atsuku. Nikdo jiný tolik nevyčníval. A taky tu byly nejkrásnější a ona měla smysl pro krásu.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

ŽELVÍ OSTROV: MUZEUM HISTORIE Empty Re: ŽELVÍ OSTROV: MUZEUM HISTORIE

Příspěvek pro Miki Sat May 24, 2014 9:02 pm

Otočila jsme se na jediného chlapce, který tam byl a škodolibě se ušklíbla. Dobře mu tak. Vrátila jsem se pohledem zpět k průvodkyni a pozorně jí poslouchala. Jinchuuriki?..Tady? Rozhlédla jsem se okolo sebe. Právě tady žil? Třeba někdy stál na místě jako stojím teď já. Zanechávalo to ve mě zvláštní pocit, po tom co si pár lidí šlo odložit své věci následovala otázka naší milé průvodkyně. Mlčky jsem zavrtěla hlavou a pousmála se.

Bylo zvláštní, že Suna žádný takový muzeum nebo něco podobného neměla. Vždyť co jsem slyšela od babičky měla Suna dobré Jinchuuriki, nejvýznamnější z nich se prý stal i Kazekagem. Jenže nám o něm nikdo moc neřekl, na akademii se to vzalo oklikou a z mě neznámého důvodu se tomuto tématu většina lidí vyhýbala.
Miki
Miki
Genin
Genin

Počet příspěvků : 30
Registrován : 25. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

ŽELVÍ OSTROV: MUZEUM HISTORIE Empty Re: ŽELVÍ OSTROV: MUZEUM HISTORIE

Příspěvek pro Atsuka Sun May 25, 2014 8:09 pm

Bola som až moc milá.. pokojná.. pri zmysloch, vôbec sa to na mňa nepodobalo. Nevedela som, či je to vedľajší efekt môjho rýchleho nabrania veku alebo nejaká podobná "vec" ale.. o tom som silne pochybovala. 
Najviac ma však desilo práve potreba, ktorú som vôbec necítila.. vôbec som nemala chuť niekoho priklincovať na stenu, vyryť mu ornamenty do hrude a začať tu obrad ktorý by ma v niektorých krajinách poslal doživodne do vezenia.. a že ja mám ten život dlhý. Teraz však.. nič.
Neodložila som si veci, nemala som pri sebe v podstate nič.
Na otázku sprievodkyne som sa len uškrnula.
"Nie.. ja nie." Odpovedala som. Naozaj som bola zvedavá či tu je niečo, čo by ma mohlo zaujať.
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ŽELVÍ OSTROV: MUZEUM HISTORIE Empty Re: ŽELVÍ OSTROV: MUZEUM HISTORIE

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Sun May 25, 2014 8:56 pm

PRŮVODCE
Vypadalo to, že měla k dispozici historií nedotčenou skupinu. To jí na jednu stranu působilo smutek, na druhou jí to umožní přednést jim vše, co ví, s o to větší grácií. A jelikož tu měla jen shinobi (a budoucí shinobi) - nebo spíše kunoichi, mohlo toho být víc než dost!
"Tenhle vstupní sál byl upraven až potom, co se z tohoto místa stalo muzeum," začala vyprávět. "To bylo hned po smrti Beeho-sama, Hachibiho Jinchuuriki."
Jak už bylo řečeno, sál byl vskutku impozantní.
"Bylo to kvůli jeho památce. A ze stejného důvodu jsme zachovali důležité věci a místa. Než se dostaneme k historii vesnice, povíme si tedy něco právě o něm."
Jako úvodní řeč to ušlo. Naznačila jim, ať ji následují. Mohli za ní projít do jedné z postranních místností. Tam se zastavila. Na stěnách byly různé obrazy. Nejprve z Beeho dětství.
"Některé výjevy jsou samozřejmě smyšlené, jiné byly zdokumentovány dobovými kreslíři a poslední jsou fotografie z jeho dospělosti," pousmála se.

ŽELVÍ OSTROV: MUZEUM HISTORIE Seven_Swords_Dance_Technique
Na poslední a největší fotografii byl Bee s bezpočtem mečů. Jeden, jak se zdálo, držel dokonce v podpaží!
"Ví někdo, jak se nazýval jeho slavný styl?" přispěla k prohlídce průvodkyně další otázkou a ukázala přitom právě na poslední obraz zabírající celou jednu stěnu.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

ŽELVÍ OSTROV: MUZEUM HISTORIE Empty Re: ŽELVÍ OSTROV: MUZEUM HISTORIE

Příspěvek pro Miki Tue May 27, 2014 5:24 pm

Poslouchala jsem naší průvodkyni a když nás zavedla do místnosti mlčky jsem si prohlížela fotky a obrázky. Uvědomila jsem si, že mě žádné fotky nezbyly, než jsem se ale mohla začít litovat zaměřila jsme se na fotografii, kde ten muž "držel" několik mečů. Nadzvedla jsme obočí a po otázce průvodkyně jsem se rozhlédla po ostatních jestli někdo odpoví. Takhle bojoval?! Znova jsme se koukla na tu fotku a uchechtla se. Já bych takhle nedokázala asi ani stát natož se starat o několik mečů a na někoho útočit. Mimoděk jsem se koukla na Atsuku a usmála se na ní.
Miki
Miki
Genin
Genin

Počet příspěvků : 30
Registrován : 25. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

ŽELVÍ OSTROV: MUZEUM HISTORIE Empty Re: ŽELVÍ OSTROV: MUZEUM HISTORIE

Příspěvek pro Atsuka Mon Jun 02, 2014 6:46 pm

Popravde som mala pocit, že keby tu nebola Miki, bola by som tu ako za trest. O histórií Kumogakure teda, o Béčku mi hovorila žena, ktorá bola pravdepodobne tak storoćie pozadu s vedomosťami. Aj keď som tu nikdy nebola. V podstate som sa začala rozpamätávať a práve kvôli tomu na mňa udrelo niečo, čomu som sa hrozne snaŽila vyhnúť.. konkrétne nuda. S vyvalenými očami som sledovala fotografiu a celou silou som sa snažila nepovedať nejakú uštipačnú či drzú poznámku.  Nahlas som preglgla, vlastne to vyzeralo tak, ako keby ma to naozaj zaujímalo, ćomu som mohla len ďakovať.
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ŽELVÍ OSTROV: MUZEUM HISTORIE Empty Re: ŽELVÍ OSTROV: MUZEUM HISTORIE

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Fri Jun 06, 2014 11:05 am

PRŮVODCE

Dozvěděli se toho o historii Kumogakure spoustu. A spoustu informací o Beem. Něco nebylo úplně přesné, ale nic nebyla lež. Mluvilo se o významných osobnostech, o zemi a podnebí, o technikách a o Bijuu. Bylo zmíněno všechno. A pak po asi dvou hodinách prohlídka skončila.

"Doporučuji vám se ještě podívat na vodopád pravdy - ale jen podívat, hezky zdálky," pousmála se průvodčí. "Nebo si můžete projít ostrov, ale pozor na zvířata. Žijí tu divoce a mívají obrovské rozměry. Za úrazy nikdo nezodpovídá a takováto prohlídka je přístupná pouze shinobim hodnosti Chuunina a vyšší nebo Geninům s doprovodem vyšší hodnosti."
Ve skutečnosti to nikdo moc nekontroloval. Pokud jste si tedy nevybrali k prohlídce hustý les, přímo džungli, která už byla nebezpečná nebo jste se nesnažili infiltrovat Chrám Bijuu.

Rozloučila se s nimi, vyprovodila je ven z domu, kde totéž zopakoval i stařík a pak se za nimi zavřeli dveře. Skupinka se pomalu začala rozcházet, až před domem zbyly jen Atsuka s Miki.

//Moc se to táhne. Anime fest, nemoc, můj přístup k PC...
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

ŽELVÍ OSTROV: MUZEUM HISTORIE Empty Re: ŽELVÍ OSTROV: MUZEUM HISTORIE

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru