Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Stanica pre lovcov odmien

+3
Hikaru Hyuuga
Sadao
Takao Hanare
7 posters

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Goto down

Stanica pre lovcov odmien - Stránka 2 Empty Stanica pre lovcov odmien

Příspěvek pro Nukenin Thu May 08, 2014 6:22 pm

First topic message reminder :

Stanica pre lovcov odmien - Stránka 2 4OCmJ9v
Jedna z podsvetiu najznámejších, a predsa verejnosti najviac utajovaných staníc pre lovcov odmien. Jedná sa o centrum ilegálneho čierneho trhu s telami významných a mocných shinobi, ktoré v sebe schovávajú rôzne tajomstvá a techniky príslušných dedín.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Stanica pre lovcov odmien - Stránka 2 Empty Re: Stanica pre lovcov odmien

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Sun Aug 03, 2014 3:54 pm

Temer jsem nic nemel co dodat ale teda k jeho dodatku jsem mel jedinou vec.
"Nemohu to jen tak nechat lezet. Muzou byt mrtvi ale musim zjistit pravdu at to stoji co to stoji. Chci vedet jestli duvody proc jsem si zazil peklo byly dulezite nebo sem se narodil ve spatny cas na spatnem miste. Ve vetsim pruseru nez jsem ted uz byt nemuzu. Takze cas je esence ktere moc nemam tudis musim vyrazit a doufat ze uspeju ve svem hledani."
Stemy slovi jsem se otocil a vydal opet pryc. az jsem se dostal zpet ven pred budovu kde jsem zamiril do lessa.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Stanica pre lovcov odmien - Stránka 2 Empty Re: Stanica pre lovcov odmien

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Sun Aug 03, 2014 4:52 pm

"Asi nemá smysl nadále čekat. S někým se baví. No a hádám, že teď už nemá cenu pokoušet se mě setřást. Doufám." mrkla jsem na svého orla a ten se mocným máchnutím křídel vznesl do výšky, aby nabral správný směr. Hikaru si mě nejspíš už dávno všiml.

Poslední metr nad zemí jsem kuchiyose zrušila a dopad ztlumila kotoulem. Nebylo to dvakrát příjemné a já si promnula krk.
"Hmm, ty letecké manévry budeme muset zopakovat a potrénovat." zavrčela jsem.

Stanica pre lovcov odmien - Stránka 2 Tumblr_muofbv1VKj1rhcgoho2_500

Oprášila jsem si oděv a vydala se směrem, kterým se nacházel Hikaru. Dělilo nás pár metrů a clona stromů. Já právě za zády nechávala louku a mířila směrem k budově. Tu a tam jsem zahlédla známou siluetu.
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Stanica pre lovcov odmien - Stránka 2 Empty Re: Stanica pre lovcov odmien

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Sun Aug 03, 2014 5:08 pm

Pri svem navratu do lesa sem spatril znamou osobu. Tusil sem ze me nekdo sleduje ale ne ze zrovna Mikomi. prutce jsem zastavil a zustal stat na vetvi stromu. Ted jsem premyslel co bude nasledovat. "Mikomi-sama pokud jste me prisla zastavit je to zbytecne." Bylo mi jasne ze boj by mohl nastat ale vysledek byl jasny nebo spise by byj zkoncil drive nez zacal.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Stanica pre lovcov odmien - Stránka 2 Empty Re: Stanica pre lovcov odmien

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Sun Aug 03, 2014 5:20 pm

Netrvalo dlouho a Hikaru mě oslovil. Udělala jsem posledních pár kroků a sledovala ho. Založila jsem si ruce křížem a zvedla hlavu. Pokud se na někoho díváte zezdola, cítíte se podřazení a stejně tak to funguje i naopak.

"Vypadám na to, že tě jdu zastavit Hikaru-san?"
naklonila jsem hlavu do strany, jako kdyby snad řekl něco neskutečně zajímavého. I když ve své podstatě asi ano.
"Naoto mi o všem řekl. Vím, že hledáš své rodiče. Popravdě bych na tvém místě asi udělala to samé. To ale nic nemění na tom, že pro jednoho je taková výprava až příliš nebezpečná." dodala jsem.

Situace byla trošku vtipná. Člen hlavní rodiny, který se strachuje o osobu z vedlejší větve? Někteří žijí v domnění, že takový okamžik nemůže nastat. Ale sama jsem slyšela mnoho příběhů o tom, že se tak stávalo celkem často. Možná proto se na mé tváři mihnul nenápadný úsměv.
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Stanica pre lovcov odmien - Stránka 2 Empty Re: Stanica pre lovcov odmien

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Sun Aug 03, 2014 5:39 pm

Pomalu jsem se pustil zady dolu vypadalo to jako ze padam ale byl to ucel s lehkosti jsem se pretocil na nohy a dopadl do pokleku. no to uz byla klasicka poloha opet jsem cucel do zeme a klecel. "To ja nevim Mikomi-sama. Moc duvodu proc je zde velitel policie nevidim."
Ale co zaznelo dale. me celkem zarazilo. Bylo pravdou ze jsem neveril moc clenum hlavni vetve ale ani tem z vedlejsi. A taky jsem tim byl znam a ani to neskryval az na par vijimek ale ty zase byly potom osocovany kvuli me.
"Je to pravda hledam sve rodice. Ale je to osobni zalezitost a nemusim asi rikat ze neoplyvam duverou k clenum klanu. krome par vijimek. Mozna mi udalosti poslednich par dejmetomu dvou let otevrely oci a ja zmenil svuj pohled na vec i na klan. Ovsem bohuzel ne Klan na me. Takze mi odpuste pokud zrovna neverim ze jste mi sama od sebe prisla pomoct..
Bylo to celkme prekvapive ze by mi Mikomi chtela pomoct. No neco mi rikalo ze to neni jen tak.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Stanica pre lovcov odmien - Stránka 2 Empty Re: Stanica pre lovcov odmien

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Sun Aug 03, 2014 5:55 pm

Líbilo se mi, že nebyl hloupý. Ta nedůvěra se dala pochopit. Už častokrát jsem se cítila trapně, když přišla řeč na poměry mezi hlavní a vedlejší rodinou.
"Skutečně. Jsem tu snad na příkaz Hokageho? Ne, tak to není. Naoto-sama si s tebou promluvil a tušil, že se o něco takového pokusíš. Poprosil mě, ať na tebe dohlédnu, ale nikdo mě do ničeho nenutí. Jsem tu ze své svobodné vůle."
Taková byla pravda, ale nedivila bych se, kdyby mi přesvědčování dalo mnohem více práce.

"Příliš důvěry asi nevzbuzuji. Ale chtěla bych dostat šanci a zasloužit si ji. Ne pro dobro našeho klanu jako celku. Jak říkal můj otec, jestliže máme obětovat jednotlivé členy pro takzvané dobro celého klanu, pak kašlat na takový klan! Rozhodla jsem se stejně jako on, chránit jednotlivce." udělala jsem dalších pár kroků kupředu a natáhla ruku.

"Vstaň a pověz mi všechno co víš. Něco s tou šlamastykou provedeme. I kdybych tě přitáhla do Konohy v zubech, sotva by ses vzpamatoval, zkusíš to znovu, není to tak?" nadhodila jsem s úsměvem, takže mu mohlo být jasné, že zrovna o tomhle pouze žertuji.
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Stanica pre lovcov odmien - Stránka 2 Empty Re: Stanica pre lovcov odmien

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Sun Aug 03, 2014 6:14 pm

MIkomin Pristup byl az prilis privetivy. Mozna to myslela vazne mozna ja jen byl zabedneny. Neco mi rikalo ze to co rika je uprime. "V Tom pripade si jste vedoma co mi hrozi ze? Jste ochotna nest stejne nasledky za spoluucast?" Jakmile jsem zacal rikat druhou vetu jsem zvedl hlavu a dival se Mikomi primo do oci. Jelikoz zde Mikomi byla dobrovolne Mohla nest stejne nasledky pokud si tak zvoli jeji pohyb jakozto velitele policie nebyl nejak limitovan. Ale ja byl pouhy Jounin a navic za valecneho stavu jsem opustil vesnici. Tohle byla vec ktera se da asi klasifikovat jako nejzavaznejsi zlocin. Ale otazka byla jenom abych si overil zdali to mysly uprime nebo zdali pouzije svuj status jako omluvu a takove veci aby se vyhla trestu popripade nasledkum. Ja si byl vedom toho co me ceka a i stim jsem byl srovnan. Nasledne jsem cekal na jeji odpoved. Na jeji odpovedi zaviselo zdali ji reknu co jsem se dozvedel. Ale bylo to celkem zvlastni se divat nekomu z klanu primo do oci.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Stanica pre lovcov odmien - Stránka 2 Empty Re: Stanica pre lovcov odmien

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Sun Aug 03, 2014 6:46 pm

Stále jsem udržovala oční kontakt. Kdosi tvrdí, že byakugan nevidí pouze skrz předměty, ale i do nitra duše. Já jsem však opravdu neměla co skrývat.

"Už několikrát jsem překročila zákon, opustila vesnici, dokonce i napadla shinobi z Konohagakure. Kdybych se držela zpátky, napáchala bych víc škody než užitku. Někdy zkrátka není prostor na to, držet se zpátky a studovat paragrafy." pokrčila jsem rameny, jako kdyby se snad jednalo o nějakou kratochvíli. Náš Hokage měl hlavu v pejru a řešil ty problémy, které byly do oka bijící. Já jsem byla jakási zadní stráž, která se rozhodla strážit ty, na které si "velcí hrdinové" nenašli čas.
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Stanica pre lovcov odmien - Stránka 2 Empty Re: Stanica pre lovcov odmien

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Sun Aug 03, 2014 6:53 pm

" Muj otec Kontaktoval jakousi skupinu Yakintaro Gyōkai ktere velil jakysi Tetsuya. Bohuzel to je vse co vim." Rekl jsem a to byla pravda. Nic vic relevantnich informaci jsem nemel.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Stanica pre lovcov odmien - Stránka 2 Empty Re: Stanica pre lovcov odmien

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Sun Aug 03, 2014 6:59 pm

Někteří by možná čekali v mém obličeji známky překvapení. Ale poté, kolik incidentů souvisejících k klanem Hyuuga měl Tetsuya na svědomí, mě vážně nepřekvapilo, že jeho jméno zazní i tentokrát.
"Nevadí. To pro začátek stačí. Navštívíme hostinec Zlaté oko. Vím, že tento podnik mu patří. Zbytek už bude tak trochu o náhodě a štěstí. Tetsuyu však střetneme, tím jsem si jistá." kývla jsem hlavou. Jak jsem si tím mohla být tak jistá?
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Stanica pre lovcov odmien - Stránka 2 Empty Re: Stanica pre lovcov odmien

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Sun Aug 03, 2014 7:02 pm

Mikomi nejevila znamky prekvapeni tudis asi vedela o koho se jedna. "Dobra tedy takze jde se smer zlate oko." Rekl jsem a vydal se smerem. K tomu onemu hostinci. Aniz by sem si to uvedomil tak nejak jsem se chytl veleni.
(presun)
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Stanica pre lovcov odmien - Stránka 2 Empty Re: Stanica pre lovcov odmien

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Sun Aug 03, 2014 7:05 pm

Nakonec to bylo méně komplikované, než jsem čekala. Srovnala jsem krok se svým společníkem a nabrali jsme nový směr.

Po tom všem, co mi Tetsuya řekl při našem posledním setkání, bude má přítomnost v hostinci nápadná, jako moucha v pavoučí síti.

Přesun.
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Stanica pre lovcov odmien - Stránka 2 Empty Re: Stanica pre lovcov odmien

Příspěvek pro Goku Sun Jun 07, 2015 2:44 pm

Moje kroky ma zaviedli až na toto miesto. Bolo pomerne.. neukryté.. čo mi vôbec nevadilo. Lepšie, ako keby bola informácia falošná a ja som teraz blúdil v nejakom vezení zemi ohňa. Cesta bola pomerne dlhá no stále som nepociťoval známky únavy. Niektoré zranenia sa mi už stihli zahojiť, aj keď tie jazvy na pravej ruke od Hideovho raitonového klona.. raz sa mu pomstím. No bolo sa vôbec čomu pomstiť? Ja som ten, ktorý mu chcel vytrhnúť oko z hlavy.. a stále chcem, nie že nie.

No na to som mal čas, čas ktorý som musel vyplniť zmysluplnou činnosťou. Lovením ľudí napríklad. Aj v Kirigakure mi práve toto, išlo najlepšie. Tak prečo sa tým neživiť? Kto vie, ako to tu funguje. To bola prvá vec, ktorú som musel zistiť. Preto bol môj prístup pomerne opatrný. Nevedel, som, čo čakať. Vošiel som do budovy a hľadal som človeka. Teda tých tu bolo veľa. Ja som však hľadal niekoho .. viac živého. 


To čo ma však vnútri čakalo, som nečakal. Teda neviem čo som čakal, no tak prázdne priestranstvo? V chodbe nič.. ani len stolička. Chodba viedla do skladu, kde znova nič nebolo. Naozaj som nevedel či sa tu niekto nachádza, alebo nie. Nikoho som dokonca ani nepočul, ani len nadýchnutie či tlkot srdca. Malo ma to prekvapiť?
"Ehm.. ehm.. " Zakašlal som a na chvíľku som sa zamyslel.. mám? Začal som rozmýšľať.. či som sa nezabudol trebárs na niečo spýtať, alebo tak. No na čo? Akým spôsobom fungovali Anbu jednotky v Kiri? Tajné miestnosti.. tajné pomaly aj podrážky na topánkach. že by sa niečo také nachádzalo aj tu? Teda bola to stanica pre zachytávanie nie práve legálne obstaraných mŕtvol. S povzdychom som začal prehľadávať steny. Ako inak.. nezachytil som nič. To však bolo pochopiteľné, keďže sa malo jednať o tajné pravdepodobne dvere? Who knows. Skúsil som to znova, tento krát pri hlavných dverách, cez ktoré som znova vošiel dovnútra. Začal som rozmýšľať nad rôznymi vecami. Rozloha budovy zvonka, prípadne či by sa dalo trebárs danú tajnú "miestnosť" ukryť v podzemí.  Bola zem ošúchaná od topánok? Prípadne za sebou zanechali nejaké blato, hlinu.. aj tie najjemnejšie stopy? A viedli tieto stopy k stene, u ktorej "zmizli?" Pravdepodobne si nedávali 24/7 pozor na podobné maličkosti.. a možno aj áno, kto vie. No ak som našiel správne miesto, alebo ak som našiel aspoň nejaké miesto ktoré sa mi zdalo pomerne podozrivé, zaklopal som na neho. Klopal vám niekedy niekto na dvere ktoré mali byť tajné? No možno som klopal len tak do steny a vyzeral som ako retard, kto vie.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Stanica pre lovcov odmien - Stránka 2 Empty Re: Stanica pre lovcov odmien

Příspěvek pro Nukenin Sun Jun 07, 2015 7:23 pm


Tanakiho snaha o nájdenie tajných dverí nebola úplne márna. Nebol však prvý, kto kedy čelil podobnému problému. Veľa ľudí vedelo, alebo aspoň tušilo, čo to tu bolo vlastne za miesto, ale navzdory tomu, že iba málokto mal odvahu ísť si to overiť, čas od času sem zvedavci zavítali. Ak sa ale zopár takých, ktorí zvážili možnosť prítomnosti tajnej miestnosti, aj našlo, väčšina sa vydala do spomínaného opusteného skladu, kde trávili niekedy aj hodiny hľadaním čohokoľvek podozrivého. Pravdou ale je, že ten pravý vchod sa naozaj nachádzal hneď niekde v úvodnej chodbe. Dokonca aj pri tomto zistení jeho objavenie avšak i špecializovanému pátraciemu tímu zaberalo dosť času na to, aby mohol v prípade núdze správca podniku včas vykĺznuť zadnými dvierkami. Najväčším nepriateľom tejto prepracovanej skrýše bol hádam len byakugan.

Navzdory tomu, že si to Tanaki s najvyššou pravdepodobnosťou ani sám neuvedomoval, sa o jeho prítomnosti už nejakú chvíľu vedelo. Nemožno poprieť, že vyzeral veľmi podozrivo, nehovoriac o tom, že so sebou nepriniesol dokonca ani žiadne telo, takže čo tu asi tak mohol pohľadávať? Byť tu tak bývalý správca, vo svete známy pod prezývkou Shuudentai (集電体), zrejme by ho v rámci opatrnosti vôbec nevpustil, ale konečne sa na ninju z Kirigakure usmialo šťastie. Dvere mu totiž aktuálny majiteľ predsa len otvoril, ale bol to niekto úplne iný - muž, ktorý sa v podsvetí pod pseudonymom Ryoshi (猟師, lovec ľudí) ironicky preslávil predovšetkým zabíjaním vzácnych shinobi.

"Hovor a modli sa, aby bol tvoj príbeh dostatočne presvedčivý, inak ťa bez váhania začlením do svojej zbierky," prehovoril na znak pozdravu statný muž veľmi chladne. Bolo zrejmé, že svojim schopnostiam plne dôveroval, inak by takto neriskoval. Ťažko povedať, čím to bolo, ale dokonca aj niekto ako Tanaki mal možnosť pocítiť, že jeho slová neboli ďaleko od pravdy. Aktuálny správca tohoto mŕtvolne zapáchajúceho miesta bol fakt nepríjemne nebezpečný, nehovoriac o tom, že bol napojený na miestami ešte nebezpečnejších ľudí. Pri tom všetkom, čo sa v poslednej dobe vo svete čierneho trhu a ilegálneho biznisu dialo, nečudo, že sa Shuudentai (集電体) rozhodol prenechať špinavú prácu niekomu takému. Kto vie, možno aj jeho odchod bola len ďalšia reakcia na vyčínanie Hakuei. Možno ani len neodišiel a celé to niekde z bezpečnej vzdialenosti riadil, ale to sa žiaľ návštevník nemal ako dozvedieť.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Stanica pre lovcov odmien - Stránka 2 Empty Re: Stanica pre lovcov odmien

Příspěvek pro Goku Sun Jun 07, 2015 7:38 pm

Niečo sa naozaj stalo. Teda lepšie povedané, niekto sa objavil. Dvere sa otvorili a v nich stál človek, ktorého identita mi bola pomerne neznáma. Nie je sa čomu diviť. Bol som bývalý Anbu a Šermiar z Kirigakure no sato, mimo vnútorných záležitostí a vojne s Iwou, som príliš okolitému svetu nevenoval pozornosť. V jeho hlase bolo cítiť, že svoje slová myslí úplne vážne. Spočiatku som chcel vtipkovať, čo by mi asi moc nešlo.. no radšej som od tohto plánu upustil. Mal by som mu to tu pochváliť? V podstate nebolo moc čo chváliť, keď som si na moje vlastné počudovanie odhadol správnu polohu dverí. No nič som mu nechcel ani vytknúť, radšej.. a ani dlh ostávať dlho. "Nemusíš sa báť. Nie som tu na rozkazy nejakého vyššie postaveného idiota v klobúku." Na chvíľku som sa zamyslel. "Dostal som typ v Tanzaku Gai, kde začať ak chcem loviť pre .. profit." Poukázal som rukami na miesto, teda skôr miestnosť v našom okolí. "Ten typ ukazoval na toto miesto." Možno vša kmyslel iný druh príbehu. "Bol som shinobim, no do dediny sa po istom prúsere nemôžem vrátiť. Lov ľudí je jedna z vecí, v ktorých som dobrý."
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Stanica pre lovcov odmien - Stránka 2 Empty Re: Stanica pre lovcov odmien

Příspěvek pro Nukenin Sun Jun 07, 2015 10:03 pm


Správca RYOSHI (猟師)

Tanakiho odpoveď bolo možné vystihnúť jediným slovom - blbá. Tak blbá, že som jej bol ochotný veriť. Niekto by si mohol povedať, že nechávať takého človeka žiť s vedomím, kde sa nachádza toto miesto, by nemusel byť dvakrát najlepší nápad, ale pravdou je, že o tom vedelo dosť veľa ľudí. Dokonca aj kdejaká ninjovská dedina by si pokojne mohla dovoliť poslať sem tím špecializovaných shinobi a zhátiť to, ale momentálne mali všetci priveľké problémy na to, aby sa starali o externé záležitosti. Všetci riešili len samých seba. Ak sa ich to netýkalo priamo, neprejavovali nijak zvlášť veľký záujem o nápravu. Presne na to sa fungovanie nášho biznisu vonkoncom i spoliehalo.

"Na to, že tvoj život visí na vlásku, nie si teda moc ukecaný," poznamenal som takmer ihneď potom, ako som si vypočul Kirigakurčanov stručný príbeh.
"Priznám sa, že je mi celkom jedno, čo si zač, len som chcel mať istotu, že si to tu neobjavil... "náhodou". Nech je to už ale akokoľvek, si taký strašný amatér, až je mi z toho takmer do smiechu. Nikoho nenajímame, môže sem prísť prakticky ktokoľvek, ale na to, aby dostal zaplatené, u seba musí mať telo. Je to naozaj tak jednoduché. Žiadne zbytočné zmluvy, žiadne dohody, žiadne vyjednávanie. Čistá špinavá práca, ktorú môže vykonávať ktokoľvek, kto na to má. V tvojom prípade sa však nezdá, že by si so sebou priniesol nejaké telo, takže sa fakt nemáme o čom baviť. Ukradni si niekde bingo knihu a vráť sa s niečim cenným," objasnil som mu stručne a zabuchol mu dvere pred nosom.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Stanica pre lovcov odmien - Stránka 2 Empty Re: Stanica pre lovcov odmien

Příspěvek pro Goku Sun Jun 07, 2015 10:10 pm

Bol som vybavený pomerne rýchlo. No mal pravdu. Bol som amatér v podobných záležitostiach. Ja som na takéto veci moc nebol.. mal som ciel, zabil som ho.. mal som misiu, splnil som ju.. rozmýšľanie som necha´val na druhých.. aj papierovanie a podobne. Nečakal som však, že to tu bude až také jednoduché. No musel som sa pousmiať, pretože sa mi to naozaj páčilo. Dokonca aj cez to, že pomerne rýchlo ostali dvere predo mnou zatvorené. Povzdychol som si a s ďalším úsmevom som z budovy vyšiel. Nemal som k tomu čo dodať a čo viac, nemal som ani komu. 
"Takže je predsa len dobré, že som tú vec nezahodil hm?" Zamrmlal som a z vrecka som vytiahol maličkú knižku. Bol to snáď prvý krát, kedy som si prvý krát vyberal ciele sám. Nechcel som začať ničím extra veľkým, pretože som nechcel príliš.. vzbudzovať podozrenie. Počas "Vyberania" som sa rozišiel smerom, kto vie akým. Záležalo od cielu.. predsa len..
/presun)
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Stanica pre lovcov odmien - Stránka 2 Empty Re: Stanica pre lovcov odmien

Příspěvek pro Goku Sun Jul 19, 2015 7:22 pm

Cesta trvala pomerne dlho, aj keď nie tak dlho, aby som prišiel o končatinu o ktorú sa mi starala podivná medúza, ktorá sa kŕmila mojou chakrou. Bol to naozaj divný pocit. Chcel som to mať popravde čo najrýchlejšie od seba.. a podobne.
Nakoniec sme však k stanici prišli. Po ceste v pomernom tichu. Prišlo mi to tak, že tá kunoichi nie je príliš spoločenský človek. Prečo? No.. ako sa to povie, už z jej predošlej reakcie, keď som jej podal ruku a tak. Bola dosť utiahnutá.
"Blížime sa.. a rád by som to odovzdal sám keďže no.. ten týpek nie je príliš dôverčivý.. ani ku mne.. keďže som len teraz začal." Zasmial som sa s trocha bolestným hlasom a ak súhlasila, predsa len som do budovy vstúpil. Poškrabal som sa vo vlasoch, na čo som si len z ruky stiahol obväz a pozrel som sa po okolí. Teda vedel som, kde sa tie "dvere" nachádzjaú..
"Priniesol som telo." Povedal som jednoducho a v ruke som si začal pohadzovať stočený zvitok.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Stanica pre lovcov odmien - Stránka 2 Empty Re: Stanica pre lovcov odmien

Příspěvek pro Nukenin Mon Jul 20, 2015 2:59 pm


Bez ohľadu na to, ako dlho samotná cesta trvala, Miyumi po celý ten čas nevydala jedinú hlásku. Ozývala sa jedine vtedy, ak na ňu prehovárala druhá osoba, no v opačnom prípade si zachovávala nekompromisnú tvár chladnokrvnej kunoichi. Ťažko povedať, či to bolo spôsobené jej odjakživa samotárskym charakterom, alebo predovšetkým okolnosťami, v ktorých v súčasnosti vykonávala svoje pracovné povinnosti. Niet divu, keď sa potýkala iba s kdejakými všivákmi a potenciálnymi nepriateľmi. Nech už to bolo akokoľvek, ako náhle Tanaki aj so sprievodom definitívne došiel do samotného cieľa a vydal zo seba svoj návrh, po krátkom zvážení predsa len odsúhlasila a počkala vonku. Dávala si však dôkladný pozor na to, aby jej zverenec neunikol. Nemusela k tomu byť ani senzibilkou - osoba, na ktorej má aktivovanú vlastnú techniku, sa sleduje dosť jednoducho.

Goku opakovane vstúpil do chodby a vyhľadal presnú pozíciu tajných dverí. Žiadneho pozdravu sa však spočiatku nedočkával. Je možné, že tam stál a vyvádzal i vyše desiatich minút, ale žiadaná reakcia nie a nie prísť. Bolo zrejmé, že postráda niečo ako napríklad nejaké tajné heslo či pozdrav. Našťastie preňho sa mu ale prípadná trpezlivosť vyplatila, keďže ho správca po istej dobe s vedomím, že ide o amatéra, vpustil.
"Vitaj naspäť, amatér," prehovoril pre Tanakiho už pravdepodobne známy muž, preslávený pod pseudonymom Ryoshi (猟師, lovec ľudí).
"Ani nevieš, aké obrovské máš šťastie, že si sa už dvakrát dostal dnu bez splnenia našich podmienok," oboznámil ho bez kúska citu.

"Ničoho sa však nemusíš báť. Bývalý správca prijímal len ľudí z dôveryhodných zdrojov, ktorí vedeli o všetkých podrobnostiach, ale opatrnosť v dnešnej dobe nezarába. Na rozdiel od neho som sa ja rozhodol dať šancu aj nováčikom. Ak nám dnešný obchod prebehne bez komplikácií, poviem ti, čo urobiť nabudúce, aby si sa vyhol čakaniu a podozreniu," vysvetľoval majiteľ tohoto pofiderného miesta, zatiaľčo hľadal akúsi objemnú knihu a podišiel k stene pripomínajúcej márnicu. Z tej následne vysunul pomerne veľký drevený plát, odhaliac tak kopu úložného priestoru pre prípadné telo. Obchod mohol započať.
"Tak ukáž, čo za veľkú rybu si mi priniesol," podpichnul muž Tanakiho k tomu, aby svoj úlovok vyložil na pofiderný stôl, pripraviac si tajomnú knihu, ktorá prekvapivo nepripomínala Gokuovu.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Stanica pre lovcov odmien - Stránka 2 Empty Re: Stanica pre lovcov odmien

Příspěvek pro Goku Mon Jul 20, 2015 3:10 pm

Bol som trpezlivý, čo iné mi ostávalo? Skôr som dúfal, že sa trpezlivosti dočkám aj od osoby, ktorá sa nachádzala mimo budovy. Keď sa ozval hlas a moje oči znova spočinuli na tom chlapíkovi, pozdychol som si.
"Raz..." Pousmial som sa a zvitok som rozložil na zem, na čo som previedol jednoduchú pečať.
"... raz budem veľká ryba, zapamätaj si tie slová." Na zemi sa zjavilo telo môjho súpera. Alebo aspoň.. to čo po ňom po našom boji ostalo. Keď som sa na neho takto spetne pozeral. Naozaj nevyzeral moc dobre.. a už vôbec nie v celku. No ako som ho mal sundať? To on mohol za to že vyzeral jak polorozpadnutá socha.
"Aj keď si myslím že to jeho hara-kiri, dosť ubralo na hodnote jeho tela.. hm?" Spýtavo som sa pozrel na Ryoshiho a prstom som poklepkal po skamenenej časti tela. Samozrejme nie dostatočne silne na to, aby som ho ešte viac roztrúsil.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Stanica pre lovcov odmien - Stránka 2 Empty Re: Stanica pre lovcov odmien

Příspěvek pro Nukenin Mon Jul 20, 2015 5:26 pm


SPRÁVCA RYOSHI (猟師)

Na Tanakiho slová som navzdory jeho odhodlaniu nijak nereagoval. Nebolo to tým, že by som ním opovrhoval. Sám som začínal tak trochu podobne. Nikdy som totiž nebol ten typ človeka, ktorý by sa nechával na dlhšiu dobu zamestnávať nejakou skupinou ľudí. Takmer odjakživa som pracoval sólo. Každopádne, ako náhle sa pozostatky tela zosnulého objavili na mieste, úprimne som nevedel, jak na to reagovať. Tvár síce bola takmer netknutá, čo sa cení, ale z veľkej časti zvyšku zostali iba akési deformované kameniská s miernymi náznakmi ľudského tkaniva.
"Čo to do p*dele..." prehlásil som fakticky v šoku, vyhýbajúc sa však dodatočným poznámkam, ktoré by aktuálnej situácii nijak nepomohli.

Bez ďalších slov som nazrel do svojej knihy a začal si v nej listovať. Netrvalo dlho a vďaka prehľadnosti som vyhľadal osobu, ktorú mi sem v tomto tragickom stavu Goku vlastne priniesol. Dozvediac sa o onom kinjutsu sa vo mne prebudila nejaká tá nádej, že by som z toho predsa dokázal niečo vyťažiť, preto som neotáľal a započal kontrolu pravosti tela.
"To rozhodne. Veď sa naňho pozri. Nie som si istý, či sa na svete vôbec nájde niekto, kto z neho bude schopný extrahovať cenné informácie, keď je v takomto nehorázne biednom stave. Možno ale urobím výnimku," uistil som ho, že plnú cenu zaňho istotne nedostane, ale asi predsa len neodíde s prázdnymi rukami. Po nejakej provizornej kontrole som učinil rozhodnutie.
"Tak teda dobre. Je to z mojej strany trochu riskantné, ale dám ti zaňho 10 000 000 ryo v hotovosti. Ber alebo nechaj tak, no benevolentnejších kupcov nájdeš asi len ťažko."
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Stanica pre lovcov odmien - Stránka 2 Empty Re: Stanica pre lovcov odmien

Příspěvek pro Goku Mon Jul 20, 2015 5:33 pm

Na jeho slová som len súhlasne prikývol.
"Moje slová.. človek by si pomyslel.. že keď už jeden skape... načo zo sebou bude ťahať druhého? Ži a nechaj žiť..." Pokrčil som ramenom, aj keď som sa zatváril trocha neisto. Naozaj som mal právo niečo také hovoriť ja? Aj keď bola jeho chyba že sa nechal zapísať do Bingo knihy. Načo to robil?
"Lepšie než nič. Telo je tvoje.. v plnej jeho.. kráse." To že som pri tom sám takmer prišiel o ruku, nohu.. a že som takmer zomrel, t nemusel vedieť. Predsa len zranenia boli obviazané, aby sa mi do rán nedostala infekcia a aby nebolo vidieť tú divnú medúzu.
Preto som len ruky založil na bok a pozrel som sa niekam za Ryoshiho rameno.
"Well.. mám ešte otázku.. viem že obchoduješ len s telami.. no musím sa priznať že som sa nikdy pred tým v takomto prostredí neorientoval a tak som z toho trocha debil.. kde človek predá meč ako Nuibari?" Spýtal som sa ho bez okolkov. Možno že ho bude chcieť kúpiť on. Predsa len by mu to prišlo výhodnejšie.. a pravdepodobne by som sa o jeho cene na čiernom trhu nechal pomerne ľahko oklamať.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Stanica pre lovcov odmien - Stránka 2 Empty Re: Stanica pre lovcov odmien

Příspěvek pro Nukenin Mon Jul 20, 2015 7:12 pm


SPRÁVCA RYOSHI (猟師)

Tanakiho zraneniam som vzhľadom na to, že ich mal dobre ošetrené a nepútali veľa pozornosti, neprikladal absolútne žiadnu dôležitosť. Na okolnostiach mi nikdy nezáležalo, šlo mi iba o obchod. Časy, kedy som sa preháňal svetom a zabíjal pre cudzie potešenie, už totiž pominuli. Vo svojom veku som bol aj úprimne rád, že som si našiel takéto o čosi kľudnejšie miesto, preto som si ho iste mienil za každú cenu udržať. Akákoľvek možnosť zbohatnúť sa mi preto javila ako nezanedbateľná súčasť tohoto špinavého biznisu, aj keď asi nevoňala úplne každému.
"To ma teší," reagoval som tak trochu sarkasticky na jeho poznámku o tom, že je telo v celej jeho kráse moje, a pomaly sa už aj vybral po peniaze, keď vtom ma prerušil ešte ďalšou dodatočnou otázkou.

"Meč Nuibari? Kde som to už počul," zamyslel som sa nahlas a uvažoval. Nebolo by vôbec divné, keby som si ani nespomenul, keďže som sa zameriaval najmä na obchody s ľuďmi, no o takýchto preslávených zberateľských kúskoch sa človek v podsvetí dopočuje kdekade. Netrvalo dlho a uvedomil som si, o čo vlastne ide, objaviac v tom už opakovane príležitosť na zbohatnutie.
"Tak počkať, nie je to náhodou jedna zo zbraní tamtých siedmych legendárnych šermiarov z Mlžnej ? Priznávam, že až na Samehadu ich sám veľmi nepoznám. Určite sa nájdu ľudia, ktorí by za čosi také vysolili obrovský majetok, ale pochybujem o tom, že niekde objavíš inzerát. Predsa len by si tým ten dotyčný znepriatelil Kirigakure," polemizoval som nahlas.
"Dnes máš ale naozaj obrovské šťastie. Za ďalších 10 mega ťa toho bremena s radosťou zbavím. No povedz, nie je to dobrá ponuka? Určite by si musel prejsť hotovým peklom, kým by si našiel tak štedrého kupca," prihováral som sa k nemu v záujme namotať ho.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Stanica pre lovcov odmien - Stránka 2 Empty Re: Stanica pre lovcov odmien

Příspěvek pro Goku Mon Jul 20, 2015 7:59 pm

S rukami stále v bok som sledoval jeho reakciu a.. počúval jeho ponuku, ChvíĽku som sa na neho pozeral ako na debila, čo nemohol vďaka boju mojim okuliarom vidieť. Možno to však bolo naschvál.. predsa len. 10 mega za jediný meč svojho druhu?  Chápal som, že si chce zarobiť aj on ale, ja som mal na krku .. teda skôr na hrudi vec, ktorá podľa môjho názoru mohla explodovať.
"Ten meč, patrí ku Kirigakurským legendárnym mečom.. ponúka ti ho jej bývalý šermiar.. a ty mu za to dáš 10 mega? Viac som si zarobil za jednu z mojich S rankových misií." Poškrabal som sa na hlave a na chvíľku som sa zamyslel.
"Štrnásť mega.. a pridám k tomu manuál s technikami. Bez neho je aj tak úplne useless. Keďže ho nikto okrem Oininov a im podobným nebude vedieť využívať.. ver mi, viem o čom hovorím." Navrhol som mu moju ponuku. No štyri mega boli dosť, ale .. stálo to za to? Uvidíme či sa nechá namotať. V kvalite mečov som sa však očividne vyznal, však som aj ako nejaký fanatik vyzeral.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Stanica pre lovcov odmien - Stránka 2 Empty Re: Stanica pre lovcov odmien

Příspěvek pro Nukenin Mon Jul 20, 2015 8:50 pm


SPRÁVCA RYOSHI (猟師)

Bolo očividné, že tentokrát sa Tanaki len tak ľahko ošklbať nenechá. To však nič nemenilo na tom, že som mu nemienil za niečo, s čím som po obchodnej stránke nijak zvlášť nevynikal, platiť až priveľké sumy.
"Ver či nie, v dnešnom svete modernejších technológií tie meče už nie sú až tak veľké zázraky, ako v čase, keď boli vyrobené. Počul som už aj o človeku, ktorý zarábal na predaji veľmi presvedčivých a prekvapivo obstojne fungujúcich replík. Tak veľa peňazí by za originály dal iba obrovský nadšenec či zberateľ," presviedčal som ho o tom, že to nie je zas až tak veľká vzácnosť, ako si možno myslí. Napokon som to však predsa len po nejakej tej chvíli prehodnotil.

"Tak dobre, vezmem to za tú tvoju predraženú cenu, ale dáš mi za to malú zľavu na telo," navrhol som mu potmehúcky, následne to aj objasniac a doplniac.
"Ak mi na mieste demonštruješ, že je to skutočne plnohodnotný originál, vezmem od teba to... naozaj odporné a v mnohých očiach takmer nepoužiteľné telo, legendárny meč Nuibari a informácie o jeho technikách za celých 23 000 000 ryo. Uvedomuješ si vôbec, ako veľmi ďaleko tým zachádzam? Je to pre mňa obrovský risk. Nie je isté, že z toho tela niečo bude, a v obchode so zbraňami sa až tak nevyznám, takže by som sa nečudoval, keby so mnou niekto vyj*bal," vysvetlil som mu raz a navždy svoj postoj, nezdajúc sa, že to zmením.
"Ako hovorím obvykle, ber alebo nechaj tak. Nemám čas na ďalšie dohadovanie sa."
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Stanica pre lovcov odmien - Stránka 2 Empty Re: Stanica pre lovcov odmien

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru