Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Stanica pre lovcov odmien

+3
Hikaru Hyuuga
Sadao
Takao Hanare
7 posters

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

Stanica pre lovcov odmien - Stránka 3 Empty Stanica pre lovcov odmien

Příspěvek pro Nukenin Thu May 08, 2014 6:22 pm

First topic message reminder :

Stanica pre lovcov odmien - Stránka 3 4OCmJ9v
Jedna z podsvetiu najznámejších, a predsa verejnosti najviac utajovaných staníc pre lovcov odmien. Jedná sa o centrum ilegálneho čierneho trhu s telami významných a mocných shinobi, ktoré v sebe schovávajú rôzne tajomstvá a techniky príslušných dedín.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Stanica pre lovcov odmien - Stránka 3 Empty Re: Stanica pre lovcov odmien

Příspěvek pro Goku Mon Jul 20, 2015 9:06 pm

Na chvíľku som zaváhal. Nie že by mi po Nuibari bolo ľúto. Po posledných skúsenostiach som ho však ako šermiar považoval za tak trocha.. no zbytočnosť. Vedel som ako sa proti nemu obrániť snáď lepšie, než ktokoľvek iný.. ak sa aj proti mne niekto s ním v budúcnosti postaví, skončí veľmi nepekne.Na jeho slová som len prikývol.
"Nech sa tak stane." Zo zvitku na mojej druhej ruke som vytiahol Nuibari, na ktorý zatiaľ nebol navlečený oceľový drôt, čo sa však za chvíľku zmenilo.
Následne som z kapsičky za pásom vytiahol zvitok a hodil ho Ryoshimu.
"Nepýtaj sa, prečo ich zo sebou nosievam.." Dodal som, na čo som ďalší zvitok pohodil do vzduchu a k zemi zrazu začalo padať päť tiel. Dve z toho patrili obyvateľom Kirigakure no sato, ktorých som si vypožičal v márnici. Ďalší pocestným, ktorý mi skrížili cestu. V momente som do zdravej ruky schmatol Nuibari a vrazil ho do tela jedného z padajúcich na zem, čepeľ som upustil a tá letela ďalej. Tento krát som ju však už ovládal pomocou ocelového lanka, čím som ju trhol smerom späť. Čepeľ zlomok sekundy pripomínala veterný mlyn, kým som ju neschmatol znova do zdravej ruky a podobným spôsobom neprepichol aj ten zvyśok. Bol to naozaj rýchly pohyb, aj keď bolo vidieť, že mi v mojom momentálnom stave robí problémy. Oceľové lanko som stiahol a všetky telá to prisunulo k sebe. Čepeľ ani nebola moc od krvi, pretože boli mŕtvy už dlho a tak boli aj značne tuhý. Nebol na nej však jediný škrabanec, jediný kaz..
"Toto je popravde jediná vec, k čomu bol Nuibaru ukutí. Rýchle zneškodnenie mnohým cieľov, zviazanie ich k sebe a.. " Ruku som priložil ku "kĺbku", čím som telá zapečatil späť do zvitku. 
"Rýchle odstránenie väčšieho počtu tiel." Čakal som, či mu niečo také stačí. Predsa len to nebola žiadna Samehada. Netušil som, čo viac by po mne chcel vidieť.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Stanica pre lovcov odmien - Stránka 3 Empty Re: Stanica pre lovcov odmien

Příspěvek pro Nukenin Mon Jul 20, 2015 9:36 pm


SPRÁVCA RYOSHI (猟師)

Tanakiho názorná ukážka mi na pochopenie, že sa skutočne jedná o originál, stačila. Navyše, aj keby to bola len akási napodobenina, bola to veľmi kvalitná napodobenina, takže tak či tak by som z nej vyťažil.
"Pekné, ale nechať si ho každopádne neplánujem. Ku mne sa vôbec nehodí," poznamenal som, chopil sa zvitku, ktorý mi hodil, a pre istotu si ho roztvoril v záujme uistiť sa, že to nie je nejaká blbosť. Všetko sa však zdalo byť v absolútnom poriadku. Namiesto toho, aby som ho teda nechával čakať dlhšie, som sa vybral do vedľajšej miestnosti.
"Počkaj tu, idem po peniaze," prehlásil som a už ma aj nebolo.

Keďže som nechcel, aby si to Goku rozmyslel, pomerne dosť som sa ponáhľal. To však nič nemenilo na tom, že som si dal dosť záležať, aby nedošlo k nejakému omylu. Netrvalo teda dlho a už som sa aj s akýmsi kovovým kufríkom vrátil. Niet pochýb o tom, že financie boli práve v ňom. Neotáľal som a ako náhle mi podal aj samotný Nuibari, zaplatil som ako sa patrilo. Hneď na to som odložil odovzdané telo a zvitok si s mečom strčil pod svoje výrazne zelené oblečenie. Nemienil som to pochopiteľne tak skoro pustiť z rúk.
"Tak to by asi bolo. Je radosť s tebou obchodovať. Ako som sľúbil, poviem ti, ako sa sem dostaneš nabudúce. Nechoď predným vchodom, ako to robia všetci, ale zadným, od skladu. Ako náhle budeš v chodbe a vyhľadáš tajné dvere, trikrát zaklop a posuň povolenú dlaždicu na podlahe o čosi vyššie, rovno naproti stene. Tak budem hneď vedieť, že ťa poznám."
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Stanica pre lovcov odmien - Stránka 3 Empty Re: Stanica pre lovcov odmien

Příspěvek pro Goku Mon Jul 20, 2015 9:46 pm

Bol som spokojný. Zbavil som sa poslednej veci, ktorá ma spájala s Kirigakure. Bol síce pravda, že som za sebou týmto pádom zanechal vodítko a to tohto chlapíka. No naozaj nevyzeral ako niekto, kto by si nechal pozerať do hlavy. Teraz som mu ukázal, že sa so mnou pracovať dá. Síce nič nebolo perfektné, ale stále bolo 22 mega naozaj veľká čiastka peňazí.
"Ďakujem za obchod, bolo mi potešením." Prikývol som, keď som prebral kufrík. Ten som ešte otvoril a prezrel som si peniaze, ktoré sa u mňa príliš dlho neohrejú.
"Necháp ma zle len.. vieš." Uśkrnul som sa a pokývol som ramenom.. "...život je sviňa." Na to som kufrík zavrel a pomaly som sa vydal preč.
"O a ešte .. kým odídem. Verím že zachováš istý druh diskrétnosti. To že si o mne nepočul, má svoj dôvod. Ak sa niekto bude pýtať.. proste som ten meč zobral jeho majiteľovi. To že som ti odhalil časť mojej minulosti, bol istý spôsob vyjadrenia môjmu reśpektu ku tebe.. rešpekt je dôležitý." S týmito slovami posledným úsmevom na tvári, som sa vybral z budovy preč. Ak teda ešte niečo nepotreboval.

Kým som sa dostal k mojej spoločníčke, len som jej s povzdychom podal kufrík peňazí.
"22 mega... a stálo ma to veľmi drahú vec, aby som aspoň čiastočne dohnal to, čo si ten magor odfajčil v našom boji." To že som si milión nechal pre seba no.. z niečoho som žiť musel nie? 
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Stanica pre lovcov odmien - Stránka 3 Empty Re: Stanica pre lovcov odmien

Příspěvek pro Shinobi Mon Jul 20, 2015 10:32 pm


Tanakiho rozlúčka so správcom bola opodstatnená. Slová, ktoré volil, napokon predsa len uspeli, nehovoriac o tom, že mal aj pomerne dobrú náladu, keďže sa z tohoto obchodu chystal vyťažiť pravdepodobne i viac než dvojnásobok toho, čo vlastne zaplatil. Niet preto divu, že bol ochotný vyhovieť Gokuovým požiadavkám. Ako náhle teda aj s kufríkom návštevník opustil miesto, vonku ho už zdanlivo nervózne očakávala jeho spoločníčka. Nemožno jej to ani zazlievať. Predsa len od doby, čo vstúpil dnu, ubehla už pomerne dlhá doba, takže sa i niekoľkokrát sama seba pýtala, či nemohol nájsť spôsob, ako ju zradiť a uniknúť aj s peniazmi. Na nič také ale našťastie nedošlo a nájomná kunoichi Miyumi sa v konečnom dôsledku dočkala. V momente, ako Tanaki vyšiel von, sa opatrne vybrala jeho smerom, pripraviac sa dokonca aj na potenciálne nebezpečenstvo útoku.

"To ti to trvalo," prehlásila bez akejkoľvek známky ľudských emócií.
"Dúfam, že sa ma nesnažíš podviesť," prehovorila zjavne tak trochu ustarane, vezmúc si spomínaný kufrík do ruky. Samozrejme, že si to plánovala skontrolovať, ale v prípade, že by poľavila na ostražitosti, by sa jej niečo asi mohlo stať. Okamžite sa preto oddialila na dostatočnú vzdialenosť, aby si pripadala v bezpečí, usadila sa na zem a kufrík si otvorila na vlastných kolenách, zatiaľčo popritom dôkladne sledovala Gokuove pohyby. Tým to ale samozrejme ešte ani zďaleka nekončilo.
"Nikam nechoď, len stoj a nič nerob. Jediný pohyb a si mŕtvy."

Ťažko povedať, ako sa Tanaki zachoval. V prípade, že by nevyhovel jej slovám, by však kufrík okamžite pustila a zaútočila. Bolo čisto na ňom, či sa domnieval, že mu to za to stojí. Jeho šance na výhru za týchto okolností sa však blížili nule.
"V poriadku," prehovorila takmer okamžite, keď si skontrolovala, že je všetko tak ako má byť. Ihneď potom kufrík dôkladne uzavrela, opatrne sa zdvihla zo zeme, uchopila ho do svojej ľavej ruky a malinko sa zasa ku Gokuovi priblížila, skoro ako keby sa s ním nebodaj plánovala rozlúčiť.
"Ďakujem za to, že sa nevyskytli žiadne komplikácie. Ako náhle sa rozdelíme, Mizukurage vydrží už iba krátku chvíľu, takže si to niekde daj čo najskôr ošetriť. Hrozí ti aj, že o tie končatiny prídeš, čiže pozor na to," s týmito slovami sa žena vydala vlastnou cestou.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Stanica pre lovcov odmien - Stránka 3 Empty Re: Stanica pre lovcov odmien

Příspěvek pro Goku Mon Jul 20, 2015 10:41 pm

Jej prístup bol naozaj srdcervúci. Nechal som však, nech si robí čo chce. Tiež som to chcel mať z krku. Aj keď ona bola pomerne sympatická... mal som vôbec vek na také myšlienky? Kto vie. Vydal som jej kufrík s peniazmi a na jej pokyn som sa ani nepohol.
"Vieš, keď už sme takto spoznali jeden druhého.. a ty čoskoro pravdepodobne dostaneš nejaký veľký kšeft, spomeň si na mňa, ak budeš potrebovať pomoc." Žmurkol som na ňu, čo však cez okuliare asi nebolo vidieť. Následne sa však rozhovorila a mne bolo jasné, že mám svoje zranenia vyliečiť.. najbližší týždeň som mal v pláne dať si poriadku pauzu. Od všetkého.. na chvíĽu, znova sa zoceliť. Znova som si nevedel spomenúť, kedy som bol bez väčšieho zranenia.. keď som odchádzal z akadémie? maybe?
"Yep, v pohode.. o peniaze mi nikdy až tak moc nešlo.. snáď sa ešte uvidíme.. maj sa.." Zakýval som jej zdravou rukou, na čo som sa vybral svojim vlastným smerom.
(presun)
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Stanica pre lovcov odmien - Stránka 3 Empty Re: Stanica pre lovcov odmien

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru