Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Stanica pre lovcov odmien

+3
Hikaru Hyuuga
Sadao
Takao Hanare
7 posters

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Goto down

Stanica pre lovcov odmien Empty Stanica pre lovcov odmien

Příspěvek pro Nukenin Thu May 08, 2014 6:22 pm

Stanica pre lovcov odmien 4OCmJ9v
Jedna z podsvetiu najznámejších, a predsa verejnosti najviac utajovaných staníc pre lovcov odmien. Jedná sa o centrum ilegálneho čierneho trhu s telami významných a mocných shinobi, ktoré v sebe schovávajú rôzne tajomstvá a techniky príslušných dedín.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Stanica pre lovcov odmien Empty Re: Stanica pre lovcov odmien

Příspěvek pro Takao Hanare Thu May 08, 2014 6:39 pm

Ticho ktoré už pekne dlhú dobu panovalo na tomto otvorenom priestranstve narušili práve naše tiché kroky. Po dlhých a dlhých dňoch pochodu sme konečne dorazili na miesto, kde sme si mohli aspoň na chvíľu oddýchnuť. Predovšetkým som tu ale ja sám prichádzal už z inej povinnosti. Potreboval som obnoviť moje staré kontakty, a tu som to mohol urobiť najefektívnejšie. Moje kroky ustáli pred vstupom do areálu a ďalej som už ale kráčal uvolnenejším no stále ostražitým tempom, sledujúc okolie či nás niekto nesleduje. Svojho spoločníka som úplne ignoroval, než sme prišli pred hlavné vchodové dvere, pred ktorými som zastal a rukou zastavil Sadaa ktorý neočakávane šiahol po kľučke. Ruku som priložil ku sklu so zatvorenými očami a až po chvíľke som ju presunul ku kľučke ktorou som pomaly otočil.
Takao Hanare
Takao Hanare
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 98
Registrován : 21. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Stanica pre lovcov odmien Empty Re: Stanica pre lovcov odmien

Příspěvek pro Sadao Thu May 08, 2014 6:50 pm

Začínal som si myslieť, že budeme kráčať už hádam naveky. Bol som síce trpezlivý typ, lenže ticho od svojho kolegu a žiadna poznámka o tom, kam to vlastne presne ideme ma donútili už trošičku viac čakať na to, kedy konečne zastavíme v cieli. Na druhej strane som ale bol i rád za to ticho. Bol som zaň oveľa radšej, než keby cestou preberáme nejaké totálne zbytočné témy, ktoré by mne či jemu nič nedali. Nikdy som nebol na veľké reči. Po niekoľkých dlhých dňoch sme sa už ale dostali na miesto. Jediný pohľad na budovu, ku ktorej sme sa blížili mi hneď objasnil, kam sme to celú dobu mierili. No popravde, neprekvapilo ma to nejak veľmi, že to bolo práve toto miesto. Než som však už stihol chytiť kľučku, Takahana ma zastavil. Pohol som očami na jeho smer a ruku pomaly stiahol, sledujúc, čo spravil on a po čom až otočil kľučkou. Mlčky som teda zostal stáť vedľa neho a sledovať vchod. Žiadne zbytočné poznámky, proste som čakal na vstup, prípadne na nejaký pokyn, ak by mal potrebu tam vstúpiť sám.
Sadao
Sadao
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 115
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Stanica pre lovcov odmien Empty Re: Stanica pre lovcov odmien

Příspěvek pro Nukenin Thu May 08, 2014 7:13 pm

Ihneď potom, ako Takahana aj so svojim spoločníkom vstúpil dovnútra,
bol svedkom prekvapivej pozornosti nukenina, ktorý práve sám vychádzal z tajných dverí.
Na prvý pohľad by sa mohlo zdať, ako keby lapal po zbrani, no netrvalo dlho a v jeho očiach sa doslova zablysklo od radosti. To mu ale v jeho situácii nemohol nikto zazlievať.

"T-Takao-san?" sotva v nemom úžase prehovoril. Jednalo sa o správcu onoho miesta, postaršieho muža známeho pod pseudonymom Shuudentai (集電体). Vo svojej brandži strávil už niekoľko rokov, ale niet pochýb o tom, že sa mu nikdy v živote nedarilo viac, než v dobe, kedy uňho ešte prakticky neznámy Takahana pracoval. Nemožno preto nechápať, prečo ho jeho prítomnosť tak potešila. Bol preňho hotovou spásou.
"Takao-san, nemôžem uveriť vlastným očiam!" vykročil naproti nemu so širokým úsmevom na tvári, úplne ignorujúc jeho spoločníka, skoro ako keby v danej chvíli mal oči len pre svojho bývalého zamestnanca.
"Čo ťa, ó veľkú rybu- nie, žraloka podsvetia, zaviedlo do týchto bohom zabudnutých končín?" zvedavosť mu nedala.


Naposledy upravil Nukenin dne Thu May 08, 2014 7:53 pm, celkově upraveno 2 krát
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Stanica pre lovcov odmien Empty Re: Stanica pre lovcov odmien

Příspěvek pro Takao Hanare Thu May 08, 2014 7:35 pm

Pre takých, ktorý by tu boli prvý krát by bol iste šok keby sa pred nimi objavili tajné dvere a z nich vyšiel naozaj podivne vyzerajúci chlap, ktorý k tomu všetkému šiahal po zbrani. Sadao bol jedným z nich ale ja nie, a tak mi toto podivné stretnutie nevytvorilo najmenšiu vrásku na čele. Bez nejakého pohybu som sledoval ako sa správca približoval, a len čo dorazil ku mne, ja, napriek tomu že som vedel ako ho potrebujem, som neprejavil takmer žiaden veľký záujem o jeho existenciu. Vlastne, som na tvári neprejavil žiadnu emóciu, tak ako sa vlastne dalo aj očakávať, pretože si už so mnou aj on sám zažil svoje keď som tu začínal.
"Potrebujem niekde začať. Stratil som väčšinu svojho zázemia a kontaktov kvôli istej veci, a teraz keď je po nej musím to tvoriť nanovo.." Prehovoril som potichu ale s jasným tónom, o ako vážnu situáciu ide. Nemohol som si to len tak nakráčať medzi všetkých šéfov podsvetia a prehlásiť ako som sa vrátil, potreboval som si svoje miesto vyrubať späť. A nebolo príhodnejšie začínať nanovo, na mieste kde som sa vlastne prvý krát ponoril do tohto víru.
"Si prvý človek s ktorým som pracoval, a jediný komu dostatočne dôverujem aby som sa mu s tým zveril. Stratil som svoje meno a takmer všetko, a mnohý ma budú chcieť odstaviť, preto budem potrebovať práve tvoju pomoc.." Prehovoril som okamžite po tom ako som sa na malý okamih zamyslel. Pri predstave ako zareagujú ostatný na môj návrat, no bola to vskutku zaujímavá predstava. V túto chvíľu som však svoju pozornosť presunul na svojho spoločníka a kývnutím hlavy mu naznačil že je všetko v poriadku, predsa len tu bol prvý krát a tak sa mohlo stať že tento správcov výjav mohol môjho partnera tak trochu postrašiť.
Takao Hanare
Takao Hanare
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 98
Registrován : 21. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Stanica pre lovcov odmien Empty Re: Stanica pre lovcov odmien

Příspěvek pro Nukenin Thu May 08, 2014 7:54 pm

Shuudentai (集電体)

Takahanova požiadavka hrala v môj prospech. Bolo mi jasné, že to nebol ten typ človeka, ktorý by sa tu zastavil čisto len z rozmaru alebo nebodaj nostalgie. V momente, ako som ho zazrel vo dverách, mi bolo jasné, že odo mňa bude chcieť prácu. Lepší čas si veru nemohol nájsť.
"Neľútostný a suchý ako vždy, čo? Ale veď čo. To je vonkoncom dôvod, prečo som ťa mal tak rád," prehovoril som a oboch ich pozval do tajného vchodu. Hneď ako som si vypočul jeho príbeh, musel som sa s ním aj ja podeliť o nejaké tie informácie, aby chápal moju situáciu.

"Zdá sa, že táto dočasná kríza postihla všetkých," povzdychol som si a nalial nám všetkým niečo na pitie. Hnilobný zápach, ktorý z onoho miesta pochádzal, síce ich chuť s najvyššou pravdepodobnosťou nepodporoval, ale sám Takahana si mohol na prvý pohľad povšimnúť, že ona presnulá atmosféra nie je ako kedysi.
"Pravdou je, že kšefty v poslednej dobe nejdú. Potom, ako si ma opustil, som si síce najal ešte niekoľko schopných nukeninov, ale s postupom času to tu začalo upadať. S podporou svojich starých známych som sa pokúsil zasa postaviť na nohy, ale bieda udrela na nás všetkých... obzvlášť po príchode tých prekliatych samozvaných duchov..."
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Stanica pre lovcov odmien Empty Re: Stanica pre lovcov odmien

Příspěvek pro Takao Hanare Thu May 08, 2014 8:08 pm

Pohárik ktorý mi podal som s úsmevom prijal, avšak kým som sa stihol napiť, zmeravel som počúvajúc jeho slová. Áno, sám som si všimol aká tu bola atmosféra od mojej poslednej návštevy a ako sa to tu silno zmenilo. Predsa len, nemohol som očakávať že to tu všetko bude ako po starom, slová o tom že kríza zasiahla aj túto stanicu bola pre mňa naozaj, novinka. Avšak, svoju vážnu tvár bez kúska citu som si uchoval len do momentu, kedy spomenul to, čo mi prišlo nie len absurdné ale aj podivné. A taktiež to bol dôvod prečo som pohárik nechal v ruke a nenapil sa.

"Duchov?" Nebol som typ ktorý veľa rozprával a radšej som mal ak bolo všetko ticho. Rád som počúval, avšak ešte nikdy som nepočul o tomto. Spýtal som sa len jedným slovom, ale už z pohľadu a môjho tónu musel zaznamenať, aby pokračoval v rozprávaní. Bolo to pre mňa akési prekvapenie, doteraz stále informovaný som po prvý krát prejavil aj niečo iné ako suchú a bezvýraznú tvár.
Takao Hanare
Takao Hanare
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 98
Registrován : 21. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Stanica pre lovcov odmien Empty Re: Stanica pre lovcov odmien

Příspěvek pro Nukenin Thu May 08, 2014 8:42 pm

Shuudentai (集電体)

Takahanovo prekvapenie ma do istej miery zaskočilo.
"Kde žiješ? Boli časy, keď si mal informácie o každej maličkosti. Ešte pred pár dňami by som ti tvoju nevedomosť nezazlieval, ale po *tom* incidente..." prehovoril som a dal si pohárik na posilnenie.
"No tak teda dobre. Ak naozaj o ničom nevieš, rád ti to poviem... ba čo viac, mám pre teba aj prácu. Shinobi tvojho kalibru sa predsa nebude naháňať za blbými chodiacimi mŕtvolami. Využi tú svoju moc, za ktorú si nás vymenil, na nastolenie poriadku," nabádal som ho k špeciálnej misii a konečne začal rozprávať vo veľkom.
"Prv než začneme, rád by som niečo uviedol na pravú mieru. Keď sa povie "duchovia", všetci z podsvetia majú namysli Hakuei (白影)."

 "Začalo to asi pred dvoma rokmi.
Po celom svete sa začali objavovať shinobi v bielych plášťoch, ktorých schopnosti boli na prekvapivo vysokej úrovni. Pravda, spočiatku bol iba jeden, no neskôr sa už hovorilo o dvoch a než sme sa nazdali, je ich plná r*ť. Rozliezajú sa do rajónu každého z nás a každý nukenin, ktorý im skríži cestu, zmizne z povrchu zemského, prípadne sa stane jedným z nich. Pôvodne sme si mysleli, že je to iba akási malá revolta, ale zašlo to už priďaleko."


"Je to vážne. Zabili už mnohých "našich ľudí", ba čo viac... ani nie pred mesiacom pripravili o život Kōurōtō (降雨老頭, doslova "daždiví donovia"). Aby toho ale nebolo málo, nielen že vztiahli ruku na obávaných kriminálnikov z Amegakure, no jeden z nich s nimi dokonca vzal aj mocného Hanza Salamandra. Ako náhle sa o tom dopočuli ostatní, nikto už nemá odvahu postaviť sa im. Nadišiel čas, aby tomu niekto učinil prietrž. Takao-san, ak sa ti podarí dostať čo i len jedného z nich, vzbudíš záujem nielen mňa, ale každého jedného predstaviteľa shinobi podsvetia. Postaraj sa o ich postupnú elimináciu a ubezpečujem ťa, že svoju bývalú pozíciu získaš ako nič," dohovoril som konečne a s obrovským napätím čakal na odpoveď. Sám som z toho chcel vyťažiť čo najviac. Keby sa ostatní dozvedeli, že som prispel k ich záhube, rázom by sa pre mňa všetko zmenilo k lepšiemu. Musel som využiť tú príležitosť.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Stanica pre lovcov odmien Empty Re: Stanica pre lovcov odmien

Příspěvek pro Takao Hanare Thu May 08, 2014 9:09 pm

Nedalo mi to a tak som si konečne aj ja odpil z pohárika, počúvajúc celý príbeh ktorý sa mi tu rozhodol predniesť. A teraz obaja, po prvý krát zahliadli na mojej tvári naozajstné prekvapenie. Áno, to že zomrel Hanzo Salamander, o tom som pri svojich cestách niečo započul ale ešte si to neoveril, to že vraždia našich nukeninov my až tak vrásky na čele nerobilo, predsa len sa dali nahradiť a niekedy ešte lepšími, avšak to že niekto v Amegakure pozabíja všetkých členov Kōurōtō, ma naozaj dostalo. Príbeh ktorý mi porozprával bol pre mňa nový, avšak nerozhodilo ma to až tak moc. Chvíľku som naozaj vyzeral podivne, avšak po chvíli sa mi podarilo nahodiť svoj povestný tvrdý a neústupný výraz pre ktorý ma už chceli pár krát aj zabiť.

"Hovoríš Hakuei.. Ak by si mal informácie o ich pobyte, predpokladám, že by si mi ich dal, čo? No nič, budem ich musieť z ich nory vyviesť ja.." Prehovoril som sebaisto. Ako vždy, som si bol istý svojimi a Sadaovimi schopnosťami a túto partičku idiotov som okamžite poslal vo svojom rebríčku na to najhlbšie dno, kde som ich pokladal len za pár idiotov ktorý sa snažia napodobniť Akatsuki alebo rovno samotnú Shuuketsu, nejakú podivnú organizovanú skupinu silnejších sráčov ktorých okamžite zalezú keď ich trošku pridusíte. A práve pre tento dôvod som mal svoj pohľad, nie len odhodlania ale aj istoty.
"Tak to aby si už začal pripravovať pred šéfmi môj návrat.." Prehovoril som posmšeným tónom voči skupine, proti ktorej som v túto chvíľu vyhlásil rádoby vojnu a otočil sa k svojmu spoločníkovy ktorému som kývnutím hlavy naznačil aby tu prestal robiť šaška a nasledoval ma ďalej. Pohárik som položil na stôl, pričom bolo jasné že som z neho nič neodpil čo už šlo zaznamenať ako to že sám cítim, že sa niečo deje a vo vzduchu nie je cítiť len pach miesta kde sme doteraz stáli. Otvoril som znova vchodové dvere a vyrazil spolu so svojim parťákom do sveta, kde sme sa vydali hľadať aspoň nejakú malú stopu po ich organizácii, aj keď som mal skôr po celý čas pocit, že si oni nájdu nás.

~Presun~
Takao Hanare
Takao Hanare
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 98
Registrován : 21. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Stanica pre lovcov odmien Empty Re: Stanica pre lovcov odmien

Příspěvek pro Sadao Thu May 08, 2014 9:21 pm

Po celú dobu som stál vlastne bokom a len počúval rozhovor medzi Takahanom a tým.. podivným chlapíkom, čo sa tu zjavil. Skákať im do reči mi prišlo celkom zbytočné, obzvlášť, keď som sa dozvedal všetko i bez otázok a teda som ani nepotreboval nejaké vlastné pripomienky. Vedel som, kto sa stal naším cieľom a teda aj našou ďalšou cestou. Takahana z tejto "výpravy" bude mať svoje miesto späť, čo to však presne malo priniesť mne, som akosi ani neriešil. Možno by bolo dobré to ale vedieť, no mal som najmenšiu chuť sa k tejto veci ozvať. S Takahanom sme i tak napokon boli "parťáci", takže ísť s ním nebolo pre mňa nič zvláštne. V závere tohto krátkeho stretnutia som len obsah pohára, ktorý som tu dostal hodil do seba, snáď akoby posilnenie, načo som sa bez jediného tónu otočil a spolu s Takahanom znova vykročil. Jedno som však vedel. V ďalšom cieli sa už určite budem angažovať i ja.
~Presun~
Sadao
Sadao
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 115
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Stanica pre lovcov odmien Empty Re: Stanica pre lovcov odmien

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Tue Jul 29, 2014 9:02 pm

Asi v polovine cesty jsem tichym hlasem aktivoval Byakugan. Ale preci jsem nic nevidel. I tak jsem se rozhodl udelat preventivni opatreni Kagebushin no jutsu Stanica pre lovcov odmien Kage-bunshin-no-jutsu-o vytvoril jsem tri klony kterym jsem dal svitky a vedely co maji delat. Klony se rozestoupily do ruznych smeru a ja zmenil smer taktez. Klony zacaly vyvolavat ze svitku ruzne typy pasti a nastrah a ruzne veci. Nejrytyctejsi byly vybusne pavuciny. Jednalo se Kunaie spojene lanky a vybusnymy listky. problem byl v tom ze Klony dokazaly pokryt velkou oblast coz davalo pripadnym pronasledovatelum dve moznosti obejit je a nedat o sobe vedet ale take dalsi zrychlytr cestu a upozornit na sebe. Problem byl v tom ze zneskodnit je bylo tezke ale take narocne casove. Pasti bykly celkem viditelne ale ucel splnoly i tak slo o zdrzovaci proces ne o to nekoho zranit. Pote jsem se zastavil na jednom z kmenu stromu a premyslel o svem dalsim kroku.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Stanica pre lovcov odmien Empty Re: Stanica pre lovcov odmien

Příspěvek pro Takao Hanare Wed Jul 30, 2014 1:53 pm

Blbec.. Jedným slovom som prehodnotil osobu od ktorej som práve odišiel.  Prehovoril som to takmer okamžite po tom, čo som zatvoril za sebou dvere. Bol som už dostatočne ďaleko nato, aby som si mohol povzdychnúť nad Shuudentaiovou naivitou. Vôbec nezahliadol žiaden rozdiel od okamihu, čo som odišiel od neho prvý krát ešte loviac záhadnú skupinku menom Hakuei, a moju novú auru, moje samotné nové správanie po tom čo som sa vrátil a pridal sa k nim. Stačil mu len pohľad na tie dve telá a moje slovo, okamžite mi s úsmevom padol k nohám a uveril mi. S podivným pohľadom som sa zameral na oblohu nado mnou, sledujúc ako sa slnko pomaly začalo skrývať v hustnúcich oblakoch. Blížila sa búrka, a nie len tak obyčajná.

-- FlashBack --

"Ohoho! Kto sa to vrátil! Takao, vôbec som nečakal že ťa vôbec ešte uvidím! Tak rád ťa vidím celého, dokonca.." Shuudentai okamžite stíchol len čo zahliadol čo som vláčil za sebou. Očakával podľa všetkého, že sa vrátim na pokraji smrti s pár informáciami o nich, o ich podivnej skupinke, už z pohľadu do jeho vystrašene prekvapenej tváre bolo úplne jasné že vôbec nečakal môj návrat s dokonca dvoma telami z Hakuei. Tie som teraz pustil k zemi, tak aby im dovidel do tváre a taktiež na ich plášte aby mohol preskúmať a tak sa ubezpečiť že telá naozaj patria členom organizácie po ktorej som išiel. "To sú.." Ukázal na nich prstom, už odstránili obrovské množstvo lovcov, a ešte nikomu sa nepodarilo niekoho zajať alebo zabiť. Pohľad na dve mŕtve telá mu doslova vytvorili husiu kožu takmer po celom tele a chvíľku trvalo než sa prebral z delíria.

"Áno, sú to oni. Hakuei. Stačilo že sa do sveta rozhlásilo že po nich idem a sami ma kontaktovali. Ich posledná chyba ktorú v živote urobili. Ale preto tu nejsom. Očividne po tomto, čo sa svet dozvie že sa dajú poraziť a zajať, stúpne aj moja reputácia. Ako si mi sám sľúbil, len čo privediem aspoň jedného z nich, pošleš ma ďalej. Myslím že je čas, po tomto sa ma nebudú báť len v podsvetí, ale samotná organizácia tých tvojích "duchov" sa ma začne báť.." Prehovoril som jasne a stručne, vôbec som sa ani najmenej nebál nejakých následkov, a už z môjho tónu pri vyslovení "duchovia" bolo jasné aký strach k nim pociťujem. Žiaden. Nebál som sa ich, nemal som v pláne sa báť a už vôbec som nemal v pláne sa nejako skrývať. Mienil som to rozhlásiť a pripraviť sa na nápor, ďalej ísť a dostať sa až do toho najväčšieho vnútra zločineckej organizácie, aby som mohol odstrániť všetku špinu tohto sveta a tak ho očistiť.

"Ehm.. čo to.. Ah.. Aha! Prepáčte mi to, na chvíľu som sa nechal uniesť myšlienkami. Áno, zákazka.. zákazka, podsvetie.. Áno, už niečo pre teba mám! Dozvedeli sa to už dávno, že si sa im vydal na stopu a len čo si sa vrátil mal som ti predať istý odkaz od jedného zo šéfov. Ak sa ti naozaj podarilo zajať Hakuei, tvoje schopnosti budú určite pre neho dosť užitočné a s jeho ochrannými krídlami by si možno dokázal vrátiť sa nie len na svoje pôvodné miesto, ale stúpať ešte ďalej. Len, počkaj.. počkaj.. Aha, tu je list.." Prehovoril a podal mi okamžite obálku, zapečatenú voskom a pečaťou ktorá mi ale niečo hovorila. Bol som naozaj dobrý herec, preto som si nechal na tvári na malý okamih zazrieť akúsi chamtivosť, aby aj on sám pochopil že to všetko robím práve pre svoju reputáciu a peniaze ktoré by som z toho mohol získať. V podstate ma to ale moc netrápilo. Zahliadol to a ubezpečil sa, naivný hlupák mysliaci si že to robím naozaj pre seba a pre svoje sebecké úmysli. Zatiaľ čo ja som si to prezeral, prešiel k telám a tie okamžite doviezol k boxom aby ich mohol uskladniť.

"Ďakujem.. Je čas ísť ďalej. Možno sa za tebou zastavia, tak sa maj na pozore, bola by škoda keby sa ti niečo stalo, nehovoriac o tom že cítim ako sa sem niekto blíži. Tak sa priprav. Kontaktujem ťa, ale dovtedy.." Hlavu som na rozlúčku sklonil a po prečítaní listu som si ho založil späť do vnútorného vrecka plášťa, ktorý skrýval bielu farbu. Ani on si ale nemohol všimnúť v čom som bol oblečený, že pod zdanlivo čiernou farbou sa skrýva kryštálovo biela, biela farba organizácie po ktorej som išiel, ku ktorej som sa nedoborovoľne ale čiastočne a teoreticky aj dobrovoľne pridal. Tentokrát som ale vzal kufrík v ktorých sa skrývala odmena za tie dve telá, po ktoré som mienil niekoho poslať aby sa nedostali do nesprávnych rúk a okamžite som stisol kľučku, zanechávajúc za sebou rozjareného Shuudentaia.

-- END --

Ako som spomínal, konečne sa čakra priblížila natoľko, aby som si sám dal záležať na mojej opatrnosti. Okamžite som strhol pohľad z neba a rozhliadol sa po okolí, presne smerom odkiaľ vychádzala čakra. Či si ma Hikaru všimol za pomoci Byakuganu alebo nie, zastavil sa alebo pripravil na útok, mohol okamžite pochopiť že som nemienil s ním bojovať. Keď totiž zahliadol ako som sa otočil na päte a vydal sa iným smerom preč, vôbec sa nepripravujúc na boj, nijak nič zvláštne nerobiac, možno sa aj sám rozhodol preto aby ma nesledoval, pretože by to podľa všetkého dopadlo pre neho naozaj zle. Už sám musel vidieť že som nepatril k nejakým tým obyčajným Shinobim, ale už k elite s akou sa ešte nestretol. A možno sám na malý okamih zahliadol niečo, čo bude mať istý dopad na príbeh sveta. Kto vie. Pre tentokrát som ale nič nerobil, vzal kufrík a odišiel preč, za svojim kontaktom.

-- Presun --
Takao Hanare
Takao Hanare
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 98
Registrován : 21. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Stanica pre lovcov odmien Empty Re: Stanica pre lovcov odmien

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Wed Jul 30, 2014 5:00 pm

Udržovala jsem si odstup. Spoléhala jsem na to, že dosah Hikarova byakuganu bude alespoň o pár metrů kratší, než mého. Také jsem sázela na to, že ho nenapadne zaměřit se zrovna mým směrem. Náhle se však zastavil a vytvořil klony. Už tento fakt mě zarazil, ale kladení pastí mě doslova otrávilo.
"Hm, když ty tak..." zavrčela jsem a poskládala pečetě na kuchiyose. Vedle mne se objevil můj nejoblíbenější dopravní prostředek a zároveň ostřílený bojovník, orel Kizoku.
"Omlouvám se, že tě poslední dobou tolik zaměstnávám, ale jistá osoba se od sebe snaží odehnat někoho, kdo ho má na starost." ušklíbla jsem se a vyskočila na hřbet svého věrného opeřence.
"Nebudeme tedy meškat." dostalo se mi odpovědi zároveň s mohutným máchnutím jeho křídel.
"Opatrně, pronásledujeme Hyuugu, nerada bych, aby si nás všiml."
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Stanica pre lovcov odmien Empty Re: Stanica pre lovcov odmien

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Thu Jul 31, 2014 1:32 am

NIkdo na sebe neupozornil. Jakmile klony dopokladaly pasti zmizely. Ososoba ktera si me vsimla nebyla ta kterou jsem hledal tudis jsem nemel v planu zbytecne bojovat. Pokud jsem mel bojovat tak to byly jenom dve osoby ze kteryma jsem to mel v planu. Pockal jsem nez odesel a pomalym krokem se vydal k budove a zamiril ke dverim ktere byly skryte pro obycejne oko ale ne pro Byakugan. Pomalu sem se rozhlizel a nakonec dvere otevrel. A prochazel chodbou nez jsem se obevil u nejakeho typka. A cekal jestlui si me vsimne.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Stanica pre lovcov odmien Empty Re: Stanica pre lovcov odmien

Příspěvek pro Nukenin Thu Jul 31, 2014 4:20 pm


Shuudentai (集電体)

Mal som dnes nepochybne šťastný deň.
Fakt, že som bol schopný dosiahnuť posilnenie môjho mena v podsvetí tým, že som úspešne využil Takahanu na dolapenie členov jednej z pre náš obchod najnebezpečnejších skupín ľudí, vo mne vzbudzoval veľmi pozitívne myšlienky. I napriek tomu som však jeho varovanie vzal vážne a náležito sa pripravil, pristupujúc k danému problému s maximálnou ostražitosťou. Všetko nasvedčovalo tomu, že Hikaru dorazil na ono miesto sám, čo znamenalo, že tu s najvyššou pravdepodobnosťou nebol v mene nejakej dediny, ale svojom vlastnom. Navzdory tomu som si ale dal záležať na tom, aby som mohol kedykoľvek aktivovať svoje bezpečnostné opatrenia pre prípad, že by s príchodiacim Hyuugom nebola rozumná reč.

"Vitaj v mojom mŕtvolne zapáchajúcom kráľovstve," dal som svojmu ctenému návštevníkovi jasne najavo, že o ňom už viem, otočiac sa s úlisným úsmevom na tvári jeho smerom.
"Odpusť mi ten neporiadok, nie som zvyknutý na podobné vpadnutia. Ak si sem prišiel s úmyslom vykradnúť ma, vyhrážať sa, prípadne vyniesť nejaké rozsudky, ušetrím ti čas, k dverám sa určite zvládneš doviesť sám. Ak tomu tak nie je, ber na vedomie, že čokoľvek, čo odo mňa budeš chcieť, ťa niečo bude aj stáť. Dúfam, že si rozumieme," ak mal Hikaru ešte stále aktivovaný byakugan, mohol si všimnúť, že je to tu vybavené až prekvapivým množstvom bezpečnostných opatrení, od vystreľovacích zbraní, vrátane shurikenov a kunaiov, až po kdejaké jedy a uspávacie látky. To ho ale nemohlo zaskočiť. Ak by som nebol ozbrojený a obozretný, nezvládol by som sa v tomto priemysle udržať tak dlho.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Stanica pre lovcov odmien Empty Re: Stanica pre lovcov odmien

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Thu Jul 31, 2014 5:44 pm

Byakugan jsem stale mel aktivovan ale no nemel jsem duvod byt nervozni teda alespon zatim. Nemel jsme moc duvodu tu neco vyvadet. Diky kapuci a stinu tery tvorila mi neslo videt do oblyceje. "Takze za prve nejsem zde za zadnouy vesnici ani kvuli tomu co se zde deje. To se me zatim netyka a nejak je to tve zivobiti. Jednoducha odpoved. Hledam odpovedi a urcite Shinobi." Ten jeho usmev jsem ignoroval to nebylo nic co by me rozhodilo. "No nez se budu rozmyslet ci ti zaplatim nebone tak jedna odpoved zdarma, jako darek na uvitanou za navstevu."
Rekl jsme neutralnim klidnym hlasem. Celenku konohy jsem ani nemel. tu jsem nechal ve vesnici. Konoha mela prilis nmepratel abych na sebe tahgle upozornoval.
"Co vis o skupine co schanela Oci a jejich schopnosti plus o jejich clenech." Vyxckaval jsem jeho odpoved.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Stanica pre lovcov odmien Empty Re: Stanica pre lovcov odmien

Příspěvek pro Nukenin Thu Jul 31, 2014 6:13 pm


Shuudentai (集電体)

Márne sa Hikaru snažil vyjednávať, nemienil som mu dať len tak niečo zadarmo. Necítil som sa byť v pozícii, kedy mi niečo hrozilo.
"Zdá sa, že si napokon predsa len nerozumieme. Ja nie som informátor. Ak očakávaš, že ti dám informácie, budeš musieť zaplatiť veľmi veľa. Viac, než si väčšina ľudí môže dovoliť," bol som neústupný. Prekvapilo ma však, že sa práve za mnou zastavil niekto, kto sa zaujímal o tajomných lovcov očí. Samozrejme, že som niečo vedel. Pracoval som s kdejakými zberateľmi a onú budovu využíval ako skladisko všemožných vzácnych tiel, prípadne ich výnimočných častí.

"A navyše... to, čo odo mňa žiadaš, nie je len jedna odpoveď na prostú otázku. Ak by som rozdával takéto darčeky, dávno by som nemal strechu nad hlavou. Poviem ti len jednu vec. Svoju prácu vykonávam už takmer 30 rokov, za ten čas som mal už niekoľko obchodov, ktoré nejakým spôsobom súviseli s výmenou a skladovaním očí významných shinobi. Budeš musieť byť konkrétnejší... a tak isto veľkorysejší," poznamenal som, netrpezlivo čakajúc na odmenu. Neklamal som. Z jeho popisu som naozaj nevedel na sto percent, o kom hovorí, aj keď som mal nejakú tú predstavu. Aj keby som sa ale rozhodol spomenúť si, budem sa hrať na blbého, kým nedostanem slušne zaplatené.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Stanica pre lovcov odmien Empty Re: Stanica pre lovcov odmien

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Thu Jul 31, 2014 6:26 pm

Mel jsem jiste podezdreni ze se stane neco podobneho. Me myslenky byly az moc neurovnane. Ale nakonec jsme zjistill co jsem chtel ze neco vi a to my bylo lepsi. Mel jsem od nej odstup spise kvuli pripadnemu utoku nebo neco kdo vi co by mohl vyvest. "Konkretne hledam Rinjira a Hikari Hyuugu!" Nacoz jsem pred sebe na stul hodil vacek s penezi. bylo tam asi 10 000 Ryo. coz mu za nejake informace mohlo stacit jelikoz jsme nechtel nic tezkeho. a ani sloziteho. A Ani nejake casti tel nebo tela takze jsem usuzoval ze mu to bude moct stacit.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Stanica pre lovcov odmien Empty Re: Stanica pre lovcov odmien

Příspěvek pro Nukenin Thu Jul 31, 2014 8:46 pm


Shuudentai (集電体)

Zdalo sa, že som si už konečne spomenul.
Ako náhle totiž Hikaru spomenul Rinjira, úsmev na tvári mi dočasne zmizol. Bez jediného slova som vzal peniaze zo stola a spočítal som ich.
Takže sa predsa len jedná o "tých lovcov očí". Je pravda, že obvykle zvyknem brať viac, ale aj tak mu nemám veľa čo povedať... alebo skôr nemôžem... zamyslel som sa a zhlboka si povzdychol.
"Nuž teda dobre. Tí takzvaní "lovci očí", ktorých si spomenul... nemôžem ísť do detailov, ale nie je to tak, ako sa zdá. Nebola to organizácia v pravom slova zmysle... v minulosti vznika povera, že sa jedná o skupinu nukeninov, ktorí zbierajú výnimočné oči kvôli ich schopnostiam, ale pravdou je...," bolo vidno, že o tom hovorím nerád. Zvádzal som vo svojom vnútri súboj pochybností. Je to predsa len stará záležitosť, no navzdory tomu som si nebol istý, čo všetko si môžem dovoliť vykecať.

"... bola to len kamufláž. Viem to, pretože som sa toho do istej miery účastnil. Jednalo sa o môj prvý naozaj veľký kšeft. Neboli to nukenini, ktorí prahli po výnimočných očiach... ale okruh bohatých "zberateľov", ktorí si k tomu najímali vybraných shinobi z menších, finančne závislých dedín. Rinjiro bol jeden z nich. Celá tá vec s akousi organizáciou bol len rafinovaný spôsob, ako odpútať pozornosť od skutočných vinníkov. Chlapče, máš šťastný deň. Je to už veľmi stará záležitosť, preto pochybujem o tom, že by moje predanie týchto informácií mohlo komukoľvek spôsobiť problémy... ale aj tak vďačíš len tomu, že mám dobrú náladu. Ak chceš, aby som si spomenul na to, jak to s nimi dopadlo, budeš musieť ešte prihodiť," dohovoril som a očakával ďalší balík peňazí. Predsa len sme sa bavili o veľmi závažných veciach.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Stanica pre lovcov odmien Empty Re: Stanica pre lovcov odmien

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Thu Jul 31, 2014 8:58 pm

Kdyz jsem zminil jmeno otce tak se jeho usmev vytratil. "Nevis asi kdo jsem." Rychlym trhnutim hlavy dozadu mi sjela kapuce dolu. Mel sice pusobivy arzenal zbrani ale mohlo tos tacit? "Takze chces vic jo? No tohle bude posledni penize co uvidis pokud odpovedi nebudou stat za to."
Na stole mu pristal dalsi vacek se stejnou castkou. Vice jsme mu nehodlal dat pokud nebude mit padny duvod. A Vymlatit jsem to znej nechtel teda prozatim.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Stanica pre lovcov odmien Empty Re: Stanica pre lovcov odmien

Příspěvek pro Nukenin Thu Jul 31, 2014 9:40 pm


Shuudentai (集電体)

Hikaru konečne odkryl kapucňu a odhalil mi svoju tvár.
Ťažko povedať, čo presne si pod týmto odhalením sľuboval. Chvíľu mi to trvalo, ale napokon som si bol schopný urovnať myšlienky.
Zjavne ešte pomerne mladý Hyuuga, ktorý sa vypytuje na Rinjira a Hikari... nehovor mi, že je to naozaj... konečne mi to došlo. Dopomohla k tomu aj istá podobnosť s jeho otcom v čase, keď bol ešte mladší.
"Hoooooooo, ja snáď neverím vlastným očiam! Kto by bol povedal, že ťa niekedy uvidím," prehovoril som nadšene, spočítajúc si zasa raz obdržané peniaze. Všetko sa zdalo byť úplne v poriadku.
"To mení situáciu! Úprimne som dúfal, že z teba ešte niečo dostanem, ale v rámci starých čias som sa rozhodol, že už viac pýtať nebudem. Pravda je nasledovná...," odložil som peniaze a odkašľal si.

"Ako som už povedal, Rinjiro bol skrátka len nejaký shinobi, ktorého vybrali na špeciálnu misiu. Tá mala jeho rodnej dedine zabezpečiť finančnú podporu. Hoci som sa s ním pomerne často vídal, veľmi sme sa spolu nerozprávali. Vždy na mňa pôsobil chladným dojmom. Jedného dňa, asi pred osemnástimi rokmi, však z ničoho nič vtrhol na toto miesto v stave, v akom som ho videl poprvýkrát v živote. Zdalo sa, že mal naponáhlo, preto mi toho veľa nepovedal. Zmienil sa akurát o Hikari a novorodencovi, kvôli ktorým údajne odmietol dokončiť zákazku a vzoprel sa svojmu zamestnávateľovi. Veru tak, bol na úteku. Dodnes nechápem, prečo šiel práve za mnou. Musel byť naozaj zúfalý. Žiadal ma o pomoc, ale nemohol som ho tu schovať nastálo. Za jeho úspory som ho odkázal na Yakintaro Gyōkai (業界, "spoločnosť Yakintaro"). Tá je známa tým, že schováva nukeninov a ohrozených ľudí na rôznych neutrálnych miestach, výmenou za ich lacnú pracovnú silu. Typický takýto podnik je napríklad Zlaté oko. Odvtedy som o ňom už ale viac nepočul," dohovoril som definitívne.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Stanica pre lovcov odmien Empty Re: Stanica pre lovcov odmien

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Thu Jul 31, 2014 9:53 pm

To co rekl mi potvrdilo co mi rekl Naoto. "Ale porad jste mi neodpovedel na otazku ohledne me matky. Jinak bych znal rad jmena vsech podniku kde pracuje ta skupina. Nebo pracovala." Nemam mopc casu takze bych rad co nejdrive zmizel musim se drzet v pohybu aby me nomohly stopovat. Pomyslel jsme si a cekal jeho odpoved.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Stanica pre lovcov odmien Empty Re: Stanica pre lovcov odmien

Příspěvek pro Nukenin Thu Jul 31, 2014 10:04 pm


Shuudentai (集電体)

Hikaru sa nenechal odbiť, ale viac som mu pomôcť nevedel.
"Je mi ľúto, ak som to nepovedal dosť jasne, ale Hikari poznám len z Rinjirovho rozprávania. Nemám ani predstavu, ako vyzerá. Viem len to, že sa jednalo o Hyuugu, ale tým to hasne. Nikdy v živote som ju naživo nevidel," vysvetlil som mu, ako sa veci vlastne majú.
"Ako som už povedal, nie som informátor. Nemám tak veľký prehľad, aby som ti vedel dať zoznam všetkých podnikov, ktoré majú čo dočinenia s Yakintaro Gyōkai. Skúsil by som sa obrátiť na súčasného majiteľa, ale... to je Tetsuya. Muž, o ktorom je známe, že ho nemožno nájsť, ak si ťa nechce nájsť on sám."
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Stanica pre lovcov odmien Empty Re: Stanica pre lovcov odmien

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Sat Aug 02, 2014 12:23 am

"V tom pripade bude nejlepsi abychom zapomely na nase setkani." Odpovedel jsem mu a pomalym krokem jsem se vydal pryc. Ale stale mel cas aby neco dodal pokud chtel ja si mezi tim natahl na hlavu kapuci a vydal se smerem k vychodu.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Stanica pre lovcov odmien Empty Re: Stanica pre lovcov odmien

Příspěvek pro Nukenin Sat Aug 02, 2014 11:21 am


Shuudentai (集電体)

Nebolo pochýb o tom, že som Hikarovi už nemal ako pomôcť.
"Spoľahni sa," reagoval som na jeho poslednú vetu ohľadom toho, že by bolo najlepšie, aby sme naše malé stretnutie vypustili z hlavy.
"Každopádne...," prehovoril som tesne predtým, ako definitívne opustil ono miesto. Bolo zrejmé, že som chcel ešte niečo dodať.
"Normálne to nerobievam, ale v rámci starých dobrých čias... dovoľ mi ti predsa len dať jednu radu. Nechaj to tak. Zabudni na svojich rodičov, s najvyššou pravdepodobnosťou ťa tvoja cesta nedovedie do šťastného konca. Je to už 18 rokov, pokojne môžu byť obaja mŕtvi. Akurát sa zbytočne dostaneš do problémov," tak zneli vskutku posledné slová, ktoré som chcel svojmu návštevníkovi odovzdať.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Stanica pre lovcov odmien Empty Re: Stanica pre lovcov odmien

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru