Inuzuka Shisen [JŌNIN]

Goto down

Inuzuka Shisen [JŌNIN]

Příspěvek pro Inuzuka Shisen za Thu May 08, 2014 7:17 pm

Jméno a příjmení: Inuzuka Shisen
Hodnost: Jounin
Vesnice:  Konoha
Věk:  20
Narození:  5.4.
Pohlaví:  Žena
Klan:  Inuzuka

Elementy:  Katon

Kekkei genkai:  ---

Vzhled: Shisen je velice půvabná mladá dáma, což ještě umocňuje ladnými pohyby a vzpřímeným postojem. Jemný, plaše působící obličej lemují růžové vlasy, které jako vodopád dosahují zhruba pod lopatky. Jsou převážně rovné, ačkoli se tam se zavlní nějaký ten pramen jako neposlušný hádek. Přípravou účesů denně stráví hezkou chvilku před zrcadlem, oblíbeným účesem jsou drdoly na všechny způsoby. Oválné tváři dominují plné růžové rty, které se dokážou mračit stejně urputně, jako smát.
Hluboko posazené modré oči lemované hustými černými řasami schovávají příslib tajemství, zato dokonale obyčejný nosík nepřitahuje ani krapet pozornosti. Aristokraticky klenuté obočí dotváří celkový dojem vznešenosti, stejně jako tomu napomáhá světlá pokožka, na kterou se v létě chodí opalovat zlaté pihy.
Z davu vyčnívá především svou výškou, při které leckdy převyšuje i příslušníky opačného pohlaví, dosahuje totiž nějakých těch 180 cm. Nepůsobí pohuble, postavu má tak akorát - dokonce i ženské křivky jsou na správných místech a příroda přehnaně neškudlila. Má dlouhé nohy, které ve vhodně volené róbě dokážou zvýšit tep nejednomu mládenci, a její ruce zdobí štíhlé dlouhé prsty klavíristky. Navíc je díky dostatku pohybu v dobré formě, a tak je na ní všeobecně hezký pohled.
Shisen jako správný člen Inuzuka klanu má na tvářích dva „špičáky“ červené barvy, které jdou smýt, takže pokud je nechce(nebo si je chce přemalovat), jednoduše je smyje.
Co se týče oblečení je schopná vzít si na sebe téměř cokoliv, jen pod jednou podmíkou. Musí jí to slušet. Pokud by jí někdo řekl, že by hezky vypadala v pytli od brambor, klidně by si ho na sebe navlékla. Čelenku se znakem Konohy nosí téměř všude. Uváže si jí vždycky tam kam se jí zachce.
Charakter:  Na první pohled se Shisen jeví jako veselá optimistka, která se pořád usmívá. Tuhle část povahy zdědila po své matce, stejně jako většinu dalších vlastností. Shi působí klidným dojmem, ale uvnitř, pokud jí někdo rozčílí, už tolik klidná nebývá. Svůj vztek se snaží skrývat, dusí ho v sobě, ale když už vypluje na povrch, Shisen opravdu umí být rozčílená. Neváhá křičet, nebo v horších případech se i na svého protivníka vrhá, hlava nehlava.
Také sobeckost jí není cizí. Vždy se v první řadě zajímá hlavně o sebe a o Murasakiho, poté o přátele, rodinu a teprve potom o všechny ostatní. Do ničeho se nepouští jen z vlastní dobré vůle, ale vždy tak nějak čeká, že z toho pro ni něco bude. Na lidi kolem sebe ale působí přátelsky, i když poprvé vždy s trochou nedůvěry. Seznamování či jiné navazování známostí jí ale nečiní problém.
Moc se nezdržuje na místech kde je větší hluk, a proto jí ani neuvidíte moc v klanové ulici a ani v rušných částech Konohy. Také je zvyklá spát venku, a proto pokaždé když je hezky spí pod sakurou na jejich zahradě.
Shisen rozhodně není hloupá. Může to předstírat, ale ve skutečnosti je někdy až moc vychytralá. Má tu vlastnost, že si dokáže až překvapivě dobře zapamatovat některé detaily, což se jí hodí. Bývá pak většinou až nesmírně přesná, když vypráví, co se jí stalo například před dvěma měsíci, a to také rozhodně není na škodu. Shi ale také, ne vždy úmyslně vyhledává něčí společnost; bez problémů dokáže být i sama na nějakém odlehlém místě, straníc se tak všemu živému.
Většinou se ničeho vysloveně nebojí, dokonce ani smrt se jí nezdá, jako něco čeho by se měla bát. Její další vrozená vlastnost je ta, že se dokáže velmi snadno dostat do problémů a často je celkem nemotorná.

Styl boje:  Už jen jméno Inuzuka vám musí naznačit, že tato dívka se zabývá technikami se psy. Její boj je zameřen na krátkou vzdálenost, tedy především používá Taijutsu a Ninjutsu. Díky svému psímu společníkovi má lepší smysly než ostatní. Díky tomu, že dobře ovládá svou chakru, může si ještě čich o něco více zlepšit.
Co ovšem neumí vůbec používat je Genjutsu. Ví, že je a ví o něm spoustu věcí, ale rozhodně ho neumí používat.
Životopis: Shisen se narodila jednoho sychravého dne Tsumovi a Ashi. Ve stejný den(ale ne ve stejný rok!) se také narodil Murasaki, který se stal jejím psím společníkem. Už odmalička obdivovala svého bratra a to se nezměnilo. Ráda jako malá dováděla se svou sestrou, běhaly rádi po Konoze nebo dováděli v lese. I když je její sestra starší, věk nikdy nebyl mezi nimi znát. Chovali se k sobě rovně a ani jedna nerozhodovala. Vždy se na všem shodli.
Když Shisen nastoupila na akademii ihned si našla spoustu kamarádů. Nejvíce se s ní, ale bavily kluci. V tuto dobu totiž nechtěla nosit žádné šaty, ale jen kalhoty a trika. Byl to dvouletý truc, protože jí rodiče kupovali nejvíce růžové šaty, které se jí nelíbili. Většinou je hned ušpinila a dostala čisté oblečení. Teprve když si sama mohla vybrat jakou barvu šatů chce se rozhodla, že se jí více líbí šaty než kalhoty a triko.
Na akademii si také poprvé všimla, že má lepší čich a zrak než ostatní a to díky Murasakimu. Také se s ním naučila komunikovat, což bere za veliké plus. Když zrovna u sebe nemá kamaráda, může se bavit se svým psem.
Shi vystudovala akademii v jedenácti letech jako jedna z nejlepší ze třídy. Vždycky jí bavilo učit se, a to se nikdy nezměnilo. Se svým týmem ze začátku dělali mise, které jí moc nebavili. Koho by taky bavilo nosti někomu nákupy, starat se někomu o zahrádku když to samé museli dělat doma. Brzy se dočkala i několika lepších misí.
Chuuninské zkoušky udělala ve třinácti. Tady taky přišel nejhorší zlom v jejím životě, protože její kamarád a úžasný parťák při nich zemřel. Shi ho měla velice ráda. Do teď často chodí na hřbitov kde mu vypráví o tom co se v Konoze děje. V tu dobu kdy zemřel se ještě více(pokud to tedy ještě více šlo) semkla se svým psím společníkem, který jí byl největší útěchou v oné době.
Jouninský zkoušek se zúčastnila dvakrát. Poprvé v patnácti letech, ovšem neudělala je. Selhala hned v prvním kole. Podruhé je dělala v sedmnácti, to už je naštěstí udělala. V tuto dobu je tedy jouninkou, která hrdě nosí čelenku Konohy.

Body:
Ninjutsu - 4
Taijutsu - 5
Genjutsu - 0,5
Inteligence - 4
Síla - 4
Rychlost - 5
Chakra - 4
Ruční pečetě – 3,5

Techniky:

E-rank:
-Bunshin no Jutsu
-Henge no Jutsu
-Kawarimi no Jutsu
-Nawanuke no Jutsu
-Kakuremi no Jutsu

D-rank:
-Shikyaku no Jutsu(čtyřnohé jutsu)
-Juujin Bunshin(klon člověk-zvíře)
-Shunsin no Jutsu (technika problesknutí)

C-rank:
-Gatsuuga(dvoutesákový ničitel)
-Katon: Housenka no Jutsu
-Katon: Hai Seki Shou (Živel oheň: pálivý popelavý mrak)
-Katon: Goukakyuu no Jutsu

B-rank:
-Garouga(tesák dvojvlka)
-Bakuretsu koinu(vybuchující štěně)

A-rank:
-Jinjuu Konbi Henge: Soutourou(dvojhlavý vlk)

S-rank:

Psí společník

Jméno: Murasaki
Přezdívky: Taidana, Tabemono
Pohlaví: On
Věk: 10 let(narozen 5.4.)

Charakteristika+Popis:  Když se na tohoto psíka podíváte, nenapadne vás jiné slovo než líný. Tento psík ze všeho nejraději odpočívá, spí či prostě jen tak někde leží. Ovšem jeho lidská společnice ho už dokáže pořádně rozpohybovat, pokud ona chce. Murasakiho velmi zajímají noví lidé a zvířata se kterými se nezná, ovšem to trvá vždy jen několik minut a dále se o ně nezajímá. Prostě už nejsou pro něj ti zajímaví. Tento pes si oblíbí jen několik lidí a zvířat.
V případě, že si vás oblíbí je schopen za vás položit i klidně svůj život. V něm totiž objevíte skvělého kamaráda, který se velmi rád mazlí. A co může za tuto „oblíbenost?“ Nejspíše jste mu mu koupili něco dobrého, před něčím jste ho uchránili nebo jste velký kamarád s jeho lidskou přítelkyní, Shisen. Ovšem i u něho si můžete přátelství rozházet. Když řeknete něco o jeho klanu, rodině či o jeho přátelích nebo zraníte někoho z jeho přátel či jeho rodinu, neváhá zaútočit. Hned se z tohoto líného psíka stává, silný pes, který neváhá zaútočit. Zuby má ostré takže pokud vás kousne, určitě to bude velmi bolet. Pokud by jste si ho chtěli něčím udobřit první co musíte udělat, omluvit se všem komu jste něco udělali. Druhou věcí co musíte udělat je, koupit mu něco dobrého a hned na to jste zas nejlepší kamarádi a vypadá to, že se mezi vámi nic nestalo, ovšem pokud to uděláte znovu, už si místo mezi jeho kamarády nezasloužíte, a proto si dávejte pozor na to co kde říkáte. Aniž by jste to do něj neřekli, je i docela inteligentní. Sice nezná odpověď na vše, ale ví spoustu věcí. Ovšem jeho „inteligentní“ část se moc často neprojevuje.

Na první pohled vám Murasaki přijde jako drobný a křehký prcek, při bližším prozkoumání však zjistíte, že je to poměrně průměrně rostlý psík svého druhu, s o něco většíma ušima, než by bylo zdrávo. Neváží mnoho a hodně lidí si nejspíš řekne, že něco takového v krutých zimách nemůže obstát dále než pár hodin. Omyl. Ačkoli se to možná nezdá, tento psík je slušně odolný a snese i opravdu kruté podmínky (zahrnující i nízké teploty). Jeho tělo je porostlé hebkou, hustou dlouhou srstí bělostné barvy. V některých místech srst bere nádechy do tmavě fialové barvy. Tyto fialové nádechy jsou nejvíce výrazné na špičce ocasu, někde uprostřed zad, na pravé přední noze(kousek nad tlapku) a na hlavě(blízko levého ucha).
Když s ní Murasaki vojenskou pilulku jeho barva srsti se změní na tmavě fialovou. Černé jsou pouze tlapičky s ostrými drápy, drobné, ale přesto schopné zdolat jakoukoliv překážku. Nejkratší srst se nachází na končetinách, nejdelší srst pak vyrůstá na hrudi a hlavně na ocasu. Čenich nese černou barvu. V tlamiě se skrývá dost ostrých zubů, které když ho naštvete se vám zakousnou do nohy či do jiné části těla. Na krku nosí povětšinou fialoví obojek, který mu vyrobila sama jeho lidská společnice. Není ničím ozdoben, protože dívka nemá moc v oblibě zdobené věci.  Nejčastěji uvidíte Murasakiho po boku Shisen.
avatar
Inuzuka Shisen
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 47
Registrován : 01. 05. 14
Location : Konohagakure no Sato

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Inuzuka Shisen [JŌNIN]

Příspěvek pro Hokori Mai za Thu May 08, 2014 9:02 pm

POVOLENO

_________________
avatar
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru