Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kancelář Mizukage

+34
Hyuuga Mikomi
Shiranui Heiwa
Yorimi Sonoe
Kirin Yakushi
Anbu
Yoko Terumi
Kairi Utsushi
Gats Terumi
Hikari Momochi
Ryo
Takeshi Kenpachi
Killunia
Junka
Torio Nami.
Hikaru Hyuuga
Goku
Assasin Senju
Ruko Terumī
Daisuke Utsushi
Kataro Terumi
Kioshi Hoshigaki
Kiseki Mirakuru
Emilia Akatatsu
Totsuki
Akira Hitsumi
Akio
Hirin
Yogi
Hoozuki Meizu
Shin
Yuuki Botan
Kashike
Faito Dansaku
Hitomi Yamada
38 posters

Strana 6 z 40 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next

Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 6 Empty Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sat Jul 13, 2013 7:38 pm

First topic message reminder :

Kancelář Mizukage - Stránka 6 Mist-adminbldg

Zde Mizukage tráví většinu svého času. Vchod do budovy je hlídán ANBU, kteří se po určitém čase vždy vymění. V přízemí je velký prostor s automatem na kávu, horkou čokoládu a další pochutiny xD. Jsou tam křesla, ve kterých můžete počkat, než na vás přijde řada. Dole také najdete pořadová čísla, se kterými budete postupovat do kanceláře. Na konci chodby je kancelář.
V posledním patře, než se vstoupí na střechu, je místnost, kde jsou všichni poštovní opeřenci. Pověření lidé je posílají ze střechy budovy.
Kancelář Mizukage - Stránka 6 Kz9m
Kancelář není nijak zabezpečená, ovšem veškeré dokumenty ano. Každý dokument je zapečetěný a pečeť může odstranit pouze Mizukage. V případě nepřítomnosti Mizukage pečeť odstraní její Kuchiyose no Jutsu - sněžná liška. (Vysvětlení: Zástup Mizukage vyndá potřebný dokument, na který liška položí packu a tím se pečeť zruší xD)

Otevírací doba xD :
Po-Pá      09:30-20:30
So-Ne      09:30-19:30
(Přihlásí-li se mi nějaká sekretářka, budu jen ráda xD)
BTW: Neberte to doslova, opravdu u toho nebudu v jednom kuse, ale budu se snažit to kontrolovat ^^
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down


Kancelář Mizukage - Stránka 6 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Yuuki Botan Thu Aug 01, 2013 10:03 am

Nuž, to bolo rýchle. Povedala som. Je môj úsmev strašidelný Hitomi? Dodala som potom zo smiechom a prehrábla som si vlasy.
Možno mám len podivné obavy ale... banditi? Vážne? Nukeninov chápem ale... banditi? Povedala som nahlas a povzdychla som si.
Nezávidím ti prácu Mizukage... Zasmiala som sa jemne.
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 6 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hitomi Yamada Thu Aug 01, 2013 10:11 am

,,Dobře tedy. Doufám, že Vám zde bude líbit a že si po dlouhé cestě odpočinete." pousmála jsem se a vyprovázela ho pohledem. Oddychla jsem si. Tahle návštěva byla vážně divná. Když odcházel, všimla jsem si na chodbě někoho.
,,Můžete vstoupit!" zavolala jsem na Reie.
,,No, bylo to opravdu zvláštní. Taky mi to moc nesedělo. Až tolik mu vážně nedůvěřuji." šeptla jsem Yuuki, než Rei vstoupil.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 6 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Anonymní Thu Aug 01, 2013 10:21 am

Čakal som tam len chvíľku, človek čo vyšiel mi celkom nezapadal do tohto okolia, začal som nad tým rozmýšľať, ale to už ma Mizukage-sama zavolala. Musel som byť zdvorilý a teraz som svoju povahu musel skryť.
"Je mi potešením Mizukage-sama."
Povedal som a zdvorilo som sa uklonil na Mizukage-sama a v podstate aj na Yuuki. Zas som sa narovnal a začal som hovoriť.
"Prišiel som až z Tsukigakure no Sato, tam ma volajú Yoton no Rei, ale postačí len Rei. Prišiel som tu kvôli mierovej zmluve, Tsukikage-sama nemohla prísť. Má toho príliš veľa, nedávno jej zabili časť ochranky a tiež je budova tak trochu rozbitá z vnútra. "
Vytiahol som z pod plášťa zmluvu, ktorá bola zapečatená Tsukigarskou pečaťou. Predložil som ju pred Mizukage-sama a počkal som, ako zareaguje.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 6 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Yuuki Botan Thu Aug 01, 2013 10:27 am

Keď vošiel ďalší človek tak som sa upokojila, narovnala a prezrela som si ho. Červené vlasy... Preglgla som a nenápadne som si ho prezerala. Potom som sa otočila na Hitomi.
Máte tu veľa práce Mizukage-sama, je načase aby som šla. Usmiala som sa. Veľa šťastia. Povedala som jej ešte a uklonila som sa. Vedela som že pokiaľ sa jedná o mierové zmluvy tak by som tu byť nemala, už v minulosti som sa snažila byť z každým za dobre a veľmi dobre to nedopadlo. Avšak kývla som na ANBU za oknami aby dávali pozor. Spravila som jednoduché pečate a behom chvíľky som sa stratila v obláčiku hmly.

(Presun)
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 6 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hitomi Yamada Thu Aug 01, 2013 10:45 am

Kývnutím hlavou jsem ho pozdravila a pousmála jsem se.
,,Moc mě těší." odpověděla jsem i já jemu. Takže Tsukigakure, jo? Vyposlechla jsem si důvod, proč tu Jounin z Tsuki je a po celou dobu jsem se mračila. Tak tohle je zajímavé...Vypadá to, mír a klid skončil... Povzdychla jsem si. Převzala jsem si svitek.
,,Jsem opravdu ráda, že jste sem přišli a pověděli mi to. Taktéž si vážím, že Tsukigakure chce uzavřít spojenectví s Kirigakure." pousmála jsem se.
,,Doufám proto, že Tsukikage nebude brát špatně, když smlouvu odmítnu. Není to proto, že bych nechtěla, ale Kirigakure si chce udržet neutralitu mezi ostatními. Abych pravdu řekla, chystala jsem se k vám poslat posla, který by odnesl Tsukikage-dono návrh na Smlouvu o neútočení. Ten samý návrh jsem již poslala do Suny a hodlám tak učinit ještě s Konohagakure a Sora no Kuni, možná i s Kumogakure." podíval jsem se mu do očí.
,,Pevně doufám, že to Tsukikage-dono nebude brát jako projev nedůvěry nebo namyšlenosti Mizukage.." vzala jsem tužku a na svitek sepsala návrh.

Návrh na Smlouvu o neútočení:


,,Pověz Tsukikage-dono, že když na návrh přistoupí, osobně se dostavím do Tsukigakure, abychom mohli návrh společně probrat a podepsat." svitek jsem označila pečetí Kiri a podala jej Reivoi.
,,To, co se děje v Tsukigkure se mi nelíbí, stejně tak jako v Konoze a ostatních vesnicích. I to je důvod, proč posílám tyto návrhy, aby Kirigakure mohla v případě žádosti pomoci." pousmála jsem se a počkala na reakci.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 6 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Anonymní Thu Aug 01, 2013 10:55 am

"Ja to chápem, Mizukage-sama. Tsukikage-sama to tiež určite pochopí a nebude jednať agresívne."
Povedal som a potom som chcel ešte niečo sa opýtať.
"Mizukage-sama, chcel by som sa opýtať či by som v Kiri nemohol zostať pár dni, dva alebo tri dni, celkom sa mi tu páči a dedina ma zaujala. "
Zobral som si samozrejme aj ten zvitok a schoval si ho pod plášť, čakal som, že Tsukikage-sama nebude na to agresívne reagovať a že to príjme. Predsa aj tak Tsukigakure no Sato nemá najlepšiu povesť.


Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 6 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hitomi Yamada Thu Aug 01, 2013 11:19 am

Mile jsem se na něj usmála. Líbilo se mi jeho způsobné chování.
,,Samozřejmě. Chtěla jsem Vám to navrhnout, jestli tu nechcete po dlouhé cestě zůstat." pokývala jsem hlavou.
,,Když se z této budovy vydáte směrem tržišti a půjdete ulicí stále rovně, uvidíte vysokou budovu, jejíž přízemí je celé prosklené. To je náš hotel a tam se můžete ubytovat." poradila jsem mu, kde má najít hotel, jelikož Yuuki odtud zmizela.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 6 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Anonymní Thu Aug 01, 2013 11:49 am

"Bolo mi potešením Mizukage-sama."
Povedal som a uklonil som sa. Potom som sa otočil ruku som dal na kľučku a otvoril si dvere. Vyšiel som nimi a za sebou zatvoril.
Nedopadlo to najhoršie, Mizukage bola celkom priateľská. Zmluvu síce nepodpísala, ale navrhla Dohodu o neutočení, čo tiež bolo celkom dobré. Určite lepšie než nič.
Nešiel som smerom k hotelu, ale chcel som sa popozerať po Kiri.
Presun

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 6 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Anonymní Fri Aug 02, 2013 2:51 pm

//Gomene za double post xD
Prišiel som do kancelárie Mizukage-sama. Tam som zaklopal chvíľku počkal a vstúpil som dnu.
"Teší ma Mizukage-sama. Potrebujem vám niečo naliehavé povedať. Yuuki vaša sesternica je v bezvedomí pri tréningu so mnou vytvorila nejakú barieru. Potom jej začalo z oka tiecť veľa krvi. Následne odpadla, hovorila, že potrebuje s vami hovoriť. Ja som ju teda vzal do nemocnice. Nevypadala v dobrom stave. A prisahám, že ja som nič neurobil. A hovorila, že musí s vami niečo prebrať."
Dohovoril som a čakal, ako zareaguje Mizukage-sama. Nechápal som čo sa stalo, dúfal som, že mi to vysvetlí Mizukage-sama a že ma neprizabije.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 6 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hitomi Yamada Tue Aug 06, 2013 5:55 pm

(Já se omlouvám za pozdní odpověď...)

Z papírování mě vyrušil zaklepání a mužský hlas. Zvedla jsem hlavu a vyposlechla si, co má kluk z Tsukigakure na srdci. Nebyla jsem z obsahu jeho slov zrovna dvakrát nadšená. Plácla jsem se do čela.
,,Nemusíš se obávat. Lékaři v Kirigakure se o ni postarají, máme dobrý personál.." pousmála jsem se.
,,Vím, že jsi nic neprovedl. Ono to většinou takto dopadá, když se Yuuki snaží trénovat. Každopádně o bariéře nic nevím." povzdychla jsem si a zvedla se. Vyšla jsem z kanceláře a počkala, než vyjde i Rei. Zamkla jsem a opustila budovu, abych si odskočila do nemocnice.
(Přesun)
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 6 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Anonymní Tue Aug 06, 2013 6:13 pm

Už som nič nehovoril. No tak či onak nemohol som ísť naspäť do Tsuki.. veci som mal u Yuu, a tak som sa teda vybral za Mizukage-sama, pozrieť sa na Yuuki. Bol som rád, že som nemal kvôli tomu zle.
Presun

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 6 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kashike Wed Aug 07, 2013 12:16 pm

Kashike

Dorazím do Kiri a zamířím přímo do kanceláře Kage. Příjdu před dveře, zaklepu a po dvou vteřinách opatrně vstoupím. Madam, hlásím splnění úkolu...
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 6 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hitomi Yamada Wed Aug 07, 2013 12:54 pm

(Um nenapsal jsi k bráně, že jsi do Kiri dorazil....Navíc, kdyby sis přečetl posty před tím, dozvěděl by ses, že kancelář je zamčená a Mizukage tu není....)
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 6 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kashike Wed Aug 07, 2013 1:05 pm

// Omlouvám se, že jsem si nepřečetl stránku pro mě naprosto zbytečného textu, čímž jsem přehlédl jeden drobný přesun... stejně jako jsem nenapsal úplně zbytečný post o tom, že jsem přišel k bráně a bezeslova prošel skrz...
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 6 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Shin Thu Aug 08, 2013 12:59 pm

Dorazil jsem ke kancelari. Nakonec jsem se dosel az sem oprel se o stenu a cekal az se nekdo obevi. Jelikoz tady bylo prazdno tk jsem predpokladal ze tu nikdo neni sedel a hladil Akemi.
Shin
Shin
Genin
Genin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 20. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 6 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Yuuki Botan Thu Aug 08, 2013 2:40 pm

Pomaly som došla ku kancelárii a povšimla som si, tuším sa volal Shin, ako sedí opretý o stenu a hladká svoju vlčicu.
Zdravím... Povedala som, Lady Mizukage sa možno dnes v kancelárií neukáže... po tom všetkom čo sa udialo pri bráne. Povedala som pomaly a sadla som si na lavičku oproti.
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 6 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Shin Thu Aug 08, 2013 2:45 pm

"Zdravim. No ono je to i v podstate jedno. Je tady klid i prijemny chladek. Videl jsem co se tam stalo i jsem videl co jsem zdrejmne nemel. Me jmeno je Shin. A tohle je Akemi. Moje skoro sestra." Nato jsem zustal dale jen tak sedet. No Akemi jsi Yuuki pamatovala a hned vystartovala smerem k sedici Yuuki. Nakonec jen naklonila hlavu na stranu a cekala az ji podrbe.
Shin
Shin
Genin
Genin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 20. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 6 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Yuuki Botan Thu Aug 08, 2013 3:00 pm

Zasmiala som sa na to ako na mňa Akemi reagovala a pohladkala som ju teda za ušami a usmievala som sa. Som Yuuki, ale to už asi vieš Shin-san. Tak čo potrebuješ od Lady Mizukage? Môžem jej poslať správu keby niečo. Usmiala som sa znova a hrala som sa z Akemi. Akemi je strašne roztomilá... ako dlho ti trvalo vycvičiť ju?
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 6 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Shin Thu Aug 08, 2013 3:12 pm

"Pekne jmeno, Vlastne si ani nepamatuju kdo mi kdy rekl mym jmenem. A Prosim jen Shin, Yuuki-sama. "Trochu jsem se podrbal na hlave.
"Cvicit ji ja ji necvicil. Ona si dela co chce. Teda krom doby kdy podrimuju nebo spim to ke mne nepusti nikoho. Proste jsem nekolik tydnu zil s vlcici a jejimy mladymy v jeskyni. A Pytlacy ji zabily mamu a nakonec jsme skoncily jako nerozlucna dvojka. I kdyz mi nekdy pije krev." Akemi Si uzivala Yuukininu pozornost. ode me se ji nikdy nedockala no spise ne takove jakou by chtela kdyz jsem vecne chrapal.
Shin
Shin
Genin
Genin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 20. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 6 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Thu Aug 08, 2013 3:17 pm

Dotrepal som sa znova do tejto budovy, zas som ani netušil, čo tu hodlám robiť, ale asi som len niečo také tušil. To bolo v tomto momente jedno, zastavil som na chodbe pred kanceláriou a tak letmo som sa obzrel. Samozrejme som nečakal, že tu Mizukage bude, veď ešte len nedávno sa z nej len tak stal Jinchuuriki, takže som tipoval ešte niekoľko dňovú neprítomnosť v práci. Teda, aspoň ja by som tak spravil... a nie len na pár dní... ale aspoň chvíľu som tu hodlal počkať, možno na nejaký zástup. Oprel som sa o stenu znova "na svojom mieste" tesne pri schodoch, pričom som sa začal nemo dívať na zem..
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 6 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Yuuki Botan Thu Aug 08, 2013 3:26 pm

Zasmiala som sa znova. A čo tvoj tým Shin? Máš tým dúfam... nadhodila som potom a naďalej som hladkala vlčicu. Oh... pytliaci sú horší než zvery.. našťastie už ich nie je tak veľa ako kedysi. Poznamenala som a pootočila som hlavu. Povšimla som si ďalšieho človeka.
Hoozuki Meizu-san... myslím... Pomyslela som si a usmiala som sa. Zdravím, eh... Meizu-san! Mizukage-sama tu nie je keby niečo... pošlem jej správu... Usmiala som sa a znova som venovala pozornosť vlčici.
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 6 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Shin Thu Aug 08, 2013 3:32 pm

"No prave ze nemam. To je duvod proc tu jsem. Ani ne kvuli tymu jako spise kvuli senseii. Ti pytlaci nejak nevim co se stalo proste nejak padly mrtvi.
To bylo jedine co jsem si pamatoval ze tam lezely mrtvi.
"Zdravim" Rekl jsem Tomu Hoozukimu.
A akemi dosla zamnou a lehla si vedle me.
Shin
Shin
Genin
Genin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 20. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 6 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Yuuki Botan Thu Aug 08, 2013 3:38 pm

Nemáš...? Ani senseia... ? Zamyslela som sa. Veď tými sa tvorili hneď čo študenti vyšli z akadémie nie? Ako je možné že nemá senseia? Hneď ako odo mňa Akemi zmizla tak som si prekrížila nohy a premýšľala som. Prečo ma nezavolala? Teraz bude mať riadny problém pokiaľ neovládne to čo v sebe má! Kso! Kusla som si do pery a premýšľala som kto bude jej zástup.
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 6 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Thu Aug 08, 2013 3:38 pm

Faito

Už když jsem vycházel choy ke kanceláři, slyšel jsem, jak někdo říká, že tu Mizukage není. Jasně, že tu není. Udělat takovou hloupost jako zašít do sebe bijuu vyžaduje spoustu energie... pomyslel jsem si, ale stejně mě štvalo, že tu není. Vyšel jsem nahoru mezi ostatní. Po očku jsem se podíval na Shina a tak nějak čekal, že zužitkuje to, co jsem ho minule "naučil". Pak tam byla Yuuki. Zajímavé, dělá u ANBu velmi dlouho a přesto jsem ji nikdy moc neviděl. Možná nastoupila až potom, co jsem odešel k Oininům. A nakonec ó veliký se Samehedou. "CHm..." vyšel mi z úst povýšený posměšek a já se opřel o stěnu.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 6 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Thu Aug 08, 2013 3:43 pm

Otočil som hlavu a zmeral som očami ženu, čo sa ku mne ozvala. V hlave mi to začalo hneď rotovať, keďže jej meno mi známe nebolo, ale zjavne to nebolo tak obojstranne. Žeby to je ta, čo tam spala v kancli? Napadlo mi, mohla to byť ona. Ale moja pamäť na také nebola až taká dobrá, takže som si nebol istý.
"Zdravím.. Uhm, poznáme sa?" Nedalo mi to, tak som sa rovno spýtal a pozorne sa na ňu zadíval. Zároveň som prikývol, tušil som, že tu Mizukage nebude.
"To je v pohode, aj tak nemám čo robiť." Mávol som nad tým rukou a prebehol som pohľadom na Faita, ktorý akurát prišiel. Prižmúril som trochu oči, načo som si iba potichu "od-tseh-oval" a zas som sa pozrel neprítomne na podlahu, načo na stenu. Zišla by sa tu aspoň nejaká zaujímavá vec...
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 6 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 6 z 40 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru