Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kancelář Mizukage

+34
Hyuuga Mikomi
Shiranui Heiwa
Yorimi Sonoe
Kirin Yakushi
Anbu
Yoko Terumi
Kairi Utsushi
Gats Terumi
Hikari Momochi
Ryo
Takeshi Kenpachi
Killunia
Junka
Torio Nami.
Hikaru Hyuuga
Goku
Assasin Senju
Ruko Terumī
Daisuke Utsushi
Kataro Terumi
Kioshi Hoshigaki
Kiseki Mirakuru
Emilia Akatatsu
Totsuki
Akira Hitsumi
Akio
Hirin
Yogi
Hoozuki Meizu
Shin
Yuuki Botan
Kashike
Faito Dansaku
Hitomi Yamada
38 posters

Strana 4 z 40 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next

Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 4 Empty Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sat Jul 13, 2013 7:38 pm

First topic message reminder :

Kancelář Mizukage - Stránka 4 Mist-adminbldg

Zde Mizukage tráví většinu svého času. Vchod do budovy je hlídán ANBU, kteří se po určitém čase vždy vymění. V přízemí je velký prostor s automatem na kávu, horkou čokoládu a další pochutiny xD. Jsou tam křesla, ve kterých můžete počkat, než na vás přijde řada. Dole také najdete pořadová čísla, se kterými budete postupovat do kanceláře. Na konci chodby je kancelář.
V posledním patře, než se vstoupí na střechu, je místnost, kde jsou všichni poštovní opeřenci. Pověření lidé je posílají ze střechy budovy.
Kancelář Mizukage - Stránka 4 Kz9m
Kancelář není nijak zabezpečená, ovšem veškeré dokumenty ano. Každý dokument je zapečetěný a pečeť může odstranit pouze Mizukage. V případě nepřítomnosti Mizukage pečeť odstraní její Kuchiyose no Jutsu - sněžná liška. (Vysvětlení: Zástup Mizukage vyndá potřebný dokument, na který liška položí packu a tím se pečeť zruší xD)

Otevírací doba xD :
Po-Pá      09:30-20:30
So-Ne      09:30-19:30
(Přihlásí-li se mi nějaká sekretářka, budu jen ráda xD)
BTW: Neberte to doslova, opravdu u toho nebudu v jednom kuse, ale budu se snažit to kontrolovat ^^
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down


Kancelář Mizukage - Stránka 4 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Shin Wed Jul 24, 2013 4:50 pm

"Nejsem bezdomovec. Mam domov nekde mozna jeste." Rekl jsem klidne ani jsem nevedel zdali ma vesnice jeste je.
Shin
Shin
Genin
Genin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 20. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 4 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Wed Jul 24, 2013 5:28 pm

Postával som stále na rovnakom mieste, snáď asi najďalej od ostatných na tejto chodbe, ale zároveň to nebolo ani tak extra ďaleko aby som nepočul o čom sa tu tak "milo" zhovárajú. Úprimne... Geninom by som už byť nechcel, aj na mňa furt padali samé poznámky od vyšších hodností a starších ľudí, vlastne to padajú aj teraz, ale to som zas mal aj vždy čo povedať tak, aby som im ústa zavrel, prípadne ich odradil až tak, aby stíchli a radšej nado mnou nestrácali ani čas. Prípadne keď to nevyšlo tak som si šiel vlastnou cestou, ale tu to furt pokračovalo a pokračovalo, mal som pomaly pocit, že sa tu ešte pobijú. Nakoniec som z hlavy tieto myšlienky odohnal, keď som sa odlepil od steny a vykročil som zas dole. Neodchádzal som, iba som chcel zahodiť tú fľašku a vziať si nejakú dobrotu, ktoré tam dole mali na výber. Teda, aspoň som tam zahliadol automat, tak v tom snáď niečo bude. Nie žeby som dôveroval potravinám z automatu, ale mal som chuť zas na niečo sladké, tak prečo to nerisknúť.
"Nechápem, ako toto ľudia tak málo využívajú a radšej sedia tam hore. Vydržal by som tu s týmto možno aj celý deň... keby mám ešte niečo, čo by som tu iné robil." Zašomral som si keď som sa pozrel na ponuku v automate a nakoniec som sa rozhodol vyskúšať tú horúcu čokoládu... o chvíľu som už jej chuť dokonca ochutnal a musel som usúdiť, že to nieje až také zlé ako to býva väčšinou. No ešte že tak, je to v hlavnej budove, tak aspoň je tu aj toto na vyššej úrovni! Obzrel som sa aj po kreslách, ale nechcelo sa mi sedieť v nich a čumieť do steny, to radšej budem počúvať tých hore. Boli síce príjemní asi ako tŕň v zadku ale čo už, aspoň som mohol zistiť, kto sa ako chová bez toho, aby som sa snažil zisťovať to nejako sám. Tak som vyšliapal zase hore a oprel som sa o stenu na tom istom mieste.
"Najprv tá fľaša čohosi, potom voda, teraz čokoláda... už to iba zapiť nejakým koktailom a môžem sa rovno presťahovať na verejné záchody." Zamrmlal som si ešte cestou no a táto myšlienka sa mi udržala v hlave aj teraz, keď som už zas len postával a čakal, kedy sa to tu aspoň nejako pohne. Mizukage tu zjavne nebola, ani zástup, čiže si ešte asi nejakú tu dobu počkáme. Možno uvidím aspoň bitku! Veril som, že sa nejaká strhne, ak to tak bude pokračovať. Ale mohli mať aj silné nervy a pokoj v duši, takže by ich nevytočilo nič... no, tajne som v to nedúfal, chcel som sa zabaviť aspoň prostredníctvom nejakej ich šarvátky...
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 4 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kashike Wed Jul 24, 2013 7:27 pm

Kashike

Tak se tam vrať a vyspi se... odseknu mu a dál mu nevěnuji pozornost. Děti... zamumlám si pro sebe.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 4 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Fri Jul 26, 2013 2:51 pm

Postával som naďalej na tom istom mieste, mal som už pocit aj chuť, že tu rovno zaspím v tejto polohe, ale stále som mal predsa tu čokoládu, takže som sa aspoň ňou oživoval! Zrakom som navyše behal kde to len šlo, proste som sa nudil a to státie ma už prestalo baviť. Vlastne, neviem kedy ma aj začalo... to je fuk, chcel som už zmiznúť a najlepšie sa niekde rovno sťať. Asi som sa to aj chystal spraviť, ale to ma zarazil príchod nejakého... asi Jounina či kto to bol. Predal mi lístok a zas zmizol tak rýchlo, ako sem prišiel. Presunul som oči na text na lístku a tie mi div od prekvapenia nevypadli z hlavy.
"Eh... no, tak jako proč né." Tvár mi len tak obsadil široký úškrn, lístok som odložil do vrecka a len tak som si prešiel k dverám od kancelárie. Prítomných som obdaril stále tým istým úškrnom, otvoril som dvere a len som si vstúpil dnu. Dvere som nechal otvorené a pokračoval som až ku stolu, za ktorý som sa posadil... alebo lepšie povedané, vyvalil, pretože som sa oprel v kresle až tak, že je divné, že som sa neprevrátil a nedopitú čokoládu som položil na stôl.
"Heh, tak kto je na rade?" Zvolal som veselo na chodbu a čakal som, kto z nich vojde. Zaujímalo by ma, prečo tu Mizukage nieje... a prečo som práve ja, kto má byť jej zástup... no nejaký dôvod to už určite má, a tiež si túto funkciu hádam nepokazím premýšľaním! Síce som musel trčať tu, ale to je jedno, nemusím mať iné veci na práci...
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 4 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Shin Fri Jul 26, 2013 5:51 pm

"Nejdrive ti dva s kteryma Konverzuji jestli se to tak da nazvat. Potom ja a vy. Ale pokud chcete jit prede me tak klidne. Alespon si stihnu zdrimnout." Rekl jsem v naprostem klidu.
Shin
Shin
Genin
Genin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 20. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 4 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Fri Jul 26, 2013 7:41 pm

 Faito

"Vyřiď si, co potřebuješ. Já chci jednat jedině s kage." řekl jsem Kashikemu a odešel jsem.

//nepřítomnost, nerad bych blokoval postavy
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 4 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Sat Jul 27, 2013 1:25 pm

Trochu nespokojne som si povzdychol, dvere boli dokorán, tak čo nešli ďalej? Podoprel som si hlavu ale i tak som sa zas usmial, hľadiac... ani neviem na koho, koho som letmo videl na chodbe.
"Tak poďte už dnu, trebárs aj všetci." Ozval som sa k nim a čakal, či teda vstúpia. Netušil som, ako im síce pomôžem, keďže som sa tu moc vo veciach nevyznal ale snáď ich aspoň pošlem preč s informáciou, nech sa vrátia neskôr. Nech to bolo ako chce, preniesol som na chvíľu pozornosť na Samehadu. Meč som si stiahol z chrbta a oprel ho o stôl hneď vedľa seba, pridŕžajúc ho za rukoväť. Sedieť sa s tým veru dobre nedalo..
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 4 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hitomi Yamada Mon Jul 29, 2013 3:14 pm

S povzdychem jsem došla k budově Mizukage. Nebyla sem tu dlouho. Na jednu stranu mi to chybělo, na druhou vůbc. Ušklíbla jsem se na sebe v prosklených dveřích a vstoupila dovnitř. Zamířila jsem ke kanceláři, kde se mi nakupili lidi. Vykulila jsem oči. Dobře, tohle mi nechybělo, rozhodla jsem se nakonec.
,,Zdravím všechny." pozdravila jsem klučičí osazenstvo, dívky se tu nenacházely. ,,Omlouvám se, že jste museli čekat." uklonila jsem se na znak omluvy a vešla do otevřené kanceláře, kde se o stůl opíral mladý muž. Zřejmě můj zástup, bliklo mi hlavou. Usmála jsem se na něj.
,,Děkuji, žes to vzal prozatím za mě." věnovala jsem mu ještě jeden ze svých úsměvů a otočila se na kluky na chodbě.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 4 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Shin Mon Jul 29, 2013 3:33 pm

Vesel jsem do Kancelare Akemi zamnou. Akorat jsem se stihl uklonit ale v tom akemi proletela celou kancelar. Ve finale vyskocila nastul tam se vyvalila na zada hlavy naklonila smerem k Mizukage se psim kukucem jako by rikala. Podrbes me prosim????
Ja tam stal a sledoval ten maglajs co Akemi stihla provest. Me ocekavani bylo takove ze asi proletim dvermi. "Omlouvam se Mizukage-Sama. Akemi dolu!!!! Jenze Akemi me mela uplne na haku ted cekala jestli ji nekdo podrbe nebo ne.
Shin
Shin
Genin
Genin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 20. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 4 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kashike Mon Jul 29, 2013 3:53 pm

Kashike

Když přišla Kage, lehkou úklonou jí pozdravím a vstoupím za ní do kanceláře. Přede mě se nacpe ten spratek se psem, který vzápětí začne dělat bordel po kanceláři. Protočím oči v sloup a nechám to být.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 4 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Mon Jul 29, 2013 4:04 pm

Začal som od prekvapenia rýchlo klipkať očami, čo nejako nešlo zastaviť, takže som s tým mojim výrazom musel vyzerať fakt.. divne. Hryzol som si do pery a prižmúril oči, Mizukage som nejakú chvíľu sledoval a akosi sa ani nedvíhal z toho pohodlného kresla.
"Nehorázne... kým sa dvihli a vstúpili do kanclu tak sa Mizukage vrátila... tse..." Začal som si šomrať a krútiť hlavou, pričom som sa nakoniec už zoširoka usmial na Mizukage.
"No, nemáte začo. A to myslím doslova." Poznamenal som a nakoniec sa z toho kresla dvihol, keď sem skočil ten pes. Psov som vo svojej blízkosti moc nemusel, obzvlášť nie cudzích a zjavne blbo vychovaných. Lapil som Samehadu na chrbát a bez slov, iba so širokým úškrnom v tvári, som sa premiestnil naspäť na chodbu, nech tu niesom v tak veľkej spoločnosti. Pravdaže som nezabudol vziať aj svoj pohár čokolády, ktorý som práve dokončoval, už ale na chodbe...
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 4 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hitomi Yamada Mon Jul 29, 2013 4:22 pm

Když vlčice či co to bylo vyskočila na stůl, lekla jsem se. Mám ráda zvířátka, ale tohle byl šok. Vlčici jsem samozřejmě podrbala, když tak na mě koukala, pak jsem se zadívala na jejího majitele.
,,To je v pořádku, ovšem příště bys ji měl krotit, když jsi její pán." pousmála jsem se mírně. Znovu jsem se po klukách rozhlédla.
,,Dobře, nemám ponětí, kdo tu byl první a co potřebujete, tak se dohodněte na pořadí." pousmála jsem se. Sledovala jsem Hoozukiho odchod a následně jsem se posadila do svého křesla.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 4 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Yuuki Botan Mon Jul 29, 2013 4:25 pm

Spala som za strašne pohodlným gaučom, áno správne... ZA gaučom. Nikdy som nebola veľmi vyberavá čo sa pohodlia týka. Ale ako som sa tam dostala, to netuším. Vystrčila som hlavu spoza neho a zívla som si.
Oh? Hitomi? Ty už si doma? Rozospalo som sa znova zadívala na tú parádu ktorú mala v kancelárií a pretrela som si oči. Potom som si povšimla ľudí a sčervenala som, preglgla som a v snahe byť čo najmenej nápadná som naspäť zaliezla za gauč.
Toto mi tak chýbalo....
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 4 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Shin Mon Jul 29, 2013 4:36 pm

Akemi si to uzivala. No nakonec chte nechte si sedla zpet ke me. Ale opravdu se ji nechtelo.
"Emmm... Jeji pan ona me spise bere jako bratra. A divokou vlcici tezko naucite chovat se jako psa. nekdy si dela co chce. Takze se predem omlouvam." Po drbani si Amemi ale zase nasla jinou obet zalezla za botan za gauc a tam se o ni zacala otirat a mazlit se sni. No ja jsem jen kroutil hlavou.
"A Klidne at si pan co je predemnou. Pokud chce pockam venku nejak mi to neprekazi." Uz jsem cekal na Kashikeho reakci a cekal az se zamnou ta vlcice zase dostavi.
Shin
Shin
Genin
Genin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 20. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 4 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Yuuki Botan Mon Jul 29, 2013 4:45 pm

Povšimla som si vlčicu ktorá sa zrazu objavila pri mne za gaučom a keď sa mi tak pekne venovala tak som sa zasmiala ale nie príliš nahlas.
Prekonala som teda nervozitu a zdvihla som sa zo zeme, stále som ale vlčicu hladkala po hlave, bola až príliš roztomilá.
Keďže som čakala kedy ma Hitomi - v duchu som ale prosila Jashina aby sa to nestalo - vyprevadí z kancelárie, teda vlastne... vyhodí z kancelárie, tak som stále držala jazyk za zubami. Sem-tam som ale okomentovala správanie roztomilej vlčice u mňa.
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 4 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Shin Mon Jul 29, 2013 6:04 pm

Akemi si drbani uzivala nakonec se ale dobrouzdala az ke me. "Mizukage-Sama rad bych se zeptal na tym. Pokud nic zatim nevite zlobit se nebudu." Rekl jsem a cekal na reakci.
Shin
Shin
Genin
Genin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 20. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 4 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hitomi Yamada Tue Jul 30, 2013 12:05 pm

Poslechla jsem si Shina a zamyslela jsem se.
,,Pro tým se ještě rozhodnu. Dám ti vědět, nejdřív si o tom s někým musím promluvit." pousmála jsem se.
,,Brzy se to dozvíš." slíbila jsem. Sledovala jsem gauč. Věděla jsem, že za ním je Yuuki, ale neoslovala jsem ji zatím.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 4 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Shin Tue Jul 30, 2013 12:26 pm

"Hai Mizukage-sama." Nakonec jsem se jen uklonil. A vysel ven z kancelare a Akemi se vydala semnou hned jak jsem se otocil.
(presun)
Shin
Shin
Genin
Genin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 20. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 4 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Yuuki Botan Tue Jul 30, 2013 2:47 pm

Oh, nuž.. dnes asi umriem... Pomyslela som si keď som sa pozrela na Hitomi. Niečo sa mi na nej nezdalo, akoby jej niečo chýbalo... necítila som z nej to čo niekedy. Nevedela som ale prísť nato čo jej chýba.
Jedným očkom som sledovala okolie a chtiac-nechtiac som si sadla na gauč a čakala som. Bola som predsa ANBU, prítomným mohlo byť jedno či tu sedím a počúvam. Pohľad mi znova padol na Hitomi.
Niečo sa stalo...
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 4 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kashike Tue Jul 30, 2013 5:26 pm

Kashike

Když ten prcek odešel, přejdu před stůl a ještě jednou se ukloním. Dovolte mi madam, abych vám předně poděkoval za ty dokumenty o mém klanu. Již jsem se pustil do jejich studia a myslím že výsledky nakonec potěší i vás. Dnes jsem za vámi přišel se dvěma otázkami. Ta první je, stojí li ještě původní sídlo klanu...?
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 4 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hitomi Yamada Tue Jul 30, 2013 6:03 pm

Kývla jsem Shinovi na rozloučenou a vyposlechla si Kashikeho. Pokývala jsem hlavou.
,,Jsem ráda, že to pomohlo a jsem na to opravdu zvědavá. Jen tak někomu takové dokumenty neposkytnu. Důvěřuji Vám, protože se za Vás Faito zaručil, na druhou stranu má důvěra není z donucení, ale proto, že to tak cítím." pověděla jsem mu s úsměvem. Řekla jsem mu to proto, že doufám, že mě nezklame a že si cením toho, že chce pomáhat.
,,K Vaší otázce...Upřímně, nevím. Většina sídel, v podstatě všechna sídla, budovy a místa byla zničena díky Reině Kaně během války, takže opravdu nevím." zavrtěla jsem hlavou.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 4 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kashike Tue Jul 30, 2013 7:12 pm

Kashike

Dobrá... řeknu a na chvilku sklopím zrak. Představa je to děsivá a dost mě zamrzela. A ta druhá otázka... máte k dispozici přivolávací smlouvu s říší štírů? Rád bych jí podepsal a využíval jejich služeb.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 4 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hitomi Yamada Tue Jul 30, 2013 9:02 pm

Věděla jsem, že ho to mrzí. Mě taky. Já sama o sídlo přišla a mnoho lidí si jej muselo vystavět znovu. Bly to obrovské náklady a nervy.
Přiložila jsem si ukazováček ke rtům a zavzpomínala. Nakonec jsem zavrtěla hlavou. ,,Já osobně tuto smlouvu nemám. Štíři nejdou zrovna summoni, kteří by se v Kiri objevili. Ještě nikdo s nimi smlouvu nesepsal." vysvětlila jsem mu a pro jistotu se prohrabala regálama, jestli se tu vážně něco nevyskytuje. Bohužel. Pak mě ale něco napadlo.
,,S největší praděpodobností by měli mít něco se štíry v Suně. Přeci jen se na poušť hodí více. Jestli budete chtít, mohu napsat Kazekagemu dopis, ve kterém bych ho o smlouvo poprosila. Sám byste si to do Suny mohl donést." pousmála jsem se.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 4 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kashike Tue Jul 30, 2013 9:05 pm

Kashike

Hluboce se ukloním jako výraz díků. Byla byste velmi laskavá madam. Jsem vám vděčen za vaši pomoc... sepište prosím ten vzkaz a předejte mi ho i s ostatní poštou pro Sunu. Rád posloužím jako posel, aby má cesta nepřišla tak úplně na zmar.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 4 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hitomi Yamada Tue Jul 30, 2013 9:24 pm

Zamyslela jsem se. Byl to dobrý nápad vyslat ho na misi.
,,Dobře tedy." usmála jsem se. Vzala jsem si tužku, svitek a začala psát. Nejprve jsem sepsala žádost o Kuchiyose pro Kashikeho, nakonec návrh na smlouvu o neútočení. Na oba svitky jsem vtiskla pečeť Kirigakure a podala je Kashikemu. ,,Ráda bych, aby šel i Faito. Má dobré vyjednávácí chování a logické myšlení." podívala jsem se na něj. ,, Máte to oba jako misi B-rank, protože se jedná o diplomatickou misi. Sepsala jsem návrh na Smlouvu o neptočení. Nechci mírové dohody se žádnou vesnicí, protože je pak akorát problém, když se poruší. Nikdy jsem s tím neměla dobrou zkušenost, kromě Suny. Přesto se do toho pouštět nechci. S předchozí Kazekage jsme měly dobré vztahy, jak diplomatické, tak osobní, proto mezi Sunagakure a Kirigakure nebyly problémy. Tento klid a mír, který tu vládl po válce se mi nelíbil. V Konoze se bjevil někdo, kdo měl zájem o Bijuu, takže budu opatrná." nadechla jsem se a pokračovala. ,,Pakt o neútočení budu uzavírat i se Sora no Kuni a několika dalšími vesnicemi, pokud na to Kage přistoupí. Řekněte Kazekage či Kazekagemu, že je to zatím jen návrh. Sepsání smlouvy s ním provedu osobně." pousmála jsem se.

Kuchiyose no Jutsu:

Návrh na Smlouvu o neútočení:
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 4 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 40 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru