Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kancelář Mizukage

+34
Hyuuga Mikomi
Shiranui Heiwa
Yorimi Sonoe
Kirin Yakushi
Anbu
Yoko Terumi
Kairi Utsushi
Gats Terumi
Hikari Momochi
Ryo
Takeshi Kenpachi
Killunia
Junka
Torio Nami.
Hikaru Hyuuga
Goku
Assasin Senju
Ruko Terumī
Daisuke Utsushi
Kataro Terumi
Kioshi Hoshigaki
Kiseki Mirakuru
Emilia Akatatsu
Totsuki
Akira Hitsumi
Akio
Hirin
Yogi
Hoozuki Meizu
Shin
Yuuki Botan
Kashike
Faito Dansaku
Hitomi Yamada
38 posters

Strana 3 z 40 Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 3 Empty Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sat Jul 13, 2013 7:38 pm

First topic message reminder :

Kancelář Mizukage - Stránka 3 Mist-adminbldg

Zde Mizukage tráví většinu svého času. Vchod do budovy je hlídán ANBU, kteří se po určitém čase vždy vymění. V přízemí je velký prostor s automatem na kávu, horkou čokoládu a další pochutiny xD. Jsou tam křesla, ve kterých můžete počkat, než na vás přijde řada. Dole také najdete pořadová čísla, se kterými budete postupovat do kanceláře. Na konci chodby je kancelář.
V posledním patře, než se vstoupí na střechu, je místnost, kde jsou všichni poštovní opeřenci. Pověření lidé je posílají ze střechy budovy.
Kancelář Mizukage - Stránka 3 Kz9m
Kancelář není nijak zabezpečená, ovšem veškeré dokumenty ano. Každý dokument je zapečetěný a pečeť může odstranit pouze Mizukage. V případě nepřítomnosti Mizukage pečeť odstraní její Kuchiyose no Jutsu - sněžná liška. (Vysvětlení: Zástup Mizukage vyndá potřebný dokument, na který liška položí packu a tím se pečeť zruší xD)

Otevírací doba xD :
Po-Pá      09:30-20:30
So-Ne      09:30-19:30
(Přihlásí-li se mi nějaká sekretářka, budu jen ráda xD)
BTW: Neberte to doslova, opravdu u toho nebudu v jednom kuse, ale budu se snažit to kontrolovat ^^
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down


Kancelář Mizukage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Shin Tue Jul 23, 2013 8:38 pm

Nakonec jsem se odlepil od steny a mirne se mu uklonil a pak se zase vratil do sve puvodni polohy.
Shin
Shin
Genin
Genin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 20. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Tue Jul 23, 2013 8:44 pm

Faito

Možná čekal spokojený úsměv od agresora, ale nedostal ho. "Nepřiměřená úklona, ale to se spraví, až to budeš dělat příště."
Otočil jsem se a podíval se na Kashikeho. "Nechápu, jak mohou někteří lidé projít akademií..."
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Shin Tue Jul 23, 2013 8:48 pm

Nejak jsem uz fakt zacila mit dost tech jeho kecu. "Mozna proto ze se jej chtely zbavit." Rekl jsem no v mem pripade to byla pravda.
Shin
Shin
Genin
Genin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 20. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Tue Jul 23, 2013 8:51 pm

Faito

"Tak to tě měli zabít a nedávat ti čelenku shinobi. Takhle jsi nám k ničemu." zavrčel jsem přes rameno. Předtím mi jasně dával najevo, jak moc mnou pohrdá a teď se chce zapojit do rozhovoru?
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Shin Tue Jul 23, 2013 8:56 pm

"Na to se az moc baly se priblizit." Rekl jsem a sesunul se k zemi a sedl jsi. Akemi mi mezi tim lehla na nohy.
Shin
Shin
Genin
Genin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 20. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Tue Jul 23, 2013 8:58 pm

Faito

Mlčel jsem asi vteřinu, než se moje rty roztáhly do úsměvu hocha s lupou.
"No konečně kloudná řeč. A dál?" otočil jsem se na Shina.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Shin Tue Jul 23, 2013 9:21 pm

"Proste jsem uz takovy co si pamatuju lide z me ve snice se me bali uz kdyz jsem byl dite. Mozna my byly 4-5 kdyz se snazil byt kady co nejdal. Behem dalsich 2-3 let se zacala bat ia stranit se me ma vlastni rodina. Nakonec jsem utekl kdyz my bylo asi 8 uz si to nepamatuju a pred par lety sem se dostal sem. Ale ani tady se nic nezmenilo. Jedina tahle vlcice se ke me normalne pripojuje a dava na me pozor." Rekl jsem zkracenou verzi.
Shin
Shin
Genin
Genin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 20. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Tue Jul 23, 2013 9:30 pm

Faito

"Možná proto, že jediná pochopila, že se nemá čeho bát. Takový holobrádek má buď nějaké tajné sadistické sklony, ovládá něco, co ostatní děsí, má špatnou pověst kvůli své rodině nebo je to prostě sobeckej idiot, co neumí navázat vztah s člověkem a proto si myslí, že se ho ostatní straní." řekl jsem pohrdavým hlasem. Opravdu jsem nechápal, čeho se bojí. Té kápě? Těžko. Vlka? Spíš ne. Je to genin, který neovládá skoro žádné jutsu. Možná že udělal něco hrozného a tají to.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Tue Jul 23, 2013 9:37 pm

Dovalím sa s pomalým krokom do budovy, cestou už dávno chuť tej špecialitky poznám, a veru že nieje zlá! Takto sa dotrepem až na chodbu, kde sa nachádzajú aj dvere od kancelárie a tu... vyvalím trošku oči.
"Héh, na môj vkus veľa cudzích ľudí... nie opačného pohlavia." Zamrmlem si nespokojne, kľudne nahlas, pričom k ústam priložím fľašku a trochu z nej zas odpijem. Chvíľu tam len tak postávam, rozmýšľam či radšej nejako neoklamať poradie a nevsunúť sa do kanclu inak, ale nakoniec to zhodnotím tak, že oni tu zrejme sú aj kvôli niečomu normálnemu. Ja som totiž asi prišiel len pozdraviť, oznámiť, že ešte žijem a asi sa zas pobrať preč.
"Tak si počkáme, snáď to ubehne s týmto rýchlo." Kukol som na tu fľašu čo držím, trochu z nej ubudlo, no ešte ma toho čakalo akurát dosť. Hádam ma to až tak neopije, hoc ja mám výdrž silnú! Zostanem stáť len tak na kraji chodby, akurát aby som videl na schody a zároveň aj na chodbu s ľuďmi, keby náhodou niekto niečo robí, niečo zaujímavé než len státie alebo spanie.
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Shin Tue Jul 23, 2013 9:38 pm

"At je to jak chce uz jsem si na to zvykl takze to neni tak spatne. Proste jsem s tim ze se me osttni desi naucil zit." Mel svuj nazor a ja proti nemu nic nemel
Shin
Shin
Genin
Genin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 20. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Tue Jul 23, 2013 9:42 pm

Faito


"Věř mi, že ještě netušíš, co to ej být nenáviděný. Navíc mám podezření, že mi něco tajíš. Proč se tě lidé bojí?" zeptal jsem se. Byl divný, ale kdo ne, že. Koutkem oka jsem zahlédl kohosi s lahví v ruce a velkým mečem na zádech. Oči se mi rozšířily. Sameheda? pomyslel jsem si, ale opět jsem se vrátil do očního kontaktu se Shinem. "Co mi tajíš?"
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Shin Tue Jul 23, 2013 9:46 pm

"Nemam sajnu." Rekl jsem zcela uprime.
Shin
Shin
Genin
Genin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 20. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Tue Jul 23, 2013 9:50 pm

Faito

Díval jsem se mu do očí, na tvář, na postoj, poslouchal jsem tón jeho hlasu. Za svůj život jsem se naučil lhát a o lhaní toho vím stejně jako o genjutsu. Kývl jsem. "Věřím ti. Až na to přijdeš, dej mi vědět."
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Tue Jul 23, 2013 10:08 pm

Nič iné som nerobil, iba popíjal... a popíjal... a popíjal... a to ubehla fakt len chvíľka. Práve behom tejto chvíľky bolo už po tri-štvrtine fľašky, ktorej obsah bol už vo mne a ten zvyšok sa tam ešte len dostať mal.
"No alé... toto mi je... ňáke chutné." Poznamenal som pre seba a dvihol som fľašku až pred svoju tvár, prižmúril som trochu oči, lebo v súčasnom stave mi zaostrenie robilo už väčšie problémy a zrazu som sa len tak uškrnul. Neviem ako iným, ale ta fľaša bola teda zábavná! Pokrútil som hlavou a zase sa napil, následne zas a zas, až po tekutine z fľaše nezostala ani stopa. Nechal som padnúť svoju hlavu trochu dopredu a v tom mi bliklo. Vždy mi predsa pomohla, keď som to až takto rýchlo stiahol, čistá voda! A tej som mal po dve fľašky! Lapil som rukou po jednej z nich, odopol som si ju z opaska a strčil som si slamku do úst. Začal som vodu hneď spokojne srkať, pričom som zase hlavu vystrel.
"No jó, na vodu nič nemá. Že?" Lakťom som buchol do Samehady a uškrnul sa, kým mi odpovie tak aj tie fľašky vypijem. Aktuálne som mal v ruke dve, z toho jednu som rozmýšľal kam hodím a tú druhú som predsa zahodiť nechcel. Ešte bola skoro plná, ani som ju vlastne nemusel dokončiť, to by môj mechúr potom asi vyhlásil vojnu.
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Shin Wed Jul 24, 2013 8:36 am

Nakonec jem poslouchal ty blbe kecy. "No mozna dam vam vedet." Jen jsem zavrel oci.
Shin
Shin
Genin
Genin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 20. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Wed Jul 24, 2013 8:59 am

Faito

Naposledy jsem se na něj podíval. A pak mu vrazil jednu výchovnou hřbetem ruky. Rozhodně jsem ho nešetřil. "Nauč se pokoře. Budeš ji potřebovat." sykl jsem.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Shin Wed Jul 24, 2013 9:03 am

"Pokoru mam az dost, Pouze mi je celkem blbe na to abych se takovyma vecma zabyval." Trenovat Bez senseie je dost tezky jak se neco clovek dovi jen z knizek. NAkonec jsem zase jen usnul.
Shin
Shin
Genin
Genin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 20. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Wed Jul 24, 2013 9:09 am

Faito

"Chm..." uchechtl jsem se s arogantním výrazem. Ten chudáček nepřežije ani první misi. Otočil jsem se a došel ke Kashikemu. "V Oto bych ho mohl beztrestně zabít..." řekl jsem se značnou nevolí v hlase. Je jen málo věcí, které opravdu nesnáším, ale neúcta je jednou z nich.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kashike Wed Jul 24, 2013 9:16 am

Kashike

Pozoruji celou tu slovní výměnu a v hloubi duše se bavím. Co byste čekal kapitáne? Lidé v téhle vesnici mají asi tolik disciplíny co moje vlasy po ránu... Kdyby to bylo na mě, tenhle má tak málo volného času, že by ani nestíhal utrácet peníze z misí... protože mise jsou zkušenosti a zkušenosti jsou přežití. Kage by měl tyhle geniny honit jak nadmutý kozy.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Wed Jul 24, 2013 9:55 am

Faito

"Víš, problém je vůle. Tihle genini neví, co chtějí. Netuší, jka velké jsou jejich obzory a jak mocní mohou být, když se budou snažit. Kage by neměl plýtvat svým časem na někoho, koho to ani nezajímá."
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kashike Wed Jul 24, 2013 9:58 am

Kashike

Myslím že věta "ty, ty a ty uděláš tohle a tohle" Kagemu moc času nezabere. Nebo si na to najde někoho jiného. Chunnina který bude schopen tohle uskupení řídit. Genini budou mít práci a Chunnin se naučí velet... což je přesně to co se na tomhle stádiu vývoje má učit.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Shin Wed Jul 24, 2013 1:03 pm

"Boze tady se neda ani spat. Myslym ze asi pujdu nekam kde se da spat." Rekl jsem jen tak do vetru. Uz jsem cekal dost dlouho ale nejak se nic nezmenilo a lidi jen pribyvala. Protahl jsem si ruce a a zada akemi se jenom nechtene zvedla a pak se protahla taky,
Shin
Shin
Genin
Genin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 20. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kashike Wed Jul 24, 2013 1:54 pm

Kashike

Tady jsi před kanceláří Kage, ne na ubytovně pro bezdomovce. Jestli hledáš místo na spaní, zkus to tam... odpovím tomu skrčkovi aniž bych na něj pohlédl.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Shin Wed Jul 24, 2013 4:45 pm

"Prave proto ze jsme pred Kncelari Mizukage by tady mel byt klid." Rekl jsem a dal sedel opreny o zed.
Shin
Shin
Genin
Genin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 20. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Wed Jul 24, 2013 4:48 pm

Faito

"A respekt..." odpověděl jsem tomu chytrolínovi. Jak jednoduché by bylo zabít ho a zakopat jeho hlavu někde daleko, kde by ho nikdo nehledal... Doufal jsem jen, že se tu nebudou chtít rvát. Ale Kashike byl dostatečně klidný a ten druhý dostatečně líný, takže nejspíš nic nehrozilo.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 40 Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru