Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kancelář Mizukage

+34
Hyuuga Mikomi
Shiranui Heiwa
Yorimi Sonoe
Kirin Yakushi
Anbu
Yoko Terumi
Kairi Utsushi
Gats Terumi
Hikari Momochi
Ryo
Takeshi Kenpachi
Killunia
Junka
Torio Nami.
Hikaru Hyuuga
Goku
Assasin Senju
Ruko Terumī
Daisuke Utsushi
Kataro Terumi
Kioshi Hoshigaki
Kiseki Mirakuru
Emilia Akatatsu
Totsuki
Akira Hitsumi
Akio
Hirin
Yogi
Hoozuki Meizu
Shin
Yuuki Botan
Kashike
Faito Dansaku
Hitomi Yamada
38 posters

Strana 34 z 40 Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Next

Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 34 Empty Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sat Jul 13, 2013 7:38 pm

First topic message reminder :

Kancelář Mizukage - Stránka 34 Mist-adminbldg

Zde Mizukage tráví většinu svého času. Vchod do budovy je hlídán ANBU, kteří se po určitém čase vždy vymění. V přízemí je velký prostor s automatem na kávu, horkou čokoládu a další pochutiny xD. Jsou tam křesla, ve kterých můžete počkat, než na vás přijde řada. Dole také najdete pořadová čísla, se kterými budete postupovat do kanceláře. Na konci chodby je kancelář.
V posledním patře, než se vstoupí na střechu, je místnost, kde jsou všichni poštovní opeřenci. Pověření lidé je posílají ze střechy budovy.
Kancelář Mizukage - Stránka 34 Kz9m
Kancelář není nijak zabezpečená, ovšem veškeré dokumenty ano. Každý dokument je zapečetěný a pečeť může odstranit pouze Mizukage. V případě nepřítomnosti Mizukage pečeť odstraní její Kuchiyose no Jutsu - sněžná liška. (Vysvětlení: Zástup Mizukage vyndá potřebný dokument, na který liška položí packu a tím se pečeť zruší xD)

Otevírací doba xD :
Po-Pá      09:30-20:30
So-Ne      09:30-19:30
(Přihlásí-li se mi nějaká sekretářka, budu jen ráda xD)
BTW: Neberte to doslova, opravdu u toho nebudu v jednom kuse, ale budu se snažit to kontrolovat ^^
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down


Kancelář Mizukage - Stránka 34 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Fri Apr 18, 2014 7:01 pm

Faito

"Ano?" řekl jsem pouze a zadíval se na dveře.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 34 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Sun Apr 20, 2014 5:58 pm

Po tom, čo som začul hlas spoza dverí som vstúpil dnu a predstúpil pred stôl. Mierne som sa uklonil a pozorne Faita začal sledovať.
"Prišiel som vo veci ohlásenia. Dlhú dobu som bol mimo." Prehovoril som a odmlčal sa. Len na chvíľu.
"A tiež vo veci misie, ak by sa našla nejaká vhodná pre mňa." Dodal som a poľahky sa pousmial. Samozrejme som nemal chuť vypomáhať pri opravovaní domov a podobných vecí.. potreboval som už akciu, v čom Samehada určite len a len súhlasila.
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 34 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Mon Apr 21, 2014 2:39 pm

Faito

Není tu moc lidí, co by četli nástěnku. Podíval jsem se na Hoozukiho a jeho "legendární zbraň" (kterou jsem mimochodem mockrát v akci neviděl) a řekl jsem:

"Sunagakure no sato se zřítila. Zjisti, co se tam stalo, přines co nejvíc informací, jestli tam bude někdo, koho budeš považovat za podezřelého, zab ho. Otázky?"
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 34 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Mon Apr 21, 2014 6:41 pm

Vypočul som si stručnú odpoveď a len slabo kývol hlavou. Nepotreboval som nič viac vedieť, čiže som opäť len vytvoril pečať a vyparil sa v obláčiku dymu. Samehada skutočne nebola v boji už dlhú dobu, čo bol zlý fakt.. takže som trochu i dúfal, že bude treba vykonať to, čo zaznelo v druhej časti Faitovej odpovede.
~Presun~
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 34 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Goku Tue Apr 22, 2014 10:48 am

Moje kroky ma zaviedli tam, kam som mal namierené. V Kiri som žil celý život, aj keď sa niekedy niektoré ulice strácali v hmle, stále som sa tu vedel orientovať dobre.
Namierené som mal ku kancelárií. Stále som predsa len nemal senseia a v akadémií zvitky toho typu nedržia, pretože nie sú vhodné pre jej študentov. Ostávala mi pre to len jedna možnosť. Mizukage. Počul som zvesti že máme nového, aj keď som vôbec nepoznal toho starého. Podľa všetkého bývalá Mizukage bola nejaká žena, a toto je muž. Pred dverami som nikoho nezbadal /ak tam niekto je tak sa ospravedlňujem / a tak som si len už zo slušnosti zložil slúchadlá a s prázdnym výrazom na tvári som tri krát zaklopal na dvere.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 34 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Tue Apr 22, 2014 4:02 pm

Faito

Konečně došla správná a kompletní data o útoku - mrtví, ranění, stržené budovy, lidé bez domova...ze čtení mě vytrhlo zaklepání.
"Ano?" řekl jsem, aniž bych se podíval na dveře.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 34 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Goku Tue Apr 22, 2014 4:08 pm

Po vyzvaní som vstúpil dovnútra a potichu za sebou zavrel dvere. Predstúpil som pred stôl Mizukageho, mierne som sa uklonil a pohľad som uprel do jeho očí. Nebol to však žiadny opovážlivý pohľad, či tŕufalý, alebo nebodaj výsmešný. Bol úplne normálny, ako keby som bol niektorý z jeho poslov ktorý mu práve idú predávať správu.
"Dobrý deň Mizukage-sama. Volám sa Toujou Tanaki, hodnosťou Genin. Prišiel som za vami s požiadavkou. Ak budete ochotný si ju vypočuť samozrejme." Prehovoril som, pri čom som stál, viac menej v pozore. Nešlo zo mňa príliš cítiť, čo si práve myslím, ani to na mne nešlo vidieť. Snažil som sa však správať tak, ako etiketa kázala, aj keď bolo dosť možné že som mal nejaké tie muchy.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 34 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Tue Apr 22, 2014 4:14 pm

Faito

"Mluv..." řekl jsem jen a natáhl ruku pro výstupní list akademie.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 34 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Goku Tue Apr 22, 2014 4:19 pm

Prikývol som.
"Prišiel som vás požiadať, o dovolenie a podklady, na zahájenie samostatného výcviku, alebo výcviku s doprovodom skúsenejšieho shinobi so zameraním na Kenjutsu. Mojim cieľom je v budúcnosti vyzvať niektorého z ešte žijúcich legendárnych šermiarov. Vyzvať a zaslúžiť sa tak o titul jedného z mlžnej. Ak by ste mi.. udelili toto povolenie, či už bez mentora alebo nie, žiadam vás o podklady na techniku tichého zabíjania." Popravde som netušil, či nechcem priveľa. Bol som genin a aj keď tá technika nebola klasifikovaná ako veľký rank, vedel som že je charakteristickým znakom legendárnych šermiarov z mlžnej. Neovládali ju dokonca ani obyčajný shinobi a pri tom sme ku Kirigakure priamo patrili. Keby že však dostanem toto povolenie zahájiť môj.. výcvik, či už s pomocou alebo bez. Otvorili by sa mi, alebo aspoň pootvorili, vŕatka k môjmu cielu. Naučil som sa však neočakávať priveľa.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 34 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Tue Apr 22, 2014 5:06 pm

Faito

Zvedl jsem oči a pořádně si toho floutka prohlédl.
"Víš, co se zde před nedávnem stalo?" zeptal jsem se prostě. Na odpověď jsem ale ani nečekal.
"Celá vesnice je na nohách už několik dní. Staví se nové domy, obnovuje se hradba, zdraví lidé se starají o raněné... Napíšu ti povolení na trénink a až se vyřeší drobná formalitka, přidělím ti i senseie. Povolení na tiché zabíjení nedostaneš - neprošel jsi výcvikem ANBu.
Ale přemýšlej nad tím, jestli je vycvičený podprůměrný genin opravdu to, co vesnice potřebuje."
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 34 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Goku Tue Apr 22, 2014 5:13 pm

Chcel som odpovedať že naozaj netuším no nestihol som. Preto som len znova zatvoril ústa a počúval som ho. Jeho vysvetlenie mi vlastne trocha vŕtalo v hlave. Popravde som naozaj netušil čo sa dialo. O celé dianie počas vojny som sa nezajímal, pretože sa ma netýkala. Predsa len do boja niekto ako ja nikdy nasadený nebol, keďže by sme slúžili ako živé štíty. Z jeho slov som však zachytil potrebnú informáciu, ktorá určila to, čo som plánoval spraviť ďalej. Prikývol som, po čom som sa znova zapozeral do Mizukageho očí. Zo skúseností som vedel, že z tohto muža ide strach. Aj keď som ho sám necítil. Proste by nebolo dobré zahrávať sa s ním.
"Rozumiem Mizukage sama. Ďakujem za odpoveď a povolenie na tréning." Následne som len o krok odstúpil.
"To je odo mňa všetko, môžem odísť alebo odo mňa niečo potrebujete Mizukage-sama?" Všetky moje slová boli povedané s vojenskou strohosťou. Nič nebolo navyše, žiadna slabika či nejaký náznak podráždenia, ktorý by možno u čerstvých geninov ako ja, niekto mohol očakávať.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 34 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Tue Apr 22, 2014 5:29 pm

Faito

Povzdechl jsem si. Možná je dobře, že to nepochopil...
"Doufám, že až přijdeš příště, budeš o něco moudřejší. Teď vypadni..."
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 34 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Goku Tue Apr 22, 2014 5:34 pm

"Dovidenia." Dodal som a znova som sa len uklonil. V skutočnosti som to naozaj nepochopil. Keby že patrím k tým normálnejším ľuďom, pravdepodobne by ma Mizukageho reakcia zaskočila no teraz som ju len zobral a prehltol, no zapamätal a to bolo aspoň pre mňa podstatné. Následne som sa len otočil a prešiel som cez dvere, ktoré som za sebou zavrel. 
Za dverami som neostal stáť ani chvíľku. Len som si na uši znova nasadil sluchátka a s neprítomným pohľadom som začal schádzať po schodoch smerom do von z budovy. 
(presun)
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 34 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Yoko Terumi Wed Apr 23, 2014 6:16 pm

Bolo až divné, za aký krátky čas som dobehla k budove Mizukageho. Z cvičiska. Čo bol poriadny kus. Ale tak, bola som taká úplne bez seba a happy ako grepy, že som dokázala aj čosi také. Slušný výkon, myslím. Hm, zrejme toho s poriadnou motiváciou dokážem viac. Oprášila som sa, veď som bola celá zaprášená od hliny a tak, do ktorej som stále padala kvôli učeniu sa chodiť po stromoch. Vystrela som hruď a vošla do budovy. Vybehla som niekoľko tých schodov, deliacich ma od vstupných dverí do kanclu, ktoré keď som videla, začala som sa z neznámych príčin červenať. Postavila som sa pred dvere, ešte som sa trochu upravovala a zaklopala na dvere. 
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 34 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kashike Wed Apr 23, 2014 7:48 pm

Kashike

Dorazím před kancelář a uvidím tam malou Yoko. Zdravím... prohodím už z chodby a když dojdu ke dveřím, třikrát na ně rázně klepnu. Tohle kapitána... ehm... Mizukageho probere.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 34 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Wed Apr 23, 2014 7:49 pm

Faito


"Dále..." řekl jsem a když jsem viděl, kdo přišel, vstal jsem.
"Pojďte dál..." řekl jsem a změřil si Yoko od hlavy až k patě. Kashikeho jsem zatím nechal venku.
Tak tohle je skořápka démona, který nás zničí...nevypadá moc pevně.
"Mít trochu času navíc, pošlu Vás se převléknout, slečno. Takhle se před kageho chodí pouze v neodbytných situacích..." pokáral jsem ji, ale pak jsem začal.

"Yoko Terumi. Před několika dny jste před branou dokázala, že svou vesnici milujete celým svým srdcem a že jste připravena položit za ni život. Vaše odvaha a schopnosti nejen, že udělaly velký dojem, ale také pomohly zabránit katastrofě, která by Kirigakure jistě zasáhla. Za tento čin jste si vysloužila čestný titul Hrdina Kirigakure. Gratuluji a doufám, že i další shinobi půjdou Vaším příkladem..."
Skončil jsem svou řeč a podal jí svitek, na kterém byl čestný titul černý na bílém.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 34 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Yoko Terumi Fri Apr 25, 2014 5:37 pm

Vyskočila som do vzduchu, keď sa za mnou ozval hlas. D-dobrý deň. Uklonila som sa. Bola som celá bez seba, trochu nervózna. Po vyzvaní som vstúpila do kanclu, kde som sa tak isto hlboko uklonila, čím som nášmu novému Mizukagemu vzdala úctu. Pri jeho poznámke som sa začervenala až po korienky vlasov. O-ospravedlňujem sa. Zakoktala som sa.
Vypočula som si, čo vlastne povedal, ale...I napriek tomu som sa začala cítiť nejako zbytočná. Áno, stála som sa schránkou nanabiho, ale...Okrem toho som neurobila absolútne nič. Bola som neschopná. Zatiaľ. Ďakujem vám, Mizukage-sama. Je to pre mňa veľká česť. Usmiala som sa, trošku hrane a vzala si od neho ten papier. Rada by som sa vás niečo opýtala mizukage-sama. Sťažka som pregĺgla, neviem prečo, ale mala som z neho strach. Pripomínal mi tak trochu...Démona. Neviete, kde je môj brat Kataro Terumi? Nevidela som ho hodnú chvíľu a začínam sa oň trošku báť. Sklopila som pohľad.
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 34 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Goku Fri Apr 25, 2014 11:53 pm

Dážď ma sledoval, teda.. nesledoval ma. Skôr som si začínal myslieť že som bol ja jeho príčinou. Teraz som si tým už bol vlastne istý.. a keby že nie som taký aký som, chytila by ma panika. Z dažďa sa stal lejak ktorý bičoval ulice po ktorých som chodil a okolité domy. Bol to stále však len normálny dážď.. aj tak to ale bolo celkom.. desivé. Sám som mal čo robiť, aby som si udržal chladnú hlavu, ako vždy. Katanu som už mal v púzdre a urýchlene som sa ponáhľal ku budove Kage. Tí čo boli vnútri si prichádzajúceho dažďa mohli všimnúť. Mraky však neubúdali, skôr naopak. Týmto tempom zachvíľu bude pod mračnom celá Kirigakure a ak to naozaj bolo mojou vinou, nechcel som vytvoriť nejaké škody ktoré som len sám včera odstraňoval.
Pri ceste k budove pršalo takým tempom a s takou silou, že sa ani nemalo cenu vyhýbať mlákam.. proste celý chodník bola jedna veľká mláka.  Stále som bol príšerne unavený a inokedy by som proste išiel domov spať no.. nechcel som sa zobudiť na to ako mi okraje postele obmíva dažďová voda.. Teda bolo to myslené metaforicky. Pochyboval som že tento dážď by dokázal nejak Kirigakure ohroziť, či nebodaj zaplaviť. Každopádne tu stále bolo veľa sutín a niektorým rozostavaným budovám by prospelo skôr teplo a sucho.  
Sám som však bol bezbranný, nevedel som to ovládať. 
Vstúpil som do budovy v ktorej sídlil Kage. Síce mi povedal, aby som sa vrátil až keď dostanem rozum, alebo niečo na ten štýl no.. myslel som si že toto nemá ďaleko od urgentného prípadu. Dopochodoval som až k dverám ktoré viedli priamo do Kageho pracovne no zatiaľ som neklopal. Len som vyzrel oknom, ktoré na chodbe bolo. Čierňava sa naozaj rozšírila, už nebola len na cvičisku a cestou sem... nahlas som preglgol, predsa len.. ak som za toto naozaj zodpovedný ja, čo asi som, bohvie aké budem musieť zniesť následky. Nevedel som, či je niekto vnútri alebo nie, keďže som takto sprv nikoho nepočul. Preto som sa len postavil do dverí a zaklopal som na tri krát. 
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 34 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kashike Sat Apr 26, 2014 5:40 am

Kashike

Když ta holčina vstoupí dovnitř, opřu se o futra vedle dveří. Pak přicupitá nějaký malý pívo a začne do těch dveří bušit. Hele mladej, copak to pácháš? Kage má uvnitř jednání, tak ho neruš a pěkně způsobně si stoupni do fronty.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 34 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Goku Sat Apr 26, 2014 6:49 am

Pohľad som uprem na Kashikeho. Vyzeraj staršie, skúsenejšie. Cez to ako som sa náhlil som si ho sprv ani nevšimol a to som ho mal v podstate hneď pred nosom.
"Prepáč." Povedal som hlasom ktorý bol natoľko typický pre moju povahu. Odstúpil som od dverí a ruku som z nich stiahol späť do vrecka na mojich nohaviciach. Teda ako keby to nebolo jedno, keďže som mal tie rovnako premočené ako všetko.
Chvíľu som sa ešte pozeral na Kashikeho pohľadom, ktorý by sa dal prirovnať ako ku zaujatým tak aj na druhú stranu trocha ľahostajným. Možno mi však sam vedel pomôcť.
"Nevedel by si, ako to zastaviť?" Moja otázka stála za dve veci no momentálne som to v hlave nemal moc v poriadku. Pohľadom som pri tom naznačil ten dážď. Rýchlo som však otrepal hlavu páč som si uvedomil ako otázka znela.
"Teda.. privolal som to, asi.. moje kekkei genkai alebo niečo ale.. neviem to zastaviť. Nikdy pred tým sa mi to nestalo." Vysvetlil som mu.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 34 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kashike Sat Apr 26, 2014 8:20 am

Kashike

Vyhlédnu z okna na dešťový mrak. To je tu normální, vítr to časem rozežene... mávnu nad tím rukou a chci to nechat být. Pak se ale na mrak ještě zaměřím sharinganem. Vidím ložisko chakry, kolem kterého je mrak utvořený a které pomalu vyprchává. Jestli jsi to vyvolal ty tak všechna čest. A neměj strach, až to spotřebuje všechnu vloženou chakru, přestane to.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 34 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Goku Sat Apr 26, 2014 9:21 am

Keď aktivoval sharingan, mohol uvidieť, alebo skôr pocítiť ? niečo čo pravdepodobne ešte nikdy nevidel. Bola to práve moja chakra. Nebolo jej nijak veľa,  vlastne som do mrakov či podobne nevložil absolútne žiadnu chakru. Moja chakra, alebo skôr jej odozva však bola v okolí, proste som ju momentálne nekontroloval. Mraky boli priťahované práve touto odovzou, alebo ľudovo povedané "išli za pachom" mojej chakry. Boli čisto prírodné a bolo ich stále viac a viac. Aj keď v istom bode sa ich tvorba a priťahovanie zastavilo no, nevyzeralo to tak, že by sa mali roztrhnúť.
Z Kashikeho som sa znova pozrel k oblohe a len som prikývol. Nevidel som to čo on, nevedel som čo moja chakra dokáže a ani to, že je oproti ostatným úplne rozdielna. Zatiaľ čo chakra ostatných bola "agresívna", moja bola až ľadovo pokojná a ani nijak nehorela "silou", ako skôr pomalou intenzitou. 
/Je trocha ťažké to znova celé popísať v skratke ale v kg to je spísané pod mojim topicom/
V tom ma zaujali práve jeho oči. Počul som o sharingane no na živo som ho ešte nikdy nevidel. Premýšľal som, či je Uchihom, alebo či ho získal. No čo by robil Uchiha v Kiri ? Pravdepodobne do bola vojnová korisť či podobne. Prestal som sa o to zaujímať a znova som len prikývol.
"Máš pravdu, aspoň myslím." Pozrel som sa znova k oblohe a u mňa úplne výnimočné, chvíľkové rozrušenie znova začalo opadávať a moje oči, ako aj pocity znova pohltil ľahostajný chlad. Ak mal ešte aktivovaný sharingan, mohol si všimnúť že intenzita mojej chakry v okolí začína strácať na obrátkach a skôr sa začína znova strácať niekde vo mne. Dokonca aj mraky ňou prestali byť priťahované a tak už žiadne nepribúdali. Naozaj už len stačilo čakať, kým mraky rozfúka vietor.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 34 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kashike Sat Apr 26, 2014 3:17 pm

Kashike



Upřímně, zatím nevidím žádné využití té techniky... ale jestli třeba časem z toho mraku budeš umět praštit bleskem, bude to rána až zalehne v uších... prohodím k tomu klukovi přátelským tónem. Chtělo to ho trošku podpořit.

// na obličeji mám masku, takže sharingan není vidět... ale cajk, nic se neděje Wink
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 34 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Goku Sat Apr 26, 2014 3:31 pm

"Je to .. dar.." Ozvalo sa z mojich úst a z okna som pohľad prešiel k mojim rukám. Mal som ich zodraté od krvi, pri čom bola rovnaká krv nasiaknutá aj do rúčky mojej katany. Po včerajšej práci a dnešnom tréningu mali dosť. Museli si však zvyknúť, pretože vo svojom tempe som poľavovať nechcel. Znova som sa pozrel na maskovaného muža. 
/sorry T_T" / 
Prehovoril ku mne a ja som nad jeho slovami rozmýšľal. Blesky to určite byť nemohli, nemám elementárnu podstatu raitonu ale, bol som si istý že toto som taktiež nevyvolal technikou.
"Vlastne je to už teraz.. dokonalé." Odpovedal som mu a ruky som spred seba nechal padnúť znova pozdĺž tela.
"Ak sa to naučím ovládať, spolu s mojim kenjutsu.. bude to.. " Nedopovedal som no s týmto tu, som sa k môjmu cielu priblížil o niečo bližšie.
"Volám sa Toujou Tanaki." Predstavil som sa a podal som Kashikemu ruku. Aj keď som hovoril slová ktoré by zo správnym tónom mohli znieť priateľsky, z tónu môjho hlasu nebolo cítiť nič.  Pohľad som pri podaní ruky upriamil na chlapíka s maskou. 
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 34 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Sat Apr 26, 2014 7:05 pm

Faito

"Tvůj bratr přišel po útoku na bránu a požádal o propuštění z vesnice..." řekl jsem a nechal ji na pochybách.
"Nevíš náhodou, zda se bratr nestýkal s někým podezřelým? Moc by mi to pomohlo změnit na něj názor. Teď jdi, je tu provoz..." řekl jsem a podíval se na dveře.
"Další..."

//promiň, nevím, kdy odepíšeš a nechci zdržovat ostatní
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 34 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 34 z 40 Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru