Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kancelář Mizukage

+34
Hyuuga Mikomi
Shiranui Heiwa
Yorimi Sonoe
Kirin Yakushi
Anbu
Yoko Terumi
Kairi Utsushi
Gats Terumi
Hikari Momochi
Ryo
Takeshi Kenpachi
Killunia
Junka
Torio Nami.
Hikaru Hyuuga
Goku
Assasin Senju
Ruko Terumī
Daisuke Utsushi
Kataro Terumi
Kioshi Hoshigaki
Kiseki Mirakuru
Emilia Akatatsu
Totsuki
Akira Hitsumi
Akio
Hirin
Yogi
Hoozuki Meizu
Shin
Yuuki Botan
Kashike
Faito Dansaku
Hitomi Yamada
38 posters

Strana 35 z 40 Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Next

Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 35 Empty Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sat Jul 13, 2013 7:38 pm

First topic message reminder :

Kancelář Mizukage - Stránka 35 Mist-adminbldg

Zde Mizukage tráví většinu svého času. Vchod do budovy je hlídán ANBU, kteří se po určitém čase vždy vymění. V přízemí je velký prostor s automatem na kávu, horkou čokoládu a další pochutiny xD. Jsou tam křesla, ve kterých můžete počkat, než na vás přijde řada. Dole také najdete pořadová čísla, se kterými budete postupovat do kanceláře. Na konci chodby je kancelář.
V posledním patře, než se vstoupí na střechu, je místnost, kde jsou všichni poštovní opeřenci. Pověření lidé je posílají ze střechy budovy.
Kancelář Mizukage - Stránka 35 Kz9m
Kancelář není nijak zabezpečená, ovšem veškeré dokumenty ano. Každý dokument je zapečetěný a pečeť může odstranit pouze Mizukage. V případě nepřítomnosti Mizukage pečeť odstraní její Kuchiyose no Jutsu - sněžná liška. (Vysvětlení: Zástup Mizukage vyndá potřebný dokument, na který liška položí packu a tím se pečeť zruší xD)

Otevírací doba xD :
Po-Pá      09:30-20:30
So-Ne      09:30-19:30
(Přihlásí-li se mi nějaká sekretářka, budu jen ráda xD)
BTW: Neberte to doslova, opravdu u toho nebudu v jednom kuse, ale budu se snažit to kontrolovat ^^
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down


Kancelář Mizukage - Stránka 35 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kashike Sun Apr 27, 2014 1:23 pm

Kashike


Já jsem Kashike Kaguya. Ptej se po mě, až budeš hledat učitele na šerm... odpovím chlapci a na vyzvání vstoupím do kanceláře. Srazím podpatky a pozdravím kapitána. Pane, Kashike Kaguya se dostavil na váš rozkaz... jako vždycky.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 35 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Goku Sun Apr 27, 2014 1:50 pm

Pozeral som sa po Kashikem, ktorý ešte povedal aby som ho vyhľadal, keď budem hľadať učiteľa šermu. Len som prikývol a sledoval som, ako zmizol vo dverách. 
Sám som sa len posadil na parapet okna a pohľad som upriamil von. Vlastne som už ani nevedel čo by som po prípadnom vyzvaní povedal Kagemu. Nebolo to tak dávno čo som tu bol a to pre čo som už prišiel, sa.. buď vyriešilo ale.. kto vie. Každopádne stále pršalo a dosť, aj keď sa zdalo že nie tak intenzívne ako keď som sem vošiel. Napadlo ma, že by možno Kage rád vedel o kekkei genkai v jeho dedine, aj o novinkách ako v mojom prípade. Ako by som to ale sformuloval ? V podstate som to nevedel ani popísať.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 35 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Sun Apr 27, 2014 3:12 pm

Faito

"Výborně..." řekl jsem. Vypadal jsem velmi...oficiálně. Jako bych Kashikeho viděl jen ve službě.
"kashike Kaguyo..." začal jsem a vzal do ruky svitek.
"...za své zásluhy při obraně Kirigakure jste získal titul Hrdina Kirigakure a byl jste navržen a schválen na pozici jounina. Gratuluji..."
Podal jsem mu svitek a doplnil, tentokrát už trochu neoficiálněji: "Odteď už je to jen na tobě. Jediný, kdo ti bude dávat rozkazy, jsem já nebo lady Mizukage. Dostaneš svůj tým, který tě bude doplňovat. Připrav se, jakmile zajistíme vesnici, zlikvidujeme ty vtipálky, co se nás snažili vystrašit..."
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 35 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Yoko Terumi Sun Apr 27, 2014 5:15 pm

Jeho slová ma prekvapili. Kataro odišiel bez toho, aby sa s nami rozlúčil? Prečo? Nie, neviem o tom. Zavrtela som jemne hlavou. Vlastne som sa v tej dobe s ním veľmi nestretávala, a ak sa stalo, že som ho niekde videla, nebol v spoločnosti nikoho podozrivého. Ďakujem, Mizukage-sama. Dovidenia. Poklonila som sa, ladne otočila a jednoducho odišla. (presun)
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 35 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kashike Sun Apr 27, 2014 6:41 pm

Kashike


Úsměv mi zmrzl na rtech. Rozklepanou rukou jsem sáhl po masce a stáhl jí z tváře. Pane... sloužím vlasti... vyplivnu ze sebe. Takže jsem jounin. Tentokrát už se mě nikdo neptal, byl to sám kapitán kdo mě povýšil. Jdu svou vlastní cestou a poslední zbyteček jednotky ve které jsem cedil krev byl pryč. Děkuji vám pane. Pokud mohu být tak smělý, rád bych měl ve svém týmu Asuku Kyoshi jako polního medika a zatím mohu přebrat jednoho gennina dle vaší potřeby a výběru. Možná ten prcek za dveřmi by nebyl špatný. Kapitánovi mohlo být jasné jak uvažuji, moje družstvo by tímhle postupem nabylo stejnou formu jako jádro naší staré skupiny.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 35 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Sun Apr 27, 2014 7:03 pm

Faito

"Nemyslím, že je dobré plýtvat polním medikem na tým, ve kterém je kaguya a mohl by tam být někdo z bratrů Hoozuki..." řekl jsem. Tak nějak jsem tušil, že Asuku nechce do svého týmu kvůli schopnostem. Upřímně, její schopnosti mu byly spíše přítěží. Trochu mě mrzelo, že někdo z mého týmu, někdo, kdo se mnou prošel tolika akcemi, ještě neví, že míchat city a povinnost, je prakticky sebevražda.
"Pokud je to ale tvé přání, pak budiž...Nad tím geninem ještě zapřemýšlím..."

Do kanceláře vtrhnul jeden z ANBu. A nezaklepal, takže to muselo být vážné. Uklonil se, omluvil a oznámil, že u jezera je podivné individuum. To se mi rozhodně nelíbilo. Svým Oininům jsem ale věřil, stejně jako zpravodajcům. Nehodlal jsem to ale prozatím řešit.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 35 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kashike Sun Apr 27, 2014 8:16 pm

Kashike


Pane, při vší úctě, to co jsem viděl u brány změnilo můj pohled na sestavování některých týmů. Když se na bojišti začali hromadit mrtvý a ranění, nepřítel je využil proti nám. Mám v úmyslu, než získám zkušenosti jako jounin, působit se svým týmem jako evakuační skupina. Zatímco já budu poskytovat krytí, ostatní budou odsouvat a stabilizovat raněné... předejdeme tím ztrátám na životech a sebereme protivníkovi psychologickou zbraň. Doufal jsem, že kapitán uzná mé argumenty a nástin fungování jednotky, která byla... řekněme dosti revolučního konceptu. Pak nás ale vyrušil ANBU. Dobrá, vidím že máte povinnosti, nebudu zdržovat. Děkuji pane. Srazím podpatky a odejdu.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 35 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Sun Apr 27, 2014 8:27 pm

Faito

"To je celkem plýtvání tvým potenciálem..." řekl jsem a zamyslel se.
"Váš tým ale může k těmto úkolům také plnit mise záchrany rukojmí. Dobrá tedy...Asuka je tvoje, genina ti vyberu." řekl jsem a nechal ho odejít.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 35 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Goku Sun Apr 27, 2014 8:36 pm

Stále som sedel na parapete a len som čakal, kým ten muž menom Kashike vybaví svoje záležitosti. Popravde som netušil čo sa tam deje a moc ma to ani nezaujímalo. Všimol som si Anbuho, ktorý sa nejak.. moc ponáhľal a ktorý vošiel dovnútra.. predo mnou. Bolo to celkom podivné chovanie od .. Anbu, muselo ísť o niečo naliehavého. Nedivil som sa však tomu že je Kiri stále v pohotovosti, a že sú také pravdepodobne aj ostatné dediny. Nakoniec vyšiel aj Kashike a ja som len mierne zívol. Moje telo si zasa začalo zvykať na "nečinnosť" a tým pádom využilo chvíľkového oddychu, a ja som začinal pociťovať menšiu úľavu. Aj keď na úplne zotavenie by som sa potreboval aspoň raz poriadne vyspať.. a nie len na lavičke ako tomu bolo posledne. Ostal som tam však len sedieť a sledoval som už znova zavreté dvere ku Mizukagemu.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 35 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Sun Apr 27, 2014 8:50 pm

Faito

Vyšel jsem chvíli po Kashikem, protože se nic nedělo. Čekal bych, že ten genin přijde, než se za Kashikem zavřou dveře.
"Pojď dál a řekni, co potřebuješ..." řekl jsem nevrle a zapřemýšlel, kolik dní jsem už pořádně nespal. Výcvik Oininů, psaní lejster a dopisů, přemýšlení nad dalšími tahy...bylo toho dost.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 35 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Goku Sun Apr 27, 2014 8:57 pm

"Vyzeráte vyčerpane Mizukage-sama." Odpovedal som, keď vyšiel z dverí a vyzval ma k tomu, aby som vstúpil. To som už však stál a len som mal ruku položenú na skle. Popravde som tu len tak nepremýšľal nad nesmrteľnosťou švába, to by som považoval za stratu času.
"Ak dovolíte Mizukage-sama, tu to bude.. lepšie. Nepotrebujem nič len som prišiel oznámiť zmenu v mojom.. statuse, ktorý je písaný v Shinobi karte, pravdepodobne." Pozrel som sa Mizukagemu do očí a na chvíľku som sa zamyslel nad tým, že som sa mohol ísť aspoň trocha upraviť pred tým než sa pred neho znova postavím. Boli sme však shinobi, nie nejaká nóbl spoločnosť a ja som veril že môj trocha, zničený stav, pochopí.
"Ospravedlňujem sa za nedostatok informácií ale naozaj som si neni istý čo to vyvolalo, alebo čo by to mohlo byť. Nikdy som o tom nepočul." Následne som pohľad otočil k oknu a zrazu sa padanie daźďa zmenilo znova z mierneho, na veľmi silné a intenzívne. Navyše nepadalo priamo dole, ale začalo trieskať do skla, ako keby sa snažilo dosiahnuť mojej postavy. Mizukage v ten moment mohol taktiež smerom odo mňa pocítiť moju chakru. Niečo v nej však bolo.. inak, než by malo byť. Necítil z nej žiadnu silu, len až... mrazivý pokoj. Navyše som sa mu mohol zdať od nášho posledného prostredia trocha, viac.. emotívny. 
"Myslím si že je to kekkei genkai. Celý tento monzúm som privolal ja ešte na cvičisku. Na pár sekúnd sa mi podarilo kvapky zastaviť vo vzduchu.. aj keď to skôr bolo na pár stotín než sekúnd. Nepočuli ste niekedy o niečom takom?" spýtal som sa s pohľadom otočeným znova k Mizukagemu.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 35 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kataro Terumi Sun Apr 27, 2014 8:59 pm

Přišel jsem ke kanceláři zrovna když někdo vcházel dovnitř tak jsem raději ani neklepal a sedl si na lavičku poblíž. Vyčkával jsem než tam něco vyřeší abych se mohl hlásit zřejmě u Faita. Mezitím jsem prohlížel sám sebe jelikož jsem prošel trochu větší změnou takže mě nemusí hned na poprvé poznat.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 35 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Sun Apr 27, 2014 9:54 pm

Faito

Musel jsem uznat, že počasí za oknem mě, ve spojení s jeho prohlášením, překvapilo.  Shinobi, co umí přivolávat déšť...samovolně...a má v sobě harmonickou chakru...
"Zkus najít někoho z klanu Hoozuki, třeba ti poradí..." řekl jsem nakonec. Nic jiného mě opravdu nenapadalo. Mohl jsem ho naučit, jak chakru ovládat, ale tohle vypadalo spíš jako senjutsu a na to jsem byl opravdu malý pán.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 35 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Goku Sun Apr 27, 2014 9:59 pm

Zložil som ruku zo skla a úplne som sa otočil ku Mizukagemu. Na chvíľku to vyzeralo tak, ako keby som sa ani nepozeral na neho ale niekam.. mimo túto realitu. Pravda bola taká že som sa svoju chakru snažil, skryť. Ani nie tak chakru ako skôr jej odozvu. Keď sa mi to podarilo, na čo som bol trocha hrdý, prikývol som a mierne som sa uklonil.
"Ďakujem za radu Mizukage-sama. Ak dovolíte, pôjdem." Prehovoril som, otočil som sa smer ľavobok a začal som kráčať smerom k schodisku, ktoré viedlo do nižších častiach budovy a odtiaľ priamo von do ulíc. Teda samozrejme ak odo mňa Mizukage niečo nepotreboval. Po ceste som si ešte všimol Shinobiho no okrem pohľadu som mu nijak nevenoval pozornosť.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 35 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Mon Apr 28, 2014 6:41 pm

Faito

"Jistě..." řekl jsem a poslal ho pryč. Tenhle kluk bude mít víc starostí sám se sebou, nebudu ho dávat k novému jouninovi.
"Další..." řekl jsem a sedl zpátky za stůl.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 35 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kataro Terumi Mon Apr 28, 2014 6:47 pm

Po vyzvání jsem otevřel dveře a vešel dovnitř kanceláře. Za sebou jsem zavřel dveře a přistoupil blíže. " Kataro Terumi se hlásí zpět do služby. " Pověděl jsem slušně, jelikož jsem se nechtěl hádat hned od začátku, jen jsem doufal že zas nebude zvědavej co se se mnou stalo a co to mám na zádech. Moje dobrodružství jsem si chtěl nechat pro sebe. Nedělal jsem žádné zbytečné pohyby a čekal na Faitovi rozkazy.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 35 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Mon Apr 28, 2014 8:44 pm

Faito

Ale, kdopak se nám to vrátil... pomyslel jsem si a prohlédl si ho od hlavy až k patě. Starostí jsem měl nad hlavu a věděl jsem, že on mi stejně nic neřekne.
"Doufám, že teď ve vesnici chvíli zůstaneš a budeš jí prospěšný. Rád bych tě ještě upozornil, že vesnice je zavřená a nikdo nepůjde bez mého souhlasu dovnitř ani ven. Až budeš chtít, dostaneš misi... Do té doby bych byl rád, abys maximalizoval svou efektivitu a případně si našel tým..."
Domluvil jsem a podíval se na něj, jestli ještě něco potřebuje. Pak jsem si vzpomněl:
"Sháněla se tu po tobě tvá sestra, Yoko Terumi. Možná by ses za ní měl zastavit..." dodal jsem ještě, ale rozhodně to nebyl rozkaz. Vlastně mi do toho nic nebylo.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 35 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kataro Terumi Mon Apr 28, 2014 8:56 pm

" Děkuji, vynasnažím se být tentokrát prospěšnější. Nikam už odcházet nehodlám takže vám budu plně k dispozici. Co se týče misí a týmu. Nevadilo by mi dostat pod sebe tým geninů. Pokud jsou momentálně někteří volní. Naučil bych je základy, které budou potřebovat do budoucna a vyučení v boji aby při příští obraně byly prospěšní i genini. " Dopověděl jsem jsem a zdál se mi Faito takový milejší. Možná se mi to jen zdálo, ale momentálně atmosféra nebyla zrovna špatná. " Rozhodně navštívím svou rodinu, děkuji za upozornění. " Dodal jsem s úsměvem trochu.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 35 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Mon Apr 28, 2014 9:21 pm

Faito

"Dobře. O tvém týmu tě budu informovat později. Myslím, že za pár týdnů udělám schůzi jouninů. Hodlám se sice zakopat a válku přečkat, ale potřebujeme informace o vnějším světě... Můžeš jít." řekl jsem a opět jsem se sklonil k papírům.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 35 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kataro Terumi Mon Apr 28, 2014 9:24 pm

Uklonil jsem se " Rozumím, omluvte mě " zdvořile jsem řekl a pak se otočil a vyrazil směrem pryč, přičemž jsem přemýšlel kam bych asi tak mohl ted jít, nevěděl jsem kde Yoko zrovna je. (přesun)
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 35 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Tue Apr 29, 2014 8:59 pm

S tichým "puf" se na Mizukageho stole objevila ještěrka se znakem Kumogakure a s dopisem připevněným v postroji na zádech.

DOPIS:
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 35 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Thu May 01, 2014 6:36 pm

Ještěrka mě trochu vyděsila. Myslel jsem si, že mám zabezpečenou vesnici, a každej do ní leze jako by se nechumelilo. pomyslel jsem si a napsal na kousek papírku vzka. Připevnil jsem ho na ještěrku a "odeslal" ji gestem zpátky.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 35 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hirin Fri May 02, 2014 6:30 pm

Chození s holi mi šlo lepé a lepé. Došla jsem k budově mizukage. Vevnitř jsem si to pamatovala, jak to vypadalo. Ovšem se tu nacházela možnost, že nový mizukage budovu přestavěl. 3la jsem rovně až ke schodům. Holi jsem pohybovala před sebou,abych nenarazila do nějaké stolku či židle a za pomoci senzibilním schopnostem jsem se vyhýbala živím předmětu s chakrou. Schody jsem vyšla v pohodě. Schody byly stejně vysoké a široké, tedy pokud architekti nebo stavitele to nějak nepokazili. Nejhorší však byl došlap na konec schodiště. Neměla jsem schody spočítané a hůlku jsem nepoužila. Po schodech stačilo jít rytmický. Chodbičkou jsem došla až na konec ke dveřím. Hůlkou jsem do nich trochu šťouchla, což nikdo nemohl slyšet. Udělala jsem půl krok a natáhla ruku, pomaličku až se se dotkla dveří. Zaklepala jsem 3 krát. Nahmatala jsem svou volnou rukou,tedy pravou , kliku a čekala jsem až mi povolí vstoupit do vnitř.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 35 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Fri May 02, 2014 7:04 pm

Faito

"Dále!" řekl jsem klidně a podíval se, kdo přišel. Hirin... bude muset s tím postupem mezi řady ANBu počkat, dokud se jí zrak nevrátí. A jestli vůbec...
Vstal jsem a došel pro ni. Přidržel jsem ji a pomohl jí sednout si.
"Co potřebuješ?"
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 35 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hirin Fri May 02, 2014 7:12 pm

Překvapilo mě to, že mě Faito dovedl až ke stolu a pomohl posadit. Nestěžovala jsem si byla jsem rada. Usmála jsem se a spustila.
"Doslechla jsem se, že Váš svěřenec se stál jouninem..Přišla jsem se zeptat, jestli není něco pro mě, abych pomohla vesnici." Moc toho asi nebylo ale doufala jsem, že aspon něco.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 35 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 35 z 40 Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru