Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho

+6
Hine Kureta
Kashike
Kangae Mizutsuchi
Akuma Saito
Keigo Nakagami
Faito Dansaku
10 posters

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho - Stránka 2 Empty Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho

Příspěvek pro Faito Dansaku Tue Jul 15, 2014 7:34 pm

First topic message reminder :



Skalami obklopujícími Iwagakure no sato se hnala mlha. A v ní stovky kroků lehkých a rychlých jako vítr. Stovky shinobi odhodlaných zabíjet. Iwagakure do posledního okamžiku netušila, že víme, kde se schovává kage... A že si pro něj jdeme.

Byla to trochu změna plánu, ale ten se dal upravit. Ve skutečnosti shinobi z Kirigakure neběželi přímo k vesnici, ale k jeskynnímu komplexu na východ od ní.
Mlha se přehnala přes krátkou planinu a pak zmizela. Místo ní spatřila obrana Iwy Kirigakurské jednotky a mezi nimi i Mizukageho.
Šípy, kunaie, kamenná jutsu. Bránili se o sto šest, než jsem se dostal do patřičné blízkosti a nad bojištěm se rozlehl démonický šepot:
"Genjutsu: Shibari..."
Veškerá vnější obrana Iwagakure znehybněla. Jako by se zastavil čas... Od té doby nezbývalo moc času. Shinobi museli jednat rychle a instinktivně.
Pochopitelně došlo k nějakým ztrátám, neboť někteří shinobi se dostali do boje mnohem dříve, než jsem k nim doběhl já.

Vstoupili jsme do jeskynního komplexu, kde genjutsu nefungovalo tak úplně, jak by mělo, proto naše jednotky sem tam narážely na odpor. Všechny cesty ale vedly na podivně osvícenou louku, kde na nás čekala samotná ochranka Tsuchikageho a někde tam jistě byl i on sám...


//Pravidla pro zapsání mise ranku S:
Budou celkem tři fáze, každá uvedena podobným postem.
V této fázi napište jeden 30ti řádkový post o tom, jak jste se dostávali k jeskynnímu komplexu a bojovali v něm. Inspiraci se meze nekladou. Ale ne, že uvidím genina likvidovat jouniny jak na běžícím pásu. Post by měl končit situací na "louce".
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho - Stránka 2 Empty Re: Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho

Příspěvek pro Hokori Mai Tue Jul 22, 2014 8:35 pm

Vysílání mělo jisté problémy, protože satelit s vysílači od společnosti nova se pokazili, a tak pokračování vysílání nebylo v 20:15, ale poměrně později. Nova cinema se Vám však za vzniklé komplikace omlouvá. Něco takového se stalo poprvé. Zdálo se, že se všichni úspěšně vyhnuli, ale má technika byla pořád aktivní, a Já taktéž pořád mířil blíž a blíž. Hustota lávových koulí pořád stoupala. Nebylo to způsobeno pouze tím, že jsem tady tuto techniku použili dva, ale hlavně tím, že jsem její plný účinek teprve začal Kirigakure no shinobi objevovat. Byla jen otázka času, kdy například Kashikeho štít podlehne. Nápor lávových koulí byl totiž větší, a tím pádem i silnější. A protože zde létalo čím dál tím víc koulí, bylo čím dál těžší se jim vyhnout. Jeden z Tsuchikagů si to mířil ke Kashikemu. Nedával mu příliš prostoru k útoku, protoe pořád útočil svou jedinou technikou, a navíc neútočil s ní pouze na Kashikeho. V ohrožení byl každý. Druhý Tsuchikage si to mířil směrem k Hinemu, ale taktéž u něj platilo totéž, co u předchozího Kage. Tsuchikagové byly již i na jiných místech vzdálení od sebe několik metrů, a tak lávové koule lítali ze všech možných úhlů. I Amanda byla v ohrožení. Tak velký pavouk byl poměrně snadný cíl. Nejednalo se však o obyčejného pavouka, takže u něj bylo možné předvídat nějaké obranné techniky. Akumův kunai se mohl zdát někomu směšný, ale když zázračně stihl proletět přes roj lávových koulí, byl to nečekaný útok. Nevěnoval jsem se příliš obraně, protože jsem věděl, že když jim nedám prostor k útoku, nezaútočí. Akumovi se nějak zaútočit pravděpodobně díky jeho malému vzrůstu povedlo a výsledek byl víc než uspokojivý. Nejednalo se o nic, co by mě dokázalo zabít, ale překazilo mi to mou techniku, takže už byl jen jeden Tsuchikage s chrlícími lávovými koulemi, a to ten blíže Kashikeho. Ten však ohrožoval svým plochým útokem pořád všechny zde přítomné, a možnost již klasického úhybu kvůli množství lávových koulí nepřipadala v úvahu. Neskončila by pro Kirigakure no shinobi dobře. Sharingan snad mohl udržet toto tempo, ale i tak uživatel dostával zabrat. Člověk s implantovaným sharinganem byl totiž omezován na jeho použití. Jakmile si anbu všimli malých pavoučků, jednoduše ustoupili. Tsuchikage jim dal přece jednoznačný rozkaz. Nemohli zasahovat do boje. Dva Tsuchikagové však v zápalu boje si malinkatých pavoučku nevšimli. Bude to snad znamenat jejich konec? Nechte se překvapit.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho - Stránka 2 Empty Re: Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho

Příspěvek pro Keigo Nakagami Tue Jul 22, 2014 8:44 pm

Všechno se dalo do pohybu a vytvořil se dokonalý zmatek. Na to jsem přesně čekal. Když se Tsuchi s klonem vynořili z mlhy, hodil jsem po tom víc nalevo kunai co jsem držel v ruce a mířil jsem mu na pravé koleno, dřív ho ale zasáhl kunai někoho jiného a on se rozplynul.
Díval jsem se kam Tsuchikagové posílají koule, ale vyhýbat se jim byla blbost, neměl jsem šanci a tak jsem se stáhnul až k Hinemu, který zrovna vyvolala Amandu.
"Omlouvám se madam, s dovolením..." Řekl jsem velké pavoučici a drze jsem využil její nohu jako odrazový můstek(vyšplhal jsem po ní co nejvýš) a pomocí shunshin no jutsu jsem se dostal nad smršť koulí. Když jsem byl takhle ve vzduchu, hodil jsem Tsuchikagemu ze zhora na hlavu několik kunaiů a pak jsem se snažil dopadnout za něj(né do rány kunaiům) a svým mečem jsem se ho pokusil bodnout do zad (do ledviny konkrétně). Doufal jsem že pokud se mi útok nepovede, Kashikemu ano.
Keigo Nakagami
Keigo Nakagami
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 279
Registrován : 30. 06. 14
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho - Stránka 2 Empty Re: Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Tue Jul 22, 2014 9:26 pm

Celá táto situácia, v ktorej sme sa začali nachádzať bola naozaj zvláštna. Aj keď sa to ešte nepreukázalo, akosi som mal tušenie, že toto miesto pre nás nebude príliš dobré. Musel som konštatovať, po tom, čo sa rozprávali som si uvedomil, že aj ja som jeden s tých, čo to ninjutsu vlastne používajú. Pri lepšom prezrení si situácie som si uvedomil, že náš mizukage siahol po zbrani. V okolí bolo pomerne dosť pavúkov, čo mi prišlo pomerne zvláštne. Pred nami geninmi sa tam objavil akýsi Jounin, ktorý vytvoril akýsi poriadny štít z kostí. Divil som sa, akú výdrž môže mať taká kosť, ak by to bola moja asi by toho veľa nezniesla. Potom prehováral pomocou signálou na ďalšieho Jounina.  Ako genin, som nevedel, ako im nejako pomôcť no snažil som sa sledovať situáciu, aby som pripadne mohol využiť, akúkoľvek situáciu v ktorej by som mohol pomôcť. Možno by som mohol aj zaujať pozornosť tsuchikageho, aby som ho rozptílil a ostatný shinobi by zaútočili, no asi by na moje roptiľovanie nereagoval. To som si aspoň ja myslel. "Tri" Započul som a vedel som, že sa to začalo. Miesto, kde bol predtým Tsuchikage bolo zadýmené. Akosi som nemohol určiť, ako to, že sa tam zrazu objavil dym. Možno to bolo vďaka dymovej bobme ale istý som si nebol, keďže ja som len tipoval a všimnúť som si to ja nemohol. Bolo vidieť dve postavy, ktoré niečo pripravovali a mierili priamo na nás. Objavili sa tam dvaja Tsuchikagovia, ktorí po nás začali chŕliť lávové gule. Mal som šťastie, že som sa nachádzal za tým štítom, inak by som mal asi veľké problémy sa tomu vyhnúť. Keď sa tam objavil ten obrovský pavúk u shinobi na našej strane, uvedomil som si, prečo ich tu je vlastne tak veľa a hlavne odkiaľ. Začínalo tu byť poriadne horúco, až by som povedal, že už asi nikdy nebudem chcieť ísť do sauny aj keď som tam ešte nebol. Začínal som mať veľké obavy, vyzeralo to tak, že ten kostený štít už asi príliš dlho odlávať nezvládne a ja sa budem musieť rýchlo konať.
Jednému z našich  sa podairlo zničiť Tsuchikageho klona,  čo bolo dobré no blízko miesta, kde som bol ja bol ďalší, ktorý vyzeral ako zúrivý pes, lebo od neho stále lietali tie lávové gule. Nastal ďalší útok, ktorý ale mieril priamo na Tsuchikageho. Niekto sa naňho odvážil ísť z blízka, takto neskutočne riskovať som už dlho nikoho nevidel. Nechcel som zaháľať a preto som sa sústredil a hneď som zameral tie kunaie, ktoré hodil Keigo, ak by Tsuchikage netrafili, okamžite by sa zdvihli zo zeme a zasa by sa rútili smerom na nášho spoločného nepriateľa. S toho úkrytu to bolo jediné, čo som dokázal urobiť. Dokázal som ich nasmerovať na jeho chrbát tak, aby ich nemohol len tak ľahko spozorovať.
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho - Stránka 2 Empty Re: Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho

Příspěvek pro Hine Kureta Wed Jul 23, 2014 6:24 am

"Hoplá..." zabrblal jsem a vyskočil Amandě na hřbet. Byla poněkud podrážděná, což způsobil můj týmový kolega, který ji použil jako odrazový můstek. Nahodil jsem tak trochu facepalm.
"Blbec, hroznej blbec. Bojoval statečně." povzdechl jsem si, načež se Amanda odrazila a uskočila stranou, do bezpečné vzdálenosti od lávových koulí. Já stále bedlivě zkoumal bojiště. Moji drazí pavouci mi dávali informace o tom, co se děje i v kouřové cloně. Ti co byli přímo pod Tsuchikagem se stejně jako Amanda rozhodli ke skoku. Bylo jich několik desítek a každý skočil z jiného úhlu. Nesnažili se o nic menšího než ho rafnout. Pousmál jsem se. To úplně stačí.

Anbu jsem se rozhodl pomocí pavouků hnát svinským krokem pěkně daleko. Nelíbili se mi. Bylo více než zřejmé, že je hodlám nechat ustupovat do nekonečna.
"Hm. Tak koho budeme tahat z průseru prvního, co myslíš? A budou mě vůbec ještě potřebovat?" nadhodil jsem otázku, na kterou si Amanda pouze odfrkla.
Hine Kureta
Hine Kureta
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 14. 07. 13
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho - Stránka 2 Empty Re: Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho

Příspěvek pro Hirin Wed Jul 23, 2014 7:01 am

.Tsuchikaga začal jednat. Najednou z jednoho problému byli dva a pak si začal hrát na lávoví kulomet. Vyplivl několik kusu rozžhavené lávy. Co, láva, jak? Měl přece ovládat Jiton. Nedávalo mi to smysl. Nějaká informace mi musela utíkat. Koule lítali sem a tam. Naprostý zmatek a do toho ještě horko. Musela jsem jednat. Začala jsem skládat pečetě. ¨Jakmile jsem je dokončila "Suiton: Suiryuudan no Jutsu" pověděla jsem. Vytvořila jsem obrovského vodního draka. Ten muž s pavouky, které ho jsem neznala ani jeho jméno, budu mu prostě říkat spiderman. Spiderman a jeho velký pavouk nepotřeboval mou vodní techniku a proto drak mířil ke štítu Kashikeho. Láva se tam hromadila a drak do ní narazil, což způsobilo ochlazení lávy a vznik páry, která naskytovala možnost nečekaného útoku s kombinaci toho chlapíka (Keigo)... No kdo ví jak to skočí. .
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho - Stránka 2 Empty Re: Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho

Příspěvek pro Kashike Wed Jul 23, 2014 11:36 am

Tenhle tanec se začal pěkně zrychlovat a já už vypadával z tempa, když Keigo vyrazil do útoku. Zároveň našeho protivníka trošku zchladila Hirin svým vodním drakem a poskytla mi čas i prostor. Když je láva zchlazená, rychle vypálím jednu kotvičku kamsi za nepřítele a prudce se přitáhnu. Štít nastavím před sebe s úmyslem Tsuchikageho buď nabodnout nebo ho doslova narvat na Keigovu čepel.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho - Stránka 2 Empty Re: Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho

Příspěvek pro Yoko Terumi Wed Jul 23, 2014 2:15 pm

Všetko to zbehlo tak rýchlo, nestíhala som veľmi útočiť. Najprv konfrontácia dvoch Kagov, potom návrh na hru, ktorá aj napriek Faitovým protestom začala.
Cítila som sa nesvoja, niečo tu podľa mňa nebolo v poriadku. Navyše to bolo príliš podozrivé. Prečo sa proti toľkej presile postavil sám? Prečo nechal tých jeho ANBU len tak postávať v diaľke? Bola to snáď pasca? Mal niečo za lubom? Tieto otázky mi behali po rozume, kým som sa uhýbala lávovým guliam, ktorých pribúdalo, aj napriek tomu, že bol jeho klon zlikvidovaný.
Prudko som priskočila ku Kirin, pozorne sledujúc Keiga a Kashikeho. Ich útok vyzeral celkom nádejne, ale pochybujem, že by sa Tsuchikage len tak ľahko nechal zabiť. Svoju hodnosť nezískal určite len tak pre nič za nič. Ste v poriadku? Opýtala som sa pre istotu Hirin, pričom som pozorne sledovala tých dvoch, bola som pripravená zasiahnuť, pokiaľ by sa niečo stalo, s technikou, u ktorej som si bola stopercentne istá, že ju nepozná, pretože bola spätá so sedmičkou a vedela narobiť problémov, viac než dosť. Ak by som ju použila, určite by som im získala viac možností na útok.
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho - Stránka 2 Empty Re: Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho

Příspěvek pro Akuma Saito Wed Jul 23, 2014 5:05 pm

Akuma Saito
Je to tady! Teď je chvíle to udělat! Řekl si sám pro sebe Akuma, když si všimnul, že někdo použil útok zblízka. "To je přesně to, co jsem nyní potřeboval, je čas vyzkoušet si novou techniku, snad to alespoň trochu pomůže, asi ne moc na dlouho, ale na dlouho není potřeba..." Pomyslel si Akuma, musel zariskovat, pokud by se mu tato technika povedla, mohlo by to teoreticky trochu otočit dění na bitevní ploše. Viděl, že všichni prakticky již útočí. Nebyl čas čekat, bylo to o rychlosti, lávové koule svištěli snad úplně všude, chvíle si žádala čin, čin musel provést Akuma a to právě teď. Zastavil se na místě, riskujíc to, že jej lávová koule zasáhne, nedokázal by skládat pečetě při úskocích, musel se pořádně soustředit, žádná chybka nyní nesměla nastat. Jeho tep se zrychloval, adrenalin stoupal, musel to udělat, co možná nejrychleji, jak jen to šlo. Pečetí nebylo moc, což hrálo v jeho prospěch, navíc v nich přímo neexceloval, aby je mohl poskládat během mžiku. Díval se Tsuchikagemu do očí, když to s poslední pečetí si v mysli řekl. "Genjutsu: Kurai Hi" Věděl, že toto genjutsu nedokáže někoho, jako Tsuchikageho zastavit, či dokonce doopravdy dostat, nepočítal ani s tím, že by ho v něm dlouho udržel, šlo spíš o to, aby ho překvapil a poskytl tak svým společníkům ten kratičký moment pro útok. Pokud se Akumovi povedlo jej chytit do Genjutsu, vypadalo to v něm takto: Kolem Tsuchikageho se zvedl vír z prachu a na krátkou chvíli znemožnil vidění okolo sebe, Akuma v Genjutsu zmizel, nebyl tak, kde stál předtím, tedy ve skutečnosti ano, ale pokud se mu povedlo Tsuchikageho chytit do Genjutsu, neviděl ho tam. Jakmile prach opadl, začal slyšet hlasy všude okolo sebe a celkové vidění se zhoršovalo, prakticky během chvíle by Tsuchikage, kterého by se Akumovi povedlo do genjutsu dostat, neviděl vůbec nic, pouze tmu.

Ve skutečnosti však vše bylo trochu jiné, tím, že musel Akuma stát na místě dosti riskoval, což si také odneslo svoji daň, prakticky při poslední pečeti, kterou Akuma složil letěla na jeho prso lávová koule, reflexy jej nutili udělat úhyb do jedné ze stran, to mu možná zachránilo život, ale ne rameno. Část lávové koule jej trefila a způsobila vážné popáleniny na levém rameni. Kur..! Zasyčel Akuma a chtěl si chytnout zranění, když v tom si to však rozmyslel,dotýkat se spáleniny by bylo velmi bolestivé. Potřeboval úkryt, místo, kde by se mohl na chvíli ukrýt a nabrat síly, ale kde? I přes to všechno, co se tu teď dělo se rozhodl utéct k ostatním Kirigakure no Shinobi, tam počítal s tím, že by mohl alespoň chvíli být v bezpečí.
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho - Stránka 2 Empty Re: Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Wed Jul 23, 2014 6:04 pm

Když se všichni začnou vrhat do boje,přemýšlím proč to vlastně dělají,když někdo s úrovní Genina nemá šanci proti Tsuchikagemu.. "Tak něčím rychlím říkáš Akumo?" Pomyslím a poté mu asi po pár vteřinách odpovím... Něco by tu bylo,není to přímo technika,ale pomocí problesknutí a seku katany,bych ho mohl poranit,nemyslíš? Usměji se na tebe a poté se zadívám na tvůj letící kunai směrem na jednoho z Tsuchikagů,ten ho nějak zasáhne,že ani nevidím jak.. "Užasné" Řeknu si a poté kývnu na Akumův souhlas,který mě v tu chvíli zachrání před letící lávovou koulí.. "To bylo těsné" Díky,eh.. neznám tvé jméno,ale já jsem Kangae.. Usměji se a nakonec již s obvázanou nohou se zvednu.. Na chvíli pocítím všechnu bolest.. Zatnu zuby a jak se tak zvedám,zvedne se vítr.. Všichni již útočí,opravdu úžasně na to,že stojí proti jednomu z Kagů.. Letmo se zadívám na Tsuchikageho,který je jak vidět pod náporem všech útoků.. Pomalu začnu skládat pečeť a jak se tak zvedá vítr a začne mi jemně foukat do očí,začnu slzet.. "Sakra,nenávidím vítr" Zasměji se a nakonec doskládám i já pečeť.. "Nejsem hrdina v manze.. ale aspoň na něco bych se mohl zmoct ne?" Shushin no jutsu! Po složení pečetí a všech těch útocích,počkám na chvíli,kdy to Tsuchikage nejméně čeká,Akuma ho chytí do Genjutsu a přesně v tu chvíli se já problesknu.. Pevně uchytím katanu a těsně před Tsuchikagem seknu na oblast jeho krku,což je oblast,kde se dá lehce vyhnout,takže hned na to,vší sílou provedu ještě sek dolů tak,abych ho popřípadě,že minu sekl do ramena dolů..
Aniž bych znal výsledek svého útoku,zamotá se mi hlava.. "Sakra,už opravdu dlouho jsem nic nepil a navíc poměrně hodně využívám chakru.. Asi to budu muset nechat na ostatních,aspoň pro teď.." S tím,že mám trochu tmavo před očima uskočím asi dva metry do zadu a kleknu si na zem,potichu doufám,že mi někdo pomůže a že mě nenechají umřít,ale.. přeci jen tohle je válka,nic není jisté.. Usměji se a zabodnu před sebe svojí katanu o kterou se opírám.. Tak tedy.. Tsuchikage-sama,ještě jsem s vámi neskončil.. "Nejspíše žiji v době kdy mladí shinobi jako já,se vysokého věku nedožijí,ale co už.. Pomalu ze mě dokapává již Yatova krev,kterého jsem ztratil teprve před chvíli.. "Slíbil jsem ti,že tu nezemřu,že ano? Yato-san.. Navíc.. Totéž jsem slíbil bratrovi,když umíral.. I kdyby mě to mělo stát celý svět,tak já se stanu nejsilnějším shinobim na světe!" Dodám si ve své hlavě motivaci a uchopím tři shurikeny,ty párkrát protočím a chvíli vyčkávám,rozmyslím si správnou chvíli a když poznám v Tsuchikageho obraně jen maličký nedostatek hodím všechny tři shurikeny,jeden na krk,druhý do hrudníku a třetí do oblasti žaludku..
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho - Stránka 2 Empty Re: Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho

Příspěvek pro Hokori Mai Wed Jul 23, 2014 8:00 pm

Keigo s Kashikem se opravdu snažili, ale jaksi v zápalu boje si taky nevšimli jedné věci. Druhý tsuchikage, který byl zasažen es nerozplynul (nenapsal jsem to do svého postu, kdyby se rozplynul, bylo by to tam). Moje techniky převyšovaly chápaní mnohých, hlavně nezkušených genínů a chunínů. Ono nejnebezpečnější technikou Iwagakure no sato nebyl jiton gekai hakuri no jutsu. Kashike se svým sharinganem však byl důstojný soupeř. Keigovy pohyby byly příliš pomalé, aby udeřily prvního Tsuchikageho, ale Kashike se svým štítem dosáhl uspokojivého výsledku. Jeho pohyby byly sice na trochu menší úrovni rychlosti než Tsuchikageho, ale pomocí sharinganu dokázal správně předvídat moje pohyby. Štítem v mé hrudi to však nekončilo. Z ničeho nic se mi ze zad objevila třetí ruka, která udeřila do Kashikeho, který byl nyní nebezpečně blízko, a i když disponoval sharinganem, tohle byl překvapivý útok. Krátce následoval obrovský výbuch. "Bakuton Jiraiken." Promluvil jsem chladně. Výbuch byl dostatečně rozsáhlý, aby zasáhl jak Kashikeho tak i Keiga. Co stihnou na svou obranu použít? Z kouře, který vznikl z výbuchu vyšla postava, nezraněná. Jako by ani nebojovala. Když kouř rozvlál vítr, Kirigakure no shinobi mohly na místě, kde Kashike zasáhl jednoho z Tsuchikagů, zahlédnout mrtvého Tsuchikageho. Nejednalo se o žádný klon. Ten by jinak zmizel. O jakou pak techniku se jednalo? 
Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho - Stránka 2 411px-Explosion_Release_Landmine_Punch
"Víte…. Provedu Vás historii Iwagakure no sato. Jak již jistě víte, v Iwě se specializujeme na dotonové techniky, takže Vám ráčím jednu předvést." Mohli očekávat nějaký útok od tohoto Tsuchikageho, ale zakročil Tsuchikage, o kterým si mysleli, že se rozplynul. Poskládal pečetě, a tu mladík jménem Akuma se propadl několik desítek metrů do země.  Plocha, která se propadla společně s Akumem, byla rozsáhlá. Táhlá se od prvního Tsuchikageho dál. Do šířky mohla mít tak deset metrů a délky dvacet. Akumovi nehrálo vhod, že tady byli pořád dva funkční Tsuchikagové. Očividně byli oba originály. Všechny útoky směřovaly na prvního, takže ten byl poměrně zaměstnán, ale druhý mu stihl krýt záda. Akumo se propadl náhle, a jelikož jeho útok měl být synchronizovaný s Kangaem, útočili ze stejné strany a téměř současně, propadl se Kangae dolů s ním. Reflexy genínů nebyly dost dobré na to, aby stihli nějak včas zareagovat. Tomuhle by se navíc těžko bránili i jouníni. Země se propadla opravdu rychle, a druhého Tsuchikageho, který nezmizel, si nevšiml téměř nikdo. Do jámy pravděpodobně spadnou i Keigo s Kashikem, záleží ale na tom, jak se vyhnou bakuton jiraikenu.
Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho - Stránka 2 T38cWJQ
Útoků mířicích na mě bylo vážně mnoho, a jedno z mých Já si pořád nevšimlo Hineho pavoučku. Jednalo se o mé Já, které si to rozdávalo s Kashikem a Keigem. Pavouků bylo mnoho a bylo těžké je setřást. Bude Hineho útok úspěšný a podaří se mu likvidovat dalšího Tsuchikageho? Druhé mé Já bylo dost mimo boj, a tak si nemohlo nevšimnout pavouků. Kdybych měl ty pavoučky vybíjet po jednom, nebo stovkách, pravděpodobně bych tady zestárl, a to jsem již nyní měl něco přes 87. Jednoduše jsem vzlétl vysoko nad zem, ale tak, abych si zachoval výhled na celé bojiště. Lítání nabízí hned několika výhod.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho - Stránka 2 Empty Re: Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho

Příspěvek pro Akuma Saito Wed Jul 23, 2014 8:29 pm

Akuma Saito
"Co to sakra...!" Pomyslel si Akuma, když se on i část louky začala propadat pod zem. Snažit se rychle doskočit na pevnou, nepropadající se zem by bylo zbytečné, neboť se propadla velká část louky. Celá ta rychlost dopadu byla poměrně velká, tak velká, že jakmile se zastavila, dopadl Akuma poměrně tvrdě na zem.
"Co teď...? Tohle dost špatné, jsem poměrně na ráně..." Pronesl Akuma v duchu, když se snažil zvednout ze země. Byl trochu dezorientovaný a již celkem dost poraněný. Promnul si oko, neboť měl zamlžené vidění a konečně mohl zaostřit. Krajina kolem něj se nezměnila, zůstala prakticky stejná, jako vypadala nahoře, akorát byl ze všech stran obklopen hliněnými bloky.
Tohle je zlé, nahoru dostat se bude těžké, ale nic jiného mi nakonec stejně nezbývá, kruci! Řekl si docela rozzuřeně Akuma. Takto zraněný ještě předtím nikdy nebyl, dokonce ani při tragické události, při které přišel o své levé oko. Přemýšlel co bude dělat. Pokud by se snažil vyjít za pomocí chakry, neměl by pak nejspíše dost sil na ostatní Jutsu. Jediným způsobem, který nyní dával smysl bylo horolezectví a nebo...?
Heej, slyšíte mě tam nahoře někdo..?! Pavoučáku, myslíš, že by mě dokázal nějaký ten větší pavouk na svých zádech vynést nahoru? Zas tolik nevážím. Zakřičel z plna hrdla a s nadšením Akuma. Neměl moc v oblibě pavouky, ale jestli byla možnost, že právě oni mu zachrání život, klidně by byl jejich nejlepší přítel. Nevěděl, zda-li je tu sám a nebo spadl někdo s ním, ale než se sem nějaký ten pavouk dobelhá, měl čas hledat. Procházel pomalými kroky propadlou zem, když v tom si sáhl do balíku a vytáhl si dva kunaie, oba mrštil asi šest metrů nahoru směrem do jedné z kamenných stran a složil pečeť. Kdyby se Tsuchikage rozhodl zaplnit propadlou zem lávou, chtěl použít kawarimi no Jutsu a nahradit se za jeho vlastní kunai a tím druhým by se držel nahoře nad propadlou zemí, dokud by nepřišla pomoc. Složil pečetě, jen tak pro jistotu.
Procházel se tedy propadlou zemí, než našel Kangaeho. Hele, asi jsem ti nestihl říct své jméno, jmenuji se Akuma, klan není důležitý, můžeš chodit? Zeptal jsem se ze slušnosti, i když to vypadalo, že brzy budu pomoc potřebovat spíše já. "Moje chyba, podcenil jsem ho, Genjutsu jej nezadrželo ani dvě vteřiny... Bojovat s ním s Genjutsu na mé úrovni je asi prd platné... Pokud ho mám porazit, musím jinak... Řekl Akuma a přemýšlel nad tím, co nyní zmůže proti někomu, jako je sám Tsuchikage.
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho - Stránka 2 Empty Re: Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho

Příspěvek pro Keigo Nakagami Wed Jul 23, 2014 8:41 pm

//Krásně jste ignoroval dva hráče, pane Tsuchikage, a také fakt že všechny útoky na sebe navazovali a vytvořili tak v krátkém čase rychlou kombinaci. Ti dva hráči které jste ignoroval byli Mirakuru a Hirin. Navíc i když jste admin, nemusel by jste takto zásadně ovlivňovat chování cízích postav a diktovat jim, čeho si všimnou a čeho ne, jaké mají reflexy, nebo ne. Genin je jen hodnost a reflexy se do bodového hodnocení nepíšou(reflex a rychlost je něco jiného).
Takže jeslikož s tímto zásadně nesouhlasím, dávám k tomuto postu mínus, protože se mi opravdu nelíbí.

V momentě selhání mého útoku jsem se začal okamžitě stahovat dozadu, výbuch mi v tom částečně pomohl, když mě odmrštil dozadu, ale dopadl sem na zem potlučenej se sedřeným obličejem a vyraženým dechem. Začal jsem se plazit co nejdál, abych byl na chvíli mimo bojiště a dal se trochu do kupy, tedy alespoň si nahodil dech.
Keigo Nakagami
Keigo Nakagami
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 279
Registrován : 30. 06. 14
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho - Stránka 2 Empty Re: Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho

Příspěvek pro Hokori Mai Wed Jul 23, 2014 9:03 pm

(Pane Keigo... napíšu to krásně Vám a předem. Trhněte si nohou. Vy jste poškozen nijak nebyl, a tedy si držte ty své krásné ústa. Nepopírám, že jsem na ně nereagoval, ale nebylo to naschvál... ono jednou jistě pochopíte, že při psaní postu boje s osmi lidmi to je o něčem jiném. Byla to má nedbalost, ale to nijak Hirin a Mirakuru neodstavuje... napsali tam ten post, který platí... takže mají právo patřičně sepsat, jak to ovlivnilo zase mé chování, když Já toho nebyl schopen. Ono takhle probíhá souboj víte? Nesepíšete vždy všechno, ale ten druhý Vás doplní. A mou poznámku k trhání samého sobě neberte nějak osobně, ale přeci jen nejste ani Hirin a ani Mirakuru, takže nemáte právo se tady do nikoho narážet.)
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho - Stránka 2 Empty Re: Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho

Příspěvek pro Faito Dansaku Wed Jul 23, 2014 9:06 pm

// Tak se uklidníme, holky, a jedeme dál...
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho - Stránka 2 Empty Re: Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Wed Jul 23, 2014 9:09 pm

"Mé útoky se během ani ne deseti vteřin stali totálně k ničemu,všechno to plánování přišlo k ničemu.. Pomalu,ale jistě se podemnou propadla zem,v tu chvíli jsem se chtěl jen chytit okraje a vyšplhat nahoru,jenže toto byla technika na trochu jiné úrovni než jsem si mohl dovolit,tak tedy.. "Co bych měl k sakru dělat?" Pomyslel jsem si a díval ještě na horní oblohu,která mizela z mého dosahu,nejspíše do bylo i nedostatkem chakry,takže už jsem pomalu přestával vidět,protože se mi šíleně motala hlava,nakonec když jsem vzdal své "lezení" sedl jsem si na zem a zkontrolovat svojí poraněnou nohu.. Nakonec,když jsem zjistil,že už moc nekrvácí a je poměrně v klidu,jsem si jen oddechl.. "Ztratil jsem docela dost krve a jsem dehydratovaný.. Poté už mám chakru sotva na dvě techniky a poté už nebudu schopný pohybu,ksakru,tohle jsem projel na plné čáře.." Zamyslím se a poté si vytáhnu s tašky,kterou mám pořád přes rameno vodu,trochu se napiji a zbytek opět schovám.. Nakonec ze země vytáhnu katanu a pomalým kulhavým krokem se snažím dostat někam do stínu.. 
Cestou mě zastaví Akuma s jeho pár ne moc motivačními slovy a s tím,jestli můžu ještě vůbec chodit,i když sám vypadá na pokraji zhroucení.. "Vážně tak moc myslí na ostatní?" Když se mi představíš,divně se na tebe zadívám a nakonec se usměji.. Říkám ti to nerad Akuma-kun,ale každý koho znám pomalu umírá,právě sis podepsal jistou smrt,ale.. Budu se snažit,aby se ti nic nestalo,budeme.. "Má to vůbec cenu,mít dalšího kamaráda?" Zamyslím se a pořádně se rozmýšlím jak zabránit katastrofě.. Um.. Můj poslední kamarád před chvílí zemřel.. Nemám už nikoho,ale.. Budeme kamarádi? Hezky se usměji na Akumu a poté mu pomůžu,aby mohl lépe chodit,jeho ruku si dám přes rameno a pomalu se dobelhám ke zdi,kde vyhodíš dva kunaie do vzduchu.. Víš,možná by ses na to měl teď vykašlat a na chvíli si odpočinout,takhle zemřeš,náš nepřítel je opravdu silný a já už jsem takřka bez chakry,na další kombo už nemám.. Navíc kdyby ano,nevíme co má ještě v záloze a pokud bychom teď selhali,určitě by to byl náš konec Akuma-kun..
Po chvíli,když čekám na tvojí reakci si uvědomím,proč vlastně tyto kunaie házíš do vzduchu,a proto si vyhodím též dva kunaie na které připevním ocelové lanko,pro jistotu,abych se nějak mohl dostat popřípadě ven.. Je pravda,že nás má právě teď totálně v šachu,jenže my jsme jen Geninové,myslím si,že nějakou chvíli se bude zabývat jen naším Kagem a těmi nahoře.. Doufám.. Ještě se zasměji a nakonec si z batůžku vytáhnu tužku a papír na které začnu kreslit,prvně mé náčrty vypadají jako uplné nic,ale nakonec se tam začne formovat naše situace a načrtnu hezky to,jak jsme porazili Tsuchikageho,stíny i detaily jsou opravdu dokonalé,díky mému talentu na kreslení.. Nakonec obrázek schovám a vytáhnu si svačinu,kterou tvoří rýžové bulky a dvě tyčky s Dango.. Začnu pomalu jíst a poté se zadívám na Akumu.. Vypadáš hladově,dej si taky,sám jsem je dělal,než jsem šel do téhle pitomé války.. Zasměji se a přisunu k tobě krabičku s jídlem.. 
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho - Stránka 2 Empty Re: Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho

Příspěvek pro Kashike Thu Jul 24, 2014 4:57 am

Výbuch mě udeřil plnou silou a naprosto napřímo. Štít se mi v ruce rozpadl a kotvička se protitahem vytrhla ven, takže jsem letěl zády přímo do neznáma. Šupinová zbroj pod kůží mě sice uchránila vážným zraněním, ale i tak to budu zítra ráno určitě cítit. Potrhaná kůže se mi naštěstí rychle léčila, stejně jako nalámaná žebra. Vylezu z oblaku prachu a kdybych neměl zakrytou tvář, bylo by poznat že jsem dost v ráži. Na celém bojišti panuje zmatek. Na Tsuchikageho na obloze namířím ruku a vypálím dávku kulek ze zápěstních kůstek. A že téhle technice se i s jeho rychlostí bude uhýbat hodně blbě.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho - Stránka 2 Empty Re: Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho

Příspěvek pro Yoko Terumi Thu Jul 24, 2014 8:58 am

Vyvalila som oči. Skôr než som vôbec stihla zareagovať, Tsuchikage vypálil proti tým dvom pomerne mocnú techniku, ktorá im musela narobiť asi riadne problémy. Spoliehala som sa na to, že až zloží pečate, pokúsim sa ho zastaviť, pri Bakutone pečate však ani neboli potrebné.
Počkať. Ovláda Yoton i Bakuton? Dve Kekkei Genkai? Zjavne som mala zlé informácie, počula som len o tom, že ovláda Jinton. To je zlé. Prebehlo mi mysľou. Zaregistrovala som, že Kashike chce naňho vypáliť kostené čudá, preto som rýchlo zložila pečate. Hiden: Rinpungakure no Jutsu! Vyslovila som názov techniky, na čo som vychrlila podivný prášok, ktorý zamieril rovno k Tsuchikagemu. Žiaril tak jasne, že pokiaľ si nejakým spôsobom nezakryl oči, oslepol na nejakú chvíľu. I tak nemal teraz veľa možností, pokiaľ to nebol senzibil, nemohol vedieť, kadiaľ ísť, čomu sa brániť a podobne. Určite túto techniku nepoznal, tým som si bola stopercentne istá, pretože bola tajná, špeciálna pre hostiteľov sedmičky.
Sama som hneď na to zložila jedinú pečať. Katon: Gōryūka no Jutsu! Obrovské množstvo ohňa, ktoré som vypľuvla, sa sformovalo do hlavy draka a zamierilo proti nemu. Kto vie, či ho to zasiahne, ťažko povedať, či mu to vôbec ublíži, kto vie, čo má ešte v rukáve, predpokladala som ale, že sa teraz nebude môcť brániť, pretože nemohol nič vidieť. Aj keby sa snažil ujsť, prášok nie len že sa pohyboval rýchlo, ešte mal aj väčší rozsah.
Narovnala som sa. Dúfam, že naše útoky vyšli, pokiaľ nie, ktokoľvek druhý mal výbornú šancu. Ak sa Tsuchi predsa len nejako neubránil, o čom som ale vážne pochybovala.
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho - Stránka 2 Empty Re: Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho

Příspěvek pro Hine Kureta Thu Jul 24, 2014 4:11 pm

(Předem se omlouvám, pokud někoho přehlédnu, je tu slušný chaos.)

Z bezpečné vzdálenosti jsem sledoval ten náhlý propad kousku krajiny kamsi do paďous. Bylo to poněkud nezvyklé, protože většinu času se propadám já, a to pouze opilý. Zjistil jsem, že se nemůžu dopočítat, dva členové týmu zahučeli dolů. Protočil jsem oči v sloup. Kashike tu lítal jak hadr na holi, nicméně zatím se zdálo, že je schopný pohybu a mou pomoc nepotřebuje.
"Dopr**lepráce ku**afix." pronesl jsem více než procítěně a mrknul rukou kupředu, jako kdybych házel neviditelný míček. Dvě silná pavučinová lanka vystřelila kupředu a opsala mírný oblouček během svého letu vzduchem.

Genini chyceni v propasti si mohli všimnout, že je pozoruje několik pavouků, kteří se slanili po stěnách téměř až k nim. Žádný z nich nebyl natolik velký, aby je dokázal vytáhnout, ale přesto jsem s nimi mohl na krátký okamžik sdílet svůj zrak. Díky tomu jsem dokázal vystřelná lanka zacílit s naprostou přesností. Dříve než ti dva nebožáci mohli protestovat ucítili, jak se kolem nich cosi omotalo. Začal jsem pavučinu navíjet s úžasnou rychlostí, takže bylo otázkou vteřin, než jsem je opět vytáhl ven. Musel jsem samosebou trochu zpomalit, když jsem je tahal přes okraj, aby si ti nešťastníci nerozlouskli kokosáky.

Stále byli se mnou propojení pavučinou. Nechal jsem jim však dostatečnou volnost pro úhybný manévr, kdyby byl nutný a nedržel jsem je násilím, tudíž se mohli klidně i vyprostit. Nechával jsem si však nějakou tu pojistku pro případ, že Tsuchíka napadne vyvádět nějaké kraviny.

Tsuchikage, který měl tu čest s mými pavouky a tu smůlu, že je přehlédl mohl pocítit jejich kusadélka na vlastní kůži. Zatím co Keigovy a Kashikeho útoky byly celkem nápadné, mí pavouci dokázali být skutečně nenápadní. Dokázali se kradmo přiblížit a ve vhodný okamžik se doslova vystřelit na tělo mého nepřítele. Vzhledem k jejich množství k něčemu takovému odpornému docházelo co vteřinu a z vícero úhlů.

Kousanec bolel jako sto čertů. Zasažené místo okamžitě začalo tuhnout a ošklivě natékat. Od tohoto místa se začalo šířit brnění. Ať už je jed mých pavouků cokoliv, rozhodně to postupuje rychle.
Hine Kureta
Hine Kureta
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 14. 07. 13
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho - Stránka 2 Empty Re: Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho

Příspěvek pro Hirin Thu Jul 24, 2014 7:18 pm

Přiskočila ke mně Yoko, viděla jsem jí poprvé, ale podle její ho hlasu sem jí poznávala."Jo jsem v pořádku." Odpověděla jsem na její otázku. "Co ty?" Dodala jsem.
Ten dědek mě nepřestal překvapovat. Byl jako kouzelník s karetními triky. Dělal jeden za druhým. Předtím yoton pak bakuton. Pro ty bystřejší z nás si mohli uvědomit, že to jsou KG z Iwy. Záhada však byla, jak to dokázal. Připomnělo mi to toho typka co na nás napadl. Taktéž používal různé KG. To byla jen jedná záhada z mnoho. Druhá byla ti jeho klony, co nebyli klony. Zní to zmateně ale není to tak. Každý klon se změní po větším zraněním nazpět z čeho byli vytvoření. Například vodní klon na vodu, kamenný klon na kamen, atd. Nejspíš bych si toho ani nevšimla, kdybych byla v zápalu boje, ale to jsem nebyla. Byla jsem senzibil a všimla jsem si jak děla jeho trik s těmi "klony".
"Ten ve vzduchu a ten co použil bakuton, je rozdíl o polovinu menší, a když ten mrtvý byl stejný jako ten ve vzduchu. To znamená, že se dokáže jaksi rozpůlit? Co když jo musela jsem si to nějak ověřit ale jak? " přemyšlena jsem. Má teorie musela být správná, aspon z části. Vytvořila jsem dva vodní klony, kteří se přesunuli. Jeden ke Hinemu na pavoučici a druhý ke Kashikemu.

Klony
Jakmile byli přiskočili tak spustili: "Mám takovou teorii, o těch klonech. Nejsou to klony ale jaké si kopie s poloviční zásobou chakry, co ten původní. Takže,když ho dokážeme ještě, několikrát donutit at se rozpůlí nebo co to děla. Nebude schopen používat techniky na vysoké úrovní. Aspon teoretický." pověděli oběma. Nebyl čas na zdvořilosti, to se týkalo klona, který byl u Hina.

Originál
Yoko mi vytvořila skvělé prostředí k ověření mé teorii. Za pomoci Shunshin no jutsu jsem se dostala za zády dědečka. Svou katanou.jsem se ho snažila probodnout, přitom jsem použila svou techniku Byō chakura inazuma. Okolo katany jsem vytvořila blesky z chakry. Chovali se skoro jako blesky až na to, že nešly slyšet. Jestli má teorie byla správná a povedlo se mi ho i probodnout. Neprobodnu jen ho ale i jeho polovinu, která se oddělí od něho. Aspon modle mé teorie.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho - Stránka 2 Empty Re: Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho

Příspěvek pro Hokori Mai Thu Jul 24, 2014 8:32 pm

Přeci jen někdo zde byl trochu obeznámen o legendárních technikách Iwagakure no sato. Hirinino podezření bylo správné. Nelámala si s tím, jak pak a jakou techniku provádím příliš hlavu, a však unikla ji jedna věc. Se svou techniku bunretsu nebude potřeba, abych bojoval s dalšími technikami na vysoké úrovni. Popravdě…. nebude vůbec potřeba, abych bojoval s nějakou další technikou než je bunretsu. Pomocí něj dokážu na bojišti vydržet neuvěřitelnou dobu, co už ani Kirigakure no shinobi nebudou mít dostatek síly, aby udrželi krok. Hirinin postup byl hodný jounína. Zatímco Kashike s Yoko zaútočili jakýmsi kombinovaným účinným na normálního shinobi útokem, Ona ho dovedla k dokonalosti. O tom to je…. Předpovědět správně nepřítelův krok. Mohla čekat na to, jak Kashikeho společný útok s Yoko dopadne, ale Ona tak neučinila, což bylo jen dobře.

Všechna její očekávání se naplnila. Snažil jsem se použít bunretsu, ale ve chvílí dělení druhého Tsuchikageho propíchla Hirinina katana. Výsledkem byla další dvě mrtvá těla Tsuchikageho na tomto bojišti. Co se týče faktů, že jsem použil v tomto boji již dvě Kekei Genkai… nebylo to zas tak neobvyklé, přeci jen klan Terumi ovládal taktéž dvoje Kekei Genkai, a však u mě bylo známo, že jsem na počátku ovládal pouze jinton, a neprokazoval jsem používání žádného dalšího Kekei Genkai nebo Kekai Tota, alespoň tak to bylo sepsáno v bingo knize.

Problém se objevil u Hineho. Pavouci sice dostali dalšího Tsuchikageho, ale Já jsem se bránil taktéž jak u Kashikeho a Keiga. Nastal ohromný výbuch a všichni pavouci odletěli pár metrů dozadu. Mé tělo měli téměř celé ve svých spárech pavouci, a tak jsem měl jedinou možnost, jak se z toho dostat. Odpálil jsem se sám sebe, ale tento fakt nijak mi neznemožnil se dál dělit. Tentokrát ale nový Tsuchikage nebyl tak nějak bez úhony. Neměl žádná vnější zranění, ale pavouci stihli infikovat buňky, které jsem použil k dělení. Jejich jed se šířil opravdu rychle. V mé nové verzi se ale nacházel pouze v nevelkém množství, a tak jsem měl ještě nějaký čas než mě začali jeho účinky ovlivňovat. Brnění, ačkoli slabé, jsem však cítil pořád.

Nová verze Tsuchikageho vzlétla do povětří a rozdělila se ještě dva krát, takže nyní zde byli čtyři Tsuchikagové. Bylo zřejmé, že silnější techniky již používat nebudu, čím se změnil charakter tohoto boje. S jedem v mých infikovaných buňkách pokračování bude těžší než jsem čekal. To však ale platilo pouze pro některé z čtyř Tsuchikagů, protože infikována verze Tsuchikageho, s kterým měli Hineho pavoučci dočinění , se pak dělila. A protože v Tsuchikagem bylo méně jedu než v předchozím, dvěma Tsuchikagům se podařilo rozdělit tak, aby nepřenesly zdroj nákazy, takže pouze přes neinfikované buňky.

Čtyři Tsuchikagové se vznášely nad ostatními a vzájemně si kryli záda, ale dvěma z nich postupně začalo ubývat sil. Brnění totiž bylo čím dál tím nesnesitelnější. Jeden z neinfikovaných Tsuchikagů mezitím vytáhl tužku a zápisník, a začal si psát zápisky ohledně dalších slabin bunretsu. Nikdy by mě totiž v životě nenapadlo, že bunretsu bude mít slabinu i v jedech, ale dávalo to smysl. Útočit Tsuchikagové neútočili, v mé současné situaci by to nebylo nejmoudřejší, a proto jsem vyčkával na správnou příležitost. Obsah chaker totiž nebyl pořád nejmenší, a dokonce i C a D ranková technika správně použita dokáže být smrtelná.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho - Stránka 2 Empty Re: Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho

Příspěvek pro Faito Dansaku Thu Jul 24, 2014 11:35 pm

https://www.youtube.com/watch?v=u5FyRZbqfeM

Faito

Stál jsem za svými lidmi a sledoval jejich úžasný koncert. Nikdy bych to nepřiznal, ale sehranost shinobi z Kirigakure mě naprosto uchvátila. Když padla k zemi první kopie Tsuchikageho a druhá po chvíli následovala, cítil jsem se jako otec dítěte, které udělalo první krůčky, byl jsem pyšný a tentokrát ne na sebe. Bylo vidět, že všichni ze sebe vydali vše proto, aby porazili nepřítele, který měl za to, že technikou klonování zlikviduje všechno a všechny. Nebylo těžké pomocí doujutsu poznat, že jeho chakra se dělí v každém těle a tudíž už nemůže použít silné techniky. Hodlal nás ukopat kvantitou, protože, řekněme si to na rovinu, tisíc slepic i orla uklove. Při posledním dělení ale udělal chybu. Velkou chybu... Přiložil jsem prsty k ústům a v momentě, kdy mí lidé vyrazili k dalšímu útoku, jsem hvzídl.
Všechny klony, kopie, ANBu i sám Tsuchikage padli do genjutsu...
Genjutsu nebylo složité na pohled, ale na efekt. Stál jsem proti Tsuchikagemu i všem jeho lidem a technikám, jinak zde byla naprostá tma. Tsuchikage si nemohl být jistý, kde je kdo, co se kde děje.
"Obávám se, že teď zemřete, Tsuchikage-sama..." řekl jsem s klidem. Nehodlal jsem to protahovat. Tsuchikage si mohl všimnout, že k jeho končetinám vedou zlaté řetězy a poutají ho k mohutným okům na zemi. Muselo mu být jasné, že pečetě už nesloží.
"Ale chci slyšet poslední věc, dřív, než Vás mí lidé zabijí. Komu byste dal Iwagakure a Zemi Země?"
Dost mě to zajímalo, protože jsme měl vlastní plány, ale chtěl jsem slyšet jeho názor.

Mezitím si ostatní mohli všimnout, že Tsuchikage i jeho klony se přestaly hýbat a že mají několik málo vteřin na to, aby zaútočili a jediným úderem odstranili z povrchu zemského všechny zbývající nepřátele.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho - Stránka 2 Empty Re: Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho

Příspěvek pro Kashike Fri Jul 25, 2014 4:54 pm

Dostřílel jsem dávku a v tom kapitán hvízdl. Genjutsu zvukem! Teď nebo nikdy! Vystřelím obě dvě kotvičky přímo na jednoho Tsuchikageho a přitáhnu se k němu. Buď mě technika udrží a dostanu se já nahoru, nebo si ho přitáhnu já dolu, to už nehraje roli. Tak jako tak, ještě když jsou kotvičky v letu, vytáhnu z rukávu malou ampulku, co mi zbyla z minulé mise. Díky sharinganu jsem si totiž nemohl nevšimnout efektu, který mělo kousání oněch malých pavoučků a pravděpodobně i jejich jedu. Vyliji obsah ampule na čepel meče, kterou vzápětí otočím proti svému cíli. Z pozice zbraně už nestihnu zamířit na srdce nebo hlavu, takže skloním hrot a proženu ho jednou ledvinou. Smrtelné a velmi agonizující zranění. Zároveň do těla pronikne značná dávka jedu Kurare.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho - Stránka 2 Empty Re: Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Fri Jul 25, 2014 5:36 pm

Bohužel nestihnu doplnit svůj hladovějící žaludek,ještě před finálním střetem a již mě cosi obmotává,i hned šáhnu pro batůžek a hned na to pro katanu,po chvíli rozmýšlení,jestli hmotu přeseknout či ne,mi dojde,že je to technika jednoho z našich shinobi,jeho chakrové pavoučí lanka mě i Akumu obmotali a začali mě vytahovat nahoru.. "Sakra,takže budu muset bojovat,no není to tak,že bych nechtěl,ale po dalším užíváním chakry se už nebudu moct skoro pohnout,sakra.." No již dlouho nezoufám a jen pozoruji vzdalující se zem,čím výš jsem,tím víc cítím ohromnou charku obou Kagů,zadívám se na horu a v té chvíli jsem již na pevné zemi.. "Um,tak jsem tu" Pevně v rukou uchopím katanu a naposled se usměji na Hineho a opatrně se ukloním.. D-Díky za záchranu,bez vás bychom byli s Akumou ztraceni,opravdu děkuji.. Zasměji se a poté se otočím směrem na Tsuchikageho.. "Skvělé,jak všichni dokáží spolupracovat,tak tedy.. Za chvíli bude řada i na mě a Akumovi,nesmíme zklamat.." Pomalu začnu skládat pečetě..
I při skládání pečetí si dávám ohromný pozor a soustředím se na všechno okolo.. Pozorně pozoruji všechny těla Tsuchikageho a vidím jen dvě poražené.. Nakonec všichni zaútočili a Tsuchikagové se zdáli být pod náporem v tu chvíli jsem doskládal pečeť,ale instinktivně jsem ještě chvíli počkal,zdá se,že se mi to i vyplatilo.. V nějaký určitý moment,začal konat i náš Mizukage,jeho techniky byli nad moje chápání,takže sem se v nich nesnažil hledat něco jako slabinu nebo tak něco.. Nechápal jsem proč ani hvízdnul,ale hned na to se všichni nepřátelé přestali hýbat.. První co mě napadlo bylo: "Mám teď zaútočit? C-Co když se pohnou a porazí mě? Co když se nehýbou schválně?" Na takové rozmýšlení mi došlo,že není čas a tak jsem  rychle použil techniku Shushin no jutsu k první ANBU jednotce,kterou jsem viděl.. Katanou kterou jsem pevně držel jsem mu propíchl srdce a hned tomu dalšímu jsem hodil tři shurikeny do krku.. Po tomhle jsem ucítil ohromnou únavu a spadl jsem na kolena.. "J-Ještě chvíli" Popadl jsem poslední kunai,který mi zbyl a hodil jsem ho mezi oči jednomu z klonů Tsuchikageho,bohužel nevím jestli jsem se trefil či ne,protože se mi zatmělo před očima a já zůstal klečet na zemi s hlavou do země..
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho - Stránka 2 Empty Re: Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho

Příspěvek pro Hokori Mai Fri Jul 25, 2014 8:55 pm

Kangae skvěle využil příležitosti a zabíjel jednoho anbu za druhým. Měl to tak lehké, protože i Oni se nacházeli v genjutsu. Lepší chvíle na jejich likvidaci se již nenaskytne.

Co se týče mé maličkosti. Mizukage byl nejspíš v nejlepších letech, ale pokud je pravda to, co se o něm říká, disponuje ještě silnějšími a děsivějšími technikami. Byl nebezpečným člověkem a uznávám, že mi dokázal, že své nedostatky v ninjutsu dokáže nahradit genjutsu. Jeho plán by mohl vyjít, kdyby se měřil s někým jiným. Genjutsu Shibari znemožňuje pohyb a uvrhne nepřítele do iluze, a však působí pouze na jeho smysly, nikoli mysl a její myšlenky, a to byla její slabina, a největší výhoda mé techniky bunretsu. Nepotřeboval jsem hýbat ničím, ale pouze přemýšlet, a to v jakýmkoli prostředí.

Což mělo za následek, že každý lapený v genjutsu Tsuchikage se začal opět dělit. Někomu tohle mohlo příjít ohrané. Tolik krát již ukazovat tento trik, a však v jeho častém používání byla jeho hrozba. Eliminace Tsuchikageho tím pádem bude trochu komplikovanější než se zdálo. Kashikeho a Kangeho útoky byly dobře načasované, a proto se nepodařilo dvěma novým Tsuchikagům dostat z genjutsu další dva. Kdyby se jim to povedlo, znamenalo by to problém. Původní Tsuchikagové se totiž vždy můžou dělit efektivněji než ti již rozdělení.

Pokud by se je však pokusili "zachránit", skončili by špatně, protože si to na ně měly namířeny útoky Kashikeho a Kangaeho. Noví dva Tsuchikagové okamžitě vzlétli ještě výš, aby na ně neměly dosah nepřátelské techniky. Dva lapení v genjutsu Tsuchikagové se nemohli dále dělit, protože by to nestihli. Již tak bylo pozoruhodné, že se zvládli rozdělit jednou. Bylo to ale tím, že se rozdělili ještě před útokem Kirigakure o shinobi, konkrétně se začali dělit.

Další dva Tsuchikagové padli k zemi. Na zemi se postupně začínalo nacházet čím dál mých mrtvol, a co na tom bylo nejpodivnější? Všechny byly originály/opravdové. Nehodlal jsem čekat na další pokus o lapení do genjutsu od Mizukageho, a tak i to mé obě Já namířila přímo dolů proti nepříteli. Šlo poznat, že jeden z Kagů padá směrem na Kangea a druhý na Hineho. V průběh pádu se však začali dělit. Kolik pak jich tedy dopadne na zem? Podaří se Kiriakure o shinobi zneškodnit Tsuchikageho ještě v povětří? Uvidíme, zda-li jsou Kirigakure no shinobi dostatečně silní.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho - Stránka 2 Empty Re: Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho

Příspěvek pro Hine Kureta Fri Jul 25, 2014 9:18 pm

Sledoval jsem ten náhlý a nečekaný klid s pořádným zadostiučiněním. Mí pavouci stále pronásledovali několik Anbu a to jak jsem již řekl - doslova svinským krokem. V okamžiku kdy naši nepřátelé padli do genjutsu, inkasovali nehezkou otravu. Jejich život visel na vlásku a bylo otázkou pár minut, než zemřou. Znehybněný soupeř je totiž snadným cílem a obdrží větší množství jedu.

Otrávený Tsuchikage si mohl domyslet, čeho jsou pavoučkové schopní. Nehýbat rukou, nebo nemoci odejít, to je dost mrzuté samo o sobě. Ale co v okamžiku, kdy začne jed účinkovat na vaše srdce a plíce? Podíval jsem se na hodinky. Pokud to chtějí přežít, měli by okamžitě vyhrabat nějakého medika.

Samosebou jsem jen odhadoval jak se jed chová v těle, které se rozdělí. Dalo se předpokládat, že otrava nezmizí, každopádně je možné, že narozdíl od Anbu by si Tsuchikage život dokázal tímto o nějakou dobu prodloužit. Vzhledem k tomu, že ti otrávení už byli vyřazení z boje jsem si však nemohl svou teorii blíže potvrdit. Jo ledaže by...
"Takže ředění krve povídáš?" zvedl jsem oči k tomu kousku, co se rozletěl za mnou. Vyplivl jsem po něm menší salvu pavučinových sítí, a aby toho nebylo málo, udělala i Amanda to samé. S tím rozdílem, že vyprskla jednu jedinou síť, za to pořádně vydatnou. V případě zásahu byl Tsuchikage obalen a okamžitě se poroučel k zemi. Kdyby se však nějakým zázrakem vyhnul a pokračoval mým směrem, nezbylo mu nic než čelit jedovatému plynu, který jsem momentálně mohl v menším množství uvolnit do ovzduší, neboť jsem se držel stranou od zbytku osazenstva a bojoval z dálky.
Hine Kureta
Hine Kureta
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 14. 07. 13
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho - Stránka 2 Empty Re: Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru