Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Brána Konohy

+90
Nara Shigure
Tatsumaki (Oga)
Rino Hatake
Sarada
Natsuki Uzumaki
Mizuki Netsu
Tatsuya Kaguya
Kameko
Itachi Uchiha
Akasuna no Ruki
Akemi Kagayaki
Sania Senju
Azurashi Shiniko
Kenji Kurama
Soshi
Akuma Saito
Takeru Kana
Kuroashi Sanji
Nao Okumura
Rin Saito
Marui
Ghepard Haybushi
Nizashi Shiroi
Yaeko Uzumaki
Niboru no Kentaro
Hideo Hatake
Airis Shiroyaki
Anbu
Hiroyuki Tooya
Uchiha Benjiro
Natao Hyuurai
Kigiro
Ken Hiashi
Inuzuka Shisen
Shiranui Heiwa
Sasuke Sarutobi
Yuu
Senju Maro
Reina Kana
Rei Casius
Hokori Mai
Ayumi Mayu
Hirin
Taiki Nobu
Kohaku Michiyo
Seishin Yuna
Sajin Yatoshi
Shinobi
Hana Ichiro
Atsuka
Senshi
Kagayaki Rin
Kioshi Hoshigaki
Hyūga Fū
Raiki Senju
Yomi Hikikomori
Senji Kamiuru
Zvery
Killunia
Akira Hitsumi
Shaky
Hoozuki Meizu
Hyuuga Mikomi
Tor Vizsla
Katashi Souta
Ken Uchiha
Kyuchi Uchiha
Hebi
Kisuke Uchiha
Sabaku no Aiko
Kaiji
Rokuro
Yume Sarutobi
Sarutobi Sen
Daisuke Utsushi
Hitomi Yamada
Tobiru Senju
Hyuuga Amaru
Lucy Shiro
Crystal Takaishi
Yuuki Botan
Sakura Haruno
Uzumaki Allii
Kashike
Faito Dansaku
Seito Senju
Goku
Yorimi Sonoe
Hikaru Hyuuga
Assasin Senju
94 posters

Strana 29 z 39 Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 39  Next

Goto down

Brána Konohy - Stránka 29 Empty Brána Konohy

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Jul 13, 2013 7:59 pm

First topic message reminder :

Brána Konohy
Po 23 hodině se uzavírá!
Střídají se zde po 6 hodinách stráže složené z týmu, ve kterém je vždy jeden jounin, jeden z ANBU a dva chuuninové. Ve skupině je také člen hyuuga policie na úrovni chuunin.
Nikdo neprojde, dokud nebude řádně překontrolován!!!




Brána Konohy - Stránka 29 2227291227_988d74eeb1


Naposledy upravil Assasin Senju dne Tue Aug 26, 2014 7:26 pm, celkově upraveno 2 krát
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Brána Konohy - Stránka 29 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Ken Uchiha Thu Aug 14, 2014 1:48 pm

Kráčal som za Yaeko až do akejsi kancelárie, kde spustila.
Potom, keď začala hovoriť, dosť ma prekvapilo to, čo povedala o Tsuchikagovi. Potom, čo som si vypočul ďalšie jej slová prečítal som si všetko, čo bolo v tej zložke. Keď priniesol ninja tie silnejšie výbušné lístky okamžite ma niečo napadlo. Ak to bude možné tuším si nejaké vezmem do úschovy. Pomyslel som si a usmial som sa pre seba. "Koľko ich tam tak je?" Opýtal som sa nakoniec smerom k slečne Yaeko. Určite musela vedieť, že myslím tie lístky, lebo som pozrel na chvíľu k tej taške a potom smerom na ňu.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 29 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Thu Aug 14, 2014 6:45 pm

Následoval jsem je až sem. Zvláštní místo pro breefing, ale co už. Vyslechl jsem si co Yaeko měla na srdci a také si vzal složku s detaily mise. "Takže útok na Iwu hm ? Přece jen bude sranda. Jelikož jde o důležitý bod bude dobře střežený. Yaeko-san jako shinobi s nejvyšším postavením mám chápat že jsem velitel mise, nebo chcete někoho určit ?" Zeptal jsem se ji aby nedošlo později k omylu.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 29 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Yaeko Uzumaki Thu Aug 14, 2014 7:05 pm

Na Kisukeho dotaz jsem jen přikývla.
"Samozřejmě, jste velitelem mise. A o vaše děti se postarám," dodala jsem. "Ale lístky si budete muset spočítat. Měl by jich být dostatek."
Druhá odpověď už směřovala ke Kenovi. A ohledně Kisukeho dětí? Přece jsem mu to slíbila. Navíc jsem se teď nemohla vrátit do kanceláře a měla jsem čas zařídit hlídání na dobu, kdy budu v práci.
"Nic víc vám k tomu bohužel říct nemůžu, nevím víc než jste si mohli přečíst ve spisu."
Když si ho prohlédli, zase jsem ho zavřela a vydala jsem se s ním ke dveřím.
"Přeji vám hodně štěstí, vraťte se v pořádku!"

//Přesun

(Omlouvám se, že jsem to tak zkrátila. Zítra brzy vstávám a odjíždím.)
Yaeko Uzumaki
Yaeko Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 303
Registrován : 29. 05. 14
Age : 37
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 29 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Rokuro Fri Aug 15, 2014 10:47 am

Znova v cestovateľskom oblečení som prešiel cez bránu. Tváril som sa ako zvyčajne úplne obyčajne, nebolo na mne ani poznať, čo som spravil vo väzení. Strážnikom som len kývol a šiel ďalej. Za bránou som si už nasadil kapucňu a o pár stoviek metrov zmizol v lese, ktorý v minulosti skrýval dedinu. Presvedčil som sa, že ma nikto nenasleduje, len pre istotu. Bola predomnou primeraná cesta, musel som sa dostať znova do toho hostinca.
Presun
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 29 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Hyūga Fū Fri Aug 15, 2014 1:35 pm

Yaeko nás zaviedla do podivnej kancelárie, kde nás oboznámila nielen s misiou, ale taktiež aj so smrťou Tsuchikageho. Jemne som sa zamračila, ale nevyjadrovala som sa k tomu. Nebolo to potrebné.
Takže odpáliť most. Výborne. Zamrmlala som, pričom som si prehrabla rukou svoje vlasy a nahlas si povzdychla. Pravdepodobne zažijeme to, čo som zažila ja na minulej misii, kedy sme mali taktiež zničiť jeden z mostov. Jednému poškodili nervy na rukách, čiže ich nemohol používať, druhá ostala s vážnymi zraneniami a keby nebola okamžite premiestnená do nemocnice, najskôr by to neprežila. Ak teda máme všetko, mohli by sme vyraziť nie? Nech to už máme čo najskôr za sebou. Otočila som sa na Kena a Kisukeho. Predstava, že budem bojovať po boku dvoch Uchihov, nebola pre mňa dva krát príjemná, ale čo už.
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 29 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Ken Uchiha Sat Aug 16, 2014 3:25 pm

"Ja by som už tiež vyrazil." Súhlasil som spolu s Fu, ktorá očividne už chcela ísť. Aj tak ale nevyzerala, žeby bola príliš nadšená s toho, že ide na takúto misiu. Kto vie, možno mala už predtým nejaké skúsenosti s niečím takým. Ja som sa na túto misiu ale tešil. Dlho som nebol na dobrej misii aj keď je pravda, že je tam vždy riziko, mal som rád adrenalín.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 29 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Sat Aug 16, 2014 6:05 pm

"Dobrá tedy. Než ale vyrazíme , jedna věc. Budete poslouchat ano ? Nejsem žádný sensei ale i tak budu mít zodpovědnost. Jinak pro tu z vás která mě nezná jsem Kisuke." Celkem ironicky jsem se pousmál a dodal. "Jestli souhlasíte tak vyrážíme. " Upravil jsem si kápi a postavil se před bránu. S mírným poohlédnutím jsem hned na to vyrazil.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 29 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Ken Uchiha Sun Aug 17, 2014 7:47 am

Zobral som si k sebe ten vak a spočítal som tie lístky, dal som si ho cez rameno, predsa len zobrať som ho musel asi ja. Po jeho slovách som len súhlasne prikývol a vybral som sa za ním. Hlavou mi behali rôzne myšlienky. Bol som zvedavý, či to bude bez problémov alebo sa bude bojovať. Ale skôr sa mi zdala možnejšia tá druhá možnosť.
(presun - za Kisukem)
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 29 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Sun Aug 17, 2014 8:04 am

Nakonec jsem si vše rozmyslela krátce předtím než jsem dorazila k branám vesnice. Vypnula jsem sennin mod abych zbytečně nezpůsobovala problémy čím bych se zasekla na dalších pár hodin jen u brány než by se vše vyřešilo. Později jsem prošla normálně branou, avšak Chika byla pořád kolem mého krku. Dávalo to strážím další otázky, ale o mnohem méně než kdyby řešili mou identitu v sennin modu. (přesun)
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 29 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Nizashi Shiroi Sun Aug 17, 2014 7:34 pm

Konečně jsem dorazil tentokrát do Konohagakure no Sato kde má být údajně Mizukage-sama. Snad mi zde zas neřeknou, že odešel do Kumogakure no Sato, tam zas, že šel do Iwy, Ame, zničené Suny a nakonec se dozvím, že jsme se minuli, krátce předtím než jsem odešel z Otogakure. To by mě jeblo. Přijdu blíže ke strážím jako vždy. " Zdravím pánové. Mohli by jste mě prosím pustit do vesnice. V Kirigakure mě poslali sem, že je tu Mizukage-sama na návštěvě. " Sdělil jsem důvod své návštěvy a počkal zdali mě pustí.
Nizashi Shiroi
Nizashi Shiroi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 29 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Hyūga Fū Mon Aug 18, 2014 12:31 pm

Zamračila som sa na nich oboch. Akosi som sa na tú misiu netešila, nemala som z toho dobrý pocit, ale ak s nami ide elitný Jounin, ktorý bol mimochodom pôvodne nukenin, čo viem, tak by to snáď mohlo dopadnúť dobre.
Takže, Kisuke...Hm. Prebehlo mi mysľou. Posledný krát som si skontrolovala svoje vybavenie, aj keď ho viac menej v prípadnom boji nebudem využívať takmer vôbec. Skôr sa spoľahnem na svoje Taijutsu a Byakugan, nie? Bez slova som sa za nimi vybrala, pričom som sa zamyslene dívala okolo. (presun)
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 29 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Faito Dansaku Mon Aug 18, 2014 3:25 pm

Faito

Došel jsem před bránu, kde mi stráže ukázali na šedovlasého mladíka. Klobouk jsem nechal v kanceláři, takže mohl jasně vidět mou popelavou tvář a až nepříjemně temné rudé oči, měřící si ho od hlavy k patě.
"Ušel jsi dlouhou cestu, abys mě našel. Kdo jsi?" zeptal jsem se stroze.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 29 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Nizashi Shiroi Mon Aug 18, 2014 3:40 pm

Zdá se, že Mizukage si ke mě našel cestu sám, aspoň mi to usnadnil. Přistoupil jsem tedy blíže k němu abych mu předal dopis. " Posílá mě Reina-sama s dopisem pro vás a požádala mě abych k tomu něco dle jejího výběru přidal. Můžete si mezitím přečíst dopis " Zdvořile jsem kageho informoval a přivolal si zase klony s násstroji. Bylo tu i piáno, trochu zvláštní co se děje kamkoli vejdu. Nyní jsem chtěl dodržet slib o tomto bonusu. " Doufám, že se vám to bude líbit. " Začal jsem hrát to o co mě Reina poprosila a sledoval přitom i výraz Mizukageho, jelikož Reina tu není aby ho viděla.

Dopis pro Mizukageho:

Nizashi Shiroi
Nizashi Shiroi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 29 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Faito Dansaku Mon Aug 18, 2014 4:38 pm

Převzal jsem dopis a začal ho číst. Když však začal Nizashi hrát, zarazil jsem se. Ta melodie!
Proč mi posílá zrovna tuhle píseň? Vždyť sama musí hrozně trpět, když ji slyší.
Moc dobře jsem si tuhle melodii pamatoval. Měl jsem to dodnes před očima..

Objímali jsme se dlouhou chvíli, než jsem ji naposledy od sebe odtáhl. Krkem jí projela nesnesitelná bolest a před jejíma očima se začaly tvořit praskliny. Náhle se obraz sesypal a já stál před ní. Katanu měla vraženou do hrtanu a po hrudi jí stékala krev. Můj obličej se pomalu vrátil do onoho neutrálního výrazu a po slze nebyla ani stopa. "Mohl tě dostat kdokoli. Každý má nějakou slabost. I já ji měl. Dlouho jsem přemýšlel, kdy ti mám tohle všechno říct. Nehodlám tě zabít. Nechci tě zabít... Ale pro dobro světa musíš odejít..."
Její oči byly zmatené a hledaly v těch mých odpověď. Její rty se pohybovaly v nevyřčených otázkách. Ještě stále nevěděla, co se děje. Katana vyjela z jejího krku a nastalo ticho. Ticho, které rušila jen jediná věc - tahle melodie, vycházející z aparátu v kanceláři.
Zdálo se to jako věčnost, ale nakonec přeci jen hudba přestala hrát a bezvládné tělo kleslo na zem...


Stál jsem a poslouchal tu nádhernou melodii až do konce. Když Nizashi dohrál, podíval jsem se mu zpříma do očí. Po tváři se mi kutálela jediná slza. Slza, která dokazovala, že Edo Tensei neztrácí vzpomínky a city natrvalo, že vzpomínky a city zůstávají někde hluboko v srdci na pořád.
"Řekla ti Reina Kana, proč mi posílá zrovna tuhle píseň? Bylo to to poslední, co slyšela, když jsem ji zabil. Měl bych tě za tvou drzost na místě zabít. Ale vím, že ti o tom neřekla. Ráda si nechává věci pro sebe a vystavuje všechny okolo sebe nebezpečí...
Dám ti jen jednu radu: Drž se od ní dál. Už kvůli ní zemřelo mnoho nevinných lidí..."

Vzal jsem tužku a obrátil dopis. Povznesl jsem se nad všechny urážky a provokace, kterými se mě snažila vykolejit. Napsal jsem jen dvě věty, které vystihovaly vše:

odpověď:

Podal jsem Nizashimu dopis. "Dones to Reině Kaně. Je tam vše, co chce vědět..."
Bylo mi jasné, jak jí vylíčí můj výraz. Jak jí popíše mou slzu, jak se ona bude smát a mít pocit, že vyhrála. Ať ho má. Ať je spokojená a pohladí své ego. Alespoň nikomu neublíží...
To nejhorší, co může děcko mít, je moc, kterou neumí využívat...
Otočil jsem se na patách.
"Pozdravuj ji, a přijď mi zase někdy zahrát, rád si tě poslechnu." řekl jsem a odešel zpět do Hokageho kanceláře.

//přesun
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 29 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Nizashi Shiroi Mon Aug 18, 2014 4:51 pm

Řidil jsem se dle pokynů a převzal dopis, který jsem si bezpečně uložil do oblečení.  Vyčkal jsem na Mizukageho odchod a mohl jsem vyrazit do Otogakure. Možná se s propustkou sem vrátím a nebo se půjdu podívat jinam, kdo ví. Každopádně budu chvíli cestovat a uvidím co se bude dít. Povolení budu mít od Reiny a pokud mě bude chtít Madara zpátky tak pro mě bude muset dojít osobně. (přesun)
Nizashi Shiroi
Nizashi Shiroi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 29 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Faito Dansaku Thu Aug 21, 2014 8:34 pm

Faito

U brány jsem si vzal věci a vyrazil jsem pryč. Jen jsem se ještě naposledy otočil a podíval se na Konohu. Byla to divná vesnice. Možná, že o Kirigakure všichni tvrdí, že je chladná, krutá a plná intrik, ale alespoň lidé ví, na čem jsou...

//přesun
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 29 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Tue Aug 26, 2014 4:12 pm

Moc jsem se zde nerozhlížela z důvodů, že tudy určitě budu procházet brzy na cestě zpět. Bylo to tak pořád když jsem odcházela z vesnice tak jsem se dozvěděla, že nikdo po mě neprošel ani dovnitř ani ven. Bylo to zvláštní, asi lidi nemaj tu tendenci cestovat což byla velká škoda, já každopádně zamířila na místo určení.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 29 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Ghepard Haybushi Tue Aug 26, 2014 5:26 pm

Příjdu před bránu Konohagakure a snažím se projít do vesnice bez větších problemu
Ghepard Haybushi
Ghepard Haybushi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 52
Registrován : 23. 07. 14
Age : 28
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 29 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Assasin Senju Tue Aug 26, 2014 5:30 pm

Stráže
Nic se neděje bez překážek a tak zastavili nově příchozího, senzibil zkontroloval jeho čakru a příslušník Hyuuga policie jej měla na mušce.
"Prokažte se a odevzdejte zbraně.." vyzval strážce příchozího.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 29 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Tue Aug 26, 2014 6:48 pm

Přišla jsem konečně až sem k našim branám kudyma jsem prošla bez problému s tím chlápkem v zádech. Doufala jsem, že nebudu muset čekat před kanceláří, ale to bych asi chtěla moc. Každopádně netrvalo dlouho a prošli jsme i touto branou mířící k budově Hokageho.
/přesun
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 29 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Marui Tue Aug 26, 2014 6:52 pm

Celou cestu jsem byl ticho a přemýšlel o své nové práci. Až když jsme byli u brány, na chvíli jsem se zastavil a pohlédl do dáli. Naposledy jsem zde byl, když se konali chuuninské zkoušky a já se jich osobně zúčastnil. To byli Hokage jen šest...Nostalgie..
Vydal jsem se tedy v těsném závěsu za Shiranui za Hokagem.
Marui
Marui
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 12
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 29 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Ghepard Haybushi Tue Aug 26, 2014 7:11 pm

Hmm pokud je to tak nutné pane strážce tak klidně poslechnu vaše požadavky Vyndám kunai a katanu a odložím je strážcovi který mě vyzval k tomuto činu. V botě si nechám jehly které strážcovi nevydám víc zbraní u sebe nemám pane strážce. vyndám a ukážu stražnikovi falešné doklady
Ghepard Haybushi
Ghepard Haybushi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 52
Registrován : 23. 07. 14
Age : 28
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 29 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Assasin Senju Tue Aug 26, 2014 7:25 pm

Stráže
Stráže se na něj podezřívavě podívali a poté i na falešné doklady. Člen Hyuuga policie si prohlížel doklady opravdu důkladně a poté se zahleděl na Gheparda.
"Nebyl bych si tím tak jistý, co ty vaše senbony v botě? Hyuuga klan nikdo neoklame.."
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 29 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Ghepard Haybushi Tue Aug 26, 2014 7:36 pm

Hyuuga to jsem mohl čekat vytáhnu všechny senbony a dám je strážcum. už opravdu nic nemám krom téhle nádoby ve kterém si nosím vodu k pítí. Mužu teda konečně projít touhle bránou pane strážce
Ghepard Haybushi
Ghepard Haybushi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 52
Registrován : 23. 07. 14
Age : 28
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 29 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Assasin Senju Tue Aug 26, 2014 7:41 pm

Stráže
Pořád jej nechtěli pustit dál, nevěděli ani, z jaké vesnice pochází.
"Účel Vaší návštěvy a Vaše vesnice?" zeptal se ještě člen Hyuuga policie a chtěl porovnat získané údaje.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 29 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 29 z 39 Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 39  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru